Alcmaria Vicirix I Duofold Vadsriandsche Bank 67. Zandvoort I 2 uur Alleen Donateurskaarten geldig. Rechtszaken Verkrijgbaar in den Boekhandel van de N V. vh. HERMs. COSTER &Zn„ Voordam 9, Telef. 3, Alkmaar. txemeeaiteratfen. ..kater Provinciaal nieuws Luchtvaart Tooneel Radiografisch weerbericht STAD EN OMGEVING. stormwaarschuwingsdienst 1 G E 1 II A Vrijdag 6 Maart. 7.30 uur, Cinema Americain, hoofdnum mer De straat der zonde (rom.), hoofdrol Emil Jannings. Toegang voor personen bo ven 18 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater, hoofdnummer De geboeide Polo (avontu ren); hoofdrol Eddie Polo. Toegang voor personen boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater, hoofdnummer De geheimzinnige dr. Fu Manchu (detecti ve-verhaal, geluidfilm); hoofdrol Warner Oland. Toegang voor personen boven 18 jaar Zaterdag 7 Maart. 7.30 uur, Cinema Americain: De straat der zonden (rom.); boven 18 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: De geboeide Polo (avonturen); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater: De geheimzin nige dr. Fu Manchu (detective-verhaal; ge luidfilm); boven 18 jaar. 8 uur, 't Gulden Vlies, uitvoering Alkm krachtsportvereeniging S. S. S. DRANKWET. Heden is ingekomen een verzoek van C. WANNER alhier, om VERLOF tot den ver koop van alcoholhoudende dranken anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het perceel KONINGSWEG nr. 82. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het verkenen van dit verlof indienen. Alkmaar, 6 Maart 1931. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR. Burgemeester. A KOEL MA, Secretaris. /,0\l>AC«a«s VERLAAGDE PRIJZEN. ONTSLAGEN BIJ META ALFABRIE- KEN TE LAUCHHAMMER. Wegens gebrek aan opdi achten heeft de Midden-Duitsche Stahlwerke A G. ?ich genoodzaakt gezien de werkzaam heden van 'ïaar bedrijven te Lauchham- mer sterk in krimpen. Nadat aan een groot deel van het kantoorpersoneel reeds tegen het einde van hef vorige jaar ontslag was aangezegd zijn thans vele kantoorbedienden ontslagen Den anderen is medegedeeld, dat met ingang van 15 April a s. de werktijd verkort wordt en de reeds met 7 verlaagde salarissen verminderd zu'len worden De bedoeling is de werktijdverkorting zoo te regelen, dat het kantoorpersoneel eer vrijen dag meer krijgt. De bedienden hebben zich met deze regeling accoord verklaard. GEHUWD MET TWAALF VROUWEN. Een moedig Amerikaan ge- a resteerd. Te Havanna (Cubal is gearresteerd de Amerikaan Pobert Goodine. die tegelij kertijd gehuwd bleek te zijn met vier verschillende vouwen Naar wordt me degedeeld zou de man echter nog meer vrouwen hebben bedrogen en in totaal getrouwd zijn met 12 vrouwen Naar de juistheid hiervan wordt een onderzoek ingesteld. POLITIEKE VFCHTPARTIJ IN BERLIJN. Zooals in der, laatsten tijd min of Aieer gebruikelijk is gewerden, heeft in den afgeloopen nacht in de Castaniën Allee in het Noorden van Berlijn weder om een botsing plaats gehad tusschen twee groepen jongelui. Er ontstond een hevige vechtpartij, waaraan pi m. 30 opgeschoten jongens meededen, terwijl honderden misschien naar het gevecht stonden te kijken De winkeliers van de omliggende winkels zagen zich genood zaakt hun winkels te sluiten en de rol luiken neer te laten De politie zag ten slotte kans de vechtenden te scheiden. Een 23-jarige jengeman werd door een messteek in den buik levensgevaarlijk gewond Bij de K. L. M. is nader bericht inge komen dat het le retourvlieetuig dat om 6.10 uur uit Batavia is vertrokken en om 8 40 in Palembang is geland, vandaar is vertrokken en landde om 14.40 te Medan. ONVEILIGHEID IN OOSTELIJK NOORD-BRABANT. Zooals men zich herinneren zal is in den nacht van 27 op 28 Nov. 1930 te Oss een inbraak gepleegd ten huize van den heer M. Hes, waarbij dc inbrekers be trapt werden door politiemannen, die zich verdekt in de woning hadden opge steld Een der inbrekers kon overmand worden, een 24 arige arbeider uit Oss; de andere, een 32-jarige fabrieksarbei der uit Oss, oontkwam en tot voor eeni- ge dagen heeft hij zich schuil gehouden. Bij een vuurgevecht, dat op de ontdek king der misdadigers volgde, werd een de: marechaussées gewond. Terzake van den inbraak haaien bei den zich Donderdag voor de rS-htbank te 's-Hertogenbosch te verantwoorden. De zaak werd gescheiden behandeld. Eerste verdachte bekende, dat hij er bij was geweest, maar de tweede verdachte was volgens zijn mededeeling niet van .de partij, het was een ander geweest. Het O M waargenomen door mr. Ver meulen, achtte het ten laste gelegde wet tig en overtuigend bewezen. Terzake van diefstal door twee ver- eenigde personen met inklimming vor derde de officier voor iedei der verdach ten vijf jaar gevangenisstraf met aftrek van het voorarrest, en ten aanzien van den tweede verdachte tevens zijn on middellijke gevangenneming. Nadat de gevangenneming van den tweeden verdachte bevolen was, werd de uitspraak bepaald op 19 Maart. DOOD DOOR SCHULD. Heden stond voor de rechtbank te Assen terecht H. B wethouder der gemeente Ha- velte, beschuldigd dat hij op 18 December 1930 in die gemeente roekeloos en onvoor zichtig met zijn auto heeft gereden, tenge volge waarvan de venterskar van M. Pit werd omvergereden en in een sloot terecht kwam. Diens 10-jarig zoontje kwam bij deze aanrijding om het leven. De eisch luidde l maand hechtenis en intrekking van het rij bewijs voor den tijd van een jaar. POGING TOT DOODSLAG. De rechtbank veroordeelde heden W. H. H., te Bargercompascum, thans gedetineerd, die terechtstond wegens poging tot doodslag op de familie Bos aldaar en zich verder aan vernieling, huisvredebreuk, en verkrachting heeft schuldig gemaakt, 10 jaar gevangenis straf met aftrek van preventieve hechtenis De eisch luidde 12 jaar. DIEFSTAL IN EEN KERK. De rechtbank te Den Haag veroordeelde gisteren een 20-iarigen zwemonderwijzer, die terecht heeft gestaan, wegens diefstal van een damestaschje uit de R.K. Kerk aan de Eilandstraat, tot 6 maanden gevangenisstraf arKer The pen with the twenty- five-years-point! CASTR1CUM. Woensdagmiddag vergaderde de raad dezer gemeente. Tegenwoordig waren alle lede. Er was veel publiek aanwezig, omdat een-beslissing zou valltn over de wijze van de explciiat.e van het strand. Een stuk betrekking hebbende op de door trekking van de Noorderstraatweg, wSarvoor de gemeente zicJh een uilgaaf heeft getroost van 1000, gaf den heer De Nijs aanleiding te zeggen, dat hij gaarne zal zien, dat het werk, dat door de provincie wordt tot stand geb'c.cht, door de ingezetenen zal worden uit gevoerd De voorzitter zeide, dat men zal trachten een en ander zal bereiken. Daarna kwam een voorstel ter tafel van hei raadslid de Vries betreffende steun aan uitgetrokken werkloozen, waarbij werd voor gesteld, dat aan gehuwden en osiwinners uit- getrokkenen een uitkeering van 10 per week wordt gegeven met een kindertoeslag van 50 cent per kind voor gezinnen beneden-3 kin deren en daarboven voor elk kind 1 per week met een maximum van ƒ18. Aan kostgangers georganiseerde uitgetrok kenen 5 per week en aan ongeorganiseerde kostgangers 2.50 per week. De heer de Vries deelde mede, dat de com missie voor werkloozen tot ditvoorstel is ge komen, na rijp beraad. Nu had hij gedacht, dat dit voorstel al dan niet gewijzigd door B en W. zou worden overgenomen en daarop op de raadsagenda zou worden geplaatst. Dat was niet het geval, althans het kwam niet op de agenda voor, waarom hij, omdat een rege ling ten aanzien van dit punt urgent is, een voorstel van gelijken geest heeft gedaan. Hierop gaf hij aan waarom men tot deze cijfers is gekomen. De voorzitter deelde mede dat in B. en W. dit voorstel principieel zeer juist is gevonden, maar uit overweging dat de menschen liever werken voor hun geld terwijl productief werk nog wel is aan te wijzen hebben B. en W. be sloten om de georganiseerde uitgetrokkenen gehuwden en kostwinners te doen werken 9 dagen in de 14 dagen waardoor bij de be staande loongrens een tedrag gehaald wordt van 36, dus iets meer dan bij een week wer ken en een week stempelen, maar daar krijgt men dan ook werk voor Kostgangers zul'en 1 Vt dag te werk worden gesteld waardoor deze een inkomen hebben van 6. Alle ge vallen zullen door de commissie van bijstand worden bezien en de bedoeling is dat alleen daar, waar noodig, wordt geholpen. Elk ge val dient voor al wat kostgangers en kost winners betreft op zich zelf worden bekeken. In verband met het a s. seizoen van werk zaamheden op het land meende B en W. dat voorshands niet verder bebofet te worden ge gaan en dat een andere regeling tot het volgende najaar kan worden uitgesteld. De heer Hellinga uitte zijn groote verwon dering en verbazing over bet verloop van dit voorstel dat nu plotseling door het raadslid de Vries werd ingediend, terwijl de leden van de commissie van meening waren dat een dergelijk voorstel van B en W. zou uitgaan. Op de agenda kwam het niet voor, zoodat feen enkel raasdlid het heeft kunnen bekij- en, terwijl dan nog B. en W. een geheel ander voorstel doen. Hij protesteerde tegen deze wijze van handelen. De heer de Vries verdedigde zijn houding Het is niet bedoe'd als vliegen afvangerij, maar omdat de werkloozen moeten geholpen worden Hij had ook liever gezien dat een voorstel van B tn W. was uitgegaan dan had dit ook op de agenda gestaan. De heer Aukes ging in groote trekken met het gesprokene door den heer Hellinga mede. Hij meende ook dat tegen deze wijze van han delen het reglement var, orde zich verzet De heer Twisk vroeg als aan uitgetrokke nen in 9 dagen 36 wordt uitbetaald waar om kan daarvoor geen 14 dagen gewerkt worden. CALLANTSuOG. Alhier is, 89 jaar oud, overleden de heer W. Govers, die als wethouder en in het polderbestuur veel en nuttig werk heeft ver richt. De overledene was lid van de commis sie van toezicht op het reddingswezen. ZIJPE. De gemeente Zijpe zal een leening sluiten groot 157.000, a pari tegen een rente van 4 y, pCt. SCHAGEN. De r. k. candidatenlijst voor de ver kiezing van leden der Prov. Staten in den St&tenkieskring Den Helder is als volgt samengesteld: 1. H. F. van Nuland te Schagen; 2. Jac. Groen Az. te Zuidscharwoude; 3. A. van den Berg Gz. te Anna-Paulowna en 4. C. Kramer te Zuidscharwoude. HEEMSKERK. Witte Kruis. De leden onzer adeeling van het Noord- Holl. Witte Kruis kwamen Woensdagavond in het lokaal „Flora" in jaarvergadering bij een. Het jaarverslag maakte melding van een veelvuldig gebruik der ligtenten en van de aanschafting eener heete lucht apparaat. Buiten een kassaldo van 1075,64 per 31 Dec. 1929 bedroegen de ontvangsten 519.43 en de uitgaven 498.63. Tot de mededeeiingen behoorden o.a. dat de maximumkosten voor kraamverpleging op 10 gesteld werden en het ziekenvervoei gratis gedaan zou worden, d. w. z. op kosten der vereeniging. Ter bestuurstafel werd nog gewaarschuwd voor enkele personen welke aan de huizen den leden een soort gummi te koop aanbie den ten dienste van het rollend materiaal voor ziekenvervoer omrede dit gummi vol gens deskundigen in gene deele beantwoord aan het doel. Aangaande de reeds in eene vorige bijeen komst besproken oprichting van een Zieken fonds stuitte men op velerlei bezwaren, ge tracht zal worden tot aansluiting bij het Be- verwijksrhe burgerziekenfonds. UITGEEST. Bloembollenveiling. Woensdag werd onder de directie van de heeren H. Kabel, A. van der Eng Hz. en W. Twisk de laatste veiling Ranonkels en Ane monen in dit seizoen in het hotel de Ooie vaar gehouden. De belangstelling was we derom goed te noemen en vielen de volgende prijzen o.m. te noteeren: Fransche ranonkel Rood per 100 0.30; idem Orange Queen 0.35; idem Mathilda Christina 0.40; idem Primrose Beauty 0.40; idem Marianne 0.35; idem Empe- ror of Chine 0.45; idem Bloemrijk 0.35; idem Mathilda Christina per K.G. 4; idem Primrose Beauty idem 4; Anemoon de Caen (Import) per liter 2.25; Turksche ra nonkel Canary Bird per 100 2; idem Grootvorst per K.G. 1.50. WARMFNHUIZEN. Aan de te Warmenhuizen gehouden vei ling werd verhandeld in: Febr. 1931 Febr. 1930 Roode kool 978.780 K.G. 2.026.650 K.G Gele kool 267.300 K.G. 332.425 K.G Deen. witte k. 635.450 K.G. 1.130.075 K.G. Uien 186.650 K.G. 66.600 K.G. Peen 13.575 K.G. 26.550 K.G. Nep 125 K.G. Bieten 3.600 K.G. De omzet bedroeg in Februari 1931 80.992.01 tegen 143.274.31 in Februari 1930. BERGEN. Een wandelpad naar Bergen *ar Zee. Bergen aa,n Zee, waar des zomers de stoomtiam ieder uur^honderden bezoe kers krijgt, en de auto's en fietsers in grooten getale verschijnen, leeft des winters in z n isolement. De bevolking bestaat dan uit slechts een 25-tal gezin nen, aangezien de meeste huizen des winters onbewoond zijn. Deze gezinnen onderhouden dan een gezellig onderling verkeer, het zoo nu en dan betreurende, dat sommige van hen door het bezit van een auto zich meer naar elders bewegen dan zij wel zouden wenschen. Dank zij de auto wordt ook des win ters Bergen aan Zee bij goed weer meer bezocht dan vroegjr het geval was en vooral s Zondags kan men langs de boulevard auto's zien staan van bezoe kers die ook in den winter een strand wandeling niet versmaden. Zoodra het voorjaar nadert, ziet men de Bergen-aan-Zeeënaren de in den win ter gemaakte plannen uitvoeren om straks de gasten te kunnen ontvangen. Op verschillende plaatsen is men thans bezig, villa's en eenige winkels te doen verrijzen, die in het a s. seizoen dienst zullen moeten doen. Een regelmatige vermeerdering van het aantal huizen te Bergen aan Zee valt te constateeren en het eenige, dat jammer genoemd moet worden, is, dat men daar, waar zóóveel ruimte is, zoo dicht op elkander bouwt. Het hebben van grond om de huizen schijnt men daar niet zoo op prijs te stel len ais in Berg.n-Binnen het geval is, maar daardoor komen op zichzelf mooie villa's wel eens niet tot hun recht, wat vooral bij de villa het Sterntje valt waar te nemen. Ook de Bouw- en Bouwgrond-Exploi tatie-Mij. Bergen aan Zee is druk in de weer met het verrichten van de noodige werkzaamheden. Deze Maatschappij heeft een begin gemaakt met het maken van een wandelpad aan de Zuidzijde van den Zeeweg. De gemeente bracht langs de Hoflaan en de Eeuwigelaan tot de Franschman «en wandelpad tot stand en de Maatschappij heeft begrepen, dat de aansluiting van dat pad tot Bergen aan Zee zeer wenschelijk is. Met het oog op de groote, financieele offers, daaraan verbonden, komt dit pad niet in één jaar geheel gereed. Onder leiding van den heer J. van Reenen, die ondanks zijn 70 levensjaren daar dagelijks op dit werk aanwezig is, vindt men daar een aantal arbeiders werkzaam, die met hulpspoor en kipkarren het wandelpad maken en eeüs tot een eind voorbij den Verbrande Pan-weg zijn gevorderd. Bi; de Fransch man is .en behoeve van het wandelpad de straatweg iets naar het rijwielpad verlegd. Dit jaar wordt vanaf de Franschman tot den Verbrande-Pan- 7«, eg het wandelpad van eer. tegeldek voorzien. Het-wandelpad is zóó aange legd, dat men, ervan gebruik makende, toch het verkeer op den rijweg kan vol gen. Om de natuur te speren, loopt het hier en daar achter dc dennen om. Wanneer Git wandelpad geheel gereed zal zijn. kan de verbinding van Bergen naar Bergen aan Zee ideaal genoemd worden. Men heeft dan aan de Noord zijde van den rijweg een heel mooi rij wielpad en aan de Zuidzijde een wandel pad en bovendien met do trambaan een spooiverbinding, zoodat iedere wegge bruiker dan den verbindingsweg kan kiezen, die hij behoeft. HET VERDWIJNEN VAN CHARLES JOB. Er is nog niets bekend omtrent het lot van Charles Job, de jonge Britsche aviateur, die vermist wordt sinds hij Zondag het vliegveld Lebourget verliet om naar Londen te vliegen. Er bestaat nog eenige hoop, dat hij in het Kanaal heeft moeten dalen en door een vaartuig is opgepikt, dat nog geen haven kon aandoen. DE POSTVLUCHTEN. Het elfde retcurv'iegtuig vertrokken. Bij de K. L. M. is berich binnengekomen dat het elfde postvliegtuig hedenmorgen de retourvluch, naar Ho'land is begonnen, Hét ve-trok om 6.15 uur van het "liegveld Tjili- tam. Aan boord is 140 K.G. post en 8 KG lading. Hot twaalfde postvliegtuig te Meda\ Bij do K. M. is bericht binnen ge komen dat 't 11e retourvliegtuig dat om uur uit Bangkok is vertrokken, om 11.34 uur in Akvab is geland en vandaar weer om 12 u 35 vertro^ke"* ia. Om 14 uur 28 kwam het toestel in Medan aan Het dertiende nostvRegt"ig. Aneta-Vaz Dias meldt: Bij de Kon. Luchtvaart Mij. is bericht ingekomen, dat de P. H. A. F. L,. gistermiddag te 14 uur M. T. in Boedapest is aangekomen. Hedenmorgen te 6 uur Holl. tijd is het vliegtuig weer uit Boedapest vertrokken. voor Belaste Waarden, 's Gravenhage, tegen beurskoers i n OBLIGATIEN u met jaarl uitloting naar waarnemingen, verricht in den mora«, van 6 Maart. s n Medegedeeld dcor het Kon. Nederl Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 781.1 te Ande- s. Laagste barometerstand 745.8 te La Co- nes. runa. VASTE BESPELER STADSSCHOUW BURG TE AMSTERDAM. De gemeenteraad van de hoofdstad heeft gisteravond na ampele discussies met 26 te gen 3 stemmen benoemd tot vasten bespeler van den Stadsschouwburg de Koninklijke Vereeniging „Het Nederlandsch Tooneel" tedurende speelseizoenen 1931/33, met de aaraan verbonden subsidies. Aan het Ned. Tooneel zal voor dezelfde speelseizoenen een subsiedie verleend worden van ten hoogste 30.000 voor bespeling van den Hol'.andschen Schouwburg. DEELNEMING H. M. KONINGIN. In opdracht van de Koningin heeft de Burgemeester heden aan de weduwe en de moeder van den verongelukten visscher L. Groen Harer Majesteits oprechte deelneming in haar verdriet betuigd. HET HEENGAAN VAN DEN CONCIËRGE DER AMBACHTSSCHOOL. Wegens het bereiken van den pensioen gerechtigden leeftijd is aan den Conciërge van de Ambachtsschool, den heer C. F B-ouwer, ingaande 1 Januari 1931, eervol ontslag verleend. Bij gelegenheid van een heden gehouden bestuursvergadering werd den scheidenden Conciërge door den Voorzitter der Ambachts school, den heer Mr. C. van Lookeren Cam pagne dank gebracht voor de aan de school bewezen diensten en hem als blijk van waar deering door het bestuur een gouden horloge met inscriptie ten geschenke gegeven. Daarna werd in een bijeenkumst van het geheele personeel van dag- en avondscholen, de heer Brouwer toegesproken door den di recteur, die in waardeerende bewoordingen een overzichi gaf van diens 35-jarigen dienst- tijd en hem tot voorbeeld stelde inzake ijver en plichtsbetrachting, waarna cadeaux wer- oen aangeboden. Uit ruim 500 sollicitanten werd tot nieuwe Conciërge aan de Ambachtsschool en alle daarin gevestigde scholen en cursussen be- Verwachting, geldig tot den avond van 7 Maart: Matige tot krachtige Oostelijke tot Noor delijke wind; zwaar bewolkt tot betrokken" mogelijk eenige sneeuw; matige tot liehtê vorst des nachts; overdag temperatuur óm het vriespunt. Geseind van ck Bildt hedenmorgen 740 uur aan alle nosé~n Weest op uw hoede! noemd, de heer J. de Haan en tot klerk in dè 'administratie, de heer J. Pruimboom beid*,, te Alkmaar. utn LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorriitul gen en andere voertuigen te 6.15 uur licht op. EEN EIGENWIJZE AUTO. Als je met je auto het Waagplein afkomi je „neemt" de Schapenbrug, draai{ het stuur- wiel flink om, zoodat de wagen met een sier- lijken draai in de richting van den Dijk snort" dan moet je als bestuurder van den wagen absoluut het stuur weer omgooien, want an- ders tol je met dezelfde snelheid het water in" of vlieg je boven op een boot, welke aan den wal ligt. In beide gevallen mis je je ba- stemming en in beide gevallen zal blijken dat een auto heusch niet geschikt is voor duikboot of voor voortbewegingsorgaan van een boot Maar ziet, er zijn nog altijd menschen (chauffeur noemt men ze wel eens!), die bo venstaande in twijfel trekken en die èr abso luut op staan, om de gevaren van het water te trotseeren, of die proefondervindelijk het laadvermogen van een boot willen onderzoe ken. Althans, gistermiddag wérd de brug overgerodeld, wérd de onmiddellijk daarop volgende bocht genomen, en wérd een vracht boot met meerdere kilo's bevracht. Zeer waar schijnlijk was het de bedoeling van den chauf- feur van den vrachtauto wel niet, om zijn tocht te onderbreken, maar zeker is, dat hij een halve, in plaats van een kwart cirkel be schreef en alzoo terecht kwam op een vracht bootje. Een klap en daar stond het gevalletje Half op de boot, half op den kant zweefde de Chevrolet op een voor hem ongewone plaats in een voor hem ongewonen stand. En onzichtbaar en onhoorbaar signaal klonk over de stad, met als gevolg, dat van alle kanten nieuwsgierigen toesnelden en alle rangen spoedig uitverkocht waren. Merk waardig toch, hoeveel menschen er op elk oogenblrk van den dag niets te doen hebben, ot althans allen tijd hebben! Tenminste, het aantal nieuwsgierigen vermeerderde steeds, de kringetjes-spugende brugbezetters werden steeds grooter in aantal, de kritiek-uitoefende menigte op den Voordam groeide voortdu rend. En onderwijl hadden de twee agenten van politie het verbazend druk, om de fiets- jongens tot „door-fietsen!" te vermanen en d* overal-tusschen-door-glippende jeugd van het podium, oftewel het tooneel, verwijderd ie houden Totdat de kraanwagen van Met kwam. De geoefende monteurs bekeken het zaakje even, en wisten toen, wat ze doen moesten. Met ab solute zekerheid werd het gevalletje aange pakt en met niet minder zekerheid stond eeni ge minutt-n later het voorste gedeelte van den wagen weer aan den kant. Onmiddellijk daar op werd het achterste gedeelte opgevijzeld en zi- daar de slotscène: netjes, zoo goed als on gehavend, was de Chevrolet weer behouden op het straatplaveisel neergepoot. Een paar minuten later verdwenen de toeschouwers, die half verkleumd een drie kwartier genoten hadden van dit blijspel, dat slechts één enkele opvoering beleefde. De rust was teruggekeerd! Hf DE VERDRONKEN AUTO. Naar wij nog vernamen, bevond zich in den auto, die gisterochtend 'n onvrij- wilhg bad nam in de Zaadmarkt een der rrieuwste Philip-radiotoestellen ter waarde van circa./ 800. VERTROKKEN PERSONEN- J. de Graaf, R.K., expeditieknecht, en echtg. van Breedstraat 5 en Stuartstraat naar Heemstede. G. C. va nder Meer. K. K., onderwijzer, van Oudegracht 164 naar Castricum. H. C. Ridder, R.K., boeren knecht, van Heilooërdijk 10 naar Wognuni- W. Lebing, N.H., varensgezel, van Hei ligland 22 naar Oudorp. A. SmN fabrieksarbeider, en gezin, N.H., van Heiu-, land 22 naar Den Helder. J. M- C- ,v - Vliet, N.H., buffetjufirouw, van Bierkade naar Hoorn. B. H. E. Niessink, N-j?' kleermaker, van Koningsweg 9 naar Koeciij A. Dekker, G K, handelsreiziger, van I.uttig Oudorp 17 naar 's-Gravenhage. H. Duits, echtg. van N. Groot, N.H., z. van Oudorperciijkje 15 naar Heerhugowaa C. M. Boelhouwer, N.H., kantoorbediend-, van Pr. Hendrikstraat 24 naar s-Or hage. - T. Gons, N.H., z. b-, van Ro«£ Visscherstraat 3 naar Hoorn J°r yaa woud, N.H., leerl. machinist N. ->•, g^ Grensstraat 4 naar Amsterdam. -— t Kaptein, R.K., machinist, van 98 naar Sittard. G. Cijs, N.H., *aP, ](jer, niker, van Hoogestraat 7 naar Den n j P. van Tongeren, N.H., leerl. N. S., van Grenstraat 12 naar Kesri C. W. Kwast, N.H., hulp. i. d. huishouding, van Wilhelminalaan 11 naar Wormer G. Schekkerman, N.H., dienstbode^ va nemerpark 17 naar Wijdenes. U. /v._ a[_ raads, R.K., z. b., van Houttil 17 naai wijk. - T. Gedink, E.L., dienstbode Mient 27 naar Oosthuizen. v,0 „aar 3e machinist, gene, van Akerslaan z Amsterdam. A. Frankena, geen, z- - Clarissenbuurt 27 naar Bolsward. jp. Jong, echtg. v. H. M. Hijmans, ^"wagen straat 15 naar Amsterdam. -- J- m *jjeu»'- veld, echtg. v. Th. van der Wal, .van poortslaan 155 inw. naar Bloemendag Tj. van der Wal, N.H., z. b-, van 1 poortslaan 155 inw. naar Leeuwarden. Nieuw-

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 2