Aqmda Rechtszaken JUouinciaal THeuws £aatste iectcte ^iheepstiidingett iVeetbecicht Amstetdamsche Jizacs Stad en. Omgeving. INLIJVING UIT DE PROVINCIE NOORD-HOLLAND. Dinsdag 15 September. 7 30 uur, Cinema Americain: Levensstroo- men (dram.); boven 14 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: 1. De mismaakte (dram 2. De verrader (sens.); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater: Der Bettel- student (operette); voor eiken leeftijd. 8 uur, Rustende Jager te Heiloo, vergade ring Witte Kruis. Woensdag 16 September. 7.30 uur, Cinema Americain: Levensstroo- men (dram.); boven 14 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: 1 De mismaakte (dram.); 2. De verrader (sens.); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater: Der Bettelstu- dent (operette)voor eiken leeftijd. Donderdag 17 September. 7.30 uur, Cinema Americain: Levensstroo men (dram.); boven 14 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: 1. De mismaakte (dram.); 2. De verrader (sens); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater: Der Bettelstu- dent (operette); voor eiken leeftijd. won de vereeniging „Pius X te Hem-N en- huizen een instrument, ter waarde van o vereen. „Door wilskracht verkregen Beets kwam een instrument van 1 do, ter wijl aan alle deelnemende corpsen een her neringsmedaille werd aangeboden. De feestdag werd besloten met een grootse. vuurwerk op het Baadland, door de gemeeme aangeboden. De stille, prachtige avond werk te in alle opzichten mee om het schitterende vuurwerk volkomen tot zijn recht te docr. Hiermede zijn de feestelijkheden van het comité „Stad Hoorn" geëindigd. Ongetwijfeld zijn deze feesten een groot succes geweest, waarvan duizenden bezoekers uit stad en om geving hebben genoten ARRONDISSEMENTSRECHTBANK TE ALKMAAR. Meervoudige strafkamer. Zitting van Dinsdag 15 September. Uitspraken vorige zitting. Dirk R., Medemblik, ernstige mishande ling, 4 maand-m gev. voorwaardelijk met 3 proefjaren. Arie W., Texel, toebrengen van ernstig lichamelijk letsel door schuld 75 boete of 75 dagen. Corn B., Texel, hooger beroepzaak Verzet vervallen verklaard. Paulus Joh. R„ Helder Hooger beroepzaak. Vrijgesproken Jacob W Purmerend. Hooger beroepzaak. Vrijgespro ken. Gerrit G., Alkmaar, poging tot ernstige mishandeling. Onderzoek hervat echter 6 October. DE SPOORWEGRAMP TE BLERICK. Gister werd in hooger beroep voor het gerechtshof te Den Bosch behandeld de strafzaak ingevolge de noodlottige spoorwegramp op den overweg te B!e- rick-Grubbenvorst, waardoor een bot sing tusschen een autobus en den trein een vijftal personen werd gedood en meerdere andere zwaar gewond en in verband waarmede de dienstdoende baanwachteres mej. Ebben werd ver oordeeld tot een maand hechtenis. Er werd een twaalftal getuigen ge dagvaard, waaronder als deskundigen de heeren Ir H van Berckel, ingeneiur van Weg en Werken bij de Nederland- sche Spoorwegen te Nijmegen, F. E. Wijnmalen, inspecteur der Nederland- sche Spoorwegen te Maastricht pn dr. A H Jansen, arts te Venlo. Evenals in eerste instantie werd ver dachte ook thans verdedigd door mr. F J M. Nederveen te Roermond. Verdachte verklaarde, dat zij het sein niet gehoord had en door een duize ling bevangen werd, juist toen zij ging om de boomen te sluiten. Zij heeft 15 kinderen, is zeer zwak en had vaak dui zelingen. Daarom had zij om overplaat sing gevraagd naar een Lchteren post Volgens getuige van ir. Berkel, Was ver dachte vaak nalatig en daarvoor her haalde malen gestraft. Hel verhoor van een 10-tal getuigen leverde geen bijzon derheden op. Getuige décharge dr Meuleman te Heerlen was bij zijn on derzoek naar den gezondheidstoestand der vrouw tot de conclusie gekomen dat zij voor den zeer drukken wacht post veel te zwak was. Aan de hand van wetenschappelijke citaten uit wer ken van den laatsten tijd toonde getui ge aan, dat vrouwen van de gesteltenis als waaronder de baanwachteres leed vaak door duizelingen worden overval lei De behandelende fondsarts was van oordeel, dat de vrouw haar post goed kon waarnemen. Na het getuigenver hoor kwam de advocaat-generaal tot de conclusie, dat alleen bewezen is schuld aan het ontstaan van gevaar voor me chanische kracht. De eisch luidde: Vernietiging van het vonnis en veroordeeling wegens het ge kwalificeerde feit en groote roekeloos heid en verzuim bedreven tot één maand hechtenis. De verdediger uit Roermond becriti seerde scherp de houding der directie 'die geen acht sloeg op de verzoeken der vrouw om overplaatsing en niets voor haar gedaan heeft, terwijl zij nu nog niet weet of zij wel pensioen zal krijgen Intusschen, het reizend publiek wordt er maar aan gewaagd. Voorts stelde pleiter den fondsarts in gebreke, daar hij g?en notitie genomen had van de zeer gegronde klachten der vrouw. Pleiter concludeerde tot volledige vrijspraak. Uitspraak 24 September a.s. Op 5 October a.s zal een inlijving van dienstplichtigen der lichting 1931 (najaars ploeg) plaats hebben voor het 21e Regi ment Infanterie te Amersfoort. Deze dienst plichtigen blijven in dienst tot 19 Maart 1932, OBDAM. De heer P. J. J. Hilbrand alhe: s te uen Haag geslaagd voor het notarieel examen deel II. Den HOORN. Bij het festival, dat Zondag door eenige fanfarecorpsen ter gelegenheid van de land- bouwfeesten hier ter stede werd gehouden, DE OPENINGSPLECHTIGHEID VAN DEN STATEN-GENERAAL. Wie aanwezig waren. De openingsplechtigheid in de Ridderzaal vond op de oude luisterrijke wijze plaats. Dit maal werd de troon bestraald door een in de troonhemel aangebracht electrische verlich ting, van de minister ontbrak de minister van buitenlandsche zaken, Ruys de Beerenbrouck, die te Genève vertoeft. De Indische prinsen, de minister van Staat, dr. de Visser en van Karnebeek, dr. Loder, en de burgemeester van 's-Graven- hage bevonden zich onder de genoodigden. Na voorlezing van de troonrede door de ko ningin, die ongeveer 7 minuten in beslag nam, hieven de aanwezigen, daarbij voorge gaan door den heer Duymaer van Twist, een „Leve de koningin" aan, door een driewerf I Hoera" gevolgd. BRAND Karionnagefabriek uitgebrand. Hedenmorgen om kwart over 8 is in het hoofdgebouw van de kartonnagefabriek „Het Zuiden", gelegen aan de Zuid Willemsvaart alhier brand uitgebroken. Spoedig na het uit breken van den brand arriveerde de brand weer met de beide motorspuiten en de magi- rusladder. Intusschen had de brand zich met groote snelheid uitgebreid. Op den zolder was hij door enkele arbeiders het eerst ont dekt. Men heeft nog getracht den brand te blusschen, wat echter niet meer mogelijk bleek te zijn. De arbeiders en arbeidsters heb ben daarop de fabriek verlaten. Na het arri- veeren van de brandweer stond het reeds vast, dat van het gebouw, gelegen aan de straatzijde, niet veel meer te redden zou zijn. Het vuur breidde zich van den zolder uit over de opslagmagazijnen, die propvol zaten. Op de plakkamers en het kantoor wer den door het personeel van de A. P. C., waarvan een filiaal naast het verbrande ge bouw ligt, in allerijl de paperassen in veilig heid gebracht. Om half tien was men het vuur zoo goed als meester. De oorzaak van den brand is waarschijnlijk te wijten aan kortsluiting. In de plakaf deeling stond een 7-ta! plak- machines, welke door het vuur zijn vernield. Naar het zich thans laat aanzien, zal zeer waarschijnlijk door het meerendeel van het personeel doorgewerkt kunnen worden, daar de fabriek, welke achter het hoofdgebouw is gelegen, gespaard bleef. De schade is vrij aanzienlijk. Alle voorraden zijn door het vuur vernield. De fabriek is tegen bedrijfs schade 'verzekerd. Verzekering op beurspolis dekt de brandschade. Het gebouw, dat eigen dom is van de koninklijke machinefabriek Begemann, is zoo goed als geheel uitge brand. Alleen de muren zijn overeind blijven staan. JOCKEY VAN ZIJN PAARD GEVALLEN. Aan de gevolgen overleden. Zondag had de jockey J. Vogelsang uit Menzelen (D.) bij de paardenrennen te Swal- men het ongeluk van zijn paard te vallen. Met een lichte hersenschudding en zware verwondingen werei hij naar het Laurentius ziekenhuis te Roermond overgebracht. He denmorgen is hij zonder tot bewustzijn te zijn gekomen overleden. INBRAAK TE HAARLEM. Door het breken van een i uit heeft men zich vannacht toegang verschaft tot de modezaak van de firma van der Laan aan de Kruis straat te Haarlem. Uit een brandkast is een bedrag van 500 gestolen. De politie stelt een onderzoek in. kunnen vinden. Uit het handschrift van den man. die men gevonden heeft, meent men te doen te hebben met een naar het buitenland gevlucht com munistisch agitator, tegen wien reeds eeni- gen tijd geleden een proces aanhangig was femaakt. Met een valsch paspoort schijnt hij iongarije in en uit te zijn gereisd. Men acht het waarschijnlijk, dat de daders over de Slowaaksche grens zfjn ontkomen. De vier arbeiders, die gisteren gearresteerd werden, zijn, aangezien zij een alibi hadden, weer in vrijheid gesteld. Het geheimzinnige telefoonge sprek KopenhagenBoedapest De „Pester Lloyd" te Boedapest meldt thans, dat het vermoeden, als zou het geheim zinnige telefoongesprek, dat in den nacht van het treinongeval nabij Boedapest is gevoerd tusschen een persoon te Kopenhagen en het station Boedapest, samenhangen met deze ge beurtenis, onjuist is gebleken. Een en ander heeft zich als volgt toegedragen: De stationschef van het Oost-Station te Boedapest, die ten tijde van den aanslag dienst had, is drie maal uit het buitenland opgebeld, en wel om 3 uur uit Kopenhagen, om 3.15 uit Londen en om 3-40 uur uit Ber lijn. In alle gevallen hebben niet particulie ren doch dagbladen naar den omvang van de catastrophe geïnformeerd. Gesprekken met particulieren hebben niet plaats gehad. Niemand heeft bij den stations chef om informaties gevraagd, in verband met het feit, dat hij van plan was een reis naar Boedapest te maken. STOOMVA ARTLIJNEN. Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij. Ajax, 12 Sept. te en v. Oran n. Amsterdam. Amazone, 14 Sept. v. Hamburg te A'dam. Ceres, 13 Sept. v. Derindje n. Salonica. Flora, 11 Sept. v. New-Yrk n. Haïti. Ganymedes, 13 Sept. v. Smyrna te Constan- tinopel. Hebe, 13 Sept. v. Fiume n. Bari. Medea, 11 Sept. v. New-York n. Curagao. Nero, 14 Sept. v. Uddevalla te A'dam. Oberon, 12 Sept. v. San Feliu de Guixols te Barcelona. Oranje Nassau, thuisreis, 13 Sept. v. Cura- gao n. Pto Cabello. Orion, 12 Sept. te en v. Calamata n. Napels. Perseus, 12 Sept. v. A'dam n. Kopenhagen. Simon Bolivar, thuisreis, 12 Sept. v. Cristo- bal n. Cartagena. Theseus, 12 Sept. te en v. Kopenh. n. Dan- zig; Tiberius, 12 Sept. v. Hamburg n. A'dam. Titus, 12 Sept. v. W.-Indië, 1. v. Havre te Amsterdam. Trajanus, 12 Sept. v. Rott n. Vigo. Triton, 12 Sept. v. A'dam n. Malaga. Venezuela, 12 Sept. v. A'dam n. Hamburg. Vesta, 12 Sept. v. Tanger te Oran. Pluto, 14 Sept. v. Aarhus te A'dam. Barneveld, thuisreis, 11 Sept. v. Corral. Helder, thuisreis, 12 Sept. v. Tocopilla. Merope, uitreis, 12 Sept. te Kingston. Stoomvaart Mij. Nederland. Poelau Laut, 13 Sept. v. A'dam te Hamb::rg. Christiaan Huygens, uitreis, 13 Sept. te Sa- bang. Poelau Bras, uitreis, 12 Sept. v. Sabang. Tabinta, thuisreis, 12 Sept. v. Batavia. Holland Amerika-I.ijn. Delftdijk, Rott. n. Vanc., 13 Sept. te Londen. Grootendijk, 13 Sept. v. Rott. te Antw. Nebraska, Pacifick. n. Rott., 13 Sept. te Lon den. Rotterdam, Rott. n. New-York, 12 Sept. v. Boulogne. Rotterdam, Rott. n. New-York, 12 Sept. v. Southampton. Statendam, 12 Sept. v. New-York n. Rott. Lochkatrine, 11 Sept. v.' Rott. te Vancouver. Nieuw Amsterdam, 14 Sept. v. Rotterd. te New-York. Volendam, 14 Sept. v. New-York te Rott. Delftdijk, Rott.-Vanc. 13 Sept. te Londen. Narenta, 14 Sept. v. Rott. n. Vancouver. Kon. Holl. Lloyd. Eisenach, uitreis, 12 Sept. te Rio Janeiro. Zeelandia, uitreis, 13 Sept. te B.-Ayres. Drechterland, thuisreis, 12 Sept. v. B.-Ayres n. Las Palmas. Flandria, thuisreis, 13 Sept. v. Las Palmas. Münster, 14 Sept. v. Bremen te A'dam. German, 12 Sept. v. A'dam n. Montevideo. Bouwbedrijf te Sneék 143.780; L. Hollan der en A. de Boer te Bolsward 144.100; P. Veenis te Amsterdam 165.810; G. Koop man te Alkmaar 139.600 1000 min der); Jb. Warnaar en W. Hoogstraten te Leiden 159.990. Wed. H. van Driel te Kouderkerk a. d. Rijn 161.800; Fa. Lastdrager te Den Helder 138.880; N.V. Menton te Haarlem 134.975; J. Huiberts Jr. te Alkmaar 145 000; Aanneming Mij. v.h. Geveke te Leeuwarden 132.499 3000 minder); Zaansche Coöp. Bouwersbond te Wormer- veer 138.371; N.V. Mij. Lastmans Huizen bouwbureau te Amsterdam 148.680; R. K Koppen en Zoon te Alkmaar 136.000; C. P. Dubbeld te Bergen 165.000; Andr. Voordouw te Zwammerdam 156.900- Jb Bus Cz. te Wormerveer 147.500; R. ijpma te Hoorn 144.280; W. J. Karcsen te Alk maar 139.800; K. C. Otte te Wormerveer 138.000; Joh. N. Schuit te Egmond a. d. Hoef 182.COO 1000 minder); Fa. v. d Velden en de Jong te Oegstgeest 144 444; Fa. Kort en v. d. Wiel te Noordwijk 147.900. 1 J. J. Limburg te Purmerend 145.200; Doedens en Schilder te 't Zand 155 551 2551 minder); J. Wittebrood te Beemster 148.000; S. de Vries te Zaandam 146.400; K. Bot te Den Helder 150.000; fa. gebr. van Pelt te Den Helder 152.000; K. Wouda te Krommenie 137.900 400 minder); N. J. Tromp teOverveen 154.400 N.V. Bouw- en Aannemersbedrijf Persevero te Haarlem 134.200: C. Goes te Den Hel der 153.000; F. J. de Vries te Bilthoven 158.000; fa. de Boer en Dekker te Wormer veer 139.800; Fr. Philips te Haailem 152.200; C. Kloosterboer te Broek op Lan- gendijk 143.500 2000 minder); S. Kuyt te Amsterdam 144.700. De gunning wordt later bekend gemaakt. INBRAAK TE HEILOO. Hedennacht is te Heiloo ingebroken aan den Westerweg onder Alkmaar in huize „Aaltje". Vermist werd eenig ta felzilver. terwijl alles er op wijst dat de dieven zijn gestoord. Door de politie is een onderzoek ingesteld. Naar we ver namen wordt een spoor gevolgd. EEN NAAKTLOOPER IN HET HEILOOERBOSCH. Maandagmiddag wandelden een drie tal dames uit Amsterdam, in pension bij mevr. R. alhier, in het bosch, onge veer bij Blockhove, toen een geheel ont kleed individu uit het struikgewas te voorschijn sprong. De doodelijk ver- naar waarnemingen, verricht in morgen van 15 September Medegedeeld door het Kon Neder! Meteorologisch Instituut te De E Hoogste barometerstand 774 9 Maastricht. 9 mM te Laagste barometerstand 744 1 m\f t* Akureyn. mM- t® Verwachting, geldig tot den van 16 September: ®vond Zwakke wind, meest uit richtingen, licht tot half bewolkt X* weer. waarschijnlijk lichte nachtvo^f zelfde temperatuur overdag. ntv°rst Overzicht. Het gebied van hoogen druk in k Zuidwesten heeft zich verder naai Oost-Noord-Oosten verplaatst, zoodaia1 achterkant in het zicht kwam over heel mldden-Dultschlandm ®rw,jl nevels voorkomen bij zwakken ^eri" De daling in de ochtendtemperatuur^n Zuid-Frankrijk zal waarschijnlijk Li als over het geheele gebied van hooeen druk te verwachten is, door een hooaere middagtemperatuur worden goed %e maakt Op IJsland, waar de depressU invloed sterker werd, steeg de tempera' tuur evenals over het noorden van de Britsche eilanden. Ofschoon een langere periode van vast weer door den toestand niet wordt gewaarborgd, wordt aan den anderen kant een snelle- terugkeer van regenweer voor midden Europa niet aangekondigd. schrikte dames zetten het, luidkeels schreeuwend, op een loopen en de man verdween in het bosch. De dames hebben aangifte bij de p0u. tie gedaan, doch onze politie was. met het oog op het onderzoek van den in braak, afwezig. Naar het schijnt is de man meerma len gezien, doch men kan hem niet vat ten. Indien dit juist is, zal het ge- wenscht zijn een versterking van de po litie of een afzoeken van het bosch. HET PETITIONNEMENT VAN DE NEDERLANDSCHE DAGBLADPERS. De delegatie van de Vereeniging „De Nederlandsche Dagbladpers" die heden morgen naar Genve vertrekt om daar het petitionnement voor Internationale Ontwapening aan te bieden aan den President van de Assemble van den van 15 September 1931. Opg-ave van loordholland§eh Laiidboiiuerediet V V, (Ontvangen pet draadlooze teleloon). Koers van heden te DE UITVOERING DER TARWE- WET. De vereeniging van Amsterdamsche meel- expediteurs had de vorige maand een adres gericht tot den minister van binnenlandsche zaken en landbouw, met het verzoek de schadevergoeding ingevolge de tarwewet ook te doen uitstrekken tot de daarvoor in aanmerking komende meel-expediteurs. Op dit adres heeft de minister van binnen landsche zaken en landbouw thans geant woord, dat wellicht de mogelijkheid zal ont staan om aan het in het adres gedaan ver zoek tegemoet te komen en dat het regee- ringsbureau voor de uitvoering van de tar wewet te zijner tijd met de daarvoor in aan merking komende expeditiebedrijven nader overleg zal plegen. DE AANSLAG OP DEN EXPRESS- TREIN BIJ BOEDAPEST. Op spoor van de daders? De politie deelt mede. dat in den afgeloo- pen nacht het onderzoek naar den aanslag op den internationalen trein naar Parijs is voortgezet, en dat het hedenmorgen een be langrijke en gunstige wending heeft ge nomen. De verdenking valt op een man, die zich momenteel in het buitenland ophoudt, doch reeds vroege, bij verschillende gelegen heden met de politie in aanraking is geweest. De verdenking w^rdt versterkt door een aan tal mededeelingen, die er met vrij groote zekerheid op wijzen, dat de man met den spoo-wegaanslag in verband „taat. De poli- tie hoopt het spoor van den man spoedig te Rijnland, 13 Sept. v. Hamburg te A'dam. Rotterdamsche Lloyd. Baloeran, thuisreis, 14 Sept. v. Singapore. Blitar, thuisreis, 12 Sept. v. Marseille. Indrapoera, thuisreis, 13 Sept. v. Port Said. Kertosono, uitreis, 12 Sept. te Genua. Kota Agoeng, thuisreis, 13 Sept. v. Port Said Kota Pinang, 13 Sept. v. Hamburg te Rott. Patria, 12 Sept. v. Rott. te Batavia. Djember, uitreis, 13 Sept. v. Padang. STAATSLEENINGEN. 4K Neder 1. 1917 4 1931 BANK-1NSTELL1NGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000. Koloniale Back Ned Ind. Handelsbank D Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Kucbenm Ace. Nederl. Ford Philips Gloeit Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh Steel Cities Service Gèneral Aviation Steel comm Studebaker U S Leather ^weedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. 1 A'. Nia7 Fj" cur Ned ind Suiker Uni Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. AI.E.p.0,, Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr. Perlak Continental Ofl Shell Union RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi lnterc. Rubber AANBESTEDING. Hedenmiddag werd ten stadhuize door een architect P. Smit alhier aanbesteed het bou wen van 42 woningen met schuurtjes en bij- bèhoorende werken, gelegen aan en bij de Popelmanslaan, alies voor rekening van de r.k. bouwvereeniging „Goed Wonen". Ingekomen waren 55 inschrijvingen, t.w.: Fa. Schaaf en Stegerhoek te Alkmaar 145.100; N. V. Aannemersmij. P. van Nes te Den Haag 145.661, indien verplichte voorkeur Alkmaarsche werklieden vervalt 1500 minder; Deen en Desaunois te Groo tebroek 155.450 1000 minder); B. Gie ling en Zn. te Zundermeer 182.397 500 minder); Joh. M. Tromp te Beverwijk 148.000; C. Nelis te Wijk aan Duin 144.300; J. P. IJ. de Vries te Wijk a. Duin 146.887; Fr. de Klein te Den Haag 149.500 1000 minder); J. Opdam te Heiloo S 130.350; Corn. Botman te Groote broek 157.092; Fa. M. Kleijn te Assendelft 162.700; K. Saai te Amsterdam 165.000; H. A. Vleugel te Hilversum 155.600; J. Rol Cz. te Uitgeest 129.345; R. J.,E. Bot te Alkmaar 145.950; E. K. Folkers tc Hilversum 153.952; H. de Jong te Ouder kerk a. d. IJsel 158.900; M. Duinmeyer te Alkmaar 147.950; N.V. Bos en Beetstra's SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijo h Gem Eig, Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie t TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert Union Pac'fic Wabash t 'Exdividend. tEsclaim. Vorige koers 1037/w 102T/i, 948/, 7 AU 76' I 119 47 267/i 55 8Y* 196'/, 67 123 267, 4us/,8 «7 3i'/, 87.8 39, 797.6 14'/2 37, 135 20S7, 155 MMS 497, 2490 49 25 68 1227, 1437, 70 77, 57.6 50is 177, 35', 223/, 1*/. 57, 57, 22 237, 817, 137 20 165 181 pl.in. 1.30 46 192 637, G27, 357, 86/8 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 453/4-6 197 123-47, 2t7, 3} 200 200-2 93 12 F/a 181-4 1327, 67, PROLONGATIE Vorig, koers 55 141 491-50 137 18 160' 175 128 45 j.s/4 77,-7, 198-20 1-41/, 403.8 35»/, 200-1 pl.m. 2.16 63-4 40J-6/,. 87, J57. 200-1 91-2 141-7,-3 üs 507, 78 135 1617, 142J-7. HU-21 50-1/, 50 34 77 135 1? 101 172-3 1 pCt. Heden 1 pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. Kopenhagen Stockholm Oslo New-York; lulis - Nll-.l OFFICIEEL. 100 Vorige koer, 12.048/, 58.12 48.35 34.85 66.30 66.40 66.327, 248 12.98 Koers op i aeden 2 uui 12.049/,, 58.3o 9.713/, 34.41 48.35 34.85 66.30 66.40 66 32»/. 24/ 12 98

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 2