Amstecdamsdïe 3$mcs Noodhulp-Bakker. Jkodnciaai Hieuw 5i{dschti$tm ^Buitenland £aatste ietichtm JBucqeÜJke Stand Adoedeatiëti Dagmeisje DIENSTBODE. Muziekles op harmonium oforgel KORTE BERICHTEN. De heer H. Vlasveld, die 39 jaar (van (882—1921) als gemeente-secretaris te Enk muizen is werkzaam geweest, is aldaar over leden, 76 jaar oud. Hij was ridder in de Or- je van Oranje-Nassau. Van een sleeptrein der pontonniers en torpedisten, is bij „de Bosscherwaard" een W-jarige korporaal overboord gevallen en in ie Lek verdronken. FOTOGRAFEEREN VAN FORT SPIJKERBOOR. Voor Neerlands veiligheid waken trouwe üannen. Aan de grens, in de garnizoenen, op het platteland en ook op fort Spijkerboor! De fortwachter bleek op zijn hoede; hij hield wat zijn benaming reeds aanduidt de ■wacht! Verdekt was hij opgesteld., in zijn woning! Aldus de Tel. Er kwam evenwel een gevaarlijk moment; er dreigde onraad in de persoon van een Amsterdamsche jongedame, een ateliermeisje, dat met eenige vriendinnen een plezierreisje dacht te maken. Bij het fort gekomen, gingen de fietsen aan den kant en een donker zwart [dimmend voorwerp werd te voorschijn ge baald. Het werd gericht en wel op het fort. De fortwachter stapte evenwel kordaat op het gevaarlijke gezelschap af. Hij bleek een goede vangst te doen: een camera werd in be slag genomen. „Ja", antwoordde de wachter, de juffrouw had een toestel in de handen en keek er af en toe doorheen. Bij de bekeuring wilde zij zelfs de rolfilm aan mij afgeven.... Toch wel het zekerste bewijs, dat zij een foto had gemaakt" „Óf dat er niets op stond", merkte de Pur nierender kantonrechter op, die deze zaak te behandelen kreeg. „U hadt de film in beslag moeten nemen en laten ontwikkelen". Intusschen kwam de juffrouw, haar schuld erkennen, er af met 50 cent boete. Zij mocht het in beslag genomen toestel mee terugne men. Echter de camera was niet, waar ze behoorde te zijn. Een telefoontje deed ten slotte het verloren voorwerp spoedig te voorschijn brengen. vr£|/f£G VAN NIEDORPER- VERLAAT NAAR AARTSWOÜD. Onteigening voor de verbetering. Ingediend is een onteigeningsontwerp voor en dé verbetering van een weg van het Niedorper Verlaat naar Aartswoud, onder de gemeenten Oude Niedorp, Nieuwe Niedorp, winkel en Hoogwoud. Gedep. Staten van Noord-Holland hebben deze onteigening verzocht. Het werk bestaat in liet maken van een verkeersweg met een kruinbreedte van ongeveer 15 M. HOOGWOUD. \r-~A Twee inbraken i- één nacht. rijdagnacht is ingebroken bij dr. Pool en in cafe Modder. Bij den dokter heeft men uit üe slaapkamer een jas meegenomen. HEILOO. Tot volontair ter gemeente-secretarie is benoemd de heer N. H. Schuitemaker van Alkmaar. In de vergadering van B. en W. zijn de voorzitters van de diverse commissies benoemd. De samenstelling der commissies is: u. E. B.: voorzitter A. J. C. Maas Gees- teranus, leden T. Kostelijk en C. Franken. Vegen: J. Opdam, voorzitter, leden C. Franken en A. Dekker. Plantsoenen: voor zitter Jhr. N. van Foreest, leden Joh. J. Vahl en P. de Jager Jr. Werkverschaffing: voor zitter J. Obdam, leden P. Greeuw, H. Kees man, C. Franken en A. Dekker. Tot loco-burgeineester is benoemd de heer A. J. C. Maas Geesteranus, plaatsvervanger J. Opdam. Naar men ons mededeelde is de bedoeling om het geestelijk leven in de parochies te verrijken, wat volgens de redactie in de R.K. pers niet volledig tot uiting komt. Zijn we goed ingelicht, dan zal het eerste nummer met 1 October verschijnen. De be doeling is gratis verspreiding in de parochies en de uitgave hoopt men door advertenties te dekken. Pastoor v. d. Loos uit Uitgeest heeft van 14 September 1931. Opg-ave van loordhollaiidsch Landboiiwercdict M.V. ><«ii '•«<a 97 Va 76% 4216/ie 95/» 37% 96/I6 8% 2231/4 155 98i/, 54 27 531*4 201/4 172 190% 19'/, 8V16 8J 1 1 1 Uil» S zijn steun onthouden. Z.i. voorziet de R K. pers voldoende in het parochiaal nieuws en is aan de pastoors een andere taak weg gelegd. OUDORP. Men schrijft ons: Zaterdagmorgen veroorzaakten de zand- auto's van de firma Schot een ongeval, dat wonder boven wonder goed is afgeloopën. Door het onbesuisde elkander voorbij rijden van twee auto's dezer firma versperden zij den weg en werd de geheel rechts rij dende mej. L. aangereden. Door het gelukkig toeval dat zij niet naar den kant van den auto viel, ontkwam zij er aan om vermorzeld te worden. Met een gezwollen hand en een geschokt zenuwgestel zal zij zich het ongeval nog lang herinneren. Wanneer zal dit woeste rijden eens wor den gestraft? Moeten er eerst werkelijk doo- den vallen? Het aantal personen, dat in de jeugdher berg „Texel" gedurende dezen zomer zijn in trek nam, bedraagt 1680, terwijl nog steeds bezoekers daar aanwezig zijn. De ouders van de herberg bleken voor hun taak uitste kend geschikt, zoowel het bestuur var de in richting als de bezoekers waren uitstekend tevreden over de wijze, waarop de herberg beheerd werd. Door de directie van de T. E. M. werd dezer dagen aanbesteed: de bovenbouw van de uitbreiding der electrische centrale te Texel. Laagste inschrijver was J. Trap te Óosterend (Texel) voor 6550. Bij de gun ning trok deze zich echter terug. Hoogst waarschijnlijk zullen de heeren Gebrs. Boekei te Nieuwe Niedorp, die inschreven voor 6590, nu voor de uitvoering in aanmerking komen, doch vermoedelijk wordt in dit geval van den laagsten inschrijver wel schadever goeding geëischt. Als reden voor het zich te rugtrekken was opgegeven den korten ter mijn van oplevering, welk termijn echter in het bestek vermeld was. Het reinigen van de polderslooten, bij in- scshrijving besteed, werd opgedragen aan de heeren S. Stam Cz. en J. Mul te Zijdewind voor de som van 93. Verdere inschrijvers waren W. Winkel 100, Nic. Kok 115, C. Jong Jzn., Jb. Jong Jzn. en C. Schilder 120, terwijl door een niet-ingeland werd ingeschreven voor 75, aan wien het werk niet kon worden ge gund. als zijnde voorbehouden voor inwoners van Oude- en Nieuwe Niedorp. Vrijdagmorgen, 11 dezer, te ongeveer 9 uur, had hier een auto-ongeval plaats, dat echter geen ernstige gevolgen had. Een per sonenauto (Ford) komende uit de richting Noorderbrug, moest uitwijken, ter hoogte van den winkel van den heerj. P. Kreb, voor een met melkbussen -geladen vrachtwagen. De bestuurder van dé Ford haalde te ver uit en reed met zijn voertuig tegen een boom. Hij bleef zelf gelukkig ongedeerd en de schade aan den wagen bepaalde zich tot het spatbord en een losgeraakte wieldop. Bij den heer W. de B. te Schermerhorn is een inbraak gepleegd. Vermoedelijk in den nacht van de Floraliafeesten is, waarschijn lijk door inklimming door een raam, uit een kistje, geborgen in een kast, een zakje geld inhoudende 72 gestolen. Het geld behoor de aan de Diaconie van de Herv. Gemeente. Aangezien de vermissing pas een paar da gen later werd geconstateerd en sporen van inklimming of inbraak niet te vinden waren, tast men hier in het duister en zal het moei lijk zijn de dief te vinden. de streek. Met de sluitkoolhandel gaat het nog niet naar wensch. Voor roode en gele kool is het zelfs-moeilijk een kooper te vinden Witte kool is iets beter in prijs. De voorraden ge zouten bloemkool zijn hier vrijwel opge ruimd. bovenkarspel. Door den voorzitter van het hoofdstembu reau is gekozen verklaard als lid van den gemeenteraad de heer P. Reijn, alhier. blokker. De pruimenoogst is hier over 't algemeen niet meegevallen. Bij sommige tuinders was de opbrengst zelfsheel gering. De prijzen zijn in doorslag zeer bevredigend. hoorn. De feestelijkheden van het Comité „Stad Hoorn" ter gelegenheid van de Provinciale Fokveekeuring zijn op schitterende wijze voortgezet, dank zij het weer, dat zich over 't algemeen uitstekend hield. >s Avonds had een gondelvaart plaats, waarvoor ruime inschrijving was. De met lampions versierde gondels, booten en kano's o-leden jn idyllische stemming langzaam voort tegen de donkere omlijsting van het hooee geboomte en de omringende antieke crevels Duizenden bezoekers genoten van de ze attractie, die wel bijzonder geslaagd mag heeten Het eilandje van den Nieuwendam was bijzonder saakvol verlicht, terwijl van de met schijnwerpers verlichte Hoofdtoren de architectonische schoonheid ten volle uit- Te betreuren viel het, dat het gure herfst weer aan dit muziekfeest veel afbreuk deed. 's Avonds gaf het Stedelijk muziekcorps te Enkhuizen een uitstekend geslaagd concert op de Kaasmarkt. Morgen (Maandag) wordt een groote in ternationale hardraverij op de Turfhaven ge houden, waarvoor bereids 31 paarden zijn ingeschreven. De feestelijkheden worden be ëindigd met een groot vuurwerk. GEVONDEN VOORWERPEN. Aanwzig aan het Bureau van politie, Lan- gestraat en aldaar te bevragen op alle werk dagen tus9chen 11 en 1 uur, de navolgende voorwerpen als gevonden gedeponeerd op 1 tot en met 11 September. 1931: Portemonnaie, z.g. Lipssleutel, boek, dop v. radiateur, regenjas, zakje, rozenkrans in euti, mantelceintuur, zadeldekje, sleuteltje, gewicht, bril, rozenkrans, zakmes, duimstok,- kinderportemonnaie, pakje katoen, honden penning, actetasch, autoslinger, rijwielbelas- tingmerk en gymnastiekschoen. Aanwezig en te bevragen bij de navolgen de ingezetenen, onderstaande voorwerpen, als gevonden aangegeven op 1 tot en met 11 Sep tember 1931: Bakker, Laat 164, rijwielbelas- tingmerk; W. Vaske, Kanaalkade 38, dop v. benzinetank; F. Helderman, Tuinstraat 41, broche; C. Breed, Dijk 23, rijwielbelasting- merk; C. de Groot, Schelphoek, hondenpen ning; J. Reuzenaar .Kinheimstraat 9, schroe vendraaier; wed. Kaandorp, Limmerbuurt, Limmen, sierspeld; G. van Benekóm, Drui- venlaan 3, kralen halsketting; J. Keizer, St. Annastraat 16, portemonnaie met inhoud; F. Kuiwaard, Omval 25, Lipssleutel; J. Sluis, Rochdalestraat 23, damestasch; J. Adams, Klein Nieuwland1 16, dop v. wielj'H. v. Heer den, Oudegracht 169, kinderportemonnaie; alsmede een gehaakte wollen muts; G. Hoeke, Molenbuurt 8, foto in envelop; Nutsspaar- bank, Nieuwesloot, heerenparapluie; J. Piket, Verlengde Stuartstraat 88, armband; Fa. v. d. Horst, Langestraat 21, bananen; Jonk man, Macl. Pontstraat 18, rozenkrans; Oos- terwijl, Oudegracht 269, kindertaschje; v. Lieneri, KI. Nieuwland 9, geluidsdemper V. motor; G. Jonker, Pieterstraat 16, muts; wed. Revers, Westerweg 81, Heiloo, jongens blouse; L. Ditsel, Ruiterstraat 17, dames muts; G. de Rie, Liefdelaan 11, bril in étui; J. de Jong, le Kabelstraat 29, kindertaschje met inhoud; J. Morset, Landstraat 24, ge wicht; P. Disseldorp, Westerweg 284, dames- ring; J- J- Adriaanse, Pr. Hendrikstraat 46, vulpenhouder; N. de Jong, Schermerweg 8, damesmantel, waarin gerold een bruine om slagdoek (gevonden Molenweg Stompeto- ren); L. Prins, Handelskade 38, portemon naie met inhoud; C. J. de Jong, Station straat 30, regenjas; A. Bleeker, Baansingel 7a, muts; J. de Jong, Schoutenstraat 4, kin- derportemosnaie met inhoud; G. Molenaar, Scharloo 1, kettinkje; G. J. de Haan, Uitem boschstraat 6, reservewiel met band; Him- melreich, Hulststraat 1, mutsje; B. Heijblom, Kanaalvak 6, dep v. radiateur; W. Noort, Kennemerstraatweg 7, Heiloo, belasting plaatje; Bakker, conciërge Gemeentehuis, be lastingplaatje in étui; J. Burgering, KI. Nieuwland 2, broche; J. Tamis, Druivenla-an 9, bril; C. Ofman, Koningsweg 18, kistje margarine; C. Fuhren, Dijkgraafstraat 10, Alpalcabeursje; F. Klaver;, Oosterburgstraat 9, portemonnaie. Wanneer men weder in het bezit is van het verloren voorwerp, wordt men verzocht hier van kennis te geven aan het Bureau van politie. ZWAAR NOODWEER IN ZUID SLA VIE. 10 personen verdronken. ROOFMOORD OP EEN ECHTPAAR? Het echtpaar Klump te Heteborn in het district Oschersleben werd hedenmorgen vroeg dood in hun woning gevonden. Reeds Zondagavond vond een bewoner van Hete born, die Klump kwam afhalen om mee uit te gaan, het huis gesloten. Hij schonk er echter verder geen aandacht aam doch toen hedenmorgen het huis nog steeds gesloten was, waarschuwde men de gendarmerie, die het echtpaar gedood in bed vond De politie stelt een onderzoek in. VEROORDEELD TOT 600.000 MARK BOETE. De rechtbank te Gladbach—Rheydt Üieeft twaalf leden van een smokkelaarsbende, die in de nabijheid van Elmpt aan de Neder- landsche grens bij smokkelen betrapt waren, veroordeeld tot een gezamenlijke geldboete van 600.000 Mark. Bovendien werd elk der leden van de bende nog veroordeeld, tot een maand gevangenisstraf. Het was de smokke- /aarsbende die bekend staat onder den naam „Verzage nicht die in Januari met 25 man naar de grens was getrokken om een grooten slag te slaan. Door hun voetsporen in de sneeuw kwa men de douanebeambten hun echter op het spoor, en werden 16 groote pakken met smokkelwaren in beslag genomen. Acht smokkelaars werden daarbij gearresteerd' terwijl naderhand nog vier bendeleden met smokkelwaren betrapt werden. De overige dertien leden, waaronder alle leiders van de bende wisten te ontkomen en zijn tot nog toe niet gearresteerd aangezien de gearres teerde smokkelaars weigeren hun vrienden te verraden. VIER SLACHTOFFERS VAN DEN STORM TF. TEMESVAR. De „Donaupost" meldt, dat Zondag Te- mesvar (Hongarije) door een hevigen storm geteisterd is. Van ongeveer honderd huizen werden de daken afgeslagen. De chemische fabriek Leda werd bijna geheel vernield. Een aantal kerk torens is ernstig beschadigd Vier personen, die zich in een preëel bevonden, werden ge dood, doordat een zware boom afknapte en op het priëel terecht kwam. DE SP0OÜWEG AANSLAG BIJ BOEDAPEST. Een geheimzinnig telefoon gesprek vannit Kopenhagen. Uit Boedapest wordt gemeld, dat onmid dellijk na het Spoorwegongeluk het hoofd station te Boedapest werd opgebeld door een man uit Kopenhagen, die informeerde of op de Hongaarsche spoorwegen alles in orde was, aangezien hij zijn reisplan hierna wilde inrichten. Het dagblad „Politiken" heeft te lefonisch inlichtingen gevraagd aan de poli tie te Boedapest. Het gesprek vond plaats 12 minuten na middernacht, dus zeer kort na den spoorwegaanslag. De politie te Boeda pest is er van overtuigd, dat het gesprek in verband met den aanslag staat. De telefoondienst te Kopenhagen kan geen nadere bizonderheden mededeelen. Men acht het echter zeer onwaarschijnlijk, dat te Ko penhagen gevestigde Hongaren iets met den aanslag uitstaande zouden hebben. Regeeringsmaatregelen. Naar verluidt, zou men in Hongaarsche regeeringskringen overwegen, de pasvisa weer in te voeren, aangezien thans te veel misdadigers op gemakkelijke wijze kunnen komen. De politie heeft tot nog toe vijftien communisten gearresteerd, waarvan de mees ten echter hun alibi bewijzen konden. DE POSTVLUCHTEN NAAR EN VAN INDÏE. De Ooievaar te Bandoeng. GEBOREN: Maria Hendrika d. v. Jan Stornebrink er Therese Prasser. Levenloos aangegeven kind van Wijnand Krom en Alida van Dijk. Albertus Johannes Gerardus z. v. Johannes Admiraal en Catharina van de Kamer. Ali da d. v. Cornelis Schoen en Maria van der Gulik. Johanna Antonia d. v. Pieter Ris er Elisabeth Smorenberg. OVERLEDEN: Alida Maria Geertruida Volkers 63 jaar. Leerling of Hulp-lüonteur gevraagd. Garage SCHAATSBERGEW. Gedipl. Boekhouder vlak voor zijn wagen den weg overstak, aan ne automobilist bracht het ventje, de 7-jarige j B L. uit Hilversum, met ernstige inwen dige kneuzingen naar het R.K ziekenhuis te Hilversum. De toestand van het knaapje is zorgwekkend De burgemeester van Laren verzoekt den automobilist, die uit Laren kwam en getuige van het ongeluk was, zich Hj hem bekend te maken. j en P°rtefeuille ontvreemdde men van onêeveer 500. Bovendien is i zllnoe.de kas der tooneelvereeniging, een kast in de woonkamer ontvreemd. Bij den heer Modder is een bedrag van on geveer 600 weggenomen. Uitgave R.K. Weekblad. Op initiatief van den pastoor van Heems kerk zal onder redactie van eenige pastoors in Kennemerland (dekenaten „Beverwijk" en „Alkmaar'' te Alkmaar) een R.K. weekblad worden uitgegeven. De bisschop van Haar lem, mgr. Aengenent, heeft zijn goedkeuring verleend. (Ontvangen per draadlooze teleiooa) STAATSLEENINGEN. 4H Nederl. 1917 4 1931 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000. Koloniale Bank Ned. lnd. Handelsbank D. Reichsbank 1NDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Kücbenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting i Anaconda Ass. Gas Electr. Betbleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton ...«ai Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil i Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber a Deli Bat. Rubber a Hessa Rubber a i a Serbadjadi a i Interc. Rubber a a a SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot a Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie a a a TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust a Oude Deli Senembah a a AM) 1. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash a a a a 'Exdividend. tEsclaim. PROLONGATIE Vo Vorige koers 1037/16 101 80 119 28 Va 603/s 87/s 216 693/8 1283/4 28 Va 821, 14»/, 41/ia 135 25 66V, 129% 149»/, 72 7% 5% 8* 57. 5'/, 22 23 83% 144 Koers van heden te 128% 132% ige koers 1 pCt. pl.m. pl.m. pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2.00 2.15 48% 47-% 11 1 1 1 1 47 8% 8* 8% 202 20.-1 202 66 óö'/a-7 D5 123-f 123-% 123J-4) 401/s 40%-f 40*-»/,. 36 36 36-% 357/8.6 9 9 8'Vie 80 214 212-4 212%-3 95 55 - 144% 142J-3J 143-% 141J.4J 7Vt 5'/i« 51% 51. 51 50-1 81% 143 137-9% 137 20% 170 186 184 133% 8»/, ~7% ~7Vs Heden 1 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL. Londen «taait Berlijn Parijs a a a a 1 4 Brussel (Belga) Bazel a 1 W tenen p. Sch. Kopenhagen Stockholm Oslo a New-Yorfc r ^r. 100 a i I Vorige koers 12.046 58; 50 9.72 34.48 48.35 34 32% 66.30 66.40 66-321/, 247 16/j, 12.99 Koers op heden 2 uin 12.046/, 58.12 48.35 34.85 66.30 66.40 66.32% 248.'/, 12.98 TEXEL. Jeugdherberg Texel OUDE NIEDORP. W. O. L. polder, Krccswerk. SROOTSCHERMER. SCEERMERSORN. Zaterdagmiddag werden op de veemarkt behendigheids-motorraces gehouden, welke bijzonder goed slaagden. '^Zondagmiddag werd door verschillende fanfare-corpsen uit de naaste omgeving een festival gegeven. „Ons Eigen Tijdschrift"uitgave C. J. van Houten en Zoon te Weesp, verzorgde het Septembernummer weer even smaakvol als wij van deze uitgeefster gewoon zijn. De voorpagina geeft een paar eenzame wandelaars in een heuvel-landschap met daar boven de grootsche Hollandsche luchten. De inhoud is de volgende. Otto van Tussenbroek „De schoonheid der Hager Meren (geïll.), Alton Penning „De stad der verwerkelijkheid" (geïll.)J. F. Kunst „Nocturne", A. den Dooland, Dwars door de Tabra (geïll.), J. P. Baljé, Reisherin nering, Annemarie Schmidt. Parels (geïll.), Willy Corsoir, Neve's, J. H. Sikemeijer, Modern scheepsinterieur (geïll.), Mies Pouderoijen, De Tram. Wd. Rulkine caricaturen. De illustraties zijn prachtig. 7ooals steeds is ook de ruhriek voor jongeren uitstekend verzorgd. Zaterdagmiddag heeft boven het Noordelijk gedeelte van Zuid-Slavië een hevige storm gewoed, welke op het land groote schade heeft aangericht. Cver groote afstanden zijn alle oogsten vernield, terwijl talrijke huizen van hunne daken werden beroofd. De tele foonverbinding tusschen Belgrado en het buitenland is tot gistermorgen toe verbroken geweest, daar alle leidingen stuk waren. De kleine stoomboot „Alt-Betschej", waarop zich 25 passagiers bevonden is tengevolge van het noodweor op de Theiss gezonken. Ofschoon onmiddellijk hulp ter plaatse was, zijn toch nog i0 opvarenden verdronken. Bij de K. L. M. is bericht ontvangen, dat de Oievaar om 4.05 uit Medan is ver trokken en met een tusschenlanding van 9.55 tot ,10.49 u. te Palembang om 13.44 u. in Batavia is aangekomen, waar het om 14.04 uur weer vertrok om 14.49 in Bandoeng te landen. ALKMAAR. 111 im4 Voor de vele blijken van be langstelling bij onze 12Vs-jarige echtvereeniging ontvangen, zeggen wij hartelijk dank. E. ASJES. N. ASJES—BRUIN. Egraondermeer, September 1931. Wegens teleurstelling voor direct gevraagd een net LANGESTRAAT 88. Gevraagd een flinke Aan te melden na 8 uur NASSAUPLEIN 6. heeft avonden beschikbaar voor het bijhouden en inrichten van administraties en contrölewerk. Billijke oondities. Brieven onder letter V 219, bureau van dit blad. B. z. a. DOELENSTRAAT 6. Nog eenige uren beschikbaar tot het geven van voor eerstbeginnenden en meerge vorderden k fl.50 en fl.75p. les. Br. no. 5609 aan N.V. Boekh. v.h. K. TER BURG, Alkmaar.

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 3