Vadsrlandsche Bank a g i; n 4 oplichter te parijs gearresteerd. kerkbel astinggelden verduisterd. de moordenaar van een „snorder" gearresteerd. amsterdamsch koopman bestolen. oplichting bij de bank of united states te new york. Onze SCoSoniën Luchtvaart TooneeE STAD EN OMGEVING. Radiografisch weerberirTJ ZuïïlJrUwS'fLSSTff'' Kerk en S' Woensdag 11 Februari. 7.30 uur, Cinema Americain: Wolf Song (rom geluidfilm); boven 14 jaar 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: Handen omhoog (avonturen); boven 14 jaar 7.30 uur, Victoria-Theater: Studentenlief de (rom., geluidfilm); voor eiken leeftijd. 8 uur, 't Gulden Vlies, vertooning film „De eeuwige stile" (tocht naar de Zuidpool van kapt Scott.) 8 uur, Central, evangelisatiesamenkomst; spreker de heer Sevensma. 7.30 uur, Concordia te Noordscharwoude, revue ,,'t Zal wel gaan" Donderdag 12 Februari. 7.30 uur, Cinema Americain: Wolf Song (rom geluidfilm); boven 14 jaar 7.30 uur, Victoria-Theater: Studentenlief de (rom., geluidfilm); voor eiken leeftijd. 8 uur, A. B. T., voor de land. fed. v. bouw vakarbeiders vertooning van de film Menil Montant; explicateur Jef Last; causerie van H. Sneevliet 8 uur, 't Gulden Vlies, feestavond afd. N. F? V DE TOESTAND IN BRITSCH-INDIE. 129 vereenigingen onwettig ver klaard. Uit Rangoon wordt gemeld, dat 129 ver enigingen in elf districten van Burma, o.a. in Tharawaddyen Pyapon in welke districten de opstandige bewegingen grooten aanhang heeft gewonnen, onv/ettig zijn verklaard on der beschuldiging van medeplichtigheid of omdat zij geacht worden de openbare rust en crde in gevaar te brengen. Gisteren is te Parijs gearresteerd een icopman, Story genaamd, die in Maart van het vorig jaar de Pruisische „Bau und Fi- anzdirection" voor een bedrag van 750.000 Mark had opgelicht. Naar verluidt zal door het Duitsche departement van buitenland sche zaken een verzoek om uitlevering wor den gedaan. Uit Frankfurt a. Main meldt men, dat het gemeenteraadslid Nagel, voorzitter van de commissie van kerkbelastingen, bekend heeft van de cnder zijn beheer berustende gelden ten behoeve van zijn in moeilijkheden verkee- rende zaken een bedrag te hebben verduis terd groot 136.700 Mark. De Berliinsche crimineele politie is er in geslaagd den bedrijver van een reeks aan slagen, welke den laatsten tijd in Berlijn zijn gepleegd, op te sporen Den 25 Januari j.1. werd in Berlijn-Dah- lem een ledige taxi-auto aangetroffen, waar bij bleek, dat de ruiten door kogels uit een vuurwapen waren vernield In den loop van den zelfden dag werd toen tusschen Potsdam en Terch het lijk ge vonden van een 47-jarigen taxi-chauffeur. Eenige dagen geleden werd een 22-jarige koopman uit Steglitz gearresteerd als ver dacht van moord of medeplichtigheid, gear resteerd. De man heeft gisteren bekend den moord te hebben gepleegd. Door een „cat-burglar". Het Hbld. vertelt: „Cat-burglars", waarvoor wij in Neder tand nog steeds geen goed woord hebben (de Duitschers spreken van Fassendenkletterer da. wel eens vertaald is met „geveltoerist"), hebben Maandagmorgen vroeg, naar -de „Evening Standard" meldt, hun slag gesla gen in de woning van den heer Hamisch Mit- chell, een koopman uit Amsterdam, wonende Hyde Park Gate te Londen. Zij hebben juwee- len, bontwerk en andere kleedingstukken buit gemaakt zonder de personen, die in huis slie pen, wakker te maken. De heer en mevrouw Mitchell waren uitstedig en in huis bevonden zich alleen een kinderjuffrouw, twee dienst boden en een baby De dief of dieven zijn langs een goot 6 M. hoog geklommen om hun slag te kunnen slaan. Zij meenden blijk baar, aldus de „E. S.", dat de heer Mitchell in juweelen handelde, daar hij geregeld be zoeken brengt aan Amsterdam. IN de gevangenis geboren. Tweeling van ter dood veroor deelde moeder. Men herinnert zich wellicht het droeve ge- fal van de aanstaande moeder, een geschei den vrouw, die te Londen ter dood veroor deeld werd wegens moord op haar zoontje van 9 maanden dat zij, door armoede aan wanhoop ten prooi, van het leven had be roofd. De tenuitvoerlegging werd officieel op geschort tot na haar bevalling, doch inmid dels werd de straf in levenslangen dwangar beid veranderd. Thans lezen wij dat de beklagenswaardige vrouw in de gevangenis het leven heeft ge schonken aan een tweeling, een jongen en een meisje. DE NIET-TERUGGEKEERDEN. We lezen in de N.R.Crt.: De Roel drukt een (geheime) circulaire van 8 Februari 1930 af, van Mikojan, volkscom missaris van het toen nog vereenigde com missariaat van den binnen- en buitenland- schen handel, aan de hoofden van de buiten- landsche handelsvertegenwoordigingen, naar aanleiding van de vele gevallen, waarin amb tenaren het bevel naar Moskou terug te kee- ren ongehoorzaam bleken. Geconstateerd wordt, dat dit hoofdzakelijk het gevolg is van hun politieke onstandvastigheid^ en ongeloof in de socialistische reconstructie van de Sow- jetunie, welk ongeloof onder den invloed van vijandige kapitalistische groepen en van een vijandige pers ten deele het karakter aan neemt van regelrechte vijandigheid tegenover de Sowjetpolitiek van aanval op de kapitalis tische elementen, wat dan onvermijdelijk lijdt tot aansluiting bij de klassevijanden. De op dracht wordt gegeven zoo zorgvuldig mog"- lijk de medewerkers van de handelsvertegen- WQordigingen te kiezen, niet slechts wat hun zakehjke bekwaamheid, maar ook wat hun politieke standvastigheid en toewijding aan de zaak der arbeidersklasse betreft. Als regel moeten personen aangenomen worden die voor het eerst door de Sowjetunie worden uit gezonden, na een speciale voorbereiding voor hun taak. Volstrekt ontoelaatbaar is de te werkstelling van witte emigranten. Voorzoo ver zij bij de handelsvertegenwoordigingen werkzaam zijn moeten zij onverwijld ontsla gen worden. Zij die geweigerd hebben naar de Sowjet unie terug te keeren, moeten als verraders be schouwd worden en met een atmosfeer van boycot en verachting worden omgeven. Het is voor ambtenaren van sowjetinstellingen vol strekt ontoelaatbaar persoonlijke connecties met niet-teruggekeerden te onderhouden, welke verbindingen met verraad gelijkstaan. Alle handelsbetrekkingen moeten verbroken worden met buitenlandsche firma's, die niet- teruggekeerden in hun dienst hebben of ze als middelaars gebruiken. Alle berichten, die compromitteerend zijn voor een ambtenaar van sowjetinstellingen moeten zorgvuldig en tijdig gecontroleerd worden. Meer dan tot dusverre moet de zede lijke verwording (het bezoek aan nachtge legenheden enz.) bestreden worden, evenals verkeerde voorsteUingen over het ophouden van het prestige in kleeding en de navolging van de gedragingen van burgerlijke vertegen woordigers aan maaltijden, banketten enz. Verder moeten ambtenaren, die naar eer en geweten gewerkt hebben, als zij naar de sowjetunie teruggeroepen worden, de zeker heid hebben van een betrekking en woning, van hun wederopneming in de vakvereeni- ging enz. ITALIAANSCHE VLIEGTUIGEN BOVEN OOSTENRIJKSCH GEBIED. Gistermiddag vlogen drie Italiaansche mi litaire vliegtuigen over de Oostenrijksche grens bij de Brenner in de richting van Innsbrück. Na eenigen tijd beschreven de vliegtuigen een boeg en keerden naar de Ita liaansche grens terug. BESLUITEN VAN HET SENIOREN CONVENT IN VERBAND MET DE RIIKSDAGSITUATIE. Het seniorenconvent van den rijksdag die heden bijeenkomen besprak o.a. de door het wegblijven der rechtsche oppositie ontstane situatie. Besloten werd morgen te voorzien in de bezetting van de vrijgekomen functies van vice-president en tweeden griffier De vacatu res in de commissies zullen door plaatsver vangers worden bezet. De commissies, die een nat. soc. voorzitter hadden, zullen voor- loopig eveneens door den waarnemenden voorzitter werden gepresideerd. Het seniorenconvent besloot voorts, dat de debatten over de buitenlandsche politiek he den beëindigd zullen worden en dat de stem mingen eveneens heden plaats zullen vinden. De eenige maanden geleden ingestelde niet- officieele commissie van onderzoek naar de gevallen van bedrog en oplichting bij de Bank of LJnited States heeft thans acht per sonen onder beschuldiging gesteld. Het on derzoek wees dertig gevallen van oplichting uit. De beschuldigden zijn de president van de Bank, Bernard Marcus; de advocaat en directeur van de Bank, Isidor Kresel, en de directeuren Paul Singer, Henry Pollack, Si- mon Kugel, Stanley Mitchell, Alexander White en Herbert Singer. De beschuldigin gen staan in verband met een groote door de Bank gesloten transactie ten bedrage van acht millioen dollar. De beklaagden, met uit zondering van Kresel, die op het oogenblik ziek is, moesten heden bij de politie verschij nen, waar o.a. vingerafdrukken van hen ge nomen werden. Het onderzoek naar de slui ting der Bank heeft aan het licht gebracht, dat in de maand November een wagenlading acten en documenten van de Bank of United States in het huis van een der beschuldigden verbrand is In totaal zijn hierbij duizend dos siers vernietigd. ADMINISTRATEUR VERMOORD. Door een koelie. Uit Padang wordt gemeld: De heer H. M. E. F. van IJzeren, waar nemend administrateur van de Onderneming Boekit Simpang in het Moeara Laboesche werd door een koelie aangevallen en gedood VOOR EEN SOVJET-ZEPPELIN. De uit vrijwillige gaven bijeengebrachte gelden voor den bouw van een bestuurbaar luchtschip bedragen thans volgens een be richt uit Moskou ruim twee millioen roebel. DE POSTVLUCHiEN. Het elfde oostvliegtuig. Aneta-Vaz Dias meldt, dat bij de K. L. M bericht is binnengekomen, dat het elfde postvliegtuig op weg naar Nederlandsch Indiv. Dinsdagmorgen te 7.10 uur uit Athene is vertrokken en te 13.50 uur te Mersama- truh geland Vandaar vertrok het toestel te 14.18 uur en arriveerde te 16.35 uur te Cairo. LUCHTVERKEER OP DE VLIEGVELDEN GEDURENDE DE MAAND JANUARI 1931. Schiphol, de luchtaaven van Amsterdam, werd gedurende de maand Januari aange daan door 230 verkeersvliegtuigen der ge regelde luchtlijnen, 309 vliegtuigen van leger en marine en 1 extra vliegtuig, terwijl 17 rond en proefvluchten met vliegtuigen van de K. L. M. en andere luchtvaartmaatschap pijen werden uitgevoerd. Tevens hadden er 32 vluchten plaats met vliegtuigen van de N.V. Nederlandsche Vlieg- tuigenfabriek „Fokker" en 47 vluchten met Pandervliegtuigen van de Nationale Lucht- vaartschool. Het aantal pleizierviiegers bedroeg 12 en het aantal bezoekets 573. Waalhaven de luchihaven van Rotterdam werd gedurende die maand aangedaan door 149 verkecrsvliegtu.*en 87 vliegtuigen van leger- en marine, 13 vliegtuigen van de Na tionale Luchtvaartschool en verschillende particulieren. Bovendien werden op Waalhaven 13 proef- rond- en oetenvluchten uitgevoerd door ver- alkmaar M I ENT2¥ keersvliegtuigen der K. L. M-, 108 door vliegtuigen der Nationale Luchtvaartschool, de Koolhovenfabriek. de Levers Zeepmaat- schappij en 7 door op Waalhaven gestation- neerde militaire vliegtuigen. Het aantal bezoekers bedroeg 666. CREMATIE VAN JAN C. DE VOS Sr. In tegenstelling met de berichten heeft de crematie van den overleden tooneelspeler Jan C. de Vos Sr. hedenmorgen te kwart voor elf op Westerveld plaats gehad. Het gevolg was, dat slechts zeer weinigen bij de plechtigheid aanwezig waren, wat geheel overeenstemde met den wensch van den over ledene. De echtgenoote van den overledene, mevrouw Gusta de Vos—Poolman, zijn zoon Jan C. de Vos Jr. met echtgenoote en verder een aantal kleinkinderen en andere familieleden vormden degenen die den acteur naar zijn laatste rustplaats begeleidden Ook de heer Louis de Bree was te Westerveld aanwezig; namens het gezelschap Het Cen traal Tooneel werd een krans op de baar ge legd. BURGERLIJKE STAND. GETROUWD: Hendrik Hijmans en Meinoutje de Jong. Johannes Gerritsen en Neeltje Kaal. Petrus Teeling en Jansje Kiewitt. GEBOREN: Stephanus Hendrikus Simon z. v. Hendri- kus Swart en Catharina Ligthart. OVERLEDEN: Tona Adriana van Wachendorff van Rijn gehuwd met Jacob Jansen 64 jaar. Trijntje Staasen 11 maanden. Guurtje Modder ge huwd met Jan Modder 36 jaar. Johannes Poel 28 jaar. voor Belaste Waarden, '8 Gravenhage, GQ tegen beurskoers i /n OBLIGATIEN met jaarl uitloting DE MIDDENSTAND EN DE LICHTBEDRIJVEN. Adressen aan den Raad. Aan den Raad der Gemeente Alkmaar, Geven met verschuldigden eerbied te ken nen: de ondergeteekendenJ. F. M. E n- d e 1 en G. J. W. G o e s. resp. voorzitter en secretaris v. d. r.-k. Midaenstandsvereeni- ging „De Hanze" afd. Alkmaar; dat zij uit de plaatselijke pers hebben ver nomen, dat een voorstel aan Uwen Raad wordt gedaan strekkende tot afschaffing van huur voor gasmeters; dat het afschaffen van meterhuur voor gas de gem. lichtbedrijven op een winstder ving van ruim 24000 zal komen te staan; dat zij in verband hiermede het vol gende onder de aandacht van uwen raad wenschen te brengen; dat er thans bestaat een speciaal tarief van gasverbruik voor ruimteverwar ming, n.1. dat bezitters van gashaarden of gaskachels bij een verbruik tot en met 200 M3 per maand betalen 8 ct. per M3, voor de volgende M3 slechts 5 ct. per M3; dat daarentegen voor hen, die gas wen schen te gebruiken voor industrie doeleinden geen, althans niet een practisch voordeelgevend, tarief bestaat: dat een tarief, volgens hetwelk bij een ver bruik van minimum 2500 M3 door Burge meester en Wethouders een verminderde prijs kan worden gesteld, niet een voor mid denstandsbedrijven doelmatig tarief is, om dat het minimum te hoog is gesteld; dat het toch niet billijk is, dat de een, die een gaskachel gebruikt wèl gebruik kan ma ken van een goedkooper tarief; terwijl de ander, die gas gebruikt voor zijn bedrijf, voor reductie niet in aanmerking komt, tenzij hij een kwantum, dat voor hem practisch onbe reikbaar is; dat zij gaarne zagen, dat een tarief werd ingesteld, waardoor middenstanders in de gelegenheid werden gesteld, ten behoeve van hun bedrijf goedkooper gas te verkrijgen, ge lijkstaande aan het tarief voor ruimtever warming; dat bij het invoeren van een goedkooper tarief voor industriegas de afname zeer ze ker sterk zal toenemen; dat zij het invoeren van zulk een tarief van een groot plaatselijk belang achten, daar een lagere gasprijs de bedrijfskosten doet dalen en dientengevolge de prijs van bet product lager kan worden gesteld; dat zij vreezen, dat bij afschaffing van meterhuur de winstderving van hel gasbe drijf zoo hoog zal zijn, dat van verlaging van tarieven voorloopig niets zal komen. Redenen waarom zij Uwen Raad eerbiedig verzoeken, alvorens een besluit te nemen tot afschaffing van meierhuur eerst de tarieven onder de oogen te zien, speciaal wat betreft het industriegas. Hetwelk doende enz. Alkmaar, Februari 1931. Aan den Raad der Gemeente Alkmaar, Geven met verschuldigden eerbied te ken nen: de ondergeteekenden: J. F. M. E n d e 1 en G. J. W. G o e s, resp. Voorzitter en Se cretaris v. d. r.-k. Middenstandssvereeni- ging „De Hanze" afd. Alkmaar; dat hun bekend is, dat op 1 Juli 1931 de geldigheidsduur van het bestaande vast rechttarief voor electriciteit voor verlichting van winkels enz. zal eindigen; dat als een niet onbelangrijk plaatselijk be lang dient geacht te worden, dat de etalages in de avonduren verlicht zijn; dat na het inwerkingtreden van de Win- kelsluitings-wet, waardoor verkoop na 8 uur zal zijn uitgesloten, menig winkelier, tij de huidige prijzen voor electriciteit ernstig zal overwegen het verlichten van zijn etala ge om 8 uur te doen eindigen, ook omdat het voordeel van het z.g. vastrechttarief vervalt; dat de straten onzer stad, des avonds, wan neer de etalages niet meer verlicht zullen zijn na 8 uur een doodsch en ongezellig as pect zullen geven. Redenen waarom zij Uwen Raad dringend verzoeken een tarief voor electrische-etalage verlichting vast te stellen, waarbij de win keliers in de uren ook na verplichte sluiting tot b.v. 11 uur des avonds tegen gereduceer- den prijs hun etalages verlicht kunnen hou den. Hetwelk doende enz. Alkmaar, Februari 1931. Aan den Raad der Gemeente Alkmaar, Geven met verschuldigden eerbied te ken nen: de ondergeteekenden: J. F. M. E n d e 1 en G. J. W. G o e s, resp. Voorzitter en Se cretaris v. d. r.-k. Middenstandsvereeniging „De Hanze": dat verschillende bedrijven, omdat hunne panden niet voldoende door het daglicht worden verlicht, gedwongen zijn op verschil lende plaatsen in hun winkels, pakhuizen en bergplaatsen den geheelen dag kunstlicht te branden; dat zij dus over dag (buiten de z.g sper- uren) voor het uitoefenen van hun bedrijf electrici.cit van het gemeentelijk electrisch be drijf moeten betrekken; dat er wel-is-waar bestaat een speciaal dagtarief voor stroomlevering door dit Gem. Electr. Bedrijf, echter alleen vooi kracht; dat een tarief echter voor bedrijven als bo venbedoeld nog niet bestaat. Redenen waarom zij Uwen Raad verzoe ken een speciaal tarief te willen vaststellen voor alle bedrijven bij afname van electrische energie over dag buiten de speruren zoo mogelijk in overeenstemming met het ta rief dat nu reeds van toepassing is voor de industrie. Hetwelk doende enz. Alkmaar, Februari 1931. DE UITDEELING VAN DE BURGER IJSCLJB. De leveranciers van levensmiddelen, be stemd voor de jaarlijksche uitdeeling der Burger IJsclub zijn dit jaar: Voor spek de heer J. Broers, Geestersingel; voor brood de heeren A. W Bernards. H. Eikholt en J. Pol; voor groene erwten de heeren A. Schellinger, Ant. Bruin en G L. Krooner.burg; voor tarwebloem de heeren D. Meijer, A. Schellinger en Ant Bruin. „WESTERLICHT". In de gister gehouden vergadering met de correspondenten van de leden diaconieën, werd van bestuurszijde mede gedeeld, dat, behou dens goedkeuring van de algemeene leden vergadering, met den bouw van „Wester- licht" begin Mei a.s. begonnen zal worden De inschrijving op de obligatieleening had reeds een bevredigend resultaat opgeleverd, doch vóór 15 Maart moet nog minstens 50.000 aan obligaties geplaatst worden, waartoe de correspondenten door het bestuur opgewekt werden. EEN ONGEWENSCHT OPONTHOUD. De reizigers met den trein van pl.m. 1.20 uur n.m. uit Enkhuizen hebben gister een on aangenaam oponthoud gehad. Deze trein rijdt tot Hoorn, waar, zooals men weet, een motortrein gereed staat voor verder vervoer naar Alkmaar. Op tijd ging men uit Hoorn. Ongeveer een halven kilo meter vóór den Middenweg te Heerhugo- waard weigerde de motor, zoodat de treiu niet verder kon. Een paar passagiers liepen naar het dichtstbijstaande seinhuis, van waar naar Heerhugowaard bericht gezonden werd van de storing. Dra arriveerde een locomotief van den trein die op weg was naar Hoorn, maar tengevolge van het door den motortrein versperde enkel spoor die plaats niet berei ken kon. De motortrein werd nu naar het sta tion Heerhugowaard gebracht. Van hier moest weer een locomotief uit Alkmaar wor den gerequireerd, waar ten slotte eindelijk de reizigers arriveerden. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 5.33 uur licht op. INGEKOMEN PERSONEN. M. Grent R.K., dienstbode, van Wervers- hoof, naar Westerweg 288. J. Wienen, geen, sigarenmaker, van Kampen naar Luttik Oudorp 35. C. Walstra, G.K. timmerman, van Groningen naar Landstraat 9. P. Chr. J. H. Eijkelboom, N.H coiffeur, van Am sterdam naar Kooltuin 29. C. J. Beentjes. R.Kdienstbode, van Beverwijk naar Luttik Oudorp 1. P. Smit, geen, en gezin, van Beemster naar Wagenmakersstraat 5. J. Hes, R.K., sigarenwinkelier, en echtgenoote, van Blokker naar Zoutstraat 5. Z. Luij- ting, wed. van G. Halff, N.H., van Zaandijk naar Toussaintstraat 14. N. Zwakman en gezin, N.H.. caféhouder, van Akersloot naar Krebbesteeg 4. VERTROKKEN PERSONEN. N. Loos, R K-, boerenknecht, van Hoever- weg 22 naar Spanbroek. P Nijman R.K., schilder, en echtgenoote, van Scharloo 26 en 2e Tuindwarsstraat 13 naar Heiloo. G. Rubbens, G.K., dienstbode, van Houttil 20 naar Den Helder. E. H. Dijt, D., zb., van Westerweg 86 naar Den Helder. H. Fin- kenberg, D.E., hulp in de huishouding, van Stationsweg 174 rtaar Duitschland. K. Bos, G.K., leerl. verpleegster, van Wilhel- minalaan 11 naar Medemblik. M. J. Keja, R.K., van Wildemanstraat 9 naar Amsterdam M. C. Wester, R.K., dienstbode, van rnidsen 53 naar 's-Hertogenbosch. G. Dekker, N.H., bouwk. opzichter, van Hout weg 6 naar Heerde. H. de Jong, N.H tuinarbeider, van Omval 52 naar Beemster C. M. P. van Gijsen, R.K., van Breed- straat 33 naar Woerden. A. van de Wete ring, N.H., slager, van Helderscheweg 27 n Haarlem. Th. van Diepen, R.K., timmer man, van Zeglis 9 naar Arnhem. HG eel en gezin, paardenslager, van Hoever- kade 7 naar Amsterdam. J. Laan NH z.b., van Koningstraat 5 naar Oosthuizen 17' r ai R boerenknecht, van Zeghs 83 naar Egmond-Binnen. E Groen land NFL, onderwijzeres, van N. G. Pierson- straat 30 naar Wier.ngen. - C. Bestevaar geen, s^'PPer. en gezin naar Amsterdam W. X A M. Ronde. R.kL broodbakker, van naar waarnemingen, verricht in den 1 ua Februari Cnmorg«l Medegedeeld door he' Kon Nederl m Instituut te De Bildt et" Hoogste barometerstand 776 8 'te i runa. La Co< Laagste barometerstand 727 5 te d- F VerwacbUng, ge,dl(! dCT avond** bewolkt tot betrokken later onklire j Zwaar lijk regen: aanvankelijk iets zacK1 zelfde temperatuur. 'ster STORMWAARSCHUWINGSDIFNct Geseind van het Kon. Ned Met t„ te De B.ldt om 9 10 uur aan alle n0£!Uut „Weest op Uw hoede!" Scheteldoekshaven 8 naar Texel J Th. M. de Vries R K hdelho„d„ '8' zin, van Verdoesstraat 20 naar Henzet, v^" Pool. R.K., dienstbode, van 'f?' straat 14 naar Amsterdam. Kanaal. A NIET OFFICIEEL 4SSe STAATSLOTERIJ Trekking van Woensdag l| Febrnari m, Se Klasse. 15e Lijst 1 Hooge Prijzen 6358 1 1500 1801 1000 1614 5896 13329 16374 ƒ400 5928 8254 U 038 14903 ƒ200 207 941 129; 1963 2880 3547 4991 13999 14009 19763 f 100 7963 8S44 Prijzen van ƒ70 118 119 147 273 411 434 678 685 730 753 786 802 436 439 1078 1253 1298 1378 1423 1460 !52s ?23 1586 1687 1965 2052 2103 2132 216? 2178 2281 2306 2V.b 2777 2812 289 3019 3148 3353 3400 3897 4051 4058 «5? 4314 4425 4464 4644 4669 4687 4738 47 4S23 4836 4936 5037 5083 5203 5237 7477 7506 7521 7662 7723 7746 7788 7% 5307 5339 5458 5530 5531 5663 5785 5sk 5897 5899 6201 6244 6321 6375 6630 6850 6865 6898 6910 6932 7011 70« rl. 7477 7506 7521 7662 7723 7746 7788 7797 7881 7912 7933 798 8038 8125 ffl? 8233 8242 8406 8436 8454 8520 8569 gft, 8627 8633 8741 8768 8786 8907 - 8947 w* 9165 9192 9453 9454 9491 9625 9632 96» 9733 9831 9856 9971 K043 10306 10320 10476 KU92 10693 10758 1ÖS18 10908 10971 10997 11039 ïno, 11273 11338 11542 11359 11393 11501 U504 U57» 11860 12005 12027 12212 12370 12472 12666 12741 12823 12852 12936 12967 13232 13272 13297 1339* 13554 13670 13728 13738 13959 14050 14069 14130 14147 14158 14206 14334 14341 14406 14745 14833 14889 15183 15189 15369 15485 15549 15594 15602 15657 15687 15846 15869 15925 15945 15958 16280 16320 16375 16382 16396 16473 16495 16528 16694 16726 16752 16758 16805 16884 16958 16967 I7I82 17196 17210 17287 17411 17447 17454 17473 17514 17567 17580 17587 17623 17636 17656 17668 17763 17961 18138 18246 18336 18364 18614 18683 18712 18735 18834 18949 19033 19052 19119 19333 19408 19490 19530 19797 19861 19907 19958 20077 20145 20150 20180 20291 20323 20378 20565 20623 20672 207(4 20712 20748 20840 20993 Meten o2 68 18 204 460 675 37 240 559 805 51 241 587 817 287 591 820 316 597 886 101 402 635 957 175 403 «t 647 657 967 929 931 1001 1009 1043 1076 1102 1109 1155 1167 1192 1209 1227 1355 1361 1365 1388 1397 1430 1441 1459 1538 1569 1650 1677 1701 1713 1746 1759 1898 1974 1978 1994 2001 2032 2088 2124 2140 2142 .241 2282 2289 2316 2363 2462 2568 2584 2609 2617 2623 2712 2715 2740 2745 2755 2811 2818 2838 2857 2903 2918 2996 3009 3029 3036 3077 3110 3146 3271 3295 3339 3342 3358 3453 3501 3536 3546 3555 3568 3594 3599 3612 3627 3648 3663 360 3685 3717 3722 3743 3747 ÏITÏ 3800 3804 3858 3905 3914 3982 4029 406\ 40% 4140 4149 4165 4168 4191 4192 4224 4325 4Ï13 4277 4281 4285 4294 4349 4382 4384 4388 4395 4398 4435 4462 4487 4516 4521 4527 4588 4625 4643 4731 4824 4838 8883 4898 4915 5022 5025 5085 5151 5170 5218 5223 5239 5272 5273 5276 5283 5286 5323 5334 5378 5408 5415 5492 5547 5549 5554 5573 5617 5630 5648 5689 5719 5726 5729 5749 5752 5784 58i4 5914 5927 5929 5947 5968 6017 6024 6073 6103 6218 6222 6230 6249 6328 6337 6396 6399 6409 6414 6452 6454 6468 6499 6501 6615 6687 6704 6743 6755 6781 6785 6880 6881 6928 6929 6987 700S 7019 7037 7057 7075 7086 7135 7137 71» 7210 7 226 7302 7317 7407 7 485 7518 75» 7537 7555 7598 7605 7637 7795 7815 7&» 7852 7873 7874 7877 7903 7906 7967 TO9 7985 7997 8012 8014 8069 8107 8108 81P 8138 8141 8236 8247 8261 8373 8409 8W 8560 8573 8589 8619 8626 8647 8670 8694 8717 8738 8794 8806 8809 8845 8853 8888 8912 8946 8956 9023 9024 9056 9077 9102 9105 9122 9151 9204 9216 92*3 9326 9335 9352 9369 9427 - 9457 9471 9498 9539 9568 9599 9629 9671 9708 9812 9813 9826 9829 9854 9918 9923 9948 9963 9980 9984 10022 IJ» 10112 10178 10199 10330 10337 10370 10375 10437 10439 10475 10509 10525 10582 10a96 W 10649 10650 10654 10664 10669 10746 10769 W" 10880 10894 10927 10951 10968 11026 11107 U' 11369 11395 11422 11431 11443 11446 U45» L, 11467 11472 11489 11502 11525 11539 U571 u»" 11630 11634 „«j 11120 11185 11213 11230 11233 11263 11269 1 111671 11696 11723 11768 11806 11809 11812 11858 11890 11922 11933 12037 12055 12088 12101 12161 12203 12255 12296 12334 123" u 12408 12413 12418 12427 12462 12481 12489 12545 12606 12627 12633 12651 12671 1267» 12690 12694 12696 12702 12703 12714 127« 12757 12785 12788 12790 12600 12867 128» "j, 12904 12926 12945 12054 12961 12991 1300» 13080 13106 13167 13222 13226 13260 13W 13299 13333 13350 13353 13412 13414 13433 13500 13502 13504 13510 13569 13590 13614 13627 13629 13640 13645 13650 13716 137" 13762 13787 13794 13803 13869 13911 }4040 14097 14108 14114 14116 14168 14174 143"» 14324 14329 14340 14353 14424 14440 M4« 14596 14611 14612 14620 14647 14657 M7W 14732 14752 14825 14869 14880 14932 .510j 14982 14984 14991 15051 15072 15080 151" !52Sg 15162 15277 15283 15291 15296 15298 15W» 15440 15484 15488 15523 15532 15535 5W 15644 15731 15757 15781 15795 15802 58» 15933 15939 15947 15953 16162 16290 163. 16512 16606 16608 1 6628 16676 16680 166 16753 16779 16780 16785 16870 16898 10* 17016 iTIQ3 171" 17029 17074 17140 17147 17162 17167 l 755( 17320 17335 17461 17501 17508 17538 IT»N 17605 17616 17641 17652 17663 17666 17814 17824 17846 17871 17896 7977 1«M« 18046 18099 18149 18199 18237 18243 18582 18603 18632 18660 18705 8716 1911J 18844 18942 18944 18950 19043 190» 2?g 19435 19122 19135 19147 19159 19261 }92J3 6,5 \9T> 19449 19499 19550 19621 19678 1968. joOg 19753 19788 19796 19799 19877 1988 2fl2l3 20#* 20023 20032 20056 20057 20072 20\U 2O0W 20347 20360 20369 20419 20420 20475 >075» 20588 20632 20642 20707 20723 2073V 20774 20856 20896 20917 21000 Lfjst: Verbetering: 5e Klasse, g cn'^Uj 3748. 3801. 3818. 3908 3911. 39161 en 01 8774 m/x 97M; 16513 1 70 ml* 16a» 20909. KERKERAAD OF KlEbCOl^^jirf» Bij de stemming over de of kerkeraad hebben zich ^aal .Unger^ Beverwijk van de 70 opgekomen _.0ii«g* tigden zich 67 voor het bestaan verklaard. MWflP Tw.ee stetnmen waren .voor

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 2