£aatste Aecichten JCetk éi Sxhaol Jfawwciaal 7lieuws !Radionieuws £udüuaact Spoct Adoectentim de toestand van herhuleyns. predikbeurten op 16 Augustus leger des heils. Anthony Hofmeester, h. W. hofmeester. h. hófmeester— tH. m. hofmeester. m. hofmeester- tH. m. peetoom— Wilhelmina Johanna Francisca Bakker, GEEN spreekuur wethouder. n Wethouder van financiën en s°ciaJ® za" t n de heer J. Westerhof, is verhinderd Maan- J tfa.s. zijn gewoon spreekuur ten stadhuize houden. DE AUTO'S VAN DEN KRANTENKONING. Fen toeschouwer schrijft ons: Vrijdag, hartje zomer. Vlak bi] de beroem- e Alkmaarsche kaasmarkt. Geweldige druk te van te van vakantiegangers. Slanke en dl f meSes met luchtige jurkjes, wittejeenen. fruine beenen, dikke en dunne beenen tBlOp denMient°ePean parkeerplaats voor auto's^ De mooie oude gevels bezien in verbazing deze verzameling van staal, glas en rubb^[. Een oud Fordje staat nog na te trillen van de zes volwassen personen, waar vier ruim vol doende was geweest voor zijn oud karkas. De dirigent van deze motorsymfonie wijst elk zijn plaats, is de feillooze verkeersrege laar die met elegant gebaar de wagens af en aanzwaait. Plots staat hij pal, verblind i flitsen van blinkend nikkel en spiegelkas. zS weggereden van een moderne autoshow, de wagens van Z. M. krantenkoning Hearst en gevolg De kwieke chauffeurs manoeu- vïeeren degant met de zware wagens over de Mient, zetten ze precies m de rij. 't Publiek bekomt van de verbazing en dringt zich om de prachtige auto s. Bekijkt, betast bewondert en benijdt. Alleen de par keerman vindt onmiddellijk zijn tewer en dwingt bewondering afdoorzijnrustige forschheid temidden der koiuence ver Kgolvende. Zijn opperste kalmte staat Ef boven onze afgunst, die zich uit in allerlei bittere opmerkingen over 't inko men van den bezitter van deze schitterende weelde. Op ernstige toon met een duim in de richting van de mooiste wagen zegt een even verblufte toeschouwer: Het z'n vrouw kedoo op de boterbonne! gekregen HET IN GEZELSCHAP FAVEUR IN ALKMAAR. Vanaf Donderdag tot en met Zondag zal in de kermisweek in de Schouwburg Het Gulden Vlies optreden het variété-gezelschap Faveur. Als bijzondere attractie vermeldt het programma o.a. Kaha's Lilliputters en Tho len en Van Lier, de gevierde cabaretiers. STEDELIJK MUSEUM. Wij herinneren eraan, dat het morgen de laatste Zondag in den vacantietijd is, waarop het Stedelijk Museum tegen goedkoopen prijs toep aiikel ijk is Het Museum zal zijn geopend van 13 4 uui. ili CONCERT TE BERGEN. A.s. Maandagavond zal in de Ruïnekerk een concert worden gegeven door mevr. Kap pers—Stammes, sopraan uit Enkhuizen en A. Kooger, organist der Remonstrantsche kerk te Alkmaar. Aanvang 8 uur, OPERA-CONCERT. De Italianen komen weer mei hun jaarlijksch Opera-Concert in 't Gulden Vlies. En dat beleekent weer een briljante avond, een ge nieten van sublieme stemmen, die iets in hun timbre hebben, wat aan de sonoriteit van een stradivarius doet denken. Daar komt wi-er de pracht tenor Fort, de bas Coda en verder nieuwe zangsterren, die zeker ook weei van den eersten rang zullen zijn. Muziekliefhebbers, mist dit concert niet, want maar tweemaal per jaar hoogstens kun nen wij het Ifaliaansche Bel Canto be- w onderen. Laat dus Woensdag a.s. de zaal van 't Gulden Vlies, zooals de vorige malen weer stampvol zijn, met enthousiaste luisteraars, die hun Italiaansche vrienden stormen van >vaties fuilen komen brengen. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag lb Augustus is de apotheek van H. J. F. Wanna, Ritsevoort 5, geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van 's avonds 8 uur (Zaterdag 9 uur) tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. GEMEENTELIJK BUREAU VOOR SOCIALE ZAKEN. Districts Arbeidsbeurs. Geopend van 9—12 uur. Voor werkgevers fan 9—1 en van 25 uur. Op Maandag- en Donderdagavond van 78 uur. Bemidde ling voor kantoorpersoneel op Maandag- en Donderdagavond. Voor vrouwelijk personeel afzonderlijke ingang. Bemiddeling kosteloos. De directeur van bovengenoemd Bureau maakt bekend dat heden de volgende werk zoekenden staan ingeschreven: 1 autog las- seher, 4 bakkers, 4 bankwerkers, 1 beton- v,echter, 1 boerenarbeider, 1 bouwk. opzich ter, 9 chauffeurs, 1 constructiewerker, 1 elec- trotechnicus, 6 electriciens, 38 grondwerkers, 1 incasseerder, 1 kleermaker, 6 kantoorbe dienden, 1 kellner, 2 kistenmakers, 2 ketel makers, 2 letterzetters, 4 loodgieters, 1 mach. houtbewerker, 2 machinisten, 3 magazijnbe dienden, 18 metselaars, 3 metaaldraaiers, 4 meubelmakers, 2 monteurs, 9 opj>erlieden, 5 pakhuisknechts, 9 sigarenmakers, 1 sorteer der, 2 stoffeerders, 4 schilders, 1 smid, 1 sto- ,.er' 1 straatmaker, 1 steenbikker, 26 timmer- heden, 1 tegelzetter, 2 ijzerwerkers, 6 voe gers, 1 vormer, 63 losse- en 30 transport arbeiders. Geplaatst: 2 timmerlieden en 1 los arbei oer. Alkmaar,. 15 Augustus 1931. De directeur voornoemd, Ed. v. d, HEUVEU M Vrij goed. informatie in het Pinnen- Y3 hedenmorgen werd medege- rpnno'r w t ^^nd van den motor- n h!r herhuleyns, die Donderdagavond heden goead rnSUg WCrd gewond' De toestand der andere patiënten. Omtent de toestand van de beide an- eirepatiënten, die Donderdagavond in net Madion werden gewond, de Koning en Bootsma, die in het Wilhelminagast- nuis worden verpleegd vernemen wij, dat -6 loestand van beiden vooruitgaande ls aar omstandigheden maken zij het redelijk wel. ster van laatstgenoemde fractie en de heer F. Posch, zittend wethoudt voor de v.-b. zullen tot de vervulling van het ambt worden opgeroepen. In herinnering moge worden gebracht, dat de nieuwe raad zal samengesteld zijn als volgt: 2 s. d. a. p., 2 v.-b„ christe lijk lid (gekozen op r.-k.-christelijke lijst) en 2 buiten eenig partijverband staan de, beiden vrijzinnige leden. Van de bei de genormeerde 'wethouders is mevr. Slooten in jaren de oudste: ai PIEPKUIKENMARK17 LKMAAR,15 Aug. 1931. Op de heden gehouden piepkuikenmarkt waren aange voerd 7 kisten en 5 korven. De prijs was 1 1.10. De handel was goed. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS ..NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 15 Aug. 1931 Op de heden gehouden ïerveiling waren in totaal 155000 stuks kipeier enaangevoerd, waarvan de prij zet] als volgt: 58-60 4.50-/ 5; 60-62 4.70—5.1(); 62—64 4.80—5 50; Bruin 4.905.70. 15000 stuks Eend- eieren 4.50—4.70. HEILOO. Onder buitengewone belangstelling gaf de V.V.V. alhier Donderdagavond een concert en muziekuitvoering in den tuin van den heer van Gemeren. Zoowel in den tuin als daar buiten waren honderden belangstellenden aanwezig. De avond werd geopend door het Fan farecorps „Eensgezindheid", directeur de heer Meijns, waarna het Dameskoor van „Harmonie", directeur de heer Jac. Al van Alkmaar, een paar nummers zong. Daarna zong het gemengde koor onder den zelfden directeur. Vervolgens werd afgewisseld door de Fanfare en het Gemengd koor. Het was een genotvolle avond en velen zul len het corps en zangkoor, dat ~?1ieel belang loos dien genoeglijken avond gaf, dankbaar zijn. Door de gezamelijke veehandelaren uit Heiloo, Limmen en Egmond is een verzoek aan de Ned. Spoorwegen gericht om van Heiloo naar Purmerend marktkaartjes (pas sagiersvervoer tegen gereduceerd tarief) be schikbaar te stellen. De directie heeft gunstig, op het verzoek beschikt. HEERHUGOWAARD. Door de commissie, die in deze gemeente benoemd werd in verband met de aanvraag voor rentelooze voorschotten, werden onge veer 200 aanvragen behandeld. De iepenziekte, die in de prachtige iepenboomen langs den Middenweg het vo rig jaar reeds een enkel slachtoffer had ge- eischt, vertoont zich dit jaar in sterkere mate. Door het polderpersoneel zullen een twintig tal boomen worden gerooid. Vrijdagavond werd pastoor Pieterse parochie H. Hart, Heerhugowaard Jstoord, die heden (Zaterdag) zijn zilveren priester jubileum viert, door zijn parochianen feeste lijk van de Halte Middenweg ingehaald, waarna een optocht door de parochie volgde. BERGEN. In den nacht van Donderdag op Vrijdag is in de villa van de familie Voute aan de Eeuwige laan ingebroken. Men heeft met een bloempot aan de achterzijde van het huis een ruit ver nield, waardoor de dader(s) zich toegang heeft (hebben) verschaft. Vrijdagmorgen bemerkte de huisbewaarder, die iederen dag tijdens het buitenlands verblijf van de familie Voute in de villa de ronde doet, dat ongenoode gasten in de woning waren ge weest. Terstond werd de burgemeester met het ge beurde in kennis gesteld, die aanstonds een uit gebreid onderzoek instelde. Tengevolge van de afwezigheid der bewoners kon niet worden vastgesteld wat er vermist wordt. Vrij zeker kan alreeds worden vastge steld dat het zilver uit een buffetlade is mede genomen. Vrijdag in het middaguur is ten Raadhuize afscheid genomen van den Chef-gemeente veldwachter J. van der Kerk. Tegenwoordig waren de burgemeester, de beide wethouders, de gemeente-secretaris, de Raadsleden, de Heeren Baltus, Blank, Brugman, den Das en Zeiler, benevens de ten Raadhuize werkzame ambtenaren, de gemeenteveldwach ters, de gestationeerde rijksveldwachters, als mede de gepensioneerde rijksveldwachter-bri gadier titulair, de heer Strooker. De heeren Dr. Hemelrijk en Dirkson hadden zich wegens bezigheden laten verontschuldigen. Allereerst werd het woord gevoerd door den burgemeester, die nog eens memoreerde dat de scheidende beambte gedurende de 27 jaren dienst in de gemeente, een plichtgetrouw poli tieman was geweest. Met de beste wenschen voor zijn verdere leven bood de burgemeester den heer van der Kerk namens de gemeente een klok aan. Hierna sprak de Gemeente-secretaris mede namens de ambtenaren op het Raadhuis, waar mede van der Kerk geregeld in aanraking kwam, een woord van waardeering in verband met de diensten, welke laatstgenoemde in 't be lang van den geregelden gang op de secretarie in de afgeloopen jaren had verricht. Als blijk van sympathie bij zijn heengaan bood de secre taris van der Kerk een vulpotlood aan. De heer van der Kerk, die zeer onder den in druk was van deze blijken van waardeering en sympathie, dankte achtereenvolgens allen waar mede hij tijdens zijn dienst in contact was ge komen, waarna nog eenigen tijd bijeen werd gebleven. ZUID- EN NOORDSCHERMER. Tusschen de raadsfracties van den vrijheidsbond en de s. d. a. p. is een com promis tot stand gekomen inzake de aanstaande bezetting der wethouders- netels. Movrouw N. Slooten—Smit, leid Ie Utrecht slaagde voor het examen i Engelsch M.O.A. mej. R. h. Prins te Alk-' maar. Voor het examen hoofdacte slaagden te Haarlem mej. A. A. M. Kuiper te Haren karspel en de heer J. Kliffen te Schagerbrug. Tot tijdelijk onderwijzer aan de school voor U.L.O. te Winkel is benoemd mej. A. J. M. Dekker te Den Helder. Er hadden zich 5 sollicitanten aangemeld. Zondag 16 Aug. 10 uur v.m. Heiligings samenkomst; 8 uur n.m. Heilssamenkomst, geleid door mevr. Brig v. d. Hoven. Donderdag 20 en Vrijdag 21 Aug. Bazar. Deuren open 7.30 uur. Toegang vrij. HEILOO, Nederl. Herv. Evang lokaal aan de Kerldaan, v.m. 10 uur, ds. C. A. ter Linden, van Amsterdam. RADIO-UITZENDING VAN DE Xlle IJZER-BEDEVAART. De indrukwekkende bedevaart, de na den oorlog ieder jaar gehouden wordt, zal dit jaar op Zondagmiddag 23 Au gustus van 12.30—2.20 uur door den K R.O. worden uitgezonden. In de IJzer- vlakte bij Dixmuide (België), waar de K.R.O.-microfoon zal worden opgesteld, zal de onthulling plaats vinden van het standbeeld van Renaat en Rudder. Ver- del- zal een internationale bloemen- en i zanghulde worden gebracht. Als spre- kers zullen optreden: dr. De Pillecijn, namens V.O.S., prof. dr. E. Daels, na mens het Bedevaartcomité, J. Mayeur, namens de Vlaamsche studenten. VLIEGVELD EELDE. Gistermiddag is op het vliegveld Eel- di de K. L. M.-proefdienst Groningen— AmsterdamRotterdam, aansluitende op de diensten naar Engeland, België etc. opengesteld. 'Te ongeveer half vijf kwam het K. L. M.-vliegtuig met eenige passagiers uit Rotterdam en Amster dam aan. Het töèstel bleef op het terrein om de bezoekers van het vlieveld gele genheid te geven pleiziertochten te ma ken. Ook heden zullen korte vluchten worden georganiseerd. Maandagmorgen vertrekt zooais bekend, het eerste reeds midden dezer week volgeboekte vlieg tuig van Eeïde. In den loop van den dag zijn verschillende vliegers aangekomen o.a. van de Rotterdamsche Aero Club en van de Sabena (de K. L. M. van België. Het plan bestaat om als de resultaten gunstig blijken te zijn met dezen proef- dienst reeds 15 September een vasten dienst in te stellen. Voorts is het de bedoeling om, als het landingsprobleem op de eilanden Ame land en Schiermonnikoog kan worden opgelost, het volgend jaar week-end- tochten naar deze eilanden te organi- seeren. De Deutsche Luft Hansa heeft besproken. LINDBERG GESTART VOOR ZIJN VLUCHT NAAR TOKIO, De bekende Oceaanvlieger Lindbergh is van Nome in Alaska gestart voor zijn vlucht naar Tokio. VON GROENAU FEESTELIJK ONTVANGEN, Von Groenau's vlucht van Reikjavyk naar Scoresbysund heeft zes uren geduurd. De landing verliep vlot. De vlieger werd door de 200 bewoners van de kolonie feestelijk ontvangen. Het zal van de weerberichten afhangen of von Groenau eerst naar Angmagsalik zal vliegen dan wel zijn tocht direct zal voortzet ten. staat tegenover de uitzending naar Califor- nië. Als men nagaat, dat een gymnastiekver- eeniging van ongeveer 40 leden (niet hier in de buurt) een deel van haar inkomsten (con tributie e.d.) afstond aan het N.O.C., als men weet, dat elders in ons land voetbal wedstrijden georganiseerd worden ten bate van het N.O.C.,. dan doet het vreemd aan, dat geen enkele Alkmaarsche sportveieeni- ging tot nog toe bij ons aanklopte, om een lot te koopen. En nog merkwaardiger is» dat menschen, die nooit op een voetbalwedstrijd komen, die absoluut niet enthousiast worden, als men met hen spreekt over onverschillig welke tak van sport, dat juist deze menschen loten kochten. Zij buitenstaanders voel den, waar het om ging. Maar zij, die de sport zelf beoefenen en zij, die geen voetbal wedstrijd willen missen, zij kunnen niet naar onze krant loopen, om een lot te koopen. Als men in Winschoten een voetbalwed strijd organiseert en het entreegeld over draagt aan het N.O.C., om dit te helpen, waarom laat gansch voetballievend Alkmaar dan niets van zich hooren? Waarom niet, terwijl men toch in groote drommen optrok naar het Olympisch Stadion, om de verrich tingen der Amerikaansche athleten te be wonderen? Is er nog nooit één bestuurslid van Alcmaria, van Go-ahead, van de Alkm. Boys, van de Pol. Sportvereen., van de tal rijke fabrieks- en firmaclubs, van de Hal ter, van Turnlust, enz. enz. enz. geweest, die een poging gedaan heeft in een bestuurs vergadering, om uit de kas een kleinigheid te besteden voor het N.O.C., hetzij door het koopen van een paar loten, hetzij door het geven van een vrijwillige bijdrage? Zou het dan nu zoo langzamerhand geen tijd worden, om tenminste iets te doen? Wij zullen nog altijd gaarne loten aan U ver- koopen en bijdragen van U in ontvangst ne men en wij zullen deze t.z.t. in onze krant verantwoorden. o Wij hadden het echter over het Alcmaria Nieuws. Bovenstaande schreven wij naar aanleiding van het eerste artikeltje in dit Nieuws. Dit jongste nummer bevat echter nog tal van bijdragen. Wij noemen bijvoorbeeld „Een avondje op het voetbalveld", geschre ven door B., dat zeer zeker gelezen mag wor den. De Groot vertelt interessant nieuws over het oud-lid Zweedijk, die ten nauwste be trokken is bij de Kol. tentoonstelling te Pa rijs en Sylvian Bastin babbelt gezellig over zijn Vlaamsch wedervaren. Verder doet het ons genoegen, dat de athletiek nu ook eens een behoorlijke plaatsruimte gekregen heeft. Verder zijn gepubliceerd de verrichtingen van Alcmaria in Juli, mededeelingen van het bestuur, enz. enz. Paarden. Groote Ruiterdag in het Stadion te Amsterdam. Voor het eerst sedert de beroemde ruiter- dagen tijdens de Olympische Spelen in 1928 zal in het groote Stadion te Amsterdam weer een hippisch feest van groot formaat wor den gehouden. Op 19 September a.s. des middags organi seert de Nederlaiidsche federatie van landelij ke Rijvéreenigingen ter gelegenheid van haar eerste lustrum een grooten nationalen.en in ternationalen landelijken ruiterdag, waaraan niet minder dan 250 ruiters en paarden zul len deelnemen. In het Stadion heeft men daardoor de gelegenheid de grootste ruiter- opmarsch mee te maken, die ooit in ons land werd gehouden. Van alle gewesten nemen de ruitergroepen deel. Iedere provincie is vertegenwoordigd en de kampioenschappen van Nederland, die in Amsterdam zullen worden verreden, zullen tot de belangrijkste en sensationeelste wed strijden der laatste jaren behooren. De kranige bereden politie van Amsterdam verleent haar medewerking weer, terwijl tal rijke eereprijzen zijn ontvangen, o.a. van den minister van binnenlandsche zaken en land bouw en van defensie. De Duitsche équipe zal zeer waarschijnlijk worden samengesteld uit Oostpruisische en Hannoveriaansche landelijke ruiters. NOODLANDING OP STRAAT, Het vrachtvliegtuig D 2009 dat tusschen Berlijn en Londen vliegt zag zich gister avond gedwongen, ongeveer een kwartier na den start om 22 uur 15 wegens een motor defect een noodlanding te maken in Berlijn- Lankwitz op de Triftsteinstrasse. Hierbij werd een voorbijgangster gewond. Het vlieg tuig werd beschadigd. De bemanning echter bleef ongedeerd. Het Alcmaria-Nieuws en nog wat. In het jongste nummer van het Alcmaria- Nieuws wijst de redactie-secretaris op de na derende Olympische Spelen en hij tracht het zijn lezers duidelijk te maken, dat Nederland daar vertegenwoordigd moet zijn. Tenslotte wekt hij de lezers op, om door het koopen van loten van het N.O.C. een steentje bij te dragen tot het doel: uitzending van Nedtr- landsche athleten. Of deze poging van Elte gelukt is? Wij vrezen van niet. Immers, ondanks de po- ginger onzerzijds, om loten te verkoopen ten bate van het N.O.C., waren de resultaten zeer bedroevend. Het schijnt, dat men in Alkmaar en omgeving wel heel erg onverschillig Motoren. Is dit nog sport? Onder dit opschrift schrijft de Telg. het volgende in verband met het ongeluk op het Stadion: De waanzin der snelheid, ditmaal gedekt onder den naam van sport, heeft dus thans ook den man, die van snelheid zijn beroep maakte, tot zijn slachtoffer gemaakt. Een on geluk op den weg door te groote snelheid is vaak tragisch, doch een ongeluk als dit op de Stadionbaan krijgt zoo'n wrangen smaak, omdat hier iemand monstrueuze snelheden demonstreerde voor een publiek, dat be taald had om er van te kunnen „genieten" Nooit hebben wij ons voorstanders van der gelijke races getoond, omdat zij met sport in de waarachtige en zuivere beteekenis van het woord niets te maken hebben, steeds was iedereen het er over eens dat het gevaar voor renners en toeschouwers groot was, maar telkens toch weer was het 't publiek zelf, dat vaak zoo prat gaat op eigen sportiviteit, dat om dergelijke races vroeg. Thans is gebeurd, waarvoor een ieder steeds weer vreesde. Nu worden voor eeni gen tijd en hopelijk voor goed geen wed strijden op race-motoren meer op de Stadion- baan gehouden. Ook het publiek zal, nu het gevaar voor eigen veiligheid op zoo droe vige wijze bewezen werd, wel voor een tijdje wijzer worden. Maar dat alles is be reikt door een te harde les. De wielersport kan er haar conclusies uit trekken: want wedstrijden achter groote mo toren hebben ook een gevaarsfactor in zich. Die gevaarsfactor wordt grooter en kleiner al naar mate de gangmakers roekeloos of voorzichtig rijden. Het is nu de taak van hen, die het heft in handen hebben, om die gang makers ook in bedwang te houden. Want deze heeren houden er soms eigenaardige op vattingen over veiligheid op na, hetgeen nog geen uur nadat het ongeval-Herkuleyns had plaats gehad, op-deze zelfde baan meerdere malen oewezen werd. Laten we hier ten minste krachtig optreden voordat het te laat is. Advertentiën, voor het nummer van denzelfden dag bestemd, wor. den tot UITERLIJK HALF ELF UUR 's morgens aangenomen, nitgezon. derd des Zaterdags. Onder geen voorwaarde worden adressen verstrekt van adver- tenties onder Ietter. Maandag 17 Augustus hoopt m(jn lieve papa den dag te herdenken dat hij 12J jaar in de Maatschappjj de Unie is. Zijn liefhebbend zoontje, NICO LAAN. Alkmaar, Krelagestraat 4a. Heden overleed onze beste Broeder en Behuwdbroeder, de Heer in den ouderdom van 70 jaar. Den Haag. Havie. Chicago N.A. brouwers. Amsterdam. J. f. K. hofmeester. J. hofmeester—van Leersum. Alkmaar. JAC. W. hofmeester. A. A. hofmeester— Termaat. Schagen. Hofmeester. J. peetoom. Alkmaar, 14 Aug. 1931. Heden overleed, geheel on verwachts, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Moe der, Behuwd-, Groot- en O ver-grootmoeder, Mej. Neeltje de Boer, Wed. van CoRNELIS UlTENTUlS, in den ouderdom van bijna 79 jaar. Alkmaar. C. UITENTUIS. A. M. UITENTUIS— BUTHFER. P. SWITZER— UITENTUIS. C. H. SWITZER. Katwoude. A. M. LAMMES— UITENTUIS. C. LAMMES. En Kleinkinderen. Alkmaar, 14 Augustus 1931. Houttil 24. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. Maandag, op de Algemeene Begraaf plaats. Vertrek vanaf't Sterf huis n.m. half 4. Tot onze innige droefheid overleed heden na een kort stondige ziekte, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig ge liefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, Mevrouw Weduwe van den Heer Lambertus Wljdeman, in den ouderdom van 80 jaar. Uit aller naam: JOH. C. L. WIJDEMAN. Alkmaar, 14 Augustus 1931. Laat 134. Verzoeke geen persoonlijk rouwbeklag. Voor Uwe hartelijke deelne ming, ontvangen na het over lijden van mijn geliefden echt' genoot Gerrit Leonardus Vermei}, betuig ik U bij deze mijn oprech ten dank. Wed. A. A. VERMEIJ— SLINGERLAND. Heiloo (post Alkmaar), Huize „Bijna Nabij", AufflJgUia 1931,

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 3