GERO-ZILVER ARTIKELEN N.V. ALKMAARSCH WARENHUIS en slechts 100 onderhoudskosten GERQ Slechts f 24*- p* doz« een menschenleeftijd garantie n.v. H. Engleberfs Automobielhandel - Den Haag N.V. Eerste Hyg. Alkmaarsche Broodfabriek IN GROOTE VERSCHEIDENHEID VERKRIJGBAAR BIJ Natuurlijk is het U niet onverschillig uit welke kwaliteit grondstoffen Uw brood bereid wordt, maar het mag U ook niet onverschillig zijn hoe de bereiding geschiedt. Door aanschaffing van de nieuwste machines hebben wij de machinale bereiding veel verder doorgevoerd dan tot nu toe, bevorderen daardoor de hygiëne, en dus uwe gezondheid. Koopt ons machinaal bereid brood, onder schei* kundige controle, bovendien dividenduitkeering. Baangracht. Tel. 319. STAD EN OMGEVING. vertrokken personen. f. de Vries, N.H., schildersknecht, v. Rotterdam naar Waterschapsstraat 8. J. Oudekerk, N.H., dienstbode, van Oude Pekela naar Nieuwesloot 38. C. A. van der Togt, R.K., conducteur N. S., en gezin, van Veur naar Landstraat 38. W. Kleistra, N.H., van Obdam naar Tous- saintstraat 11. N. Amse, N.H., bouw kundige, van Wieringen naar Stationsweg 134. H. Gindel, R.K., winkeljuffrouw, van Workum naar Verdronken oord 36. J. C. J. Pameijer, N.H., van Wageningen naar Oudegracht 293. K. ten Brinke, N.H., kellner, van Hengelo naar Nieuwesloot 49. D. Bosscher, geen, van Amsterdam naar Parkstraat 1. G. Liefhebber, N.Hland bouwer, met echtg. en dochter, van Oude Niedorp naar Kennemersingel 1. W. C. de Jong, N.H., van Amsterdam naar Snaannans- laan 97. C. Renses, N.H., van Heerhugo- waard naar Popelmanslaan 9. E J. M. Hasselfelt, R.K., en zuster, van Bloemendaal naar Emmastraat 12. C. E. Burkunk, N.H., dienstbode, Emmastraat 43, van Amersfoort. Dit nieuwe populaire model kost inderdaad slechts f 24.- per dozijn lepels of vorken. En toch origineel Gero-zilver met een menschenleeftijd garantie I Eenvoudig en ele gant, een sieraad op tafel,. Vraagt de speciale brochure No. 29 of beter nog: laat U zich het model eens voor leggen. Alle goede zaken verkoopen het. HATlSfRA Een enthousiast Nash-bezitter, de heer E. J. v. d. V. deelde ons o.a. dezer dagen, naar aanleiding van het aanschaffen van 'n nieuwen Nash mede, dat zijn oude wagen in den tijd van 4 jaar ca. 177.000 K.M. heeft afgelegd, terwijl dé eenige reparaties bestonden uit het vernieuwen der remvocring en het bijslijpen vat» de kleppen. De origineele brief ligt voor belangstel* lenden op ons kantoor ter inzage. Dat een automobiel 20.000 a 25.000 K.M. loopt, is wel de minste eisch, dien men aan eiken willekeurigen wagen kan stellen. Maar 177.000 K.M., vier maal den omtrek der aarde', met ca. 100.— onderhoudskosten, jadan kan men over prestaties spreken. Fraai geïllustreerde catalogi en vergelijkingsschema worden op aanvrage gaarne toegezonden. <(f ouversplinterbare ruiten Theresiastraat 145 - Bezuidenhout 71 - Telefoon 772085 Opgericht 1898 rtjU l UTRECHT: Nachtegaalstraat 75-75a - Telef. 13075 fivaiep. MIDDELBURG: Korte Delft - TeJefooo 626 haarplaats, dat daarvoor echter een borg stelling vereischt werd van 500, dat hij f 300 wel van iemand kon krijgen en dat hij dus nog 200 moest zien te vinden. Den Zaterdag daarop zou hij zijn meisje in Utrecht wachten. De huishoudster was klaarblijkelijk door dit schrijven zeer getroffen; zij nam van haar spaarbankboekje 200 op en reisde naar het Sticfit. In een café ontmoetten de twee elkaar en daar heeft de monteur het heele verhaal in geuren en kleuren nog eens verteld, waar door het meisje bewogen werd tot afgifte van de 200. Later is uitgekomen, dat van het verhaal totaal niets waar is. Het meisje had in den loop der tijden nog 200 voor levensonder houd aan den monteur gegeven, zoodat ze in totaal 400 aan hem was kwijt geraakt. Gisteren stond de man terecht. Hij beweer de, dat het meisje hem vrijwillig en zonder eenige pressie Van zijn kant het geld gegeven had en dat op haar verzoek het verhaal ver zonnen was van de betrekking als rijwielbe- waarplaatscontroleur om aan haar familie en kennissen het te doen voorkomen, alsof hij *en vaste positie had en dus daarmede te ver baren, dat ze het geld aan hem gaf. net meisje, als getuige gehoord, ontkende °'t ten stelligste en zeide, dat zij alleen op e mooie verhalen, die verdachte haar deed, geve°6 W3S over£eSaan om hem het geld te Ge officier vroeg een jaar en drie maanden gevangenisstraf met aftrek van de preven tieve hechtenis. Mr. Swane, de verdediger, «rong aan op ter beschikking-stelling van de regeering. Uitspraak 2 Juni. A. M. Antonioli, R.K.. onderwijzeres, van Tesselschadestraat 2 naar Velsen. J Oud, N.H., kappersbediende, van Koorstraat 41 naar Purmerend. J..Ide- ®a> N.H., zuivelbewerker, van Boezem singel 19 naar Oudorp. M .Beer, R.K., dienstbode, van Langestraat 36 naar Eergen aan Zee. M. Schulte, R.K., dienstbode, van Langestraat 35 naar Bergen aan Zee. A. Boers, G.K., tui nier met echtg. en 2 kinderen, van Schermerweg 13 naar Naaldwijk. J. Schipper, R.K., dienstbode, van Em mastraat 64 naar Limmen. L. Schip- Pers. N.H., loopknecht, van Luttik Uudorp 3ia naar Utrecht. W. M van Aesch, geen, marinier, van Karl Marx- straat 6 naar Rotterdam. J. de Lan gen, R.K., èn huishoudster, van Wilde manstraat 5 inw. n. Amsterdam. J. Chr. Mulders, geen, magazijnbediende, van Stuartstraat 73 naar Amsterdam. M. Hoekstra, N.H., dienstbode, van Oude gracht 182 naar Amsterdam. A. Vis ser, geen, dienstbode, van Lindenlaan 127, naar Delfzijl. Chr. A. Rabeling, geen, van Liefdelaan 30 naar Den Hel der. G. W. Petersen, G.K., handels reiziger, met echtg. en 2 kinderen, van Spoorstraat 91 naar Zaandam. J. Opgelder, G.K., hulp in de huishouding, van le Landdwarsstraat 3 naar Kam pen. P. J. Potgieser, geen, tuinier, met echtg., D.G., en dochter, N.H., van Kruis- laan 18 naar Oudorp. Tj. Aukema, D., dienstbode, van Laat 221 naar Heiloo. N. Bruin, N.H., kantoorbediende, van Ritsevoort 25 naar Heiloo. C. M. van der Schot, R.K., van Boterstraat 9 naar Amsterdam. j. M. Keijzer, R.K., dienst bode, van Laat 108 naar Limmen. K. de Groot, N.H., grondwerker, met echtg. en 2 kinderen, van Omval 46 inw. naar Heiloo. A. Scholleineijer, R.K., van Nassaulaan 31 naar Limmen. A. C. Vermeulen, R.K., van Zevenhuizen 3a n. Noordwijk. D. Braak, N.H., chauffeur, van Van der Woudestraat 9 naar Sint- Pancras. F. J. Wildenburg, R.K., on derwijzer, van St Josephstraat 7 naar Hoorn. J. G. Winkel, R.K., en gezin, van Kanaalkade 31 naar Nijmegen. B. A. Kramer, R.K., winkeljuffrouw, van Stationsweg 112 naar Amersfoort. INGEKOMEN PERSONEN. H. van den Berg, R.K., conducteur N. S., met echt. en dochter, van Veur naar Oudegracht 149. J. M. de Groot, N.H., verpleegster, van Den Helder naar Wil- helminalaan 11. J. van Os, N.H., ver pleegster, van Den Helder naar Wilhel- minalaan 11. H. W. Jansen, N.H., hoofdconducteur N. S., met echtgenoote en zoon, van Uitgeest naar Stationstraat 12. L. Verblauw, N.H., chauffeur, van Hoorn naar Kanaaldijk 5. J. P. Kruijs- veld, R.K., fabrieksarbeider, van Velsen naar Eikelenbergstraat 21. E. van Renen, N.H., conducteur N. S., met echt genoote en 6 kinderen, van Uitgeest n. Boezemsingel 12. W. Kemp, N.H., pak huisknecht, met echtgenoote en 3 kinde ren, van Oudorp naar Stuartstraat 56. J. B. Vink, R.K., kantoorbediende, van Bergen, naar Nieuwesloot 19a. A. de Vries, geen, monteur, van Curagao naar Nieuwpoortsiaan 144. C. Keizer, N.H., winkelbediende, van Oudorp naar Kreb- besteeg. T. C. Zoter, N.H., wagenvoer der N. S., en gezin, van Voorburg naar Bergerweg 12a. H. Eijsen, D.G., kaas handelaar, en echtgenoote, N.H., van Bergen naar Geesterweg 3. P. Baas, N.H., groentenhandelaar, en gezin, van Heiloo naar Heilooërdijk 50. P. de Waal, N.H., chauffeur, en gezin, van Heiloo naar Heilooërdijk 50. H. J. Janssen, R.K., winkelier, en gezin, van Amsterdam naar Scharloo 17. B. Coster, G.K., wagenvoerder N. S., en echtgenoote, R.K., en kinderen, G.K., van Voorburg naar Hoeverkade 3a. A. Th. Breems, R.K., religieuse, van Amster dam naar Nassauplein 11. j. c. A. van Schie, R.K., erligieuse, van Amster dam naar Van Everdingenstraat 18. A. Rootring, R.K., auto-monteur, van Amsterdam naar Baanpad 31. KL May, geen, reiziger, van Zaandam naar Boezemsingel 11. N. J. van Leeuwen, R.K., advocaat en procureur, van Delft naar Oudegraht 245. A. W. van den Hoek, geen, bankwerker-electriciën N. S., en gezin, van Haarlem naar Font. Verschuirstraat 16. J. de Jong, D.G., zonder beroep, van Heiloo naar Drui- venlaan 40. H. Hoek, D.G., zonder be roep, en echtgenoote, N.H., van Bergen naar Nieuwpoortsiaan 74. C. W. Bakker, R.K., van Texel naar Oudorper- dijkje 2a. J. Winthorst, R.K., zonder beroep, van Amersfoort naar Oudegracht 204. M. M. C. Pragt, R.K., zonder be roep, vn Amersfoort naar Oudegracht 204. Th. J. de Munnik, geen, bankwer ker N. S., en gezin, van Voorburg naar Dahliastraat 15a. G. Meijer, N.H., schoenmaker, van Borger naar Huig- brouwerstraat 10a. A. Janssen, N.H., conducteur N. S., en gezin, van Uitgeest naar Heemraadstraat 3. M. Deutekom, geen, bouwkundig opzichter, en gezin, van Beemster naar Van Houtenkade 29. J. de Jong, R K., los werkman,, van Limmen naar le Kabelstraat 29. P. 7. Coppens, R.K., tandtechniker, van Den Bosch naar Langestraat 64. W. Groen, wed. van P. C. Eriks, N.H., zonder be roep, en gezin, van Boxtel naar Snaar- manslaan 46. A. Frankema, geen, zonder beroep, van Bolsward n. Snaar— manslaan 79. W. Bartels, geen, wa genvoerder N. S., en gezin, van .Voor burg naar Tulpstraat lö. C. Zuider- hoek, N.H., agent levensverzekerings maatschappij, van Amsterdam naar Sta tionsweg 15. A. B. Pierik, geen, los werkman, van Amsterdam naar Laat 34. J. L. de Jonge, geen, glas in lood- zetter, van Amsterdam naar K. van 't Veei straat 3.. J. Oud,»R.K., winkelier, van Egmond aan Zee naar Prins Hen drikstraat 3. H. de Wid, N.H., reizi ger, van Den Helder n. Van der Woude straat 3. J. Mooijweer, N.H., wagen voerder N. S., van Voorburg naar Zo- cherstraat 24. E. Nobels, G.K., stuur man ter koopvaardij, en gezin, van Sin gapore naar Comansstraat 28. E. Dijkstra, geen, dienstbode, van Den Helder naar Oudegracht 178. H. van de Pol, N.H., hoofdconducteur N. S., van Uitgeest naar Stuartstraat 22. H. Cnoossen, N.H., los arbeider, en gezin, van Bergen naar Kwakelpad 7. J. F. Seidl, R.K., kellner, van Oostenrijk naar Langestraat 94. C. J. Dekker, expedi tieknecht, geen, en gezin, van Heiloo n. Liefdelaan 27. f. Struck, D.E., dienst bode, van Gelsenkirchen naar Kenne- merstraatweg 11. A. Kager, R.K., kan toorbediende, van CuraQao n. Oude gracht 152a. A. Beverungen, R.K., d.b., van Höxter naar Kennemerstraatweg 79. T. Jellema, N.H., en 3 kinderen, Nieuw poortsiaan 138, van Heiloo. C. G. Vendel, R.K., en echtg., Nieuwstraat 13, van Scher- merhorn. H. Z. Hommes, O.G., wijnhan delaar, Zilverstraat 1, van Beverwijk. Th. Verhage, R.K., wagenvoerder N. S., met echtgenoote en zoon, Vander Kaaystraat 23, van Stompwijk. J. Kalverboer, N.H., zon der beroep, met echtgenoote, Kennemer straatweg 114, van Oterleek. J. Breeds N.H., zonder beroep, en echtgenoote, Metius- gracht 23, van Wieringerwaard. J. E. Kloote, N.H., assistente in de huish., Wilhel- minalaan 11, van Zierikzee. G. Postma, geen, boterhandelaar, met echtg. en 3 kinde ren, Nieuwlandersingel 75a, van Bergen. N. D. de Boer, geen, dienstbode, Kennemer singel 1, van Oude Niedorp. M. H. J. Eemstinan, E.L., zonder beroep, Schouten straat 18a, van Arnhemè C. M. A. Duijve- stijn, R.K., religieuse, Van Everdingenstraat 18, van Delft. A. G. Genefaas, R K., en echtgenoote, Oudorperdijkje 2 II, van Ursem. J- Spit, geen, wagenvoerder N. S., met echtgenoote, N.H., met 2 kinderen, Hoever kade 3, van Stompwijk. J. Korff, N.H., zonder beroep, Noorderkade 33, van Winkel. H. H. Oushoorn, R.K., correspondent, Em mastraat 19, van Amsterdam. G. vaa Twuijver, N.H., pianist, Toussaintstraat 11, van Zuid-Scharwoude. G. C. Bruul N.H., en echtgenoote, Nieuwpoortsiaan 9, van Heiloo. D. M. Douma, N.H., transport arbeider, met echtg. en 3 kinderen, Compag- niestraat 10, van Oterleek. J. F. Herrebout, geen, conducteur N. S., met echtg. en zoon. Heemraadstraat 7, van Uitgeest M. C, Sieuwertsen, N.H., zonder beroep, Omval 5, inw., van Den Helder. J. Vermeer. N.H., zonder beroep, met echtg. en zoon, Heilooër dijk 9, van Zd. en Nd. Schermer. E. Brok, R.K., dienstbode, Helderscheweg 34, van 's-Hertogenbosch. A. J. Th. Hofman. R.K directeur Gem. lichtbedrijven, met 2 kinderen, en schoonzuster, Helderscheweg 34, van Den1 Bosch. A. Pille, geen, wagenvoerder N. S., met echtgenoote, Waterschapstraat 24, van Stompwijk. G. J Dekker, R.K., chauffeur, Wognumschebuurt 25, van Harenkarspel. G. J. Schepers, R.K., schipper, a. b. Nic. Wit- sen, Eilandswal, van Rotterdam. M. G!. Jagers, N.H., dienstbode, Augustijnsteeg 2a, van Rotterdam. Th. van Lier, R.K., Eike- lenbergstraat 54, van Oude Nkdorp. A. Broersen, R.K., dienstbode, Emmastraat 64, van Harenkarspel. C. Bruin, R.K., dienst bode, Verl. Landstraat 21, van Harenkarspel. S. Bak, N.H., en echtgenoote, Heilooërdijk 5, van Uitgeest. G. Hollenberg, N.H., boerenarbeider, met echtg. en 4 kinderen en schoonmoeder, Hoeverweg 8, van Akersloot. A. G. Gaijk, Ev.Ref., meubelmaker. Luttik- Oudorp 31, van Heiloo.

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 7