Goedkoopste adres voor SIGAREN en SIGARETTEN. Laatste berichten. Telegrammen Stadsnieuws Sport Rechtszaken HOOGER BEROEP SALOMON LIEBERMANN. A IIS T E R D AIIS C H E BEGR8 z Telefoon 28. ZIET ETALAGE! Fa. H. KRIJNS, Laat 147. r r> den en dan raakt het G. E. B. van den wal Vi de sloot. Vreemd doet het aan als men telkens weer bemerkt dat het G. E. B. zijn best doet om het verbruik van stroom tegen te gaan. 14 dagen geleden werd bekend gemaakt dat de eenheden boven de 200 met 5 ct. verhoogd werden. Desgelijks verhoogt men het vast recht als men een beetje royaal in het gebruik wordt. Dit is voor de betrokkene natuurlijk een fansporing om zuinig te zijn. KOEDIJK. i Donderdagavond werd door de vereenigmg „Helpt Elkander" een jaarvergadering ge houden in het lokaal van den heer M. K. de Weert onder leiding van den heer A. u. Schipper. De voorzitter opende met een woord \an welkom inzonderheid aan de drie nieuwe leden Uit het jaarverslag stippen wij aan, dat er twee bestuurs- en een ledenverg. zijn gehou den- er zijn 2 leden overleden. Een der over ledene was bestuurslid, waarvoor de beer Jn Kooij altijd met ijver het werk heeft waarge nomen en waarbij naar voren kwam het nuttig werken der vereeniging. Woorden van waar deering voor hen, die ons ontvielen, werden nreuit. Alleen de heer P. Zut had geweigerd persoonlijk zijn werk te verrichten, waardoor het bestuur zich genoodzaakt zag dezen royeeren. De andere leden waren steeds op hun post en het bestuur steeds paraat. Het jaarverslag eindigde met hoop op een beter jaar 1930. De rekening van den penningmees ter gaf aan ontvangst 134.64, uitgaaf 7, saluo 127.64. Deze werd onder dank goed gekeurd. De bestuursverkiezing gaf tot uit slag, dat de aftredende leden, de heeren Gr Hart en D. de Waal, werden herkozen en in de plaats van het overleden lid, den heer D •Bcoij, werd met bijna algemeene stemmen her kozen de heer Jn. Kooij. Allen namen hun be noeming aan. Het voorstel om de toetreding te verhoogen tot 40 jaar in plaats van 35 jaar maakte de tongen los. De uitslag is, dat er 17 stemmen voor waren het te laten zoo als het is en 12 er tegen. Het voorstel van het bestuur, dit jaar geen contributie te vragen, verkreeg applaus De sigaren vielen ten deel aan de heeren S Akerboom, P. Nieuwland, S. Blom Az. en D. de Waal. Bij de rondvraag besprak de heer J. Kooij het werk der leiding en noemde dit een moei lijk werk, doch de leden hebben groote mede werking verleent en hij is daarvoor dankbaar. Bij de sluiting dankte de voorzitter voor de aangename samenwerking en hoopte op een beter jaar. SCHOORL. In het café van den heer Huiberts hield het Schoorlsche veefonds zijne jaarvergade ring, welke was bezocht door 55 leden. Te ongeveer acht uur opende de voorzitter, de heer D. Duin Wz., deze bijeenkomst, en deed bij deze gelegenheid uitkomen dat in deze vergadering een commissaris werd ge mist, te weten de heer Simon Hoogvorst, wie in den loop van 1929 was overleden. Dankbaar herdacht spreker de prettige en genoeglijke samenwerking welke altijd van de-zijde van den overledene was getoond, 'twioede en vele werk dat hij voor het On derling Veefonds had verricht zou wel steeds in de beste herinnering blijven voortleven. De voorzitter deelde mede dat twee reke ningen waren binnengekomen van een vee arts, voor werkzaamheden, welke niet door het fonds mogen w»rden vergoed. De com missie welke de bescheiden van de jaarreke ning had te controleeren, bestaande uit de heeren J. Wiedijk, B. Roozendaal en A. Louter,adviseerde aan de vergadering om deze rekening goed te keuren. Deze rekening sloot,, in tegenstelling met hare voorgangster van 1928, met een voordeelig saldo van 71.77. 31 koeien waren voor rekening van het fonds afgekeurd tegen 45 in 1928. Voor deze afgekeurde beesten is terecht gekomen een bedrag van 1891, en is er voor uitbe taald aan de leden 6202. De totaal-ont vangsten bedroegen 8603.11 en de uitga ven 8531.34. 't Ledental bedroeg 97 en 't getal verze kerde koeien bedroeg 801 stuks, 't Verzekerde bedrag was 175.670. De heer P. Rens, die reeds waarnemend commissaris was, werd bij acclamatie tot 1931 tot commissaris in de vacature van den heer S. Hoogvorst benoemd. In 1931 treed het geheele bestuur regle mentair af. De rondvraag leverde geen bijzonderheden op. De voorzitter bracht ten slotte nog even de T.B.C.-biStrijding onder het rundvee naar voren, naar aanleiding van een adres van de plaatselijke vereeniging van dit doel. Aan de discussiën namen verscheidene le den deel; ten slotte stelde het bestuur zich voor, om geen aangekochte runderen, welke voorzien zijn van het bekende teek;n, 't z.g. gaatje, in de verzekering van het fonds op te nemen. Hierna sloot de voorzitter de geanimeerde vergadering met een woord van dank voor de goede opkomst. Woensdagavond trad voor leden, huis- genooten en genoodigden van de afd. Schoorl van het Witte Kruis als sprek.r op de heer Dr Stieler uit Hilversum. De voorzitter, dr. Heringa, heette de tal rijke aanwezigen welkom, inzonderheid den spreker van dezen avond. Hij wees op het belang van het te behandelen onderwerp, t.w. huisverzorging, en verklaarde de verga dering voor geopend, waarna dr. Stieler 't woord bekwam om in een zeer duidelijke uit eenzetting de noodzakelijkheid aan te too- nen van een goede huisverzorging: in gevallen dat de vrouw van 't gezin door ziekte verhin derd is de zorgen van het gezin te beharti gen. Zeer noodzakelijk is 't wel, dat in plaat sen, waar een afdeeling van het Witte Kruis is gevestigd, stappen worden gedaan tot stichting van eene vereeniging, welke deze huisverzorging ter harte neemt. Eerstens zal dan een comité moeten gevormd dat alles heeft voor te bereiden, waarna men, wannerr 't ledental dit rechtvaardigt, tot oprichting hvan een dusdanige vereeniging kan overgaan, javelke dan een onderafdeeling van „Het Wit ste Kruis" zal dienen te zijn. Ten zeerste spoorde spreker aan om dit soo (gij uitstek sociaal-hygiënisch werk ter harte te nemrn. De belangstelling van het talrijke gehoor, waaronder zeer vele dames, was groot, zoodat we niet twijfelen of in Schoorl zal zich zulk een vereeniging vor men. Naar we vernemen worden de eerste stap pen reeds gedaan. Hierna werd de mooie Witte Kruis-film vertoond, met woorden van dr. Stieler toe gelicht. Deze film, welke een voorbeeld geeft van 't goed werk van dez nuttige vereeni ging, lijkt ons een uitstekende propaganda voor doel en streven van het Witte Kruis. Een dankbaar slotwoord van den voorzitter besloot dezen nuttigen avond. KENNEMIRLAND. Nog steeds is er groote aanvoer, zij het dan ook dat het leeuwenaandeel van elders komt. Kool en nog eens kool is schering en inslag en trots de lage prijzen komt er maar weer grooter aanvoer. Het is dan ook de kool are domineert en voorts stapelgroente, waar onder we ook rapen, bieten en wortelen rangschikken. Telkens hoort men de klacht wat geld de groene toch weinig en alle da gen komt er overvloed om van den handel buiten de veilingen maar te zwijgen. Nie mand heeft iets aan die overvloed, ook de koopman en groenteventer heeft een strop, daar veel op de mestvaalt terecht komt, want de bij uitstek zachte winter is allerminst be vorderlijk voor de duurzaamheid der produc ten. Roode kool werd in verschillende sor teering aangevoerd en naar mooie en vast? kool was nog eenige vraag, de prijzen vari eerden van 4 tot 8.50 per 100 stuks. Gele kool was niet gewild en zelfs de mooi ste kwaliteit gold weinig, de noteering was 3.50— 6.50 per 100 stuks. Groene koot, een product van eigen bodem gold iets meer en de handel vrij vlug; de prijzen varieer den van 3—7 per 100 stuks Boerekoo! is een artikel dat men niet wil. Duizenden kisten boerekool worden verwisseld en het re sultaat is veel drukte en geen geld, de no- feering was slechts 0.10-0.30 per kist of 0.50—3 per 100 stuks. De aanvoer van uien en wortelen is te groot en de han del dood, de prijzen waren slechts 23 per 100 Kg. Groote partijen spruiten van niet al te mooie kwaliteit werden aangevoerd en alleen bij uitzondering werd boven de 15 per 100 Kg. besteed, het gros der spruiten gaat voor 6—10 per 100 Kg. weg en die prijs is allerminst hoog. Prei bij duizenden bossen en de prijs laag, hoewel iets hooger dan de vorige week; de noteering was 410 per 100 bos. Schorseneeren, die altijd engros worden verkocht en meestal niet op de veiling ko men, worden nu wel aangevoerd. De prijs 's ook niet hoog, hoewel een prijs van 10— 14 per 100 Kg. nog niet is te versmaden tn zeker tot het beste behoort. Selderie en Pieterselié was gewild en de prijs was goed, variccrend tusschen 7 10 per 100 bos. De handel in witlof is dood en dat sinds weken. En witlof is een artikel dat als het klaar is, bewaren uitgesloten is en dus voor alle prijzen weg moet; de afgeloopen week was de prijs 7—710 per 100 Kg. Een artikel dat steeds in trek is en duur blijft is andijvie en de prijs blijft de hoogte in gaan, wat niet uitgedrukt is hooger prijs, doch de prijs houdt stand, terwijl de kwaliteit verminderd; d.: prijs was 1701.90 per kist of ongeveer 10 cent per stuk. Een nieuwe „groente"' is rabarber en hier van komen al aardige partijtjes, wel te ver staan voor de.tijd van het jaar, we noteerden voor le soort 2530 en voor 2e soort f 1215 per 100 bos. De nieuwste groente is spinazie en hier van werden eenige kistjes aangevoerd, die natuurlijk prijzig waren; de prijs was n.1. 22.35 per kist. De aanvoer van vruchten is groot-genoeg en wagonladingen worden aangevoerd. Er is groote variatie in de aanvoer en veel 2e soort. Alleen le soort appelen als Present van Enge land en prima tafelperen zijn duur, de rest gaat voor een prijsje weg, mooie tafel- vruchten golden f 2232 per 100 K G. De handel in aardappelen stond wederom in het teeken van lustelooze handel. De prijs was voor kleiaardappelen 1.602 20 en voor 'duinaardappelen 2.803.50 pe~ H L. (70 K G.) De overige aanvoer onverminderde prijzen DÏTDIEFSTAL IN HET POSTKANTOOR TE HAARLEM Het ledige bakje gevonden. Naar aanleiding van den oproep van den commissaris van politie in verband met den diefstal van 1000 gulden in het postkantoor te Haarlem hebben twee dames een vrij nauw keurig signalement van de vermoedelijke daders gegeven. Het gevolg hiervan was, dat de politie een onderzoek instelde en in een handkar, staan de op het erf van T. in de Nobelstraat, het ledige bakje heeft gevonden, waarin het geld geborgen is geweest. Van de daders werd geen spoor gevonden. HET MIJNWERKERSFONDS EN DE ZIEKTEWET. Uit Heerlen seint men ons: Gister heeft het bestuur van het algemeen mijnwerkersfonds, waarbij alle Nederland- sche mijnwerkers zijn aangesloten, vergaderd. In dez? vergadering werd overeenstemming verkregen over de reglementswijziging, die noodzakelijk is, wil het mijnwerkersfonds van de wettelijke ziekteverzekering worden vrijge steld. Na I Maart a.s. zal het fonds zijn zelfstan digheid behouden. Dit bestuursbesluit moet nog worden goed gekeurd door een algemeene vergadering van fondscommissieleden, welke Woensdag a.s. zal worden gehouden. Aanneming is evenwel zeker. De gearresteerde J. K. uit Tongeren is ter beschikking van de justitie gesteld. J. K. stond nog onder bescherming van de reclasseering voor het feit, dat hij het vorig jaar in Nuenen den heer S. met een mes mis handelde. DE BRAND IN HET STOOMSCHIP. „SAC-CITY". Omtrent den brand op het Amerikaansche stoomschip „Sac-City" vernemen wij nog, dat het verkoolde lijk, dat in de hut werd aange troffen is herkend als dat van den 29-jarigen mess-room-bediende E. Bixer uit Ballimore. DE BEMALING VA>< DE WIERINGER- MEER. 'S-GRAVENHAGE, 7 Jan. Aanstaande Maandag, 10 dezer zal, nu de periode van proefbemaling is afgeloopen, met de defini tieve bemaling van de Wieringermeer wor den begonnen. Het ligt in de bedoeling de definitieve in werkingstelling van de gemalen te Den Oever en Medemblik met eenige plechtig heden te doen plaats hebben. Deze zullen omstreeks 12 uur aanvangen. De directeur-generaal der Zuiderzeewerken, de minister van waterstaat en de minister van staat, H. Colijn, voorzitter van den Zuiderzeeraad, zullen het woord voeren, waarna de minister van waterstaat ten slotte de bemaling in gang zal zetten. Daar er geen gelegenheid is om beide gemalen te bezoeken, zal de plechtigheid in net gemaal te Medemblik plaats hAben. Meerdere autoriteiten zijn tot bijwoning uitgenoodigd. D£ AANSLAG OP DEN MEXICAANSCHEN PRESIDENT. NEW YORK, 7 Febr. Uit Mexico wordt gemeld, dat de gewonde Mexicaansche pre sident Ortiz Rubio een tweede kaakoperatie moest ondergaan, teneinde eenige been splinters te laten verwijderen. Zijn. toestand is bevredigend. NA EEN VECHTPARTIJ OVERLEDEN. Een man gearresteerd. Vannacht is in het R.K. ziekenhuis te Eind hoven overleden A. de G. uit de Poststraat ti Tongeren, die daar Zondag bij een vechtpartij in de Hofstraat ernstig werd gewond Hij laat een weduwe met een groot gezin in behoeftige omstandigheden achter* Het lijk is in beslag genomen. DOODELIJK AUTO-ONGEVAL. Burgemeester V/endelaar overrijdt een zenuwpatiënt. Toen onze burgemeester zich vanmorgen per auto naar Amsterdam begaf tot het bij wonen van een vergadering, reed hij onder Heemskerk een stilstaanden auto achterop. Uit dien auto kwam iemand, die even aan den kant van den weg een noodzakelijke boodschap deed. Toen deze persoon daarmee gereed was. liep hij naar den auto terug en achterom den auto heen en wierp zich plotseling voor den auto van den burgemeester, die den man overreed, met het gevolg, dat de ongelukkige op slag dood was. De burgemeester stopte oogenblikkelijk, slapte uit en begaf zich naar den getroffene, waar inmiddels ook diens beide metgezellen gekomen waren. Deze verzekerden terstond, dat hier opzet van den getroffene in het spel was. De man was n.1. een zenuwpatiënt die door twee geleiders werd overgebracht van Den Helder naar het St. Bavogesticht te Haarlem. De politie te Heemskerk was vrij spoedig met een dokter ter plaatse, doch kon niets anders doen dan den dood constateeren. Het persbureau V. D. geeft van dit ongeval de volgende lezing: De heer Barbanson reed hedenmorgen met zijn auto van Den Helder naar Noordwijker- hout. Onder de gemeente Heemskerk verliet hij even zijn wagen. Hij zag niet, dat uit de te genovergestelde richting een groote Hudson- wagen aankwam, met het noodlottig gevolg, dat hij gegrepen en eenige tientallen meters weggeslingerd werd. Vreeselijk verminkt werd hij opgenomen Hij overleed spoedig daarop. (Men ziet, dat deze lezing niet geheel klopt met ons eigen bericht. Echter meefien wij, dat het eerste bericht juist is, temeer, omdat in het V. D.-telegram zeker een paar onjuisthe den staan. In elk geval kan de Hudson-wagen niet uit de tegenovergestelde richting komen, wijl beide wagens uit de richting Alkmaar kwamen. Het geheele V. D.-bericht lijkt ons eenigszins overdreven en sensationeel voorge steld. Red. Al km. Crt.) Auto-Leven. Om te beginnen mogen we wel noemen het verslag van de Rallye van Monte Carlo door Tom Schilperoort, een artikel verlucht met eenige fraaie foto's. Tom Schilperoort geeft hier een vlot geschreven verhaal van de Ral lye, die voor ons van des te meer belang is, omdat er ook Nederlanders aan mee gedaan hebben. Een ander belangrijk artikel is dat over de Verkeersmaatregelen in Parijs, terwijl we niet vergeten mogen een nabeschouwing van Herman Levy over de Amsterdamsche R. A. I. Ook de bekende medewerker Jerome Mer- tens heeft nog een artikel geschreven over deze tentoonsteling, dat zeer uitgebreid is en door de vele auto-bezitters en -handelaren met bizonder interesse gelezen zal worden. Een aantal kiekjes verduidelijken den tekst. En zoo is ook dit tijdschrift weer een mooi geheel geworden. Voor het gerechtshof te Amsterdam werd heden de zaak tegen Salomon Liebermann voortgezet. Aangevangen werd met het verhoor van den accountant R. A. D ij k e r uit Den Haag, die op verzoek der justitie 'n onderzoek heeft ingesteld naar den financieelen toestand van de HoilandAmerika Levensverzekering Mij., waarvan Liebermann directeur was. Diens beheer was slecht. Op verzoek van Liebermann had getuige voorts een onderzoek ingesteld naar de ba- i ^fn Oooische Hypotheekbank. Naar aanleiding van dit onderzoek verklaarde hij de belans niet te kunnen teekenen. Getuige, die het niet eens was met de wijz" van overrekening van pandbrieven ia de Veendammer, zeide Liebermann te beschou wen als een buitengewoon moeilijk te be- oordeelen mensch, vol van fantastische fi- nancieele plannen. Getuige is er nooit achter kunnen komen, of hij werkelijk in die plannen geloofde. T.o.v. getuige Möhnng meende get., dat deze geheel onder invloed van Liebermann is gekomen. Get. ontkent, dat met hem over de Atlas-plannen is gesproken. Wel sprak Möhring over „een combina tie". Mr. K o k o s k y beschuldigt get. er van, om de zaak heen te draaien, waarop get. D ij k e r uitdrukkelijk zegt, dat hij te kennen heeft gegeven, niets met de zaak te maken te willen hebben. Mr. K o k o s k y verklaart daarop, dat bij een dergelijke behandeling van de zaak na de pleidooien, waarbij de Gooische Hypotheek bank en de Holl.-Am. levensverzekering Mij. ter sprake komen, niet juist acht en zegt te overwegen, schorsing van de zaak te vragen om tegen de verklaringen van den heer Dij ker verklaringen van andere getuigen naar voren te brengen. De president merkt op, dat geen schorsing noodig is om nog getuigen te la ten hooren. Mr. Kokosky: Ik kan de getuigen toch niet uit mijn mouw schudden. De volgende getuige is de heer A. v a n Dam, directeur van de bank voor onroeren de zaken te Amsterdam. Getuige is opnieuw opgeroepen, om op enkele punten opheldering te geven. In den breede bespreekt de president dan met Liebermann, waarom hij zooveel geld noodig had. De president vraagt getuige van Dam dan of er een relatie bestaan heeft tusschen mr. Boon en de Bank voor onroerende zaken. Getuige: Mr. Boon had niets met deze transactie te maken. Alleen hij is directeur van ons bijkantoor te Den Haag. President: Ik wil niets ten nadeele van mr. Boon zeggen verre van dat. Ik breng zijn naam alleen ter sprake, omdat hij hier door mr. Duys is afgeschilderd als een des kundige, die nu eens heelemaal outsider is. De president laat dan getuige L. W. S. Paardenkoopïr voor het hekje komen en deelt hem mede, dat hij in verband met het feit, dat mr. Ehtys eerst vanmiddag aanwezig kan zijn, in het middaguur zal worden ge hoord. (Hierna wordt gepauzeerd.) 'f TREINBOTSING DOOR SCHULD. In een buitengewone zitting van het Ge rechtshof te 's-Hertogenbosch is behandeld de zaak tegen den machinist J. V. te Eindhoven, aan wiens schuld het zou te wijten zijn t weest, dat op 20 Aug. op het traject Lut* rade—Eindhoven een trein tegen een anderen goederentrein is gereden, omdat de machinis- in strijd met zijn voorschriften en reglemenlen door het onveilig signaal 20 B is gereden Verdachte werd door de rechtbank te Roer. mond vrijgesproken van de aanklacht, tegen welk vonnis het O.M. hooger beroep teekende alhoewel ook door den officier vrijspraak waa geéischt Na langdurig verhoor nam de adv.-gen. requisitoir. Spr. hield zich aan art. 165 W. v. St. Verd heeft reeds tien jaren langs de lijn in kwestie gereden, bij ervaring kent hij dus de wijze h<r daar door een machinist moet gehandeld wor den. De adv. gen. vindt de schuld te ernstig otn verdachte te doen volstaan met een geldboete De eisch luidde dan ook één v eek hechtenis! Uitspraak 17 Febr. VERVALSCHING VAN EEN SCHILDERIJ. Gisteren heeft de 5de Kamer der Amsti damsche rechtbank uitspraak gedaan in de zaak van de schilderijen-hersteller, tegen wien 6 maanden gevangenisstraf was geëischt. we- gens het opzettelijk plaatsen van een valsche signatuur onder een door hem gekocht schil- derij. (Hij zou er den naam Vester op hebben geschilderd, met het doel het te laten door gaan voor een stuk van dezen kunstenaar en het ook als zoodanig te koop hebben doen aanbieden). De rechtbank heeft hem 4 maanden gevan. genisstraf opgelegd. OPVORDERINO VAN EEN LIJK. Voor de Vierde Kamer van het Amster- damsche Gerechtshof nam de procureur-gene. raai dr. S. J. M. van Geuns conclusie in dt door ons vermelde procedure van een Jood- schen vadre, die van een met-Joodsche vrotrf het lijk opvorderde van zijn jfoon, dat zij ii overeenstemming met den wertsch van den overledene op een niet-Joodsche begraaf' plaats had doen begraven. De procureur-generaal concludeerde tot verwerping van de voorgestelde exceptie van onbevoegdheid van den vice-president der Amsterdamsche Rechtbank, mr. G. T. J. dt Jongh, en tot bekrachtiging van het vonnis a quo. Zooals bekend had m.. De Jongh in kon. geding den eisch tot afgifte van het lijk ont zegd, voornamelijk op grond van het feit, dat de wil van den o *rledene boven alles domb neert, zelfs boven de uitdrukkelijke wilsuiting van art. 982 Burgerlijk Wetboek, schen vader die van een niet-Joodsche vrouw van 7 Februari 1930 Opgave van AWfdhoiiandich liflndbnffrëfèdlet. fUatvagg$flJ>er draadloos* telefoon), Koers van heden te ^9 STAATSLEEUINGEN. 5 1918 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1006 K Kol. Bank Ned. Ind. Handelsbank r» Fransche Banken (3) D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels' Patent Calvé Delft Cert Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Zwcedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber, Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Holl. Amerika Gem Scheepvaart Unie Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash Eig. 'Exdividend. fExclaim. Vorige koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.— pl.m. 2.15 102''/is - 175 220'A 1591/4 552 30U/4 174 300 119 176 152 58'/, 94 355'/, 472'/4 120-1 175 151 350 1 466 118J-9) 151 350y»-3 466-70 175-9 151 349)-52 119-21 151 348 462 6 783/4* 163'/. 105 328%, 185'/, 315 35Va-i 77) 159 60) 3!)-«/„ 183i/s 160V4-1 32'/, 574 405 153 131.80 67 578 82 408-10 1903/4 180 1221/4 190 1 190-1 175-6 1903/, 3843/4 3973/4 165'/, 397-) 397-»/, 165 1673/4 98 194 124'/, 51/, 1683/4 99 125 1683-70 5'/. 1693/4 1691/,-1 37 333/4 I891/4 82 763/4 189 591/0 350 4031/0 385 90 346 V, 401 v; 385 92/, 346'/, 4C0-1'/, 61 26 r, 132 222'/, 593/, 26 59 61 59 25'/, 25u/i» PROLONGATIE vorige koers 2pCt. heden - pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100. j Kopenhagen Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL. New-York Italië Vorige Koers op koers heien 3 uur 12.113/, 12.123/js 59.521,/. 59.54 9.77v 9.77 34 731/» 34.73 48.10 48.11 3510 35.10 66.65 66.90 06.87'/, 66.573/, 66.55 2.493/4 2.49V,, 13.04 13.03 ALStJl. SIC*AHE.\'- 4 CIGAHETTEA-C'EATMAI/E'

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 10