Maandelij „EDELWEISS'zeeppoeder Boeken Tijdschriften PUZZLE WEDSTRIJD Jeugdlectuur Bfnüeïtlaudr WE ivosïi HH VATV EEIT V ei»KITRKI<2I ATjt I- föij utcla/e tuiokaUar <A PU DO!NO FA BR. 'C CR0N1NCEN een genoeglijke dag. De oudjes wonen 18 jaar in onze gemeente. Het fanfarecorps „Eensgezindheid'' bracht hun een secenade. Als gevolg van de naweën van de can- didaatstelling voor den gemeenteraad waar bij de arbeiders hun ontstemming uitspraken, heeft de heer H. J. M. Rietmeijer als voorzit ter van den R.K. Volksbond bedankt. In het verslag van de Coöp. Boerenleen bank staat dat de heer M. Zonneveld voor stelde om de rente van voorschotten te bepa len op 3 3/4 pCt. Dit moet zijn 4 3/4 pCt., dus 1/4 pCt. lager dan het bestuur voorstel de. EXCURSIE NAAR DE WIERINGERMEER EN DE ZUIDERZEEWERKEN. Men schrijft ons: In verband met de vele aanvragen, een be zoek te brengen aan de Wieringermeer, is het wenschelijk gebleken een algenïeen excursie plan vast te stellen, waarin de hoofdzaken zijn opgenomen, welke voor bezichtiging in aanmerking komen. Daar de Wieringermeer nog niet voor auto's toegankelijk is en het voor bezichtiging van de werkzaamheden, verband houdende met het in cultuur bren gen van de gronden, noodzakelijk is, in den nieuwen polder vrij groote afstsanden af te leggen, heeft de Wieringermeer-directie de :N.V. Gebr. Kaan's Vervoer Mij. te Hippoly tushoef (Wieringen) gemachtigd, op bepaal de dagen en uren belangstellenden tegen bil lijke vergoeding naar de daarvoor in aan merking komende plaatsen in den polder te vervoeren. Ingevolge de gemaakte afspraak zal de N.V. Gebr. Kaan van 1 Juni af op eiken Dinsdag en Vrijdag van Kolhorn af met een salonboot, plaats biedend aan circa 40 per sonen, een rondvaart door den polder ma ken, volgens een door de Wieringermeer-di rectie vast te stellen route, waarbij een door genoemde directie beschikbaar gesteld leidei de gewenschte inlichtingen zal verstrekken. Op genoemde dagen zal des morgens om 10 uur en 's middags om 2 uur een uitstapje worden gemaakt van circa 3'A uur waarbij de nieuwe sluis in de Wieringermeer nabij Kolhorn, als punt van vertrek en aankomst is gekozen. Het tarief is voor deze halve dag-excursies vastsgesteld op 1.25 per persoon, met dien verstande, dat per boottocht door de, deelne mers in totaal een minimum van 15 ver schuldigd zal zijn. Behalve op genoemde dagen en uren zal de boot door de N.V. Gebr. Kaan ook op de andere dagen op aanvrage voor excursies be schikbaar zijn, waarbij desgewenscht een grootere route kan worden gemaakt en tevens zooveel mogelijk geleide namens de Wierin germeer-directie aan boord zal worden ver strekt. Het tarief voor een boottocht van 10 5 uur is vastgesteld op 1.50 per persoon, met dien verstande, dat de deelnemers in to taal voor deze heele-dag-excursie een bedrag van 25 verschuldigd zullen zijn. Gezelschappen, welke de Wieringermeer wenschen te bezoeken, wordt aanbevolen zich hiervoor tijdig schriftelijk op te geven bij de N.V. Gebr. Kaan te Wieringen. Hoewel een eenvoudig buffet aan boord zal zijn, wordt ieder vrijheid gelaten, eigen consumptie aan boord mee te nemen. Aan degenen die tevens den proefpolder nabij Andijk wenschen te bezoeken, wordt meegedeeld, dat hiertoe dezen zomer op el- ken Dinsdag en Vrijdagmiddag (van 2 uur af) gelegenheid wordt gegeven en zooveel mogelijk geleide beschikbaar zal worden ge steld. Men gelieve zich hiertoe aan te melden aan het laboratorium ter plaatse. Voor be zoek op andere tijdstippen is schriftelijk over leg noodig met den landbouwkundigen-amb tenaar ir. W. A. Bosma, Wieringermeerpol- der te Medemblik. Ten aanzien van het bezoeken van de Zui derzeewerken heeft de directeur-generaal der Zuiderzeewerken het volgende bepaald: Aan de heeren W. Verkerk, rijksontspan- ningslokaal in Den Oever (Wieringen) en W. J. Agterberg, rijksonjspanningslokaal te Kornwerderzand, die met de ter plaatse uit te voeren werken bekend zijn, is vergunning verleend tot het rondleiden van gezelschap pen, zoodat de in aanbouw zijnde sluiswer- ken ter plaatse kunnen worden bezichtigd, indien van de diensten van deze geleiders wordt gebruik gemaakt. (Kosten Ó.50 per persoon met een minimum van 2.50 en een maximum van 10). Hierbij zij aangetee- kend, dat, wanneer men Den Oever en Korn werderzand per eigen vaartuig wil bereiken, vooraf voor het meren in de werkhavens ver gunning moet worden aangevraagd, respec tievelijk aan den havenmeester K. Brinkman, Den Oever, of aan den ingenieur bij den diens der Zuiderzeewerken te Kornwerder zand, daar de dienstuitoefening hiertegen 'n beletsel kan vormen. Door de N. V Gebr. Kaan's Vervoer-Maatschappij, Directie Ge- bi oeders Kaan, worden van de haven van den Oever uit, kleine rondvaarten georganiseerd passa /ierin naar de werken om en nabij Wieringen per persoon). Bezichtiging van de gemalen Lely te Me demblik en Leemans Den Oever wordt slechts toegestaan, wanneer daartegen dienst-oogpunt geen bezwaar bestaat, waar toe tijdig te voren overleg moet worden ge pleegd met de directie der Zuiderzeewerken te Medemblik. Aangeteekend wordt nog, dat een p giers- en vrachtdienst Medemblik—Wl gen Breezand—Kornwerderzand Har lingen door de stoombootonderneming Ijs seimeer (ondernemer Joh. Kool te Medem blik) wordt uitgeoefend, waarmede dagelijks behalve 's Zondags, langs de werken wordt gevaren, waaromtrent de Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer te Medemblik (secre taris J. Th. W. J. Vermolen) gaarne inlich tingen verstrekt, welke vereeniging voor be zoek aan de werken verder eenige program ma's, van inlichtingen omtrent huren van booten, autobussen, enz. voorzien, heeft on worpen, welke zij op aanvrage aan belang hebbenden toezendt. Ook kunnen afzonderlijke vaartochten met 'en boot van genoemde onderneming worden gemaakt, en groote gezelschappen kunnen booten huren van den veerdienst Enkhuizen Stavoren of van de N.V. Hoornsche Stoom bootreederij voorheen Horjus Co. te Hoorn HEEMSKERK. Ondertrouwd: Nic. v. Schagen en A Welagcn. I. I. de Beer en A. C. Duine veld. Th. I. v. Veen en P. Fock. Th. N Bruin en C. Schuijt. L. S. Henneman en I. Schuijt. Getrouwd: W. Kuiper en M. Klaver J. Beentjes en H. Timmermans. W. P de Jong en C. C. Beentjes. H. Hunnekinc en A. v. d. Kolk. Bevallen: J. de RuijterBeentjes z. G. de Boer—Admiraal z. A. Smit—Lim men z. Th. v. Lieshout—Duin d. S. N. de RuijterSinnig d. Overleden: G. Beentjes—de Jong, 59 j. B. Vendel—v. d. Kolk, 49 j. A. Tuin, 2 jaar. Van Reidansen, verzameld door Willemien Brom—Struick en uitgegeven door WL. en J. Brusse's Uitgevers-Maatschappij te Rot terdarn, is een tweede vermeerderde en ver beterde druk verschenen, door foto's en door duidelijke teekeningen van Pol Dom geïl lustreerd. In dit werkje, evenals in den nieuwen bundei van dezelfde beschrijfster, zijn alleraardigste dansen aangegeven, welke jongens en meisjes van pl.m. 12 tot 17 jarigen leeftijd in de bui tenlucht kunnen uitvoeren. Deze werkjes be doelen iets anders leeren kennen dan de mo derne dans, welke in een inleidend woord door Porf. Dr. Gerard Brom gekenschetst wordt als „een lam'endig waggelen", als „de verdocving voor een beu-gcredeneerd en krom-gedraaid geslacht, dat alleen nog la chen kan wanneer het kunstmatig wordt ge kieteld". Heel vleind voor de moderne dansen is dat niet, maar wij geven gaarne toe, dat de rei dansen welke men hier verzameld heeft een heel wat natuurlijker karakter dragen. Men vindt er dansen bij welke om een kampvuur of om een Meiboom gedanst kunnen worden en wij vinden er zelfs de oude Skotse Trye „Hup süpen grottenbry en ik scil dy wol ipakke", zooals deze nationale dans nog bij tal van Friese';c vereenigingen gedanst wordt. Of men er in zal slagen de onnatuurlijke dans van tegenwoordig, die niet ten onrechte een dierennaam draagt foxtrot, pas de 1'ours enz. door mooie en natuurlijke rei dansen te vervangen, betwijfelen wij ten zeerste zoolang de dans voor velen nog iets anders beteekent dan de behoefte om zijn le venslust in sierlijke bewegingen te uiten. Maar zelfs het pogen is schoon en wij vesti gen gaarne de aandacht op deze dansen, die wellicht in jeugdvereenigingen bestudeerd en met enthousiasme uitgevoerd zullen worden. Ons volk weer tot natuur en waarheid te rug te brengen, speciaal in zijn dansen is een streven waaraan wij gaarne onze mede werking verkenen. H. Ashion—Wolfe, die reeds een serie boeken over misdaden en misdadigers schreef, heeft daaraan een nieuw werk toege voegd door de uitgave In hun groei bedor ven, welk boek door J. Philip Kruseman te Den Haag is uitgegeven. De tolk bij de civiele en crimineele recht banken verhaalt in dit werk opnieuw hoe ver schillende geniale misdadigers het op leven en eigendom van Fransche burgers voorzien bdden en hoe er is gestreden tusschen de bekwaamste boeven en de meest geroutineer de rechercheurs en inspecteurs van de Fran sche Süreté. De veiligheidsdienst, die man nen als Bertillon onder hare medewerkers telde, die over een uitgebreid laboratorium en uiterst bekwame detectives beschikt, is in vrijwel alle gevallen in staat een misdaad op te helderen. Ashton Wolfe doet ook in dit werk weer uitkomen, dat de strijd in stoutmoedigheid en scherpzinnigheid bui'rngewoon interes sant is en geeft toe, dat er enkele geniale boeven zijn, die men niet in handen heeft kunnen krijgen. Dat een detective van de Süreté geen ge makkelijk leven heeft, dat hij tegelijkertijd een wetenschappelijk man en een voor niets terugdeinzend politieman moet zijn, wordt ook in dit boek weer bewezen. Waar noodig heeft de schrijver zijn verhaal geïllustreerd om daarmede de waarheid zijner vertellingen in het licht te stellen. Zij zijn inderdaad zoo zonderling, dat men zonder deze authentieke foto's onwillekeurig aan een al te groote fan tasie zou gelooven. Voor liefhebbers van detectieve-verhalen is dit deel van de reeds verschenen serie weer een boek, dat met spanning gelezen zal wor den. Tj. De Hollandsche Revue heeft een artikel over den achttienden Volkenbondsdag. A. H. bespreekt de verwoesting van Maagdenburg, een der meest dramatische episodes uit den dertigjarigen oorlog en Fred Oudschans Dentz vertelt een en ander van het in aan bouw zijnde „Suid Afrikahuis" op Trafalgar Denk om de inzending der puzzles voor de MEI-WEDSTRIJD vóór 1 JUNI. In elk pakje Edelweiss-Zeeppoeder een puzzlekaartje met volledige inlichtingen. N.V. ZEEPFABRIEKEN v.h. OE HAAS VAN BRERO. Afd. Puzzle-wsdstrl]c1. APELDOORN Syuare. Karl Lütge bespreekt bijzonderheden uit den Harz en Rolf Herbert Kunze heeft het 14-daagsche Revue-verhaal geschreven. Dr. Oskar Jclline vertelt een gevangenis- legende en H. W. Sandberg spreekt over mr. D. Fock en de Parijsche tentoonstelling. Uit het Soerab. Hbld. is de beschrijving overge nomen van een belangrijk feit uit de geschie denis van Bone. F. C. Laatsman beschrijft den dood van Jeanne d'Arc, die op 30 Mei a.s. voor 500 jaar op den brandstapel het leven liet. In Van Holkema Warendorfs Tip Top- serie zijn weer een aantal aardige boekjes verschenen. Augusta, geschreven door Suze Andries- sen vertelt van een meisje, dat na den dood van haar beschermster door een schurkach- tigen vrek onterfd wordt doordat hij het testament, dat haar een onbekommerd be staan waarborgt, te eigen bate laat verdwij nen. In deze spannende geschiedenis komt al les natuurlijk later terecht en krijgt de ban diet loon naar werken. In De Russische sneeuwvelden, door O. A Henty wordt verhaald hoe twee Engelsch: broers in den Napoleontischen tijd door aller lei avonturen elkander uit het oog verloren en elkaar weer aantroffen in het verre Rus land waar de Fransche keizer juist zijn grootste nederlaag had geleden. Dit boekje paart een geschiedkundig overzicht aan een interessante historie. De Kluizenaar in het woud van Olenchon, door E. Molt vertelt uit den Holjandschen riddertijd en. laat zien hoe een bedriegende monnik zich voor Boudewijn, keizer van Con- stantnnopel uitgaf. Allerlei gewoonten en spelen uit den riddertijd worden in dit werkje besproken. Ten slotte verscheen in deze serie De jon gens van Oudenoord, door D. Dijkstra, een geschiedenis van een groep dorpsjongens, die zich op allerlei wijze vermaken en waarin de verschillende karakters alleraardigst ge- teekend zijn. Al de werkjes uit dege goedkoope serie zijn met enkele eenvoudige plaatjes door W. Heskes geïllustreerd. ONTWERP-ANTI-DUMPINGSWET. De Commissie voor de Economische. Politiek heeft afwijzend geadviseerd. Naar gemeld wordt, heeft de Commissie voor dé Economische Politiek in haar jong ste vergadering zich met overgroote meer derheid van de aanwezige leden uitgespro ken tegen het ontwerp-anti-dumpingswet. Men zal nu hebben af te wachten of de ministerraad onder de gegeven omstandighe den dit ontwerp toch nog bij de Kamer zal indienen, meent het Hbld. VALSCHE GULDENS. Te Doetinchem zijn valsche guldens in om loop. De geldstukken zijn zeer goed nage maakt, alleen het randschrift ontbreekt. OPGRAVINGEN OP OCKENBURG De Nederl. Natuurhistorische Vereeniging bracht Woensdagmiddag een bezoek aan het landgoed Ockenburg te Loosduinen om de opgravingen, welke aldaar verricht zijn, in oogenschouw te nemen. De deelnemers aan de excursie werden rond geleid door dr. Schierbeek, den voorzitter der vereeniging, en door den heer Pabon, van het gemeente-archief, die de noodige uitleggin gen gaf bij het bezichtigen der verschillende oudheidkundige vondsten. „GRONNEGER SPRAOK". De vereeniging „Grönneger Spraok" te Groningen, vereeniging tot instandhouding van de Groningsche taal, heeft een prijs vraag uitgeschreven in het schrijven van oor spronkelijke tooneelstukken in die taal. Drie prijzen zijn uitgeloofd ten bedrag van 300, 150 en f 75. De jury bestaat uit de heeren Herman Poort, E. F. W. Brinkman en B. H. de Graaff. NED. BIBLIOTHEEK-CONGRES. Te Eindhoven. Tegelijkertijd met het negende Ned. Biblio theekcongres te Eindhoven hield de Neo. Vereeniging van bibliothecarissen Woensdag haar jaarvergadering, onder leiding van dr. J Hi rissen. In 1930 telde de vereeniging 307 leden, er was een bai.g saldo van 1370 gulden. De secretaris, dr. A. Lijsen, werd bij acclamatie in zijn functie bestendigd. Prof. dr. W. L. de Vrecse hield een voor dracht over: De verstrooiing van Nederland- sche handschriften en oude boeken over den aardbodem. LIET LOONCONFLICT IN DEN LANDBOUW TE NOORD-BRABANT. Uitspraak van het scheidsgerecht. De voorzitter van het scheidsgerecht, in gesteld in verband met het landbouwgeschil in westelijk Noord-Brabant, heeft, na par tijen te hebben gehoord, de volgende beslis sing genomen: het oorspronkelijk verzoek der werkgevers om een loonsverlaging van 15 pCt., hoewel door den noodtoestand waar in vele boeren zich bevinden en de slechte uitkomsten van het bedrijf voldoende ver klaard, moet worden afgewezen, wijl de loo- nen daardoor beneden het levensminimum bij een toch reeds lagen levensstandaard zouden dalen. Anderzijds rechtvaardigen de groote moeilijkheden, waarmede de boer-ar- beider thans heeft te kampen, van de zijde van de werknemers een zoo groot mogelijke tegemoetkoming. Dit geldt met name voor hen, die in vasten dienst werken. De sedert de vorige contractperiode ingetreden daling der kosten van levensonderhoud maakt nu een tijdelijk beperkte loonreductie mogelijk periode golden, evenwel met de volgende af in verband hiermede wordt bepaald, dat gedurende de periode 1 April 193128 Februari 1932 de arbeidsvoorwaarden gelijk zullen zijn aan die welke gedurende de "over eenkomstige maanden van de vorige contract periode gesloten, evenwel met de volgende af wijkingen: De looncn van de opperknechts, vaste rijknechts en andere arbeiders in vasten dienst zullen gedurende de periode 15 Mei tot 15 Nov. 1931 worden verlaagd met 6 die van de losse arbeiders met 1 ct. per uur. Ten slotte wordt bepaald, dat voorzoover ge durende de periode 1 April tot 17 Mei te weinig loon mocht zijn uitbetaald, het betref fende bedrag zal moeten worden aangezui verd voor 1 Juli 1931. ECONOMISCHE VOORLICHTINGS DIENST. Het Hbld. meent te kunnen voorspellen, dat als directeur-generaal van de nieuw te scheppen afd. handel en nijverheid aan het ministerie van A., H. en N. zal optreden dr. H. M. Hirschfeld, tot voor korten tijd chef van de economisch-statistische afdeeling der Javasche Bank. DE MOORD TE AALTEN. In verband met den moord op een 24-jari- gen jongeman te Aalten, waarvoor destijds diens broeder gearresteerd, is thans ook de moeder aangehouden en gevankelijk naar Zutfen overgebracht. JEUGDIG AVONTURIER. Eenige weken geleden heeft te De Lier de politie een 16-jarigen jongen aangehouden wegens diefstal van een auto, welke later onbeheerd terug gevonden werd en wegens ontvreemding van een rijwiel. De jeugdige delinquent is toen in een inrichting te Den Haag in voorloopige hechtenis gesteld. Toen deze week een rijksveldwachter van liet parket den jongen naar het huis van be- waring wilde overbrengen, is deze er in ge slaagd uit een rijdende tram te springen en in de drukte van de straten der residenbV«a het oog te verdwijnen. tle "il Hij zwerft thans in de omgeving van tv Lier rond, waar hij op enkele plaatse^kJ? gezien is. TOEZICHT OP DE RUSTTIJDEN BIJ DE SPOORWEGEN' Benoeming van controleur Op de vragen van het Tweede Kamp,-i den heer van Braambeek betreffende de noeming van een drietal controleurs bii w Rijkstoezicht op de spoorwegen voor deV trole op de dienst- en rusttijden van het am buspersoneel heeft de minister van wat staat geantwoord, dat bij het toezicht on h spoorwegen drie controleurs noodig - voor controle op de dienst- en rusttijden va" de bestuurders van autobussen. Als zoodanig zijn benoemd twee ondemr ficieren van de politietroepen. De derrU plaats wordt niet in het bijzonder openfT houden voor een onderofficier van de n0lir troepen, al is het niet uitgesloten, dat ma deze plaats door een onderofficier zal Wn den vervuld. r' De werkkring der onderofficieren van H» politietroepen wordt in het algemeen een schikte voorbereiding geacht voor het bedoel' de controleursambt, aangezien zij bekend zHn met het maken van rapporten, het opmakt van processen-verbaal, enz. Hieruit mag ech ter niet worden afgeleid, dat zij, die een a*' dere dan militaire opleiding hebben geh-"' niet voor een benoeming in aanmerking zo.? den kunnen komen. Mede in verband met de tijdelijke aanstel ling kwam het plaatsen van een oproepin» niet noodig voor, doch er bestaat geen b* zwaar voor het vervolg een oproeping k plaatsen. DE PRINSES GAAT MEE NAAR PARIJS, Naar wij vernemen zal prinses Juliana koningin bij haar bezoek aan de koloniale tentoonstelling te Parijs vergezellen. Dt prinses heeft het voornemen een week tt Parijs te verblijven. Dit bezoek vormt den inzet voor de jaar- lijksche buitenlandschc reis, waarvan zij einde Juli terugkeeren. EEN LANDGOED ONDER DEN HAMER. Woensdag vond de inzet plaats van de open bare verkooping van een oud landgoed, de voormalige heerlijkheid „Burgst" gelegen te Beek nabij de gemeente Princenhage. Hef landgoed is ruim 102 H.A. groot De inzet heeft onder zeer groote belangstelling plaat» gehad en het totaal is ingezet op 176.228 DOODELIJK ONGEVAL. Aan boord van een schip Gistermiddag ongeveer vier uur heeft in de Vulcaanhaven te Vlaardingen een ernstig ongeval plaats gehad. Bij het inklaren van het stoomschip „Maasbrug" van de Halcyon- lijn was de ongeveer 40-jarige G. van der Lugt, wonende te Vlaardingen, bezig een staaldraad in de stoomwinch in te scheren. Het schijnt, dat zijn ias gegrepen wad door de draad. Hij kwam te vallen, zoodat hij den stoom van de winch niet meer kon afzetten en met de staaldraad mee door de winch werd rondgedraaid. Vreeselijk verminkt kon hij tenslotte bevrijd worden. De onmiddellijk ontboden geneesheer kon slechts den dood constateeren. Het slachtoffer is niet gehuwd BROEDERSCHAP VAN ONTVANGERS VAN GEMEENTEN IN NEDERLAND. Onder voorzitterschap van den heer J. P- Boekhoudt, ontvanger der gemeente Apel doorn, heeft de Broederschap van Gemeente ontvangers haar jaarvergadering gehouden te Scheveningen op 19 en 20 Mei j.1. Uit het verslag van den secretaris bleek dat het le dental in 1930 vei meerderde met 109 Deaf' tredende bestuursleden, de heeren W. Hoep te Doetinchem en J. J. Wringer te Velsen, ver- den herbenoemd Tot eerelid werd benoem de heer C. J. H. Kroon, oud-ontvanger der gemeente Gouda. Als plaats voor de volg®' de vergadering werd aangewezen Amster dam. Door den heer J. Koudijs, gemeente ontvanger en hoofd der centrale boekhoud"1? te Weesp, werd een inleiding gehouden °v#er „Boekhouding en controle van den gemeente ontvanger", waarna zich een levendige ge' dachtenwisseling ontspon. Algemeen vas men van meening dat een goede controle zeer op prijs zal worden gesteld. Na afloop van de vergadering vereenigden de Ry®1 zich aan een geme-enscnappelijken maa'tno- Den volgenden dag had een autotocht plaat naar Noordwijk, waar de leden door het ge meentebestuur' werden ontvangen. Hiettt® werd geluncht, waarbij mede aanzaten u® burgemeester, dr secretaris en wethouder vau der Wiel der gemeente Noordwijk. 587. Bijtijds hadden Keesje en het matroosje gezien, wat zich in de torenkamer had afgespeeld en tijdig verdwenen zij om den toren, zoodat de sultan ze niet kon zien. Ze gingen naar den anderen kant van den toren, al zwevende op hun lucht- paardjes. „Laat ons hier de dingen afwachten", raadde Keesje. 588. Om den rand van den toren loerende, konden zij z'erl' l.oe de sultan uit het venster keek, om te zien, wie de PrirRe had willen helpen. Hij dacht, dit moeten lui zijn, die van grond de prinses wilden redden. Hij kon niet denken, dai kok en zijn vriend de matroos nog in de lucht waren, i au v-' lijks had Keesje gezien dat de sultan uit het venster k»n -• hij fluisterde zijn vriend toe: „Nou moeten wij hem gr/ipen

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 6