SPORT en WEDSTRIJDEN Zuiden Alcmaria speelt gelijk in de Koog. KINDERKEELTJES Ar e!V!HPi%Trr n°M het ^empioenschapH.V.V. uitgeschakeld, Z.A.C. geklopt; de opmarsch in het Voetbal- He grootste verrassing was gister mis ken wel, dat er in het Noorden geen wed- gtrijden gespeeld zijn. Terwijl men elders in ons land lustig trap te en onder betrekkelijk gunstige weersom- -tandigheden, werden de Noordelijke pro- f^cies verrast met een flinken sneeuwstorm, el ie voetballen onmogelijk maakte. Het gevolg daarvan is, dat het kampioen schap van Velocitas nog een tijdje op zich laat wachten. Kunnen we dus gevoegelijk van het Noor den afstappen, in de overige afdeelingen werd naar hartelust gevoetbald en de uit slagen hebben ons weer een stap nader tot at beslissingen gebracht. We beginnen dan maar weer met het Wes ten, waar in afdeeling 1 de aandacht geconcentreerd was op de ont moeting Ajax—A.D.O. Voor deze wedstrijd bestond een buitenge wone groote belangstelling. Reeds des mor gens was het geheele terrein uitverkocht, zoo dat beide partijen voor een uitverkocht huis speelden. De uitslag was 10 voor de Am sterdammers en daarmee mag Ajax tevre den zijn. Wel was de ploeg technisch iets beter maar de uitslag had even goed anders om kunnen zijn. Met dat al heeft Ajax weer twee kostbare puntjes binnen en is de spanning in deze afdeeling zeer toegenomen. Ajax heeft thans de leiding met 19 punten #lt 14 wedstrijden. A.D.O. bezit nu 16 pun ten maar heeft 2 wedstrijden minder ge speeld. Het verschil is dus eigenlijk maar 'n punt, zoodat de eerste misstap van de Ajaxi- den van groote brteekenis kan zijn. Intusschen heeft ook Hilversum haar kansje cp een kampioenschap behouden, door van Sparta thuis met 3—2 te winnen, terwijl als vierde candidaat R.C.H. er nog is dat Haarlem met 20 klopte. Toch zal de strijd wel hoofdzakelijk gaan tusschen Amsterdam en Den Haag, waarbij de andere clubs best wat roet in het eten kunr n gooien. H.B.S. deed goed werk dcor uit Excelsior te kloppen, terwijl D.F.C. de Velsenaren er met 21 onder hield. Haarlem is nu wel voor goed gedoemd tot het spelen van degradatie-wedstrijden. Ze heeft van de 13 door haar gespeelde wedstrij den er een gewonnen en een gelijk gespeeld. Dat ziet er dus heel somber uit voor de rood- brceken. In afdeeling 2 beging Z. F. C. geen fout en kwam met een 6—2 overwinning uit Schiedam terug. Deze uitslag is meer dan we hadden dur ven hopen. H. V. V. moest zeer onverwachts het loodje leggen tegen nummer laatst van de 10 clubs. Daarmee kan de Leeuw -van Wassenaar het kampioenschap wel vaarwel zeggen. Blauw Wit staat er nog goed voor en ver beterde haar positie gisteren flink, door. zelf niet te spelen maar H. V. V. te zien ver liezen. Zij is nu de eenige concurrente van de Zaansche club geworden en heeft alles zelf no<r in handen. Z. F. C. moet nog een wedstrijd spelen te gen E. D. O. thuis en we kunnen dus wel aan nemen, dat zij de competitie beëindigt met 24 punten. Blauw Wit moet nog drie keer spelen (uit tegen V. U. C. en H. V. V. en thuis tegen H. D. V. S.) Een zwaar programma dus dat haar wel licht nog wel enkele verliespunten zal ople veren. We houden het dus op 'de Zaanlanders en zu'len dus straks aan deze zijde van het IJ kampioenswedstrijden krijgen Zooals gezegd won V. U. C. van de Haag- sche V. V. Maar toch heeft het niet veel ge holpen. alleen werd H. D. V. S. nu ook nog een ernstige candidaat voor de beruchte plaats. H. F. C. stelde zich zoo goed als in veilig heid door uit van de Stormvogels te winnen. Tot de degradatie-candidaten behoort door de overwinning van V. U. C. ook nog 't Gooi, dat slechts twee punten meer heeft als de Haagsche club. Het Oosten. Go Ahead liet zich niet van de wijs bren gen en klopte volgens de regelen der kunst Wageningen. De uitslag 0—4 bewijst wel de groote kracht van de Deventersche club. Het was trouwens een goede dag voor de bezoekers in deze afdeeling, want alle keer den met een overwinning huiswaarts; zoo won Heracles van Tubantia met 1—0, terwijl Enschede in Zwolle zorgde, dat de tweede plaats voor haar gereserveerd blijft. Ze klop te Z. A. C. met 2—1. De toestand van degradatie-candidaten is onveranderd gebleven, doordat geen van haar speelde. De spanning is dus daar wel 2cer groot. In het Zuiden, dus in Afdeeling IV gingen de drie campioenscandidaten op het pad der overwinningen voort. Ze blijven el kaar dus op denzelfden voet volgen. Willem won thuis van Roermond, P. S. V. thuis van en u't van Wilhelmina. Als de tweede en derde van het ranglijstje y°g een kans willen hebben, dan moet Willem 0 nu toh eindelijk eens beginnen te verlie- Voor P. S. V. is er een geluk, n.1. dat de twee anderen nog een keer tegen elkaar in het veld moeten Dat kan dus nog eenige spanning brengen. Toch houden we het met willem II. j^ooals gezegd, voetbalde men in het Noor- *^0 niet. zoodat we thans kunnen besluiten hJ" de uitslagen mede te deelen. Deze zijn als volgt: Afdeeling I. £lfx-A. D. O. 1-0 H'lversum—Sparta 3—2 «scelsior—H. B. S. 3—6 0—2 2—1 1—3 2—6 4—3 1—2 0—1 0—4 5—2 2—5 3—0 Haarlem—R. c. H. D. F. G—V. S. V. c, Afdeeling II. StormvogelsH. F. C Hermes-D. V. S.—Z. F C V. U. G-H.V. V Afdeeling III. L. A. C.Enschede Tubantia—Heracles Wageningen—Go Ahead Afdeeling IV. P. S. V.—B. V. Wilhelmina—N. A. C WillemllRoermond ONZE TWEEDE KLASSERS. Van de wedstrijd K. F. G—Alcm. behoe ven we hier niet veel meer te zeggen. We ver wijzen naar het verslag daarvan hieronder Nog altijd is K. F. C. 4 punten op Alcma ria voor. En toch gelooven we niet dat deze voorsprong gehandhaafd blijft. Toen we gisteren van het terrein gingen, vertelde ons een heer, die verschillende wed strijden van K. F. C. gezien had, dat deze club gisteren een buitengewoon goeden wed strijd gespeeld had. Welnu, als dat zoo is, dan kan het bijna niet anders of K. F. C. verliest nog wel enkele puntjes. Het is dus voor Alcmaria van groot be- lang, wat K. F. C. in de volgende wedstrij den zal doen. Hcllandia speelde thuis tegen Spartaan met 11 gelijk. W. F. C. sloeg het Heldersche H. R. C. met 2—1 en WesLFrisia klopte D. W. S. met 10. V. V. A. tenslotte verloor weer, nu van Z. V. V. Dat wordt toch nog oppassen voor de Amsterdammers. In de andere afdeeling zorgde Hercules voor de verrassing door Zeeburgia met 2-^-0 te kloppen. Mede door het gelijke spel van D. E. C. tegen B. F. G maakt nu ook nog de Utrechtsche club een kansje. A. F. C. verloor weer, nu van Bloemendaal, maar gelukkig voor haar kon ook H. V. C. het niet tot een overwinning brengen en liet de beide puntjes in Zandvoort achter. Baarn Velox eindigde in een 31 overwinning voor laatstgenoemde. De uitslagen in deze klasse zijn als volgt: HollandiaSpartaan 1—1 K. F. C.Alcm. Victr. 22 W. F. G—H. R. C. 2—1 D. W. S.—West-Frisia 0-1 Z. V. V.—V. V. A. 2—0 A. F. C.Bloemendaa 14 Zandvoort—H. V. G 41 Baarn—Velox 13 HerculesZeeburgia 2—0 B. F. G—D. E. C. 3—3 VERDEI E UITSLAGEN. Res. 2de klasse: Alcmaria II—Ajax III 31 Res. 3de klasse: Z. F. C. IIIAlcmaria III 13 K.F.C.—ALCMARIA 2—2. ALCMARIA DOELPUNT DRIE MAAL EN SPEELT DAARDOOR GELIJK. Een zenuwachtige strijd. Het was reeds den geheelen dag merkbaar, dat er voor Alcmaria heel wat op het spel stond. En toen het tegen eenen liep, was de Sta tionsweg dan ook een buitengewoon drukke verkeersweg geworden. Zeker een kleine duizend supporters gingen per trein naar de Koog om daar Alcmaria te zien spelen en wellicht te zien winnen. Zoover is het echter niet gekomen. Met een gelijk spel moesten de Alcmaria-aanhangers tevreden zijn. Het was niet gemakkelijk om de tribunes van het K.F.G-terrein te bereiken. Langs een aantal smalle weggetjes kwam men er Gelukkig had het K.F.C.-bestuur voor een goede rrgeling gezorgd en zoo kwam 't dat allen op tijd hun plaatsen hadden ingeno men. Even voor half drie komen dan beide elf tallen op het veld, luide toegejuicht door de groote menigte. De wedstrijd. Onder leiding van scheidsrechter Boas stel len beide ploegen zich als volgt op: K.F.C. van 't Hof Veen Mol Veen Nieuwenhuis Timmer v. Wensveen Birkshoorn Mol Kruyver van 't Kaar o Hamstra Michels Homan Peereboom Bos Burger Lengers Rootring Ooms Kuiper Alcmaria Ou des K.F.C. wint de toss en Alcmaria moet dus eerst tegen den zwakken wind in spelen. Het begin is van beide kanten zenuwachtig. De spelers zorgen eerst den bal weg te werken, zonder dat aan plaatsen gedacht wordt Het eerste schot komt dan van Bos, dat echter voor van 't Hof geen moeilijkheden op levert. Spoedig blijkt dan dat vooral de rechter vleugel van de thuisclub groot gevaar voor de withemden oplevert. Aan dien kant ont staat dan ook de eerst? corner, welke echter niets oplevert. Of eigenlijk ook wel, want Hamstra krijgt daardoor den bal te pakken, snelt naar voren en beëindigt zijn ren met een hard schot tegen den paal. Dadelijk daarop moet Oudes in actie komen. Tot tweemaal toe stormen de K.F.C.-ers voor waarts en de Alcmaria-verdediging weifelt iets. Toch weten de backs de voorhoede der thuisclub zoo te hinderen, dat een behoorlijk schot niet gericht kan worden. Twee schoten gaan dan ook naast. K.F.C. wordt dan iets sterker en blijft op het Alcmaria-veld. Wel tracht Rootring het spel te verplaatsen, maar het gelukt niet. Hamstra brengt dan even opluchting, door langs de lijn te snellen en voor te zetten. Het geheele binnentrio mist echter en de kans is verkeken. 't Spel blijft zenuwachtig van beide zijden Het is merkbaar, dat er voor allebei veel op het spel staat De Alcmarianen hebben bovendien het ter rein tegen, dat zeer drassig is en waarop de bal dikwijls onverwachts in de modder blijft steken. Intusschen probeert de linkervleugel van Alcmaria het nog eens, maar Bos staat op het critieke moment juist buiten spel. Dan moet Oudes weer in actie komen bij 'n hoog schot. Hij stompt 'n hoog schot weg en de verdediging werkt den bal verder weg. Toch blijft het gevaar bestaan en al weer moet Oudes handelend optreden. Nu redt hij vallend een goed schot, waardoor echter een corner ontstaat. Deze levert niets op, maar weer komt K.F.G opzetten. Zij is nu zeker sterker in het veld, al worden de aanvallen van haar ook slecht afgewerkt. Trouwens ook de Alcmaria-verdediging is nu goed op dreef en redt herhaaldelijk goed. Toch kan ze den bal maar niet plaatsen en deze gaat dan ook veel te vaak uit. 'n Enkelen keer komt ook de Alcmaria-voorhoede in de buurt van het vij andelijk doel, maar als Hamstra weer eens goed voorzet, is Bos niet op zijn plaats en al weer is een kans verkeken. 't Is echter maar een kleine opluchting, want dadelijk daarop moet Kuiper op Oudes terug spelen om het gevaar af te wenden. Dan wordt geheel Alcmaria ingesloten. Oudes krijgt druk werk, maar hij redt steeds uitstekend. Toch zal hij moeten visschen, als de links buiten der thuisclub den bal in zuivere bui tenspel positie toegespeeld krijgt. De scheids rechter ziet niets en een hard diagonaal schot volgt. Oudes wil den bal stoppen, maar dat lukt hem niet. De bal springt vanaf zijn han den in het veld terug en het is voor de toesnel lende voorhoede van K.F.C. een kleine kunst om te doelpunten. K.F.C. leidt. Het schijnt, dat Alcmaria daardoor wakker geworden is, want ze trekt onmiddellijk ten aanval. Het K.F.C.-doel ontkomt dan ook ter nauwernood aan een doorboring. Lang duurt het echter niet, of de thuisclub wordt weer sterker. Weer is het echter Oudes, die, bijgestaan door de backs, het doel verder schoon houdt. Bij de enkele Alcmaria-aanval- len begaat de scheidsrechter de fout voor over tredingen te fluiten, die den overtreder een voordeel brengen. Dat gebeurt tot twee maal toe. Tot doelpunten weet Alcmaria het echter niet te brengen. Zelfs ontsnapt Alcmaria's doel aan een tweede doorboring, als Rootring den bal nog uit het verlaten doel weet te koppen. Het was alweer een corner, die op het doel der withem den genomen werd. Nog eens begaat de scheidsrechter de fout te laat te fluiten bij een overtreding van de KF.C-menschen. Dan redt Kuiper zeldzaam fraai als ieder een doelpunt verwacht. Het wil maar niet gelukken om het spel te verplaatsen. Wel worden enkele aanvallen ondernomen, maar tot eenig resultaat leiden zij niet. Tegen het einde van de eerste helft worden de spelers blijkbaar moe, want het spel wordt iets langzamer. Bij 'n schot van een der Ale- maria-menschen blijkt de keeper van de K F. C.-ers verre van safe te zijn, al stopt hij het schot ook. En als het rust is, is de stand nog steeds 1O gebleven. Na de rust. Na de rust komt Alcmaria overdonderend opzetten. Een aantal aanvallen leveren ernstig gevaar voorde tegenpartij op. En voor dat iemand er op verdacht is, kogelt Rootring een ver schot onhoudbaar in. (11) Het was een fraai doelpunt, dat den keeper wel zeer zeker verraste. Het woord is nu voorloopig aan de withem den en al kunnen ze 't ook niet verder bren gen dan 'n paar goede aanvallen, toch blijkt daar uit, dat de verdediging van de thuisclub lang niet geheel safe is. Dan gaat het spel een tijdlang op en neer K F C. veroorzaakt een strafschop binnen het strafschopgebied, maar de scheidsrechter heeft niets gezien en laat door spelen. Even later wordt een vrije trap buiten het straf schopgebied genomen maar zonder resultaat. Dan komt er weer een moment, dat Alcma iia sterker is; Bos zet eens goed voor, maar de geheele verdere voorhoede mist. Ook K.F.G zit niet stil en is voortdurend gevaarlijk voor de withemden. Het spel golft dan ook snel op en neer. terwijl van beide kan ten veel geschoten wordt. De meeste schoten vliegen echter naast. Een goede kans voor Alcmaria gaat verloren, als Bos in moeilijk? positie juist op het net kopt. Er is dan nog 25 minuten te spelen en nog is het niet te zeggen, wie zal winnen Onverwachts komt dan het tweede doelpunt voor de thuisclub. Bij een worsteling voor het Alcmaria-doel wil Rootring redden, waar bij hij helaas in eigen doel trapt. (2—1) Wie nu mocht meenen, dat Alcmaria den moed laat zakken, heeft het mis. Ze houdt moedig vol en krijgt dan ook een paar fraaie kansen. Zelfs komt Michels een maal voor open doel te staan, maar hij schiet warempel nog naast. Meer en meer blijkt dan, dat Mi chels geen voorhoedespeler is en vooral bin nen spelen kan hij niet. Hamstra gaat dan ook weer op zijn oude plaats spelen en dade lijk is een verbetering te merken. Nu komen er tenmiste voorzetten. De tijd verstrijkt. Alcmaria zet er alles op om tenminste 'n gelijk sp?l te forceeren Maar de geheele thuisclub gaat met man en macht verdedigen. Er is geen doorkomen aan, terwijl de spelers van K.F.C. tijd trachten te winnen door uit te trappen. Alcmaria is nu veel sterker, maar tot doel punten komt het niet. Er is dan nog 3 minu ten te spelen en we hebben ons al verzoent met een nederlaag, als plotseling Homan op een schot in loopt op den keeper. Deze raakt de kluts kwijt en verliest den bal. Voor Ho man is 't nu slechts 'n kleinigheid om den ge lijkmaker in het net te deponeeren. (2-2) Nog een paar minuten. Thans wordt er om het winnende puntje gevochten. Van beide kanten tracht men nog te doelpunten, maar de verdedigingen blijven de baas. En als de scheidsrechter einde fluit is het nog 22. Hoe er gespeeld is. Laten we dadelijk beginnen met de opmer king, dat het gelijke spel goed de verhouding weer geeft. Was voor de rust K.F.C. sterker, na de thee heeft Alcmaria het beste deel van zijn bizonder gevoelig en daarom ie 't verstandig ze te beschermen tegen de in vloeden van 't gure jaarge tijde. Geef Uw kinderen 'n Lakerol vóór ze naar buiten gaan! - 2e lusten *t graag, |want Lakerol is lekker! L«t vooral op do groens dooi I LAKEROL PASTILLES 50 cL p. d. bij alle Apoth. en Drog. bet spel gehad. Bij de withemden wilde het in het begin niet best vlotten; alleen de verdediging was er gauw goed in. Oudes heeft slechts een fout ge maakt, dat echter een doelpunt kostte De backs waren als altijd safe, en de half- linie was beter dan we den laatsten tijd gezien hebben. Speciaal Burger was hier de man en we meenen, dat hij in dezen wedstrijd de beste speler van het veld was. In de voorhoede was Michels niet op zijn plaats, maar de rest was goed. Hamstra komt er hoe langer hoe beter in en is een voortdu rend gevaar voor de tegenpartij geweest En na de rust werd de geheele voorhoed" beter, ook dl omdat toen de middenlinie beter steunde. De beide goaltjes waren goed; het eerste buitengewoon fraai, het tweede een gelukje. En K.F.C.? Wel het is een goede ploeg met geen of wei nig uitblinkers, of het moesten al de beide vleugelspelers zijn. Vooral de linksbuiten was gevaarlijk. Wat het spel betreft kan Alcmaria zich gerust met haaf meten. Maar op eigen terrein blijkt K.F.G voor elke club gevaarlijk. Tenslotte de scheidsrechter. Deze heeft be hoorlijk geleid zonder meer. Eenige keeren floot hij, waar beter geweest was door te laten spelen. Alleen het eerste doelpunt heeft hij op zijn rekening. De wedstrijd werd in de beste verstandhou ding gespeeld en het bleek hier weer tens, dat forsch spel niet in ruw spel behorft te ont aarden. Want forsch was het, maar 't bleef netjes. We hebben de beste herinneringen van K F.C. meegenomen. J. W. ALCMARIA II—AJAX III 3—1. Het tweede elftal, dat gisteren in de vol gende opstellingen tegen Ajax II uitkwam (v. d. Ateele; Janson en Jonker; Ot, v. d. Vall, Hoorn; Keppel, v. Dijk, Roozendaal, Nol en Deetman) heeft nog onverwacht een mooie 31 overwinning behaald op de Am sterdammers. Ajax III begon direct uitstekend te spelen en Alcmaria moest krachtig verdedigen De keeper was uitstekend en hield er moeilijke harde schoten kranig uit. Dit ontmoetigde Ajax een weinig en toen kwam Alcmaria iets meer in den aanval. Uit een strafschop werd het 1—0 voor Alcmaria. In de tweede helft moesten enkele vrije schoppen worden uitge deeld door scheidsrecther Brussel. De Am sterdammers speelden een poosje met tien man. In de Alcmaria voorhoede werd soms onoordeelkundig gespeeld en de rechterwin? was nu niet bepaald wat men noemt op dreef. Nadat de keeper weer enkele Ajax-aanvallen had gekeerd, soms met groote moeite, maakte Ajax door een misverstand in de achterhoede gelijk. Het leek er op, dat het tot het einde 11 zou blijven, toen in het laatste gedeelte van den wedstrijd nog er plotseling een goe den kijk op kreeg en de toeschouwers met twee mooie doelpunten verraste. Zoo werd ten slotte met 3—1 gewonnen. Een resultaat waar voor gewerkt is. Gymnastiek. UITVOERING DE HALTER. Het is Zaterdag weer een succesvolle avond voor de bekende Alkmaarsche Gymnastiekver- eeniging de Halter geweest Dat de zaal ge heel gevuld was, spreekt vanzelf. Men is dat nu éénmaal bij de Halter gewoon. Een bijzon derheid was nog, dat dit het eerste optreden der vereeniging was onder leiding van haren nieuwen in November benoemden directeur, den heer A. R. Ran uit Amsterdam. Het programma vermeldde: „Aanvang half acht precies", en toen het zoo laat was, wera er ook inderdaad begonnen. Stipt, zoo behoort het. Na den vaandelgroet trad de voorzitter, de heer Molenaar naar voren en richtte in de allereerste plaats een hartelijk woord van welkom tot de aanwezigen. In de groote be langstelling zag spreker het bewijs, dat met het doel en streven van de Halter gesympathi seerd wordt. Voor den financieelen steun zeg de spr. dank. De vereeniging was gézond en bleef haar taak, het bevorderen der lichame lijke opvoeding, steeds getrouw. Naast voor spoed heeft de vereeniging in het afgeloop;n jaar ook tegenspoed gekend en dan dacht spr met grooten weemoed aan den op IS Maart overleden voorzitter, den heer G. Mensink, die alles voor zijn club had overgehad en de oprechte woorden aan zijn nagedachtenis ge wijd vonden weerklank in de zaal. Met afwisselend succes werd aan verschT- lende wedstrijden deelgenomen. Een afdee ling voor gehuwde dames was opgericht en deze bloeide onder leiding van mevr. Jonker. In November had de heer Rijswijk door zijn benoeming in Hoorn, zich genoodzaakt gezien ontslag te vragen als directeur. In zijn plaats was benoemd de heer Ran, onder wiens lei ding de Halter, naar spr. hoopte, steeds zou vooruit gaan. De nieuwe leider had getoond, veel voor de Halter over te hebben en onder applaus bood de voorzitter hem het insigne als leider aan. Van den directeur van een groote vereeni ging wordt heel wat geëischt, maar den heer Ran was niets te veel. Nadat spr. nog dank had gebracht aan de pers en aan de ouders der adspiranten. verzocht hij den heer H J Jonker op het tooneel te komen. Hij richtte hartelijke woorden van hulde en waardeering tot dezen steunpilaar van de Halter, die thans 30 jaren lid der vereeniging was. De club is trotsch op Jonker, die 'n geziene figuur is en die zich vele opofferingen voor de Halter heeft getroost. Spr. bood hem een kleine herinne ring aan, doch wilde daarnaast hartelijke woorden van dank brengen aan de echtge- noote van den heer Jonker, voor alles wat ook zij voor de club had gedaan. Voor haar bood spr. fraaie bloemen aan (luid applaus). Hier mede was de opening geëindigd en kon met de afwerking van het gymnastiekprogramma worden begonnen. Nu, die afwerking was vlot en correct, en de verschillende afdeelingen, zooals meisjes- en jongenscursus, meisjes- en jongensadspi- ranten en dames- en heerenafdeel ing kwamen kranig voor den dag. Na flinke hadteroefeningen van de heeren kwamen de cursisten hun werken aan de rin gen laten zien. Het zwaaien der meisjes en de stille oefeningen der jongens waren goed De vrouwelijke adspiranten gaven springrietoef?- ningen en de jongens turnden klassikaal aan de brug. Telkenmaal klonk applaus, 'n Klei ne wedstrijd vielen bij de jongensafdeelingen zeer in den smaak. Vrije oefeningen, brug en klassikaal ringenwerk gaven verder nog de jeugdigen turners en turnsters alle gelegen heid hun bedrevenheid te toonen. Dat onder de dames le afd. kranige turnsters zijn, be- wezij de oefeningen aan 't hoogrek. De rhyt- mische oefeningen waren de dames best toe vertrouwd en na haar toestelwerken aan brugpaard was de keuroefening der dames iets nieuws en een prettige afwisseling. De heeren gaven een keurig nummer springtafel en paardspringen, terwijl zij later uitblonken in hun kranig werk aan hooge brug en hoogrek. Dit laatste was een zeer mooi besluit van het turnprogramma. Met veel genoegen en in een prettige stemming bleven de aanwezigen na afloop nog langen tijd op het bal, dat onder leiding van den heer A. Groen een uitnemend verloop had. Aanstaande Zaterdag wordt deze uitvoe-i ring herhaald. Het succes zal dan zeker even groot zijn als het nu was. (b i e t-O i i c i e e I). 452e STAATSLOTERIJ. Trekklne van Maandag 3 Februari 1930. 5e Klasse. 9e Lijst. Hooge Prijzen. 4839 8516 16851 20384 1000— 6262 93fc 13608 J 400 3261 15219 1612-- 17038 19251 20857 200.- 1093 4296 5938 8346 "524 8577 9424 10828 15427 15524 16002 16925 20612 100 Prilzen van f 70.—. 29 202 258 328 334 446 798 943 1 039 1109 1310 1338 1662 1734 1730 1949 1977 2349 2367 2487 2556 2593 2648 2776 2838 3216 3252 3413 3484 36l3 3624 3662 4017 4019 4055 4147 4196 4441 4490 4528 4634 4774 4980 5038 5059 5062 5130 5226 5227 5264 5549 5555 5699 5721 6167 6173 6388 6759 6817 6852 ÖS'S 7004 7871 7951 8005 8064 - 8144 8217 8242 8505 9522 8557 9085 9134 9157 9283 9458 8682 9697 9740 9788 9921 10110 10123 10202 10482 10496 10498 10521 10681 10731 10797 10897 10911 10967 11199 11238 11318 11332 11572 11728 11735 11740 11825 11909 12135 12233 12246 12401 12476 12584 12590 12800 12913 12983 12996 13011 13058 13185 13242 13325 13385 13581 13652 13767 13818 138PC 14035 14298 14305 14442 14651 14892 15005 15015 15108 15123 15177 15458 15495 15531 1=555 15564 15605 15801 16158 16326 16425 16538 16841 17069 17324 17384 17583 17645 17796 17894 17909 17985 18161 18179 19292 18335 18391 18433 18442 18694 18771 18889 18926 18985 19029 19122 19587 20032 20057 20072 20120 20124 20143 20203 20303 20377 20399 20826 20880. 14808 1397 1421 2094 2199 2600 2604 3286 3294 3776 3871 4197 4229 4783 4817 5161 5163 5572 5575 6425 6475 7306 7334 8197 8200 8794 8796 9503 9522 9929 10035 NIETEN: 139 201 204 210 225 236 282 321 327 330 332 355 381 410 426 528 53i. 579 589 593 623 672" 709 732 735 812 829 837 877 884 907 913 918 924 939 1084 1114 1198 1253 1260 1292 1513 1536 1594 1598 1710 1752 1787 1828 1879 1884 1899 1946 2008 2015 2020 2025 2060 2067 2113 2126 2157 2180 2196 2203 2217 2228 2238 2315 2323 2353 2415 2451 2467 2474 2484 2491 2562 2585 2592 2625 2607 2690 2739 2755 2762 2772 2793 2814 2889 2915 2932 2978 2995 3055 3066 3090 3174 3201 3266 3326 3329 3346 3348 3432 3547 3600 3631 3663 3716 3780 3795 3832 3911 3914 3952 3962 3967 4G06 4023 4028 4033 4154 4202 4286 4287 4350 440-1 4464 4537 4546 4581 4592 4611 4656 4680 4686 4704 4713 4721 4814 4850 4875 4891 4902 4946 4977 4993 5057 5072 •5156 5166 5177 5223 5268 5272 5282 5314 5357 5370 5405 5504 5542 5559 5563 5570 5605 5656 5718 5723 5751 5754 5760 5774 5784 5815 5817 5918 5920 5951 6002 6032 6097 6136 6135 6213 6232 6243 6298 6374 6489 6514 6551 6604 6622 6671 6774 6775 6815 6819 6899 6966 6974 7035 7047 7088 7090 7092 7097 7103 7171 7174 7176 7181 7208 7221 7225 7240 7251 7305 7376 7406 7410 7421 7463 7495 7524 7544 7545 7559 7595 7650 7654 7656 7661 7664 7725 7744 7782 7826 7829 7857 7911 7924 7934 8036 8088 8211 8219 8277 8313 8373 8415 8426 8526 8598 8642 8702 8745 8848 8872 8879 8880 8925 8928 8930 8970 9031 904/ 9067 9074 9091 9113 9148 9206 9214 9256 9282 9295 9299 9327 9372 9398 9432 9460 9461 9467 9548 9555 9594 9627 9673 9679 9707 9817 9825 98"7 9939 9973 10070 10084 10098 10128 10167 10214 10251 10293 10324 10343 10530 10589 10649 10679 10750 10835 10693 10926 10957 10970 11001 HOU 11045 11110 11186 11198 11249 11301 11347 11368 11395 11451 11459 11482 11505 11509 11556 11560 11590 11610 11666 11689 11705 11801 11860 11863 11941 11942 11996 12032 12044 12045 12092 12119 12126 12143 12175 12188 12189 12235 12345 12371 12468 12569 12579 13593 12606 12612 12643 12653 12669 12705 12717 12770 12S05 12809 12827 12891 12920 13012 13072 13086 13128 13198 13225 13257 13298 13369 13383 13387 13389 13392 13398 13400 13419 13420 13444 13456 13522 13539 13551 13624 I3b47 13649 13690 13691 13716 13725 13769 13797 13807 13814 13831 13833 13850 13860 13904 13995 13998 14006 14023 14074 14094 14106 14165 14212 14233 14251 14278 14357 14423 14436 14458 14468 14484 14495 14544 14628 14639 14650 14687 14689 14762 14816 14817 14834 14849 14871 14S76 14899 14916 14920 14929 14967 14978 15000 15049 15050 15054 15056 15132 15252 15284 15285 15293 15311 15317 15403 15408 15529 15547 15579 15584 15587 15591 15719 15749 15757 15763 15766 15789 1583$, 15850 15863 15879 15958 15971 16050 16065 16085 16096 16099 16101 16186 16209 16286 16298 16325 16334 16360 16365 16372 16408 16431 16483 16525 16603 16635 16710 16716 16737 16761 16941 17036 17054 17055 17076 17085 17105 17111 17127 17134 17153 17162 17212 17223 17252 17254 17300 17380 17429 17495 17531 17568 17583 17735 17793 17795 17830 17912 18005 18012 18019 1SÜ38 18072 18183 18192 18194 18196 18199 18204 18262 18281 18310 18337 18347 18430 18506 18517 18538 18591 18660 18670 18684 18690 18720 18782 18902 18935 18938 18962 18969 18989 19044 19094 19117 19162 19187 19200 19233 19334 19460 19463 19464 19474 19477 19512 19874 19604 19607 19631 19656 19671 19737 19797 19821 19827 19895 19977 19983 20074 20 K* 20217 20233 20241 20265 20297 20351 20469 20489 20624 20760 20842 20904 20928 20932 20935 870 1538 2248 2621 3367 3992 4294 4963 5171 5681 6687 7497 8214 9008 9676; 100881 10625' 11229 11749 12573 13026 13659 14537 15334 15903 17357 18151 18518 19132 20201 305 418 660 855 1007 1517 1843 2023 2186 2337 2557 2747i 2924 3194 3439 3830 4022 4309 4610 4790 4981 5263 5468 5670 5796 6078 6308 6710 6998 7165 7233 7431 7601 7760 7935 8391 8812 8956 9137 9302 9509 9718 10335 10890 11099 11417 11570 12084. 12203] 12602. 12726. 130211 13365] 13418"; 136211 13744) 13853; 14077 14314 146281 14772' VERBETERING: Se Klasse 7» UJst 15989 70 m/z. 15989. Se Klasse. 8e UeL 13943 m/z 70. 11943 m/z 70.

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 7