AJ1STHKII1 TINl Ili: IIHUIIS ?::!r Provinciaal nieuws Sport Laatste berichten Landbouw en Veeteelt van 3 Februari flfKII. ■uvu «v« )r KINDERLIJKJE GEVONDEN. Uit Kerkrade wordt gemeld, dat daar het lijkje is gevonden van een pasgeboren kind. Blijkbaar had het er al eenige dagen ge legen en was bijna niet meer te herkennen. De politie heeft een onderzoek ingesloten. BOTSING TUSSCHEN TWEE DEK SCHUITEN. Een man verdronken. Hedenmorgen te 10 minuten voor zes is tij de brug over het Oosterdok een motor dekschuit, welke een vrij snelle vaart had, in botsing gekomen met een dekschuit van Pu blieke Werken, die tegen de brug gemeerd lag. Op deze schuit bevonden zich vier per sonen, die bezig waren met onder de brug, waarmee electrisch gemanoeuvreerd kan worden, een nieuwe motor te plaatsen. Een der mannen geraakte door den schok van de botsing te water en verdween onmiddellijk in de diepte. De havenpolitie van het Ooster dok, die zeer spoedig ter plaatse was, slaag de er na tweemaal te hebben gedregd in, den drenkeling naar boven te halen. De levens geesten waren toen echter reeds geweken. Het lijk is naar het Binnengasthuis ver voerd. Beide schuiten werden beschadigd. HONGAARSCHE ONDERSCHEIDINGEN AAN NEDERLANDERS. De Hongaarsche Rijksbestuurder heeft aan den heer W. de Vlugt, burgemeester van Amsterdam, het Hongaarsche Croix de Mé rite 2e klasse met de steraan den heer mr. S. J. van Lier, secretaris in algemeenen dienst het Croix de Mérite 2e klasse en aan den heer Jacob Denys, den heer Fred Jan Roeske en den heer Frans Hendrik de Zwart (laatstgenoemden bestuursleden van de- zangvereeniging Apollo) het Croix de Mé rite 3e klasse verleend. ZIJ HADDEN WERK, MAAR GINGEN TOCH STEMPELEN. Acht havenwerkers te Rotterdam geverbaliseerd. De politie te Rotterdam heeft proces-ver- baal opgemaakt tegen een aantal losse werk lieden. voorloopig acht, die hebben gestem peld terwijl zij des nachts werkten bij de ex peditiebedrijven in de haven. Kwamen zij dan in den dagploeg, dan ruilden zij weer, zoodat zij weer in den nachtdienst kwgmen en overdag konden stempelen. Op deze wij ze hebben zij den dienst van Maatschappelijk Hulpbetoon benadeeld voor bedragen van 100 tot 350. Het onderzoek wordt nog voortgezet, daar het schijnt, dat zich nog meer arbeiders aan eenzelfde soort oplichting hebben schuldig gemaakt. HET FAILLISSEMENT VAN „DE NIEUWE BOERHAVE". Curatoren in het faillissement der „Nieu we Boerhave" deelen, met het oog op de vele verzoeken om nadere inlichtingen, mede, dat met 3 der commissarissen onderhandelingen zijn gevoerd om te geraken tot schadeloos stelling. De bedoelde onderhandelingen heb ben eenter niet tot overeenstemming geleid, zoodat curatoren commissarissen in rechten zullen aanspreken. Curatoren zijn van meening, dat aaneen sluiting van een aantal leden, voor het voeren van een proefproces, in het belang der leden is. Curatoren zijn bereid om hen, die zich aan eensluiten, gedurende de loop van het proef- geding niet in rechten aan te spreken. Voorts verzoeken curatoren hen, die hun vordering niet hebben ingediend, zulks onverwijld te doen. DE TRIBUNE IN DE OPENBARE LEESZALEN. Naar het Volk verneemt, heeft de inspec teur der openbare leeszalen en bibliotheken aan alle door het rijk gesubsidieerde leesza len schriftelijk de vraag gericht, of zij De Tribune ter lezing hebben liggen. MR. J. A. N. PATIJN. Volgens het Vad. staat het thans zoo goed als vast, dat mr. J. A. N. Patijn, de vroegere burgemeester van Den Haag, gezant te Ro me wordt. HOOG WATER De Maas valt. Uit Roermond: De Maas valt; onderge- loopen verbindingswegen beginnen weer vrij van water te komen. De Beersche Maas. De Maas voor Grave is in de laatste 24 uur slechts 2 c.M gewassen. Hoewel de Beersche Maas slechts over 2 tot 300 M werkt met een gemiddelde diepte van 10 c.M. is de weg GasselLinden reeds gemiddeld 25 c.M onder water en staat de Provinciale weg GasselBeus reeds gemiddeld 15 c.M. onder water. De Beersche Maas is reeds tot de Vogels- hoek (Escharen) doorgestroomd. LIMMEN. Een van Uitgeest komende fietser reed op den Rijksstraatweg, doordat de remmen van zijn rijwiel niet in orde waren, met een flinken gang tegen een van Castricum komenden auto, met het gevolg, dat de fiets vernield werd. De berijder kwam er gelukkig goed af. CASTRICUM. 12%-jarige ambtsjubilé van burgemeester Lommen. 1 Februari was het 12 Yi jaar geleden dat de heer Lommen als burgemeester van deze gemeente werd geinstalleerd. Deze dag is voor hem niet ongemerkt voorbij gegaan, want Vrijdag werd hem medegedeeld dat hij Maandag verwacht werd ten raadhuize Dien avond verscheen in verschillende cou ranten een bericht behelzende een en ander over zijn jubilé. Een schat van bloemen werd ten woon- huize afgegeven terwijl verschillende perso nen hun opwachting bij hem maakte. Gistermorgen zag men al vroeg dat er wat bijzonders gaande was, want algemeen werd in het dorp de vaderlandsche driekleur uitge- sto«en. 6 Tegen 10 uur verschenen de raadsleden, ambtenaren en enkele genoodigden ten Kaaüliujze, waarna de secretaris de burge meester en familie van zijn woonhuis afhaal de en begeleide naar het gemeentehuis, waar aan den ingang een tweetal kinderen van den secretaris en van den directeur der be drijven een tuil bloemen aanboden. Begeleid door secretaris en hoofdambtena ren werd de jubilaris en familie ter raacizale geleid naar de voor hen aangewezen zetels. Een schat van bioemen sierde de zaal. Nadat de burgemeester met zijn familie leden was gezeten nam de heer Hemmer het woord die in een keurige en hartelijk gemeen de toespraak den burgemeester huldigde en dank bracht voor vele bemoeiingen waar het voor hem als wethouders, als raadsleden zoo aangenaam is met den burgemeester samen te werken, omdat hij met wilskracht en liefde de zaken behandeld en een bekwaam en bo ven de partijen staande voorzitter van den raad is. Namens de raadsleden bood hij den burgemeester niet alleen zijn gelukwenschen aan, maar hoopte dat hij nog lang voor Cas tricum zou gespaard blijven. Bij deze woorden hebben de raadsleden het niet willen laten r-n namens hen bood wet houder Hemmer dan ook ten stoffelijk blijk van waardeering aan, bestaande uit een tafel tje op zijn studeerKamer. Hierna was het woord aan den gemeente secretaris die het een voorrecht achtte niet alleen voor hem zelf, maar zonder uitzonde ring van allen die in gemeentedienst zijn het woord te mogen voeren en wel een woord van gelukwensch en van dankbaarheid. Van gelukwensch omdat bij het afsluiten van dit tijdperk dit zeer zeker voor hen op zijn plaats is nu het hier betreft een burgemeester die met het personeel op vriendelijke en gemoe delijke wijze omgaat, die daarnaast de amb tenaren de gelegenheid laat in hun werk een eigen gedachte te leggen, waardoor hun werk, toch al dor, meer kleur en fleur heeft gekregen. En een woord van dank nu het hier betreft een burgemeester die zoo uit stekende, met inachtneming van de belangen der gemeente, arbeidsvoorwaarden heeft weten te scheppen voor de ambtenaren. Het personeel meende het hierbij niet te mogen laten, en heeft gezorgd voor een stof felijk blijk van waai deering, waaraan zooals hij mededeelde zonder gevraagd te zijn alle vroegere ambtenaren hebben medegewerkt, wel een bewijs dat zij burgemeester Lommen nog niet zijn vergeten. Met een woord van dank aan mevr. Lom men voor de avonden die zij alleen heeft moeten doorbrengen als de burgemeester ver gaderen moest om de ambtenaarsbelangen te bespreken en een woord van dank ook aan de moeder van den burgemeester voor de hulp die zij gegeven heeft om een passend geschenk te kunnen aanbieden, bood de secretaris een tweetal fauteuils aan met den wensch, dat de heer Lommen nog jaren burgemeester van Castricum zal zijn. De burgemeester nam hierop het woord en bracht dank aan de sprekers, aan de wethou ders en raadsleden en gemeentepersoneel en politie, voor de wijze waarop zij zijn taak hebben vergemakkelijkt en bracht in harte lijke woorden dank voor de prachtige ge schenken die waren aangeboden. H;erna werd de ee re wijn aangeboden, waarop mevr. Aukes ais Staterlid hartelijke gelukwenschen uitsprak voor den burgemees ter. Na dit meer intieme gedeelte was er te 12 uur gelegenheid om den urgemeester geluk te wenschen, waarvan de verschillende cor poraties in de gemeente en daarbuiten ge bruik hebben gemaakt. Allereerst het bestuur van Castricum Vooruit dat bij monde van zijn voorzitter met eenige hartelijke woorden een pastelteeke- ning van het raadhuis aanbood, dan de ver schillende W G. K. vereenigingen en bon den waarvan burgemeester Lommen deel uit maakt van het bestuur. De Kamer van Koophandel te Alkmaar, die onder aanbie ding van een bloemenmand zijn gelukwen schen kwam aanbieden, de burgemeester van Alkmaar die in persoon verscheen, terwijl de directeuren van de keuringsdiensten voor waren en vee en vleesch een prachtige tinnen kan met bloemen offreerden, de gemeentese cretaris van Amsterdam, de heer Roovers die met een hartelijken gelukwensch de hoop uit sprak dat 's burgemeesters groote gaven van geest en hart ook buiten Castricum bekend mogen worden. Zoo zouden wij nog kunnen door gaan. Niet minder was de belangstelling uit het dorp. Naast de vooraanstaanden kwamen de eenvoudige menschen, den burgemeester blijk geven van hunne belangstelling. Het was een komen en gaan zonder einde. Intusschen groeide de bloemenschat nog meer aan, zoodat aan het einde, tegen 1 uur, de raadszaal geheel gevuld was met bloemen Aardig deed ook aan dat op een gegeven oogenblik een verpleegde uit Duin en Bosch de kleine Gerbrand, zooals hij algemeen be kend is, onder aanbieding van een 4 tuiltje tulpen zijn opwachting kwam maken.' Dat een stroom van telegrammen binnen kwam behoeven wij nauwelijks te zeggen om te besluiten met den aardigen geluk wensch die van den heer Raaiimakers, oud secretaris- generaal van de R V. B binnen kwam in den vorm van een kaartje aan den gemeente-secretaris waarop hij de gemeente gelukwenschte met haar flinken burgemees ter. 's Avonds zouden de beide fanfarekorpsen den burgemeester een serenade brengen. Dezen dag is voor burgemeester Lommen een onvergetelijke geweest. BEVERWIJK. De eerste bloemen van den vollen grond zijn weer geplukt De sneeuwklok jes of de eerste lenteboden, ze zijn er weer. Wij hebben ze Zaterdag zien bloeien, bloeien. onze verwachting. Prof. -lelloc hield het publiek in de pauzen zeer aangenaam bezig, zoovel als dwerg-imitateur, als in de rol van hu moristisch goochelaar, en niet het minst met zijn sprekenden pop. Op Zondagavond waren weder zeer veel belangstellenden aanwezig. Dezen avond wisselden humoristische voor d-achten en een één-actertje de muziek af. Ook toen heeft het publiek uitstekend genoten. Eensgezindheid heeft er slag van om wat goeds te geven en daardoor volle za len te trekken. HEILOO. De raadscommissie, die belast is met de helpen. Hoewel we die moeilijkheid erkennen, zitting houdt, staat voor een moeilijk pro bleem. Er schijnt te weinig werk te zijn om alle werkeloozen aan productieven arbeid te helpen. Hoewel we die moeilijkheid erkennen zal er toch iets gevonden moeten worden als object van werkverschaffing, want de wijze waarop dit thans geschiedt, zal weinig vol doen. De vorige week hebben zich 34 werk- loozen aangemeld, waarvan 11 aan het werx zijn gesteld en de anderen konden weer naar huis gaan. De commissie is er ook nog in ge slaagd om een 8-tal werkloozen bij de Prov. Werkverschaffing in Bakkum geplaatst te krijgen, zoodat het aantal werkloozen mo menteel 42 is, een tamelijk hoog getal voor onze gemeente. Nog vernamen we, dat de wijze van aan melding en uitbetaling niet de algemeene in stemming heeft. Wie zich aanmeldt, moet Zaterdagsmiddags ten raadhuize verschijnen en wordt dan ingeschreven, ook al krijgt hij geen werk. Zooals het de vorige week ging -- er meldden zich 34 personen aan en er wer den 11 aan het werk gesteld komende an deren de volgende week (en) aan de beurt Waarom moeten die menschen, die zeket weten, dat zij toch niet in aanmerking komen, zich wéér melden? Een werklooze heeft ook eergevoel en men kon hem die vruchtelooze reis naar het raadhuis besparen. Na afloop van de aanmelding ten raad huize beslist de commissie, wie er aan het werk wordt gesteld en geeft opdracht aan den wegwerker. Genoemde werkwerker geeft op dracht aan de „gelukkigen". Zooals het nu gaat, worden 2/3 der werkeloozen uitgescha keld, wat wil zeggen, dat zij 2 van de 3 weken werkloos zijn. Dat is een bittere tegenvaller en waar men ook loopt, er is geen werk. Het wil ons voorkomen, dat de gemeente een plicht heeft om de werkloozen door dezen slechten tijd heen te helpen. Na afloop van de werkzaamheden moeten de werkloozen hun loon halen bij den gemeente-ontvanger. Is het nu werkelijk zoo'n moeite om het bedrag aan den vasten wegwerker in gemeentedienst af te geven? Resumeerende meenen wij, dat er aan de werkverschaffing en aan de uitvoering wel iets veranderd (verbeterd) kan worden. Door de afdeeling Heiloo van den Prov Bond van Geitenfokvereenigingen zijn een 7- tal voorstellen voor de algemeene vergade ring ingediend, welke reorganisatie beoogen In het kort komen zij hierop neer: Geen jonge bokken worden meer aangehouden dan met goedkeuring van het afaeelingsbestuur, in overleg met het hoofdbestuur. Het hoofdbe stuur koopt de dieren en distribueert ze aan de afdeelingen, de betaling gaat niet tusschen Cc afdeelingen en verkooper, maar het hoofd bestuur. Afgekeurde of overtollige bokken worden gedood in tegenwoordigheid van het afdeelings- of hoofdbestuur (dit voorstel om te voorkomen dat „wilde" bokhouders exem plaren bemachtigen). Fokpremies worden toegekend in overleg met het afdelingsbe stuur. De voorstellen der afdeeling zijn door het hoofdbestuur welwillend ontvangen. Gistermiddag overleed de heer C. Morsch, sinds 38 jaar gemeentebesteller van de Ned. Spoorwegen. De overledene bereikte den leeftijd van 71 jaren. Kolven. NED. KOLFBOND. Zondag werd in café Central te Alk maar vanwege de propagandacommissie der Ned. Kolfbond een bijeenkomst ge houden, waardoor het hoofdbestuurslid, den heer M. Kalker, een causerie werd gehouden over de te voeren propaganda- Besloten werd om zo-> dit uitvoerbaar is een maandelijksch orgaan uit te geven voor de leden van de aangesloten clubs. Het bestuur werd als volgt samenge steld: voorzitter M J. de Ridder te Koog aan de Zaan, secretaris I. Bijpost te den Haag en penningmeester A Kist te Zuid- scharwoude. NA DEN MOORD OP OVERSTE STIMPSON. De rechtbank te Calcutta heeft gister ter dood veroordeeld den Indischen stu dent Gusta. die tezamen met twee andere studenten op 19 December van het vorige aar te Bombay den inspecteur-generaal der gevangenissen, overste Stimp? on, op zijn bureau dood schoot. De beide andere studenten hadden zich op hun vlucht van het lever, beroefd. EGMOND-BINNEN. Comert. De fanfare „Eensgezindheid" heeft weer haar beide voorjaarsconcerten ge geven Op Donderdagavond was de zaal gevuld met donateurs, die de verschil lende muzieknummers met aandacht volgden De fanfare had niet geaarzeld een paar nummers, die heel wat van haar krachten vergen, op het program ma te plaatsen, n.1. „Le Retour au Pavs" van Mendelssohn en „L'enlève- nient au Sérail" van Mozart Wij zullen niet^zeggen dat de uitvoering hiervan ovArtrof toch volmaakt was. manr ra DE ONRUST IN BRITSCH-INDIE. Verscnerping der anti-Engelsche boycot-beweging. Op een vergadering te Allahabad, waar Gandhi het woord voerde, waren talrijke bewoners der omliggende dorpen ver schenen. Op last van de spoorweg-auto- riteite narresteerde dc politie 500 perso nen, die den passageprijs niet betaald hadden. Toen Jawaharlal Nehrr echter een bedrag aan geld stortte, wei t. n de gearresteerden weer in vrijheid gesteld. Overigens melden de berichten uit het geheele land, dat de boycot-beweging tegen de buitenlandsche goederen weer toeneemt en zich verscherpt. De natio nalisten hebben hun posten voor de win kels en magazijnen versterkt en de eige naars gedwongen alle Engelsche waren te verzegelen. Naar verluidt zal, afgezien van de be spreking der gedelegeerden ter Ronde- Tafel-Conferentie met de Congres-lei ders, de vorst van Bhopal, die eveneens aan de conferentie te Londen deelnam, op zijn verzoek een speciaal onderhoud met Gandhi hebben. DE AARDBEVING IN NIEUW- ZEELAND. Uit Hastings, op 20 mijl afstand van Na pier, wordt gemeld, dat dr.ar het aantal slachtoffers 100 bedraagt. De commandant van het oorlogsschip „Veronica" heeft draad loos geseind, dat practisch alle steenen ge bouwen van Napier zijn verwoest. Vele deelen van de stad staan nog steeds in brand en de watervoorziening is nog niet weer in orde gebracht. Het is onmogelijk het aantal slachtoffers met eenige juistheid te ramen. De bevolking is tengevolge van de aard beving als van schrik verlamd. Vreeselijke tooneelen spelen zich af en uit de verwoeste streken wordt dringend om hulp gevraagd. HET ACHTSTE RETOUR VLIEGTUIG. Naar Weenen gestart. Aneta-V. D. meldt: Bij de K L M. is bericht ingekomen dat de P. H.-A. F. O. om 11.55 u. Holl. tijd in Boedapest is ge land. Het toestel vertrok vandaar om 12.35 met bestemming voor Weenen. VREDE IN DE KOLENINDUSTRIE VAN ZUID-Y7ALES. De ontwerp overeenkorr st tusschen mijn eigenaars en mijnwerkersorganisaties in Zuid-Wales ter regeling van de loonen is thans voltooid. Zij zal vandaag worden voor- felegd aan den bemiddelingsraad voor de d.-wales' kolenindustrie. wanneer de leden van dezen raad de ontwerp-overeenkomst on derteekenen, treedt zij in werking en blijft drje jaar van kracht. NOODLOTTIGE AFLOOP VAN EEN BOKSWEDSTRIJD. De Engelsche zwaar-gewicht- kampiocn blind geslagen. Gisteravond vond te Leicester voor een publiek van 12.000 menschen de bokswed strijd plaats tusschen den Engelschen zwaar gewicht kampioen Reggi Meen en den Fran- schen kampioen Griselle. Meen was in de meeste ronden licht in de meerderheid ge weest en had zich tot de negende ronde goed gehouden, zoodat algemeen reeds op zijn overwinning op punten werd gerekend. In de daarop volgende ronde hield de Fransch- man, nadat Meen hem door den ring lu-d gedreven, plotseling stand en bracht hem een hevigen slag toe, die hem in het oog raakte. Met bloed overstroomd zakte Meen luid steunend in elkaar. Bij onderzoek bleek dat de slag hem van het gezicht had be roofd. MASSA-ARRESTATIES VAN SOCIA LISTEN IN POLEN. De „Krakauer Illustrierter Kurier" meldt uit Lodz, dat de Poolsche veiligheidsdienst gisteren 350 leden van het Congres der Pool sche links-radicale-socialisten hebben gear resteerd onder verdenking van h.f van communistische propagantfc huiszoekingen in de lokalen der rw'] <k de woningen van eenige leiders «LH en >Q de arrestatie vooraf gingen zon' e hoeveelheid belastend materiaal 1? gre"i den. 1" gevo*. DE DO X NIET GESTART Nader wordt uit Las Palmas gemeld- Ir. tegenstelling met het eerste^, blijkt thans dat de Do X, die naar h £ich( deibaai bij het Azoreneiiand Gran c was vertrokken om te starten niet ario en nog steeds in de baai gemeerd ljgtgestart HOLLANDSCHE MAATSCHAPPÏTvTv* LANDBOUW J VA^ In de laatst gehouden vergadennv va l dagelijksch bestuur der H M. v f sloten, waar reeds door het KNLC S andere zijden bij de regeering'0p'SD(!Vaa zake suikerbietensteun is aangedronvaT In" dat deze zeker kan weten welke nad<* met enkele weken vertraging berokken? 7 ontwerp-regeiing af te wachten. Zoodra a bekend zal zijn. zal worden nagegaan S? verre zu aan reedlijke verwachtineV doet. Betreurd wordt, dat de eind hl, ling der tarwewet in de Eerste Kami lang op zich laat wachten, daar ook hierZ°° spoedige beslissing van veel waarde is Aan de commissie ter bestudeering van het veilen van varkens zal verzocht won in overleg te wilien treden met de vrX fondsen te Amsterdam, over verlam'og WW" de tarieven. van Van de afdeeling Texel is het verzoek vangen er toe mede te werken dat voor°?li aanwerven van arbeiders voor de Zuiden- werken een andere regeling n\ worden troffen, daar de tegenwoordige een wel trekken van arbeideis uit het gebied oer oï beidsbeurs te Den Heidei veroorzaakt Opgemerkt wordt, dat de afdeeling ver moedelijk niet juist is ingelicht. <jaar ling zoodanig is dat alleen onvri-wiWig werk- loozen worden aangenomen In den aanvang is hieraan inderdaad niet de nand getjouden hetgeen nadeelige gevolgen voor den ooeren' stand met zich bracht. De afdeeling zal wor den verzocht met den directeur der arbeid» beurs Den Helder in verbinding te treden. DE DUTTSCHE TARIEFPOLITIEK. Het bestuur van den Algemeenen Ned. Zuivelbond heeft instemming betuigd met het adres van den R.K. Ned. Land- en Tuin- btmwbond aan den minister van binnenland- sche zaken en landbouw, inzake de Neder- landsch-Duitsché onderhandelingen over de handelsbetrekkingen en betreurt het, dat van de besprekingen de landbouwproducten zijn uitgezonderd, welke producten door de tegenwoordige Duitsche tarievenpolitiek worden getroffen. Opgave van AoordtiollaiidsHi liandtioiincrediet V (Ontvangen per draadlouze teletoon) i.r. STAATSLEENINGEN. 5 1518 BANK-1NST ELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Kol. Bank Ned. Ind. Handelsbank Fransche Banken (3). D Reichsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg. Kunstzijde Unie v Berkeis Palent Calvé Delft Cert. Centrale Suiker Holt. Kunstzijde Uni lever Philips Gloeilampen Gem Bezit INDUSTR. AAND. BU1TENL Am Smelting. Anaconda Betbleb. Steel Citi.s Service Steel comm Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V A Java Cultuur Cult. Vorslenl Dito actions Poerwuredjo MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeion Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lijn Holl Amerika Gem Eig. Scheepvaart Unie Kon Ned Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembab I Deli Balavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails 'Exdividend. tExclaim. Vorige koers 100'Vif 145 139»/, 127 410 22-'/. 54 5ü'/s 9J 34 70 1 »5i-/a 081® 53;>/16 18s.g 140 200 363'/, 281'/, 84 297/s 96'/< 67 73*/4 2853/4 299'/, 1 i7»/4 103T/a 53 81 61 33/16 17 14'/. 139 51 43"/« 52 258 28Ji/, 256'/, 8'/, 6ö3,S 1973/4 19»/, Koers van heden \t pl.tn. pl.m. pl m. 1.30 1.45 2.00 146 - 220 53 52»/.-3 51 ur«" 90 97 97 190 190-39 189-90 221 220»/,-3 222(-3j 47 683/,-'/, ÖiSis 54 >g 18'/, 187.-1 141 362 359(-62 362-4 280 97 07 297 296J-8, 2971-9 140 104s/4 104'/.-j} 104'/,-5 54 - 3»/i. - 52'/. 52>/4 254 254 252 289 289 255»/4 255-»/. 32'/, - _iT. 197 pVm. 2.15 52V, 91 186 •214-231 «Hf 363-5 1021-' 297-1 104'/, m 62 197 20 PROLONGATIE vorige koen U<« pCt. heden VU PCt WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Koers op lieden 3 uur 12.o8n/u Londen B™;-1 (B-u-i Weeoen p.' Sc'b 100 Kopenhagen stockboim Osio New-York NlET O^CIEÊL- lui» Vorige koers 12.08»/14 59.1 o 9-75S/4 34.71 48 08»/, 35.00 66.55 66.65 66.55 2.48' 13.03 59:17 9.'5»/4 34.71 48.08 35 00 66.55 >0.65 6i 55 lj.03»j,

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 8