Agenda Groote Openbare Vergadering op DINSDAG 21 APRIL a.s «j in de Harmonie. M,KATER Binnenland Sprekerde Heer FEDDE SCDEDED. OnderwerpGEEN Aft DE DE GODEN. Laatste berichten STAD EN OMGEVING. Radiografisch weerbericht stormwaarschuwingsdienst DitlftiVI** - s Maandag 20 April. 7.30 uur, Cinema Americain: lm Westen nichts neues (geluidfilm; boven 18 jaar). 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: Een jongen van stavast (avonturen); voor eiken leeftijd. 7.30 uur, Victoria-Theater: lm Westen nichts neues (geluidfilm; boven 18 jaar. 8 uur, 't Gulden Vlies, marionetten-theater. 8 uur, Waakt en Bidt, spreker mr. A. Bruch voor de a.-r. kiesvereeniging over de a.s. Statenverkiezingen. 8 uur, De Unie, Volkszangavond. Dinsdag 21 April. 7.30 uur, Cinema Americain: lm Westen nichts neues (geluidfilm; boven 18 jaar). 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Iheater. Een jongen van stavast (avonturen)vooi eiken leeftijd. ,v, 7.30 uur, Victoria-Theater: lm Westen nichts neues (geluidfilm; boven 18 ]aar)- 8 uur, 't Gulden Vlies, marionetten-theater. 8 uur, Harmonie, rede van den heer Fedde Schurer voor Kerk en Vrede. kiezingen te verwachten, men wacht op den uitslag daarvan. Dit is hetgeen de hertog de Miranda te Parijs in een persgesprek heelt meegedeeld en het is ook geheel mijn niee- ning. .-li Meent U, dat de nieuwe regeering in staat zal zijn zich te handhaven en de eenheid van het Rijks te bewaren? Ik geloof, dat zij sterk genoeg is om den toestand te beheerschen en ik hoop, dat het haar gelukt de rust te verzekeren Men kan dienaangaande natuurlijk niets met ze kerheid zeggen. De republiek is nog slechts eeüigc dagen oud en steunt op republikeinen, socialisten en communisten. Dat is in zekeren zin een „salade" en men moet afwachten of de toestand duurzaam zal zijn. Indien er eenig gevaar zou dreigen zou het, naar mijn meening, van de zijde der communisten ko men. Weliswaar houden zij zich eenigszins op den achtergrond, waar de organisatie van de derde Internationale is sterk en beschikt over zeer veel geld. Een Rusland heeft er be lang bij ook in het Zuiden van Europa vasten voet te krijgen. Weet U al wie Uw opvolger zal zijn? In het geheel niet. Men heeft mij ge vraagd op mijn post te blijven tot mijn op volger zal zijn gekomen, maar ik weet abso luut niet wie dat zal zijn. Alleen de nieuwe gezanten te Berlijn en in Londen zijn bekend, verder nog geen enkele. Wanneer mijn opvol ger zal komen weet ik evenmin. En keert U dan naar Spanje terug? Niet onmiddellijk. Ik ga eerst op reis; naar Parijs en naar Rome, om mijn vrienden daar te bezoeken en na den zomer wan neer het zooals in Madrid te warm is omstreeks September zal ik vermoedelijk naar Spanje terugkeeren. Mijn plannen dienaan gaande zijn nog niet definitief. UITBREIDING TAN DEN OPSTAND IN HOND Jk» AS. De opstand in Honduras schijnt zich aan zienlijk uit te breiden. In verschillende plaat sen hebben de opstandelingen de macht in handen en langs de geheele Oostkust en op verschillende plaatsen in het binnenland kwam het tot gevechten. Zooals reeds gemeld werd, zijn de leiders van den opstand gene raal Ramon Diaz en generaal Gregoria Fer- rera, die candidaat was voor het president schap doch niet gekozen werd. Zij eischten het aftreden van president Colindres. Tenge volge van de groote werkloosheid beschikken de opstandelingen over een zeer grooten aan hang. Het Staatsdepartement te Washington maakt zich ten zeerste ongerust over het lot van de 1356 Amerikaansche onderdanen, die in Honduras gevesigd zijn. De Amerikaan sche bezittingen in Honduras worden geschat op een waarde van eenenzeventig millioen dollar. CHIicEESCHE ZEEROOVERS LATEN SCHIP IN DE LUCHT VLIEGEN. In de haven van Kanton is een Chi- neesch passagiersschip door een bom explosie vernield. Veertig passagiers en de bemanning kwamen om het leven De bommen moeten aan boord van het schip zijn gelegd door Chineesche zee- roovers, die van den kapitein een premie hadden verlangd om een overva) op het schip af te koopen. De kapitein had het betalen van deze premie geweigerd. DE RAMP VAN DE NOORDPOOL. De begrafenis der slachtoffers te 1] muiden. Over deze plechtigheid schrijft het Hbld.: In de oud-katholieke kerk, waar de kist stond opgebaard, bedekt onder de Neder- landsche driekleur en bloemstukken van familie, reederij, vakorganisatie en anderen, had Zaterdagmorgen een plechtige uitvaart dienst plaats. Niet alleen de leden der eigen kerkelijke gemeente, doch zeer vele belang stellenden hadden een plaats gevonden in het groote kerkgebouw, dat vrijwel gevuld was. Na een gelezen mis hield pastoor Rinkel een rede, waarin hij de ramp van den treiler schetste en liet uitkomen, hoe in één nacht vele families in rouw gedompeld werden. In het gezin van den schipper was de slag wel zeer groot, omdat daar naast den vader ook een zoon om het leven kwam. De Schotsche bevolking verdient aller hulde en dank voor haar onversaagde pogingen de lijken te ber gen en een passende begrafenis te geven. Terwijl het orgel de „marche f jnèbre" van Chopin speelde, werd de kist uitgedragen naar de algemeene begraafplaats, waar vele officiëele personen waren samengekomen. Aan de geopende groeve werd het eerst het woord gevoerd door burgemeester Rijkens van Velsen, die namens de burgerij als blijk van deelneming een krans met de gemeente lijke kleuren neerlegde en verder dank uit- spiak tegenover de Schotsche burgerij voor haar medeleven en daadwerkelijk optreden. Burgemeester Domisse, van Maassluis, sprak namens het comité, dat de leiding had •genomen voor het overbrengen der lijken naar den vaderlandschen bodem en sprak van dank tot de directie van de V E M voor haar spontane daad een bemanden Treiter ter beschikking te stellen. Gelegenheid tut gedachten wisseling. Voorverkoop kaarten Fa. ZWAAN ZN., Ged. Nieuwesloot. Minimum toegangsprijs 10 cent. KKRK EN VREDE, afd. Alkmaar. Ds. Heida, die met den heer Kool naar Schotland was geweest, sprak woorden van troost tot de familie en gaf een beschrijving van het medeleven der visschersbevolking ginds. Ten slotte sprak de heer J. van der Steen, hoofdbestuur van den Chr. Zeeliedenbond, die, ook namens de familie, dank bracht aan allen, die medewerking en deelneming had den betuigd. Diep onder- den indruk verliet de groote menigte, welke meer dan duizend personen telde, den doodenakker. In vervolg op ons bericht, dat en W. naar IJmuiden waren vertrokken om het stoi- felijk overschot van de bei-de slachtoffers van de Noordpool" naar hier over te brengen, deel en wij mede, dat reeds lang te voren veie belangstellenden zich hadden opgesteld langs de Voorstraat om een stillen en eerbiedigen groet te brengen aan hen, die op de Schotsche kust het leven lieten. Een der lijkkisten werd in de Oud-Katho lieke kerk aan de Voorstraat opgebaard. Des morgens te 10 uur had een gezongen uitvaart-dienst plaats door den pastoor, den heer B. A. van Kleef. Des namiddags te half vier had in het kerkgebouw de plechtige be- aarding plaats, die door een groot aantal be langstellenden werd bijgewoond. Onmiddellijk hierna werd het stoffelijk overschot grafwaarts gedragen. VERKEERSONGEVALLEN. De gladde weg. Op den Rijkstsraatweg tusschen den Bre- diusweg en „De Gooische Boer" onder de gemeente Naarden, heeft Zondagmiddag omstreeks één uur een auto-botsing plaats gehad, waarvan De Crt. het volgende mede deelt. Een vrachtauto van den banketbakker Klasema te Bussum kwam uit de Hinloopen- laan, terwijl een wagen, bestuurd door den heer G. uit Den Haag uit de richting van „De Gooische Boer" naderde. De eerste reed niet meer dan 20 kilometer, de tweede vol gens ooggetuigen hoogsten 30 K.M. De heer, G. remde, daar hij den bedrijfsauto den voorrang wilde geven, omdat deze van rechts kwam. Ten gevolge van het gladde wegd.k slipte hij echter en reed den auto van den heer Klasema in den linkerflank. Deze wa gen werd nagenoeg in elkaar gedrukt. De chauffeur V. kreeg geen noemenswaardig letsel, doch was zoo ontdaan, dat hij bewus teloos geraakten en eenigen tijd bleef liggen. Voorbijgangers belden uit hotel Jan Tabak de Bussumsche politie op Deze kwam bin nen 15 minuten met de rijwielbrancard te hulp. Naardens politie, tot wier gebied de Rijksweg behoort, was ook spoedig ter plaat se. De firma Klasema zal schadevergoeding eischen. Tegen een boom gereden. Te Ranum (gem. Winsem, Gr.) is gister avond bij het passeeren van een anderen auto, een auto waarin drie jongelui uit Win- sum gezeten waren, tegen een boom gereden J. B. kreeg zeer ernstige verwondingen aan het hoofd. De beide anderen kregen lichte kwetsuren. De auto werd zwaar beschadigd. DE MANDENMANKERSSTAKING TE AME1DE EN TIENHOVEN. De staking der mandenmakers te Ameide en Tienhoven is Vrijdag, na ruim twee maan den te hebben geduurd, voor wat Ameide be treft geëindigd. De patroons A. van Gent en van Kekem hebben met hun personeel een accoord getroffen, waardoor het stukloon thans met 34 cent is verlaagd, inplaats van met 1 cent, zooals aanvankelijk de bedoeling was. Te Tienhoven duur de staking bij den heer van der Leede nog voort. Het aantal stakers, dat aanvankelijk 80 'bedroeg, is thans tot een derde gedeelte teruggebracht. SCHIP IN DE SLUIS GEZONKEN. Het sleepschip „Linquenda", dat Zaterdag avond in de sluis te Hansweert bekneld ge raakte, is des nachts gezonken. Het verkeer in de sluis is thans geheel gestremd. De „Lin- quenda is een sloepsehip van 550 ton en was geladen met grint. Het schip was bekneld geraakt tusschen den lichter „Nenuphar" en het eveneens 550 ton metende sleepschip „Leo". De „Linquenda" is gistermorgen bij laag water boven de oppervlakte gekomen. Met pompen heeft men getracht het schip boven water te houden, hetgeen echter niet mocht gelukken. Toen de vloed opkwam, is het schip weer volgeloopen. De experts hebben Zondagmiddag een in schrijving gehouden om schip en lading te bergen De gunning werd toegewezen aan de firma De Graaf en Koelman te botterdam, die reeds materiaal naar Hansweert heeft afge zonden. De Westersluis blijft voorloopig ge stremd De „Leo" en de „Nenuphar" hebben, hoewel beide beschadigd, 4de reis naar Ant werpen voortgezet. PRINSES JULIANA ONTVANGT EEN ONDERSCHEIDING. Heden werd ten overstaan van het dage- lijksch bestuur van het Nederlandsche Roode Kruis door den prins der Nederlanden als voorzitter het kruis van verdienste uitgereikt aan prinses Juliana. BRAND; Defect aan den schoorsteen. Hedennacht, plm. 3 uur, is tengevolge van een defect aan den schoorsteen brand ont staan in het dubbele woonhuis, bewoond door de gezinnen Zijlsttja en Pater te Gie ten. De brand ontstond in de woning van 'laatstgenoemde. Het geheele huis, alsmede de beide inboedels werden een prooi der vlammen. De schade wordt door verzekering gedekt. DE WINKELSLUITINGSWET. Naar aanleiding van een dezer dagen in de pers verschenen mededeeling, dat binnen kort een kon. besluit zou zijn te verwachten, waarin zou worden bekend gemaakt, dat de winkelsluitingswet 1 Juli in werking zal tre den, vernemen wij van bevoegde zijde, dat omtrent de tijdige inwerkingtreding dier wet nog geenerlei beslissing is genomen. JHR. MR. J. W. QUINTUS. f Op 77-jarigen leeftijd is te 's-Graven- Uage overleden jhr. mr. J. W. Quintus, oud-raadsheer bij het Haagsche Ge rechtshof en vroeger o.a. vice-president bi0 de Haagsche rechtbank. MR. LIMBURG GERIDDERD. Bevorderd, tot groot-officiér in de Oranje-Nassau-orde mr. J. Limburg te 's-Gravenhaga, voorzitter van de thans ontbonden staatscommissie inzake ien aanleg van een verbeterden scheepvaart weg van Amsterdam naar den Boven- Rijn. IProwinciaaD nieuws BERGEN. De gister door de r.k. kiesvereeniging Dr. Schaepman gehouden stemming ter vast stelling van de lijst voor ae gemeenteraads verkiezingen had den volgenden uitslag: 1. Joh. Apeldoorn 3290 punten; 2. H. Blank 2915 p.; 3. J. E. Miltenburg 2671 p.; 4. C. de Wit 2299 p.; 5. H. Kager 2142 p.; 6. J. E. Martin 1999 p.; 7. J. H W. Schmidt 1822 p.; 8. Th. Vink 1602 p.; 9 M. C. Dinger- dis 1519 p.; 10 W. F. B. Schneiders 1485 p. en 11. Th. Sluyter 1333 p. FAILLISSEMENTEN. Uitgesproken is het faillissement van N. Buis, vroeger groentenhandelaar, thans arbeider te Oterieek. R. C. mr. Fruin. Cur. mr. K. v. Giffen te Alkmaar. BURGERLIJKE STAND. GEBOREN: Everdina d. v. Eduard Dekker en Marrigje van Ommen. Clasina Trijntje d. v. Jan Bur ger en Pietertje Houtkooper. Sara Tannetje d. v. Arie Nouweri én Neeltje Verplanke. Lambertus Johannes Nicolaas z. v. Lamber- tus Kouwenberg en Geertruida Kalkhoven. Johanna Catharina d. v. Johannes Boom en Cornelia Zuurbier. OVERLEDEN: Nicolaas Hof 21 jaar. Gerben Vrijburg 65 jaar. Hendrik Bakker 65 jaar. Vrouwtje Bok gehuwd met Jan Pranger 58 jaar. Arie Olij 63 jaar. Jacob van Baar 64 jaar. ADAM SPEELT MEE. Naar wij vernemen is het aan het bestuur van den K. N. V. B. gelukt overeenstemming te bereiken met de vereeniging „Grashop- pers" waarvoor Adam uitkomt en den Zwit- scherschen Voetbalbond, terzake het ter be schikking zijn van Adam voor de rechtsbui tenplaats in het Nederl. elftal. Zoowel,op 26 April als op 3 Mei, op welken dag België Nederland te Antwerpen wordt gespeeld, kan Adam uitkomen voor het Ned. elftal. DE TOESTAND IN EN OM TANGER. Een ontkenning. Het Fransche ministerie van buitenland- sche zaken publiceert een clementie, volgens hetwelk de Engelsche berichten betreffende een dreigende toestand in de internationale zóne bij Tanger onjuist zijn. DE DUSSELDORPSCHE MOORDZAAK- Het verdere getuigenverhoor. Voor dat een aantal vrouwen en meisjes zal worden gehoord, die door Kürten sadis tische wijze zijn mishandeld, zonder dat ech ter sprake is geweest van poging tot moord, stelt de procureur-generaal, mr. Berg, vast, dat zal worden overgegaan tot een zitting met gesloten deuren. Hij heeft er geen be zwaar tegen dat de pers in de zaal blijft, aan gezien tot nog toe op de berichtgeving van het proces niets is aan te merken. De recht bank besloot dan ook dienovereenkomstig. Een vrouw, die in 1913 kennis met Kür ten maakte, verklaarde dat hij eerst heel vriendelijk tegen haar was geweest, haar dan echter had geslagen en mishandeld. De verdediger wenschte te constateeren, dat deze getuige de eerste vrouw was, die naar de politie ging om te verklaren, dat slechts Pe ter Kürten de Dusseldorfsche moordenaar kon zijn. Men heeft indertijd met haar mede- deelingen geen rekening gehouden. Vervolgens gaf de deskundige prof. Berg uit Dusseldorf, een uitvoerige beschrijving van de persoonlijkheid en den aanleg van Kürten. DE KRANTENSTAKING IN BRUSSEL. Het werk neergelegd. Hedenmorgen is de staking der Brussel- sche drukkers ingegaan. De arbeid is .vrijwel algemeen neergelegd. Het middagblad „Mi di is met 4 pagina's verschenen. De andere bladen hebben het voornemen hetzelfde te doen. Door redacteuren en kantoorpersoneel wordt het zetwerk verricht. Een katholiek blad laat zetten op een paters drukkerij in de provincie. Hedenmorgen hebben ruim 2000 stakers een betooging gehouden. Er hebben zich 4een incidenten voorgedaan. Verder vernemen wij nog dat bij de sta king van zetters ruim 3000 personen 2ijn betrokken. In de krantenwijk is het vrij rustig. Alle dagbladgebouwen worden door politie bewaakt. Bij alle bladen is het geheele zet- terspersoneel weggebleven, behalve bij de „Soir" en bij de „Vingtième Siècle" waar niet wordt gestaakt. DE KONINGIN-MOEDER BRENGT EEN BEZOEK AAN BEVERWIJK. De koningin-moedor zal op 24 dezer Beverwijk bezoeken. Een bezoek zal worden gebracht aan het Roode Kruis- ziekenhuio. „DE MOLLEBOONEN". Dat is ZoatercUg 'n oavend west, dei van aalle kaanten goud besloagen is: d'r wazzen zoo'n nust menschen as d'r h->ast nog nooit wes* hebben en d'r is bo.er speuld as dat je va' ain dilettan tenclub verwachten xnaggen. Vanzuls, d'r mekairde nog wel wat aan 't bin nen ook ja gain beroepsspeulers, wel? moar dat zat h-ui moar in 'n poar klai- nigheden en dei hebben de luu in de zal groag deur de vingers keken. Dat wuir wel duudlek, dou 't daarde bedrief uut was: 'n applaus dat 'n ovoatsie wor den is en groode instemmen mit de woorden van daank, dei de veurzitter, meneer Barkman, sproken het. Veur- vast, mit 'n tooneelclub as ,,'t Gebets- kop", woar aalle leden zunder ondar- schaid heur beste baintje vcurzettcn, zei 't „De Molleboonen" ook in de tou- komst goud goan. 't Stok, dat ze Zoaterdagoavend speuld hebben, haitle „Drei is ain te veul" en is schreven deur mevr. Mellrs -van der Meulen uut Rotterdam, de laidster van „De P.oege Rcepe". De korde inhold is zoo: Allert Bar- kemoa, 'n welgestelde boer, is trouwd mit 'n stadsclie juvver, Stiene, 'n hail goud en hart'lek wicht, moar dei ook nog oog het veur aande. dingen as de boerderij en nait bie alles 't allereerst aan 't boerwaark'en aan 't laand denkt. Zai is net 't tegenovergestelde van Jans, Allert zien zuster dei j'oarenlaank 't huusho'.len veur hom doan het en 'n echte olderwetsche boerendochter is. Zoo komt 't din ook, dat ha: alles wat de boerderij aangait, overlégt mit Jans en ook mit oom Tammo 'n goudege rent'- nair, dei ook terdege boer is, cn zoo- dounde vuilt Stiene zcl: slim allain; zai krigt 't gevuil, dat ze d'r ainlieks óver is: drei is ain te veul. In dizzc toustand lustert zai noar de vrijgezeldo dokter Jonkman, bruir van heur kameroadske Jans komt d'r achter en moakt er 'k wait nait wat van en Stiene sprèkt 't nait tegen. Zai maint dat nou de tied noar stad terog, noar heur moeke, ze komen is, dat ze vort goan mout, weer naar waarnemingen, verricht in den mnr van 20 April. m°r8et Medegedeeld door het Kon. Nderl vm Instituut te De Bildt. Met' Hoogste barometerstand 769.0 mM Stornoway. Verwachting, geldig tot den avond van April: Zwakke tot matige Oostelijke tot Noorfa lijke wind; half tot zwaar bewolkt; wein- of geen regen; weinig verandering in tZ '2 ratuur. Geseind van De Bildt, heden te 9 45 aan de posten van Delfzijl tot Hoek v Holland: va® „Attentiesein neer!" was nou ja onmeugelk worden dörp, docht ze. 't Spiet heur slim vei Allert, want van hom holt ze en ««u van dokter Jonkman, moar zai wli deun zetten ook as Allert heur vragt te blU ven, want zai begript dat de rojzies mit Jans over 't waark en zoo nou hailendni nait uvtblieven zeilen. Din komt oglj Tammo en dei prakkezairt d'r over om Jans bie hom in huus te hoalen, \Va!?ï twei vrouw luu dei baiden boas wezen willen, ken ja nooit goud goan. Moar Jans waigert. Stiene mout vort, din zei züi vvel weer verder veur Alltrt en huushoilen zorgen... Moar 't ènde van 't laid is toch aanders: Allert wil stiona nait goan loaten en as zai toch vort wji zei hai mii goan. Dat wordt Jans slim: wat ze! d'r din van 't olderliek! steê terecht komen? En din r-.jt zaj n,j, oom Tammo en Allert en Stiene zei',;» 't nou mit hqur baiden perbatern. Bizunder goud hebben de leden van ,,'t Gebelskop" dit stók boerenleven van pladdelaand opvoerd, appiaus uut J, zoal en de daank van de veurzitter wa\ een eeriieks verdaind. De oavend wu:>| oplusterd deur 't'aigen.mezieVctubje. Ui de pauz„ vertelde de vi irzitter van plan- nen veur 'n landdag in Scheveningen oa Henietvoartsdag. Verschaiuan luu gav- ven zók al op om mit 'n autobus hèn te goan. Noa 't tooneelstök is d'r r.og 'n poar uuv danst. Weer tien neie leden hebben zök opgeven. SOIREE ALCMARIA VICTRIX. Zaterdagavond gaf de voetbalvereenlgin| Alcmaria Victrix een soiree dansante in de groote zaal der Harmonie Een groot aanlal Alcmcria-leden en vele dames in hun baltoiletten hebben volop genoten van de prettige gelegenheid lot dansen. De heer Melchert Schuurman en zijn band zorgde voor de meest afwisselende dansmu ziek en de voorzitter van Alcmaria Victrix. de heer Siclsma, vond nog gelegenheid tot de aan wezigen eenige hartelijke wooiden te spreken, In vroolijke prettige stemming bleef men tot het einde bij elkaar. van £0 IpriS j Opgave van noordhollantiseh LamlbotBwcrctlict -VI STAATSLEEN1NGEN. 5 1918 BANK-lNSIELLiNGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Kol. Bank Ned. Ind. Handelsbank Fransche Banken (3) D Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Centrale Suiker Holt. Kunstzijde Uniiever Philips Gloeilampen Gem. INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting. Anaconda Bethleh. Steel Citus Service Steel comra Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Cult. Vorstenl. Dito actions Poerworedjo MIJNBOUW. Alg Kxplor. Mij. Boetoo Redjang Lebong - PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat, Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lijn Holt. Amerika Gem Scheepvaart Unie Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan TABAKKEN. Oostkust Oude Deli Senembah Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash 'Exdividend. fExclaim. Bezit Eig. Koers van hc-cen 'e Vorige koers pl.m 1.30 pl.m. 1.45 pli" 1 2.00 pl.m. 215 100%, - 1:3'/., Ha'/, 115'/, 406 160 142 162 - S23/4 -P'/« 1-5'/, 33 v, f5-J 51 '057a 85-7, 105-6 86 1057, «H, 103'/, H 193'/, 210'/, 188 208 186-9 2081-11 187'/, 208-/ 186-5'A 20S'/,-t 45'/, 037/u 50'% 16% 131 J', 222 517,3-2 uy.6 65}-% 51'/»-' 161-'% 51'V„.-2\ 1 33'/, 65-9/i6 51-PIj 342'/, 250 «,0 60 21 Va 338'/, 333-41 339-40} 3367, .50 74 41'/, 1,0'/, 377a 120 - 222 242", 1233/, 243 2425.4: 242-3'/, 2391-4 90% 43 56'/, 5J 3'/l6 85'/, 40 85-6'/, 2-3i/lc 83J-4} 53 :3-4 40'/, ji'ii 10'/, 9% 121'/, 41% 40'/, #- 120'/, 11 10 55 265 523 242 53 264'/, .313 241 527, 2t4'/, 312 241 263 -41 240-2 281/, 6 7, 43'/, 163 14%. 6 167 15'/, tl 157a f af f WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET ObTICIEEL Londen Berlijn L) I Brussel (Belgaj Bazel Weenen p. Scb. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-Xork Italiè t I w- l *kM4 Vorige koers 12.101/, 59.30 9.74 34.62'/ 47.97'/, 35.02'/, 66.62'/, 66.72'/, 66.62'/, 2.491/m 13,06 Koert op heden 2 uui 12.09'/, 59; 25 9.'3'/, 34.61'/, 47.95 35.00 66.55 66.65 66.60 2.49'VI» 13.04

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 2