I ml"»' P6 Penningmeester deelde f e ontvangsten hebben bedragen Luchtvaart Pilotenstaking bij de K.L.M. opgeheven. Zeetijdingen AffSTERDAMSCHE BEURS v. d. Werff" werd beantwoord Maandag worden de diensten hervat. Overeenstemming bereikt. van 13 Sept. 1930 Opgave van Aioordhollaiidscli Eandbouwcreiliet Hf.V berg, Pri3s Mei- v- d- M°len, 5e prijs H. Schenkels. Agerathus: le prijs Pietje Stofberg, 2e prjjs Wed. G. van Steeg, 3e prijs Jaantje Stofberg, 4e prijs G. Hartland, 5e prijs Mej. Hoogervorst. Begonia Limunosa: le prijs Mej. Hoogervorst, 2e prijs J. van Schie, 3e prijs G. Hartland, 4e prijs D. Kieft, 5e rrijs H. Schenkels. Coleus: le prijs D. Gelder, 2e prijs Wed. de Vries, 3e prijs A. van Foreest, :0 prijs J. Balk, 5o prijs Jaantje Stof- »erg. Primula Obconica: le prijs Wed. Ko ning, 2e prijs Wed. Reevers, 3e prijs W. Visser. Ter opluistering: Groepen: le prijs F. J. Jonker, 2e prijs S. B. Boerma, 3e prijs D. Gelder. Enkele planten: le prijs D. Kieft, 2e prijs Jb. van Steeg, 3e prijs Wed. Ko ning. EGMOND AAN DEN HOEF. Woensdag maakten de kinderen van de r.-k. school een tochtje over Heiloo en Alk maar naar Bergen. De stoet bestond uit 17 wagens, waaronder een paar bakwagens, een bus en een tweetal auto's. In Heiloo werd' de nieuwe kapel even bezocht, daarna trok men naar de mooie Alkmaarsohe herten kamp, vandaar naar den speeltuin in Bergen, waar de kinderen onthaald werden en zich kostelijk vermaakte op wip, schommel enz. Donderdag ging de hoogste klas naar Amsterdam en bracht een bezoek aan Artis. Ook de laagste klassen der openbare school vierden Donderdag schoolfeest. De 21 kinderen gingen met een bus naar Bergen en Schoorl en bezochten in Alkmaar de stallen van het circus Schneider. De hoogste klas gaat a.s. Dinsdag naar Amsterdam naar den dierentuin en naar het Muiderslot en indien er tijd over is ook naar Schiphol. Deze tocht zal ook met een bus worden gemaakt. SPOORWEGHALTE GROOTEBROEK—MOLENPAD. De naam der spoorweghalte Grootebroek- Molenpad, aan de lijn Hoorn—Enkhuizen, wordt gewijzigd in Lutjebroek. DIRKSHORN. De tooneelvereeniging „Nieuw Leven" al hier heeft ter gelegenheid van haar 10-jarig bestaan een tooneelwedstrijd uitgeschreven, te houden op 2 en 23 November in de tooneel- zaal van den heer D. Bruin te Dirkshorn. Uit te loven prijzen voor iederen avond: Eerste prijs: Verguld zilveren medaille. Tweede prijs: zilveren medaille. Derde prijs: Bronzen medaille. We achten dit een uitstekend idee van „Nieuw Leven". Altijd nog met genoegen wedstrijden, zij wij overtuigd, dat ons weder een paar genoeglijke en leerzame avonden le '-achten staan. WEGVERBETERING. Tot het college van B. en W. van Wormer- Veer richtte de B.B.N., Bond van Bedrijfs autohouders in Nederland teich met klachten over den slechten toestand, waarin de weg „Het Wormerlaantje", officieel geheeten de Nieuwe weg zich bevindt. Deze klinkerweg, die een direkte verbinding vormt tusschen Wormerveer en Purmerend verkeert op vele plaatsen in zeer onvoldoenden staat en levert nadeel op voor de auto's. Het college van B en W. is daarom dringend verzocht wel ver betering te willen aanbrengen. Een zelfde verzoek richtte de B.B.N. tot B. en W. van de gemeente Oude Niedorp be treffende den weg SchagenVerlaat, een ïrintweg, die vele gaten vertoont en daarom 'ringend verbetering eischt. LIMMEN. Door het r.-k kerkbestuur is aan het ar- .jitectenbureau Thunissen en Hendriks te i-Gravenhage opgedragen een ontwerp mor een Vereenigingsgebouw aan Dissel dorpKerkweg. Inmiddels is aan het ge meentebestuur vergunning gevraagd en ontvangen. Een 3-jarig kind van de heer V. is lij dende aan tongblaar. Volgens den medicus is het drinken van ongekookte melk de ver moedelijke oorzaak. Een waarschuwing voor anderen om de melk steeds te koken. Ten nadeele van den heer R. alhier is een geweer met patronen ontvreemd, opge borgen in de schuur van den heer S. De politie heeft de „spuit" opgespoord, het wapen was geborgen (verstopt) onder het bed van P. ae V. Er is procesverbaal op gemaakt. De politie was ter oore gekomen dat eenige jongens een doode poes als voetbal gebruikten en tevens dat het dier door hen was doodgeschopt. Gelukkig is men de da der^) op het spoor. Het is te hopen dat zij den dans niet zullen ontspringen. ZUIDSCHARWOUDE. Voor de vacante betrekking van kassier bij Coöp. Boerenleenbank II alhier, hebben zicb vijf sollicitanten aangemeld. Mej. de Boer, noordeinde alhier, is zoodanig van haar fiets gevallen dat ge neeskundige hulp moest worden ingeroepen. BINNENL. HOORN. De vereeniging „Ontwikkeling" heeft in jafé „De Witte Engel" haar algemeene ledenvergadering gehouden onder leiding van den heer U. G. Dorhout. De vergadering was matig bezet. De voorzitter opende de bij eenkomst en gaf een terugblik over het afge- loopen jaar, dat wederom een succes is ge weest. Het aantal candidaat-leden, welke ha der vereeniging willen worden, is nog steeas zeer belangrijk. Medegedeeld werd, dat het bestuur van oordeel is, dat het stelsel der plaatsenrege- ling dient te worden bestendigd. Hierdoor wordt bereikt, dat ieder lid tweemaal in voorste-; tweemaal in 't-middelste- en twee maal in 't achterste deel der Parkzhal een plaats krijgt. Genoemd systeem biedt veel voordeelen. Als commissarissen van orde werden weer aangewezen de heeren A. Hid- ma, P. Jansen en P. Mooy. Goedgevonden werd, dat het projectie scherm wordt vernieuwd. Hiervoor wordt een bedi ag van ongeveer 50 uitgetrokken- iaarvM-aio WCTd, ODderJfroote aandacht het aan^ te ^e'ezen' ,™eruit bVl^> dat het aantal leden thans 680 bedraagt terwiil ven^Ee candidaa^eden zijn ingeschre- Sn vtr<*W bc™. hee^vf^Mt f'nancie<;le commissie bracht de met i 06 lening is S, d.*Jknwxhgde bescheiden in volkomen er i. de "Agaven .1451.87H, zoodat er een batig saldo is, groot 117.54K. cjv1 .dan'(Z€gging voor het apcuraat be neer wordt de rekening goedgekeurd. Bij de gehouden bestuursverkiezing werd de heer J. J. v. d. Veen herkozen. In de vaca ture van mevrouw Van den Berg—Kotte (wegens vertrek) werd gekozen mevr. Van Berkelvan der Oord. De voorzitter dankte mevr. Van den Berg voor het vele, wat zij als bestuurslid in 't be- la?£ der vereeniging heeft verricht. Namens „Ontwikkelingwerd aan het scheidende be stuurslid een fraaie ets aangeboden. Tot leden van de controle-commissie wer den aangewezen de heeren De Ruyter de Wildt en Brandenburg. Hierna werd overgaan tot samenstelling van het winter-programma. Medegedeeld werd, dat op 21 Oct. a.s. voor de vereeniging zal optreden Lode van Gent (Oscar Tytyakt) met een Vlaamsche kunstavond (met licht beelden), gewijd aan de zustersteden Gent, Antwerpen en Brugge. 14 Nov. treedt voor de vereen, op de heer Dr. Van der Sleen te Haarlem met een reis door de Indische archi pel (met lichtbeelden). In December wordt een film-avond gege ven, waarbij zoo mogelijk filmwerken van Jordaan en Ivens zullen worden vertoond. In Januari zal vermoedelijk de heer v. d. Volkere te Amsterdam een van zijn natuur kundige onderwerpen behandelen, terwijl in Februari een literaire avond wordt voorbe reid. Het seizoen wordt in Maart besloten met een tooneelavond. Na uitgebreide discussie werd besloten de lidmaatschapskaarten strikt persoonlijk te stellen. Hierna sluiting. De heer H. van der Heijden alhier is te Amsterdam geslaagd voor het examen voor het politiediploma vanweg den Alg. Ned. Politiebond. SCHERMERHORN. Floraliajeesten. Den derden dag van de feesten was gewijd aan de Volksspelen, waar zich een groot aan tal deelnemers voor had opgegeven. Met tonkruien behaalde den len prijs J. de Wilde, 2den Marie Koster en 3den M. de Wit. Ringsteken: le pr. A. Lakemati, 2e pr. me vrouw* Visser—De Jager, 3e pr. C. Bakker. Koppensnellen: le pr. H. Jonker, 2e pr. Henk Rus, 3e pr. Gerarda Jonk. 's Avonds was het in de tentoonstellings zaal een gezellige drukte. Het rad van avon tuur draaide geregeld en veel bezoekers gin gen huiswaarts met een pak paling of een taart onder den arm. De voorzitter draafde van het eene eind van de zaal naar het an dere om de kaarten aan den man te brengen; andere bestuursleden deden hun best afne mers te vinden voor de attracties welke onder hun beheer stonden en de gramophoon met versterker draaide er maar lustig op los. Ten slotte werden de verschillende prijzen uitge reikt en het was reeds laat voor alles was afgeloopen. Het bestuur kan voldaan zijn over dit goed geslaagde driedaagsche feest. Binnen enkele dagen wordt de feestavond gehouden waarop de groote verloting zal plaats hebben. BERGEN. De autobotsing onder Bergen. Wie weet iets van een blauwen auto? Naar aanleiding van de Zaterdag 6 Sep tember des namiddags omstreeks 7 uur op den Kanaaldijk onder de gemeente Bergen, ter hoogte van de losplaats van de kalkzand- steenfabriek, plaats gehad hebbende aanrij ding tusschen een motorrijwiel, waarop 2 personen gezeten waren, en een hooge oud model auto, blauw van kleur, verzoekt de burgemeester van Bergen allen die inlichtin gen kunnen verschaffen betreffende dezen auto, die na het ongeval snel in de richting van Den Helder is teruggereden, zich mon deling of schriftelijk tot hem te wenden. OUDKARSPEL. Blijkens publicatie van het bestuur der Banne Oudkarspel zal de schouw worden ge houden op Woensdag 1 October 1930. TEXEL. Te Ooster-end heeft men ter eere van den 50sten verjaardag van H. M. de Koningin op schitterende wijze twee dagen feest gevierd Het dorp was geheel met bloemen en groen versierd, terwijl zeven fraaie eere-poorten waren opgericht. n Alle arbeid lag gedurende beide dagen stil iedereen werkte mede om t feest te doen slagen en dat is in alle opzichten gelukt. Reeds om 8 uur werd Donderdag door mu ziek van den toren een aanvang gemaakt, waarna de kinderen der scholen een rond gang maakten door 't dorp, voorafgegaan door de muziekvereeniging „Excelsior Ver der werden kinderspelen gehouden op het feestterrein nabij het dorp. 's Middags werden volksspelen gehouden en ringrijden met paard en kar. Hoewel bij dit ringrijden prijzen werden uitgeloofd voor costumeering, was hiervan niet veel werk gemaakt. Vrijdag om 9 uur werd weer een muzikale rondgang gemaakt door het dorp, waarna men zich weer naar het feestterrein begaf, waar een stoelendans voor paarden gehouden werd. 's Middags werd als glanspunt opge voerd het openluchtspel „Leidens beleg en ontzet" in !9 tafereelen. De burgemeester, die van den Burg hier heen was gekomen, werd door een ruiter stoet feestelijk ingehaald. - Het spel werd met de grootste belangstel ling gevolgd door een tallooze menigte. Het laagste tafereel stelde voor het bezoek van Prins Willem aan de ontzette stad. „De Prins" hield op het feestterrein een toespraax eru de Leidenaars. die door -Burgeipeester Hiermede was het spel geëindigd Des avonds werd nog muziek en zang ten ge- boore gebracht op het verlichte feestterrein. Oosterend kan met voldoening op deze feestdagen terug zien. UITOEEST (September). Oeboren Theodora Johanna Maria, d. van Johannes de Graaf en van Guurtje Acquoij. Maria Josep-hina, d. van Hendri- kus Anton-ius Vos en van Albertina Maria Afra Henneke. Overleden: Johannes Punt, gehuwd met Anna Cornelisse, 56 jaar. Simon Roo- zendaal, gehuwd met Trijntje Woudt, 79 jaar Nadat dé Rijksbemiddelaar mr. S. de Vries Czn. eerst afzonderlijk met ieder der bij het conflict betrokken partij had geconfe reerd is hedenmiddag onder leiding in de Statenzaal van het departement van Water staat een gemeenschappelijke bespreking ge houden, waarbij vier leden van de Vereeni ging van Verkeersvliegers en drie leden van den Raad van Bestuur der K. L. M. tegen woordig waren. De piloten hebben zich bereid verklaard tot spoedig hervatting van den dienst op de vóór de staking geldende voor waarden. De directie heeft zich bereid verklaard alle vliegers weder in dienst te nemen en spoedige herziening van de dienstvoorwaarden te be vorderen, alsmede den rechtstoestand der pi loten schriftelijk vast te leggen. Aan een com- commissie van drie personen zal zoo spoedig mogelijk opgedragen worden een ontwerp dienaangaande te maken. In deze commissie zullen de directie en de Vereeniging van Ver keersvliegers elk één lid aanwijzen, terwijl den minister van Waterstaat zal worden ver zocht een derde lid, dat buiten de partijen staat, te benoemen om de leiding dezer com missie op zich te nemen. Maandag wordt het werk hervat. De hervatting van de diensten. Met ingang van 15 September worden alle luchtdiensten van de K. L. M. in uitgaande richting hervat, terwijl vanaf Dinsdag 16 September ook de diensten in tegengestelde richting uitgevoerd zul len worden, zoodat dan het bedrijf in zijn vollen omvang zou zijn hersteld. Op alle lijnen geldt het per 1 Septem ber aangekondigde derde tijdvak van den zomerdienst. Het programma om vat: twee diensten naar en van Londen, te weten een ochtend- en een middagdienst in elke richting; drie diensten naar en van Parijs, in samenwerking met de de Lignes Far- man; een dienst naar en van Weenen en Hamburg in gemeenschap met de Duit- sche Lufthansa, en een dienst naar en van Hamburg, Kopenhagen en Malmö (Zweden) in samenwerking met Aero- transport. In de diensten van de Deutsche Luft hansa naar en van Londen, Berlijn, Han- nover, het Roergebied, Midden- en Zuid- Duitschland en Zwitserland is geen en kele wijziging gekomen. De passagiersrondvluchten der K. L. M. op Schiphol en Waalhaven worden reeds Zondag 14 dezer hervat. De Indië-vluchten. Bij de hervatting van de diensten op de luchtlijnen van de K. L. M. dient er rekening mee te worden gehouden, dat ook de postvluchten AmsterdamBata via op den voorgenomen datum zullen beginnen. Het eerste vliegtuig vertrekt op Donderdag 25 September a.s. van Schiphol. Over de dienstregeling, de tarieven en verdere gegevens zullen de Nederlandsche posterijen uitvoerige in lichtingen geven. Het eerste vliegtuig van den nieuwen dienst naar Indië zal als bemanning hebben de vliegers van Dijk en Wiersma en de mecanicien Buitenhuis. DUURRECORDS EN CIJFERS. Half Juni stegen de gebr. Hunter van een vliegveld bij Chicago op. In den na middag van den 4en Juli daalden zij, na ruim 23 dagen, juister gezegd 553 uren 31 minuten en 30 seconden onafgebro ken in de lucht te zijn geweest. Een paar maanden hadden zij het duur- record op hun naam staan, totdat ande ren nóg langer in de lucht bleVen dan zij, n.1. Jackson en O'Brien met hun vliegtuig Greater St. Louis, die het re cord op 648 uren brachten. Scientific American, het bekende Amerikaansche wetenschappelijke blad, heeft zich eens aan het cijferen gezet voor een statistiek je van 't duurrecord van Gebr. Hunter. Daarbij kwam ze tot het volgende resultaat: De machine die gebruikt werd, een Wright Whirlwind, had voor het begin van de vlucht reeds 300 uren dienst ge daan. Gedurende de record-vlucht vloog het vliegtuig omstreeks 64000 K.M. in de nabijheid van het vliegveld. Daarb naakte de krukas 52.000.000 omwentc en; elke klep opende en sloot 26.000.000 maal, terwijl elke zuiger 104.000.000 slagen maakte. De zuiger legde daarbij 14.476 K.M. af, d. w. z. elke slag verplaatste hij zich over een be paalden afstand; bij 104 millioen slagen 104 millioen maal dien afstand, zijnde een slordige 14.000 K.M. De 12 zuigers van de motor gezamen lijk brachten het tot een reis van bijna 174.000 K.M., dat is juist de helft van de afstand Aarde-Maan. FRANSCH VERKEERSVLIEGTUIG VERMIST. Sinds Donderdagmorgen heeft men niets meer vernomen van een Fransch verkeers vliegtuig, dat den dienst onderhoudt tusschen Mars-ei He en Algiers. -• Het toestel was om 8 uur 's morgens opge stegen en deed anderhalf uur later draadloos meaedeeling, van het feit, dat de oliedruk tot 0 was gedaald. Men vreest, dat het vliegtuig een noodlan ding heeft moeten maken en bij den orkaan- achtigen storm, die reeds 48 uur boven Zuid Frankrijk woeat, is gezonken. Het is nog niet vastgesteld, tot welke maatschappij het toestel behoort. Van het aantal inzittenden is dan ook evenmin niets bekend. In Kie-ke-boe vervolgt de redactrice, mevr. CramerSchaap, het verhaal over de avon turen van den held van dit kleutertijdschrift. F. H. RIoemink geeft weer een gemakkelijk leeslesje in „Mis poes" en de redactie zorgt voor een paar aardige versjes. Op den om slag vertelt Renetti hoe van meloenpitjes een ketting kan gemaakt worden. Licht uitgave W. de Haan te Utrecht heeft ditmaal een fraai geïllustreerd artikel over de passiespelen te Oberammergau. De redactie bespreekt het denkbeeld tot vorming van de Vereenigde Staten van Europa en ver haalt van een klassieke idylle. Jessie K. Do- nald vervolgt bij aardige afbeeldingen haar beschrijving van Chanda. Na een bijdrage over de populariseering van het boek wordt de moderne 'behandeling van misdadigers in het licht gesteld, waarna ten slotte Ky de opvoeding tot den vrede bespreekt. STOOMVAARTLIJNEN. Stoomvaart Mij. Nederland. Johan van Oldenbarnevelt 12 Sept. van Amsterdam te Batavia. Poelau Laut (thuisr.) 11 Sept. v. Co lombo. Riouw (thuisr.) 11 Sept. v. Padang. Salabangka (uitr.) 12 Sept. v. Bombay. Marnix van St. Aidegronde, m.s., 12 Sept. te IJmuiden; terug van den tech- nischen proeftocht op de Noordzee. Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij. Achilles 11 Sept. v. Algiers n. Amsterd. Berenice 11 Sept. v. Sephalonia n. Patras Bodegraven 12 Sept. v. Amster. te Antw. Euterpe 11 Sept. v. Havre te Pasajes. ;ne 11 Sept. te en v. Malaga n. Melilla. Orpheus 11 Sept. v. Kopenh. n. Aarhus. Pollux 11 Sept. v. Bourgas n. Varna. Prins Frederik Hendrik (thuisr.) 11 Sept. van Madeira n. Plymouth. Barneveld (thuisr.) 10 Sept. te Valpa- raiso. Brion 12 Sept. v. Amsterd. n. Danzig. Commewijne 12 Sept. v. Amst. n. W£.Indië Deucalion 12 Sept. v. Amst. te Hamburg. Hermes 12 Sept. v. Amsterd. n. Rotterd. Ilos 11 Sept. v. Vigo n. Lissabon. Jason (thuisr.) 9 Sept. v. Pisco. Mars 12 Sept. v. Amsterd. n. Rotterd. Nero 12 Sept. v. Amsterd. n. Kopenh. Orpheus 12 Sept. v. Danzig te Aarhus. Tellus 12 Sept. v. Oron te Palermo. Kon. Holl. Lloyd. Delfland 11 Sept. v. Amst. te Hamburg. Gelria (uitr.) 11 Sept. te B.'Ayres. Montferland (uitr.) 11 Sept. te Buenos Ayres. Rotterdamsche Lloyd. Baloeran (thuisr.) 12 Sept. v. Singapore Kota Gede (uitr.) 11 Sept. v. Padang. Madioen 12 Sept. v. Rott. n. Batavia. HollandAmerika-Lijn. Lochgoil, 12 Sept. v. Everett n. Rotterd. Veendam 7 Sept. v. N. York n. Bermuda. Volendam 12 Sept. v. Rott. n. N.-York. Kinderdijk 10 Sept. v. Vancouver ta Seattle. Nieuw-Amsterdam, New York n. Rott* 11 Sept. v. Plymouth. HollandAfrika-Lljn. Aldabi (uitr.) 12 Sept. te Kaapstad. Billiton (thuisr.) 11 Sept. te Kaapstad. Jagersfontein (uitr.) 12 Sept. v. Eas London. Randfontein (thuisr.) 10 Sept. v. Beira. Holland—Britsch-Indlë-Lijn. Kieldrecht (thuisr.) 12 Sept. v. Madras Schiekerk (thuisr.) 12 Sept. te Antw. Streefkerk (uitr.) 11 Sept. te Karachi. HollandOost-Azië-Lijn. Oldekerk (thuisr.) 10 Sept. v. Manilla Alderamin (thuisr.) 12 Sept. te Suez. HollandAustralië-Lijn. Arendskerk (thuisr.) 11 Sept. v. Oran. Holland—West Afrika-Lljn. IJstroom (thuisr.) 11 Sept. v. Havre n Amsterdam. JavaChina—Japan-Lijn. Tjibodas 10 Sept. te Soerabaja. Tjibadak 10 Sept. v. Batavia n. Hong kong. Tjikarang 11 Sept. v. Shanghai n. Bat. Tjimanoek 10 Sept. te Hongkong. JavaNew York-Lijn. Breedijk, Java/New York 10 Sept. vafl Singapore. Euryades 11 Sept. te New York. Merauke, New York n. Java 12 Sept. V/ Port Said. RotterdamZuid Amerika-Lijn. Alpherat (thuisr.) 12 Sept. v. Santos. Stoomvaart Mij. Oceaan. Eurymedon 11 Sept. v. Hamb. via Bre« men/Amst. n. Batavia. Sarpedon, Jap./Rott., 11 Sept. te Penang. Aeneas, Japan/Rott., 13 Sept. te Londen verwacht. Automedon 10 Sept. v. Yokohama naar Amsterdam. Medon, Liverpool/Batavia 5 Sept. t« Westpoint. Polydorus 11 Sept. v. Batavia, 1. v. Ams^. te Londen. Emzetco-Lijn. Jonge Elisabeth 11 Sept. v. Genua naar Napels. (Ontvangen per draadlooze telefoon) STAATSLEENINGEN. 5 1918 BANK-INSTELL1NGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Kol Bank Ned. Ind. Handelsbank Franscbe Banken (3) D. Reicbsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels' Patent Calvé Delft Cert. Centrale Suiker Holi. Kunstzijde Margarine Unie Philips Gloeilampen Gem. Bezit INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Betbleh. Steel Cities Service Steel comm. Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boetan Redjang Lebong PETROLEUM. J, rfe - Dordtsche Petr. Kom Petr. Perlak RUBBERS. j- - Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber. Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. V Holl. Amerika lijn Holl. Amerika Gem Eig. Scheepvaart Unie Kou. Ned, Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash •Exdividend. fExclaim. t a i 2 Koers van heden te Vorige koers pl.m. 10.30 pl.m. 10.45 pl.m. 11.— pl.m. 11.15 1021/16 150>/4 155 129»/, 488 241 150.1 245 831/4 72»/, 117»/4 54>/4 80 2521/, 332»/4 83'A 72-3 116 83S/S 116 116 72 116 25102 331 252J.49 327-32 2483/4-9 326-8 70'/4 97J 89 29'/s 171 "o,,, 275 95-s/g 883/, 70 941-7/8 2815/16 171»/, 24j-7. 883/4 29 3763/4 292 1143/4 78.50 24'/4 376 372-6 287-8 371-4 371»-2£ 287 135V, 74 70»/, 136 73 1341/4-5 133 132 72-3 350'/, 3671/4 1383/4 365-»/, 363.4'/, 137 363V, 88 46 61 85 48 851/4.6 49 85-3/4 851/g-i 47 63 61 3VI6 3'/s 3* Vis ~3'/l6 24 22'/, 144'/, 66 57 144 60 294»/, 320»/, 291 603/4 294 329 290 60»/, 294 328-9 288-90 59V, "290-J 60»/,-1 290 41»/, 15V.« 81Va 220'/, 3494 15 PROLONGATIE vorige koer. 1*/* pCt. heden P/« pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100. Kopenhagen Stockholm Oslo NIET OFFICIEEL. New-York Italië Vorige koers 12.079/,, 59.18»/, 9.753/4 34.65 48.20 35.10 66.50 66.77Vs 66.50 2.48»/, 13.02 Koers op heden 11 uur 12.079/,, 59.18 9.753/4 34.65 48.20 35.10 66.50 66.75 66.50 2.48»/, 13.02 k

Alkmaarsche Courant | 1930 | | pagina 11