DAGBLAD VOOR ALKMAAR EN OMSTREKEN. 133e Jaargang. Pagelijjksch Overzicht DE ROEMEENSCHE KAB1NETS- CRISIS. ;Na een verrassing toch een oplossing. Prof. Jorga minister-president. Macidië met een Fransche op dracht naar Londen. DE TOESTAND IN MADEIRA. DE TOESTAND IN NICARAGUA. HET INCIDENT TE KONINGSBERGEN. De Fransche officieren vertrok ken. De fotografische opnamen der Fransche officieren. DE AMERIKANEN EN HONDURAS. Bloedige gevechten? EEN ANTI-DANZIGER VERGADERING IN WARSCHAU. Krachtige eischen der Polen. ENGELSCHE POLITIEPATROUILLE IN AZIE OVERVALLEN. DE ZETTERSSTAKING TE BRUSSEL. SCHIP DOOR CHINEESCHE ZEEROOVERS GEPLUNDERD EN VERBRAND. DE VERDWENEN STUDENT. FELLE FABRIEKSBRAND IN DUITSCHLAND. Twee dooden. DE SPAANSCHE OMWENTELING. De houding der socialisten. De plannen van Don Alfonso. De Infante Isabelle ook vertrokken. Kostbare voorwerpen uit het pa leis verdwenen. Erkenning der regeeringen. Alfonso voor de vierschaar? Verkiezingen voor de Cortes. Hoe de republiek werd voorbereid. SPOORWEGONGELUK IN CHINA. Dertig dooden. HET BULGAARSCHE KABINET AFGETREDEN. Binnenlandr alkmaarsche courant. Deze Courant wordt ELKEN AVOND, behalve Zón- er Feestdagen, uitgegeven. Abonnementsprijs per 3 maanden bij vooruitbetaling voer Alkmaar 2. franco door het geheele Rijk 2.50. Losse nummers 5 cents. PRIJS DER GEWONE ADVERTENTIENs Van 15 regels 1.25, elke regel meer 0.25, groote contracten rabat. Groote letters naar plaatsruimte. Brieven franco aan de N. V. Boek- en Handelsdruk kerij v/h. HERMs. COSTER ZOON, Voordam C 9, postgiro 37060. Telef. 3, redactie 33. Ho. 93 Directeur: C. KRAK. DIASDAG 'II APRIL 1931 Hoofdredacteur: Tj. N. ADEMA. Dit nummer bestaat uit 3 bladen. I - In Roemenië heeft meri een kabinetscrisis gehad, die na een kleine verrassing tenslotte alweer is opgelost. Die verrassing werd ge bracht door Titoelescu, die de opdracht had gekregen, een nieuw kabinet samen te stel len en die daarin reeds Vrijdag geslaagd zou zijn. Het bleek echter, dat Titoelescu de op dracht terug had gegeven en later heeft de Roemeensche koning professor Jorga belast met het samenstellen van een nieuw kabinet. Deze slaagde er in, zijn opdracht te vol tooien en legde de volgende ministerlijst aan den koning voor: Premier en minister van onderwijs: Prof. Jorga; Financiën: Argètojanu; Binnenland- sche Zaken: CamarasescoeIndustrie en Handel: Manoilescoe; Buiienlandsche Za ken: Ghica; Verkeer: Valcovici; Justitie: Ha- mangioe; Landbouw: Jonescoe Sisesti; Oor log: Stefenescoe en Openbare Gezondheid: Dr. Cantacoezinoe. Waarom, zoo vraagt men, gaf Titoelescu de opdracht terug? In den regel gebeurt dat, omdat een formateur niet een voldoende meerderheid in de Kamer kan vinden, maar deze keer is het een andere reden. De koning had n.1. van Titoelescu geëischt, dat Argèto janu als minister van binnenlandsche zaken in zijn kabinet zou worden opgenomen. Ti toelescu weigerde dit echter en verklaarde, dat hij in dit geval niet op de ondersteuning van het huidige parlement zou kunnen reke nen. Titoelescu had onmiddellijk daarop een conferentie met Maniu, terwijl tezelfder tijd professor Jorga met Argètojanu ruggespraak hield. Via Argètojanu zou, naar men zegt, ook een voorstel zijn ingekomen de regeerings- vorming aan Jorga op te dragen. Deze hield korten tijd daarop met Maniu een bespre king, teneinde zich van' diens steun te verze keren. Maniu heet dit echter geweigerd te hebben. Eindelijk, laat in den middag, Zaterdag, verschenen Titoelescu, Maniu en Argètoja nu bij den koning. Korten tijd daarop verliet Titoelescu het paleis, cm eerst tegen zes uur in gezelschap van Radulescu in het konink lijk slot terug te keeren. Daarna had Titoelescu een particuliere audiëntie bij den koning, waarbij hij zijn op dracht in handen van den koning legde. Prof. Nicolaas Jorga werd daarop door den koning belast met het samenstellen van een nieuwe regeering. Deze slaagde er in een kabinet te vormen, zooals we boven reeds schreven. De nieuwe ministers legden Zaterdag nog den eed van trouw aan den koning af en het parlement zou gisteren in den loop van den dag worden ontbonden. Na de beëediging heeft de koning een rede tot de ministers gehouden, waarin hij er o.a op wees, dat de huidige eischen des lands eenvoudig te formuleeren waren: arbeid en behoorlijk beheer. De koning legde er den nadruk op, dat hij hoopte, dat de regeering in deze richting voor het vaderland vrucht baar werk zou doen. In naam van de nieuwe regeering ant woordde Jorga. n Roemenië heeft dus weer een regeering. I echter een lang leven beschoren za! zjjn, mag betwijfeld worden, juist ook, om dat kopstukken als Titoelescu en Maniu er in ontbreken. ^uitesiBand De deskundigen zijn in de late namiddag uren bijeengekomen om verdere besprekingen te voeren over technische vraagstukken. De Fransche vlootdeskundige Macidië die reeds gisteravond te Londen werd verwacht, zal eerst hedenmorgen uit Parijs vertrekken. Gisteravond had hij nog een langdurig on derhoud met minister-president Laval over den inhoud der instructies, die Macidië mee naar Londen zal nemen en waarover het diepste stilzwijgen worden bewaard. Het eenige ochtendblad, dat een mededee- ling erover bevat is de „Petit Parisienne", die niet meer weet te melden, dan dat de Fransche voorstellen er op zijn berekend, de onderhandelingen tusschen de belanghebben den te verlichten. In antwoord op vragen omtrent den huidi- gen toestand op Madeira, verklaarde de mi nister van Buitenlandsche Zaken, Hender- son, dat de insurgenten het eiland nog steeds bezet houden en dat de Britsche kruiser Lon- don in de haven van Funchal blijft ter be scherming der Engelsche onderdanen en hun bezittingen. Thans wordt gemeld, dat de opstandelingen op de Azoren zich onvoorwaardelijk hebben overgegeven. Portugeesche oorlogsschepen kruisen voor de stad Madeira en houden toezicht op de nakoming van het decreet, waarbij' bepaald is; dat buitenlandsche oorlogsschepen slechts buitenlanders aan boord mogen nemen. De beteekenis die door de Britsche regee ring wordt toegekend aan de bescherming der Britsche belangen op Madeira is door den Britschen ambassadeur te Lissabon, Sir Francis Lindley, ter kennis gebracht van de Portugeesche regeering, terwijl de Britsche consul te Funchal dezelfde mededeeling over bracht aan de rebellen. Naar gemeld wordt, zijn geen Britsche on derdanen gemolesteerd, noch Britsche bezit tingen beschadigd. In het Lagerhuis deelde Henderson mede, dat volgens een van den Britschen zaakge lastigde te Nicaragua, bandieten op de Oost kust der republiek zijn geland. Betreurd wordt, dat bij de troebelen twee Britsch-West-Indische onderdanen uit Jamai ca om het leven zijn gekomen. Drie Amerikaansche oorlogsschepen zijn naar de Oostkust gedirigeerd met de op dracht zoo noodig in te grijpen. Volgens den bevelvoerenden officier is de Nationale Garde den toestand thans meester. DE LONDENSCHE VLOOT- BESPREKINGEN. De Ministerraad van gisteren. Ma afloop van den gisteren gehouden Mi- nisterraad heeft de Fransche minister van buitenlandsche Zaken Briand den Engel- schen zaakgelastigde Campbell in een lang durige audiëntie ontvangen, in den loop waarvan hij mededeeling deed van de instruc ties, die zijn gegeven aan de Fransche des kundigen bij de Londensthe vlootbesprekin- gen. De leider der Fransche delegatie Mas- sigli zou gisteravond of hedenmorgen vroeg naar Londen vertrekken. Over het besprokene in den Ministerraad en de daarin goedge keurde instructies, wordt het strengste stil zwijgen bewaard. Een verklaring van Henderson. Op een reeks van vragen in het Lagerhuis betreffende den tegenwoordigen stand der vlootbesprekingen tusschen Frankrijk, Italië en Engeland heeft Henderson zich ertoe be paald te constateeren, dat momenteel een commissie bezig is voorbereidingen te tref fen voor de inwerkingtreding van de Euro- peesche overeenkomst. Henderson betoogde, dat er geen enkele grond bestaat voor de veronderstelling, dat de Engelsche regeering met voornemens zou zijn de onderhandelin- geji voort te zetten. De Fransche officieren, die onder verden king zich aan spionnage te hebben schuldig gemaakt, gearresteerd en later weer op vrije voeten gesteld zijn, hebben, naar vernomen wordt, van de Fransche ambassade te Berlijn bevel gekregen Oost-Pruisen en Duitschland zoo spoedig mogelijk te verlaten. Gisteravond arriveerden zij te 19 uur te Koningsbergen, brachten een kortstondig bezoek aan hun hotel en vertrokken daarna te 20.18 per trein in de richting Berlijn. E»e fotografische platen, die hebben toebe hoord aan de wegens spionnage aangehou den Fransche officieren, zijn thans ontwik keld. De afdrukken toonen fortificaties en andere zaken, die in 's Rijks belang tegen over andere staten moesten worden geheim gehouden. De opnamen, die ten deele dwars door een omheining heen zijn gemaakt, too nen o.a. ook oefeningen op een kazernebin nenplaats. Er wordt op gewezen, dat de be treffende officieren deel uitmaken van den Inlichtingendienst van den Fransche Gene- ralen Staf. Volgens de laatste berichten uit Honduras zou de regeering aldaar erin geslaagd zijn de revolutionnaire beweging te onderdrukken. Daartegenover spreken de leiders der opstan delingen van nieuwe successen, zoowel aan de Atlantische kust als in het binnenland. De Amerikaansche kruiser „Memphis" is in La Ceiba aangekomen om het leven van de buitenlanders te beschermen. Twee andere kruisers zijn naar de Noordkust van Hon duras vertrokken. De Amerikaansche regee ring heeft uitdrukkelijk doen verklaren, dat de beweging in Honduras en Nicaragua als een zuiver binnenlandsch politieke kwestie van Honduras s. De Amerikaansche strijd krachten zullen derhalve de grootst moge lijke neutraliteit bewaren. Omtrent den toestand in Honduras komen slechts weinig berichten binnen. Volgens de laatste melding zau het in de steden El Pro- gresso, La Ceiber, Tela, Trujillo en Puerto, Cortes tot bloedige gevechten zijn gekomen. De opstandelingen hebben behalve in de kuststreek ook hun invloed in het binnen land versterkt en trekken thans op tegen San Pedro Sula, de hoofdstad van de provincie Cortes. Generaal Gregoria Terrara, de leider der opstandelingen,, is een der voornaamste mi litaire figuren van Honduras. Behalve de drie Amerikaansche kruisers, die voor de kust liggen, worden in de golf van Mexico verschillende Amerikaansche oorlogsschepen geconsigneerd, die bestemd zijn om patrouillediensten voor de kust van Nicaragua en van Honduras te verrichten. Naar uit Washington wordt vernomen, zal het staatsdepartement in het departement van marine een plan gereed hebben, waarbij de grootste strijdmacht, die ooit in vredestijd bijeen was, wordt geconcentreerd in de Mid- del-Amerikaansche wateren, naar wordt ge meld, ter bescherming van de Amerikaan sche onderdanen en belangen. Gisteravond vond te Warschau een pro test-vergadering plaats tegen het ongehoord optreden van den Senaat van Danzig. Na een aantal redevoeringen, waarin o.a. werd geprotesteerd tegen het sluiten van de ha ven van Danzig voor Poolsche oorlogssche pen, werd een resolutie aangenomen waarin afkeuring werd uitgesproken over de over vallen in Danzig op Poolsche onderdanen en tegen het optreden van den Danziger Senaat, die in dienst van het Pruisisch chauvinisme er naar streeft een durende spanning tus schen Danzig en Polen te scheppen. Tenslot te werd het publiek opgewekt de Danziger badplaatsen en de Danziger waren te boy cotten. Van de regeering en van den Volken bond werden energiek® maatregelen ter be scherming van de Polen in Danzig geëischt. Na afloop der vergadering trokken de deelnemers naar het dicht bij de vergader zaal gelegen gebouw van het Duitsche ge zantschap, waar zij stuitten op een cordon van politie. Zij bleven joelen en fluiten en de uitroepen weerklonken: „Afblijven van Dan zig met de Pruisische klauw" en „Leve het Poolsche Danzig!" Ook voor het Oostenrijk- sche gezantschap kwam het tot demonstra ties, waarbij men zich voornamelijk keerde tegen de aaneensluiting. In Transiordanië werden twee beambten van de onder Britsche leiding staande kust- politie gedood en een ander gewond. Leden van den Nejd-stam hadden een patrouille aangevallen, die echter dezen aanval wist af te slaan. „La Dernière Heure" is gisteravond op den gewonen tijd met vier pagina's verschenen. Het blad was grootendeels gevuld met zetsel van gisteren en met getikte copie, waarvan men cliché's had laten maken. „Het Laatste Nieuws" verscheen eveneens met vier pagi na's. „Le Soir en „Nation Beige" kwamen met hun gewoon aantal bladzijden uit, doch bevatten voornamelijk reeds de vorige week gezette artikelen en weinig versch nieuws. De „Nation" heeft haar eerste uitgave voorloopig opgeheven. Bij de meeste drukkerijen waren den ge beden dag politieposten opgesteld. Tot onge regeldheden is het echter niet gekomen. Vannacht zal er waarschijnlijk door geen der bladen gewerkt worden. Het bij Hainan Straits aan den grond ge- loopen stoomschip „Lim Chow" is door Chi neesche zeeroovers geplunderd en vervolgens in brand gestoken. Het schip, dat 2239 ton groot was, behoorde aan een Fransche maat schappij. De Britsche torpedojager „Ster ling" is naar de plaats van het misdrijf ver trokken. De tijdens een studiereis door Italië spoor loos verdwenen Belgische student Leo Mou- lin blijkt te Milaan in het geheim in hech tenis genomen te zijn. De minister van Bui tenlandsche Zaken heeft den Belgischen Ge zant te Rome opgedragen nadere inlichtin gen over de zaak bij de Italiaansche regee ring in te winnen. Te Gettingen is een vleeschwarenfabriek door een feilen brand vrijwel geheel in de asch gelegd. Een vrouw kwam in de vlam men om en eenige brandweerlieden bekwamen ernstig letsel. Een hunner is later aan de be komen verwondingen overleden. De socialistische minister van financiën Prieto heeft verklaard, dat de Spaansche sociaaldemocraten tot het tijdstip van de bij eenkomst van de Nationale Vergadering in de regeering zullen blijven, aangezien een langer samenwerken met de burgerlijke elementen niet in overeenstemming is met hun beginselen. De Nationale Vergadering, die oorspronkelijk eerst over zes maanden zou worden bijeengeroepen, zal reeds binnen drie maanden bijeenkomen. De berichten over een revolte in de Baskische republiek zijn onjuist. Don Alfonso XIII zou voornemens zijn vandaag in gezelschap van den Hertog De Miranda naar Londen te gaan om door en kele particuliere aangelegenheden te regelen. Anderzijds doet het gerucht de rondte, dat Alfonso van plan zou zijn zich niet in Enge land, doch daarentegen aan de Riviera te vestigen. Een vertrouwenspersoon des Ko- nings zou reeds bezig zijn in de omgeving van Nizza of Cannes een kasteel uit te zoe ken. Hiervoor worden twee redenen aangeno men, n.1. de onmiddellijke nabijheid van Spanje, waardoor de Konir.g de gebeurte nissen aldaar van dichtbij zou kunnen beoor- deelen, alsmede het feit, dat het Middellanö- sche-zeeklimaat bijzonder heilzaam moet zijn voor de gezondheid van den zieken Prins van Astrurië. De Infante Isabella, tante des konings, die wegens ziekte niet met de koninklijke familie tezamen kon vertrekken, is gisteren in een ambulance naar het station van het Escurial vervoerd, waar zij den expres naar Parijs nam. Het B. T. A. meldt uit Madrid, dat, naar verluidt, een klacht is ingediend wegens de verdwijning van voorwerpen van waarde uit het koninklijk paleis. De Belgische Regeering heeft de Spaan sche Republiek erkend. Ook Noorwegen, Colombia, Brazilië, Po len en Panama hebben de Spaansche repu bliek erkend. Volgens een Havas-bericht uit Madrid heeft de radicaal-socialistische partij in een motie o.a. geëischt, dat „Alfonso van Bour bon" wegens zijn politiek optreden zich voor het gerecht zal verantwoorden. Havas verneemt uit Madrid dat de regee ring voornemens is met het oog op de ver kiezingen voor de Wetgevende Cortes de kies wet in dier voege te wijzigen dat de tot dus ver bestaande kiesdistricten door de provin cies als zoodanig worden vervangen. Minister-president Alcala Zamora heeft den Madrileensche correspondent van de lings georiënteerde Parijsche „Soir" een on derhoud toegestaan, waarin hij over de voor bereiding tot de vorming van het tegenwoor dige kabinet zeide: „Reeds meer aan een maand geleden hadden wij onze regeering samengesteld. Alle ministers waren benoemd. Wij' waren zelfs met onze organisatie nog verder gegaan, daar wij aan de vervanging der door de monarchie benoemde prefecten hadden gedacht. Lang vóór het vertrek van den koning hadden onze prefecten de decre ten hunner benoeming in hun zak. De revo lutie heeft ons niet verrast, en de in de stra ten heerschende orde bewijst dat wij niets aan het toeval hebben overgelaten. Op de lijn KantonKaulun is volgens een bericht in de Berlijnsch bladen uit Kanton gisteren een erstig spooregongeluk gebeurd. Door voortdurende regens was de spoordijk ondermijnd met het gevolg, dat de locomo tief en drie wagens in een 10 M. diepen af grond stortten. Daarbij werden 30 Chinee- sche passagiers gedood en 50 deels zwaar ge wond. Het Bulgaarsche kabinet Liaptsjef is af getreden om den koning volle vrijheid te ge ven, de meening van de leiders der oppositie in te winnen over een nieuwe regeeringsvor- ming. De koning heeft Liaptsjef opgedragen, de loopende zaken te blijven afwikkelen, en zal heden nog een onderhoud hebben met den voorzitter van de Sobranja en de leiders van de verschillende partijen. Waarschijn lijk zal de oud-minister president en leider der democratische partij Alexander Malinoff met de vorming van het nieuwe kabinet be last worden op den grondslag van een groote coalitie. De nieuwe verkiezingen zullen waar schijnlijk op 7 Juni a.s. plaats vinden. DE VERKIEZINGSOVERWINNINGEN VAN OUD-MINISTER-PRESIDENT HERRIOT. Bij de verkiezingen voor den gemeente raad te Lyon werd Zondag de oud-minister- president en oud-burgemeester van Lyon, Herriot, in een tot nog toe door een socialist vertegenwoordigden kieskring gekozen met negenduizend van de vijftienduizend uitge brachte stemmen, terwijl de socialistische te- gen-candidaat slechts tweeduizend stemmen op zich vereenigde. Herriot, die wegens ver schil van meening met de socialistische raadsfractie als burgemeester zijn ontslag nam, zal thans waarschijnlijk weer deze functie aanvaarden. De geheele Parijsche pers wijdt uitvoerige artikelen aan dit suc ces van Herriot, aangezien het burgemees tersambt te Lyon gedurende de vijfentwintig jarige ambtsperiode van Herriot voortdurend een twistappel tusschen radicaal-socialisten en socialisten is geweest. MOEILIJKHEDEN IN TANGER? De Britsche consul-generaal te Tan- ger heeft de Engelsche regeering ver zocht om bescherming voor de Britsche onderdanen in de internationale zon6 Reizigers, die op hun vlucht uit Tanger te Ceuta in Spaansch Marokko aankwa men, deelden mede, dat na de revolutie in Spanje de revolutionnahe republikei nen getracht hebben de Tangerzone, die onder gemeenschappelijk Britsch, Fransch en Spaansch beheer staat, in hun macht te kriigen. Het zou daarbij tot ernstige straatgevechten zijn ge komen. Van officieuse zijde wordt tegenge sproken dat te Gibraltar twee compag nieën van het Lincoln Shire-regiment gereed stonden om met een onbekend doel te vertrekken, doch andere berich ten melden bijzonderheden omtrent in de laatste vierentwintig uur genomen voorzorgsmaatregelen. Van het Ministe rie van Oorlog te Londen was noch een bevestiging, noch een ontkenning van deze berichten te krijgen. Men verwacht, dat, wanneer de toe stand zoo verward is als uit sommige berichten van reizigers valt af te leiden, de Rafkabylen die er reeds vaker in ge slaagd zijn den Spaanschen troepen ern stige verliezen toe te brengen, van den toestand gebruik zullen maken voor hun eigen doeleinden, waardoor ernstige complicaties zullen kunnen ontstaan. De onrustbarende berichten over de inter nationale zone van Tanger blijken niet in overeenstemming te zijn met de waarheid. In Tanger zijn weliswaar in verband met de Spaansche omwenteling enkele ongeregeld heden voorgekomen, doch thans is in de ge heele zone de rust hersteld. Het bericht, dat de Britsche Consul-Generaal militaire ver sterking zou hebben aangevraagd, is even min juist gebleken. HET AUTOBUS-ONGELUK TE BLERIK. Het Scheidsgerecht der Nederlandsche Spoorwegen heeft gisteren in besloten zitting vergaderd in een der lokaliteiten van het Staatsspoorstation te Den Haag. Behandeld werd het hooger beroep, inge steld door de baanwachteres te Blerik tegen het haar gegeven ontslag in verband met het ernstige ongeluk bij Blerik, waarbij eenige menschenlevens vielen te betreuren. Het Scheidsgerecht zal te zijner tijd zijn beslissing aan de betrokken partijen mededee- len. KINDJE BEDWELMD GERAAKT EN OVERLEDEN. Een droeve thuiskomst. •In Elinkwijk te Utrecht is Zondagavond een klein kind, waarschijnlijk doordat een gasvlam te veel zuurstof aan het gebruik onttrok, dermate bedwelmd geraakt, dat later alle pogingen om de levensgeesten op te wekken, faalden. Dien avond waren vader en moeder uitgegaan, nadat zij een buur vrouw hadden gevraagd op een bepaald tijd stip even een kijkje te nemen. Toen zij aan het verzoek gevolg gaf, deed zij in de keuken de tragische ontdekking. Bovendien waren ook twee oudere kinderen bedwelmd geraakt, doch deze kwamer. na eenigen tijd bij. Vier andere kleuter^ bevonden zich reeds in bed. OMGEKOCHT VOOR HET PLEGEN VAN EEN MOORDAANSLAG. De politie bijtijds ingegrepen. De in de Witte de Withstraat te Den Haag wonende gebr. J. S. en M. S., die vroe ger samen een manufacturenzaak dreven, waren korten tijd geleden gehuwd, waarop zij ieder afzonderlijk hun zaak gingen drij ven. De verstandhouding werd er hierbij ech ter niet beter op, daar zij zich in dezelfde straat vestigden en elkaar heftig beconcur reerden. Dit gaf soms aanleiding tot hevige woordenwisselingen en vechtpartijen, die meermalen op straat werden voortgezet. Nadat de politie tevergeefs gepoogd had partijen te verzoenen, werd aan den 42-jari- gen J. S., die evenals M. S. een Duitscher is, medegedeeld, dat hij het land per 1 Mei moest verlaten. De verhouding tusschen hem en zijn broer werd hierdoor neg slechter, zoo erg zelfs, dat J. S. een zekeren C. V. wist over te halen een moordaanslag op zijn broer te plegen. Dit kwam dezer dagen de politie ter oore, die J. S. arresteerde, evenals den 41-jarigen coupeur C. K. die ook in het complot betrok ken was. Het bleek, dat G. V. reeds een col- bercostuum als belooning had ontvangen voor zijn bereidverklaring M. S. te dooden, terwijl hem tevens een flinke som gelds was toegezegd. K. heeft een volledige bekentenis afgelegd, terwijl J. S. oorspronkelijk bekend heeft, doch op deze bekentenis gedeeltelijk is teruggeko men. Beiden zijn in vtrzekerde bewaring gesteld.

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 1