Attentie. SCHOENEN VERVEN Werkster uiterlijk hall ell uur Advertentiën WILLEM NICOLAAS, JOHAN MARIUS Mej. HENDRINA MEEUWSE, ALGEMEENE KENNISGEVING. HERMANN OTTO FINKENSIEPER, Paramaribo, B. FINKENSIEPER. 4-5-6 Augustus NIET gesloten. Mej. MAARTJE VISSER, MAARTJE VISSER, ANNA HELENA KRAMER, Naai- en Verstelwerk BisraiteiraBawd BRAMDEN. Een cycloon boven het eiland Voorne. Groote schade aan boerderijen en tuinderijen en telefoon en telegraaf vernield. Advertentien, voor het nummer van denzelfden dag bestemd, wor den tot 'a morgens aangenomen, uitgezon derd des Zaterdags. Geboren: zoon van W. HOPMAN en M. C. H. KERKHOVEN. Alkmaar, 3 Augustus 1930. Zeglis 214. Geboren: zoon van J. KLOOS en J. KLOOS-Harder. Alkmaar, 2 Aug. 1930 Molenkade 24. Heden overleed, tot onze groote droefheid, na een korte ongesteldheid, zacht en kalm, in het Stads-Ziekenhuis, onze lieve Vrouw, Moeder, Dochter, Behuwd-dochter, Zuster, Be- huwd-zuster en Tante geb. VERMEULEN, in den ouderdom van 38 jaar. Uit aller naam, S. MEEUWSE. Alkmaar, 3 Augustus 1930, Eikelenbergstraat 10. De begrafenis zal plaats hebben a.s. Woensdag n.m. 1 uur, van Eikelenbergstraat, op de Algemeene Begraaf plaats. Ondergeteekende betuigt, mede namens de M. M. Vereeniging, har- telijken dank voor de bewijzen van deelneming, ondervonden na het overlijden van onze beste Vriendin Mej. M. DE JONG. C. E. v. d. ENDE. Heden overleed tot onze diepe droefheid onze lieve Man en Vader, in den ouderdom van 59 jaren. Alkmaar, E. F1NKENSIEPER-DÜSSELMANN. Utrecht, K. O. FINKENSIEPER. Alkmaar, H. K. FINKENSIEPER. Bergen (N.-H.), E. W. KERKMEER.' ALKMAAR, 2 Augustus 1930. Fnidsen 111-113. De teraardebestelling zal plaats hebben op de Alge meene Begraafplaats te Alkmaar, Woensdag 6 Auguslus a s. Vertrek van het sterfhuis te 2£ ure. GEVRAAGD voor halven dag per week. v. LEEUWENHOEKSTRAAT 9. met absolute garantie, alleen bij Jatmon, B'rouwen.stv. 13. Heden overleed mijn innig geliefde Echtgenoote in den ouderdom van 19 jaren. Haar diepbedroefde echtgenoot, Jb. PETERS. Zuidscharwoude, 3 Aug. 1930. Met deze geven wij kennis van het overlijden van onze innig geliefde Dochter en Zuster in den ouderdom van 19 jaren. Haar diepbedroefde ouders en broers, G. VISSER. E. VISSER—DOL. MAARTEN. JAN. CORNELIS. Heerhugowaard, 3 Aug. 1930. Met innige droefheid geef ik U kennis van het plotse ling overlijden van mijn ge liefde Vrouw en der kinderen zorgzame Moeder, Dochter, Zuster en Behuwdzuster, Mej. in den ouderdom van ruim 44 jaren. Uit aller naam, C. ABRAHAMS en Kinderen. Alkmaar, 3 Augustus 1930. Westerweg 34. De teraardebestelling zal plaats hebben op Woensdag 6 Augustus a.s., nam. 3.30 uur, vanaf het sterfhuis, op de Algem. Begraafplaats te Alkmaar. Juffrouw vraagt beleefd eenvoudig aan huis. Adres EIKELENBERGSTR. 35a. Met toestemming van B. en V/. organiseer den de heeren H. Vissohenmüller te Amster dam en Jacq. Tissen te Uitgeest Zondagmid dag op het terrein aan cie Wilhelminalaan een demonstratie van dressuurproeven met hon den. Voorop werd gesteld, dat de honden een viertal Belgische herders en een poedel de oefeningen hadden geleerd, zonder dat ze met de zweep waren geslagen. Vooral de gasten waren met hun kinderen in grooten getale opgekomen. Ondanks de afwisselende regenbuien, bleef het publiek de verschillende verrichtingen van de honden gadeslaan. Vooral de jeugd had veel plezier in de merkwaardige presta ties van de intelligente honden en niet het minst, wanneer ze een opdracht niet dadelijk uitvoerden DE V.V.V. FEESTEN TE- EERGEN. Wij waren in de gelegenheid een blik te tverpen in het vocrloopig programma van hét Bloemencorso en constateerden, dat reeds 34 nummers staan ingeschreven. Vooral het aantal groepen is groot, zoodat het corso met de beide muziekcorpsen nagenoeg den omtrek van het van Reenenpark noodig zal hebben De belangstelling uit het geheele land is groot. Uit Tilburg kwam bericht in, dat een gezelschap van 200 personen het corso komt bezoeken, terwijl ook Lisone en Coock dien dag tochten met reisgezelschappen, naar Ber gen organiseeren. Hieruit blijkt wel de gun stige reputatie, die Bergen zich met het Bloe mencorso veroverde. De weersomstandigheden laten zich dit maal al zeer ongunstig aanzien. In Bergen stelt men zich echter op het standpunt, dat het water wat thans valt, Woensdag niet kan vallen en werkt men desondanks hard aan het. vervaardigen van de nummers. Voor een nummer, dat van dé gyilihastiekvë'reéniglng, werden alleen 4500 dahlia's besteld. Van ver schil lende kanten bereikte het comité de vraag of, wanneer het weer zoo slecht is als vandaag, het corso niet kan worden uitge steld. Het bleek echter niet mogelijk. De duizen den bloemen zijn besteld en het is niet moge lijk om deze zelfs één dag te bewaren. Het corso gaat in ieder geval door. De deel nemers hebben er zoo nocdig een nat pak voor over. Laten de bezoekers, die zich in ieder gevai van een parapluie kunnen voorzien, zich dan CGk niet voor een beetje water laten weerhou den naar Bergen te komen. Het is in iedei feval zomer en kan, volgens de beroemde nkhuizer almanak, dus wat het weer betreft, ieder oogenblik veel veranderen. A t h 1 e t i e k. Be atlüetiek kampioenschappen. De athletiekwedstrijden om de kampioen schappen van Nederland hebben niet dat succes gebracht, wat we verwachtten. Vooral de publieke belangstelling viel tegen, want een aantal van 20-30 is toch heusch niet vol doende te noemen. Wat de prestaties betreft, een drietal records werden verbeterd, n.1. dat over de 100 yards, over de 1500 M. snelwandelen en dat van de hink-stap-sprong. Berger bracht het eerste record op 9.7 sec daarmede het oude record van Broos met 0.2 sec. verbeterende. Verder won hij de 100 M. in 10.6 sec., d. i. in recordtijd. Deze tijd is al bijzonder goed en het blijkt weer eens te meer, dat Berger een internationale kracht is. Won niet gisteren op de Duitsche kam pioenschappen Körnig de 100 M. in 10.7 sec.? Gubbels won de 1500 M. snelwandelen in '6 min. 29 sec., wat eveneens een nieuw record jbèteèkende (oud-record 6 min. 12.2 sec.) Tenslotte wist Peters (P.E.C.) tot drie keer toe het record op het hink-stap-sprong- nummer te verbeteren en dat tenslotte te bren gén op 15.26 M., slechts een paar d.M. be neden het wereldrecord. De 4 X 100 M. werd door Haarlem gewonnen in 43.2 sec., de 800 M. door Hoogerwerff in 2 min. 2.2 sec., ter wijl tenslotte de Boer het verspringen won door 7.28 M. te springen. De rest der kampioenschappen bleef wat de prestaties betreft beneden de verwach ting. Tennis. Ds Nederlandsche Tenniskampioen schappen. Te Hilversum zijn gisteren de wedstrijden om de kampioenschappen van Nederland be ëindigd. Waar wij hier bij de wedstrijden te Bergen aan Zee de tennissers Wetselaar en van Eek in actie hebben gezien, zal hun suc ces onze lezers zeker interesseeren. Wij heb ben hun goede spel zeer gewaardeerd en in Hilversum is wel gebleken dat zij tot onze beste spelers behooren. Na in den halven eindstrijd heerendubbel spel Timmer en Ruys te hebben verslagen, wonnen zij gisteren den eindstrijd tegen Van Olst en Van der Heide in vijf sets'na de eer ste twee met 26 en 36 te hebben verlo ren. Over dezen strijd schrijft de „Courant" van heden: Het was een partij, die alle elementen van een intensieven strijd in zich had; wisselende kansen, een psychologisch keerpunt, een strijd tusschen verschillende mentaliteiten en de overwinning van een paar dat geïnspi reerd speelde. De eerste sets brachten een spelend over wicht van de beide Amsterdamsche spelers. In elk opzicht was er meerderheid: De servi ce games werden zonder moeite gewonnen want de returns vooral van Van Eek misten controle en er ging geen voldoende pressie van hun aanval uit tegen het forsche spel van Van Olst en Van der Heide. Wetselaar werd in zijn services geremd door de moge lijkheid van footfaults, waarvoor hij een paar maal gestraft werd. Het scheen 'n onbelang rijke partij te worden, doch de derde set bracht een keerpunt. Al te veel speelden de D.D.V.-ers op Wetselaar. Diens spel werd steeds beter. Met 3—2, 4—2 namen de Haar lemmers de leiding en dit lag niet alleen aan een reactie bij hun tegenstanders, doch aan een verbetering van hun eigen spel. De greundstrokes kregen veel meer aanval en bij een van de scherpe cross-returns van Wet selaar loopt van der Heide te ver door, kan zich niet remmen en v^ilt languit tegen het zijmuurtje. Ongetwijfeld had dit invloed op het ver liezen van die set (62), physiek en moreel. Doch na de rust, belangrijk langer dan tien minuten, blijken Van Eek en Wetselaar ge ïnspireerd door het winnen van die set. De moeilijkste slagen gaan terug; hun volleeren is veel beter dan in 't begin en zij kernen 4—1. Dan verliest Van Eek zijn service, Van Olst speelt zeer tactisch: 33. Doch 'op de service blijven de Haarlemmers een game voor, kunnen echter niet door die van hun te genpartij heenkomen. En bij 55 weet Wet selaar met groote moeite zijn service te ne men. Het is de felle wil die de Haarlemmers tot waarlijk schitterend spel brengt en die hen de servicegame van Van der Heide doet winnen, ondanks diens kogels. De tactische lob en de onverwachte drives door het mid den geven de set met 7—5 In de vijfde set hebben de Haarlemmers doorloopend een winnend spel gespeeld. Van der Heide weerstond het moreel van dezen strijd niet; hij speelde zonder élan, zonder forceeren en dat tastte op den duur ook Van Olst's fighting spirit aan. En dat wil iets zeggen. De Haarlemmers werden bovendien aangevuurd door een publiek dat hun klaar blijkelijk gaarne de overwinning gunde. Ze speelden een uitnemende dubbel, waarin ser vices en returns van Van Eek, de cross-sma- shes van Wetselaar de sterke punten waren. Met 50 namen zij een niet meer te verliezen voorsprong. Na een feiten strijd in de laat ste game wonnen zij hun kampioenschap. Het heerenenkelspel werd natuurlijk ge wonnen door Timmer, die in de finale Nauta versloeg met 1, 62, 63. De eindstrijd gemengd dubbel werd ge wonnen door Mej. Canters en Koopman, die mevr. StraubJansen en Van der Heide met 62, 63 versloegen. De eindstrijden dames enkel en dames dub belspel waren reeds eerder beslist. Mej. Rol- lip Couquerque won de eerste en samen met mej. Canters de tweede. Petroleumstel omgevallen. Gistermiddag omstreeks vijf uur brak brand uit in de bovenste verdieping van een woning aan den Huizerweg tusschen Blaricum en Huizen. De dubbele villa, bewoond door de families Lantema en Degens, -brandde geheel uit. De inboedel van de familie Lantema kon voor een deel worden gered. De inboedel van de zomergasten, die de benedenverdieping bewoonden, ging verloren. De braiyi is ontstaan door het omvallen van een petroleum toestel. 12000 kilo hooi verbrand. Nog juist in het landelijk gedeelte van de gemeente Amsterdam, onder Osdorp aan den Lutkemeerweg, is Zaterdagmiddag brand uitgebroken op de boerderij van C. Hoogen- dam. Het vuur ontstond in het hooïhuis en tastte weldra den grooten koestal en het daarachter gelegen kleine woonhuis aan. Om de brandweer te waarschuwen moest een wielrijder naar het op eenige kilometers af stand gelegen dorp Sloten rijden, zoodat het geruimen tijd duurde voor de Amsterdamsche brandweer op het terrein van den brand ver scheen. Inmiddels was reeds de vrijwillige brandweer uit Osdorp met een handspuit uitgerukt. Deze bestreed het eerst het vuur met een straal en plaatste ook een standpijp op de duinwaterleiding. De druk daarop was echter zeei gering. Behalve de koestal met inhoud en het kleine woonhuis gingen 12000 K.G. hooi en stroo verloren. Bij het omhalen van de rest van het hooi'huis werd een brandwacht licht gewond. In het hotel Des lndes te Den Haag. Zaterdagnacht ongeveer 3 uur ontdekte de controleur van den nachtveiligheidsdienst, dat de vlammen uit de zolderverdieping van het bekende diplomaten-hotel aan het Voorhout sloegen. Hij waarschuwde twee agenten, die zich in de nabijheid bevonden en die op hun beurt de brandweer alarmeerden, en spoedde zich naar het hotel, dat weldra in rep en roer was. De motorspuit vafl de hoofdwacht stond na enkele minuten voor het gebouw, spoedig gevolgd door drie andere'en een ladderwagen Het bleek, dat de brand woedde op de zolders van den z.g. middenvleugel en wel aan de linkerzijde, van den straatkant gezien. Deze middenvleugel is het oude gedeelte van het hotel en zijn gevel vormt het front aan het Voorhout. Links en rechts bevinden zich twee nieuwere zijvleugels, die naar achteren in de richting Kazernestraat gebouwd zijn en die men vanaf het Voorhout niet kan zien. Deze vleugels zijn door den brand in het geheel niet en door het water slechts weinig bescha digd. De bedoelde zolders worden gebezigd voor het opslaan van meubelenook de stof- feerderij is hier gevestigd en van deze brand bare omgeving had het vuur zich meester ge maakt. Hier heeft het hevig gewoed en zich een uitweg gebaand door het dak, waarna het ge legenheid kreeg ook de houten kroonlijst en ballustraden vlam te doen vatten. De taak van de brandweer was vooral in de beginne verre van gemakkelijk, het uitleggen van de slangen over de trappen en corridors tot de hoogste verdieping was een tijdroovend kar wei. Toch was reeds vóór half vier, toen tien stralen hun water in den vuurpoel wierpen van een rooden gloed weinig meer te bespeu ren. Maar hoewel het vuur de beroemde „lndes" spaarde, maakte het water een deel tot een chaotische verzameling doorweekte en bedor ven meubelen en tapijten. De groote hall had iets van een wachtzaal voor landverhuizers. Rustig zaten uit hun kamers verdreven gasten in hun hoekje het verloop van de ge beurtenissen af te wachten. Overal in de gangen kampeerden kennelijk haastig gekleede gasten naast hun koffers. Kletsnat waren spoedig de loopers op de trap naar, en de gangen op de eerste verdieping, waar de kamermeisjes samenstroomden en aan iedereen, die maar luisteren wilde vertel den, hoe zij geschrokken waren. De salon op deze étage bood tegen vier uur reeds een droevigen aanblik, onophoudelijk siepelde het water door het plafond naar be neden en bedierf de kostbare tapijten en het sierlijke Louis Seize-ameublement. Een viertal kamers boven deze salon gelegen was door het vuur aangetast. Hier was duchtig ge- bluscht en de vloer stond er blank. Deze ka mers zijn de eenige, die van het vuur geleden hebben, behoudens ae zolder natuurlijk. Flin ke gaten zijn in de zoldering gebrand, terwijl de muren geblakerd zijn. De bewoners dezer vertrekken hebben in allerijl een goed heenko men moeten zoeken en een groot deel hunner bezittingen moeten achterlaten, kostbare toi letten vormden met het eens zoo keurige bed- degoed een zielig hoopje doorweekte vodden. Hoe groot de schade is, was door den direc teur, den heer Ray, nog niet te schatteneen deel van den zolder is met het dak geheel uit gebrand, vier kamers zijn een ruïne, een vier tal andere op de derde étage onbewoonbaar. Verder dreef de geheele geteisterde vleugel van het water. Toch meende de heer Ray dat hij na drie dagen weer op orde zou zijn. De meeste gasten konden tegen zes uur hun kamers weer betrekken. Een onderzoek heeft uitgewezen dat een der leden van het personeel door den hoofd ingang, via den zolder naar zijn kamer is ge gaan, inplaats van langs de bedienden-trap. Men acht het niet uitgesloten, dat een onacht zaamheid met een lucifer of cigaret tot het ontstaan van den brand heeft geleid. Tot veler verwondering was de hall gister middag weer geheel in orde, terwijl het hotel verder op acht kamers na in alle opzichten bewoonbaar is. Men mist nog wat loopers in de gangen, doch dat gemis is, naar de heer Ray aan De Crt. verzekerde, vandaag ook weer in orde. De Japansche prins en zijn echtgenoote, die hun intrek zouden nemen in de voor hen ge reserveerde vertrekken in het hotel "Des lndes, hebben, hoewel die vertrekken door den brand niets hebben geleden, Zondagavond laat toch nog besloten, hun verblijf niet in dit hotel te nemen, wegens de in een gedeelte van het ge bouw nog waarneembare brandlucht. Zij heb ben thans kamers besproken in het Palace- hotel te Schevenifigen. In het hotel Des lndes heeft reeds heden alles weer zijn gewone be loop. Alleen was de toegang tot de binnen trap ter linkerzijde van de benedengang nog afgesloten in verband met de werkzaamheden aan het bechadigde gedeelte van het gebouw. Met bekwame spoed wordt aan de herstelling .van de bekapping en van de door het vuur, alsmede door het blussehingswater aange taste vertrekken gearbeid. Omtrent de omvang van de schade kon ook heden nog geen juiste schatting worden ge daan. KINGSFORD SMITH ONGESTELD. In het gasthuis te Middelburg opgenomen. Men meldt ons: Bij zijn aankomst op Schiphol klaagde de bekende vlieger Kings'ford Smith, dat hij zich niet heelemaal wel gevoelde. De bijzon der hartelijke ontvangst in Amsterdam deed hem op de been blijven, maar hij was over zijn vermoeidheid heen en kon niet slapen of eten. Op aanraden van zijn vrienden is hij toen voor eenige dagen naar Veere naar dr. van Loon gegaan, om daar eens goed uit te rusten, maar vannacht klaagde hij over pijn in de rug en om alle mogelijke zekerheid te hebben is hij op aanraden van dr. Koch uit Middelburg in het gasthuis aldaar opge nomen, om daar eenige dagen onder obser vatie te blijven en zich 'aan een grondig on derzoek te onderwerpen, want hij wil de vlucht van Engeland naar Australië niet ondernemen, zonder zekerheid te hebben, dat hij niet onderweg ergens ziek zou worder„ Het-onderzoek zal eenige dagen in beslag riemen. Op het oogenblik is er echter geen reden tot ongerustheid, maar op aanraden van den dokter mag hij noch brieven, telegrammen of bezoeken ontvangen. Boven de plaatsen Abbenbroek en Heen vliet heeft een cycloon gewoed, tengevolge waarvan aan een aantal boerderijen en tuin derijen zeer groote schade werd aangericht Nadere bijzonderheden ontbreken. De cycloon kwam tegen zes uur gisterna middag opzetten en trok in Noord-Oostelijke richting over het eiland. Vooral tusschen de plaatsen Heenvliet en Geervliet werd groote schade aangericht. Van verschillende boer derijen werden de daken afgerukt, terwijl de te velde staande gewassen vernield werden. De telefoon- en telegraafverbindingen wer den door de kracht van den cycloon volledig gestoord. Zeer vele broeikassen zijn vernield. Ook boven Abbenbroek is groote schade aangericht. Voor zoover op het oogenblik be kend is, zijn geen persoonlijke ongevallen voorgekomen. De cycloon duurde slechts 5 minuten. ZWARE STORM BOVEN AALST. Gisteravond omstreeks zeven uur heeft te Aalst een zware storm gewoed, die uit Weste lijke richting kwam opzetten en naar het Oosten trok. Een groot aantal fruitboomen werd vernield, terwijl vele hooibergen uit elkaar geslagen werden. De storm duurde slechts korten tijd. INBREKERS AAN HET WERK. Gisternacht hebben inbrekers te Wychen in eenige huizen ingebroken. Zij werden door de bewoners ten laatste verrast en moesten het hazenpad kiezen. Daarna hebben zij in gebroken bij notaris Stubbe. Het gelukte hen niet de groote brandkast te forceeren, maar uit een kleinere brandkast werd al het geld meegenomen. Ook een aantal kleine en groote zilveren voorwerpen maakten zij buit. Een onderzoek wordt ingesteld. DE TOLLEN RONDOM VLAARDINGEN. Weldra opheffing? Naar De Crt. verneemt is thans ook tus schen het Vlaardingsche gemeentebestuur en het provinciaalbestuur overeenstemming be reikt omtrent de opheffing van de tollen Vlaardingen. Zooals bekend, was er reeds lang overeen stemming verkregen met de omliggende ge meentebesturen. HET INSTRUCTIEVAARTU1G PRINS HENDRIK. Een vacantiecursus. Hedenmorgen 11 uur is het instructievaar tuig Prins Hendrik van het Onderwijsfonds voor de Binnenvaart van Arnhem vertrokken voor den vacantiecursus met de directeuren en leeraaren der Binnenvaartscholen. Aan boord waren verder het Tweede Kamerlid mej. mr. Fr. Katz en vertegenwoordigers van verschillende organisaties uit de binnen scheepvaart. Vóór het vertrek heeft de burgemeester van Arnhem, mr. De Moncky, een bezoek gebracht aan het schip Hij heeft in een korte rede ge wezen op het groote belang van goed vak onderwijs voor de oinnenscheep vaart. Een hooge ontwikkeling van de bevolking van ons land is noodig en hij verklaarde het werk van het Onderwijsfonds op dit gebied zeer op prijs te stellen. De heer G. de Jong, directeur van het Onderwijsfonds, dankte den burgemeestei voor zijn woorden en zijn bezoek. Heden vaart de Prins Hendrik via Lobith naar Nijmegen. KORTE BERICHTEN. Te Harlingen is door de motorboot Prinses aangebracht het in verren staat van ontbinding verkeerende' lijk van een man, vermoedelijk een zeeman, naar schatting tus schen 30 en 40 jaar oud. Op het lijk werd gevonden een nikkelen horloge met ketting; aan den ketting was een katrolletje verbon den, waarop de letters S. F. en daaronder de letters B. F. staan. De nieuwe rijksweg AmsterdamHet Gooi is Zaterdag officieel geopend met een grooten optocht van auto's. Óp het terras van het hotel „Het bosch van Bredius" wer den daarna, in aanwezigheid van de burge meesters van Bussum en Laren, verschillende redevoeringen gehouden. Zaterdagmiddag had onder groote be langstelling de onthulling van eenige, naar ontwerpen van Toon Berg vervaardigde ge brandschilderde kerkramen in de N.H. kerk te Zwijndrecht plaats. Oud-minister de Vis ser hield de herdenkings- en onthullingsrede. Vrijdagmiddag is te Utrecht een dame uit de Prins Hendriklaan door het vlam vat ten van terpentijn in brand geraakt. Zij liep de straat op waar zij door voorbijgangers werd geholpen. Overdekt met brandwonden werd zij opgenomen in het vlak bij gelegen St. Antonius ziekenhuis waar zij is overle den. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Arie z. v. Jan Hoed en Jannetje Kuijn. johan Marius z. v. Arie Johannes Kloos en Johanna Harder. Anna Maria d v. Arno! dus Bernards en Afra Nieuwenhuizen. Al- bertus Henricus z.v. Reinier van Mastrigt en Bandina de Vries. OVERLEDEN: Hartog Velleman 69 jaar. Hermann Otta Finkensieper 58 j. Hendrina Vermeulen ge huwd met Samuel Meeuwse 38 j. Anna Kra mer gehuwd met Cornelis Abrahams 44 jaar. (N i c t-0 i S c i e o I). 451e NED. STAATSLOTERIJ. Trekking van Maandag 4 Augustus 1930. 'Ja Klasse, lc Lijst. Hoose Prijzen: 1S029 1300. 17976. 20466 elk 1000. 1 I44-). 1.S003 elk ƒ400. 12065. 17603 elk 2Ö0 1S722, 20191 elk 100 Prijzen van 3C,— 84 162 318 326 357 401 417 450 666 710 747 769 818 836 849 853 900 905 920 94S 952 974 985 1023 1064 110? 1154 1292 132.8 1345 1380 1423 1556 15S4 1615 1753 176G 1785 1910 2003 2040 2049 2126 2132 2151 2161 2261 2290 2313 2349 2381 2406 2523 2532 2647 2648 2681 2793 2803 2S12 2892 2907 2916 3044 3055 3216 3253 3320 3383 3388 3429 3459 3491 3510 354). 35S6 3619 3665 3731 .3748 3836 3S59 3990 3940 4000 4063 4094 4182 4194 4247 4281 4294 43ÓO 4408 4422 4498 4533 4558 4579 4607 4618 4636 4691 4705 4761 4764 4793 4799 4806 4811 4819 4893 4960 4963 4973 5003 5013 5044 5088 5103 5166 5175 5211 5260 5277 5302 5325 5360 5367 5385 5529 5553 5563 5575 5642 5699 5796 5840 5862 5863 5932 6093 6205 6219 6268 6287 6355 6450 6453 6464 6504 6525 6605 6649 6692 6707 6714 6743 6771 6796 6799 6829 6842 6850 6853 6S98 6942 7059 7152 7191 7200 7231 7247 7270 7308 7362 7454 7499 7677 7740 7820 7829 7923 7957 7959 7992 8044 8046 8071 8179 81SS 8261 8269 8271» 8340 8404 8418 8435 8458 8555 8590 S598 8623 8654 8664 8730 8775 8823 8848 8985 8992 9001 9009 9085 9087 9107 9111 9166 9206 9238 9288 9294 9313 9337 9395 9415 9432 9436 9484 9495 9686 9707 9785 9856' 10173 10187 10193 10213 10223 10252 10299 103821 10441 10474 10524 10534 10561 10568 10616 10618 10639 10740 10756 10759 10S97 11035 11062 110691 11090 11143 11168 11178 11180 11183 11205 1121lf 11294 11297 11304 U315 11471 11476 11573 11599: 11632 11707 11713 11769 11771 11793 11806 11836 11837 11910 11951 12006 12019 12055 12100 12118 12127 12156 12173 12200 1223812251 12284 12336 12361 12429 12489 12502 12539 12549 12636 12653! 12695 12707 12770 12823 12905 12966 12980 129911 13005 13019 13024 13087 13137 13213 13231 13234 13275 13331 13380 13389 13443 13454 13523 13554 13683 13753 13770 13789 13827 13839 14003 141791 14257 14271 14318 14407 14410 14429 14534 14549; 14586 14594 14739 14762 14767 14771 14814 1488# 14897 14926 14947 15047 15098 15101 15222 15229* 15251 15289 15303 15312 15356 15366 15376 15533 15548 15569 15711 15729 15763 15775 15879 1589X1 16109 16132 16157 16201 16214 16262 16334 164221 16530 16545 16554 16595 16596 16615 16656 16680 16722 16792 16813 16830 16833 16864 16892 16911' 16929 16965 16970 17032 17056 17087 17123 17145 17323 17335 17340 17407 17451 17485 17521 17527. 17587 17590 17649 176SO 17731 17745 17779 17786 17811 17815 17832 17896 17952 17977 15037 18094 18147 18162 18195 18334 18352 18379 18454'J 18479 18533 18568 18617 18743 18746 18801 18821 18854 18954 18957 19028 19078 19097 19107 19267e19307; 19369 19384 19541 19552 19561 19702 19745 19756 19851' 19941 19950 20008 20053 20094 20106 20112 20136 20200 20238 20243 20250 202S4 20332 20380 20387 20476 2069 1 20722 20751-20778 20840 iQf 20979 20998.

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 3