Aqjwda Amstecdcmtscfie -CBeucs Qwiemtecadm Jüeecêecicht Rechtszaken !;on.4.en Woensdag 13 Januari. 7.30 uur, Cinema Americain: 1. De doo iende lading (marinefilm); 2. Zeden van het Oosten (rom.); boven 14 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: Talu de Halfbloed (sens.); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater: Heden kust Parijs (rom.); boven 18 jaar. 8 uur, Stadhuis, lezing pater Hulsman voor den Armenraad over „Armenzorg in haar juiste en volle beteekenis". Uitvoering Toonkunst Harmonie, 8 uur. 8 uur, te Heiloo Uitvoering 't Ontluikende Roosje. Donderdag 14 Januari. 7.30 uur, Cinema Americain: 1. De doo- dende lading (marinefilm); 2. Zeden van het Oosten (rom.); boven 14 jaar. 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: Talu de Halfbloed (sens); boven 18 jaar. 7.30 uur, Victoria-Theater: Heden kust Parijs (rom boven 18 jaar. 8 uur. Harmonie, vertooning Ford-film. Zaal Renses te Stompetoren, uitvoering zangvereeniging Crescendo. Vrijdag 15 Januari. 8 uur, bioscoop Harmonie, voor de Volks universiteit, vertooning film Jeanne d' Are. Zaterdag 16 Januari. 7.30 uur, De Unie, bridgewedstrijd ten bate van het Nationaal Crisiscomité. 8 uur, Harmonie, feestavond „Turnlust". In 't Gulden Vlies, balmasqué van de A O. en O.-vereeniging. Zondag 17 Januari. Bij ter Burg te Schoorldam, uitvoering. 2 uur, Harmonie, derde uitvoering Naai Yamato. Maandag 18 Januari. 8 uur, in de Rustende Jager te Bergen, opvoering „De Goede Fee" voor den Berger Kunstkring. SCHERMERHORN. Maandag vergaderde de Raad dezer ge meente, afwezig was de heer Broersen. De voorzitter, burgemeester Meindersma, sprak een welkomstwoord tot de leden en wenschte hun en hunne gezinnen en bedrij ven een goed jaar toe. De heer de Groot dankte den voorzitter en wenschte hem en zijn gezin wederkeerig het beste. Ingekomen stukken: Van Ged. Staten dat was verdaagd een beslissing op de begrooting 1932; de wijzi ging in de bouw- en woningveroraening en net aangaan van een leening groot 2100 De leening aangegaan voor straatvernieu wing moet in 10 jaar worden afgelost. Van de gemeente Oterleek een afwijzende beschikking op de verlaging van de overeen komst bedragen voor het schoolgaan van kinderen op de school te Stompetoren. Een provinciaal blad aangevende de ge meenten en waterschappen met wegenbeheer belast, welke wegen voor overname in aan merking komen, waaronder ook onze Dorps straat valt. In principe werd tot overdracht besloten Goeagevonden werd een wijziging in de redactie van Art. 1 der Bouwverordening, waarin werd vastgelegd, dat, wanneer de toestemming tot bouwen door B. en W. niet binnen 30 dagen is verstrekt, bij den Raad voorziening kan worden gevraagd. Aan den heer A. Laan werd over 1931 een vergoeding toegekend van 10 gulden voor aangebrachte baggerspecie op zijn land. Besloten werd het gebouw op net terrein voor lichamelijke oefeningen te verzekeren tegen brand&hade voor 2000. Herbenoemd werden tot lid van het Bur gerlijk Armbestuur de heer C. Visser en tot lid van de commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs de heer J. Lakeman. De gemeente-begrooting-dienst 1932 was door Ged. Staten teruggezonden met de be merkingen dat verschillende posten lager waren geraamd dan in 1930 daarvoor was uitgegeven. Oeadviseerd werd te verhoogen de navolgende posten: Belooning premie brandmeesters en brand weer, geraamd was op 70, werd gebracht op 145. Onderhoud lantaarns en verdere kosten van verlichting, geraamd op 650, werd ge handhaafd. Onderhoud straten en pleinen 500 werd gebracht op 1000. Gehandhaafd werden onderhoud wegen en voetpaden op 25; kosten bruggen op 50; pompen en riolen op 50; havens en aan legplaatsen op 50; onderhoud onderwij zerswoning op 50; schoolgebouwen op 100 De bijdrage in de kosten van het Nij verheidsonderwijs werd van 200 op 300 gebracht De bijdrage voor andere gemeen ten en provincie in het onderhoud van wegen bleef gehandhaafd op 500. De voorschrif ten voor het uitzetten van geld zullen wor den in acht genomen. C>e overeenkomst inzake onderwijs met de gemeente Oterleek werd van 180 gebracht op 280. De raming .van de ontvangsten van de Pers. bel. werd gehandhaafd op 2400 en 345, totaal 2745. Verder werden lager geraamd de ontvang sten van de opcenten op de Vermogensbelas ting, moesten worden verhoogd de raming van de kwade posten op de Ink. bel. en ver minderd de ontvangsten van de 80 opcenten op de Gem. fondsbelasting. Het totaal van het slotverschil was 3226 door de classificatie werd dit verminderd met 540, zoodat dekking moest worden gezocht voor 2686, terwijl de post onvoorziene uit gaven moest worden verhoogd. Om dit te kort te dekken werd besloten: Verhooging opcenten pers. bel. van 45 op 90 geeft aan 1200; 20 opc. ongeb. eigend Grondbel. 850; verhooging opc. gem. fondsbel. van 80 op 100 494; 20 opc. op het classificatieverschil 80; overschrijving loon arbeider van het G.E.B. 150; ophef fing post raadhuisschoonmaakster 65; op zegging lidmaatsch. Ned. gemeenten 30; opzegging subsidie malarieoestrijding ƒ11; opzegging lidmaatsch. Burgem. en Secr. in de kantons 11 en schrapping post meubelen raadhuis ƒ10; totaal 2901zoodat de post onvoorziene was verhoogd van 215 op 481. De raad was er unaniem voor om de ge meente te laten in de 2e klas gemeentefonds belasting, fcrwijl daarop 100 opcenten wer den geheven. De heer Broersen had nog voorgesteld het salaris van den ambtenaar burgerl. stand met 100 te verlagen, hetwelk na bespre king werd ingetrokken. Van verschillende tuinders en van het be stuur van de Tuinbouwvereeniging was in gekomen een verzoek om steun, omdat ver schillenden hun bedrijf niet konden voortzet ten. Algemeen werd steun beter, geacht als crediet. Na bespreking werd besloten een commis sie voor steunregeling te benoemen, welke commissie zal bestaan uit een 'lid van het Coll. van B. en W., een vertegenwoordiger van de Arbeidsbew eging, een lid van het be stuur van de tuinbouwvereeniging, een vee houder en een lid van den raad, waarvoor resp. werden benoemd de heeren J. Los, J. Klippel, J. Broersen, B. Plugboer en P. Man tel. Deze commissie zal door den burgemees ter worden geïnstalleerd en voor de bespre kingen, alsmede voor het onderzoek van de aanvragers is den leden geheimhouding op gelegd. Steun zai worden verleend aan hen die kunnen bewijzen, dat zij in 1931 tot den datum waarop steunaanvrage binnenkomt minder dan 650 netto inkomsten hebben gehad. Van hun inkomen mogen geen uitga ven worden afgetrokken die geen verband houden met het bedrijf. Steun alleen wordt verleend als blijkt dat zij hun bedrijf zouden moeten verwaarloozen of minder goed zou den moeten beheeren om in hun dagelijksch onderhoud te voorzien door te moeten gaan werken in loondienst bij derden. Aan tuinders of kleine veehouders zonder kinderen zal wekelijks in hun landarbeid 'n steun worden verleend van 8; met 1 kind 8.80, met 2 kinderen 9.60, met 3 kinderen 10.40, met 4 of meer kinderen 11.50. De steun wordt wekelijks door den gemeen te-ontvanger uitgekeerd en zal aanvangen aandag 18 Jan. 1932 en eindigen 1 Juni of eerder, zoodra de inkomsten van eiken aan vrager daartoe aanleiding geven. De gelden voor deze steunverleening zul len gevonden moeten worden door bijdragen van het Rijk, van de Provincie en de ge meente. Zoolang geen goedkeuring op deze rege ling was ontvangen werd besloten 800 hiervoor te bestemmen van het G.E.B. Voor credietverleening aan grof tuinbou wers is, zooals bekent, door de regeering toegezegd, 700.000, waarvoor het Rijk zich garant stelt voor 70, de gemeente voor 30 pCt. De raad besloot in principe zich garant te stellen voor 10 pCt., daar deze gemeente on mogelijk 30 pCt. kan bijdragen. Rondvraag. De heer Mantel achtte een uurloon van 30 ct. voor de werkverschaffing te hoog en zou dit op 25 ct. willen brengen Er werd besloten het uurloon op 30 ct. te la ten en te beproeven hiervoor rijkssteun te verkrijgen. Nadat de heer Broersen nog in lichtingen had gevraagd over de werkver schaffing werd de vergadering gesloten. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 13 Januari. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 771.9 te Weenen. Laagste barometerstand 723.1 té Reyk javik. Verwachting, geldig tot den avond van 14 VOOR DEN POLITIERECHTER. (Zitting van Maandag 11 januari). EEN ALLESBEHALVE BETROUW BARE PENNINGMEESTER EN ZAAKWAARNEMER. De 23-jarige losse werkman, G. Anth. H., aanvankelijk wonende te Bovenkarspel, thans te Andijk woonachtig, had zich heden te ver antwoorden ter zake een ver van schitterend feit. De meeste candidaten, die hier komen, blinken gewoonlijk niet uit door hemelsche deugden, doch het wederrechtelijk zich toe- eigenen van gelden, hem toevertrouwd om zijn medearbeiders hun rechtmatig verdiend loon uit te keeren, is al bijzonder afkeuringswaar- dig. Deze verdachte dan had de opdracht van een ingenieur van den Wieringermeer polder, den heer K. E>rok, om aan zijn con fraters R., N. en U. Snel en Th. Meyer, allen uit Bovenkarspel, het verdiende loon uit te keeren, doch voldeed niet aan deze lastgeving en hij nam de vrijheid het bedrag 60.32 ten eigen bate aan te wenden. Men kon ech ter niet zeggen, dat deze verdachte, hoewel hij het schandelijk feit erkende, zich aan stel de als een boetvaardige en doodverlegen zondaar. Hij verkocht integendeel nog heel wat praatjes en was voortdurend in druk dispuut met den politierechter. De heer Wiggers, reclasseeringsambte- naar, werd gehoord als rapporteur, doch op grond van verschillende intieme omstandig heden met gesloten deuren. Deze bijzonder, heden werden ons dus onthouden, doch we kunnen nog wel mededeelen, dat de behande ling verder is uitgesteld tot 11 April. VAN DE VERBODEN BOTER GESNOEPT. Kr. B., wonende te den Helder, was gedu rende 3 maanden verstoken van een rijbewijs en wel vanaf 28 Juli voor den tijd van maanden, welk verbod echter voor den heer Br. geen bezwaar was om er op 2 Dec. lustig op los te tuffen. De rijksveldwachter Brou wer kreeg hem echter in de gaten, betrapte hem op heetedaad en heden werd door den officier, die zulk lichtvaardig spel met de wet niet kan tolereeren, gevorderd 1 maand ge vangenisstraf. Vonnis conform eisch. Ver dachte was niet verschenen en had in ver trouwen zijn lot neergelegd in de handen van den politierechter. Laat ons hopen, dat hij voldaan is over de coulante bediening. EEN NACHTELIJKE RUITENTIKKER. De heer Ane Sn., niet verschenen, had in den nacht van 28 op 29 November de atten tie van het omwonende Heldersche publiek getrokken, door in het locaal van den heer M. Polack een matglasruit in te timmer&i E>e heer M. Polack werd met den heer J. Grand als getuige gehoord en legde een ver klaring af omtrent het gebeurde. De schad; 5 was tot dus ver nog niet vergoed. Getui ge stelde op hoop van zegen, een civiele vor dering van 5 tot schadevergoeding in. De officier was minder goedkooper en vorderde namens deze staat 25 boete of 25 dagen De officier toonde zich echter niet voldaan over de houding van opposant in verband met deze aanrijding. Het was gebleken dat hij had getracht de rechtbank een rad voor de oogen te draaien en ook dat de schok der aanrijding veel ernstiger was, dan verdachte had voorgesteld. De officier wijzigde als nu zijn requisitoir en vorderde nu 120 boete of 60 dagen en intrekking rijbewijs voor den tijd van 1 jaar. Mr. Lange veld hield nogmaals een uitvoe rig pleidooi, begreep niet de plotselinge ran cune van den officier en verzocht clementie en geen ntrekking van het rijbewijs. NIET HET JUISTE ADRES VOOR GELDOVERMAKINGEN. De 28-jarige voeger Willem Sm., geboren te Helder wonende te Alkmaar, niet afkeerig van een stevige hartversterking en onder alcoholischen invloed tamelijk onverschillig en vechtlustig, had reeds meermalen met den strafrechter kennis gemaakt. Gewoonlijk echter ter zake vechtpartijtjes of wederspan- nigheid, doch heden was het blijkbaar erger met hem gesteld en verscheen hij voor het Januari: Aanvankelijk stormachtige tot krachtige i Meervoudig college als gedetineerde in het later verder afnemende Zuidelijke tot Zuid- 1 buis van bewaring en verdacht zich te heb- Westelijken wind, zwaar bewolkt tot betrok ken met tijdelijke opklaringen waarschijnlijk nog regen, weinig verandering in tempera tuur. Oesefnd van de Bildt hedenmorgen om 9.05 uur aan alle posten: Wordt verwacht storm uit het Zuidwesten. Overzicht. De depressie in het Westen, heeft zich zelf ongeveer Oost-Noordoostwaarts ver plaatst, terwijl in het Zuidoosten de barome ter verder steeg. Hierdoor is over de Brit- sche eilanden en het kanaal- en Noordzeege bied het drukverval sterk toegenomen, zoodat over die geheele uitgestrektheid opnieuw een stormtoestand intrad die zich naar Seandina vië zal uitbreiden. De loodsballon te De Bildt vertoonde hedenochtend tusschen 500 en 1000 M. hoogte windsnelheden van 110 tot 115 K.M. per uur. (Ruim 30 M. per se conde). De drukstijging die in het Zuiden van Ierland en in Engeland intrad zou waar schijnlijk niet van langen duur zijn. In Sca- dinavië nam de vorst plaatselijk weer een weinig toe doch gemiddeld is de temperatuur aanzienlijk boven de normale, gelijk trou wens over vrijwel het geheele gebied het ge- val is. Uitspraak conform eisch en toewijzing civiele vordering ad 5. Hierna werd de extra vlugge zitting sloten. der ge* ARRONDISSEMENTS-RECHTBANK. Meervoudige Strafkamer. Zitting van Dinsdag 12 Januari ZEDENMISDRIJF GEPLEEGD TE DEN HELDER. De 57-jarige Arie H., 'n straatventer, wo nende te Den Helder, thans gedetineerd in het huis van bewaring, stond terecht terzake het plegen van niet nader aan te duiden han delingen met jeugdige kinderen op 5 Novem ber. Verdachte, die zich bijzonder imbeciel voordeed en verklaarde niet te kunnen lezen noch schrijven, vermeende de andere week ja rig te zijn, op welken dag kon hij niet zeg gen. De president was echter van meening dat verdachte dit heel goed wist en zich wel wat al te onnoozel aanstelde. Dr. Hoeneveld, psychiater, weid vervolgens als getuige ge hoord en de zaak voorts op grond van het zedenkwetsende met gesloten deuren behan deld. HET NAADJE VAN DE KOUS WAS NOG NIET GEVONDEN. Op de zitting van 25 December 1931 stond terecht onze oud-stadgenoot, de 53-ja- rige heer Jacob W., thans fruithandelaar te Den Helder, die het ongeluk had op 8 Mei met zijn vrachtauto, terugkeerende van de veiling te Alkmaar, op den Rijksweg onder de gemeente Alkmaar, onder het van achter pas seeren een vóór rijdende aangespannen driewielde kar aan te rijden, met het ernstige gevolg, dat de bestuurder, de heer J. Com mandeur, door den schok van den bok viel en alstoen de wielen van dit voertuig over zich kreeg, waardoor hij ernstig werd gewond aan linkerbeen en arm en tot op heden niet in staat was zijn werkzaamheden te verrich ten. Deze zaak werd alstoen in hooger beroep minutieus onderzocht door het hooren van 4 getuigen, doch de rechtbank scheen ook toen nog niet voldaan en voldoende in gelicht om zich een definitief oordeel te vor men, althans werd de zaak aangehouden en heden voortgezet, terwijl eenige nieuwe ge tuigen, de heeren J. Dekker, S Spierdijk, W Raven en W. Vonk, benevens nog vele andere personen, waren gedagvaard. Opposant, als raadsman en verdediger bijgestaan door mr. Langeveld, advocaat te Alkmaar, was ook heden in persoon aanwe Z'g- De vrouw van getuige Commandeur had aan de rechtbank een brief geschreven, waarin verschillende bijzonderheden ver meld waren, die hij bij ziin verhoor niet had medegedeeld en die het nooren van al die nieuwe getuigen wenschelijk maakten. Onder meer verklaarde Commandeur nog dat het paard van de driewielde met zan geladen kar gespannen na de aanrijding zich van het lemoen had losgerukt en op hol was geslagen. Voorts gaf Commandeur toe, dat de opposant hem, toen hij zich in verple ging bevond, belangstelling had betoond. De brugwachter J. Dekker, dienstdoende aan de Stolpervlotbrug had van uit de verte de aanrijding gezien. Het paard ging er van door en den bestuurder zag hij op den grond liggen. Ook mej. BurgerSpierdijk, die vlak bij de plaats der aanrijding woont, had wel niet de aanrijding gezien, maar een schurend ge tuid en een klap gehoord. Een paar stukken van de driewielde kar had deze actieve juf frouw in haar tasch medegebracht als cor pora delicta. Zij had den beleefden dank van den president in ontvangst te nemen. Getuige Raven had den man vóór het hou ten wagenwiel zien liggen. Met een weergave van het overige uitge breide getuigenverhoor vermeenen wij onze lezers niet behoeven te vermoeien. Het ge beurde is o.i. na twee tamelijk uitvoerige ver slagen voor hen vrijwel voldoende toege licht huis van bewaring ben schuldig gemaakt aan verduistering van f 20. althans van 17.50 die hij op 21 No vember in zijn bezit had van zekeren heer Joh Vlaar als opbrengst van een verkocht rijwiel, dat hij moest afdragen aan den heer J. Ruitenburg, welke overdracht hij echter moedwillig had verzuimd. Althans, zóó luidde de dagvaarding. Verdachte binnenkomende, wenschte de rechtbank vriendelijk goeden morgen en nam plaais op den voor hem bestemden zetel. Desgevraagd beweerde hij, dat hij de fiets aan dien kerel, waarmede hij Ruitenburg uit Heiloo bedoelde, voor 20 had gekocht. De president vermaande hem liever netter termen te gebruiken. Volgens Ruitenburg had deze aan ver dachte op de Zaterdagsche markt te Alkmaar een rijwiel medegegeven ten verkoop en zou hij 2.50 provisie genieten. De verkoop zou plaats hebben in „De Muizenvreugd", doch later bleek verdachte zich in gezelschap van zekren heer G. Boogh te bevinden in een ander estminet Hij had toen een slevig borreltje op en be weerde toen de fiets van Ruitenburg te heb ben gekocht en met dezen te hebben afgere kend. De heer Ruitenburg verklaarde even wel geen cent van dit bedrag gezien te hebben. Getuige Boogh beweerde zich heelemaal niet met den rijwielhandel be moeid te hebben, wat den president twijfel achtig voorkwam, waarop getuige met kracht op het gewicht van den eer werd gewezen. Getuige Boogh verklaarde daarop dat door verdachte aan Ruitenburg iets, wat wist hij niet, werd overhandigd. Wat ben je toch 'n draaitol, voegde de president hem toe en hield hem zijn verschil lende afwijkende verklaringen onder den neus en vorderde daarop dat hij de waar heid zou zeggen, omdat hij anders ook ken nis rou kunnen maken met het Huis van Bewaring. Desondanks bleef getuige volhouden, dat verdachte iets aan get. Ruitenburg op de markt had overhandigd. Hij kon niet zeggen, dat het geld was. Ruitenburg verklaarde dat hij aan Boogh had opgedragen om verdachte te zeggen, dat hij in het café van Bloothoofd op hem zou wachten. Verdachte deelde mede dien- dag f 14 steun te hebben gekregen in de Doelenstraat, dit geld had hij in zijn bezit. Verdachte had in het café van den heer Groot eenige verteringen gemaakt, doch deze caféhouder kon niet verklaren of hij daar geld had gewisseld. Verdachte zou dan in dit café geld hebben gewisseld voor een man, aan wiens bestaan de officier echter bleek ernstig te twijfelen. De heer S Strijk, koopman te Alkmaar, had verdachte aangetroffen in een café in de Lombardsteeg en was tóen in het bezit van een transportfiets met aanhangmotor, die hij getuige te koop aanbood. Deze verwees hem toen naar getuige Joh. Vlaar, die de fiets voor 20 van verdachte had gekocht. Verdachte verklaarde de fiets voor 20 van Ruitenburg te hebben gekocht en weer voor 20 te hebben verkocht. De president noemde dat een zonderlinge handel. De officier verdacht getuige Boogh van meineed en verzocht schorsing der zaak, op dat tegen dezen getuige proces-verbaal zou kunnen worden opgemaakt ter zake verden king van meineed. Getuige Boogh, opnieuw voorgeroepen, bleef bij zijn opgaaf hiervoren gemeld waar op deze getuige werd gesteld onder be waking de: Rijkspolitie tot 2 uur, waarop de zitting tot dit uur werd geschorst. Na de pauze werd getuige Boogh buiten tegenwoordigheid van verdachte nog eens krachtig aan den tand gevoeld en deelde hij mede dat verdachte voor Ruitenburg het ransportrijwiel zou verkoopen. Hij kwam nu terug op zijn verklaring dat verdachte iets aan Ruitenburg had overhandigd. Hij wilde echter niet toegeven, dat tusschen verdachte en hem was afgesproken om Ruitenburg er met een foefje tusschen te nemen. Later gaf hij echter toe, dat verdachte hem had geani meerd om iets dergelijks te verklaren. ■->Q Opgave van van 13 Januari 1933. Hoordhollanilscli ihiinIlMiinvt' (Ontvangen per drSadlooie telefoon). rcdicl W« STAATSLENINGEN. 4M Nederl. 1917 4 1931 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. Koloniale Bank Ned. lnd. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. 1000. Alg_ Kunstzijde Unie Berkels Patent Calvé Delft Cert, Küchenm Ace. Nederl Ford Philips Gloeil, Gem Unilever I NDUSTR. OND. BUJTENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned. lnd Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Bezit Redjang Lebong rROLEUh PETROLEUM. Dordtsche Pett. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Kon. Ned, Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabasb Vorige koers 95'/a 91 76 51 W/i 7fc'/, ^3/s WU W/a 143/8 18 9t«/8 109 U 251/s 'Vi 22Vi0 6Va ö/lG 44% lbi/r 21-Vis 71 183'/, 127 90l/s 42 27 00 2 U/4 3 ->/4 69 106i/a 1171/, 76V2 t5/i« 4Vie 4-S/4 215/8 23'/, 20 l®/4 4 V, *V4 1b 15 67 135 25»/, 18U/. 203'/, Koers var. heden te 'Exdividend. tExclaim. 90 131/, 821/s 3'/l6 PROLONGATIE Vorige koers pl.m 1.80 58 61'/, 45 66 11'/, lo5 9 »/,- 11 U/4 16 211/, 'Va 21'/, 7 43 12% 25/8 181 127 91 43 72 3/ 03 l'f/4 76 49'/, 22 23 23 pl.m 1.45 pi. in. 2.00 67 140 25 180 205 79 143/g 92i-3 i 24?-»s/i0 2'Vlo 'V. 2"Ao 131-1/, 38 313/ic -I 2'/a oCt. 38/a Heden 45 141/4- 93 11'J.i/, 2 •9/16-1 2"Ag i -Vie 2". m 131-t/, pl.m. 2.15 44. 631/8-5 14»/» 902 109-1/, 24%.3/g 21UA«-Ï 6% 3%-Va 1/9J-S0 26s/,-9 118'/, ll7.fl/4 315/io-4 49i.»/4 49'/, 67 WISSELKOERSEN AMSTERDAM. 3%8 2'/,-3 pCt. 3'/, (Beige) NIET OFFICIEEL. gwlljn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Sch. Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italil 100 Vorige koers 8.50 58;77'/, 9.768/. 34.57'/, 48.571/, 4675 47.50 46 00 249.1/U 12.05 Koers op heden 2 uut 8.49 58.95 9761/, 34.ro 48.55 46.50 47.50 4575 mjj, 1 'i<

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2