Amstecdamsche ïBeucs Stroopersdrama te Echt. Bij gevatte Koude De botter, die gisteren nabij Scheve- ningen op een der havenhoofder was geloopen, is hedenmorgen met groote moeite door een aantal kotters vlot ge sleept. Het gelukte de batter tot in_ de buitenhaven te brenken. Hier ecntei raakte de onfortuinlijke schipper weer aan den grond. Voorloopig moest ne» werk nu weer voor eenigen tiid gestaaKi worden. Later zal hier weer een poging worden gedaan om het scheepje w eei vlot ie brengen. BOERDERIJ AFGEBRAND. Gisteravond is de ooerderij van den heer M. v. Geffen te Kerkwijk door on bekende oorzaak totaal afgebrand. e bewoners konden zich slechts met groo te moeite en met achterlating van a hun have en goed redden. De brand- veer slaagde er in het vuur tot de boer derij te beperken. JONGEN IN KUIP MET KOKEND WATER GEVALLEN. In de epoxrtslagerij van de Willing te Groenloo gleed gistermiddag een jongen van de sport van een ladder die naast een hoogen ketel met kokend water stond. De jongen tuimelde over der rand in de kuip en viel tot aan den hals in het heete water. Hij sprong on middellijk uit den ketel en kwam in een kuip met pekelwater terecht die naa-t den ketel met kokend water stond. Met vreeselijke brandwonden werd hij over gebracht naar het ziekenhuis te Groen loo alwaar hij hedennacht is overleden. De jongen F. Roeling geheeten en die lo jaar oud was, was eerst sedert 2 weken in dienst van de firma. in hoofd en ledematen. Rheumatische P'lne"/ Griep en Influenza, Hoofpljn, K'espijn, gezichtspijn en vastzittende Hoest zullen Mijnhardt's Poeder» U spoedig helpen. Doos 45 et- Bij Uw Dreg1 HET CONFLICT IN DE TEXTIEL INDUSTRIE. De „Eendracht" zal steun uit- keeren. Gisteravond bevond zich in de Oldenzaal- Schestraat voor het socialistisch vereenigings- gebouw „Ons Huis" een duizendkoppige menschenmenigte, welke wachtte op het be sluit van de vergadering van het hoofd bestuur van den Algemeenen Nederlandschen Bond van Textielarbeiders „De Eendracht" met het afdelingsbestuur en het bestuur van het Nederlandsch Verbond van Vakvereni gingen. Voortdurend stegen kreten uit de massa op. Om 9.20 uur werd vanaf het balcon bekend gemaakt, dat het hoofdbestuur van de „Een dracht". hoewel net zich op hetzelfde stand punt stelt als waartoe reeds besloten was, inziet, dat de omstandigheden van dien aard zijn, dat het moeilijk is om aan het werk te blijven. In verband met dat feit, heeft het bestuur van de „Eendracht" besloten om zijn stakende leden te steunen. Dit Sesluit werd met geweldig enthousiasme begroet, waarbij de „Internationale" werd aangeheven. Daarop ging men ordelijk uit een. Dit' besluit van de „Eendracht" is van groote beleekenis en aangenomen kan wor den, dat de staking in de textielindustrie zich vandaag- nog zeer aanzienlijk zal uitbreiden. Vermoedelijk komt het grootste deel der fa brieken stil te staan. Brief van de Landelijke Fede ratie aan „De Eendracht" naar aanleiding van het door haar genomen besluit. Naar aanleiding van het besluit, gister avond door het bestuur van „De Eendracht genomen, heeft het bestuur van de Landelijke Federatie van Textielarbeiders een britf ge richt tot het bestuur van eerstgenoemden boud van den volgenden inhoud: Ons bestuur nam kennis van de door Uw hoofdbestuur genomen besluiten inzake het vcrleenen van steun aan de stakende leden van Uw bond, terwijl Uw bestuur vasthoudt aan de reeds eerder genomen besluiten ten aanzien van de verantwoordelijkheid der staking. Ons bestuur stelt er prijs op, U in kennis te stellen, dat wij van harte toejuichen, dat uiteindelijk door U de beslissing is genomen steun te verleenen aan de leden van Uw bond. Wij verhelen ons niet IJ mede te deelen, dat het ons tén hoogste heeft verbaasd dat Uw bestuur een standpunt inneemt met betrek king tot de staking zooals dat door U wordt ingenomen. Niettemin acht ons bestuur zich verplicht tegenover de stakende arbeiders Uw bestuur alsnog voor te stellen met ons bestuur een bespreking aan te gaan, opdat wij Uw be stuur er van mogen overtuigen, dat de sta king der textielarbeiders slechts gediend is wanneer deze wordt gedragen door een ge meenschappelijk te vormen leiding. Het spreekt vanzelf dat dit alleen dan zin heeft, wanneer Uw bestuur zich vereenigen kan met het hieronder door ons geformuleerde voorstel, welk voorstel door ons bestuur U reeds in de conferentie van 27 November j.1 is voorgelegd: a. de eischen gesteld bij de firma Jannink geldend te verklaren voor alle gerationali seerde textielbedrijven. b. De fabrikanten te verplichten de reeds ingevoerde 5 en de aangekondigde 5 loonsverlaging terug te doen nemen. Vervolgens stellen wij U voor, de staking der textielarbeiders uit te doen breiden in alle textielfabrieken waar de hierboven genoemde loonsverlagingen zijn en zullen worden door gevoerd. Ons bestuur rekent er op, dat deze brief aanleiding zal zijn, het door U ingeno men standpunt te herzien. Aantal stakers weer toegenomen. Als gevolg van het gisteravond door het hoofdbestuur van den Algem. Ned. Bond van Textielarbeiders de Eendracht genomen besluit om de stakende leden de reglementai re uitkeering te verstrekken, is het aantal stakers te Enschede hedenmorgen zeer sterk vermeerderd. Een aantal fabrieken, waaron der die van de firma N. ter Kuile en Zn Blijenstein en Co., Oosterveld, Twentsche textiel Mij., Enschedeesche katoenspinnerij en J. F. Schoten en Zn., is zoo goed als ge heel stil. In enkele fabrieken is 't bedrijf ge heel stopgezet. Ook in andere fabrieken is het aantal arbeiders verminderd. Slechts een enkele fabriek kan nog geheel w sommige bedrijven, zooals aan de, van de firma van Heek en Co., waai g per week werd gewerkt, zijn velen n g den arbeid gebleven, omdat men a recht heeft op de werkloosheidsuitkeenng De besturen van den Ned. chnstehjken bond van Textielarbeiders en den r-k. bona St. Lambertus blijven nog op het te Utrecht vastgestelde standpunt staan De zullen echter deze week nog nader g gen. Het verluidt dat Unitas er weinig voelt de uitkeeringen te verleenen. Ook hedenmorgen hebben zich m lijkheden of incidenten voorgedaan. De stafl is volkomen rustig. Zelfs scheen het heden- morgen nog kalmer dan de omdlt de stakende arbeiders thans thuisblij ven en niet meer naar de fabnekspoorten gaan, niet wetende of zij al dan niet aan werk zouden gaan. De staking bij Willink en Meijerink. Het werk wordt heden hervat. In de gistermiddag doorJ1ew,?®?a.mpIlljl^e personeden van de firma H. W ïllink en der N. V. Stoomspinnerij v.h. J. li. Meije rink Co. te Winterswijk gehouden verga dering werd besloten het advies van de hoofdbesturen der drie samenwerkende Bon den op te volgen en hedenmorgen het werk weer te hervatten. PONDENVERKOOP VAN DE NEDER- LANDSCH'E BANK. Vragen van den heer Joekes aan de ministers van Financiën en Kolo niën. De heer Joekes richtte de volgende schrif telijke vragen tot de ministers van financiën en van koloniën: Hebben de ministers kennis genomen van het in de bladen verschenen communiqué, volgens hetwelk de Nederlandsche Bank met medewerking van de Nederlandsche regee ring een deel van haar bezit aan Engelsche Ponden aan de Nederlandsch-Indische re geering heeft verkocht ten einde deze Pon den te doen dienen tot aflossing van de in Engelsche ponden aangegane Nederlandsch- Indische leeningen en kunnen zij de juistheid van dit bericht bevestigen? Zijn de ministers bereid mede te deelen op welke voorwaarden, tegen welken koers en voor welk bedrag de bedoelde verkoop heeft p'aats gehad, alsmede of bedoelde aankoop door de Indische regeering is geschied op aandrang van de Nederlandsche regeering en of voor de overeenkomst, waarbij bedoelde transactie is geregeld, de goedkeuring zal worden gevraagd van den Volksraad en van de Staten-Generaal? BOERDERIJ AFGEBRAND. Gistermiddag omstreeks vier uur is in het buurtschap De Schelm, nabij De Klomp de boerderij van de weduwe Wassing geheel door brand verwoest. Van den inboedel kon het grootste deel worden gered. Het vee kon bijtijds uit den stal worden gehaald. De brandweer van Geldersch Veenendaal werd door den mist misleid en kwam te laat op de plaats van den brand. De oorzaak van den brand is onbekend. De schade wordt ge deeltelijk door verzekering gedekt.' REGELING UITVOER BLOEMBOLLEN Wetsontwerp ingediend. Bij de Tweede Kamer is een wetsontwerp ingediend tot regeling van den uitvoer van bloembollen. Dit ontwerp is samengesteld in verband met de bepaling van art. 9 der landbouw- uitvoerwet 1929, volgens welke een alge- meene maatregel van bestuur, uitgevaardigd krachtens art. 8 dier wet, moet worden ver vangen door een regeling bij de wet. Met be- trekikng tot den uitvoer van bloembollen heeft genoemd art. 8 toepassing gevonden bij K. B. van 5 Augustus 1931. De inhoud vas dit besluit moet derhalve thans in wets- vorm worden overgebracht. Daarbij doet zich aldus de Memorie vau Toelichting sterk de wenschelijk- heid gevoelen, om een soepele, gemak kelijk te hanteeren regeling te treffen, zulks in verband met de mogelijkheid van wisseling in de eischen van de practijk, in deze materie veelal bepaald door bijzondere verlangens der afne mers in het buitenland en eventueel e invoerregelingen aldaar. Uit dien hoof de kan de onderhavige wetsvoordracht niet dan de grondslagen bevatten en moet de uitwerking in onderdeelen aan een algemeenen maatregel van bestuur worden overgelaten. Het verlangen om een regeling van de.i uitvoer van bloembollsn in te stel len, is uitgegaan van de belanghebben den. Algemeen werd de wenschelijkheid ingezien om door middel eener regeling, overeenkomstig het beginsel van de landbouw-uitvoerwet 1929, aan het peil van onzen uitvoer in dit opzicht een hechtere basis te geven. In het bijzon der wordt de noodzakelijkheid gevoeld, paal en perk te stellen aan misbruiken bij leveranties van bloembollen aan par ticulieren in het buitenland, welke in toenemende mate tot gerechtvaardigde klachten aanleiding geven en een we zenlijk gevaar opleveren voor den goe den naam van het Nederlandsche pro duct. In overeenstemming met de vaktermi nologie is in art. 1 een ruime definitie van „bloembollen" opgenomen, zoodat daaronder ook zijn begrepen knollen van bloemgewassen, zooals gladiolen en crócussen. Verboden wordt zonder een geleide- biljet, dat afgegeven moet wordei. door den Plantenziektenkundigen Dienst, bloembollen uit te voeren of aan eenig middel van vervoer tot uitvoer aan te bieden. Zeer bezwarende feiten aan het licht gekomen. De zware beschuldigingen, ^rMarde— king van Echt, Koningsbosch, ^erg-aa Putbroek en Posterholt van den aan geuit, aan het adres der beide jac P v. d. E., vader en zoon, schijnen juist te zijn geweest. Bij een huiszoeking in der E. is een geheel arsenaal vani sc P* nen in beslag genomen. Onder deze Pj: was een parabellumrevolver van 9 Bijzet sectie-onderzoek vond dr.Huls!t in de lichamen der slachtoffers drie koges van het kaliber 9 m.M.. zooals in parabellumre volvers worden gebruikt. Hij stelde daarvan aanstonds de otficiei van justitie in kennis, met het verzoek, op de plaats van het misdrijf te laten zoeken naai de hulzen van de parabellum-patronen. Een parabellum toch werpt de hulzen automa tisch uia en dr. Hulst achtte het niet waar schijnlijk, dat de moordenaars zich den tiji zouden hebben gegund, deze hulzen in de duisternis op te zoeken. Het parket is daarop aanstonds weer naar Putbroek vertrokken, om de omgeving van de plaats van het misdrijf nog eens nauw keurig af te zoeken. Hierbij zijn inderdaad drie parabellum-patroonhulzen gevonden. Met deze hulzen is men daarop naar de ma rechausseekazerne te Echt teruggekeerd, waar inmiddels ook de bekende scheikundige- criminalist dr. E. J. H. Waegeningh uit Maastricht was aangekomen. Deze laatste nam aanstonds eenige proe ven met de bij v. d. E. in beslag genomen pa rabellum-revolver, waarbij kwam vast te staan, dat de inslag van de pal in het slag hoedje precies dezelfde was, als de inslag in de op de plaats van het misdrijf gevonden hulzen. Bovendien bleken de looptrekken in een afgeschoten kogel volkomen overeen te komen met die van de kogels, door dr. Hulst in het lichaam der slachtoffers gevonden. Daarmede kwam voor 90 pCt. vast te staan, dat de moordende kogels waren afge vuurd uit de parabellum, bij v. d. E. in be slag genomen. De arrestatie De officier van justitie, mr. Reiter, achtte daarop het oogenblik gekomen, om een ar restatie-bevel tegen de beide v. d. E.'s uit te vaardigen. Bij het drama is vermoedelijk nog een der de fiersoon betrokken, n.1. de jachtopziener W. uit Koningsbosch, in dienst bij baron Michiels van Kessenich. Tegen hem zijn de aanwijzingen minder sterk, terwijl ook zijn rol bij het gebeurde nog geenszins vaststaat, zoodat tegen hem nog geen arestatiebevel is uitgevaardigd. Wel is hij echter nog Dinsdagavond ontbo den, om aan een verhoor te worden onder worpen. Volgens een niet bevestigd bericht zou W. aan dezen oproep geen gevolg gege ven hebben, doch de wijk naar Duitschland hebben genomen. Een onderhoud met dr. Hulst. 1 In de restauratie van het station te Roer mond heeft de H.Crt. even vóór zijn vertrek nog een onderhoud gehad met den bekenden criminalist dr. J. P. L. Hulst. Deze deelde mede, nog nimmer een mis drijf te hebben medegemaakt, waarbij de slachtoffers op zulk een beestachtige wijze waren gedood. Dr. Hulst heeft in de lijken gevonden drie wonden, veroorzaakt door parabellum-kogels en elf wonden, veroorzaakt door jachtpatro nen. Alle veertien schoten moeten op zeer korten afstand, het verste op hoogstens drie me ter zijn afgevuurd. De wonden van elf schoten loopen in licht opwaartsche richting, hetgeen een bewijs is, dat deze schoten uit een hinderlaag dicht bij den grond moeten zijn gelost. Bovendien had ieder der slachtoffers een schotwond dwars door het lichaam, welke schoten moeten zijn gelost met den loop van het jachtgeweer gedrukt op het lichaam der zwaargewonde jongemannen. De laffe moordenaars hebben aldus dr. Hulst dus het vooropgezette doel gehad, hun slachtoffers van het leven te berooven en alzoo ieder hunner het genadeschot gege ven. Dezew aarneming klopt volkomen met die der getuigen, die de schoten hebben hooren vallen en verklaard hebben, dat de drie laat ste schoten zeer dof klonken, alsof zij in den grond werden afgevuurd. Van alle elf uit het jachtgeweer geloste schoten heeft dr. Hulst, behalve de lading hagel, de ronde kartonnetjes, welke de hul zen afsluiten, in het lichaam der slachtof fers gevonden. Deze kartonnetjes zijn bij onderzoek de- zelf degebleken te zijn als die uit bij de van der E.'s in beslag genomen jachtpatronen. Het is een stom geluk zoo besloot dr. Hulst het onderhoud dat men de vermoe delijke daders nog heeft kunnen arresteeren en zij nog niet over de grens gevlucht waren. Het arrestatiebevel toch kwam rijkelijk laat, terwijl er alleszins termen waren geweest, dit reeds Maandag uit te vaardigen. Een derde zoon van het echtpaar Kerstens, een 14-jarige jongen, is als door een wonder aan den dood ontsnapt. Hij toch wilde Vrij dagavond ook mede, om de uitgezette wild strikken na te zien en was reeds met zijn broers en neef het huis uitgegaan, toen zijn moeder hem terugriep en hem verbood, mede te gaan. Was dit niet geschied, dan zou ook dezen jongen zeer waarschijnlijk als slachtoffer zijn gevallen. De bosschen vrijgegeven. Graaf van Aefferden en baron Michiels van Kessenich hebben Dinsdag de bosschen voor de bevolking van DiergaardePutbroek vrijgegeven T««i dusverre waren de bosschen verboden terrein, waar men alleen tegen jaarlijksche betaling van 2.50 vrij mocht wandelen. Thans echter is aan de bevolking de vrij heid gegeven, de bosschen af te zoeken naar het stoffelijk overschot der twee reeds eerder verdwenen jongemannen, van wie vermoed wordt, dat zij op eenzelfde wijze den dood hebben gevonden. Het thans vrijwel opgeloste drama wordt door de bevolking voorts nog in verband ge bracht met de vermissing van twee jongelie den uit Annedaal, ongeveer 7 jaar geleden. Dezen zijn eveneens nimmer van het stroopen <dn de bosschen teruggekeerd. Wel gingen er geruimen tijd geruchten, dat deze jongeman nen op Duitsch gebied voor het Vreemdelin genlegioen zouden zijn geronseld, doch daar van heeft men nimmer bevestiging kunnen krijgen. In dit verband is het wel eigenaardig, dat de jachtopziener v. d. E. dit seizoen reeds tot tweemaal toe geweigerd heeft, een drijfjacht uit te strekken tot een driehoekvormig hoog gelegen bosch bij Annedaal-Posterholt, niet tegenstaande dit bosch als zeer wildrijk be kend stond. Een ongeluksplaats. Vlak bij de plaats, waar de lijken dér drie jongemannen in den z.g. „Wolfskuil" wer den gevonden, heeft zich ook vier jaar gele den een drama afgespeeld. Een eenvoudig houten kruisje wijst nog de plaats aan. Daar heeft op een zomerschen Zondag een maga- j zijnknecht uit Roermond, uit jalouzie, een 28- jarige winkeljuffrouw, met wie hij liefdesbe- j trekkingen onderhield, door worging van het leven beroofd, waarna hij zelfmoord pleegde. De bevolking spreekt van dit gedeelte van het bosch dan ook als het „duistere bosch". Het politie-onderzoek. Voor het politie-onderzoek in deze zaak kunnen wij geen onverdeelde bewondering hebben, zegt de H.Crt. Reeds Maandagmorgen werd de plaats van t misdrijf vrijgegeven, terwijl nog lang niet alle stille getuigen waren gevonden, getuigt 't nader onderzoek, waarbij de parabellum- hulzen werden gevonden. Dinsdagmorgen vonden wij aan de heide struiken nog bloedsporen, welke niet door de met het onderzoek belaste ambtenaren waren meegenomen. In den bietenkuil ontdekten wij in den half bevroren grond een knieafdruk, waarvan een gipsafdruk is genomen, terwijl in het veld met winterkoren nog eenige strikken stonden, welke bij het onderzoek over het hoofd waren gezien. Zoo zijn er meer dingen, welke door een bekwaam politiedeskundige als even zoovele middelen ter bewijsconstructie zouden zijn gebruikt eii welke thans verloren zijn ge gaan. Toen de criminalist dr. Waegeningh, de vroeger officier-apotheker van héT Hospitaal te Breda, D,nsdagmi<W t plaatse kwam, waren de meeste soon>n ter /-KiTÉiruan ipfc u/flflrftvflr kü Vf»r_ dwenen, iets waarover hij, naar wij In voegde zijde vernamen, zijn misnoeg -e' onder stoelen of banken heeft gestoken niCt Algemeen vraagt men zich af, welk'X de moordenaars hebben gehad, de drie? gemannen op zoo gruwelijke wijze van ht leven te berooven. ne> De bevolking van Diergaarde-Putbar is van oordeel, dat de moord op een ven? sing berust en dat het moordend lood 1»' doeld is geweest voor drie andere ion?» stroopers. Dezen zouden, naar beweent wordt, in den afgeloopen zomer den oudsten jachtopziener v. d. E. hebben overvallen Wraak hierover zou volgens de bevolking bi motief voor deze vreeselijke misdaad zijn Of deze veronderstelling juist is, zal de tijd moeten leer en. De begrafenis van de slachtoffers van den moord te Putbroek. Heden heeft onder zeer groote belangstel ling de begrafenis plaats gehad van ée' slachtoffers van het stroopersdrama te Echt In den vroegen morgen werden de lijkkisten van de drie slachtoffers van Echt naar Put. broek overgebracht. Overal langs den we» stond het publiek in grooten getale den drce ven stoet gade te slaan. Om 9.30 uur droe» pater Simon van Maria Hoofd de plechtig» heilige mis van requiem op, geassisteerd door twee paters. Na de mis werden de slachtoffers grafwaarts gedragen door leden van de schutterij, waarvan een der gebroe ders Kersten en Wehrend lid waren. Aan de grove werd het woord gevoerd door pastoor Simon en den burgemeester van Echt, die de groote deelneming schetste van den heelen omtrek met de zwaar beproefde ouders. De plechtigheid werd bijgewoond door de burgemeesters van Posterholt, Etók en Bunde en voorts door het lid van dt Prov. Staten, de heer v. Kempen. EEN NEDERLANDER GEZANT VAN LIBERIA. De heer C. Bosman van Oudkarspel, zaak gelastigde van de republiek Liberia iq België te Brussel, van Ned. nationaliteit, i« tevens benoemd tot buitengewoon gezant en gevolmachtigd minister van Liberia bij den Heiligen Stoel te Rome. van 3 ■Iceenilier lïKil. Opgave van l«ordlMllaii(N'h liaiMltMHiwereiliel W, (Ontvangen per draadlooze telefoon) STAATSLENINGEN. 4y, Nederl. 1917 4 1931 BANK-INSTELL1NGEN. Handel Mpij. Cerl. v. 1000. Koloniale Bank Ned Ind. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. AljT Kunstzijde Unie -. Berkels Patent Calvé Delft Cert Kftclienm Acc Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Betbleh Steel Cities Service General Aviation Steel comm Studebaker U. S Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. Java Cultuur Ned. Ind Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEÜM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber i SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn u Gem. Eig. Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia i Oostkust i Oude Deli Senembah t i AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash 'Exdividend fExclaim. PROLONGATIE Vo Koers var. heden te Vorige koers pl.m. 1.3U pl.m. 1.45 987/8 94'/, 851/# 66»/, tJfcl/i 73 (.3 68'/, 42"/s '•71/4 5 117/8 195 917/g 10 W/4 40»/, 56 IJl tSi/j 99'/, ÏÓ'/a 97-3 '48/., 2D'/ig 6»/, 2i7/H O/u vu 5'V4 14 •5/s 70 22'/, 2 i/s O/s 25»/, (ü/l 54 12»/, V'/s 253/4-6 2-7/g 2'/a 1h 14 92 5L8/4 V6 30 17)»/, 1 Jb 91 ïO 1681-9' 621/4 44 tü 61»/, 40 70 E 110 12-31/3 6i/s TVu 4nAa 107 11.3/4 66 4'/, 4.1/4 18 26'/, 19 1% 4 Va 18 26 19 42-t ïf 48/4 'Is 19 ID/g 76 75 140 24'/, 170 190»/, 138 24 170 190 95'/, 131/4 81% 38/u koers 1 81 18/4 dO. ÜVu-ï Heduu pt.m. 2.00 40».3 10'/, 85-s/, 9-i 7 25Vr 2-Vï pl.m. 2 15 16-Vi 5 94-101 88-1 98 251 25f-'/u 2Vr 1(55.9 119-201 1194-20 43-i/, 113Ac- pU. 47-8 l5/ifi l'Vi WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL. Londen £er!f1n Parijs Brussel (Belgaj Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italië Vorige koers 8.20 58.80 9701/, 34.50 48 25 44^50 45.50 44 50 2481/8 1285 Koers op heden 2 uur 8.40 58.77»/, 9.70»/, 34.50 48.25 46*30 46 50 46 00 248. 12.7/»/, bobkbhokdeirzobk:. S. J. A. KEESOM, STEENENBRUG, TEL. >5;' LEERAAR M. O. BOEKHOUDEN. - ACCOUNTA]^

Alkmaarsche Courant | 1931 | | pagina 10