Landbouw en Veeteelt. j iapansch prinsenpaar naar J v NEDERLAND, Laatste berichten. Telegrammen valsche postwissels aangeboden. Provinoiaal nieuws van 14 Juli 1930 flauwte of een hartverlamming gekregen en is verdronken. Toen het ongeval eerst gerui- men tijd later ontdekt werd, was de ongeluk kige reeds overleden. EEN AANSLAG. Zaterdagavond om 11 uur moest een 22- iarige hulpbesteller een expressbrief weg brengen naar de Frederik Hendrikslaan te Haarlem. In de Oranjelaan kwam een man achter een boom vandaan, die Stop riep. De besteller stapte af, waarop de man de fiets vastgreep en riep: Je geld of je leven. De be steller gaf evenwel den man zoo'n kaakslag, dat deze gillend achterover viel en bewuste loos bleef liggen. De besteller reed daarna snel door. Hij deed aangifte bij de politie, die een onderzoek instelde, doch den man niet meer heeft kunnen vinden. prins en prinses Takamatsoe zijn Vrijdag morgen uit Londen naar Parijs vertrokken Na een veertiendaagsch verblijf aldaar zul len zij bezoeken brengen aan Nederland, Duitschland, België en Scandinavië. ERNSTIG ONGEVAL TE ROTTERDAM. Vrijdagmorgen is op het terrein van de firma Swarttouw aan de Lekhaven te Rot terdam een ernstig ongeval gebeurd. De 51- jarige G. J. Vichel, wonende op de Span- gensche kade, wilde een electilsche lorrie aanslaan. Deze weigerde echter, waarna V. er voor ging staan om te onderzoeken, wat er aan haperde. Plotseling begon de motor te loopen en V. kreeg een klap, ten gevolge waarvan hij' een ernstige wonde aan het on derlichaam en zware inwendige kneuzingen opliep. Per auto van den G. G. D. is hij in jorgwekkenden toestand naar het ziekenhuis aan den Coolsingel vervoerd. AAN brandwonden overleden. De schildersknecht, wiens kleeren Maan dagmiddag j.1. bij het afbranden van verf in den tuin van het N.V.-huis te Utrecht in brand raakten, zoodat de man zwaar ge wond werd, is in de Rijksklinieken aan zijn /erwondingen overleden. DE STAKING TE MAASSLUIS. De in staking zijnde arbeiders van de kui perij en kistenfabriek van van Toor hebben heden na een vergadering met de bondsbe- sturen besloten vol te houden en de staking- voort te zetten. nist het insigne van een andere politieke par- tij van iemands borst wilde trekken en de politie zich met het geval bemoeide, ontstond een gevecht tusschen communisten en politie, waarbij de laatste met steenen bekogeld werd. Zeven agenten liepen verwondingen DE MIJNRAMP IN SILEZIE. Het bergingswerk van de slachtoffers van de ramp in de Wenzeslaus-mijn maakt zeer langzame vorderingen. Sedert Zaterdag zijn geen lijken meer borgen. De reddingsbri gades werken zonder gasmakers, maar op zeer korten afstand van hen staan mannen met reddingsmateriaal gereed. Bij het opruimingswer stuit men niet meer op gevalen steenmassa's, maar op kolen en het zal nog wel geruimen tijd duren voor de andere lijken gevonden zijn. AANVAL OP DEN TOL VAN OVERSCHIE. Maar zonder succes. Zekere heer De Vos heeft gistermorgen tegen 10 uur een aanval gewaagd op den tol van Overschie. Een vrij overbodige actie nu men dank zij den nieuwen en beteren Van Stolkweg tolvrij van en naar Rotterdam kan rijden en der rechtgeaard automobilist, die het wël meent met zijn strijd tegen de tollen, den langeren Van Stolkweg prefereert ten einde de baten van den tol te drukken, waar door de opheffing binnen afzienbaren tijd automatisch wel moet volgen. De tolbaas had den boom gesloten en wei gerde den heer De Vos te laten passeeren, wanneer deze niet zijn 10 cent zou offeren. De heer De Vos weigerde. En intusschen zijn aan weerskanten pl.m. 20 wagens samenge komen. De bestuurders van dezen wagens, die geheel vrijwillig den tolweg volgden en dus bereid waren hun tolgeld te offeren, wa ren absoluut niet ingenomen met het gebaar van den heer De Vos en gaven door luid claxonneeren uiting aan hun overkropt ge moed. Intusschen had de tolbaas om politie- assistentie getelefoneerd. En toen deze ter plaatse kwam wist de heer De Vos plotseling zijn tolgeld te vinden. Zoo eindigde na 10 minuten deze actie nog met een nederlaag. EEN VEEDIEF AANGEHOUDEN. Door de Nijmeegsche recherche werd he den op de veemarkt aldaar aangehouden een zekere Kok, die zeide uit Alphen a. d. Rijn af komstig te zijn. Hij verkocht op de markt een dertal koeien ver beneden marktprijs. Bij een ingesteld onderzoek bleek, dat Kok aan een chauffeur last had gegeven, onder Eemnes 4 koeien uit de wei te halen en deze per vracht auto naar Nijmegen te brengen. Kok werc in Nijmegen gearresteerd, beschuldigd van veediefstal. Hij blijkt uit Bussum afkomstig en technicus van beroep te zijn. Reeds vroe ger heeft hij verscheidene autoverhuurders bedr igen door ritten te maken en deze niet te .-talen. BESCHONKEN CHAUFFEUR. Poogt politieagent te beknellen tusschen auto en hek. Eenige agenten zijn in het Bilderdijkpark Amsterdam oip de treeplank gesprongen van een aldaar rijdenden auto, teneinde den bestuurder, die onder den invloed van ster ken drank verkeerde, aan te houden. Deze bestuurder reed daarna langs het hek van het Bilderdijkpark, waarbij hij blijkbaar de bedoeling had, dat de agenten beklemd zouden raken tusschen den auto en dat hek. Bedoelde bestuurder, een 28-jarig mon leur, wonende te Leiden, is later haar het bureau overgebracht. KORTE BERICHTEN. •v- Zaterdagmiddag is bij de Oostbatterij fe Den Helder het in vergevorden staat van ontbinding verkeerende lijk van 45- a 50- iarigen man aangespoeld, vermoedelijk een Engelsch of Amerikaansch zeeman. Het kon nog niet geïdentificeerd worden. ONTPLOFFING IN EEN PYROTECHNISCHE FABRIEK. Twee dooden; vijf gewonden. Uit Lissabon wordt gemeld, dat in een pyrotechnische fabriek ee nontploffing plaats vond, waardoor de eigenaar en zijn vrouw op slag werden gedood, terwijl de vier kin tieren en een toevallig aanwezig zijnd fami lielid gewond werd. BOTSING TUSSCHEN POLITIE EN COMMUNISTEN. Zeven agenten gewond. Gisteren vond te Elmshorn een communis- fcche demonstratie ©laats. Toen een continu Gedeeltelijk gecorrigeerd. BUSSUM, 14 Juli. Vanochtend bood een twintigjarig jongmensch ten postkantore te Bussum een postwissel aan van 55. Toen de ambtenaar bemerkte, dat de wissel niet voorkwam op de controlelijst belde hij de politie op. De jongeman beweerde, dat hij den postwissel in de Nassaülaan had ge vonden. Het bleek, dat hij nog een post wissel bij zich had van 20 bestemd voor Amersfoort, waar hij voorgaf te wonen. Bij nader verhoor is uitgekomen, dat hij verbonden is aan het postkantoor van het Centraal Station te Amsterdam en dat hij in de nabijheid van Amsterdam woont. De 20-jarige jongeman, die de 5-jarige H.B.S. heeft dcorloopen, had geen voor hem pas sende positie kunnen vinden en had ten slotte de betrekking van sorteerder aange nomen. Uit geldnood heeft hij postwissels onderschept. Te Amsterdam had hij reeds een van 10 geïnd. Dat hij in zenuwach- tigen toestand moet hebben gehandeld bleek wel hieruit, dat hij toch zeker moet hebben geweten, dat een postwissel welke aangeboden wordt van een stempel van de plaats van inwoning van den geadresseer de is voorzien. MASSA-AANVAL OP NEGER BEVOLKING. NEW-YORK, 14 Juli. Te Jericho in den staat Oklahama werd een blanke vrouw door een neger vermoord. De vrouw was afkomstig uit Shamrock in den staat Texas. Een menigte van 300 blanken te Shamrock verjoeg de geheele negerbevolking, man nen, vrouwen en kinderen uit de stad en wilde het negerkwartier in brand steken. Dit werd echter verhinderd door de inmid dels gealarmeerde staatspolitie. DE KINDERSTERFTE TE LUBECK. LUBECK, 14 Juli. De gezondheidsdienst te Lubeck deelde hedenmorgen mede, dat het aantal kinderen, dat tengevolge van de Calmette-vergiftiging is overleden, Zon dag was gestegen tot 57. NATIONAAL-SOCIALISTEN VOOR LANDSGERECHT. Wegens doodslag BERLIJN, 14 Juli. Voor het derde landsgerecht begon heden het proces tegen achttien nationaal-socialisten, die beschul digd worden van doodslag. De beklaagden namen deel aan een schietpartij te Ruentgental op 5 Maart j.1 tusschen een corps tamboers van de jeugdleden der Reichsbanner en een storm afdeeling der nationaal-socialisten, waar bij de communist Kubow werd gedood. Al le beklaagden ontkennen geschoten te heb ben, en beweren in tegendeel, dat door de Reichsbanner-jeugdgroep otp hen geschoten is. Dit proces is een der grootste politieke gewelds-processèn, die men te Moabid heeft behandeld en men schat, dat het proces een maand zal duren. Kort na negen uur hedenmorgen was de publieke tribune reeds geheel bezet. Tien der beklaagden, die zich op vrije voeten bevinden, begroetten de acht anderen toen deze uit het huis van bewaring arriveer den, met den Hittler-groet. Heden zijn zeven deskundigen en tien verdedigers aanwezig, om gehoord te wor den. OOK EEN HOOGTERECORD. STOCKHOLM, 14 Juli. Gistermiddag sprong uit louter overmoed een jeugdig be woner van Stockholm, genaamd Soeder berg, van de 35 meter hooge Skuru-brug met een fraaien duiksprong in de Stockhol mer Scheren. Volgens deskundige zwem mers waagt ook een geoefend duiker met zulk een sprong zijn leven. De jeugdige waaghals kwam echter goed in het water terecht en liep alleen eenige blauwe plek ken op. MASSALE SPIRITISTISCHE SEANCE TE LONDEN. LONDEN, 14 Juli. In de Albert Hall te Londen vond gisteren een spiritistische séance plaats ter herdenking van wijlen Sir Arthur Conan Doyle, waaraan werd deel genomen door niet minder dan tienduizend personen. Honderden belangstellenden konden geen plaats meer krijgen. Op het podium hadden, naast den leegen zete van Conan Doyle, zijn weduwe met zijn beide zoons plaats genomen. Het medium Roberts deed verschillende mededeelingen namens Conan Doyle, die hun hoogtepunt vonden in een boodschap van den overle dene voor zijn echtgenoote. DE WEKELIJKSCHE VERKEERS- OFFERS LONDEN, 14 Juli. Gedurende het afge- loopen week-end heeft het snelverkeer weer zijn wekelijksche offers gevraagd. Tijdens den Zaterdagmiddag en Zondag, die ach ter ons liggen, kwamen te Londen tenge volge van verkeersongevallen 14 personen om het leven. HET VERBOD TOT HET DRAGEN VAN WAPENS IN TIROL OPGEHEVEN. INNSBRUCK, 14 Juli. Tijdens een gis teren te Insbruck gehouden turnfeest werd de orde gehandhaafd door met sta- VOORSCHOT LANDARBEIDERSWET. Bij beschikking van den minister van financiën is aan de gemeente Grootebroek een voorschot uit 's Rijks kas verleend tot een maximum van 3300, ter uitbetaling van het door een landarbeider benoodigd be drag voor de verkrijging van een plaatsje. DE TRAMLIJN ALKMAAR-PURMEREND. Poging tot behoud. In de raadsvergadering te Purmerend is gesproken óver het voos stel van B. en W. om f 15.000 renteloos voorschot beschik baar te stellen voor het behoud en electrifi- catie van de Tweede Noord-Hollandsche Tram van Amsterdam naar Purmerend. Verschillende leden van den raad, waar onder de leden der S. D. A. P. en wethouder Steert betoogden vóór het behoud der tram te zijn, wanneer ook de lijn Alkmaar Purmerend zal blijven bestaan. Besloten werd het voorstel van B. en W. voorloopig aan te houden en een onderzoek te doen of het niet mogelijk is ook de lijn Alkmaar-Purmerend te behouden. Echter scheen wethouder Steert te kennen te willen geven, dat, wanneer het onderzoek om de lijn Alkmaar-Purmerend te behouden geen resultaten zou opleveren, hij dan toch niet tegen het voorstel van de meerderheid van B. en W. zou stemmen, omdat hij het risico van stopzetting der tram niet zou willen staan. len helmen en sabels gewapende leden van de Heimatwehr. Het dragen van deze wapenen werd daarop door den waarne- menden sociaal-democratischen burgemees ter verboden. Dit verbod werd echter door den Landeshauptmann van Tirol, Stumpff, onmiddellijk weer opgeheven, omdat vol gens hem de wapenwet niet voor Tirol geldt en in Tirol volkomen wapenvrijheid bestaat. Bovendien achtte hij in dit geval het dragen van wapens geoorloofd, omdat de Heimwehrleden deze droegen met het oog op hun zelfverdediging. DE LANGENDIJKER GROENTE VEILINGEN. De financieele uitkomsten van de afgeloo pen week aan onze groenteveilingen waren beter dan dit den laatsten tijd placht te zijn. Hoewel enkele producten in prijs achteruit liepen, was de markt foor aardappelen gun stig en het zijn vooral deze, welke op het oogenblik nog het meeste gewicht in de schaal leggen. Begrijpelijk is dit, als men bedenkt, dat aan beide veilingen in totaal dicht bij de 500 spoorwagens van 10.000 K.G. werden aangevoerd. Als bij een derge lijke hoeveelheid sommige andere artikelen een onbevredigenden prijs opbrengen, dan is dit niet van overwegende beteekenis: zijn de aardappelprijzen goed; dan stelt men zich al gauw met-die de andere producten tevre den. Als gevolg van de minder gunstige uit komsten in het tuinbouwbedrijf, de vele ziek ten, optredende in verschillende gewassen, hebben verschillende bouwers doen uitzien naar meer afwisseling bij de teelt. Bloem bollenteelt was een van de middelen, om een gewijzigde cultuur te bevorderen. En tot nu toe zijn de resultaten niet ongunstig geweest Helaas zijn er verschijnselen, die er op wij zen, dat de gouden tijd voorbij zal zijn. Al thans werden in de afgeloopen week aan de bloembollenveiling te Bovenkarspel van 30 tot 60 lagere prijzen besteed dan verleden jaar. Men houdt hier zijn hart al vast voor het verloop der groote blöembollenveiling, welke Vrijdag te Broek op Langendijk zal worden gehouden. Aardappelen waren ongeveer een gulden duurder dan de vorige week. Maandag werd aan de Broeker veiling 3.805.90 be taald, aan die te Noord-Scharwoude 3.30 5.40 en voor groote, waarvoor een af zonderlijke noteering werd vermeld, van 4.50—5.20. Donderdag liep de prijs aan de Broeker veiling op tot 6.50. Het slot was, dat Zaterdag 3.80—6.40 werd be taald te Broek en 3.80—5.90 te Noord- Scharwoude, voor groote 4.104.80. Voor Schoolmeesters liepen de prijzen van 3.404.70. Eigenheimers brachten aan de Broeker veiling den eersten dag 6.30— 6.80 op. In den loop der week werden prij zen van 3.406.50 besteed. Blauwe eigenheimers golden 4,90—5.70. Voor drielingen werd aan de veiling te Broek 1.50—4.30 betaald, te Noord-Scharwou de 1.40—3.10. De prijzen der boswortelen mochten wel beter zijn. Dinsdag was het een gunstige markt: 4.10—8.60. Overige dagen lagen de prijzen tusschen 4.105.80. In totaal werden aan beide veilingen 42000 bos aan gevoerd. Een bijzonder gunstige markt had de bloem kool. Werd aanvankelijk 14.2019.90 voor eerste soort betaald, eiken dag kwam daar wat bij, zoocat Zaterdag de hooge prijs van 20.40—30.20 werd besteed. Tweede soort werd niet duur betaald, in 't begin werd 2.90—4.20 gegeven, Zaterdag 4— 12. De totaai-aanvoer.aan beide veilingen beliep bij de 29000 stuks, waarvan ruim 7000 aan de veiling te Noordscharwoude, waar ongeveer 2 per 100 gemiddeld minder werd betaald dan te Broek volgens de genoemde noteeringen. Van de vroege koolsoorten was de gele het duurst. Deze bracht Dinsdag 5—5 49 0p, Vrijdag 8.60—12.10 te Broek. Te Noord scharwoude werd van 6.90—8.50 besteed. De aanvoeren waren nog gering. Grqoter waren' die der icode kool, waarvan er ongeveer 32 spoorwagens aan beide vei lingen kwamen. Aan de Broeker veiling be steedde men i het begin der week 1 ."60 3.20, te Noordscharwoude 1.60—3.40. De hoogste prijs kor in het verder verloop zelfs nog niet gehandhaafd worden en de prijzen bewogen zich tu°"chen 1.30—3, Zaterdag was het iets beter en werd 1.90— 3,70 besteed.te Broek, te Noordscharwoude echter maar 1.70—2.50. Ook was de witte kool laag in prijs. Aan de Broeker veiling 1603, die van den Noordermarktbonc' 12,90. Voor de: n tijd is dit beslist te laag, om een loonende op brengst te verzekeren. De pijs van zilyeruien daarentegen was weer beter. Bracht de neo in 't begin de* week aan de veiling der L.G.C. 11.60 tot 12.70 en aan die van de Noordermarktbond 8.90 op, in den loop der week liepen deze prijzen nog op, zoodat Zaterdag resp. 15.10 17.60 en 12.1015.80 werd betaald. Voor drielingen lagen de prijzen tusschen 3.60 en 5. Aangevoerd werden 20.000 K.G., waarvan de meeste te Noord-Schar woude. Met den grooteren aanvoer van spercieboo- nen daalden de prijzen, ofschoon deze toch nog bevredigend kunnen worden genoemd. In het begin werd nog van 23 tot 32 be steed, later werd van 1720 betaald. De prijs van snijboonen lag tusschen de 23— 24. Tuinboonen werden in het begin der week verkocht voor ruim 3. Later kon niet meer dan 1 2.20 worden gemaakt. Voor tomaten Was de belangstelling ta nende. Tot nu toe zijn buitengewoon hooge prijzen gemaakt en in het begin der week wa ren nog aanwijzingen, dat die prijzen zich zouden handhaven. Immers werd Maandag voor de eerste drie soorten A, B en C van 40—44 bedongen, doch na dien begon een aanmerkelijke daling in te treden, zoodat op het laatst der week ongeveer de helft werd betaald van wat in 't begin besteed werd: A 20-ƒ 22; B 19, C 21 en CC 13. De totale aanvoer beliep 55000 K.G. 4 WARMENHUIZEN. V tiling so verzicht. De veiling cntplooit zich thans al. Momen- i:cl zitten v. »j c-g in het hartje van de aard- pel-.a.^. gue. Steeds worden er weer nieu- v.Vzemjrpioducten aangevoerd. In deze afge- Iccpcn Wi.sk zijn voor het eerst sinds het vo rig reizcen weder aangevoerd: eigenheimers en zilvernep. De verscheidenheid van produc ten ter markt wordt hoe langer hoe grooter. Schotsche muizen. De aanvoer van dit pro duct is in deze afgeloopen week aanmerkelijk gestegen en toch ondervonden de prijzen daarvan geen nadeelige gevolgen. Dit is een heel goed teeken. Het is te hopen, dat de vrees voor zieke aardappelen ongegrond moge blijken. Vergeleken bij Zaterdag 5 Juli waren de prijzen van de gewone Schotten op Maan dag daaraanvolgende iets lager. De noteering was op laatstgenoemden dag voor gewone muizen van 44.90 per 100 K.U. Op Dinsdag werd de schade van Maandag ruim schoots ingehaald. Voor leelijke muizen be taalde men toen ten hoogste 4.30 en voor de mooie ten hoogste 6 per 100 K.G. Sinds Dinsdag 24 Juni j.1. zijn de prijzen van de Schotsche muizen niet zoo hoog geweest. Op Woensdag en Donderdag j.1. leek het wel als of de prijzen van Dinsdag daarvoor iets te hoog waren. Een daling van 0.601.20 per ICO K.G. kon op Donderdag niet uitblij ven. Voor vuile en of pokkige muizen werd op Donderdag niet meer betaald als 3.70 4 en voor de mooie van 4.104.50. Op Vrijdag was weinig verandering in de prijzen waar te nemen. Op den laatsten dag van de afgeloopen week was meer vraag te bemerken. De gemiddelde stijging in prijs bedroeg onge veer 0.50. De prijzen van Schotten bleven Zaterdag j.1. toch nog een 0.50 beneden die welke op Dinsdag daarvoor betaald werden. De drielingen Schotten schommelde in gelijke mate met de gewone muizen. De noteering liep in de afgeloopen week van 2.20— 3.90 per 100 K.G. Opmerkelijk was het in de afgeloopen week, dat men voor grove Schotsche muizen denzelfden prijs of nog meer betaalde dan voor de gewone schotten. Op Maandag- en Donderdag j.1. betaalde men voor grove muizen respectievelijk 0.40 en 0.30 meer dan voor de gewone. De no teering van de grove liep tusschen de 4 en de 6 per 100 K.G. Zaterdag een week geleden zag het er voo: bloemkool niet erg rooskleurig uit De prijzen van de le soort waren toen bij Donderdag daarvóór vergeleken ongeveer 8 gedaald. Mede in verband met de voor bloemkool gunstige weersomstandigheden zijn de prijzen gelukkig weder tot hun recht ge komen. Deze week is wat aangaat de prijzen van bloemkool een record geslagen. Prijzen als 22.90 en 25 waren in dit seizoen nog niet besteed. De aanvoer van bloemkool was echter met de helft van de voorlaatste week gedaald. Het is jammer dat van deze beste prijzen weinigen geprofiteerd hebben. Het eerste partijtje eigenheimers bracht Donderdag j.1. 3.80 op. In tegenstelling met bloemkool zijn de prijzen van de eerste partijtjes zilvernep slecht te noemen. Donderdag werd begonnen met 13.20 per 100 K.G. Daags daarna een kleine rijzing tot 14.1014.90. Het kleine partijtje van j.1. Zaterdag kon niet meer gelden dan 10.70. Als het met de prijzen van de zilvernep niet beter wordt, dan ziet het er voor de verbouwers van dit pro duct slecht uit. Blaauwe aardappelen. Een partij bracht Zaterdag 6.10 per 100 K.G. op. Tomaten. Het eerste partijtje tomaten soort A bracht op 18.10; soort C 14.10; soort Cc. f 10. Deze prijzen zijn niet best te noemen. Roode kool. Niettegenstaande de prijs van vroege roode kool zeer matig is, kon hij in de afge loopen week toch niet gehandhaafd blijven. De prijzen varieerden van f 1.60 tot 3 50. J.1. Dinsdag was men niet erg royaal met het uitleggen van den prijs! De aanvoer bedroeg in deze week: 720.208 K.G. Aardappelen; 4.850 K G. Roode kool; 1.120 K.G. Zilveruien; 30 K.G. Tomaten; 2.734 stuks Bloemkool tegen 648.915 K.G. aardappelen; 215 K.G. Roode kool; 6.337 stuks Bloemkool in de week van 30 Juni tot 6 Juli j.1. AMSTERDAMS CUE: BEURS Opgave Van JVöoïdhollandsch ffsandfooinvcrcdiet. W.V. STAATSLEENINGEN. 5 1918 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Kol Bank Ned. Ind. Handelsbank Franscbe Banken (3) D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels' Patent Calvé Delft Cert. Centrale Suiker Holi. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Bethleh. Steel Cities Service Steel comm. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo .«««-« MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. P er lak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Holl. Amerika Gem. Scheepvaart Unie Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash •Exdivideud. fExclaim. i Eig. Koers van heden te Vorige koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.— pl.m. 2.15 102'Vie - 155'/, UU/4 148 500 273 510 104'/, 106 127'/, 577/8 90 284'/, 357 i/s "1031/,-5 126-7 103J-4J 126-7 103|-4jj 58 1015 45 126-1 279 350 277-82 341-50 279J-8I 343 6 278-SO 344-6'/, 633/4 102'A 313/4 273/i6 159'/, 2743/, 102'/, 27% lOH-Vs 2774-1 647, 102-'/, 160 102'Vs 8-7. 21% 456'/, 3443/, 130'/, 102 38 455 345 452-5 38 452-3 187'/, 73 77 73-4 376 391V8 164 393'/, 393'/,. 4 164 393.3/4 1263/, 837/, 130 85 4'Vie 1221/2-4 82 10 85 47, 1231/, 1235-7, 123-4'/ 81 4716 27 24 Vs 1593/, 66 62V, 26 25 24'/, 63 73 332'A 350'/, 336 723/4 331 345 337'/, 723/, 331 3371/, 331 345 50 337 433/4 16'3/K 95 220 371/8 16Hfe 43'/, 37'/, 37 26i-7 PROLONGATIE vorige koers 2 W132LL..UERSEN pCt. heden 2'/, AMSTERDAM. pCt. (Belga) Londen Berlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Sch. Kopenhagen Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL New.York 'talie 100. Vorige koers 12.09'/, 59.331/, 9.78'/< 34.731/^ 48.31 35.15 66.62 IA 66.821/, 66.621/s 7.48 s/j Uóü Koers op heden 3 uur 12.09"/,, 59.33 9,78 34.73 48.32»/, 35.12'/. 66.60 66.627, 66.60 2.46«/m 13.02-/.

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 3