Atiïstecdmn sche Jieucs RUmetdaml Scheepstijdingen Kkedecicfit Rucgetijke JCunst mïlkienschap Jieck School Rechtszaken Spoct *.v, Hoog en laag: water. De Olympische spelen 1932 pl.m. 2 15 1^— UITGEEST. Dinsdagavond heeft in het hotel de Ooie vaar alhier plaats gehad, ten overstaan van notaris mr. J. W. van der Heide te Alkmaar, de verkooping van eenige perceelen weiland, wegens sterfgeval van mevr. R. Reijne—Los. De perceelen waren a. een perceel weiland, genaamd Jan Kaars aan den Draay onder de gemeente Uitgeest, groot 1.33.40 H.A. ver huurd aan K. Oortwijn voor 160 per jaar tot Kerstmis 1931. Kooper hiervan werd de heer H. Brasser te Krommenie voor 1990. !b. een perceel weiland en water, gelegen aan de Wetsloot in den polder Het Woud te Mar- kenbinnen, gem. Uitgeest, groot 1.15.50 H.A. verhuurd aan C. Aafjes voor 120 per jaar tot Kerstmis 1931. Kooper hiervan werd de heer H. Noom te Markenbinnen voor 1201. Dinsdag maakte de meisjesvereeniging Bid en Werk een uitstapje naar Valkenveen. Het mooie weer begunstigde het uitstapje niet weinig. Allereerst werd het strand op gezocht waar langen tijd vertoefd werd en ging men daarna naar een speeltuin. Eerst laat in den avond arriveerden de meisjes hier weer ten zeerste voldaan over het veel genotene. Tot conciërge van het Gezellenhuis al hier is benoemd de heer Jn. Teeling te Heems kerk. t SINT PANCRAS. De eerste roode kool werd aan de markt te Broek op Langendijk aangeboden door den tuinder D. Kloosterboer Jr. alhier. Dus hebben we weer een nieuw product in dit sei zoen. De groote aanvoer zal echter nog wel eenigen tijd op zich laten wachten, de z.g.n. stookplanten beginnen zich te ontwikkelen doch de koude bakplanten zijn nog lang niet volgroei# ZUID-SCHARWOUDE. Alhier heeft eene vergadering plaats ge glad van de Langedijker Vereeniging voor huisverzorging, welke onder leiding stond van mevr. DijkhuizenBoon, die het doel der vereeniging enz. belichtte. Van de 126 inge schrevenen waren slechts 11 dames opgeko men met nog 6 dames die zich ook als lid lie ten inschrijven. Tot leden van de commissie alhier werden nog benoemd Mevr. Stam Dirkmaat en mevr. KunnenHelder. Naar verhouding van het aantal ingeschrevenen mag de opkomst gering genoemd worden. Het getal ingeschrevenen, zoo wil het ons voorkomen, bewijst dat er aan eene dusdanige vereeniging behoefte is. Onze plaatsgenoot, de heer R. Mam men, is als boekhouder benoemd aan de Coöperatieve Verbruiksvéreeniging „Vooruit" te Apeldoorn. SCHERMERHORN. Onder architectuur van den gemeente-op- ilchter, den heer IJ. Molenaar, werd Don derdagavond aanbesteed het bouwen van een burgerwoonhuis, zonder schilderwerk, voor rekening van den heer M. de Reus. Ingeschreven werd als volgt: De Koe koek te Oostgraftdijk 2495; F. Verweel te Alkmaar 2445; S. Kan te Schermerhorn 2365; Gebrs. Hes te St. Pancras 2290; Gebrs. Krom te Akersloot 2250; D. van Etten te Alkmaar 2225; J. Krum en Vis ser te Alkmaar 2195; G. Borsjes te Scher merhorn 2073. De begrooting was 2100. Gegund aan de laagste inschrijvers de heeren van Diepen en Schotsman te Scher merhorn. PROVINCIALE STATEN. Opcenten grondbelasting. Voorgesteld wordt voor 1932 te heffen: twintig opcenten op de hoofdsom der belas ting op de gebouwde eigendommen; twintig opcenten op de ongebouwde eigendommen. Leeningen. Gedep. Staten stellen voor aan te gaan de volgende geldleeningen2.244.000 wegens uitkeering aan het Prov. Electr.-bedrijf; 600.000 wegens uitkeering aan het Prov. Waterl.bedrijf; 57.000 wegens bijdrage aan het Prov. Ziekenhuis nabij Santpoort; f 20570 wegens kosten van het treffen van voorzieningen op het kampeerterrein op het Prov. Landgoed onder Castricum; 80.000 wegens bijdrage aan het Prov. Ziekenhuis te Medemblik; 100.000 wegens uitkeering aan het Prov. Electr.-bedrijf ten behoeve van aan de N.V. K.E.M.A. te verstrekken gelden; en te bepalen, dat deze leeningen zullen wor den aangegaan tegen een reëele rente van ten hoogste 4% pCt. 's jaars, dat de aflossin gen zullen geschieden: voor de eerste en tweede leening in 40 jaren, de derde en vierde in 15 jaar, de vijfde in 50 jaar, de laatste in 10 jaar, en dat met de aflossingen zal wor den begonnen in het jaar, volgende op dat, waarin de leeningen werden gesloten. WINKEL. Door de op Woensdagavond gehouden /ergadering van de afdeeling Volksonderwijs te Winkel_ werd besloten de jaarlijksche schoolreisjes uit te breiden, zoodat ook kan worden deelgenomen door leerlingen die het 7de leerjaar hebben gevolgd. Bij het onderzoek der schoolspaarbanken bleek uit de opmerkingen van den rapporteur voor de school te Winkel, dat hef sparen zeer onregelmatig plaats heeft en lang niet meer is wat het vroeger is geweest, en het resul taat niet in overeenstemming is met het werk, dat er voor gedaan wordt. De rapporteur van Lutjewinkel laat een ander geluid hooren. omdat daar juist wel gespaard wordt. De rekening van den penningmeester wees een tekort aan van 22.50, terwijl verwacht wordt dat de kosten der te houden school feesten de te verwachten ontvangsten be langrijk zullen overtreffen en een beroep op de ingezetenen zal moeten worden gedaan. Voorts is besloten het 60-jarig bestaan der afdeeling in December a.s. feestelijk te her denken. EEN SIERAAD VOOR DE SCHRIJFTAFEL, e .\.V. Talens en Zn. te Apeldoorn brengt m den handel een geheel nieuwe „Gluton"- verpakking, de luxe celluloid pot F, die vol- komen afwijkt van wat op het stuk van plak middelflacons tot nu toe werd gebracht. Men bracht deze grondige verandering in vorm en uitvoering aan, omdat het opviel, hoezeer tot dusver de plakpot door den kunstenaar was verwaarloosd. Daardoor detoneerde hij in de tegenwoordige, met smaak ingerichte interieurs van woning en kantoor, en werd daar dan ook wijselijk weggemoffeld in 'n hoekje van den schoor steenmantel, of een lade van het bureau. Integendeel daarvan brengt de „Gluton'- pot F een elegante noot in woning en op kantoor; in de plaats van een veelal on smakelijk onding is nu een sieraad gekomen, door kunstenaarshand vervaardigd. VERKEERSONGEVALLEN. Een doode en een zwaar gewonde. Gisteravond ongeveer half negen heeft te Den Bosch een ernstig motorongeval plaats gehad. De motorrijder P. de C. uit Eindho ven kwam op dat tijdstip in volle vaart gere den vanaf de richting Markt naar het Hint hamereinde. Door de snelle vaart, die hij had, kon hij den bocht niet meer nemen en vloog met groote kracht tegen het pand van de slagerij Verbruggen. De C. werd op slag gedood. De duozitter P. van der Zande uit Den Bosch werd bewusteloos opgenomen en naar het Groot Ziekengasthuis overgebracht, waar hij ter verpleging is opgenomen. Zijn toestand is zeer zorgwekkend. Het motorrij wiel is enstig beschadigd. De recherche stelt een onderzoek in. BRAND. Zesden varkens omgekomen. Te Someren (N.-B.) is afgebrand de boe renhoeve van W. Hurkmans. Zestien varkens kwamen in de vlammen om. Verzekering dekt de schade. STAKING VOORKOMEN. De rijksbemiddelaar, prof. mr. Aalberse, hield Vrijdag 19 dezer een conferentie met partijen, betrokken bij de dreigende staking aan van Vlissingen's katoenfabriek te Hel mond. Op die conferentie deed hij een voor stel, hetwelk thans door beide partijen is aanvaard. Hierdoor is de staking, die an ders a.s. Maandag zou uitbreken, voorkomen. Dit voorstel houdt in, dat de arbeidersorga nisaties de met ingang van 15 Juni ingetre den loonsverlaging van 5 pCt. accepteeren, terwijl ten aanzien van de tweede verlaging van 5 pQt. partijen na het verschijnen van de balans der Vennootschap (omstreeks Sep tember) opnieuw besprekingen zullen voeren eventueel onder leiding van den rijksbemid delaar. Centrale Commissie voor georga niseerd overleg. In de vergadering van de centrale commis sie voor georganiseerd overleg in ambtena renzaken werden bij de behandeling van het ontwerp besluit betreffende in dienstneming door het rijk van personeel op arbeidovereen- komst ëenige bezwaren tegenafwijkingen van het verslag van de sub-commissie en overi- fens aog eenige wenschen kenbaar gemaakt. >e regeeringsdelegatie zegde toe een en an- dr onder de aandacht van de regeering te zullen brengen. Vervolgens stelde de voorzitter o.a. bekend, dat de regeering er geen bezwaar tegen heeft om overeenkomstig het daartoe door de cen tralecommissie gedaan verzoek te bevorde ren, dat aan het aantal van 3 door de cen tralecommissie voor georganiseerd overleg aan te wijzen vertegenwoordigers in de rijks- kleedng commissie uitbreiding worden ge geven, in dien zin dat alle in de centralecom missie vertegenwoordigde centrale organisa ties in die commissie zitting zullen hebben. STOOMVAARTLIJNEN. Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij. Alkmaar, 23 Juni v. San Nicolas n. Buenos Aires. Bennekom, thuisreis, 23 Juni v. Pisague n. Ilo. Bodegraven, 24 Juni v. Hamburg n. Antw. Doros, 24 Juni v. Vigo n. Lissabon. Eos, 24 Juni v. Genua n. Livorno. Hebe, 24 Juni v. Catania n. Venetië. Nereus, 24 Juni v. Kopenhagen te Hamburg. Orion, 24 Juni v. Barcelona te Genua. Pluto, 25 Juni v. A'dam n. Kopenhagen. Poseidon, 24 Juni v. Hamburg n. A'dam. Trajanus, 24 Juni v. Alexandrië te Sfax. Zeus, 24 Juni v. Triëst te Fiume. Ceres. 25 Juni v. Smyrna te Samos. Hercules, 25 Juni v. A'dam te Rotterdam. Irene, 24 Juni v. Carthagena te Malaga. Iris, 25 Juni v. Bilbao n. Santander. Juno, thuisreis, 25 Juni v. Havre n. A'dam Orpheus. 24 Juni v. Danzig te Stettin. Ulysses, 24 Juni v. Constantinopel n. Bour- gas. Kon. Holl. Lloyd. Orania, uitreis, 24 Juni v. Las Palmas. Kon. Paketv. Maatschappij. Cremer, 23 Juni v. Hong-kong. Holland Amerika-Lijn. Delfdijk, Rott. n. d. Pacifick., 24 Juni te Los Angeles. Maasdam, Rott. n. New-Orleans, 24 Juni v. Tampico. Stoomvaart Mij. Nederland. Johan de Witt, uitreis, 25 Juni te Southamp- Rotterdamsche Lloyd. Deli, uitreis, 24 Juni v. Genua. HollandAfrika Lijn. Gnjpskerk, uitreis, 25 Juni v. Port Elisa- beth n. East London. Klipfontein, uitreis, 25 Juni v. Lorenzo Mar qués n. Beira, Randfontein, thuisreis, 25 Juni v. Southamp- ton n. Duinkerken. VC aalkerk, uitreis, 25 Juni v. Antwerpen n Kaapstad. Wissekerk, thuisreis, 22 Juni te Mombassa. Emzetco Lijn. Jonge Elisabeth, 24 Juni v. Genua te Sa- vona. Holland—Britsch-Indië-Lljn. Meerkerk, thuisreis, 25 Juni te Bremen. Stieefkerk, thuisreis, 24 Juni v. Cocanada. RotterdamZuid-Am rika-Liin. Aludra, thuisreis, 24 Juni v. Las Palmas. Holland—Oost-Azië-Lijn. Nms, ^4 Jun-i v. Rott. n. Yokohama. Java—New-York Lijn. 1 apanoeli, New-York, n. Java 24 Juni v Port Said. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 26 Juni. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 773.3 mM. te Scilly. Laagste barometerstand 747,3 niM. te Akureyri. Verwachting, geldig tot den avond van 27 Juni: Zwakke tot matige wind uit Westelijke richtingen; toenemende bewolking, droog weer, weinig verandering in temperatuur. BERGEN AAN ZEE. (Zomertijd.) 1 u ni. 1931 Hoog water Laag water datum v.m. n.m. v.m. n.m. i 27 1.33 2.08 10.12 1051 EGMOND AAN ZEE. (Zomertijd.) Juni. 1931 Hoog water Laag watei datum v.m. n.m v.m. n.m 27 1.30 2.05 10-00 1039 ONDERTROUWD: Gerrit Johannes van der Kolk en Harmpje van der Molen. Jacob Wijkstra en Naalke Kramer. Breunis van den Ham en Hendrina van de Meent. Pieter Eijkelboom en Trijntje Kat. GEBOREN: Cornelis Franciscus Marcus z. v. Francis- cus Wielage en Johanna Koopman. Hendrik z. v. Hendrik Hulskamp en Antje Vis. Mar- garetha d. v. Johannes Schoen en Geertrui- da Denneman. OVERLEDEN: Maartje de Goede gehuwd met Jan Gel der 82 jaar. Anna Margaretha Musen ge huwd met Hendrik Willebrordus Oudhoff 77 jaar. DE „NAUTILUS" NAAR DEVONPORT. De onderzeeër „Nautilus" wordt van Cork naar Devenport gesleept, waar de Britsche admiraliteit heeft aangeboden den gebroken cylinder te doen vervangen. Later zal de tocht naar Bergen (Noorwe gen) worden voortgezet, voor dat getracht zal worden de Noordpool te bereiken. E X A ME NOOM MISSIËN. NUTTIGE EN FRAAIE HANDWERKEN. De minister van onderwijs, kunsten en wetenschappen heeft goedgevonden: in de commissiën, welke in 1931 belast zijn met het afnemen van de examens ter verkrijging van de akten van bekwaamheid voor huis- en schoolonderwijs in de nuttige en fraaie hand werken voor meisjes, te benoemen: A. voor de nuttige handwerken te Amster dam: a. tot lid en voorzitter: dr. H. B. F. Wes- terouen van Meeteren, inspecteur van het la ger onderwijs in de inspectie Hoorn, te Hoorn; b. tot plaatsvervangend voorzitster: mej. C. M. den Boer, schoolopziener in de vierde hoofdinspectie, te Amsterdam; c. tot leden: mej. G. Barger te Haarlem; mevr. A. W. van Doorn—Stienstra te Amersfoort; mej. C. van Lieshout te Amster dam- mej. E. Roos te Utrecht; mej. A. P. van Rijn te Haarlem; mej. T. van Trappen te Hilversum; d. tot plaatsvervangende leden: mei. J. A. van Markesteyn te Haarlem; mej. W. E. A. Oudejan te Utrecht; mevr. C. J. W. Wisse— Verburgt te Utrecht. B. voor de fraaie handwerken te Amster dam: a. tot lid en voorzitter: K. Brants, hoofd inspecteur van het lager onderwijs in de 4de hoofdinspectie, te Haarlem; b. tot plaatsvervangend voorzitter: E. Rahder, inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Aikmaar, te Alkmaar; c. tot leden: mej. E. W. A. ten Brink te Amsterdam; mej. B. C. Jelles te Haarlem; mej. H. J. F. Mekking te Groningen; mevr. E. C. van de Wall Pernévan Vooren te Hoog-Soeren. d. tot plaatsvervangende leden: mej. A. Batelaan te Overschie; mej. G. Mootz te 's-Gravenhage. CHR. GEREF. ZENDINGSDAG. Vanwege de classis Amsterdam der Chr. Geref. Kerk werd Woensdag te Velsen de jaarlijksche zendingsdag gehouden. De bij eenkomst zou worden gehouden in het park Velserbeek, doch wegens het minder gunstige weer kwam men samen in de Ned. Herv. kerk. Na een openingswoord van ds. W.-Bijle- vetd te Haarlem, hebben gesproken ds. D. Driessen van Amsterdam over Nommensen, den zendeling der Batakkers, ds. G. Salo- mons van 's-Gravenzande over „Een hand vol koren", ds. T. A. Bakker van IJmuiden over de Toradja's, ds. J- Drenth van Broek op Langendijk over „Een schijnbaar machte- looze, doch hoopvolle taak", prof. J. J. v. d Schuit van Apeldoorn over „Onze kracht in de zending" en ds. J. L. de Vries van Bussum over „School en zending". Ds. H. C. Birnie van Zaandam heeft de slotrede gehouden. EEN VROUW OVERREDEN. Het gerechtshof te Arnhem heeft gisteren uitspraak gedaan in de zaak tegen den auto mobilist, die nabij Malden in de Betuwe een vrouw, die juist uit de tram was gestapt, overreed met het gevolg dat zij- kort daarop overleed. Hij werd door de rechtbank te Arnhem veroordeeld tot drn maanden gevangenis straf. Het Hof vernietigde dit vonnis en ver oordeelde hem tot 200 boete of veertig da gen hechtenis. POGING TOT MOORD. In de zaak tegen den Duitschen mijnwer ker uit Den Haag, die voor de rechtbank al daar had terecht gestaan wegens poging tot moord op zijn echtgenoote en tegen wien 3 jaar gevangenisstraf was geëischt, beval de rechtbank een onderzoek naar de geestvermo gens van den verdachte. Zij stelde de stukken in handen van den rechter-commissaris. EEN PROCES TEGEN DE K. R- O. Wegens beweerde oneerlijke con currentie. Zooals wij reeds mededeelden, heeft de uitgeefster van het jeugd- er. kinderblad „Jong Nederland" voor eenige maanden een vordering ingesteld tegen den K. R O. wegens het feit dat deze omroepvereeniging naar het oordeel van de uitgeefster onrecht matig reclame per ïadio maakte voor een jeugd- en kinderblad, door de K. R. O. uit gegeven, waardoor eischeres aanzienlijke schade had geleden. Heden deed de tweede kamer der Amsterdamsche rechtbank in deze zaak uitspraak en verklaarde den eisch niet ontvankelijk. Zij overwoog dat het radio- reglement geen bescherming geeft tegen derden, zooais eischeres Ook de schade is geen te verwachten gevolg van de beweerde overtreding van het reglement, omdat eischeres' blad geen politieke strekking heeft en de courant van gedaagde wel. Ook was het optreden van den K. R. O. niet in strijd met de behoorlijkheid en zorgvuldigheid ten opzichte van eens anders gevoel en was er dus ook geen oneerlijke concurrentie. Weer een nieuwe voetbalclub. De nieuwe voetbalvereenigingen verrijzen den laatsten tijd als paddestoelen uit den grond. Nu weer bericht men ons, dat door het personeel van de Condensed Milk Com- pany of Holland aan den Helderscheweg een vereeniging is opgericht. In de gauwigheid is ook al reeds een wed strijd vastgesteld, n.1. morgenmiddag tegen een elftal der firma Hekket! Motoren. Groote prijs van Nederland. Op verzoek van de Organisatie-Commissie hebben de Nederlandsche Spoorwegen be sloten in den nacht van 10 op 11 Juli een versterkte nachttrein naar het Noorden te laten lcopen. Vertrek Amsterdam 0.18 uur, Utrecht 1.48 uur, Amersfoort 2.19 uur, Zwolle 3.30 uur. Aankomst te Assen 4.47 uur. Op het Startterrein te De Haar zal gesta- tionneerd worden Philips' „Stem van den Reus", zoodat het publiek Voortdurend op de hoogte zal zijn van de stand der races. Duizenden, tienduizenden hebben in 1928 ons Olympisch Stadion bezocht en ze hebben onze Nederlandsche deelnemers aangevuurd op de meest hartstochtelijke manier. 's Avonds keerden ze per auto, per trein, per fiets naar hun woonplaatsen terug en onderweg vertelden ze elkaar, hoe ze genoten hadden van deze schoone feesten. En als ze dan thuis kwamen, grepen ze hun krant en lazen, neen verslonden de lange verslagen, die de sportkolommen vulden! Het waren niet enkelingen alleen, die naar de Olympische Spelen gingen. Vereenigingen maakten uitstapjes naar Amsterdam en sa men genoten de leden van een sportclub van deze spelen, die hun weerga niet kenden. 't Is al weer drie jaren geleden, dat Am sterdam in een Olympische stad herschapen was, maar nog staan de gebeurtenissen ons voor den geest. En nu straks, het volgend jaar, zijn de volgende Olympische Spelen. Dan zal een ploeg Nederlanders naar Ame- i i 1 a trekken, om de eer van Nederland hoog tc houden. Dan zullen onze turners opnieuw trachten, de Nederlandsche driekleur aan de middelste mast te laten wapperen. Echter niet alleen daarem gaan de Neder landsche athleten naar Los Angeles. Zij heb ben een taak te meer. Ze moeten gaan naar het land, dat drie jaar geleden er mede voor zorgde, dat de Olympische Spelen in Amster dam zoo'n succes hadden. Zij zullen gaan! De kwestie is maar: wie en hoeveel. Die kwestie kan gauw opgelost worden: eventjes naar de Alkmaarsche Courant en een lot koopen. Of een postwisseltje of giro biljet opzenden (ons nummer is 37060!) Of doet, zooals de „Bijenkorf" reeds deed, die voor 1000.— aan loten kocht. (Wie van onze Alkmaarsche zakenlui volgt dit voorbeeld?!) En voor onze sportvereenigingen in Alk maar en wijde omgeving is er nog iets an ders, n.1. het INSCHRIJVINGSBILJET in te zenden aan het bureau van de Alkmaarsche Courant. Ondergeteekende wenscht bij te drageit voor de inschrijving Olympische Spelen 1932. voor een bedrag van gulden met levering van loten. zonder v (naam) (woonplaats) doorhalen wat niet gewenscht wordt. van Juni 1931. Opgave van loordliollandsch Landbouw erediet (Oulvangeu per draadlouze teleloun). Koers van heden te Vorige koers STAATSLEEN1NGEN. 5 1518- BANK-1NSTELL1NGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 127>/a Kol. Bank 114'/, Ned. ind. Handelsbank U? Fransche Banken (3)393 D. Reichsbank14bl/2 INDUSTR. OND. BiNNENL. Alg. Kunstzijde Unie 78'/', v. Berkels Patent431/ Calvé Delft Cert106", Centrale Suiker32 Holl Kunstzijde 093/, Unilever'84 Philips Gloeilampen Gem. Bezit 123'/., INDUSTR. AAND. BUITENL. Am. Smelting4I3/J0 Anaconda 60'/s Bethleh. Steel 503/|6 CitiwS Service 1 3"/ir Steel comm1023/, Zweedsche Lucifers 109 CULTUUR MAATSCH. H. V. 314»/, Java Cultuur 241 Cult. Vorslenl. Dito actions 00 Poerworedjo23'/, MIJNBOUW. Alg. Ezplor. MijJJ Boe ton,3f/« Redjang Lebong 121 h PETROLEUM. Dordtsche Petr. 22J Kon. Petr Periak1,4Vs RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber37'/, Hessa Rubber 531-, Serbadjadi 40 Interc. Rubber 3 SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn 12'/2 Holl. Amerika Gem. Eig. 97/s Scheepvaart Unie -121 Kon. Ned. Stoomboot 40'/, Niev. Goudriaan 42 TABAKKEN. Oostkust 41 Oude Deli Senembab 2951'$ Deli Batavia AMER. SPOORWEGEN. Erie Milwaukee Southern Rails Union Pacific Wabash *E*dividend, fExclaim. 21 6'»/Jfi 3fii/4 175i/2 16V, PROLONGATIE vorige koer* U/, pCt. heden l1/, pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. pl.llt. pt.m. pt.m. 1.30 1.45 2.00 129 /9 79-'/, 79l-80 41 45 10 107»-8j 10a»/, 34 190 190-88 188'/, 124'/, 124-7 12&-7'/., 40 63$-11, 04U--5 50'/, 50 507,-} 13»/<i 1 y 5/s 102'/, - 350 359-5 352-60 ,40 245-7 89 77 774-V. 78-'/, 36 12J 242 241'/,-:: 243-J 90-1 90-2 9H-3* 33 3'/, 3V,-7/s 120 122»/, 123'/, 41 268 567-8 298 298 220 218 222 22 6»/, 0J/« 172 16 79j-SOJ IC8V4 1883A 125-7 64(-V» 50(-'/i 13 Va 357-8 250 79-80 242Vj.4 93.5 38{-42 51 3»/»-| 12i/, 10 267 222-3 Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weaneo p. Scb. Kopenhagaa Stockholm Oslo New-ïoric ItatU NIET OFFICIEEL. 100 5 n*» t Vorige koers 12.087/8 58:97 9.73 34.61 48.17 34.90 66.571/, 66.65 66.571/, 2.48'/, 13.01 Koers op heden 2 uui 12.08'/, 58.96 9.72'/, 34.61 48.15 34.92 66.57'/, 66.65 66.57'/, 7.48'/, I 1341

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 10