Congres Bond van Ned. Schilderspatroons Amstecdamsche Jimts Hedenavond JUéticaües ^Binnenland JCeck School Stad, m Omgeving. HARMONIE" 99 Vkeclecicht NIET Agenda in den Muziektuin, maar m 8* mmm 185« Leeraar M. 0. Boekhouden. Lid der Ned 1» P O BT k v. Accountan l Donderdag 10 September. 7.30 uur, Cinema Americain: Broadway (revuefilm); boven 18 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: Het opkomend geslacht (rom.) voor eiken leeftijd. 7.30 uur, Victoria-Theater: Marokko (rom.); boven 18 jaar. Fokveetentoonstelling (fam. en eig. groe pen, varkens en geiten). Kaaskeuring te Hoorn. 8 uur, Zaal C. Renses, Stompetoren. Ope ning tentoonstelling Huisvlijt en Floralia. AANSCHAFFING SCHOOLBOEKEN, LEER- EN HULPMIDDELEN ST. ADELBERTUSSCHOOL. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene ken nis, dat de Raad dier gemeente in zijn verga dering van 7 Sept. 1931 heeft vastgesteld het navolgende besluit: De Raad der gemeente Alkmaar; Gezien een adres d.d. 24 Augustus j.1. van het Bestuur der Vereeniging „St. Joseph" voor de R.K. Jongensscholen alhier, verzoe kende gelden uit de gemeentekas te willen verstrekken voor de aanschaffing van school boeken, leer- en hulpmiddelen ten behoeve van de onder zijn beheer staande St. Adelbertus- school aan de Nieuwlandersingel; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders, opgenomen in bijlage nr. 150 tot het verslag van 's Raads handelingen; Overwegende dat de aanvrage voldoet aan de in artikel 73 der Lager Onderwijswet-1920 gestelde eischen; Gelet op de artikelen 72 en 75 dier wet; Besluit: A. de gevraagde medewerking te verleenen; B. de uit het besluit onder A voortvloeiende uitgaven te zijner tijd nader te regelen bij suppletoire begrooting. Binnen dertig vrije dagen, te rekenen van heden kan ieder ingezetene en het schoolbe stuur van dit besluit in beroep komen bij Ged. Staten van Noord-Holland. 1 Alkmaar, 9 September 1931. i" Burgemeester en Wethouders voornoemd, WENDE LA AR, Burgemeester. Z A. KOEL MA, Secretaris. NEDERLANDSCH REISGEZELSCHAP TE MOSKOU GEARRIVEERD. Een aantal leden van de Vereeniging „Ne- derlandsch—Nieuw-Rusland" is onder lei ding van den secretaris dezer vereeniging, de heer A. Prins, te Moskou aangekomen. In het gezelschap bevinden zich o.a. dr. Boer man, de journalist Mechanicus e.a. Op hun rondreis zullen de leden van het gezelschap de industrieele en economischen opbouw in oogenschouw nemen. VERKEERSONGEVALLEN Twee personen zwaar gewond. Gisternamiddag heeft te Doetinchem een mistig auto-ongeval op een onbewaakten overweg plaats gehad. De heer Prins uit Dinxperlo kwam met zijn auto voor de gesloten spoorboomen. Hij is daarop een zijweg ingeslagen en kwam zoodoende bij een onbewaakten overweg. 'Juist op dat oogenblik kwam uit de richting Ruurlo een trein aan. De heer P. wilde nog vóór den trein passeeren. Zijn auto werd ech ter op het laatste oogenblik nog door den trein gegrepen en een vijftigtal meters mee gesleurd. De heer P. en zijn medepassagier, de heer Wulfers uit Amsterdam, werden uit den wagen geslingerd en ieder aan een kant van den weg gevonden. Met zware verwon dingen zijn beide naar het r.-k. ziekenhuis overgebracht, waar zij ter verpleging werden opgenomen. Omtrent hun toestand kon nog niets medegedeeld worden. De auto werd totaal vernield. Auto door trein gegrepen. Be stuurder gewond. Gistermorgen 9 uur is het achterste ge deelte van den auto van den expediteur J. v. Kooien, wonende aan den IJweg te Hoofd dorp, op den onbewaakten overweg in den Spieringerweg te Vijfhuizen, onder de ge meente Haarlemmermeer, door de locomotief van een trein uit Hoofddorp gegrepen. De luto is zwaar beschadigd. De bestuurder is met het hoofd tegen een wand van de cabine geslagen. In ernstigen toestand is hij naar zijn woning vervoerd. Het uitzicht ter plaatse is vrij goed. Twee dooden. Gistermiddag heeft op den onbewaakten overweg aart den Pruimendijk te Beverwijk een ernstig ongeval plaats gehad. Door den electrischen trein, die te 16.13 uur het station Beverwijk verlaat in de richting Uitgeest, werd op dien onbewaakten overweg een bak fiets gegrepen, waarop gezeten was de 70- jarige J. Dekker uit Wijk en Duin, terwijl in den bak zijn 10-jarig kleinzoontje had plaats genomen. Beiden werden op slag gedood De lijken zijn onherkenbaar verminkt. Het uitzicht ter plaatse is zeer goed. De trein had eenige vertraging. De marechaussee uit Be verwijk stelt een onderzoek in. Meisje overreden en gedood. Gistermiddag om vier uur werd het 6-Ja- rig dochtertje van den heer Kuiper te Win schoten, toen het plotseling den Bovenbuur- sterweg overstak, door een zwaren stroo-auto gegrepen. Een der wielen ging de kleine over het hoofd, dat geheel verbrijzeld werd. De dood trad onmiddellijk in. Den chauffeur vreft geen schuld. Aangereden tengevolge van zijn weijelen. Een 22-jarige man wilde gistermiddag te gen 5 uur met een kind aan de hand in de Oostzaanstraat den rijweg oversteken. Op het oogenblik dat een met zakken aardappelen beladen vrachtauto naderde. De weifelende houding van den man, die eerst vooruit en toen achteruit liep, was hem noodlottig. Hij rwerd door den vrachtauto gegrepen en sloeg tegen de straat. Ernstsig inwendig gekneusd is hij naar het Wilhelminagasthuis vervoerd. Het kind bleef ongedeerd. tongen overreden en gedood De 11-jarige C. J. v. d. Ligtenberg was gisteravond aan de Noordvest te Schiedam fan het spelen. Toen hij onverwacht achter een stapel olievaten vandaan kwam, nader juist een zwaarbeladen vrachtauto. Re chauf feur deed alle moeite om een aannjding te voorkomen, doch de auto gegrepen en onmiddellijk gedood. Vrouw overreden. Op de Weesperzijde bij de Ruyschstraat te Amsterdam heeft een ernstig ongeluk plaats gehad. Een ongeveer 40-jarige vrouw stapte daar uit de tram. Zij liep haastig om den wagen heen om over te stappen u c autobus, die daar aan de halte stond. Toen zij den weg overstak, werd zij door een auto weepen. In bewusteloozen toestand is zij haar het O. L. V. gasthuis vervoerd. DE BRUG OVER DE WAAL BIJ NIJMEGEN. In de gistermiddag gehouden vergadering van den Gemeenteraad werd het voorstel van B W. om zonder voorwaarden te bewilli gen in de kostenverdeeling inzake den bouw van de Waalbrug met 22 tegen 15 stemmen aangenomen. De aanbesteding voor het eerste werk aan den dijk bij Lent zal op 17 September a.s. plaats hebben. Tot onderwijzer aan de O. L. school te Hoogkarspel is benoemd de heer J. Both te Lochem. TERAARDEBESTELLING C. D. DONATH. Op de algemeene begraafplaats werd he denmiddag grafwaarts gedragen het stoffe lijk overschot van den heer C. D. Donath, oud-secretaris der gemeente Alkmaar. Onder de belangstellenden, die op het kerk hof aanwezig waren, om den overledene de laatste eer te bewijzen, merkten wij o.a. op: burgemeester mr. W. C. Wendelaar, den ge meente-secretaris mr. A. Koelma, de burge meesters van Limmen en Koedijk, den nestor van onzen raad den heer D. Govers, wethou der Westerhof, de oud-raadsleden mr. J. P. Bosman en den heer G. Veen, den directeur van plantsoenen den heer Hoek, den direc teur vart het gemeente-slachthuis den heer Voorthuysen, ir. Cox, mr. W. Stap, mr. Jo- sephus Jitta, jhr Lith de Jeude, notaris van Toornenburgh, den gemeente-ontvanger L. v d. Vegt, verschillende ambtenaren ter se cretarie, den heer F. J. Aukes en mej. dr. Aukes, den gemeente-archivaris Dresch. Nog merkten wij op het oud-raadlid, mevr. JorritsmaSjoerts. Verder waren aanwezig van de Groot Noordhollandsche Levensverzekering Mij. van 1845, de directeur de heer v. Vloodorp, de president commissaris jhr. van Lennep en de commissaris ir. Dufour en de heer J. G. Duyvis. De baar was bedekt met een negental kransen, waaronder een van de Groot Noordhollandsche en een van het gemeente bestuur van Alkmaar. Aan de groeve werd achtereenvolgens het woord gevoerd door burgemeester Wendelaar namens het gemeentebestuur, door jhr. van Lennep namens de Groot-Noordhollandsche van 1845, den heer v. d. Vegt, gem.-ontvan ger, die op verzoek van mevr. ae wed. Rip- ping, een krans legde op het graf en een per soonlijk woord van hulde en dank bracht aan den overledene, en door den gemeente-secre taris, mr. Koelma. Een zoon van den overledene dankte voor de eer, zijn vader bewezen. Wij komen morgen uitvoeriger op het ge sprokene terug. BEGRAFENIS J. DE WIT. Op de algemeene begraafplaats werd hedenmiddag ter aarde besteld het stoffelijk overschot van den heer J. de Wit, den 2'5-jari- gen secretaris van den bestuurdersbond te Tilburg, die tijdens een vacantie-uitstapje plotseling overleed. Aangezien de ouders van den ontslapene te Alkmaar wonen, werd het lijk op de begraaf plaats alhier begraven. Aan de groeve waren aanwezig deputaties van de A.J.C. der afdeelingen Alkmaar en Tilburg en een deputatie der S.D.A.P. uit Tilburg en Eindhoven. De droeve stoet werd voorafgegaan door jeugdige A.J.C.-ers, die vaandels en vlaggen met zich meevoerden. Ander A.J.C.-ers droe gen de baar, die met eenige kransen gedekt was. Ook op deze begrafenis komen wij morgen terug. VAN EEN PORTEFEUILLE MET 800 GULDEN BEROOFD. Alkmaar is een rustig en net, degelijk stadje! 't Kan best waar wezen, maar dan zijn er zeker de bekende uitzonderingen, die den regel bevestigen. Niet, dat hier herhaaldelijk relletjes voor komen; niet, dat hier elk oogenblik de politie met getrokken sabel moet uittrekken, om de een of andere bende uit elkaar te jagen; niet, dat de stad krioelt van dieven, zakkenrollers, geheime clubs, e.d. Neen, zoo erg is het in Alkmaar niet ge steld. Maar toch gebeuren er soms dingen, die eenige sensatie verwekken. Er wordt zoo nu en dan eens ergens ingebroken, onbeheerde fietsen veranderen wel eens van eigenaar, een minnaar van Bacchus wordt wel eens opge pakt en tijdelijk ondergebracht, en zoo'n heel enkele keer gebeurt er zelfs iets, dat groot steedsch lijkt. Bijvoorbeeld Dinsdagnacht. Toen moet een Alkmaarsche inboorling ergens onderdak gezocht hebben, waar men beter doet, niet binnen te gaan. En toen moet cte goede man des morgens tot de ontdekking zijn gekomen, dat het logies met ontbijt niet bepaald goedkoop geweest was. Immers, hij miste des morgens na dien nacht zijn porte feuille met maar eventjes 800 gulden De man was zoo verstandig, om daarvan aangifte te doen bij de politie en deze trok er onmiddellijk op uit, om te trachten, ?®°v®e! mogelijk van die som te redden. En ziet ne speurende oog van den rechercheur ontdekte het huis een klein hotel, dat den laatsten tijd wel eenigszins berucht is geworden waar „het logies met ontbijt" dus toch duur bleek te zijn! - Een verder onderzoek wees uit, dat een vrouw in wier gezelschap hij vertoefd had de berooving want dat was het toch gepleegd had. Deze vrouw, zekere M., werd een verhoor afgenomen en zij be kende het feit. Na deze welkome mededeeling werd een proces-verbaal opgemaakt en mocht de dame in kwestie in het Huis van Bewaring rustig over haar daad nadenken WERK OPGEDRAGEN. Burgemeester en Wethouders dezer ge meente hebben het bouwen van een openbare lagere school met gymnastieklokaal nabij de Vondelstraat alhier, opgedragen aan den laagsten inschrijver, den heer Jac. Schuit, aannemer te Egmond aan den Hoef. DE AUTOTOCHT VAN DE OUDEN VAN DAGEN. Hedenmiddag om half twee is van het Nassauplein een reeks auto's vertrokken met ouden van dagen uit de Piusstichting en het Diaconiehuis naar Wijk aan Zee. De tocht geschiedde onder leiding van den Armen raad. Te Wijk aan Zee werd het een en an der gebruikt. Vandaar werd met een omweg gereden door Beverwijk, langs Castricum, Egmond door 't Woud, door Bergen naar de Koogendijk en langs den Helderschen weg naar Alkmaar waar in de Muziektuin voor de 2e maal ongeveer 6 uur zou gepleis terd worden. Van daar af gaan de auto's vermoedelijk met begeleiding van het muziek corps St. Louis, langs Kennemerstraatweg, Emmastraat, Nieuwlandersingel, Baansin- gel, Kabelstraat, Baanpad, Zeglis, Voormeer, Limmerhoek, Keetgracht, Oudegracht, bei de zijden) Ridderstraat, Laat, Boterstraat en Langestraat naar huis. aanvang 97a uur. HET BESTUUR. AUTO DOOR EEN TRAM GEGREPEN. Dinsdagmiddag ruim half één heeft te Wie- ringerwaard een auto-ongeval plaats ge had, dat voor den bestuurder, den heer H. Sybrands, wonder boven wonder goed is afgeloopen, hoewele van de ca- rosserie niets is overgebleven. De heer S. kwam uit de Kleine Buurt aangereden en zou den overweg bij den trambrug passeeren juist op het oogenblik dat de tram van Ewijcksluis aankwam. De machinist, die volgens voor schriften moet stoppen, opdat de conducteur vooruit kan loopen, heeft dit niet gedaan. Wel heeft hij steeds gebeld, wat echter door S. niet is gehoord. Het gevolg was, dat de auto van achteren werd aangereden en op zij geduwd. Het achtergedeelte van den auto hing over het water, wat een angstig gezicht was. Zooals gezegd, is van de carosserie niet sover, terwijl de bestuurder behoudens den schrik er goed is afgekomen. De tram had ongeveer een half uur vertraging, waardoor enkele reizigers hunne aansluiting te Scha- gen hebben gemist. Voor het trampersoneel zeker geen mooi zaakje. AUTO TEGEN BOOM GEREDEN. Twee gewonden. In den afgeloopen nacht omstreeks 2 uur is een auto, komende uit Hoorn, onder de gemeente Hoogkarspel tegen een boom ge reden, doordat plotseling de lichten van den auto uitgingen. De auto werd ernstig be schadigd. Van de drie inzittende heeren wer den twee gewond. Zij werden door dr. Hes- selink uit Enkhuizen verbonden. De derde bleef ongedeerd. AUTO TE WATER Woensdagnamiddag pl.m. 6 uur pas seerde de heer Zwaan van Opperdoes met zijn luxe auto Zuidscharwoude waarin genoemde heer, die zelf stuurde, met twee dames gezeten was. Deze twee laatsten moesten bij een inwoner even vertoeven, wijl intusschen de chauffeur de.i auto zou doen koeren en daarvoor 't afhollend emplacement voor de „Roocie Leeuw" koos. Bij deze manoeuvre scheen het dat de handrem niet naar hehooren werkte en de t.tuurder wel eenigszins in verlegenheid kwam en niet kon ver hinderen dat de auto het water inreed. De bestuurder zat nog altijd in den wa gen welke weldra half vol water liep en een paar meter vanaf den wal bleef steken. De chauffeur had daarna gele genheid door de deuropening zich uit den wagen te werken, hier bovenop te k auteren en met een flinken sprong den vasten wal te bereiken. De telefonisch ontbonden assistentie van den kraan wagen van den heer A. Groot te Heer- Ilugowaard, arriveerde na een poos met manschappen ter plaatse en nu kon de wagen weer op het droge gebracht wor den. Alles liep gelukkig goed af, zij het dan dat de auto natuurlijk verderen dienst weigerde. Een en ander gaf na tuurlijk in ons stil dorp heel wat drukte en bleek vooral voor de jeugd een attrac tie te zijn. ORGELBESPELING GROOTE KERK. Donderdag 10 Sept. 8—9 uur bevat het nramma door den heer Jan Zwart voor -agen o.m. Cor Kint's Fantasie „Een Vaste Burg", Bach s Toccata, Franck's Cho- ral. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 19.58 uur licht op- BOND VAN HEDERLAHDSCHE SCHILDERSPATROONS. Algemeene vergadering tc Alkmaar. Alkmaar wordt de laatste jaren nog al eens uitgekozen door de groote vereenigin- gen en bonden, voor het houden van de jaar vergaderingen. Daar is meer dan één reden voor: Alkmaar kan bogen op schilderachtige straten en grachten, Alkmaar heeft een schit terende omgeving, een prachtige Hout en last not leasteen wereldberoemde kaas markt. Dat zijn allemaal dingen, die trekken en men weet dus bij voorbaat reeds, dat wan neer men hier een congres houdt, dit steeds goed moet slagen, omdat de congressisten een tochtje naar de kaasstad zeer welkom vin den! En zoo is Alkmaar dan thans gedurende drie dagen ingenomen door leden van den Bond van Neaerlandsche Schilderpatroons. Met de Alkmaar-Packet kwam het grootste gedeelte gistermiddag tegen vijven aan, na intens genoten te hebben van een prachtigen boottocht van Amsterdam langs de Zaan naar hier. Bij de aankomst zijn de heeren (en hun dames natuurlijk!) welkom geheeten door het afdeelingsbestuur van Alkmaar en daarna weldra neergestreken in inrichtingen, waar de inwendige mensch versterkt kan worden, of waar dorstigen lafenis kunnen krijgen. Zoo heel veel tijd, om eens rond te kijken in onze stad, was er gisteravond niet, want om half acht moesten de leden present zijn voor een Ontvangst ten stadhuize. In de raadszaal was burgemeester Wende laar met de wethouders Bonsema en Van Slingerland en de raadsleden mej. Carels en naar waaraemingen^verncht^den morgen Medegedeeld door het Kon. Nederi u Instituut te De Bildt Met Hoogste barometerstand 766 6 mw Malinhead. 000 te HeLrnSbar0me,erS,an<1 74,7 »M. September1;""8' ge'd'Ê ^en avonci van u Zwakke tot matige wind, uit Nm.rrUi-, tot Oostelijke richtingen; meest licht tot ft bewolkt; wemig.of geen N» oS düg 8 wccr; *•««5 Buitenlandsch weeroverzicht Heden vertoont het hooge drukj^hioa den oceaan versterking. Het breid? zi h °P verband met een hooge westelijke luchstroo"1 m,ng oostwaarts uit, zoodat verbetering van de weersgesteldheid in een groot deel Europa te wachten is. Op de Britsche eilan" den heersch kalm droog weer met betreur veel bewolking. Scandinavië heeft nog S achtig koel weer, waarbij in Stensele 12 3" Europa tc wacnien is. uP de Britsche den heersch kalm droog weer met betre veel bewolking. Scandinavië heeft no? achtig koel weer, waarbij in Stensele 12 mM neerslag viel. Op het vasteland viel ablv„' in Hamburg neerslag van beteekenis he of onweer. lcsen de heeren Keijsper, v. d. Vall enwT aanwezig, om de gasten te verwelkomen Burgemeester Wendelaar sprak kort, doch hartelijk waarin hij opmerkte, dat de schilder, patroons thans voor den eersten keer hier in Alkmaar tezamen kwamen. Uit het nrc gram,na blijkt reeds dat de Alkmaarders trotsch zijn op hun stad en het is dus beirr i pel ijk, dat het gemeentebestuur ook trotsch is op de stad, die den vreemdeling zooveel schoons en bezienswaardigheden kan aan bieden. Alkmaar laat zich goed presenteeren, zei- de burgem. Wendelaar, en dat komt niét al- leen door de groote zindelijkheid der Alk maarsche huisvrouw, maar ook door het werk van de leden van den schildersbond' Dit klinkt misschien wat overdreven, maar spr. zeide dit uit volle overtuiging. Óp zijn buitenlandsche reis, welke spr. zoo juist ge- van 10 September 1931. Opg-ave van Hoordhollaiidseh ■iandUonwerediet l.V (Ontvaogen per draadlooza telefoon). STAATSLEENINGEN. 4K Nederi 1917 4 1931 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000. Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank D. Reicbsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Kücbeum. Acc Nederi Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Betbleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm Studebaker U. S. Leather Zweedscbe Lucifers CULTUUR MAATSCH. H- V. A Java Cultuur Ned. Ind Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Per|ak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi lnterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMI R. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash 'Exdivideod. tExclaim. 127 Va 2 135'/, 81/, PROLONGATIE Vorige koers pCt. Vorige koers 103 1028/s 98 751/4 75 119 48 228/s 5b 8'/a 213 65'/4 1193/, 28V4 4)3/8 9>A 36'/) 98/w 8'/l 803.„ 1483/,, 4 Vi. 138 2208/, 14U 93 508/, 21 46 28 70 126 146V. 718/, 7»/,. 4'Vii 5U/4 188/, 368/4 19 1'Vio 3 28/a 208/, 'A 79'/, 1358/, 158/4 1653/4 1818/, Koers van heden te pl.m. pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2.00 96 79 79 7 81 81 8 48 48 488/, 24 21 57 57 88/, 88/, 211 211 212 68 68-98/, 69'/, 1C08/4 1104-21 D2J-3} 288/, 288/, 44i'< 44'/J 44 98/a 36 368.'s 36'/» 9'/4 9* 98/,-'/, 36 81 80*/, 80'/, 148/, 4 4 4 22 78/, 2251-8) 2 2 78/,-8 150-5 154 94 V, 98 52 52 47 47 24 24 67 67 67 130 130 149 1498/, 149}-8/, 71 8 V,« 8V» 5'/. 58/, 51 51-28/, 528/, 34 34 1 'Vis 4 21 21 611*4 827, 145 135 15 15 167 l67'/4-} 168 185 134 134 81/,. pl.m. 2.15 578/, 8i ioy.il 69J.71 28V, 44'/, 9'/a 36#-% 4/a 3V» 81 14'/a 4 227^-34 154 98 53 47 24 67 130 149-50} 71 's 8Vis 58/16 528/4 15 34 20 21 83}-4» 1358A 169 1858/, 134 i ic. vorige Koers r— WISSELKOERSEN AMSTERDAM Heden - PCt* NIET OFFICIEEL. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belgaj Bazel Weenen p. Scb. Kopenhagen Stockbolm Oslo New-¥orlr, ltalii 100 Vorige koers 12.05 i's 58:3/1/» 9.72 34.53 48,378/, 34 85 66.35 66.40 66.35 248. 12.98 Koers op I heden 2 uui 12.048/, 58.85 9.72 34.49 48.35 34.85 66.30 66.40 66 30 ?48.V» 12 99 OPVAHEl S. J. A. KEESOM, VAA KA STEENENBRUG, TEL. '52<

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 2