RINGERS ucgedijkeStand 0$ismetiiand Spoot ytfieepstiidingw. Adoectenüën MARGRIETEN DAGMEISJE, huishoudster, P.G. failissementen. een schaak-simultaan-seance 1 voor werkloozen. evers pieters overleden. Dieuwertje Hausmann, HENDRICUS TAX, CORNELIS BOEKEL. *reden de heer G. Voet te IJmuiden, lid °P~ h(,t hoofdbestuur, met: „Ervaringen van reis door Friesland". Verschenen zijn de eenige uitdeelingslijs- in de faillissementen van de n. V. Olie- Jlhriek te Alkmaar (curator mr. J. Belonje) van C. H- Friedt te Bergen (curator mr Dwars) beiden met geen uitkeering. Woensdagmiddag werd in het ontspan- üfntrslokaal voor werkloozen in de Doelen straat een schaaksimultaan-seance gegeven door den heer D. Appel Jr. Van de tien bor den werden door den simultaanspeler alle partijen gewonnen. Voor deze seance was veel animo en vele liefhebbers gaven zich op voor een eventueel volgende seance. HED. VEREEN. VAN HUISVROUWEN. Heden reikte het bestuur der afdeeling Alkmaar der Ned. Vereen, van Huisvrouwen de medaille en oorkonde uit aan mej. Guur- tie Brugman, die 12 34 jaar de familie Orondsma met het verrichten van naaiwerk, enz., trouw ter zijde heeft gestaan. Namens de afdeeling overhandigde de pre sidente haar een tuil fraaie bloemen. Ook mevrouw Grondsma werden bloemen aange boden, waarna men nog geruimen tijd gezel lig bijeen bleef. Deze attentie zal de jubilaris zeker nim mer vergeten. VOOR HET DIERENASYL. Voor het Alkmaarsche dierenasyl is ont vangen 2.50 van Tom en Freddie voor hun on gelukkige makkertjes; mej. N. N. 1; mej. de R. 3 en mej. N. N. 2. de burgemeester de helft en de vier wet houders en vierde van hun jaarsalaris in de gemeentekas zouden storten. Mogelijk dat de heer B. v. E. of de zaakwaarnemers die de koop bewerk-stelligden de resteerende 12.000 willen betalen. Er is lang en breed over Uw gediscussi eerd, waarna besloten werd met 16 tegen 13 stemmen opnieuw advies in te winnen, doch bij een anderen dan den gemeentelijken rechtskundige, die reeds tweemaal had ver klaard dat er in rechten niets te bereiken valt. Gistermiddag omstreeks vier uur is de be kende Lare'nsche kunstschilder Evert Pieters, die 11 Dec. zijn 75sten verjaardag vierde, plotseling overleden. Hij was gistermiddag per autobus naar Baarr gegaan. Onderweg voelde hij zich onwel worden. Hij liet zich daarom per taxi naar huis brengen. Voor hij echter zijn woning bereikte was hij reeds overleden. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 17,45 uur licht OP CORRESPONDENTIE. Walhier. Wij kunnen Uw stuk niet plaatsen. Als wij daarmede begonnen zou den wij er morgen honderd andere krijgen van menschen, die in dezelfde omstandighe den verkeeren en ook iets noodig hebben. Wij zullen uw stuk evenwel toezenden aan den secretaris van het Alkm. Crisiscomité welke organisatie uw geval zeker wel nader zal willen onderzoeken. Red. Alkm. Crt. ""GETROUWD: Johannes Visser en Cetrina Haan. Corne- lis Bol en Hendrika Niesten. GEBOREN: Christiaan z. v. Christiaan Vonk en Her- mina Wezenberg. Gerardus Cornelis z. v. Gerardus Kuijpers en Jannetje Blokdijk. Gerhardus z. v. Gerhardus Weidema en Maretje van Ingen. OVERLEDEN: Eüzabeth Margaretha Kriek 8 jaar. Griet je Boerman gehuwd met Johannes van der Burg 46 jaar. Anna Adriana Kroon gehuwd met Cornelis Dekker 69 jaar. DE SCHILDERIJEN VAN H. M. DE KONINGIN. Wij vernemen dat het werk van H. M. de Koningin dat thans in het Stedelijk Museum te Amsterdam ten bate der beeldende kunste naars tentoongesteld wordt, daarna zal ge- exposeerd worden door de Rotterdamsche kunstkring te Rotterdam. EEN GIFT VAN PRINSES JULIANA. Prinses Juliana heeft aan kolonel Ble- mont, commandant van het 3e half-regiment huzaren een bijdrage doen toekomen voor het ruiterfeest ten bate van het Nationaal zrisiscomité. CONGRES R. K. VOLKSPARTIJ. De R. K. Volkspartij in Nederland houdt haar 10e jaarcongres dit jaar op 2 en 3 April in de groote zaal van de Harmonie te Nijmegen. Op Zaterdag 2 April zal een congresrede worden gehouden door mr. T. M Arts, oud lid der Ile Kamer, lid der Prov. Staten van Noord Brabant en lid van den Raad van Tilburg. In de Zorylagvergadering zal het partijbe stuur met het oog op de Kamerverkiezingen in 1933 een resolutie voorstellen waarin o m stelling genomen wordt tegen de politiek van het kabinet-Ruijs, tegen het herstel der zgn. Christelijke coalitie en voor parlementaire samenwerking vah alle democratische groe pen. Men is voor verzet tegen maatregelen die het sociale- en onderwijspeil van het Neder landsche volk schade zouden kunnen toe brengen en voor geleidelijke totale nationale ontwapening. MINISTER DECKERS OP TERUGREIS NAAR NEDERLAND. De minister van defensie, de heer Deckers is gister per „Marnix van St. Aldegonde" uit Indië naar Nederland vertrokken. Een groot aantal personen deed hem uitgeleide EEN STROP VOOR DE GEMEENTE DORDRECHT. B. en W. aansprakelijk gesteld. in de Dinsdagmiddag gehouden zitting au den Gemeenteraad van Dordrecht is op- J?^gesproken over den strop van ^'e &eireente lijdt aan schadever- van huurders van onlangs aange- Fm ,8r°nden der familie Beelaarts van i-mmichoven, omdat nagelaten was de huur contracten te lezen. heer Smid (r. s. p. stelde voor dat MASSALE ACTIE DER AMSTERDAMSCHE SNORDER. Als ernstig protest tegen de pogingen der hoofdstedelijke politie om aan het z.g. snor ren in Amsterdam s straten een einde te ma ken, hadden gisteravond enkele honderden chauffeurs van de gele- en witteband auto's, na een massa-vergadering op het Amstel- veld te hebben gehouden, het besluit genomen in een lange file van wagens door het cen trum der stad te trekken en aldus, hevig toe terend en claxoneerend, tegen het in hun be staan ingrijpende optreden der autoriteiten te d^nonstreeren. De politie had echter haar maatregelen ge troffen en het brandpunt van actie, het Rem- brandtplein, voor dezen ongewonen optocht afges'oten, zoodat de chauffeurs zich ge dwongen zagen, hun demonstratie tot de om liggende straten te beperken. Ook hier zorgde een vrij groote politie macht, dat de optocht der wagens zoo veel mogelijk verspreid werd, hetgeen echter niet wegnam, dat verscheidene punten, juist op het tijdstip, dat de bioscopen uitgingen, vrij ern stige opstopping werden veroorzaakt. De groote belangstelling van het publiek mede in aanmerking genomen, ging het in dit ge deelte der stad geruimen tijd rumoerig toe; tot ernstige incidenten is het echter, voor zoo ver gisteravond laat viel na te gaan, niet gekomen. MOORDAANSLAG. Gisteravond te ongeveer 7 uur is op de Heerengracht te Leiden een moordaanslag gepleegd op den 65-jarigen heer Brandt, die alleen met zijn 93-jarige moeder perceel 16 aldaar bewoont. Een tweetal personen dat tot nu toe onbekend is gebleven is na aan gebeld te hebben het huis van den heer B die persoonlijk opendeed, binnengedrongen, waar het tweetal hem in de gang ongeveer vijf messteken toebracht, waarna de onbeken de individuen de vlucht namen. Bij onderzoek door den Eersten Hulpdienst bleken de won den niet van ernstigen aard te zijn. De heer B. werd naar het academisch Ziekenhuis vervoerd. De politie stelt een uitgebreid on- drzoek in. Er wordt niets vermist. Aangeno men wordt, dat roof niet de drijfveer is ge weest tot dezen aanslag. De toestand van het slachtoffer is naar omstandigheden bevredi gend. Nader wordt nog vernomen, dat de heer B., die nogal voor vermogend doorging, niet bijzonder gezien was. Enkele maanden gele den heeft zich iemand in het huis van den heer B. laten insluiten en de moeder van den heer B. geslagen. De heer B. heeft dezen man destijds persoonlijk de deur uitgewerkt. De daders van den aanslag zijn per auto gekomen. De wagen lieten zij voor het huis staan, twee mannen zijn daarop het huis bin nengegaan, terwijl vermoedelijk een derde buiten heeft staan wachten. STAKINGRELLETJES. Ruiten ingegooid, werkwillige neer geslagen, enz. Gistermiddag is het bij het uitgaan van de machinefabriek en scheepswerf van de firma P Smit Jr. aan den Kreekweg te Rotterdam vrij rumoerig geweest. Een groot aantal sta kers heeft de werkwilligen naar huis begeleid Daarna is een groote troep door de Rieder- buurt, door Hillesluis en de Transvaaibuurt getrokken, waar telkens werd geschreeuwd en gejoeld. In de Westerbeekstraat is een werk willige tegen de straat geslagen Hij is be wusteloos epn pand binnen gedragen. In de Salghekstraat is voor de woning van een werkwillige een ruit ingegooid. In de Immo- biliastraat is voor het huis van een werkwil lige gejoeld en gescholden. De troep groeide steeds aan. In de Christaan de Westraat heeft de oolitie de demonstranten uiteen ge jaagd, waarbij van den gumnistok gebruik is gemaakt. In de Riederbuurt zijn van enkele straat lantaarns de lampen vernield. Zooals altijd waren er veel opgeschoten jongens op de been. HET STUCADOORSBEDRIJF WENSCHT OPENBARE AANBESTEDINGEN. De leden van den Nederlandschen Stuca- doors-Patroonsbond hebben in een vergade ring te Utrecht het hoofdbestuur opgedra gen, die stappen te doen, waardoor voor het stucadoorsbedrijf een gereglementeerde openbare aanbesteding zal worden inge voerd om daardoor het leuren met prijzen tegen te gaan. WAT IS NIET-KATHOLIEK? Onder dit hoofd hebben wij melding gemaakt van een vraag van het Vlissing- sche raadslid den heer Van Oorschot Thans heeft de burgemeester in de gis ter gehouden raadsvergadering daar antwoord op gegeven en gezegd, dat vol gens te bevoegder plaatse ingewonnen inlichtingen bij testementaire beschik king van wijlen den heer Kalbfleisch geen legaat voo nriet-katholiek zieken huis is vermaakt. De heer Paap heeft erop gewezen dat de heer Van Oorschot afgegaan is op i praatjes, want als hij een onderzoek had ingesteld zou hem gebleken zijn dat krachtens het burgerlijk recht, een le gaat kan zijn en dat de legataris bij testament uitdrukkelijk moet worden genoemd. De heer Van Oorschot zeide, dat dit praatje zoo hardnekkig de ronde deed, dat hij het daarom wenschelijk had ge vonden in het openbaar over deze kwestie vragen te stellen. Hij vroeg ook of dit praatje geen punt van bespreking had uitgemaakt in het college van B. en W. Hij meende, dat door het antwoord, dat hij op deze vragen heeft gekregen! aan dit praatje voor goed een einde is gemaakt- TEGEN HET CADEAUSTELSEL. Maandag is te Utrecht een vegadering gehouden van vertegenwoordigers der diie middenstandsorganisaties, vrou wenorganisaties, werkliedenverbonden, fabrikanten-, groot- en kleinhandelsor ganisaties, benevens particuliere fabri kanten en importeurs. Op deze vergadering werd unaniem besloten tot het oprichten van een „Na tionaal comité tot betegeling van het cadeaustelsel (door het streven naar een wettelijke regeling daarvan)". Tot secretaris werd benoemd de heer C. S. Th. van Gink, Parkweg 180 te Voorburg. MISDAAD? In verband met het vinden van het lijk van J. Feiken uit Meeden (Gr.) in het Munten- dammerdiep, zijn de jonge arbeiders H. S. en J. F., wonende te Meeden, aangehouden F is familie van den overledene. DE MOEILIJKHEDEN VAN DF. ANTWERPSCHE HYPDISCO. Liebermann weer aan den gang? Onlangs failliet verklaard de te Antwerpen gevestigde „Hypdisco" of wel het „Hypot heek- en Discontokantoor". Deze onderne ming werd op 22 Februari 1930 opgericht. Reeds spoedig na de oprichting ontstonden moeilijkheden, die tenslotte uitliepen op een faillissement, nadat door de Hypdisco zelf surséance van betaling was aangevraagd. Dit faillissement heeft te Antwerpen groote beroering gewekt, vooral in de kringen van den middenstand. De Hypdisco was na melijk de eerste bank te Antwerpen, die klei nere wissels verdisconteerde, zoodat het za ken doen met deze bank groote aantrekkelijk heid bezat voor winkeliers, grossiers e.d., die voor hun crediet moeilijk bij andere bankin stellingen terecht konden, omdat deze zicht alleen met groote financiering bezig houden. Bij het onderzoek der boeken kwamen ver schillend: feiten aan het licht, die een beeld geven den werkelijken toestand van de onder neming Het bij de oprichting vastgestelde kapitaal bedroeg vijf millioen francs en stond als volgestort op de balans. In werkelijkheid was er echter bijna niet gestort. De oprich ters zouden de helft participeeren, maar door allerlei manipulaties slaagden zij erin, in werkelijkheid niets te storten. De andere helft van het kapitaal zou worden verkregen door een emissie van aandeelén. Er werd echter voor slechts tweehonderdduizend francs in geschreven, waarvan bovendien dadelijk nog honderdduizend francs aan oprichtingskosten werd besteed. Van het resultaat van de in schrijving en van de overige transacties was niets bekend. Met het beheer van de onderneming ging het op dezelfde wijze. Eenigen tijd na de op richting wilde een cliënt honderdviiftigdui- zend francs al hypotheek plaatsen. De bank belastte zich hier mede en plaatste de hypot heek op een zeer geschikt huis. Althans dit meende de cliënt. Achteraf blijkt echter, dat er op dit huis nooit hypotheek is genomen, ja ze'fs was het huis ai verkocht vóór dat de cliënt het geld bij de bank stortte. Op deze wijze zijn meer personen benadeeld. Toen de zaak niet meer te houden was. vond de directie een Nederlander bereid haar van advies te dienen. Deze Nederlander was, naar wij vernemen, niemand minder dan de in Nederland door de kwestie van de Veen- dammer Hypotheekbank zoo berucht gewor den Salomon Liebermann. Hij nam op zich, te trachten de zaak te redden. Hij stortte een millioen francs aan contatnten, doch op voor waarde dat de bank van hem een pakket aan deden ter waarde van twee millioen francs zou overnemen. Zulks geschiedde. Doch thans b'ijkt, dat het gedeponeerde pakket ef fecten slechts waardelooze vodjes papier zijn. Meer vervalschingen van dezen aard zijn ge constateerd. De politie heeft thans de zaak in onderzoek, maar het zal nog geruimen tijd duren, vóór dat alles zal zijn uitgezocht. Intusschen is de heer Liebermann uit België vertrokken. Dagelijks stroomen nog klachten bij de poli tie binnen. In hoeverre de politie er in ge slaagd is licht te brengen in deze zaak en of reeds arrestaties hebben nlaats gehad, kan niet worden medegedeeld. VERZET TEGEN SALARIS KORTING VAN GEMEENTE AMBTENAREN. De burgemeester van Borculo heeft bij Gedep tSaten van Gelderland vernieti ging aangevraagd van het raadsbesluit, waarbij op de tractementen der gemeen te-ambtenaren met ingang van 1 Maart 834 pCt. gekort zou worden, op die boven 100, en 4V2 pCt. op die beneden 1000 VERVOER VAN DIEREN PER VRACHTAUTO. Op de vragen van den beer ir. Van der Bilt betreffende het nemen van maatregelen van regeeringswege ter voorkoming van herhaaldelijk geuite klachten over het vervoer van dieren per vrachtauto, heeft de minister van waterstaat geantwoord, dat het toene mend vervoer van levende dieren' per vrachtauto wel eenige dwingende voor schriften omtrent het daarvoor gebezig de materieel wenschelijk maakt De moeilijkheid, om voor daartoe strekken de bepalingen, welke zich niet tot het openbaar vervoer zouden mogen beper ken, een voldoenden grondslag in be staande wetten te vinden, heeft aan de totstandkoming tot dusverre in den weg gestaan. De noodzakelijkheid van een wettelij ke voorziening, als terloops door de commissie-Patijn aanbevolen, wordt vooralsnog niet ingezien. Wat hiervan overigens ook zij, een dergelijke voorzie ning zou, als zijnde niet in de eerste plaats van verkeerstechnischen aard, bovendien minder op den weg van het departement van waterstaat liggen. KORTE BERICHTEN. De gemeenteraad van Middelburg heeft met 10 tegen 6 stemmen een voorstel van B. en W. aangenomen om aan Ged. Sta ten te berichten, dat naar de meening van den raad op het oogenblik het tijdstip nog niet is aangebroken om nopens de voorgeno men wijziging van de jaarwedden advies uit te brengen. Te Delden, waar hij de laatste jaren woonde, is overleden de heer Willem Stork, een bekend Twentsch textielindustriëel. Ter gelegenheid van de 26e jaarbeurs te Utrecht, die dit jaar van 15 tot en met 24 Maart gehouden wordt, zal het derde jaar beursgebouw in gebruik genomen worden. Gymnastiek. Uitvoering „Odis". Gisteravond gaf de Christelijke Gymnas tiekvereniging O. D. I. S. (Ons doel is sport), onderafdeeling van de Chr. Nationale Werk mansbond, afd. Alkmaar een openbare uit voering in de Harmonie, waarvoor veel be langstelling was. Na den opmarsch en vaandelgroet sprak de heer H. A. van Heerden een hartelijk woord van welkom tot de aanwezigen, in 't bijzonder tot Ds Hak en tot den heer Adri- aanse, voorzitter van den Bond van Chr. G V. in Nederland en de afgevaardigden van zusterverenigingen. Spr. betreurde het, dat de heer Visser, voorzitter, die zooveel had gedaan voor dezer, avond, door ziekte ver hinderd was, aanwezig te zijn. Hij wenschte hem een spoedig herstei toe. Spr. verzocht daarna gezamenlijk te zingen Ps. 84 6. Aan de leiders werd hulde gebracht. Het woord was daarna aan ds Hak. die als eet e-voorzitter van den Chr. N. Werkmans bond, gaarne den wensch uitsprak, dat deze uitvoering een heerlijk blijk zou mogen zijn van lichamelijke welgesteldheid en spontane geoefendheid. Hierna ging spr. voor in gebed, waarna het programma onder leiding van den heer Jb. Heinis en mej. 'ILangenberg kon worden afgewerkt. De meisjes gaven al direct onder muzikale begeleiding eenige uitstekende vrije oefenin gen, aardig gevarieerd. Ook bij 't paardlijn- springen en aan de brug blonk deze afd. uit. De jongens hadden bij 't paardspringen veel succes en gaven goede stokoereningen. De cursus der jongste leden liet evenwichts oefeningen zien en mooi belichte vrije oefe ningen. Ongelijk brug en ringzv/aaien waren succesnummers van de dames, evenals haar kriotsoefenmgen na de pauze. Maar ook de heeren lieten zich niet onbetuigd. Flinke vrije oefeningen, hocge brug en hoogrek kwamen goed tot hun recht. Ter afwisseling werd direct na de pauze een pantomime vertoond, getit-ld De ver strooide professor of Studentenwraak waar om door de aanwezigen hartelijk is gelachen Eenige groepen sloten het gymnastiek- prograaiiria af, waarna de uitvoering met dankzegging werd gesloten. De leiders hebben met de 'eden uitstekend gewerkt. Aan mej. Langenberg werden in de pauze bloemen aangeboden. „Odis" zal zeker over het verloop van hare uitvoering tevreden zijn. Bridge. De bridgewedstriid in de Harmonie. Door een op de lijsten duidelijk te ver klaren vergissing moet tot onzen spijt de uit slag in één der groepen gewijzigd worden, n.1. in groep B onevennummers. Deze moet luiden als volgt: Prijswinnend paar de heeren A. Menist en J. Visser te Heiloo en Alkmaar met 2410 punten. No. 2 mevr. Frankenberg en de heer J. Rus met -j- 2240 p., waardoor het gisteren ver melde paar No 2 op de derde plaats kwam met -f- 1560 punten. STOOMVAARTLIJNEN. Kon. Holl. L'oyd. Gerwin, uitr., 17 Febr. te Antwerpen. Stoomvaar' Mij. Nedi^iana. Bengkalis, uitr., 17 Febr. te Tjilatjap. Christiaan Huygens, uitr., 16 Febr. v. Suez. Marnix van St. Aldegonde, 17 Febr. v. Ba tavia n. Amst. Kon. Paketv. Maatschappij. Houtman, 14 Febr. v. Zanzibar n. Batavia. Holland—Amerika Lijn. Damsterdijk, Vanc./Rott., 15 Febr. te Pana ma. Statendam 13 Febr. v. Kingston (Ja). Kou. Ned. Stoomb. Maatschappij. Barneveld, thuisr., 14 Febr. v. Buenaventura. Clio, 17 Febr. v. Alicante te Barcelona. Euterpe 17 Febr. v. Pasages te Bilbao. Poseidon 13 Febr. v. Kingston n. Santiago. Triton 17 Febr. v. Smyrna te Constantinopel. Agamemnon 16 Febr. v. Amst. te Musel. Ajax 16 Febr. v. Oran te Palermo. Atlas 15 Febr. v. Cura^ao n. St. Maarten. Berenice 16 Febr. v. Livorno n. Napels. Boskoop 15 Febr. v. Callao n. Mollendo. Ceres 16 Febr. v. Algiers n. Malta. Irene, uitr., 16 Febr. 200 m. Z. O. v. Azoren. Iris 17 Febr. v. Oporto te Amst. Perseus 16 Febr. v. Malaga n. Amst. Proteus 16 Febr. v. Danzig n. Stettin. Saturnus 16 Febr. v. Valencian. Amst. Stella 16 Febr. v. Gibraltar te Lissabon. Vesta 17 Febr. v. Rott. te Amst. Vulcanus 16 Febr. Tarragona te San Carlos. Getrouwd C. BOL en H. G. NIESTEN die bij dezen hartelijk dank zeggek voor de vele blijken van belang stelling vóór en bij hun huwelijk ondervonden. Alkmaar, 18 Februari 1932. Lindegracht 31. Heden overleed, ten huize van den Heer G. Prins te Maasland, Mej. Wed. van den Heer J. TATES, in den ouderdom van 83 jaar. Uit aller naam, W. KEMP. Alkmaar, 17 Februari 1932. De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 20 Febr. a.s., nam. 2 uur, op de Algemeene begraafplaats te Alkmaar. Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, in de hope des eeuwi gen levens, onze lieve Man en Vader in den ouderdom van 61 jaar. Heiloo, 17 Febr. 1932. Heerenweg B 170. T. TAX-BAKKER. A'dam. J. LUTTGE—TAX. J. H. Ph. LUTTGE. De teraardebestelling zai plaats hebben Zaterdag 20 Febr., n.m. 3 uur, op de nieuwe begraafplaats te Hei loo. Algemeene kennisgeving. Heden overleed, na nog voorzien te zijn van de ge nademiddelen der H. Kerk, in den ouderdom van bijna 59 jaar, onze lieve Man en Vader, de Heer Bergen, Natteweg, 17 Febr. 1932. G. BOEKEL—ZUURBIER. G. BOEKEL. De H. Uitvaartdienst op Zaterdag 20 Febr. a.s. te Bergen, des v.m. 9 uur, daar na de begrafenis aldaar. Eenige en algemeene kennisgeving. Geen persoonlijk rouwbeklag. De eenige uitdeelingslijst in het. faillissement van de N. V. Olie- fabriek Alkmaar te Oudorp is heden gedeponeerd ter Griffiie der Arrondissements-Rechtbank, al daar, om gedurende 10 dagen kos« teloos voor de crediteuren ter inzage te liggen. Mr. J. BELONJE, Curator. Alkmaar, 18 Februari 1932. Naast zijn bekende Viool11es brengt Rtngers thans een lichtere chocolade in den vorm van Margrieten. Een nieuwe specialiteit Gevraagd een boven 18 j,. zelfst. kunnende werken. Adres: VELDHUIJS-BROUWER, Payglop 19. Gevraagd voor terstond een nette bij JAC. GROOT, gem.-opzichter, Koedijk.

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 3