Amsteidamsche Seucs £aatste èacichtm Spoct XV. Leeraar M. 0. Boekhouden. Lid der Ned. A. v. Accountants. Door de afdeeling Zaanland werd de vraag toegelicht: Kunnen door het Centraal en Algemeen bestuur geen maatregelen be raamd worden, die kunnen leiden tot samen werking tusschen meelhandel en bond, zoo als in Zwitserland reeds bestaat? De voorzitter verklaarde, dat hij voor zulke samenwerking is. Hij zal de vraag in het Centraal bestuur ter sprake brengen. De vergadering werd hierop gesloten. VEREENIGING NEDERLANDSCHE ARBEIDSBEURZEN. Gisteravond is te Haarlem een huishou delijke vergadering gehouden van de Veree niging van Nederlandsche Arbeidsbeurzen. De voorzitter, de heer ir. J. W. Albarda, wees in zijn openingswoord op de crisis, waarin wij thans leven. Voor de arbeidsbe middeling staat een zeer moeilijke taak te wachten. Gelukkig bestaat er een vereeniging die de toekomstplannen der arbeidsbemidde ling bestudeert, waarvan veel verwacht kan worden. Na een uiteenzetting over de wet op de arbeidsbemiddeling, stelde spr. voor, den oud-minister van Arbeid, Handel en Nijver- jiheid, prof. Slotemaker de Bruine, een tele- Igram van erkenning te sturen, omdat deze de wet tot stand heeft gebracht. Aldus werd besloten. De diverse jaarverslagen zijn goedgekeurd. Besloten is, in de Noordelijke en Zuidelijke provincies een cursus te houden. De volgen de jaarvergadering zal te Tilburg worden gehouden. Alvorens tot de verkiezing van een nieu wen voorzitter over te gaan, richtte mrr Rueb, penningmeester van het bestuur, zich tot den heer Albarda, en bracht den voor zitter hulde voor het vele, dat hij voor de A/ereeniging gedaan heeft. Namens de andere bestuursleden bood hij hem een souvenir aan. De heer Geelen uit Utrecht, sprak namens die Vereeniging van Directeuren van Ar beidsbeurzen en deelde mede, dat het ge schenk, een fauteuil, naar het huis van den %ftr Albarda was gezonden. De heer Albarda dankte voor de geschen- ien. Tot voorzitter werd daarop gekozen de 'heer W. Drees, wethouder te 's-Gravenhage. De heer A. Folmer is als secretaris van de vereeniging herkozen. Nadat de vergadering was gesloten, begaven de leden zich naar het stadhuis, waar zij officieel door het ge meentebestuur van Haarlem werden ontvan gen. Heden zullen de prae-adviezen aan de or- de worden gesteld. Tel. MOTORRIJDER VERDRONKEN. Te IJsselstein is gistermiddag de 22-jarige Van Nes met zijn motorrijwiel geslipt en in den IJsel gereden. Hij zonk onmiddellijk met den motor naar de diepte. Toen men den i'ongeman uit het water had gehaald, bleek lij reeds te zijn overleden. BRAND. T wee woningen en een schuur. Gisteren brak door onbekenden oorzaak- brand uit in de woning van den heer Her mans te Herkenbosch. In enkele minuten stond de geheele woning in lichte laaie en brandde tot den grond toe af. Van hier uit sloeg het vuur over op de woning van den heer Biermans. Ook een schuur gevuld met hooi, stroo en graan werd in de asch gelegd. De inboedel ging grootendeels verloren. DE ZOLDERBRAND TE ARNHEM. Een der kinderen overleden ïn aansluiting op het bericht betreffende den zolderbrand in de G. A. Smitsstraat te lArnhem kan nader worden gemeld, dat het jongste der kinderen van het gezin Pas aan pe gevolgen van de bekomen brandwonden fs overleden. De andere kinderen maken het Vedel ijk wel. 't: t i HET MIDDENSTANDSCONGRES. De Woensdagmiddagzitting, /"in de middagzitting begroette de bonds voorzitter, de heer Eduard G. Schurmann, den minister van Arbeid, Handel en Nijver heid den heer Verschuur, den burgemeester iivan Zandvoort, den heer van Alphen, den ijheer Heringa hoofdambtenaar aan het depar tement van Arbeid, Handel en Nijverheid en prof. dr. N. J. Polak, den prae-actviseur van 'dezen middag. Nadat de bondsvoorzitter zijn rede had uitgesproken, sprak minister Verschuur een kort woord. De economische depressie aldus E. treft ook den middenstand, ook deze zal offers moeten brengen. Het doet spr. ge noegen, dat de middenstand paraat is om zulks te organiseeren. De regeering stelt een f oede middenstandsorganisatie op prijs. Spr. wam door de Drankwet en door de Winkel sluitingswet met den middenstand in aanra king. De minister stelt zich voor, dat de winkelsluitingswet in het belang is van den middenstand; als hoofddoel van de wet is dit belang in het oog gehouden. Spr. besloot met zijn beste wenschen voor het welslagen van het congres uit te spreken (daverend ap plaus). De burgemeester van Zandvoort, de heer van Alphen sprak hierop een kort woord. In zijn dankwoord stelde de voorzitter voor een telegram van hulde aan de koningin te zen den benevens aan het bestuur van de Kolo niale Tentoonstelling te Parijs met betuigin gen van deelneming. Prof. dr. N. J. Polak, hoogleeraar in de bedrijfsleer aan de Nederlandsche Handels- hoogeschool te Rotterdam hield hierop zijn referaat over „de huidige depressie en de ge volgen daarvan voor den middenstand". Een uitvoerige gedachtenwisseling volgde, waaraan o.m. werd deelgenomen door prof Volmer. Wegens het late uur werd de inleiding van den heer J. v. d. Pol te Delft, lid van de Commissie van Voorbereiding van den Hoo- gen Raad van Arbeid, over het „voorontwerp eener Bedrijfsradenwet" van de agenda af gevoerd. Daar heden de heer v. d. Pol ver hinderd is, zal in zijn plaats de heer Nijhuis het woord voeren. Gisteravond werd den congressisten door de muziekkapel „Zand voort" een concert aangeboden, terwijl de V. V. V. Zandvoort den avond besloot door een ^uuxwjrk Qfi hfd stranc^ MEISJE OVERREDEN EN GEDOOD. Gisterenavond is te Den Bosch het 4- jprig meisje, genaamd E. H. Graane, door een auto van den drogist Cod, uit Oss, over reden en op slag gedood. Het kind dat tusschen eenige menschen in stond, liep opeens van de moeder weg en liep pardoes onder den auto. De chauffeur remde uit alle macht, doch kon dit doodehjk ongeval niet voorkomen. Hem treft geen schuld. DE DOMSTAD IN FEESTDOS. Voor het Lustrumfeest te Utrecht heeft de Oudegracht van Vieburg tot Raadhuis een belangrijke beteekenis. Overdag trekt dit stadsdeel door zijn voorname versiering ve ler aandacht, terwijl honderden belangstel lenden hier lang vertoeven om te luisteren naar de concerten, beneden op de werven ten gehoore gebracht. In den avond, zegt de Tel., begint voor de Oude Gracht de glorie-tijd. Langs de kade een romantieke illuminatie in stemmige kleu ren; beneden, vlak boven den waterspiegel, werpen reflectoren een schijnsel over het grachtwater, en onder de brugbogen schit tert een fel-witte verlichting. Als sluitstuk van deze boeiende licht-constructie de Stad huis-gevel met fantastische decors; rood licht achter grillige figuren, rechtopgaande blauwe zuilen met diffuus lichteffect. Daar bovenuit de geheel verlichte Domtoren, blauw getint tot den eersten rondgang, hoo- gerop badend in wit licht van schijnwerpers, die rondom zijn opgesteld. Tegen den donke ren hemel schittert dan de kroon van vlag gen op den top, die ook in het late uur tot op verren afstand getuigt van het feest der Utrechtsche hoogeschool. TOEZICHT NOORDZEE- VISSCHERIJ. In het Britsche Lagerhuis werd, naar Reu ter meldt, gisteren medegedeeld, dat van de Nederlandsche regeering een schrijven was ontvangen, waarin gevraagd werd of de Britsche regeering genegen was, deel te ne- men aan een internationale conferentie, be- oogende herziening van de conventie rege lende het toezicht op de Noordzeevisscherij. Op de vraag van den heer Dalton of de regeering op dit aanbod in zou gaan, werd gezegd, dat dit in overweging is genomen. KORTE BERICHTEN. Dinsdag was het 175 jaar geleden, dat het tegenwoordige bedrijf van de firma Ne ring Bögel, een machinefabriek te Deventer ontstond. Te Middelburg is een zesjarig meisje spelende te water geraakt. Het kind is ver dronken. DE BRAND OP DE KOLONIALE TENTOONSTELLING TE PARIJS. Een onderhoud met den heer Krieger. Een redacteur van het Persbureau Vaz Dias heeft hedenmorgen een onderhoud ge had met den heer Krieger, conservator van het Ethnografisch Museum te Leiden, die gisteravond teruggekeerd is uit Parijs. „De algemeene indruk zeide de heer Krieger is, dat men den toestand kalm moet beoordeelen. Groote verliezen zijn ge leden, voornamelijk door het Koloniaal Insti tuut. Het meest jammer is, het verloren gaan van een collectie van bijzondere uitgaven van scheepsjournalen van mr. Engelbrecht te Rotterdam, en de verwoesting van de z.g.n. tafel der Compagnie, een groote ronde djatti- houten tafel, eigendom van den heer Paul May. Ook het portret van Raden Saleh, af komstig van een der Noord-Hollandsche Musea, is verloren gegaan. Met Ethnografische Museum te Leiden had aanvankelijk weinig gestuurd, maar door den druk van het comité werd aan de eerste zending nog een collectie toegevoegd. Ook het verlies van het Leidsche Museum is zeer aan zienlijk^ doch moet niet worden overschat, Voorts is een onherstelbaar verlies: het ver loren gaan van een collectie instrumenten uit het Museum van Indonesische instrumen ten van den heer Scheurleer te Den Haag". De heer Krieger had den indruk gekregen, dat vooral de zendingen uit Batavia het meest belangrijk zouden zijn. „De oorzaak is in elk geval geen kortslui ting" aldus de heer Krieger. „Wat dan wel?" vroegen wij. „Er zijn drie oorzaken aan te wijzen n.1.: chauvinisme; communisme, of ontslagen ele menten van de tentoonstelling zelf zijn aan het werk geweest, hetgeen natuurlijk niet meer is aan te toonen. Het feit, dat de brand op meerdere plaatsen tegelijk uitbrak, brengt de gedachte aan moedwil zeker op den voor grond". De pers moet naar de meening van den heer Krieger aandringen op een nauwkeurig onderzoek, voor wat betreft bewaking, en verzorging en wie daarvoor de verantwoor delijkheid draagt. „Ik heb" - aldus de heer Krieger „iets nooit zóó plat gebrand gezien als dat". De vrees voor herhaling is niet ongegrond vooral niet wanneer inderdaad communisti sche elementen aan het werk geweest zijn". Een vooraanstaand persoon uit de Fran- sche museum-wereld verklaarde aan den heer Krieger, dat de gedachte aan kortsluiting moet worden uitgesloten, alleen reeds omdat een Nederlandsche firma de installatie in orde gemaakt heeft en het materiaal van zeer goede kwaliteit. Wat tenslotte het voornaam ste verlies voor het Ethnografisch Museum te Leiden betreft: dit bestaat uit een collectie van drie Javaansche oudheden. De mogelijk heid bestaat dat die nog teruggevonden worden, weshalve de heer Krieger reeds morgen waarschijnlijk weer terugkeert naar Parijs voor het verdere onderzoek. HET HOOVER-PLAN. Verwachtingen in Amerika. De ongewoon duidelijke, zij het ook eenigszins tegemoetkomende taal van het memorandum van president Hoover aan Frankrijk heeft in Amerikaansche politieke en ftnancieele kringen de overtuiging versterkt, clat Hoover zich niet meer van den eenmaal <jqgeslagen weg zal laten afbrengep. v r-" In regeeringskringen heerscht de meemng dat Frankrijk tengevolge van de nieuwe Amerikaansche concessies tenslotte zal toe geven, waardoor het in werking treden van het Hoover-plan nog in den loop van deze week mogelijk zal worden. Wanneer Frankrijk niettemin toch de on derhandelingen zou doen mislukken, zou Hoover trachten zijn hulpmaatregelen zon der Frankrijk ten einde te brengen- Ondanks alle terughoudendheid laten de Amerikaansche bladen zich tamelijk onvrien delijk uit over de hardnekkigheid van rranlc- Een nietszeggende Fransche regeeringsmededeeling. Te 12 uur na afloop van de kabinetszithng werd aan de pers een officieel communiqué verstrekt, waarin ten aanzien van de Fransch-Amerikaansche onderhandelingen slechts wordt gezegd, dat minister-president Laval den ministerraad op de hoogte bracht van den inhoud van de Amerikaansche „Aide Memoire", waarna de nota aan een nauw keurig onderzoek werd onderworpen. AANSLAG OP DE ITALIAANSCHE ARBEIDSBEURS TE PARIJS. Gisteravond is een bomaanslag gepleegd op de Italiaansche arbeidsbeurs te Parijs, waardoor 4 Italianen levensgevaarlijk ge wond werden. De politie heeft reden om aan te nemen, dat men hier niet te doen heeft met een politieken aanslag maar met een wraak neming. NOODLOTTIGE AUTOBOTSING. 32 gewonden. In den afgeloopen nacht sloeg nabij Alto fen (Hongarije) een vrachtauto met soldaten, die van een sportfeest terugkeerden, door on bekende oorzaak over den kop. De auto stort te in een 8 M. diep ravijn, terwijl een tweede auto bovendien met den eersten in botsing kwam. Van 71 soldaten op de beide wagens werden 32 gewond. Verschillende gewonden verkeeren in levensgevaar. DE POSTVLUCHTEN NAAR EN VAN INDIE. Te Calcutta. De P. H.A. F. S. is gister om 4.55 uit Jodphur vertrokken en om 9.55 te Allahabad geland. Vandaar vertrok het toestel om 10.40 en landde om 16.03 in Calcutta. Het retourvliegtuig. De P. H.—A. G. R. is gister om 5.15 uit Djack vertrokken en om 10.15 te Bushir aan gekomen. Vandaar vertrok het toestel weer om 11.10 en arriveerde om 16 45 te Bagdad. De P.H.-A.F.S. Bij de K. L. M. is bericht ingekomen, dat de P. H.—A. F. S. om 5.38 uur uit Calcutta is vertrokken en om 10.15 uur te Akyab ge land. VLIEGTUIG GEVALLEN. Vijf dooden. In Hamilton, in den Amerikaanscben staat Ontario, is een vliegtuig neergestort. Vijf personen werden gedood. DE WERELDVLUCHT. Volbracht in 8 dagen en 16 uur. De wereld vliegers Post en Gatty zijn gis teravond te 7.47 uur Amerikaansche tijd (1 uur 47 M. E. T.) op het vliegveld Roose- veldtfield te New-York, het punt van uit gang voor de wereldvlucht, gedaald. Zij heb ben daarmee de ducht om de wereld vol bracht in 8 dagen en 16 uur. Dit is de kort ste tijd, die tot nog toe noodig is geweest om een tocht om de wereld te maken. Willey Post is een Indiaan uit Oklahama, die maar één oog meer heeft en Harold Gatty is een gewezen Australische adelborst. Zij hebben met hun recordvlucht den prijs ge wonnen van f 50000, die was uitgeloofd voor het volbrengen van den tocht binnen tien dagen tijd. Bij het vertrek uit Salomon, waar zij vóór Fairbanks geland waren, heeft Gatty een klap van de schroef tegen zijn schouder ge kregen. Dit vertrek was toch ongelukkig, want bij de eerste poging om op te stijgen, sloeg het toestel met zijn neus tegen den grond, waardoor de schroef verbogen werd. Post nam een hamer en sloeg de schroef weer recht. Bij de tweede poging gin het toestel goed de lucht in. Het ongeluk was te wijten aan den slechten toestand van den grond van het terrein te Salomon, waarop beide vlie gers geland waren. De verwonding van Gatty moet, naar Reuter uit Edmonton meldde, niet van ernstigen aard zijn. Een enthousiaste ontvangst. Zoodra de landing der vliegers te Cleve- land te New Yoik bekend werd, trok een reusachtige menigte uit de stad naar het vliegveld Roosseveldtfield, om de wereldvlie- gers daar bij aankomst te verwelkomen. De politie had uitgebreide voorzorgsmaatrege len genomen, doch kon niettemin toch niet verhinderen, dat, toen het toestel op het veld tot staan was gebracht, de menigte, die het met groote snelheid naderende vliegtuig met oorverdoovend gejuich had begroet, door het cordon heen brak en de beide vliegers op de schouders nam, en dat zij ten slotte door de politie van hun enthousiaste bewonderaars bevrijd moesten worden. Post en Gatty, die uiterst vermoeid en uitgeput waren, omdat zij in de laatste dagen in totaal slechts 15 uur hadden geslapen, begaven zich direct naar New York. DE GRAF ZEPPELIN NAAR HET NOORDEN. Het luchtschip Graf Zeppelin is gistermid dag om vier uur 15 Scarborough gepasseerd op zijn tocht naar IJsland. De „Zepp" zette koers in Noordelijke richting. Volgens een te Londen gistermorgen tegen 4 uur opgevangen draadloos bericht van de „Graf Zeppelin" heeft het luchtschip, na een gelijkmatige vlucht van 26 uur, langs den Rijn, over Rotterdam, de Oostkust van Enge land, Scapa Flow, over de Faröer-eilanden, de Oostkust van IJsland bereikt. Het luchtschip vloog over Reifkjavik en wierp postzakken omlaag. De passagiers zijn opgetogen over de wel geslaagde vlucht. Te Reykjavik. Om halfacht .Woensdagmorgen, aldus meldt Wolff uit Reykjavik, de hoofdstad van IJsland, en vroeger dan verwacht werd, is de Graf Zeppelin hier aangekomen. Toen de Graf Zeppelin verscheen, trok de bevolking van Reykjavik te voet en met alle mogelijke verkeersmiddelen naar den in de nabijheid gelegen heuvel en tegen half acht was zeker meer dan de helft van de bevolking van Reykjavik daar verzameld. Op den heu vel was een vuur aangelegd. Het luchtschip bewoog zich op zeer geringe hoogte en wierp aan valschermen postzakken uit; vervolgens wendde het naar het Zuiden en keerde het spoedig daarop weer terug. Toen werd een lijn uitgeworpen om postzakken aan boord te hijscnen. De snelheid van het luchtschip was echter nog te groot, zoodat een eerste poging mislukte. Een tweede poging, toen de motoren stopgezet waren, slaagde beter. TWEE FRANSCHE VLIEGTUIGEN NEERGESTORT. ei De piloten omgekomen. Wederom heeft de Fransche militaire luchtvaart twee ernstige verliezen te boeken. Te Bourg raakte een vliegtuig in de lucht in brand en stortte brandend naar beneden. De piloot werd geheel verkoold naast zijn toe stel gevonden. Te Lyon stortte eveneens een vliegtuig brandend omlaag, waarbij de vlieger ook om het leven kwam. Tennis. Tennis te Wimbledon. Heerenenkelspel halve eindstrijden: Twee Amerikanen zullen in de finale uitkomen, want Shields sloeg Borotra met 7—5, 3—6, 6—4, 6—4 en Wood won van Perry met 4 6, 6—2, 6—4, 6—2. Voor de vierde plaats in de halve eindstrij den dames-enkelspel kwalificeerde zich mej. Cilly Aussein. Zij won van Mille Payot (Zwitserland) met 2—6, 62, 6—1. Paarden. Het Concours Hippique te Hoofddorp. Het jaarlijksche Concours Hippique van Hoofddorp, met het springconcours, waar voor steeds groote belangstelling bestaat, zal dit jaar gehouden worden op Donderdag 16 Juli. Als bijzonder attractienummer is in het programma opgenomen een Historische Qua drille (Anno 1830). Bovendien is een novum op het programma geplaatst, n.1. een num mer Hooge School manoeuvres, dat zoowel voor kenners als voor leeken zeer interes* sant is. Verschillende prijzen, waaronder medail* les van het Koninklijk Huis, zijn voor het Concours uitgeloofd. Vriendschappelijke wedstrijden te Ursem. Ten aanschouwe van een 600 tal bezoekers hadden op het nieuwe sportterrein te Ursem 'bij de aanbieding van een nieuw kleedlokaal de vriendschappelijke wedstrijden plaats tus- schen de beide plaatselijke voetbalvereenigin. gen V. V U. en St. Bavo. Het eerste elftal won met 21 en het 2e elftal met 20. De vete. ranenwedstrijd tusschen Rustenburg en Ur sem werd door eerstgenoemde gewonnen met 40. ^oetbalvereeniging te Veenhulzen. Spraken wij bij de oprichting der voetbal vereniging L. V. E. onze vrees uit, dat het wicht zijne geboorte niet lang overleven zou, thans blijkt tot ons genoegen, dat het kind groote levensvatbaarheid bezit en zoo bloeit, dat het zich bij den N. H. V. B. heeft aange sloten. Turnsport in Schoorl. Zondag zal Schoorl in het teeken der Turnsport staan en wel om zeer bijzondere redenen. In October a s. is het n.1. 5 jaar ge leden dat de bekende Gymnastiekvereniging „Olympia" aldaar werd opgericht. Ter gelegenheid van dit lustrum heeft het bestuur van den Turnkring Alkmaar en Om streken er in toegestemd haar jaarlijksche openlucht-uitvoering hier te doen houden op het terrein van den heer Timmerman Volgens officiëeie opgave zullen aan deze dag deelnemen ongeveer 500 tot 600 turn sters en turners, terwijl de kleinste aspiran ten van 6—11 jaar niet meedoen. Naast al gemeene nummers zal er door alle afdeelin- gen aan diverse toestellen worden gewerkt en na afloop hiervan zullen er estafette-wedstrij den zijn voor meisjes en jongens en hinder- nisbanen voor dames en heeren. Aan de uit- veering gaat om 1 uur een marschwedstri'd vooraf door het dorp waarvoor door diverse personen medailles beschikbaar zijn gesteld De entree behoeft voor niemand een bezwaar te zijn. Om half rcht des avonds wordt een turnersfcal gehouden. van 2 Juli l»»l. Opg-ave van XoordliollamlNrli liiiiiilSMuiwcrediel (Ontvangen per draadluoze teleluuol STAATSLEENINGEN. 4Nederl 1917 4 1931 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000, Koloniale Back Ned. Ind. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v, Berkels Patent Calvé Delft Cert. Küchenm Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm Studebaker U, S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr, Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd, Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw, Cert. Union Pacific Wabash *Exdividend. tExclaim, Vorige koers HU'Vir, lui 134 121 ll5'/4 13/ 77V. 43 W/F 53'/» 290 113 '83'/2 37'r 3S'/g 16 527)6 7l3/is 67, 103V» 18'/a 79/is 11 t/j 34/ 253 147 9 U/2 62 91 33'/, 12272 227 243s;s 111 93/16 7'Vi/I 95!'., 45V4 64 55i8 3»/i« 121/2 IO1/4 415/4 441/2 122 227 471/2 258 293 lófii/g 401/2 170 15'Vio Koers van 'ircen te pl.m 1.3. 134-j Va 31 4) 101 64- 294 1 .'0 183 5 Va 131 4 6'/a 105'/a 356-8 VOO 94-Va 34 123 7481/2 S'/s-l 95 45 pl.m. 1.4b ioi7m 2271/2 45 259 294 1721/2 16'/a /?-SI 45 1 0i„ 2y3'/j 118|-20 186-J Va" 4 li'/s 5 13'/s 0»/4 356-60 264-6 94-Va 93-1-41 247/- 112 93-7,6 id/s-Vt 95-6 3j-7)6 122 227 257i/a 293 I pl.m 2.00 pl.m. 2 15 10 1001/4. 5 'i- 293" 189 40 6(1/2 ó'Vin 20 3561-8 268-/0 931-41, 2471.3 951/2-6 ~8'/a 45 PROLONGATIE Vorige koers 1 pCt. Heden 1 pCt, WISSELKOERSEN AMSTERDAM. 1617)6 bOVa 100% 531/4 293 119 190 60(-Va 536/4 12'7ir? 81.1*4 355-6 941/2.5 93 4 247-8 9'7i« 95* 461/» 56'/,-J 3»/»-l 13 10 122 227-9 1 t15/i« Londen 2 Brussel (Beige) Bazel Weeoen p. Sch, 100 Kopenhagen Stockholm f Oslo 1 New-York ItalU NIET OFFICIEEL t 1 1 V 'V •Dlltl T t v V i V 1 s t s t s s M Vorige koers 12.09 Ug 58.98 9.73 34.64 48.14 34.92Vj 66.55 66.65 66.577, 2.486/8 13.01 Koers op heden 2 uui 12.091/4 58:98i/2 9.735/, 34.64 48.14 34.95 66.55 66.671/a 66.577a 2.486/g 13.01 BJEHjA-STIOSr O-A.JLISr GIFTEN- S. J. A. KEESOM, STEENENBRUG, TEL. 152' ■SP

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 8