J^itwet&aud. Ontze JCoionim Jilmnieuws fcheepstiiduufm Mackéeciditm Amstecdamsche !Bmts ü\-sk stoomvaartlijnen, fi 1'/, rechtbank te Almelo veroordeeld tot negen maanden gevangenisstraf. Op 3 Juli j.1. had verdachte mej. B. H. v. S., met wie hij ver loofd was geweest, doch die deze verloving had verbroken, aangesproken en haar plotse ling met een scheermes eenige wonden toe gebracht aan hoofd en hals, waardoor deze levensgevaarlijk werd verwond. Zij is thans geheel hersteld. De advocaat-generaal eischte vernietiging van het vonnis a quo en veroordeeling van verdachte tot 2 jaar en 6 maanden gevange nisstraf. DE VERDUISTERING BIJ DE BOERENLEENBANK TE OOSTERZEE. Voor het gerechtshof te Leeuwarden heeft gisteren terecht gestaan S. K-, 52 jaar, boek houder bij de Boerenleenbank te Oo6terzee, die ter zake van oplichting door de recht bank tot twee jaar gevangenisstraf is ver oordeeld. Verdachte heeft verscheidene per sonen. die geld bij de Boerenleenbank wilden beleggen, overgehaald dit aan hem toe te vertrouwen, voorgevende dat een zijner re laties een hoogere rente wilde verkenen dan de Boerenleenbank. De in de ten laste legging genoemde bedragen, door K. op deze wijze verkregen, beliepen 9200. In bet geheel heeft K. ongeveer f 91.000 van beleggers bij de Boerenleenbank ont trokken. Verdachte heeft deze bedragen ver speculeerd. De advocaat-generaal requireerde vernieti ging van het vonnis der rechtbank om rede nen van formeelen aard en veroordeelde K. tot twee jaar en zes maanden gevangenis straf. De verdediger mr. F. C. Stoop be pleitte een lichtere strag en betoogde, dat het hier eigenlijk een civiele kwestie gold. want K had zich borg gesteld voor de opgenomen bedragen NEDERLAND EN BELG1E. De correspondent van de N.R.Crt. te Brus sel meldde gisteravond: In goed ingelichte kringen wordt ver zekerd, dat half officieele, half officieuse on derhandelingen, die sedert eenigen tijd tus- schen België en Nederland worden gevoerd, thans zoover zijn gevorderd, dat beide mi nisters van buitenlandsche zaken, die elkaar binnenkort te Genève zullen ontmoeten, tot de redactie van zekere teksten betreffende verscheidene punten van betwisting zullen kunnen overgaan. EEN RELLETJE IN DEN HAAG. Een communistisch raadslid gewond. Nadat het Woensdagmiddag in de omge ving van het Volksgebouw op de Prinsen gracht reeds even rumoerig was geweest, heeft de politie gistermorgen omstreeks elf uur moeten optreden, toen het communisti sche raadslid Schaddelee het publiek van een bordes naast het Volksgebouw wilde toe spreken. De pblitie was vrij talrijk aanwezig en belette den heer Schaddelee onmiddellijk het spreken. Hierbij moet de heer Schaddelee licht gewond zijn geraakt, zoodat de G.G.D. gewaarschuwd werd, welke evenwel geen dienst behoefde te doen. Inmiddels had de politie o.a. met behulp van eeniger uiters een gedeelte van de Prin sengracht schoongeveegd, waarbij, om schrik aan te jagen, enkele schoten in de lucht werden gelost. Na dien bleef het rus tig. Wanneer zich al te groote groepen vormden voor het Volksgebouw, maande de politie tot doorioopen, waaraan dadelijk werd voldaan. VERDACHT VAN VERDUISTERING. Administrateur van de spaarbank te Zutphen aangehouden. De politie te Zutphen heeft aangehouden den 38-jarigen F. L., administrateur bij de spaarbank aldaar, als verdacht van verduis tering van een belangrijk bedrag ten na- deele van die spaarbank, alsmede van een bedrag ten nadeele van de afdeeling van den Volksbond tegen drankmisbruik, waarvan hij penningmeester was. De man is door den rechtercommissaris verhoord en in het huis van bewaring opgesloten. Het zou gaan om een bedrag van ongeveer 40000 totaal. DE STAKINGEN VAN DE TEWERKGESTELDEN. Een mededeeling van den burge meester van Smallingerland. De directeur van de gemeentelijke arbeids beurs te Goningen is met den rijksinspecteur voor de werkverschaffing overeengekomen, dat de geschorste arbeiders uit de gemeente Groningen voor zoover zij een verklaring teekenen, waain zij zeggen het werk op de be staande voorwaarden te willen hervatten, hun spijt uitdrukken, dat zij aan de staking hebben deelgenomen en beloven dat zij zich voortaan van dergelijke handelingen zullen onthouden, Maandag 18 Januari weer tot de werkverschaffing toegelaten te kunnen worden. Bescherming van personeel der Aled. Heidemaatschappij. De Ned. Heidemaatschappij heeft den minister van binnenlandsche zaken en land bouw mededeeling gedaan van de mishande lingen en bedreigingen, waaraan bij de ]ongste moeilijkheden bij de werkverschaffin gen haar personeel heeft blootgestaan. De minister heeft naar aanleiding daarvan de Ned. Heidemaatschappij medegedeled, dat zijnerzijds krachtig zal woren opgetreden te gen hen. die trachten den goeden gang van zaken bij de werkverschaffing te verstoren De stakers uit de gemeente Gronin gen kunnen weer worden toegela ten, na teekening van een spijtbe tuiging. De burgemeester van Groningen is met een rijksinspecteur voor de werkverschaffing overeengekomen, dat zal worden getracht de geschorste arbeiders uit de gemeente Gro ningen voor zoover zij een verklaring teeke nen, waarin zij hun spijt uitdrukken, dat zij aan de staking hebben deelgenomen en be loven dat zij zich voortaan van dergelijke handelingen zullen onthouden, Maandag 18 Januari weer tot de werkverschaffing toege laten te krijgen. WEER EEN OVERVAL. Te Wateringen een man in zijn bed overvallen. Te Wateringen (Z.-H.) werd een inwoner op zijn bed overvallen door twee gebroeders, die reeds geruimen tijd in onmin met hem le ven Het slachtoffer werd zwaar mishandeld en bloedend verwond. Tegen de beide daders is proces-verbaal opgemaakt. DOOR GAS BEDWELMD. Vrouw overleden. In een woning in de De Clercqstraat te Den Haag is gisteren een 51-jarige vrouw die zich in de badkamer gevond, bewusteloos geraakt. De brandweer is te hulp geroepen maar kan niets doen. De Geneeskundige Dienst heeft getracht de levensgeesten op te wekken, maar zonder resultaat. De vrouw is overleden. ZESTIGJARIG HUWELIJKS FEEST. Op 31 Januari a.s. hoopt het echtpaar H. A. Numan—Saagsvelt te Amsterdam zijn 60-jarig huwelijksfeest te vieren. GELD VERDWENEN. Uit aangeteekende zending. Uit een aangeteekende zending, afkomstig uit Amsterdam en bestemd voor Amersfoort, is een bedrag van 5230 ontvreemd. Het bedrag bestond uit vijf bankbiljetten van 1000, een biljet van f 200, een biljet van 20 en 1 biljet van 10. De nummers van de bankbiljetten zijn bekend. DE STAKINGEN VAN TEWERKGESTELDEN. Nieuwe ontslagen. Hoewel de minister te kennen had ge geven, dat de werkloozen, die uit vrees voor molestatie zich hadden aangesloten bij de stakende werkloozen van de rijkswerkver schaffing op het langoed „De Hoek" onder Diepenveen, ontslagen zouden worden als zij niet op het werk kwamen, hebben zij den arbeid niet hervat, waarop ook zij ontslagen zijn. ONTDUIKING BENZINE BELASTING. De belastingambtenaren hebben te Roo sendaal in samenwerking met de gemeente politie 4500 liter benzine ontdekt, die niet waren aangegeven. STAKING AAN EEN CONFECTIE FABRIEK. Een loonkwestie. Tengevolge van een loonconflict zijn 40 meisjes, werkzaam bij de Vries en Suzan, confectiefabrieken aan de Prins Hendrikkade te Amsterdam, in staking gegaan. DE LOONEN IN DE KOOPVAARDIJ. Verlaging afgewezen. In de op Woensdag en Donderdag j.1. te Rotterdam en Amsterdam gehouden druk bezochte ledenvergaderingen der zeelieden, aangesloten bij den Centralen Bond van Transportarbeider werd door het bestuur ver slag uitgebracht van de besprekingen, die in opdracht van de in December j.1. gehouden ledenvergaderingen met den Bond van werk gevers in de koopvaardij zijn gevoerd. Door het bestuur van den Bond van werkgevers in de koopvaardij is in deze besprekingen vast gehouden aan de geëischte gage-verlaging voor de mindere schepelingen van 15 welke erlaging door het bestuur van den Centralen Bond als een in verband met het loonpeil onmogelijke eisch is bestreden. Na uitvoerige besprekingen werd in beide leden vergaderingen mede op advies van het bonds- bestuur met algemeene stemmen besloten, het voorstel der reeders niet te aanvaarden. BRANDEN. Dubbele woning uitgebrand. In de dubbele woning van de familie Hoo- gers aan de Stationsstraat te Waalwijk ont stond gistermorgen halfnegen een brand, die snel om zich heen greep. Het huis was be woond in de eene helft door de weduwe Hoogers en haar zoon en in de andere helft door het gezin Hoogers, bestaande uit man, vrouw en een kind. De brandweer behoefde geen dienst te doen, daar gevaar voor uit breiding was uitgesloten. Het huis brandde geheel uit; de inboedel en het huis van de weduwe waren verzekerd. Gebrek aan water. Te Holten is afgebrand het dubbele woon huis van de gezinnen Tulier en Krekel. Een gedeelte van den inboedel is gered. Verzeke ring dekt de schade. De brandweer kon we gens gebrek aan water niets uitrichten. Schilderswerkplaats uitgebrand. In de schilderswerkplaats van den heer Bakker, die gelegen was op het terrein van den houthandel van de firma van Ameron- gen aan den Heerenweg te Utrecht, is gister avond brand uitgebroken, die vooral voor de omgeving groot gevaar opleverde. Behalve als schilderswerkplaats diende de loods tevens als houtopslagplaats. De loods brand de geheel uit, terwijl een hoeveelheid hout brand- en waterschade bekwam. Brand te Valkenburg. Woensdagavond ontstond brand in een gebouw, gelegen op het Walramplein aldaar. Vroeger werd de bovenverdieping van dit huis als concertzaal geëxploiteerd, doch sedert eenigen tijd waren er woningen voor gezinnen ingericht. Doordat er een vrij krachtige wind stond, greep het vuur snel om zich heen met het gevolg, dat ook de bovenverdiepingen van twee aangrenzende woningen door het vuur werden aangetast. De brandweren van Maastricht en Valken burg moesten zich in hoofdzaak bepalen tot het beschermen van de aangrenzende per- ceelen. Van de drie perceelen zijn de boven verdiepingen zoo goed als geheel uitgebrand, terwijl de beneder.-verdiepingen aanzienlijke .waterschade hebben opgei o op en. XUMdl. V&C h t die wordt beter "08"' door KORTE BERICHTEN. De netto-opbrengst van den verkoop der weldadigheidspostzegels bedroeg te Den Haag 14.690.08. DE INVLOED VAN SOEKARNO WORDT OVERDREVEN. Het „Bat. Nieuwsblad" zegt in een hoofd artikel dat het 't gezag van Ir. Soekarno be langrijk gedaald acht. Het blad is van mee ning dat Ir. Soekarno te Soerabaja als een speciale attractie werd gebruikt ter opluis tering van het Indonesia-Raja-congres. Het blad gelooft niet aan Soekarno's invloed, en hoopt dat men in Nederland, waar de woor den die van zijn lippen druppelen, ijverig worden becommentarieerd, het misverstand aangaande de beteekenis van Ir. Soekarno spoedig zal overwinnen. VOORLOOPIOE HECHTENIS. Bioscoop Theater Harmonie. Deze belangwekkende Ufa-film zal Zon dag Maandag en Dinsdag in de Harmonie worden vertoond. Het geweldige dramatische spannende is het vooronderzoek in een be langrijke nicordzaak, waarbij een student van den moord wordt verdacht. In stijgende spanning wordt dit al in rechtskringen zeer bewonderde werk gevolgd. Het tooneelstuk is in ons land bekend door de boeiende opvoe- ringen, die het Hofstad Tooneel er van heeft gegeven. In de film krijgt men gelegenheid de be roemde acteur Albert Bassermann te zien als de rechter van instructie. Een creatie in alle opzichten. De rol van den verdachte wordt gespeeld door Gustav Fröhlich op niet min der overtuigende wijze. Het geheel is een meesterwerk, dat overal de verdiende belang, stelling heeft gevonden. Soa. Holl. Lloyd. F>n?JP 5 Jan; v Amst. n. B. Aires. Delfland, thuisr., 14 Jan. te Bahia. aVÏÏ ,a' thuisr 13 Jan. v. Santos. Attika 14 Jan. v. Amst. n. Hamburg Itnmo, uitr., 13 Jan. te Rio Janeiro and, uitr., 13 Jan. te Montevideo D .,..1Holl«nd—Amerika Lijn. Boschdijk, New-Orleans n. Rott. 13 Jan v Havana. J Damsterdijk 12 Jan. v. Rott. te Vancouver. Havana' n' ^ew-Orleans 13 Jan. v. Breedijk Rott.-N. Qrleans 14 jan. te Antw. lan. te VERKEERSONGEVALLEN. Auto te water gereden. Had de elecirische tram willen bijhouden. Gistermiddag omstreeks twaalf uur is een auto, die met groote snelheid langs den Haarlemmerweg reed, ter hoogte van het Kruithuis te water geraakt. De brandweer is ter assistentie uitgerukt. Omstreeks het middaguur kreeg de Am- sterdamsche politie telefonisch bericht van den bestuurder van een electrischen trein, die uit de richting Haarlem te Amsterdam was aangekomen, dat hij had gezien, dat op den Haarlemmerweg een auto, die vermoede lijk den trein wilde bijhouden, in de r>aar' lemmervaart was gereden. De brandweer werd gewaarschuwd en de reddingswagen reed naar de aangegeven plaats, even ten Westen van het kruithuis. De tweepersoons-auto G. 4165 lag in de vaart met den kop en de achterwielen, als mede het rechter voorwiel boven water. Dit rechtervoorwiel was zwaar beschadigd, in de band zat een groot gat. Op den weg stond een vrachtauto, waar van het linkerachterwiel en het linkerachter- spatbord defect waren. De bestuurder van dezen wagen vertelde, dat de two-seater, die met een groote vaart reed, hem was tegemoet gekomen de vrachtwagen ging naar Haarlem en daarna tegen het achterwiel was gebotst. Vermoedelijk is de two-seater, toen deze naast den vrachtauto was, eensklaps naar links uitgeschoten, met het rechtervoorwiel tegen het linkerachterwiel van den vracht wagen gestoten, daarna uit den koers ge raakt en naar links over de trambaan de vaart ingeschoten. Langs den tramweg staan paaltjes van beton; de two-seater had er drie of vier omver gereden. Naar de bestuurder van een anderen vrachtauto, die dicht achter den two-seater had gereden, verklaarde ,was de bestuurder van den in het water gereden wagen uit het voertuig geklommen en dadelijk met een an deren auto, die ook juist passeerde, naar Am sterdam doorgereden. De bestuurder, die geen letsel had en er met een nat pak was afgekomen, had nog gezgd, dat hij alleen in den auto zat. Eenige getuigen bevestigden dit, zoodat men kon aannemen dat er geen slachtoffers waren. Wie de bestuurder was, was met dat al niet bekend. Botsing twee auto's en een fietser. Op den Rijswijkscheweg te 's-Gravenhage is gisterochtend een botsing geschied tus- schen een vrachtauto, een personenauto en een wielrijder. De bestuurder van den perso- nenauto, de 38-jarige Ch. H. R. T. uit Naar- i den, liep snijwonden liep snijwonden in het gelaat op. De mede-inzittende, de 24-jarige W. E. B. te Amsterdam7 kreeg een hersen schudding. De personenauto is aan de voor zijde ernstig beschadigd. De fiets is vernield. De overige personen kregen geen letsel. Een jongen overleden. Gisterochtend is in de Newtonstraat te Den Haag een veertienjarige jongen door een zandvrachtauto overreden. De jongen, die de wielen over zijn hoofd kreeg, is ter plaatse overleden. n. Narenta 14 Jan. v. Rott. n. Seattle South. Stoomvaart Mij. N®derlan?,' Chr. Huygens, thuisr., 14 Jan. v. Algiers. Tarakan" 14 Jan. v. Amst. te Hamburg. Marnix van St. Aldegonde, uitr., 14 J. Genua. Tanimbar 14 Jan. v. Amst. n. Batavia. Rotterdamsche Lloyd. Deli, thuisr., 21 Jan. v. Singapore^ Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij. Ganymedes 15 Jan. v. Hamb. te Amst. Hebe 14 Jan. v. Amst. n. Rott. Tuno 14 Jan. v. Valencia te Rott. Agamemnon 13 Jan. v. Alicante te Barce lona. Ajax 13 Jan. v. Valencia n. Rott Bodegraven, thuisr., 13 Jan. v. Cristobal Curagao. Cottica, uitr., 13 Jan. te Paramaribo. Flora 13 Jan. v. West-Indië te New York. Hercules 13 Jan. v. Lissabon n. Amst. Hermes 13 Jan. v. Smyrna n. Calamata. Saturnus 13 Jan. v. Volo n. Salonica. Simon Bolivar, uitr., 14 Jan. v.m. te Barbo- dos verwacht. Venezuela, thuisr., 13 Jan. v. Barbados naar Plymouth. Venus 13 Jan. v. Napels n. Rotterdam. Amazone 14 Jan. v. Venetië te Triest. Haarlem 14 Jan. v. Tarragona te Burriana Helder, thuisr., 12 Jan. v. Talcahuano. Iris 14 Jan. v. Rott. te Pasages. Pluto 13 Jan. v. Danzig te Stettin. Euterpe 14 Jan. v. Lissabon te Amst JavaChinaJapan Lijn. Tjinegara 13 Jan. v. Makassar. Tjisondari 12 Jarf. v. Hongkong n. Muntok. Java—New-York Lijn. Saleier 14 Jan. v. New York te Batavia. Palembang, Java n. New York 13 Jan. v. Port Soedan. Holland—Australië Lijn. Talisse, uitr., 14 Jan. te Antwerpen. Stoomvaart Mij. Oceaan. Phrontis 14 Jan. v. Amst. n. Londen. Stentor 14 Jan. v. Bremen te Amsterdam SilverJava Pacific Lijn. Saparoea, Calcutta n. Los Angeles; 13 Jan. te Penang. Holland—Oost-Azië-Lijn. Grootekerk, thuisr., 13 Jan. te Chinwangtao. Emzetco Lijn. Jonge Anthony 13 Jan. v. Gandia te Lond. Holland—Afrika Lijm Heemskerk, uitr., 14 Jan. te Antwerpen. Meliskerk, uitr., 13 Jan. te Durban. Randfontein 14 Jan. v. Port Amelia n. lbo Springfontein 13 Jan. v. Rott. te Bremen. Rotterdam—Znid-Amerika-Lijn. Aldabi, thuisr., 13 Jan. v. St. Vincent. Alwaki, thuisr., 13 Jan. v. Buenos Ayres. Rechiba, uitr., 13 Jan. te B. Ayres. DE KAASMARKT. ALKMAAR, 15 Jan. 1932. Op de heden gehouden kaasmarkt waren aangevoerd 7fi stapels, wegende 77.573 K.G. kaas, waarvan de prijzen al6 volgt: Fabriekskaas: 46 sta pels Kleine 26.50; 2 stapels Commisjt 24. Boerenkaas: 7 stapels Commis 28, alles met rijksmerk. Handel vlug. ^hDE GRAANMARKT mssie ALKMAAR, 15 Jan. 1932. Op de hek, ehouden Graanmarkt waren in totaal 4^} ,L.'s aangevoerd, als: 13 H.L. tarwj 1 """O IQJ Vyf 4.50;; 146 H.L. gerst chav. 5.60—7, 135 H.L. haver 6.50-/ 8.25; 21 H.L. boo! nen, w.o.: bruine boonen 14—16; citroen boonen 18—25; duiven boonen jj. witte beenen 19.50; 10 H.L. geel mosterd! zaad 13; 24 H.L. karwijzaad 2e s. 14^ 18, le s. 21.50; 51 H.L. blauwmaanzaad 22—27; Tuinboonen 12—61; qj H.L. erwten: kleine groene 11—/ 13.50 groote groene 29—32, grauwe 22- 46, vale 26, alles per 100 K.G. Handel SbÜ[ÓEK OP LANGENDIJK, 15 Jan. '32 Langendijker Groentenveiling. 40.000 K.G Rooae Kool les./ 0.902.20, 2e s. 0.6<j 2; 27000 K.G. Gele Kool 0.60- 1.40; 50.000 K.G. Deensche Witte Kool ƒ0.80-/ 1.50 32500 K.G. Uien, Uien 9.2O—0.70, Grove Uien 8.10—8.40 en Drielingen 8.508.90; 1400 K.G Bieten 1.102.80; 1700 K.G. Peen 3' kleine Peen 1.80—/ 2.20; alles p. 100 K.G. NOORD-SCHARWOUDE, 14 Jan. 1932. 22200 K.G. Uien, w.o. Gele nep 8.80; Drielingen 8.208.70; Uien 9.10— 9.80; Grove uien 8.208.60; 275 K.G Kroten 2.30; 64000 K.G. Roode kool 0.70 tot 2.50; Roode kool a.s. 0.60—1.60; 38800 K.G. Deensche witte kool 1—1.80; Deensche witte kool a. s. 0.601.40; 11800 K.G. Gele kool 0.601.50; Gek kool a. s. 0.60—0.80. alles per 100 K.G WARMENHUIZEN, 14 Jan. 1932. 25800 K.G. Roode kool le kwal. 0.90— f 1.90- Roode kool 2e kwal. f 0.60f 1; 3400 K.G, Gele kool le kwal. 1.10—1.60; 9900 K.G. Deensche witte kool le kwal. f 1.10—1.60; Deensche witte kool 2e kwal. 0.60; 12875 K.G. Uien, w.o. Drielingen f 8.108,30; Uien f 9—f 9.50; Grove uien 7.60- 8.10. BOVENKARSPEL, 14 Jan. 1932. „D, Tuinbouw". Heden besteedde men voor: Roo de Kool 0.602.10; Witte Kool 0.80- 1.80; Gele Kool 0.80-,/ 1.60; Uien 5; Afgesneden tulpen per 100 stuks: W. Cöppl 1.502; La Reine 1.70; Moos 2.20; Oostenrijker 1.80. van 15 Januari 1932. Opgave van Hoordhollandscli liaiidbouwcrediei i.V, Koers van heden te (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. Nederl. 1917 4 1931 BANK-1NSTELL1NGEN. Handel Mpij. Cert. v. Koloniale Bank Ned. lnd. Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg. Kunstzijde Unie Berkels Patent Calvé Delft Cert Küchenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever f NDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Betbleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boetoo Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepv-art Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli t j Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific wabash 'Exdividend. tExclaim. 1000. PROLONGATIE Vorige Vorige koers 97 59 62 78»/, 4U/4 29 65 Hl/4 1901/4 93% "58/4 19 25»s/18 5> 2J'/i« 6% 3% 461/48 138/s 38/18 79'/, 18t«/. !2/i/4 91 4H/4 27.00 73 371/4 69'/, 117 12"/i 7-V, 6% 4% 54S/g 228/4 'if/i 23 1> 4'/, 31/4 17»/, 17'/, 693/4 154 27'/, 193 205 «31/4 38/l8 koers WISSELKOERSEN pl.m. 1.30 61 62 45 65 13'/, 191 89 113 19 251/4 3 23 7 46 13»/, 3 182 130 92 73 36'/, 69 Ï2C8/4 78 6'/s 4 51'/, 27 22 70 28 193 210 85 pl.m. 1.45 87.8 112-3 23%.'/, 124*-5} 6% 4W/J8 50-1 14 3'/, pl.m. 3.00 12 8~l/4 1103/4-2 21»/, 23i-7/i« 179i-SO pl.m 2.15 28'/, 87»/,.8 109.10} 241-% 23% 1 Wh 36 124'/,-5 124-5 778/4 j - 6'Vw-f 67 155 93 84'/, 3'/, 3'/, m 2 3»/, 3'/, 2'/, oCt. Heden 2»/, pCt. AMSTERDAM. 1 NIET OFFICIEEL. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belgaj Bazel Weenen p. Seh. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italid Vorige koers 8.60 59;U7l/« 54.7 34.62',, 48,60 4675 47.75 46 25 249 12.00 Koers op heden 2 um 3.71 59(2'/, 9 7/'/, 3U2'/, 48 57'/, 48.00 48.25 47 00 749.'/, 13.62 'H

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10