M,KATER !Bimmdand £aatste Aetichten Onze Jioiwuèn tïkïfw in'3««ffV„onde" t DE FINANCIEELE CRISIS IN ENGELAND. Jkownciaai Tlieuws Advetimüën Jeanette Martina Oden, NIESJE SWAGERMAN, ALKMAAP MIENT2¥ er een •-JOURNALISTIEK. ne heer M J Giphart, redacteur van de vtestlandsche (Maassluische) Courant, vroe- verbonden aan de Alkm. Crt., is benoemd f0t redacteur van de Dordtsche uitgave van de Voorwaarts. de naaktlooper gevat. pe naaktlooper, die in het begin vorige week in het Heilooër bosch drietal daines lastig viel, is gevat. De dames zijn meermalen gehoord en haar werd een aantal fotos' getoond, waaruit zij den man meenden te herken nen. De politie meende dadelijk dat e persoon uit den omtrek van Alkmaar af komstig was, welk vermoeden juist bleek te zijn. Hij is opgespoord, aan een verhoor onderworpen en heeft bekend Naturlijk is hij in verzekerde bewaring gesteld. Het was een 31-jarige man uit 'Alkmaar. BRAND TE EGMOND AAN DEN HOEF. Hedenmorgen ongeveer half tien brandde te Egmond aan den Hoef de woning van M. Genei aan den Egmon- d«rstraatweg tot den grond toe af. De brand ontstond vermoedelijk in den dorsch waar de zg.n. donk (een plaats waar men den waschketel plaatst) in brand geraakte De woning was een oud Loerennuis waar tevens een groentenwinke! was gevestigd. Het vuur greep zoo snel om zich heen dat aan redden van het meubilair niet te denken was. Met zeer veel moeite wist men het be letide perceel van den rijksveldwachter Minnee te behouden Met twee slangen op de waterleiding werd het vuur be streden De woning was verzekei^, de winkel niet. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 19.33 uur op. licht AUTO-ONGEVAL BI J SCHOORL. Zondagmorgen circa 10.30 uur is bij de driesprong te Aagtdorp een auto-ongeluk ge beurd. Doordat een auto met een groote snel heid van Schoorl naar Bergen reed, kwam deze in de bocht te kantelen. De kap vloog er ai, de voorruit stuk, enz. enz. Er zaten twee jongelui in, waarvan de een een snee boven het linkeroog en de ander eenige snijwonden aan de hand kreeg. Overi gens is dit ongeluk goed afgeloopen. De politie vond geen aanleiding proces verbaal op te maken. Met hun gehavende wagen zijn de jeugdige automobilisten weer naar'huis gereden. GEEN BEURSNOTEERINGEN. Met het oog op het sluiten van de Amster- damsche beurs kan heden geen noteering ge publiceerd worden. GEEN BEURSNOTEERINGEN. Maatregelen tegen de financiëele crisis. In verband met de financieele maatrege len, waartoe de Engelsche regeering gister avond heeft besloten, is hedenmorgen in het gebouw van de Ned. Bank een vergadering bijeen gekomen van de desbetreffende auto riteiten ter bespreking van de vraag, of en zoo ja welke maatregelen genomen moeten worden op de Amsterdamsche beurs. De besprekingen in deze vergadering, die om 10 uur zijn aangevangen, duurden te 11 uur nog voort. fntusschen is de handel op de zooge naamde vro-gbeurs officieel verboden, zoo dat hedenmorgen geen enkele noteering tot stand is gekomen. De vergadering in de Ned. Bank heeft tot ongeveer half twaalf geduurd. Een besluit werd nog niet medegedeeld Het bestuur van de Vereeniging voor den effectenhandel is toen vertrokken en heefi zich naar het beursgebouw begeven, waar opnieuw een vergadering plaats vindt. Stemming in beurskringen onzeker. Het spreekt vanzelf, dat de besluiten var. de Engeische regepring in verband met de fieanrieele crisis ook van invloed zijn op de stemming in Amsterdamsche financieele- kringen. Zooals gemeld is hedenmorgen in het gebouw van de Ned. Bank een vergadering gehouden van het bestuur van de Vereeni ging van den effectenhandel met de leiders van de Ned. Bank, aan welke vergadering naar wij vernemen ook een vertegenwoordi ger van het ministerie van financiën deel neemt Te half twaalf hedenmorgen was het be sluit van deze vergadering nog niet bekend. In beurskringen loopen de meeningen over den toestand zeer uiteen. Het gevaar wordt in de eerste plaars niet zoozeer gezien in de koersen als wel in de gevolgen welke zouden kunnen voortspruiten uit het opzeggen van de prolongaties welke niet zouden kunnen worden overgesloten. Aan den anderen kant wordt echter de mogelijkheid aanwezig geacht, dat, indien de effcc(cnbeurs te Amsterdam heden zou open blijven jp Amsterdamsrhe beurs zou worden gebruikt als het guicbet waarin Europa zal trachten te liquideeren De stemming in de Amsterdamse^ beurs kringen was vanmorgen onzeker, zonder dat men van een bepaald nerveuse stemming <an spreken. De Haapsche beurs ook gesloten. Met betrekking tot het besluit tot sluiting van de Amsterdamsche beurs kan worden meegedeeld, dat de Haagsche beurs heden nog geopend is geweest. De tijd van open stelling van deze beurs viel echter voor het oogenblik waarop tot sluiting der Amster damsche beurs werd besloten. Zoolang echter de Amsterdamsche beurs gesloten blijft zal van nu af ook de Haagsche beurs gesloten blijven. AANSLAG OP EEN JACHT OPZIENER. Gi-termiddag omstreeks 5 uur betrap te de jachtopziener E. van Honschoten in de Zandvoortsche duinen den Haar- lemschen strooper J de W. Plotseling trad de strooper op den jachtopziener i.0® ?"eep hem biï de keel- Tevens bracht hij hem met een mes een steek onder het linkerschouderblad toe. Een duinwandelaar heeft den gewonde, wiens toestand zeer ernstig was, naar de Bodega „Driehuizen" aan het einde van den Boulevard gebracht, waar dr. Faas- sen de eerste hulp verleende. De toe- stand van den jachtopziener bleek zoo ernstig te zijn, dat onmiddellijke over brenging naar een ziekenhuis noodzake lijk bleek. Hij is daarop naar de Maria- stichting te Haarlem vervoerd. De dader w «d eenigen tijd later door de politie in de duinen aangehouden en in bewaring gesteld. Het mes, waarmede de daad be dreven was, werd op hem bevonden. MASSA-DIEFSTAL VAN RIJWIEL PLAATJES. In een rijwielstalling in de Fed. Bolstraat bij het R.A.I.-gebojiw hebben ongenoode gas ten een bezoek gebracht. Zij hebben van de daar gestalde rijwielen de belastingplaatjes ongeveer tachtig meegenomen. OP DE KERMIS BEROOFD. Twee verdachten aangehouden. Op de kermis te Uithuizen is een kermis zanger beroofd van een portemonnaie met inhoud en een 1 dollar biljet. Het 1 dollar biljet werd in het bezit gevonden van de ar beiders H. en S. uit Groningen, die aange houden werden. De portemonnaie is later teruggevonden, terwijl een jongen uit Zande- weer het geld vond op den weg, waarlangs de beide gearresteerden waren weggebracht H. is indertijd ook in arrest geweest in ver band met den inbraak in het postkantoor te Uithuizen, welke tot nog toe nog niet werd opgehelderd. WEGENBELASTING VOOR EEN AUTOSPUIT. Fiscus onvermurwbaar. Op het verzoek van de gemeente Zaan dam aan den minister van financiën om de autobrandspuit van de vrijwillige brand weer aldaar vrij te stellen van de betaling der wegenbelasting is afwijzend beschikt. Naar de Crt. verneemt, zal thans de Kon. Ned. Brandweervereeniging zich tot den mi nister van binnenlandsche zaken en land bouw, onder wiens departement het brand weerwezen ressorteert, wenden en dezen verzoeken bij zijn ambtgenoot van financiën aan te dringen op een gunstige beschikking. gezouten groenten inhielden. Inderdaad wa ren de bovenste potten hiermede gevuld, en men zou alles ongehinderd hebben laten passeeren, indien het geen verdenking had gewekt, dat de kisten zoo zwaar waren. Men zocht daarom verder om tot de ontdekking te komen, dat «r 100 K G. vuursteentjes in waren, welke onmiddellijk in beslag werden genomen. Het schijnt, dat de haven van Belawan thans door de smokkelaars als onveilig wordt beschouwd, zegt de „Deli Crt.", en dat er daarom getracht wordt de contrabande de andere havens binnen te loodsen. De Chi nees te Tandjong Poera, die nu is aangehou den, beweert, dat hij niet wist wat de kisten inhielden hij handelde in opdracht van den reeds genoemden landgenoot te Medan en dacht niet anders dan dat de kisten ge zouten groenten bevatten. Hij had ze van Penang naar Sumatra overgebracht. OPLICHTER TE MOORDRECHT In den Zuidplaspolder onder de gemeente Moordrecht is gearresteerd zekere G. v. d. IJ. uit Montfoort, die zich in verschillende gemeenten, o.a. te Rotterdam, Bodegraven en Oudewater, aan oplichting en diefstal had schuldig gemaakt. Te Guda had hij volgens De Crt. bij een hotelhouder gelogeerd en was zonder betalen vertrokken. De arrestant is naar het Huis van Bewaring te Rotterdam overgebracht. OMKOOPING TOT BRAND STICHTING? Te Aalst, gem. Waalre, bij Eindhoven, is W. S. gearresteerd. Hij is er van beschul digd, dat hij 500 zou hebben uitgeloofd aan J. V. te Eindhoven, indien deze zijn wo ning met café, gelegen aan de Willemstraat te Aalst in brand ging steken. S. is naar 's- Hertogenbosch overgebracht, ter beschikking van de justitie aldaar. VERKEERSONGELUKKEN. Motorrijder geslipt. Zaterdagavond is tusschen Halfweg en Amsterdam een 21-jarige motorrijder door onbekende oorzaak geslipt. Hij bleef bewuste loos op den weg liggen. De G. G. D. heeft daarna het slachtoffer in levensgevaarlijken toestand naar het Wilhelmina Gasthuis over gebracht. Auto tegen boom gereden. Gistermiddag passeerde te omstreeks drie uur een huurauto van den heer R. uit Grijps- kerk den weg door Midwolde (Gr., Wester kwartier.) Het stuur van den auto geraakte plotseling defect, tengevolge waarvan de auto tegen een boom reed. De wagen werd totaal vernield. Een der inzittenden moest ge neeskundige hulp in roepen bij dr. Boersema te Leek. De beide anderen kwamen er goed af KORTE BERICHTEN. De Amsterdamsche vischventers hebben Zaterdagochtend op de veiling weer visch ge kocht. De directe protestactie is dus geëin digd. GROOTE SMOKKELPARTIJ ONTDEKT TER SUMATRA S O.-KUST. Dertig mille aan rechten ontdoken. De vorige maand is d<x>rden ontvanger van de douane te Tandjong Pn i tra's Oost-kust - een groote mökkelpartj ontdekt van vuursteentjes, waai dertig ten een bedrag van met minder dan dertig taSTs f sldfe° MdÏÏftïtaWi pn lij ai»»—- poera, en wei in twee kisten. je chinees die de beweerde, da. zi, De voorgeschiedenis. Omtrent de voorgeschiedenis, die Zon dagavond tot de historische gebeurtenis leidde, dat Engeland zijn gouden standaard verlaten zal, wordt gemeld, dat de Bank of England Vrijdag en Zaterdag groote bedragen aan coud en deviezen heeft moeten afgeven. Reeds Donderdag had het Engelsche kabinet uit de City een waarschuwing ontvan gen en werd de regeering op het moge lijke gevaar voor het Engelsche pond en voor den econ mischen toestand 'n het algemeen opmerkzaam gemaakt. Desniettemin verliet Mi.cDonald Vrij dagnamiddag m half zeven Londen en begaf zich naar The Chequers, aanne mende, dat de toestand zich normaal zou omwikkelen. Hij keelde echter spoedig na zijn aankomst op The Chequers naar Londen terug, nadat hij de berichten had mtvangen over den gang van zaken aan de buitenlandsche beuzen, in het bijzonder te New York. Hij voerde be sprekingen met zijn adviseurs en de an dere leden van het kabinet, welke be sprekingen tot iaat in den nacht duur den. Vrijdagnacht bleef hij dientenge volge te Londen. Zaterdag werden nieu we besprekingen tusschen de ministers gevoerd en eerst Zaterdagnamiddag ging MacDonald opnieuw naar The Chequers. De Prins van Wales, die Zaterdag van zijn verlof te Biarritz is teruggekeerd bracht Zondag een bezoek aan MacDo nald op The Chequers, waar hij de lunch gebruikte. Nadat MacDonald hem van den stand van zaken op de hoogte had gesteld, be sloot de Prins van Wales te Londen te blijven inplaats van zooals oorspronke lijk in zijn voornemen lag, naar Noord Engeland te gaan. Daarop keerde Mac Donald naar Londen terug, waar de historische kabinetszitting plaats had. De indruk te Genève. Tegenover de berichj&n uit Londen over de besluiten van de Engelsche re geering met betrekking tot de gouddek king voor ne Pond Sterling treden in kringen van den Volkenbond alle an dere berichten op den achtergrond. De berichten hebben groot opzien gebaard, hebben in eenige delegaties zelfs een ver nietigenden indruk veroorzaakt, daar men het gevoel heeft, dat Engeland hier mede practisch de goudvaluta opgegeven heeft. In de meeste commissies werden Je werkzaamheden Maandagochtend op de gewone wijze voortgezet. In dc tweede commissie voor technische kwesties werden de besprekingen over de finan cieele vraagstukken aangevangen. De Zwitsersche beurzen gesloten. In verband met den financieelen toe stand in Engeland en het sluiten van de beurzen in Engeland en Duitschland, is door de beurzen van Bazel, Zurich en Genève, besloten dat ook de Zwitsersche beurzen tijdelijk grootendeels gesloten zullen worden. Slechts de handel in obli gaties van coöperaties, den spoorwegen en der leeningen van kantoren en ste den worden toegelaten. Effectennoteerin- gen hebben niet plaats; ook deviezen worden niet genoteerd. Het beursverkeer te Londen toti. il stil. In den loop van den ochtend heeft zich voor de beurs te Londen een groote menigte verzameld, waardoor het ver keer in de omliggende straten bemoei lijkt wordt. De deuren van de Londen- scne beurs zijn gesloten, een gebeurtenis die sinds tnenschenbeugeni niet is voorgekomen. Commissionnairs en beursteden hebben zich ii de Thorgmor tonstreet verzameld waar anders de na beurs plaats heeft en de niet-officieele handelaars bijeen komen. Het beursverkeer ligt totaal stil. Het lot der Engelsche papieren is niet be kend daar hiervan ook geen noteerin gen plaats hebben. De afrekeningen van de Zaterdag plaats gehad hebbende za ken worden heden afgedaan. De reeds sinds maanden durende slag om de stabiliteit van het pond sterling en om de positie van Londen als fman cieel centrum, is verloren. Ook de Br. Indische beurzen gesloten. De onderkoning van Br.-Indië heeft het sluiten van alle Indische beurzen op Dinsdag bevolen. Voor Br -Inoië gelden dezelfde maatre gelen als deze voor den gouden stan daard in Engeland zijt* getroffen. De crisis en de Voikenbonds vergadering. De vertegenwoordiger van de Engelsche regeering in den Volkenbond Sir Arthur Salter, die in de zitting van de economische commissie van den Volkenbond heden een groote rede zou houden over het standpunt van de Engelsche regeering in zake het goud- vraagstuk, heeft instructies ontvangen, de rede niet te houden. In plaats daarvan heeft hij mededeeling gedaan van de besluiten der Engelsche regeering en deelde mede, dat de Engelsche regeering zal trachten, er voor te zorgen, dat de te verwachten moeilijkheden zoo gering mogelijk zullen blijven. De voorzitter van de economische commis sie (Jansson, België) heeft daarop een korte verklaring afgelegd, in welke hij de vojle sym pathie van het buitenland tegenover Enge land tot uitdrukking bracht. In de kringen der gedelegeerden wordt de mogelijkheid besproken van een intenventie van de Bank van Internationale Betalingen in haar functie als „Gold- and clearing house". Een besluit in deze richting is echter nog niet genomen. Een rede van Colijn. In de zitting van de economische commis sie van den Volkenbond heeft heden voor de eerste maal een principiëele bespreking van de internationale schadevergoedings- en schuldenproblemen plaats gehad en wel door den Ned. gedelegeerde dr. H. Colijn. De heer Colijn verklaarde, dat de gebeurtenissen elkander met groote snelheid opvolgen. Het is totaal uitgesloten, dat gedurende d^ eerste 10-ta'len jaren groote betalingen uit een deel van Europa naar andere landen kunnen plaats vinden, zonder dat daartegenover andere prestaties staan, en zonder dat de ontwapende landen bereid zijn de goederen uit de landen, die de schulden hebben te be talen, op te nemen. In het middelpunt van de huidige finan ciëele crisis staat het vraagstuk van de inter nationale schadevergoedingen der schulden en zonder oplossing van deze problemen kan de financiëele crisis niet worden opgelost De heer Colijn besloot met de verklaring, dat hij het volle vertrouwen heeft, dat de Engelsche regeering deze crisis zal overwin nen en alle moeilijkheden in korten tijd te boven zal komen. De huidige financiëele crisis zal slechts dan overwonnen kunnen worden, wanneer definitief de dringend nood zakelijke maatregelen worden gekomen. De crisis schijnt thans op haar hoogtepunt te zijn gekomen. De oplossing kan niet lang meer op zich laten wachten. De verklaringen van den heer Colijn wer den met luid applaus begroet. De stemming op de Amster damsche beurs. In verband met de geoeurtenissen op finan- ciëel economisch gebied in Engeland en het besluit door de Britsche regeering genomen, om den gouden standaard niet te handhaven, verdiepte men zich hedenmorgen op de Am sterdamsche effectenbeurs in gissingen om trent het al of niet open blijven van onze fondsenmarkt. De onzekerheid groeide voor al, toen door het beursbestuur werd ver klaard, dat nog geen besluit was genomen en kort daarop door enkele groote Amsterdam sche dagbladen in vervroegde middagedities werd medegedeeld, dat de beurs geopend zou blijven. Het bestuur van de vereeniging van den effectenhandel bleef echter vergaderen, terwijl tevoren ten kantore van de Nederland- sche Bank een bespreking werd gehouden, met de leiders der groote banken en vooraan staande bankiers-firma's over de maatrege len, die moesten v-orden genomen. De tijd verstreek, voordat men wist waaraan men zich te houden hai en reeds was het 1.20 uur geworden. Daar de beurs zich echter steeds meer met bezoekers vulde, ging de meening post vatten, dat de markt toch geopend zou blijven. De effectenbeurs gesloten. Tegen half twee werd bekend gemaakt, dat de minister van financiën, gehoord het besluit van de vereeniging voor den effecten handel en kennis genomen hebbende van de meening van de commissie van advies, beslo ten had de effectenbeurs heden te sluiten. De algemeene indruk ter beurze was, dat een zeer verstandige maatregel was geno men, en dat thans de gelegenheid is geopend om de situatie wat kalmer te overzien. DE TRANS-SIBERISCHE EXPRESS IN DE LUCHT GEVLOGEN. De „Lokal Anzeiger" meldt uit Peking: naar de Ameikaansche consul te Charbin meldt, is de Trans-Siberische express tus schen Charbin en het Russische grensstation Mandschuria op geheimzinnige wijze in de lucht gevlogen. Over het aantal slachtoffers en omtrent de wijze van ontploffing en de ple gers van den aanslag is nog niets bekend. Men vreest in Peking, dat de ernstige toe stand in Mantsjoerije door deze gebeurtenis nog verscherpt zal worden. DE AANSLAG OP DEN EXPRES BIJ BOEDAPEST. De daders op het spoor? Bij de Boedapester politie heerscht een koortsachtige bedrijvigheid, daar men op het spoor schijnt te zijn van de bedrijvers van den spoorwegaanslag. Deze wending in de zaak is veroorzaakt door de verklaringen van een boerin, die eenige dagen geleden reeds wer den gemeld en welke betrouwbaar bleken. Op grond van de verklaringen van deze boerin is in den loop van den nacht een kellner ge arresteerd. Deze zou naar de meening van de politie slechts het werkt.Jg van buiten landsche communisten zjjn geweest. TREIN IN ROEMENIE IN BRAND GEVLOGEN. Reeds 5 dooden geborgen. Op den spoorweg Ploesti-Slobozia heeft een ernstig spoorwegongelug plaats gehad Een transporttrein met 50 tankwagens met benzine is in volle vaart met een leegen trein in botsing gekomen. De locomotief en de drie eerste wagons ontspoorden en werden ver nield. De wegstroomende benzine stond bij na onmiddellijk in brand. In eenige minuten vonnde de geheele trein een groote vlam menzee. Tot dusver zijn 5 lijken geborgen KAMER VAN KOOPHANDEL EN FABRIEKEN VOOR WEST FRIESLAND. De Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor West-Friesland te Hoo.n ver gaderde Zaterdag 19 September 1931 onder leiding van haar voorzitter, den heer M. A. Emmerling in de raadszaal te Hoorn. In zijn openingswoord stond spreker stil bij den economischen toestand van het oogenblik. die de aandacht vraagt van allen. Na de ethische zijde te heb ben belicht, ging hij ook de economische zijde na en constateerde daarbij oa. een opvoering van het leaenspeil, die heeft geleid tot een weelde, waaraan we v zijn gewend geraakt en die we moei lijk zullen loslaten. Maar we zullen er toe moeten komen. Voor West-Friesland zijn öe vooruit zichten somber. Wat met onzen groot sten afnemer is gebeurd, met Duitsch- Tand. weten ive. Het i« ge) omen tot een soort moratorium en het is een geluk geweest, dat door den geringen export van vroege aardappelen uit West-Fries land niet als anders groote kapitalen in Duitschland zijn vastgelegd. Maar onzen afnemer zijn we kwijt en de producten, die ter veiling waardeloos zijn, komen in de sloot terecht. Als deze toestand nog lang duurt, moet het mis- loopen. Met den bollenbouw gaat het hard achteruit, de prijzen zijn slecht en al leen door de slechte teelt brengen ze nog iets op. Maar we zien dat vooraanstaande bouwers en handelaren thans honder den H A vroege aardappelen en bloem kool in Duitschland kweeken. Nog besprak de voorzitter de voorge nomen stopzetting der verdere inpolde ring van de Zuiderzee. Hij hoopte dat het een daad van wijs beleid is. Maar daarnaast achtte hij het noodzakelijk, ook een ernstig onderzoek wordt inge- steld naar de mogelijkheid, ook de af sluiting stop te zetten en de verbinding Noo dhollandFriesland te verkrijgen door een overbrugging. Met de directie der Nederlandsche Spoorwegen is gecorrespondeerd, om wijziging t ge brengen in de dienstre geling HoornMedemblik en in de aan sluiting met de treinen naar Den Hel der. Technische redenen maakten het on mogelijk, die verzoeken in te willigen. P„-sloten wordt, ten aanzien van de ver binding HoornMedemblik een nader onderzoek in te stellen. Wederom zijn klachten vernomen over den handel in automobielen door den veldwachter te Zwaag. In verband daarmede is een schrijven gezonden aan don burgemeester van die gemeente. Van dezen is antwoord ontvangen, dat hij geen termen aanwezig achts daartegen maatregelen te treffen. Besloten werd, dat de Kamer zich in deze aangelegenheid zal wenden tot deD commissaris der koningin Aan den inspecteur der P. T. en T. is verzocht maatregelen te treffen, waar door de postbestelling te Andijk zou worden verbeterd. Uit het ontvangen antwoord Is geble ken, dat alle mogelijke medewerking zal worden verleend. Besloten werd, verschillende bezwa ren tegen de opheffing van het kantoor der dir. bel. te Monnikendam kenbaar te maken. Heden overleed onze lieve Dochter en Verloofde, op den leeftijd van 24 jaar. R. M. ODEN. G. ODEN—BLOM. C. DE BOER. Alkmaar, 20 Sept. 1931. Kennemerpark 19. Verzoeke beleefd geen bezoek. Teraardebestelling zal plaats hebben op de Algemeene Be graafplaats op Woensdag 23 September. Vertrek van het sterfhuis ten 2 uur namiddag. Heden overleed in „Huize Avondlicht", na een langdurig, doch geduldig lijden, onze ge liefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Wed. van P. HOEK, in den onderdom van 74 jaar. Hauwert, J. HOEK. O. HOEK—SPAANDER. Hoogwoud, K. HOEK. A. HOEK—SCHOEN. Alkmaar, O. RUYGH—HOEK. C. RUYOH. En Kleinkinderen. Zwaag, 20 September 1931. Postadres Schoutenstr. 11, Alkmaar. De teraardebestelling zal plaats hebben op Woensdag 23 September a.s. op de Algemeene Begraafplaats te Alkmaar. Vertrek vanaf Schoutenstr. 11, n.m. 1 uur. Ds. en Mevrouw VERWAAL VAN SCHAARDENBURG bedan ken bij deze voor al hun lidmaat schappen met de daaraan verbonden contributies.

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 5