Sport Luchtvaart van 26 Maart 1930 Opgave van IVoorrtliollandsoh LarnlhoüWmdlet. UW, i rF DE BURGEMEESTER VAN BORSSELE OVERLEDEN. De burgemeester van Borssele (Z.), de neer J. L. Richel, is heden op 52-jarigen leeftijd te Den Haag overleden. ARME KLEINE. Te Lieshout had het tweejarig dochtertje van de familie van Rossum het ongeluk, bij het omvallen van een pan kokende soep zich te verbranden, tengevolge waarvan het is overleden. BOTSING TUSSCHEN LOCOMOTIEF EN EEN LORRIE. Bij het uitladen van een goederenwagen op het stationsemplacement te Helmond werd ge bruik gemaakt van een lorrie. Toen deze vol geladen was met confectiegoederen en men wilde weg rijden, kwam een losse locomotief uit de richting Deurne aangereden. Een bot sing kon niet meer worden vermeden De lorrie werd gegrepen en totaal versplinterd. De lading werd gedeeltelijk vernield. Persoonlijke ongelukken kwamen niet Voor. De schade bedraagt 500. j. ERNSTIG ARBEIDSONGEVAL TE AMSTERDAM. Hedenmorgen omstreeks elf uur is een dertig-jarig man op den Oudenzijdsvoor- burgwal bij het afladen van een houten huisje van een vrachtwagen, uitgegleden waardoor hij eenige onderdeelen op het lichaam kreeg. Met een gebroken been is de man naar het Binnengasthuis vervoerd. 'DE HILVERSUMSCHE NAAKTLOOPER Gedurende ruim een half jaar is de politie te Hilversum bezig geweest een naaktlooper, die de afgelegen lanen van Hilversum en misschien ook wel buiten Hilversum voort durend onveilig maakt, in handen te krijgen Wat er ook werd gedaan om dezen man te arresteeren, het gelukte de politie niet de hand op hem te leggen. O.a. heeft men een aantal agenten in dameskleeding gestoken in de stille lanen laten wandelen, doch ook op deze wijze mocht het niet gelukken, de hand cp ii:m te leggen. Tenslotte echter is een der rechercheurs opgedragen eiken avond op een punt te gaan staan, waar de naaktlooper eenige malen was gesignaleerd. Avond aan avond heeft de rechercheur daar gestaan en gisteravond zag hij, terwijl thij in een boschje aan den Gravenlandsche weg verstopt was, een man op zoekende wijze op een damesfiets langs komen, die eenigzins geleek op het vage signalement, door eenige dames gegeven. De rechercheur ging hem per rijwiel na. iTcen de man merkte, dat hij werd nagereden, trachtte hij te ontkomen, doch het gelukte den rechercheur den verdachte op de Stein laan te arresteeren. Hij erkende, dat hij zich in den laatsten tijd herhaalde malen aan naaktloopen had schuldig gemaakt. Hij is thans zoo goed als zeker, dat het de man is, die tal van vrouwen 'heeft lastig gevallen. Allen hebben daarvan evenwel geen aangifte gedaan. In het belang van het politieonderzoek worden zij verzocht, morgen (Donderdagmiddag) omstreeks 2 uur ten politiebureele te Hilversum te komen ter confrontatie met den verdachte. KORTE BERICHTEN. Te Voorburg is overleden de heer H. S. Hordijk, oud-hoofdcommissaris van poli tie te Amsterdam. De minister van koloniën heeft onder 'den naam „Commissie voor de suikerbelan gen", ingesteld een speciale commissie ten behoeve van de deelneming van Ned. Indië en Suriname aan de in 1931 te Parijs te hou den internationale koloniale tentoonstelling. Twee Belgische vrouwen vervoegden zich bij den kolenhandelaar S. te Oud-Beijer- land om eenig geld te wisselen. Na het wis selen miste S. 100. De vrouwen werden aangehouden. In een boomstam aan den Oostdijk werd het geld gevonden. De vrouwen zijn te Dordrecht opgesloten. Provinciaal nïeywt HEILOO. Olichting Badhuis De afdeeling van „Het Witte Kruis'' hield gisteravond een druk bezochte ledenvergade ring in „De Rustende Jager". De voorzitter ds. Eilerts de Haan opende met een welkomstwoord. Naar aanleiding van de Notulen, waarin werd gezegd dat de vereeniging in studie zou nemen „Huisver .zorging" merkte r heer van de Va!l op dat ook de S. D. V. C. op dit terrein zal werken Spr. zeide dit om te voorkomen dat men el kander beconcurreert. De voorzitter dankte voor de mededeling. Daarna kwam in be handeling de stichting van een Badhuis De voorzitter gaf nog eens een uiteenzetting hoe het bestuur de exploitatie dacht, n.1. hypo thee!: cn obligatieieening; over 't belang dat het W. K. bij de volksgezondheid heeft zul len we het wel eens zijn, het bestuur wil ech ter niet de verantwoordelijkheid dragen, wel dat de te benoemen heeren rekenplichtig zul len zijn aan het W. K. Het bestuur, dat in elk opzicht eenstemmig is. wilde voorstellen doen als volgt: Het Bad huis zal een stichting zijn die beheerd wordt door minstens 5 personen, waarvan minstens 3 personen leden van het W. K. Het bestuur stelde voor dat de contribueerende Vereeni- gingen (spr. dacht zich in dat het gemeente bestuur subsidie gaf en dan een lid van het bestuur aanwees) ook een lid aanwees Dan wilde spr. voorstellen dat de stichting con tribueerende leden toelaat tegen een jaarlijk- scht contributie. De heer van der Klauw vond het verkeerd om dadelijk op de gemeente te steunen. Voorts meende hij als net W K. geen verant woording wil aanvaarden men ook het inia- tief maar aan die heeren moet overlaten. Spr. uitte zich nog over de interne zaken en zag er niet veel licht in. De voorzitter vond het billijk, dat het W. K die de volksgezondheid beoogt, hiervoor •interesse heef*. Spr. weidde hierover nog uit cn meende dat het niet de taak der gemeente is om zich met de volksgezondheid te bel:.s- len zooals het W K. dit doet. Wij kunnen door onze wijkzuster en doctoren den toe stand beter overzien De heer Van de Vall was verheugd over bet voorstel. Spr. ging na hoe men o.m. in Leeuwarden en Haarlem klein was begon nen en nu waren de stichtingen in goede conditie Spr. is overtuigd dat de bevolking een badhuis zal toejuichen en de ingezetenen, vooral de jongere, de gelegenheid zullen be nutten. Nog zette spr. uiteen dat hij tegen de formeering van het bestuur eenig bezwaar heeft. Het lijkt hem dat men op een subsidie L. E. T. T. niet blijvend kan rekenen en daar om lijkt het spr. gewaagd om daaraan een bestuursfunctie te verbinden. De voorzitter was het met de opvatting van den heet Van de Vall eens, doch dit is met amendementen te bereiken. Zelf hebben we die gedachte in het bestuur geuit doch we staan er niet op. In Haarlem bijv. dekt de gemeente alie tekorten, doch krijgt daarvoor het gebruik van schoolbaden. Spr. meende dat we ook niet zeker van subsidie der L.E.T.T. kunnen zijn, doch nu is de toezegging er en in de eerste jaren is het 't noodigst. De hetr Balk (bestuur) had zich in ver schillende olaatsen laten inlichten en gaf aan de hand van die gegevens een overzicht van andere plaatsen. Spr. vond het opmerkelijk dat overal het W. K de exploitatie uitvoert. De heer Hopman vroeg inlichtingen over de begrooting. Spr. vroeg of die is goedge keurd. De voorzitter zeide, dat het een voorloo- pige begrooting was. Als we een stichting in het leven roepen, is aan het bestuur de uit voering. De heer van Steeg wilde de exploitatie in eigen beheer houden. Breid desnoods het be stuur uit of benoem een gesalarieerde boek houder. Spr. hield niet van aparte bestuur tjes die er een zaakje van kunnen maken. Ge zinsverpleging en t. b. c.-verpleging zijn toch ook onderdeelen van het W K. De voorzitter oordeelde een stichting beter Gezinsverpleging is een afzonderlijke ver eeniging en de t. b. c.-verpleging is een on derdeel van het W. K. doch juist daarom staan wij voor het tekort. En dat willen we voorkomen. De heer Schuit meende dat de meerderheid in het bestuur bestuursleden van het W. K. moeten zijn. Voorts moet de Stichting het kenmerk van het W. K. dragen. De heer Keesman vroeg hoe 't zou gaan als er in de toekomst een batig saldo zou zijn. Komt dat. vroeg spr. aan het bestuur der Stichting? De voorzitter meende dat men geen bestuursleden voor bestuur van het Badhuis kan vragen, de bestuursleden zijn overbelast. Zich tot den heer Keesman wen dend zeide spreker, dat een eventueele winst voor het bestuur uitgesloten is, doch bij een batig saldo zou er uitbreiding kunnen ko men. De heer Hopman vroeg of de Stichtingsac- te aan de vergadering wordt voorgelezen. Voorzitter had er niets tegen, was zelfs van plan om de voornaamste bepalingen aan de vergadering voor te leggen. De heer van de Vall gaf in overweging nu de voorzitter zooveel mogelijk licht wil om het concept in een daarvoor te beleggen vergadering te behandelen. De voorzitter zeide dat niemand in het be stuur er tegen is en alzoo werd besloten. Daarop werden de voornaamste bepalingen genoemd. Aan het bestuur werd opdracht ge geven om de zaak in orde te brengen. De voorzitter was verheugd dat het verloop der vergadering hoogst aangenaam was geweest. Met od 1 na algemeene stemmen werd tot oprichting besloten. Sor. hoopte dat het be sluit in het belang zou blijken van de volks gezondheid en opvoedend zal werken. Na behandeling van huishoudelijke zaken volgde sluiting. Beter dan kinine slikken Is hel muggen dood te tikken. LICHTBAKEN VOOR DE LUCHT VAART. In aanbouw bij Hellendoorn Op den Hellendoornschen Berg, in de na bijheid van het daar staande theehuis is Dinsdag een aanvang gemaakt namens den Rijksgebouwendienst met het bouwen van een lichtbaken voor de luchtvaart. De toren komt op één der hoogste punten van den berg en wordt zelf 17 meter hoog. Hij wordt opgericht op een betonnen voet van 1.20 meter dikte. Behalve deze vuurtoren worden er voor loopig nog twee gebouwd van 22 meter hoogte, te Oldebroek en Groot-Angelo bij Ootmarsum. Alle lichtbakens zullen bij helder weer op 40 K.M. afstands des nacht reeds zichtbaar zijn. Vliegmachines zullen dus, den eenen toren gepasseerd zijnde, reeds het volgende licht kunnen waarnemen. HET HOOGTERECCRD VOOR DAMES VERBETERD. De kranige vliegenierster Miss Elinor Smith heeft gisteren een nieuw hoogte-re cord voor dames gevestigd. Officieel werd vastgesteld dat zij een hoogte van bijna 27.500 voet (ongeveer 8360 meter) had be reikt. Zcoals we enkele weken geleden meld den heeft Miss Smith reeds eerder een re cordpoging gedaan, bij welke gelegenheid zij bewusteloos geraakte, doch weer biikwam teen zij enkele duizenden voet gedaald was. Laatst® feeP!ch*en. GESLAAGD. De heer D. Schenk Jr. alhier is geslaagd voor het eindexamen der tuinbouwschool te Schagen. EERSTE KAMER. Bij de behandeling van begrooting van het wegenfonds bepleitte in de vergadeirng van heden de heer Van der Lande overbrug ging der groote rivieren, vooral in Gelder land en met naifle bij Arnhem en Nijmegen, aan op overneming van den weg Apeldoorn- De heer Hermans en Smeenge drongen Hattum en de heer Smeenge bovenal op den aanleg van hooge bruggen in het belang van de scheepvaart. Minister Reiimer zal het tempo van een wegenverbetering zooveel mogelijk te bespoe digen evenals overbrenging der rivieren, die echter millioenen zal kosten. De begrootinor werd zonder stemming aangenomen. Bij de begrooting van arbeid bepleitte de heer van der Lande de verdere uitvoering der arbeidswet, o.a. voor chauffeurs en restau- rant-persoenel. Spr. keurde herplaatsing van den heer Fruytier te 's-Gravenhage af. Hij bepleitte wet telijke regling van de vacanties voor arbei ders en werkloosheidsverzekering. De Ziektewet moet worden uitgevoeid door de volwaardige bedrijfsvereeoiging en de raden van arbeiders. TWEEDE KAMER. Bij de verdere behandeling der interpel latie-van den Heuvel betoogde de heer Van der Sluys, dat er een steekje los moet zijn aan een maatschappij, waarin overvloed leidt tot armoede. Waar overproductie is, be staan er geen middelen om dien toestand direct te verbeteren. De heer Van den Heuvel schijnt er een soort uitdragerij op na te houden, maar geen van zijn middelen is in Nederland bruikbaar. Verlaging der spoortarieven achtte spr. wenschelijk. Voorts ziet hij in het gemeenschappelijk bezit van den grond de oplossing en meende, dat in het socialisme de overvloed een zege zal zijn voor het heele volk. De heer Van Voorst tot Voorst zei, dat de Nederlandsche landbouwproducten minder opbrengen dan die der meeste omringende landen, terwijl de productiekosten hier hoo- ger zijn. De regeering dient er voor te zorgen, dat de geest van Genève niet strekt tot nadeelen van ons land, dat de vrijheid moet behouden om over te gaan tot actieve handelspolitiek De heer Schouten betoogde, dat de crisis in den landbouw haar terugslag vindt in het heele volksleven. Verbetering van het onderwijs en voor lichting is goed, doch geen middel om in den accuten nood te voorzien. Ook inkrimping van den akkerbouw brengt geen verbetering Spr. vroeg of er verlaging der vrachttarie ven te verwachten is. Hij wenschte een bij slag voor éénmaal op suikerbieten en crediet- verleening aan de aardappelmeelfabrieken. De heer Hiemstra betoogde, dat de land bouw geholpen kan wprden als het grond bezit aan de gemeenschap komt. Bescher mingsmaatregelen zouden geen verbetering brengen. In de lande met bescherming is de toestand niet beter. DIRECTIE BINNENGASTHUIS TE AMSTERDAM. De gemeenteraad van Amsterdam heeft hedenmiddag aan dr. J. E. Stumpff op zijn verzoek eervol ontslag verleend als genees heer-directeur van het Binnengasthuis. MIS5IONNARISSEN IN CHINA IN VEILIGHEID. Ht bureau voor katholieke propaganda te Rome heeft een telegram ontvangen uit Sjanghai, waaruit blijkt, dat de elf Amerikaan- sche missionnarissen, over wier lot men zich reeds geruimen tijd ernstig ongerust maakte, in veiligheid zijn. Zij hebben hun zetel verplaatst naar Hankau. HANDGRANAAT TE VROEG ONTPLOFT. Vijf gewonden. Bij een oefening met ahndgranaten van het vijfde escadron van het tiende Tjsechische cavalerie-regiment in Berehove is een hand granaat te vroeg ontploft boven het hoofd van een soldaat. Deze werd ernstig gewond. Ook een offi cier kreeg ernstige verwondingen. Drie soldaten werden licht gewond. MARCONTS KORTE-GOLF. ZENDINSTALLATIE. Térwijl Marconi aan boord van zijn jacht „Electra" het gesprek voerde op de korte golf met Australië, lag zijn vrouw in een der dekhutten ziek in bed. Het jacht zal morgen naar Fiunicino stoo- men, waar Mussolini de eelctrische installa ties zal bezichtigen en eveneens een draad loos gesprek zal voeren. DE NIEUWE VINDING VAN MARCONI. Uit Sydney wordt gemeld dat de poging van Marconi om vanuit Genua de electrische lampen op de tentoonstelling te Sydney langs draadloozen weg te ontsteken, gelukt is. Door den door Marconi uitgezonden golf werden ongeveer 3000 lampen op de tentoon stelling ontstoken. Telegrammen BUITENLANDERS UIT ZWITSERLAND UITGEWEZEN. BERN, 26 Maart. In de zaak van den verboden persdienst in de kantons Tessino en St. Gall heeft de bondsraad acht Itali anen uitgewezen en drie andere buitenlan ders van wie twee Italianen en een Beier, gewaarschuwd. De bondsraad besloot verder, het reizen naar Zwitserland te verbieden aan de bui tenlandcrs, die wensehten deel te nemen aan de communistische manifestaties op 30 April a.s. te Zürich EEN WAARSCHUWING DER LABOUR-PARTIJ. LONDEN, 26 Maart. De le/ding van de Lagerhuisfractie der Labour-Partij heeft besloten een waarschuwing te richten tot den linkervleugel der arbeiderspartij en het voorloopig hierbij te laten teneinde de „rebellen" een week tijd te geven om hun houding nader te bepalen. DE VLOOTCONFERENTIE TE LONDEN. ten consultatief pact? LONDEN, 25 Maart. Het schijnt, dat in de besprekingen ter vlootconferentie de idee van een z.g. consultatief pact meer en meer een belangrijke plaats gaat innemen Door zulk een pact verplichten de mogend heden zich, alvorens tot militaire maatrege len over te gaan, in gemeenschappelijk overleg alle vreedzame middelen, waarover zij beschikken, uit te putten. Een dergelijke overeenkomst, die eigenlijk niets anders zou zijn dan een aanvulling van het Kellogg-pact, zal waarschijnlijk door Amerika niet zonder meer worden af gewezen, terwijl Frankrijk er door in de gelegenheid zal worden gesteld, den schijn te redden, alsof aan de Franscbe eischen van militaire garanties is voldaan, zoodat een beperking der bewapening er het ge volg van zou kunnen zijn. De Amerikaansche verklaring, dat Ame rika alle militaire garanties afwijst, maar bereid is, andere mogelijkheden te onder zoeken, wordt beschouwd als een toespeling op de mogelijkheid van een consultatief pact en als een wending in de crisis, die de besprekingen van de laatste dagen ken merkt. Men gelooft, hier een sleutel te hebben gevonden naar een gunstig einde van de vlootconferentie, vooral wanneer in het con sultatieve pact alles vermeden wordt, dat de Amerikaansche marine of het Ameri kaansche leger zou kunnen verplichten tot garantiemaatrege'en ten opzichte van vreemde mogendheden. In ieder geval moet worden afgewacht, of de Amerikaansche verklaring wel zulk een wijde strekking heeft en verder hangt alles af van de houding der Fransche delegatie. Voetbal. Pofitievoetbal. Politie ElftalAlcm. Combinatie 33. Voor de 3de maal kwam wederom een Alcmaria-combinatie tegen de Politie in 't veld, met als uitslag 3—3, hetgeen de ver houding goed weergeeft. Tamelijk veel publiek was aanwezig, toen scheidsrechter Reijers het beginsignaal gaf. Alcmaria won de toss en verkoos tegen wind en zon in te spelen. De Politie trapte af en was al spoedig in de aanval; de halflinie steunde goed en het Alcmariadoel beleefde dan ook benauwde oogenblikken, doch voorloopig werden doel punten voorkomen tot ongeveer 15 minuten voor de rust Staats van de linkervleugel mooi inschoot. Ook het Politiedoel ontkwam eeni ge malen op fortuinlijke wijze aan een door boring, hoewel Ekkel zijn doel goed verde digde, alzoo ging de rust in met 10 voor de Politie. Na de thee kwam Alcmaria direct in den aanval en na 10 min spelen scoorde Hart- land den gelijkmaker. De Alcmaria-combinatie begon thans beter te combineeren en heele mooie staaltjes voet bal werden te zien gegeven. Doch ook de Politie speelde best. Vooral het enthousiasme was geweldig en het zwoegen werd ook terdege beloond, want ter Horst en Staats wisten beiden een mooi doelpunt te maken (stand 31 voor Politie). Tot ongeveer 10 minuten voor einde weten de Politiemannen deze voorsprong te behouden, maar dan is de Alcmaria-combinatie niet meer te houden en uit een voorzet van Vas- binder schiet Hart.and keihard no. 2 langs Ekkel. Nog 2 minuten en men denkt dat deze i i 1 i "i i i keer de Politie zal winnen, doch 1 voor einde scoort Burger de gelijkmak* (3—-3). De Politie is door deze wedstrijd ffOAri vooruit gegaan in hun spel en het doet iw beste hopen voor a.s. Dinsdag voor de rrZt petitie tegen A. P. S. V. I uit Amsterdam De Alcmaria-combinatie met aanvoerde Hartland aan het hoofd, welke tegen Z Politie heeft gespeeld, komt zeer zeker een woord van hulde to» voor de aangename en sportieve houding, die zij tegen hun teem. standers hebben aangenomen. Motoren. Nederl. T. T. Motorraces Volgens de beschikking van den'minister van waterstaat van 14 Maart 1930 wordt aan de motorclub „Assen en Omstreken" toestemming gegeven voor het houden van de T.T. Motorraces op het „Circuit v«. Drenthe" op Zaterdag 5 Juli 1930. De Revue der Sporten. Adriani Engels beschrijft op prettige wn- ze de ontmoeting Blauw-wit—Go-Ahead waarvan vooral het technische gedeelte weer zeer interessant is. Verschillende kiek jes verluchten het geheel. Verder heeft deze redacteur een onderhoud gehad met den huidigen voorzitter van Ajax en het verhaal daarover lezen we thans in de Revue. Kiekjes uit Ajax' glorietijdperken zijn tusschen den tekst opgenomen. Groothoff is naar Haarlem geweest en zag daar Haarlem zegevieren over K.F.C. Voor ons speciaal interessant, omdat wij liet spel van K.F.C. ook kennen door de ontmoe tingen, die Alcmaria met haar gehad heeft Verschillende andere voetbalverhalen' zooals het onderhoud met het Oostelijk T.C.- lid Herberts en Voetbal voor iedereen vul len het verdere gedeelte van de Revue. Nog zijn kiekjes opgenomen van de hoc keywedstrijden van den vorigen Zondag en van ruiterwedstrijden. Sport in Beeld. Met auto's en motorgebeurtenissen wordt al een flink gedeelte van dit sportweekblad gevuld. Vooral de momentopnamen van de Prestatierit van de K.N.M.V. zijn zeer mooi. Dan een heel blad met bekende sportmen- schen (o.a. Piet van Kempen, tennissers uit andere landen enz. enz.). Ook de bokssport neemt een heele pagina in, evenals de ruiterfeesten bij Arnhem. Voor hockey is een heel groote plaats in geruimd evenals voor de filmrubriek. En tenslotte mogen we nog wel noemen de verschillende voetbalkiekjes. Dat is dus allemaal weer in orde. Van de lectuur moeten we vooral noemen de voetbalcommentaren, waarin het jubi leum van Hirschman beschreven wordt, en het artikel, dat getiteld is: Denken wij te veel aan sport? AIISTERDAMSCHE BEURS lOAlvjyigen per draadlooze telefoon), 8TAATSLEENINGEN. 5 1918 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. 1000 Kol. Bank Ned. Ind. Handelsbank i Franscbe Banken (3) D. Reichsbank 1NDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels' Patent Calvé Delft Cert.. Centrale Suiker Holl. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUiTENL. "Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. VorstenL Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. P etr. Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber. Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn t Holl. Amerika Gem. Eig. Scheepvaart Unie k Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan t 4 i TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembab Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie i Milwaukee Southern Rails t I Union Pacific Wabasb •Exdividend. PROLONGATIE fExclaim. s i vor Koers van heden te Vorige koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.— pl.m. 2.15 101'/. 170 198 155'/, 532 277 285 973/, 15174 1441/s 50'/, 82 339 445'/s 97 142 i/s 97-8 1427, 1427, 151 54 337 448 336-77s 445-7 336 U 444-5 336 757/0 150 1051/4 39Vie 194VI6 310/, 393/s- 3 75'/, 107»/4 397, 192 107-7, 393/8 526'/, 389 1467: 126 61 524-6 526 8 387 529-30 1667, 161 91 158 158 159-60 160-1 3743/4 3937, 160 395 395-6 1607,-1 395'/, 395)-6) -Sé OS 147 147 8 Wu 148- 107 6i 14. 30'/, 175 79 703/« 31)-3) 35 333/4 355 4001. 386 89 354 401 3857: 91 354 401 385-6 - 5974 247)6 132'/, 237 587. 247» 59 59 58'/, 24-7» e koers 2'/, pCt. heden 2 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Conden "i Berlijn i i i i t i 1 J. Brussel (Belga) Bazel W eenen p. Sob. 100. l Kopenhagen Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL. New-York Italil _i A t. 1,1 Vorige Koers op koers heden 3 uur t 12.127M 12.12"/» 4 59.58 59.49 9.76 9.76 1 34.77 34.76'/s 18.25'/, 48.24',, 1 1 35.12'/, 35.12 Vb 't 66.77'/, 66.77'/, 67.00 67.00 66.75 66.727, 4 9 2-497,0 2.497» Jt JL- 13.06 13.06'/:

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 10