.58iwwdaiid Amsiecdamsche ïBeucs Jkcmtcuud flleums £atuU eaUuinhoum £uchtuaact Rechtszaken JCeck ÓL School Dr. H. NANNING'S TSJANG KA1 SJEK TEGEN DE j COMMUNISTEN. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. De P.H.-A.F.S. te Cairo. DE VLUCHT OM DE WERELD. Te Shanghai. «v, 31-% WISSELKOERSEN AMSTERDAM. 11 I WA TANDPASTA H I wM25&75c.p.tube i reinigt mond cn tanden. Roode plunderingen nabij Hankau. Naar uit Nantsjang de hoofdstad van de /rovineie Kwangsi, wordt gemeld, worden op het oogenblik voorbereidingen voor een groote actie tegen de communisten getrof fen. Verleden week hebben omstreeks dertig divisie-commandanten een conferentie gehou den, waarin zij van Tsjang Kai-Siek instruc ties ontvingen. Sinds Zaterdagochtend zijn de toebereidse len in vollen gang. Vrijwel alle officieren hebben zich reeds naar het front begeven; alechts enkelen, o.w. ook Tsjang Kaï-Sjek, pjjn in het hoofdkwartier achtergebleven Van Nantsjang uit vertrekken onophoudelijk vrachtauto's, stoombooten en afdeelingen koelies met militaire voorraden voor de troe pen en tevens met groote hoeveelheden anti communistische litteratuur. Deze laatste is bestemd voor de bevolking der betreffende streek, die sedert geruimen tijd met commu nistische ideeën is besmet. Nantsjang zelf is volkomen rustig en ziet met spanning uit naar de eerste berichten over een algemeen offensief tegen de communistische strijd krachten. Overigens werd aanvankelijk in sommige kringen de vrees gekoesterd, dat de Kwang- si-generaal Tsjang Fat-Kwai zou trachten, zich van het gezag meester te maken. Blijk baar heeft hij het echter niet aangedurfd, jzich Tsjang-Kai-Sjek tot vijand te maken. Daarentegen hebben twee andere divisie commandanten ontslag genomen. Voorts doen te Canton geruchten de ronde, volgens welke de roode troepen nabij Han kau groote activiteit aan den dag leggen. Een der roode generaals heeft de stad Pautaus- pen bezet en geplunderd, waarbij men 300 inwoners door verdrinking om het leven heeft gebracht. DOOR EEN TREIN GEDOOD. Doodelifk ongeval op het station Brummen. Zaterdagmorgen had op het stationsem- Macement een doodelijk ongeluk plaats. De heer M. geraakte bij het passeeren van den trein, die tegen 11 uur naar Arnhem ver trekt, onder den laatsten wagen, met het ge volg dat de dood onmiddellijk intrad VOORLICHTING LAND- EN TUINBOUW. De geheele georganiseerde land- en tiunbouw tegen het wetsontwerp- Verschuur. Na overleg tusschen den Algemeenen Ned. Zuivelbond, het Centraal Bureau voor de vei lingen, den Christelijken Boeren- en Tuinders- bond, den r. k. Ned. Boeren- en Tuindersbond, het Kon. Ned, Landbouwcomité en den Ned. tTuinbouwraad hebben deze organisaties geza menlijk een adres tot de Tweede Kamer ge richt, waarin zij verzoeken het wetsvoorstel tot reorganisatie van den oeconomischen voorlich tingsdienst te willen verwerpen. EEMSKANAALSLUIS TE DELFZIJL. De Ged. Staten van de provincie Groningen hebben bij de Prov. Staten een voorstel inge diend tot het aanbrengen van een tweede schutkolk met sluishoofd en brug aan de bin nenzijde van de Eemskanaalsluis te Delfzijl, die sedert lang niet meer voldoende is voor de groote aakschepen, die er in toenemende mate in passeeren. De kosten bedragen 300.000, De minister van Waterstaat heeft zich bereid verklaard een derde bij te dragen tot een maxi mum van 100.000. KERSEN-CAMPAGNE. Dank zij het zeer gunstige weer verloopt de kersencampagne vlot en kan de pluk van het gewas ononderbroken plaats hebben. In het be gin waren de noteering op veilingen en markten vrij hoog, maar sinds eenige dagen zijn de prij zen danig gezacht, zoodat er thans, gezien de hooge prijzen die op het hout werden gegeven, door pachters van boomgaarden verlies wordt jgeleden. De vrucht is dit jaar van zeer goede /kwaliteit en lekker van smaak. Men hoopt, wanneer er wat meer rijpe kersen aan de markt komen en het rood wat zal zijn verdwe nen, dat de prijzen door inlandsche consumptie zullen oploopen. Ook de aardbeien, waarvan groote partijen ter veilingen komen, zijn laag genoteerd. DE POST UIT INDIE. De speciale trein met post en passagiers Jti aansluiting op het motorschip Marnix van St. Aldegonde zal Woensdagmorgen 1 Juli te 10.20 u. van Genua vertrekken. Aan komst Donderdag 2 Juli te 8.57 te Arnhem, 0.46 te Utrecht, 11 uur te Den Haag S. S., 10.24 u. te Amsterdam W. P., 10.40 Amster dam Centr. en 11.27 u. te Rotterdam fMaas). NATIONAAL MUZIEK-CONCOURS TE WORMERVEER. f De uitslagen van den eersten dag. Het harmoniecorps .Excelsior" hield gister, ter herdenking van zijn 45-jarig bestaan, een groot nationaal muziekconcours voor har monie- en fanfarecorpsen in het schitterend gelegen Wilhelminapark. De wedstrijden werden voortgezet op 5 en 12 Juli. Niet min der dan 30 vereenigingen, met meer dan 1200 deelnemers, hebben daarvoor ingeschreven; dit concours kan dan ook beschouwd worden als een der grootste, den laatsten tijd ge houden. Het dorp is voor deze aangelegen heid geheel versierd. De jury bestond uit de heeren F H. E. Bicknese, A. L. Hazebroek en Jos. de Klerk. De uitslag van den eersten dag luidde als volgt: Marschwedstrijd: „Arion", Wijk aan Zee 47 p., Ie prijs; „St. MichaeF', Heemstede 46 p., Ie prijs; „Eensgezindheid", Wormer, 38 p 2e prijs. Concours: 4e afd. harmonie: „Kunst na Arbeid", Amsterdam, 89 p., 2e prijs, 3e afd. fanfare: „O.-Knollendamsche Kapel", Oost- Knollendam, 105 p., Ie prijs; „Onderl. Oefe ning Uitgeest. 112 o.. Ie Driis; le afd. fan fare: „Arion", Wij k aan Zee, 87 p., 2e prijs. Afd. uitmuntendheid fanfare: „Door In spanning Uitspanning", Castricum, 93 p., 2e prijs; afd. uitmuntendheid harmonie: „St MichaeF', Heemstede, 88 p., 2e prijs: „Kunst en Vriendschap", Krommenie, 105 p.. le pr. Eere-afd. fanfare: „Eensgezindheid", Wor mer, 100 p., le prijs; „Eensgezindheid Eg mond-Binnen, 88 p., 2e prijs. DE UTRECHTSCHE LUSTRUM FEESTEN. Voor de burgerij van Utrecht is de viering van het 59ste Lustrum der Utrechtsche Hoogeschool Zaterdagmiddag, begunstigd door schitterend weder, begonnen met een goed geslaagd gildefeest in het Wilhelmina park, aangeboden door het gemeentebestuur. EEN ENGEL.SCHE KRUISER TE IJMUIDEN. De Engelsche kruiser „York" is hedenmor gen om 6 uur van IJmuiden naar Amster dam opgestoomd. De oorlogsbodem heeft lig plaats genomen aan den steiger van de HollandAmerika-Lijn. TARWE-ORGANISATIE IN NOORD HOLLAND EN ZUID-HOLLAND. De tarwe-organisaties in Noord- en Zuidholland maken bekend, dat zij een aantal personen bereid heeft gevonden, hetzij als controleur, hetzij als hulpcon troleur op te treden. Zij hebben tot taak de partijen op kwaliteit te taxeeren en de leveringen mede te regelen en te contro leeren. De namen en adressen dezer personen in Noordholland zijn: J. C. Rus te Scha den: C. Bax te Halfweg; H. Brands te Aalsmeer; W. Plomp te Nieuwveen; D. van Geel te Utrecht, Industrieweg 2 bis; N. G. van Dijk te Amstelveen, Juliana- park 6; E. Koolhaas te Leimuiden; H. Peters te Rijk (Haarlemmermeer); P. Habermehl te Nieuwveen; O. J. W. van j Andel te Nieuw-Vennep. AKERSLOOT. Hedenmorgen 10.30 uur reed tusschen Limmen en Akersloot de achterste van een drietal militaire auto's, doordat óe chauffeur, tengevolge van stofvolken opgejaagd door de voorste wagens, een bocht in den weg niet op merkte. bij een bruggetje in de sloot. Van één van de militairen geraakte de arm uit den kop. De wagen wera danig bescha digd. De nieuw benoemde raadsleden hebben met uitzondering van den heer P. Blankendaal, bericht ingezonden, dat zij hun benoeming aanvaarden. De heer Blankendaal heeft, ingevolge de door de candidaten van het middenblok ge sloten overeenkomst, bedankt, om plaats te maken voor den heer Voute, die meer voor keurstemmen verkreeg. WARMENHUIZEN. Gemeenteraadsverkiezing. Naar wij vernemen hebben tot dusver, met uitzondering van den heer Jo. de Gioot, alle gekozen raadsleden hunne benoemingen aangenomen. Mocht deze vóór morgen zijn benoeming niet hebben aangenomen, dan zal in zijn plaats de heer Jan de Groot in den raad komen. SCHERMERHORN. Vrijdag maakten de leerlingen der chr. school alhier hun jaarlijksch schoolreis je. Om kwart over achten stonden twee autobussen van de firma Kok, Tuinman en Wilken, alsmede een autobus van den heer M. Hellingman voor de school en werd ingestapt. Spoedig was men in Bergen, waar een bezoek aan den bekenden speeltuin van „Duin vermaak" werd gebracht. Van den speeltuin ging het naar de duinen. Nadat op beide plaatsen volop was ge noten, werd de tocht voortgezet tot Eg- mond aan Zee. Hier ging men druk zwemmen en pootje-baden, terwijl een aantal ouders een boottochtje maakten. Terug ging het over Heiloo. In Alk maar werd een poosje vertoefd bij de herten en vogels, waarna men weder in stapte en plm. half negen weer arri veerde. Waar ook het weer buitengewoon mooi was, behoeft het niet te worden gezegd dat allen veel hebben genoten. HEILOO. De heer W. Pool, commies bij de Rijks belasting is met ingang van 16 Juli over geplaatst naar Amsterdam. De heer P. is hier op 1 Juli 8 jaa: werkzaam en was raast een plichtgetrouw ambtenaar een vriend van velen die hem ongaarne zien heengaan. De V. V. V. verliest in hem een ijverig bestuurslid en penning meester. In zijn plaats is benoemd de heer Burggraaff te Schagerbrug, die zich in deze gemeente zal vestigen. In plaats van mr. A. D. van Regte- ren Altena is tot voorzitter van de Lan delijke Rijvereeniging benoemd jhr. H. van Foreest. Zooals bekend vertrekt de heer Van Regteren Altena naar Utrecht. Opening R. K. voetbalterrein. Zondagmiddag 2 uur had aan den Mallevoortsdijk de opening plaats van het voetbalterrein, gelegen naast het Brunogebouw. Er was veel belangstel ling niet het minst van de jeugd. De voorzitter, kapelaan Kesler, sprak het openingswoord, waarbij hij er o.a. op wees dat het noodig is de R. K. jon gens in een speciaal Roomsche club on der te brengen. Daarop werd een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld .tusschen de nieuw opgerichte club „Rohda" (Recht op het doel af) en E. V. S. van Castricum. Door pastoor van Meeuwen werd de aftrap gegeven waarna de wedstrijd een aanvang nam. De feestelijkheden wer den opgeluisterd door het R. K. Fanfare corps „St. Caecilia" alhier, HOORN. De Harddraverijvereeniging Hoorn e.o heeft zich verschillende malen tot B en W. gewend met verzoek de jaarlijksche harddra verij, die geregeld op een Woensdag gehou den, thans te mogen hóuden op Zondag 19 Juli a.s. Deze besprekingen droegen eerst eene voorloopig karakter, waarbij B. en W. aanvankelijk niet geheel afwijzend tegenover het verzoek stonden. Waar echter de draverij midden in de stad wordt gehouden n.1. op de Gedempte Turfhaven, waren er met het oog op de kerkdiensten verschillende bezwaren. In een drukbezochte vergadering der Ver- eeniging heeft men een en ander nader onder de oogen gezien en is men van oordeel, dat de Vereeiging om financieele redenen geli quideerd zal moeten worden, als de draverij niet op Zondag kan gehouden worden, waar door het bezoek geweldig zal toenemen. Een Commissie uit de Vereen, heeft zich nu andermaal tot B. en W. gewend. Het Be stuur was bereid de draverij om 12 uur te doen beginnen en om 434 uur te doen eindi gen, of de draverij op gewonen tijd te houden met onderbreking van den wedstrijd van 16.30 tot 17.15 Den 24en Juni echter ontving het bestuur van B. en W. een definitief afwijzende be schikking. Door genoemde commissie is nu een uitvoerig adres aan den Raad gezonden, waarin er met klem op werd gewezen, dat het houden eener draverij op Zondag op de Turf haven een groot belang is voor de geheele burgerij in het algemeen en voor den Hoorn- schen middenstand in het bijzonder. Tevens wordt er aan herinnerd, dat door een ontbinding der Harddraverij-vereeniging tevens in gevaar komt het houden der jaar lijksche paarden keuring, der paardenmarkt en den verkoop van een groot aantal prijzen voor de jaarlijksche verloting der Harddra verij-vereeniging. In verband hiermede wordt in de a.s. raadsvergadering door den heer J. Betlem (S.D.A.P.) de volgende interpellatie ge houden- Ie. Is het juist, dat door B. en W. toestem ming tot het houden van een harddraverij op Zondag 19 Juli a.s. is geweigerd? 2e. Zoo ja. zijn B. en W. bereid den raad mededeeling te doen van de redenen die tot deze weigering hebben geleid? Door den heer N. J. Plomper (S.D.A.P.) is verzocht aan B. en W. de volgende vragen te mogen stellen: le. Is het Uw College bekend, dat de heet Stumpel, wethouder, vóór de stemmingsdag van de gemeenteraadsverkiezing zich een of- fifieel- stembiljet heeft toegeëigend om daar mee de propaganda van de R K. partij te dienen? 2e. Zoo ja. is dit gebeurd met toestemming van het College van Burgemeester en Wet houders? 3e. Zijn Burgemeester en Wethouders be reid mede te deelen, welke maatregelen ge nomen zijn. om in het vervolg zoo iets te voorkomen? De verbreeding der Koepoortsbrug is dezer dagen gereed gekomen. Onmiddellijk hierna is de nieuwe brug voor het verkeer opengesteld. De Volière, alhier door giften van de schooljeugd, vereenigingen-, burgerij etc. tot stand gekomen, en vervaardigd in de Am bachtsschool alhier, is thans in het plantsoen bij de Veliusbrug geplaatst. Spoedig zal het nieuwe tehuis worden bevolkt. per week en aan de tweede cateborie van pijn. 30 per week. De betrokken personen kunnen tijdelijk met hun gezinnen onderaak vinden in eenovudige, bij het werk gelegen woningen die te zijner tijd ingeruimd dienen te worden voor de landarbeiders. Op deze wijze kan aan een groote groep landarbeiders gelegenheid geopend worden om van nabij met den Wieringermeerpolcer kennis te maken, zoodat het gemakkelijker is om te zijner tijd het besluit te nemen, al of niet van de gelegenheid gebruik te maken zich in den Wieringermeerpolder te vestigen Als regel zal aan niemand de leiding van een bedrijf worden toevertrouwd, vooraleer hij voldoende georiëntr/rd is in den polder en na eenigen tijd van praktijk te hebben doorgebracht bij het bestaande bedrijf. De Wieringermeer-directie zal de hier be doelde personen geleidelijk aan noodig heb ben, al naar de uitbreiding der werkzaamhe den. WARMENHUIZEN. Overzicht „C.V.V." van 22 tot en met 27 Juni 1931. Na een rustpooze van plm. 6 weken is de aardappelencampagne 1931 weder ingezet. Met de zoo gevreesde aardappelenziekte heb ben ook onze tuinbouwers te kampen. De ziekte treedt in deze streek gelukkig niet zoo ernstig op als elders in Noordholland. Laten wij hopen, dat onze stoere werkers niet die ernstige gevolgen zullen ondervinden van deze ziekte als verleden jaar. Waf betreft de prijzen van de Schotsche muizen, kunnen wij tot ons genoegen consta- teeren, dat deze die van verleden jaar om dezen ruimschoots overtreffen. De noteering van de gewone Schotsche muizen bedroeg in deze week van 6.80 9.60 j>er 100 K.G. Op den eersten dag, dat er veiling gehouden werd, waren de prijzen iets hooger dan medio dezer week. Gelukkig herstelden zich de prijzen weer eenigszins in de goede richting, totdat op Zaterdag j.1. voor de gewone schotsche muizen weer van 79 betaald werd. De drielingen Schotsche muizen brachten op van 4—6.40 per 100 K.G., de kleine of kriel genoemd van 1.10—2.80 per 100 K.G. en de groeve Schotsche muizen van 6.50—6.80, eveneens per 100 K.G. Op Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag en j Zaterdag werd respectievelijk aangevoerd j 40575 K.G., 17450 K.G., 46900 K.G., 3.3100 K.G. en 45200 K.G., totaal in deze i week dus 183225 K.G. aardappelen. Het blijkt nu reeds evenals vorige jaren de grootste aanvoeren komen om de an dere dag n.1. op Dinsdag, Donderdag en Zaterdag. DE STREEK. De hooge aardappelprijzen gedurende de laatste dagen der vorige week zijn oorzaak geweest, dat er met kracht aan het rooien is gegaan. Sommige aanvoeren bedroegen dank ook 10 a 13 duizend baal. SIJBECARSPEL. De Exploitatierekening van den Vleesch- keuringsdienst kring Spanbroek over 1930 sluit in ontvangst en uitgaaf op een bedrag van 6417.23, met een winstsolda van 1.85. Het kapitaal bedraagt thans ƒ4942.72 BEVERWIJK. Zaterdagmiddag was de 26-jarige D. Mar- rees bezig met een auto den heer Dierx on derricht te geven in de rijkunst. Laatstgenoemde zat achter het stuurrad, toen de wagen plotseling het trottoir der Breestraat in schoot en een 12-jarig meisje, dat daar met een fiets aan de hand liep, om ver reed. Hevig bloedend werd het kind naar dr. Lijnkamp gebracht, die al spoedig de gerust stellende verklaring aflegde, dat de wonden vermoedelijk nogal van geen al te ernstigen aard zouden zijn. Men vraagt zich hier wel eens af hoe het mogelijk is, dat genoemde M. in 't bezit van een rijbewijs is, r BEDRIJFSBOEREN VOOR DEN WIERINGERMEERPOLDER. Naar het „Friesch Landbouwblad" ver neemt, kunnen bij de leiding der cultuur werkzaamheden in den Wieringermeerpolder omstreeks 40 bedrijfsleiders geplaatst wor den. Deze bedrijfsleiders dienen flinke per sonen te zijn met een degelijke kennis van den landbouw, zoowel in theoretisch als in practisch opzicht, hetgeen vooral tot uiting dient te zijn gekomen door het met succes voeren van de leiding van een groot bedrijf. Het ligt in de bedoeling van de voorloopige Wieringermeerdirectie om aan de bedrijfsboe- ren, na een kortere of langere practiscbe oriëntatie in den polder, de leiding op te dragen van de exploitatie van 400 tot 500 H. A. cultuurland, totdat deze in gebruik ge steld worden van den gewonen gebruiker. De leeftijd dezer bedrijfsboeren moet liggen bij de 35 tot 45 jaar. Naast deze bedrijfsboeren zijn noodig om streeks 200 landbouwers, die deze bedrijfs leiders assisteeren in de leiding en mede practisch aan den cultuurarbeid mede doen. Zij dienen een leeftijd te hebben van om streeks 25 tot 30 jaar. Aan de eerste categorie zou een vergoe ding gegeven kunnen worden van Dl m. 40 Aneta Vaz Dias meldt, dat'bij de K. L. M. be richt is ontvangen, dat de PH—AGR Zondag om 5 uur 45 uit Bangkok is vertrokken en om 9 uur 30 te Rangoon is gearriveerd. Vandaar werd om 10 uur 15 vertrokken en om 15 uur 58 te Calcutta geland. Alles aan boord is wel. Maandag wordt de tocht voortgezet. Het uitgaande postvliegtuig, de PH-AFS (ge. zagvoerder Hondong) van Amsterdam 25 Junf is gisteren om 5.45 uit Athene vertrokken ei om 13.40 te Cairo aangekomen. Alles wel. Heden verder! j De vliegers Post en Gatty zijn Zaterdagavond te Shanghai aangekomen. Het vliegtuig rolde bij het taxiën met ee« wiel in een moddergat. Eerst probeerde men met menschen en paarden de machine te ver lossen, maar er moest een auto-tractor aan te pas komen. VRIJSPRAAK BEVESTIGD. Een 26-jarige commissionnair in effecten te 's-Gravenhage was door de rechtbank al daar vrijgesproken van de Ke< ten laste ge legde verduistering van effecten. Het ge rechtshof te 's-Gravenhage heeft thans dF vonnis bevestigd. EINDEXAMEN R. H. B. S. TE ALKMAAR, AFD. B. Geslaagd mej. M. A Vogelaar en de hee ren W. A. Barten, G. D. de Beurs, W. R- Elema, C. P. Hoed, A. L. Pot, C. J. S. Rui ter, J. te Winkel en J. E. Winkelman, allen te Alkmaar; A. P. van der Molen te Broek op Langendijk en B. Sieswerda te De Rijp. Afgewezen één candidaat. NED. HERV. GEMEENTE TE DELFSHAVEN. Het kiescollege dér Ned. Herv. gemeente te Delfshaven heeft voor de 6e predikants plaats door het bedanken van ds. P. Visser van Warnsveld onderstaand drietal gefor meerd: 1. ds. Jac. Poort van Beverwijk, 2. ds. G. J. Waardenburg van Haarlem, 3. ds. P. L. D. J. v. Oeveren van Nisse. van 29 Juni 1931. ttpg-ave van Hoordhollandsch Landboiiwrediet l'.V. lüntvangen per draadlooze tetetooo). Koers van heden te STAATSLEENINGEN. 434 Nederl. 1917 4 1931 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000. Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Küchenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H-V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust t i Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw, Cert. Union Pacific wabash •Exdividend. PROI tExclaim. Vorige koers pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2,00 pl.m. 2 15 103»/a 100% 101% i 131 122 114% 146% 133 140-2 80% 45% 110% 55t/a 297 124 190 8272 4i-ö 113-4 67 304-5 121 191 81%.2 45 lll'/a-2 57%-è 118J-21 Sn/4-1 110-1 307-b 1171-8' 188'/a 8U-% 111 57% 30o 115-6 1874 411 8 64"/,B "Va 50'»/,8 13»/w 76/l6 102% 19% 8V,« 13% 507a 14 'Va 8% 661',-7 54%-5 1 4 7%-% 42 06.-1/, 53%4 i 13% i 657,-6 53M* 133/, 7%-V» 3567a 250 148 90 62.10 369 V5i 366-9 101-4 1 360.5 102J-3) 356-60 80'/, 3b 123% 82-3'/a 38 123 1 - 227 244 114% 9% 83/ie 245 8%*5/s 245-7 U7% 8%-V. 245-i 243-r 8S-7,« 93% 56 3% 995-100 50 99 77% 3?*-% 98-100 65-70 98%-9 53-7 76 12% 10 43 45 123% 125-6 45 127'/a-8 a l24%-5 43% 269% 3047a 224 43 304 2271/2-8 ,50'/,-) 269 304-% 302 170 36% 175% 15% "Va "%-8 iïi-% Londen Berlijn Parij. Brunei [Belg») Bazel Weeoen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oilo New-ïork 11*111 NIET OFFICIEEL e i e e i i t ••«••e «L A. I e e e Vorige koers 12.087, 58;97 9.73 34.61 48.17 34.90 66.57% 66.65 66.57% 2.48% 13.01 Koers op I heden 2 uui 12.091% 58.99 9.73 34.61 48 06 34.92% 66.57»/, 66.65 66.57 7.486/s 13.01

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 8