„DE RUSTENDE JAGER Logement en Stalhouderij. Café „de Tijd", SLIJTERIJ, Pieterstraat B 7. Kruideniers- en Grutterswaren. Koffiehuis en Stalhouderij „de Hoop." Brielsche Brood-, Koek- en Banketbakkerij. BIERHUIS „DE OTTER." BADHOTEL „ZEEZICHT," oiy en Echtgenoote. HANDEL IN BRANDSTOFFEN. SIGARENMAGAZIJN ,,'T MOORTJE. VLEESOHHOUWERIJBoterstraat 4. De ondergeteekende wenscht zijn geachten begunstigers, zoowel binnen als buiten deze stadveel geluk en zegen toe. J. Th. van den Idsert Mr. Metselaar, Bergerhout. en Echtgenoote. O. «falsing Winkelier, St. Annastraat 19 wenscht zijnen geachten begunstigers, met dankzegging voor het in 1891 genoten vertrouwen, veel heil en zegen in 1895. te HEILOO. 55 Onze beste wenschen aan mijne geachte clientèle, zoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1895. Corns. Keg en Echtgenoote. m. f. Tli Kraakman en Echtgenoote. A. F. Kerrebljn. m. g. p. f. J. 6. Krom en Echtgenoote. P. Kolles en Echtgenoote. m. g. GELDERSGHE WINKEL in Boter, Kaas, Eieren en fijne Vleeschwaren. P. J. v. d. Kamp en Echtgenoote. m. g. H. Krijns en familie. S. Koster Bidderstraat in Fruiten, wenscht zijne geachte cliëntèle, zoowel binnen als buiten deze stad een gelukkig Nieuwjaar. De beste wenschen aan onze geachte begunstigers vrienden en bekendenzoowel binnen als buiten deze stad, bij de intrede van 1895 door J. Kwast en Echtgenoote. J. Kuijper Zonen Kleedermakers. P- f. Zaadmarkt 66. Aan vrienden en begunstigers wordt een gezegend Nieuwjaar toegewenscht door de Firma K. Kuiper Zonen Huis- en Rijtuigschilders. p. f. K. Kuiper en Echtgenoote. Hof B 25. p. f. J. H. A. Kulil Heerenconfecti e. Alkmaar. C. Kalndl en Echtgenoote. bij het Station Noordscharwoude. W. Koopman en Echtgenoote. Aan familie, vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten deze stad, wordt een gelukkig Nieuwjaar toege wenscht door 8. Kramer en Echtgenoote. «f. Kraaler en Echtgenoote wenschen hunnen ge achten begunstigersvrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad veel heil en zegen in het nieuwe jaar. m. g. T. G. A. Kollmeljer. p. f. P. J Kistemaker en Echtgenoote. Geestersingel. NIEUWJAARSGROETE aan familievrienden en bekenden. Warmenhuizen. j. Krijt. Bij den aanvang van 1895 mijnen begunstigers, vrien den en bekenden veel geluk en voorspoed toegewenscht. A. «f. van de Hamer Laat.en Echtgenoote. m. g. Jb. liutterot en Echtgenoote. m. g. V. C. liuijox en Echtgenoote. Aan begunstigers, vrienden en bekenden veel geluk toegewenscht in 1895. C. A. van Lcersunt Groot Nieuwland, D 8. en Echtgenoote. Wed, A. J. Landman Beekman. g- ZijdamC 9. Aan mijne geëerde cliëntèle veel geluk en goede ge zondheid in het nieuwe jaar. J Llnd en Echtgenoote D. Langerljs, Steeweg, Alkmaar, wenscht aan vrienden en bekenden een gelukkig nieuw jaar. H. liind en familie. m. g. Mient. Veel heil en zegen in het nieuw begonnen jaar wordt toegewenscht aan vrienden en bekenden zoowel buiten als binnen de stad, door H. B. «F. Laumann. D. Leeuwenkamp p. f. en Echtgenoote. Aan begunstigers en vrienden veel geluk gewenscht bij den aanvang van 1895. Wed. C. P. Mulder. Onzen vrienden en bekenden wordt een gezond en voor- deelig jaar 1895 toegewenscht door J. C. Malefijt en Echtgenoote Der equipage van de Stoombootdienst «Alkmaar Packet" wordt een gezond en gelukkig jaar 1895 toegewenscht door J. C. Malefijt. Een gelukkig, voorspoedig Nieuwjaar toegewenscht aan onze geachte cliëntèle, vrienden en bekenden, door J. G. Meulman en Echtgenoote. p. f. M. Meijer en Zoon. p. f. J. C. Mulder en Echtgenoote. Mijne beste wenschen aan mijne geachte cliëntèle vrienden en bekenden zoowel binnen als buiten deze stadbij de intrede van 1895 door P. J. Mens Nieuwesloot, 30. Kapper. Veel geluk en zegen wordt aan allen binnen en bui ten deze stad toegewenscht door C. Mooijmau en Echtgenoote, o. g. J. Pb. Miiller en Echtgenoote. Bergerhout. IIv. d. Meer. Compliment van don dag. Veel geluk gewenecht C. Smit en Echtgenoote. Timmerman en Molenmaker, Scharloo, Alkmaar. 1 Jannari 1895. Aan allen, zoowel hier als elders, onze beste wenschen bij den aanvang van 1895. Hug^waard. Jac Met en Echtgenoote. Veel heil en zegen toegewenscht aan onze geachte be gunstigers, vrienden en bekenden. II. B. Mammen Wagenmaker, en Echtgenoote. Ritsevoort. p. f. J. Muijs en Echtgenoote. Aan begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. Matthijscn en Echtgenoote. Aan mijne geachte cliëntèle, vrienden enz. veel geluk in 1895. P. Messelaar en Echtgenoote. Alkmaar1 Jan. 1895. Veel geluk en zegen toegewenscht aan begunstigers, vrienden en bekenden. Dankzeggende voor de genotene gunst, beveel ik mij, evenals het vorige jaar, weder be leefd in ieders gunst aan. B. A ij man Mr. schilder, Bergerhont.en Echtgenoote. m. g. Gebr. van Uüieuwkuyk. p. f. P. Wol en Echtgenoote. Uitspanning de Vergulde Valk. Begunstigers vrienden en bekenden veel geluk in het nieuwe jaar. IJ. Oldenburg en Echtgenoote. KOOLTUIN C 2. J. Otter m- g.en Echtgenoote. p. f. Firma II. Over. Boterstraat A 19. Houttil B 11. Veel heil en zegen in het nieuwe jaar aan vrienden en bekenden. K. Ooms. Alkmaar, Januari 1895. p. f. J. Otter Jr. en Echtgenoote. p. f. J. H. Oojjevaar en Echtgenoote. NIEUWJAARSGROET aan alle buren vrienden en bekenden van P. Farmer Varnebroek.en huisgenooten. p. f. EGMOND AAN ZEE. p. f. C. D. Proot en Echtgenoote. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad bij de intrede van 1895 door J. Pastoor Oudegracht. en Echtgenoote. Veel heil en zegen in het nieuwe jaar aan vrienden en bekenden. Jacob. Prins. Alkmaar, Januari 1895. Kantoor- en Magazijn Korte Nieuwesloot B 1. m. g. J. J. Poll Sr. p. f. Jb. Pronk en Echtgenoote. P. Pronk Jr. en Echtgenoote. m. g. Onze beste wenschen aan begunstigers, buren en vrien den bij den aanvang van 1895. II. Pastoor Doelenstraat 29. en Echtgenoote. p. f. A. Peperkamp en Echtgenoote. A. PilkesSchuitemaker en Verhuurderen Echt genoote wenschen aan allen zonder onderscheid een gelukkig Nieuwjaar toe. Grootschermer, 1 Januari 1895. HARTELIJKE NIEUWJAARSGROETE aan mjjne alkmaarsche élèves en lamiliën. J. H. Polak Dansonderwijzer. p. f. H. de Rover en Echtgenoote. F. Raven. Veearts. m. g. Onze beste wenschen aan onze geachte cliëntèle, vrien den en bekenden zoowel binnen als buiten deze stad brj de intrede van 1895 door II. Rigter Langestraat. en Echtgenoote. p. f. J. Roos Az. A. Roos Pesser. p. f. F. Rlke en Echtgenoote. Nieuwesloot. p. f. F. H. Ringers Timmerman. De Firma R. van Bee Co. wenscht aan hare begunstigersvrienden en bekenden veel geluk en voorspoed toe in het jaar 1895. C. Ruiter Vrachtrijder en Winkelier, wenscht zijnen geachten begunstigerszoowel binnen als buiten deze stadeen gelukkig Nieuwjaar. Alkmaar 1 Jannari 1895. p. f. Wed. F. Smits. Païslop. p. f. G. Bchlermann. M. Schier maanThelssling. C. 8. Schouten. p. f. Bij den aanvang van het jaar 1895 wordt aan familie, vrienden en bekenden Gods beste zegen toegewenscht door H. Sparenberg en Echtgenoote. Veel heil en zegen aan begunstigers en vrienden toe gewenscht bij den aanvang van het nieuwe jaar. J. Schoorl Achterdam. en Echtgenoote. Jacob Smit p. f. en Echtgenoote. Schermer, Januari 1895. Famiiiebegunstigers en vrienden worden hartelijk gelukgewenscht door P. Sjoers en Echtgenoote. C. van Stam. Ondergeteekenden wenschen aan buren en vrienden een gelukkig Nieuwjaar toe. H. Schuijt en Echtgenoote. Vebl heil en zegen wordt bij den aanvang van 1895 toegewenscht aan begunstigersvrienden en bekenden door J. Schut en Echtgenoote. J. li. Schwarzer. C. Schwarzcr—Jonker. p. f. p.f. Mej. G. I. C. Schouwenburg Veel heil en zegen toegewenscht aan mijne geachts begunstigers, familie en kennissen in 1895 door Mej. W. Tecker Boterstraat.

Alkmaarsche Courant | 1895 | | pagina 3