AlCHiaria Yictrix I Bleemsiidaal I DE OPLICHTING TE LIMMEN. Zondag a.s. 2 uur: CINEMA EN THEATER. BEKENDMAKING. heeft geprepareerd. Daarbij moest hij zich bewust geweest zijn van het resultaat dat het om den nek slaan van het touw moet heb ben gehad. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. LUCHTVAARTTERREIN TWENTE. Aanbesteding. Te Enschede is gistermorgen, zooals het Hbld. meldt, aanbesteed namens de N V. Luchtvaartterrein Twente het bou wen van een stationsgebouw op het vliegveld. Er waren 103 inschrijvers. Laagste inschrijver Hoog Antink en Scliulenberg, Enschede, 43.270. B i d g e. Wedstrijd te Ncordscharwoude. KLAAS DE WIT Pz-, DiNA M DIJKHUIZEN, Een film, die boeit èn door den opzet èn door het spel. Zij geeft mooie kijkjes in het leven, waartoe Renate te kwader ure is éekomen en biedt daarnaast aardige mo menten van kinderspel. Het bijprogramma geett de bekende jour nalen, een leuke screen-song By the light of the silvery Moon en dan het bovenge noemde Amerikaansche studentenleven, waarin het heil van de heele wereld afhan kelijk schijnt van een voetbalmach en waarin aan het slot een groote verrassing komt. In het Weekblad, no. 421, o m. zeer mooie afbeeldingen van de film „De troon der Goden", verder photo's van Engelsche film sterren, van werk van de graveur D. Harting (met bijschrift) 'n portret van den afscheid nemend en acteur Bart Kreeft; 'n artikel Over Boerhave; 'n groot verhaal van d'Alvarez, -n liedje van Annie de HoogNooy met muziek van Chazlenry. Alles bij elkaar 'n ge zellig nummer en keurig van uitvoering. $iad en Omgeving, ONTSPANNING WERKLOOZEN. Gisterenavond was door de Commissie voor ontwikkeling en ontspanning voor werkloozen weder een ontspannings avond georganiseerd in de zaal van het Gulden Vlies. Na een kort openingswoord van den voorzitter dezer commissie werd alras een aanvang gemaakt met afwerking van het keurig verzorgd programma, waarvoor ve len hunne medewerking hadden toegezegd. Na het muziekgezelschap „Trinitas", dat op zeer verdienstelijke wijze, onder leiding van den heer J. C. Th. v. Engelmi, eenige nummers ten gehoore had gebracht, volg den eenige zeer goede declamaties van me vrouw de WitPortegies. Hierop volgde de damesafdeeling der gymnastiekvereeni- ging „Turnlust", die op eene zeer te roemen wijze het nummer „Vrije oefeningen" ten beste gaf, gevolgd door eene declamatie van den heer Slinger. Door het „Alk- maarsch Tooneel" werd op zeer verdienste lijke wijze voor het voetlicht gebracht de één-acter „Voor anker". Hierop volgde de pauze, die op eene aan gename wijze aangevuld werd door het schenken van een kop chocolade door de firma Simon de Wit, terwijl de heer Hart- land voor een geurige sigaar had gezorgd. Na de pauze werden door de reeds ge noemde medewerkenden nog eenige num mer ten beste gegeven, en gaf de dames afdeeling van „de Halter" eenige zeer mooie dansen, die het enthousiasme der vele aanwezigen ten volle verdienden. Na een dankwoord van den voorzitter der commissie togen allen welvoldaan huiswaarts. *- CHRISTELIJK WERKLOOZENFONDS. Men verzoekt ons te melden dat het Steunfonds voor werklooze arbeiders hier ter stede niet een organisatie is van de anti-revolutionnairen, maar dat het uitgaat van alle Christelijke arbeiders. De naam is Christelijk Werkloozen- fonds. COLLECTE ISR. ARMBESTUUR. Op verzoek vestigen wij gaarne de aandacht op de collecte van het Israël Armbestuur, welke zal worden gehou den op a.s. Woensdag '24 Februari. CACTUSSEN EN SUCCULENTEN. Men schrijft ons: De Kon. Ned. Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde die zich ten doel stelt, de liefhebberij voor bloemen en planten te bevorderen, en dit o.a. doet door het houden van tentoonstellingen, lezingen en excursies, is er wederom in geslaagd, voor de liefheb- bers(sters) van bloemen en planten, een bij zonderen mooien avond te organiseeren, door het doen houden van een lezing over „Cac tussen en Succulenten". Hiervoor is aangezocht den zeer deskundi gen heer G. Schoonderbeek, Hortulanus aan den Rotterdamsche Planten- en Dierentuin, een en ander zal door lichtbeelden verdui delijkt worden. Wij kunnen dan ook niet anders doen, dan de liefhebbers van „Cactussen" aait te ra den, den avond van 29 Februari vrij te hou den. Voor de bezoekers bestaat gelegenheid, om hun „Cactussen" op naam te laten zet ten. De gelegenheid hiervoor is bepaald 's avonds van 7 tot 8 uur, terwijl de planten 's avonds om 6 uur in de groote zaal aan wezig moeten zijn. De toegang is vrij. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. Op Zondag 21 Februari is de apotheek van Mevr. SchoutenOele, Koorstraat 47, geoipend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende den nacht is slechts één der apotheken geopend. De andere apotheken zijn gesloten van s avonds 8 uur (Zaterdag 9 uur) tot den volgenden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags geopend is, wordt gedurende de daarop volgende week de nachtdienst waargenomen. GEMEENTELIJK BUREAU VOOR SOCIALE ZAKEN. DISTRICTS-ARBEIDSBEURS. Geopend van 9—12. Voor werkgevers van 12 en van 2—5 uur Oip Maandag- en rr°nderdagavond van 7—8 uur. Bemidde- "ng voor kantoorpersoneel. Op Maandag- 11 Donderdagavond. Voor vrouwelijk perso neel afzonderlijke ingang. De Directeur van bovengenoemd Bureau maakt bekend, dat heden staan ingeschreven 1 autogene-lasscher, 9 bakkers, 13 bankwer kers, 3 beh.naaisters, 1 beh.stoffeerder, 3 be tonwerkers, 1 bloemist, 3 boekbinders, 2 boekdrukkers, 5 boerenarbeiders, 1 borstel maker, 19 chauffeurs, 2 chem. reinigers, 7 electriciens, 1 etaleur, 51 grondwerkers, 1 in strumentmakers, 2 incasseerders, 4 kappers, 10 kantoorbedienden, 4 kellners, 3 ketelma kers, 2 kistenmakers, 2 kleermakers, 6 klin kers, 2 koetsiers, 2 letterzetters, 7 loodgie ters, 3 mach. houtbewerkers, 7 machinisten, 5 magazijnbedienden, 2 metaal draaiers, 29 metselaars, 12 meubelmakers, 8 monteurs, 18 opperlieden, 15 pakhuisknechts, 5 plaat werkers, 1 radiomonteur, 5 reizigers, 1 rij wielhersteller, 4 scheepsbouwers, 34 schil ders, 25 sigarenmakers, 2 sigarensorteer- ders, 5 smeden, 1 steenbikker, 2 steenhou wers, 2 stoffeerders, 4 stokers, 6 stucodoors, 4 lagers, 1 suikerbewerker, 2 teekenaars, 54 timmerlieden, 7 tuinlieden, 1 tandtechniker, 9 voegers, 4 vormers, 4 vuurwerkers, 3 wa genmakers, 1 werktuigkundige, 5 winkelbe dienden, 18 ijzerwerkers, losse arbeiders 216, 32 transport-arbeiders. Geplaatst: 23 werkzoekenden. Alkmaar, 20 Februari 1932. De Directeur v.n. ED. VAN DEN HEUVEL. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 17,49 uur licht op. CORRESPONDENTIE. Een die 't neg beier weten wil. Uw stuk is niet heelemaal begrijpelijk. Wij kunnen van dit stuk althans niet inzien, dat het algemeen belang er bij gebaat is of dat iemand iets zal missen als het wordt weggelaten. Wij kunnen er ditmaal geen plaatsruimte voor afstaan Red. Alkm. Crt. flxcwwcicud TUeuws De Hoofdingenieur-Directeur van den Rijkswaterstaat in de directie Noordholland, brengt ter kennis van belanghebbenden, dat voor het leggen van een zinker door het Ncordhollandsch kanaal op ongeveer 28 M. ten zuiden van de Burgervlotbrug in de ge meente Zijpe, de scheepvaart zal worden ge stremd van Woensdag 2 Maart 1932 des voormiddags 6 uur tot 3 Maart 1932 des voermiddags 6 uur, of zooveel langer of kor ter als voor de uitvoering van het werk noo dig zal blijken. Nadere inlichtingen verstrekt de Technisch- Ambtenaar van den Rijkswaterstaat te Nieu wedf'.:'> ""ifenhaven 45. CASTRICUM. De heer J. P. Hofstede alhier is geslaagd voor het te Den Haag gehouden examen ter verkrijging van het voorloopig diploma machinist. BEVERWIJK. Eenige radiobureaux alhier hebben verzocht hen de voorziening der radio- distbibutienn de gemeente toe te btaani Den eersten tijd zou op twee Nederland- sche stations kunnen worden aangeslo ten ;die stations zullen dan door recht- streeksche lijnen met het centrale punt (K. H Moensplein) worden verbonden. Een aansluiting zal voor een inwoner 15 kosten met een abonnementsprijs van 0 50 per week Adressanten doen deze aanbieding op voorwaarde, dat de gemeente zich zal onthouden van licht- netradio gedurende een tijd van mins tens v'if jaar. BERGEN. Gisteravond werd in hotel-Kreb de slot vergadering gehouden van het comité tot viering van het 25-jarig bestaan van Bergen aan Zee. Uit de rekening en verantwoor ding bleek, dat met inbegrip van 4.814.78 aan vrijwillige bijdragen, de ontvangsten 10.344 hadden bedragen. De uitgaven 10.434.8934, alzoo een nadeelig slot van 263.15, hetwelk evenals het bedrag va 1600.voor de Herdenkingslantaarn te Bergen aan Zee volgens raadsbesluit door de gemeente is gedekt. Uit de verdere cijfers vermelden we nog, dat de tentoonstelling in het „Russenduin" een batig saldo opleverde van 104.87, hetwelk mgevolge de voorwaarden, aan de stichting Bio-Vacantieoord, die het gebouw ter beschikking stelde, werd overgedragen. Het bestuur werd gedechargeerd met een speciaal woord van dank aan den heer Mr.cdonald voor zijn omvangrijk werk als penningmeester. Het comité werd vervolgen* ontbonden. Door de politie te Beverwijk is aan gehouden een zekere P. W., verdacht van de onlangs plaats gehad hcbbi-nde inbraak bij den heer O. aan den Bergerweg in deze gemeente. JlechLsiaken PF MOORD OP DEN HEER ESCHAUZIER. Tot 20 jaar veroordeeld De Haagsche rechtbank veroordeelde heden een verdachte Konings wegens moord cp den suikermilllionnair Eschauzier en wegens valschheid in geschrifte tot 20 jaar gevangenisstraf, en verdachte Penders wegens medelichtigheid aan doodslag tot 5 jaar gevangenistraf. Ten aanzien van de overweging die de rechtbank heeft laten geiden met betrekking tot de veroordeel ing van K. en P inzake den moord op den heer Eschauzier kan worden medegedeeld, dat in het vonnis niet wettig en overtuigend is bewezen geacht, wat ver dachte P. primair is ten laste gelegd, name lijk den moord. Hiervan is P. dan ook vrij gesproken. Zijn medeplichtigheid aan den doodslag worat echter bewezen geacht Mede in ver band met ret feit, dat hij bet touw het slacht offer om den hals heeft gedaan, tevoren Echter heeft de rechter bij het bepalen van de strafmaat tevens rekening te houden met de mogelijkheid, dat deze verdachte handelde onder den invloed van K. T. a. van verdachte K. is overwogen, dat de getuige-deskundigen hebben verklaard, dat de dood van den heer Eschauzier is ont staan door verstikking. Verdachte moet hebben geweten, dat het met kracht om de hals doen van de strop en het in den mond duwen van een zoo groote prop den dood kan veroorza ken. Bovendien neemt de rechtbank aan kalm beraad en rustig overleg, gezien de wijze waarop deze misdaad was voor bereid. Gezien de verklaringen der duskundi- gen en de kwestie der enveloppen is valschheid in geschrifte bewezen ge acht, echter geen diefstal en geen poging tot brandstichting. Naar mr. Bourlier, de verdediger van verdachte P. ons mededeelde, zijn bei de verdachten van plan in hooger be roep te gaan. (Van onzen eigen verslaggever). Hedenmorgen werd op verzoek van den verdachte Sn. als getuige nog ge hoord notaris Z. en de inspecteur. Deze laatsten verklaarden van het bestaan 7an een contra-acte niets te weten en dat Sn. geen jfelegenheid heeft gehad om, zoo deze bestaan heeft, te vernieti gen. Daarop had een incident plaats tusschen mr. Kokosky en verdachte. Mr Kokosky verliet de zaal uit protest tegen de leiding, die toeliet, dat verdachte zich in een vloed van woorden op vernieti gende wijze tegen mr. Kokosky uitliet. Later keerde mr. Kokosky in de zitting terug, waarin de officier mr. Reyling in een uitvoerig requisitoir tegen verdachte Sn. we gens voortgezet misdrijf van verduistering en wegens voortgezet misdrijf van heling eischte een gevangenisstraf van 7 maanden met aftrek van preventief Hij oordeelde, dat me). W. niet geheel vrij uitgaat, maar was van meening dat verdach te, al heeft die er minder voordeel van gehad, zeer groote schade heeft aangericht. De laat ste maanden van den ouden heer W. heeft hij tot een gruwel gemaakt, terwijl hij ook meer medelijken had moeten toonen tegenover mej. W. Spr. hoopte dat de jongeman zou trachten een ander leven te gaan leiden en zich uit het milieu, waarin hij zich thans beweegt, zal terug trekken, aangezien spr. anders voorziet, dat hij tot langdurige stfaffen zal moeten worden veroordeeld. Het woord was daarna aan den verdediger mr. Schokking. EEN POSTAMBTENAAR VOOR DE RECHTBANK. Een postambtenaar, die reeds gedurende twaalf jaar in diehst was op een bijkantoor der Posterijen te Amsterdam, stond gister voor de Vierde Kamer der rechtbank te recht wegens verduistering. Hij was belast met de uitbetaling en storting voor de postspaarbank. Hem werd ten laste gelegd, dat hij driemaal gelden, die werden gestort tot een gezamenlijk bedrag van 225, niet had geboekt en ten eigen bate had aangewend. De man legde een volledige bekentenis af. Huiselijke omstandigheden hadden hem verleid, zich aan het hem toevertrouwde geld te vergrijpen, doch reeds vóór het vooronderzoek een aanvang nam, had hij het bedrag geheel terugbetaald. Twee collega's legden zeer gunstige ver klaringen over verdachte af, terwijl het uit gebrachte reclasseeringsrapport niet on gunstig luidde. De Officier van Justitie, mr. Van Dulle- men, achtte de verduistering, daar zij ge pleegd was door een ambtenaar in functie, zeer ernstig. Hij eischte acht maanden ge vangenisstraf, waarvan vier maanden voor waardelijk. Uitspraak 4 Februari. Jieck School Mej. J. Wagenaar te Bergen is benoemd tot onderwijzeres aan de Zusterschool te Hoogkarspel. PATER MICKLINGHOFF f- In de pastorie te Neerbosch is, naar het Hbld. meldt, overleden, 48 jaar oud, paler Ceslaus Micklinghoff, oud-pastoor van de parochie van de paters Dominicanen te Alkmaar. Pater Micklinghoff werd geboren 12 Mei 1883 te Schagen en trad 23 Sept. 1901 in de orde van de Dominicanen. Op 15 Aug. 1908 ontving hij te Utrecht de priesterwijding en was daarna achtereenvolgens werkzaam als kapelaan te Tiel en Schiedam en als pastoor te Alkmaar. In de laatste functie werd hij anderhalf jaar geleden getroffen door een ernstige ziekte, die hem dwong om rust te nemen. Hij nam zijn intrek in de pastorie van Neerbosch, waar hij Vrijdag morgen is overleden. Pater Micklinghoff was gedurende vele jaren algemeen adviseur van den Neder- landschen R.-K. Metaalbewerkersbond. binnenplaats van het universiteitsge bouw aan de „Poort" te plaatsen, voor stellende een menschelijke verschijning die de wijsheid personifieert. Dit beeld houwwerk. dat in brons gegoten en on geveer 1.60 M. hoog zal worden, is opge dragen aar. den beeldhouwer Polet. DE SCHORSING VAN DR. UBBINK. De Donderdag gehouden vergadering van de classis Woerden der Geref. Kerken heeft het verzoek van dr. J. B. Ubbink, geref. pre dikant te Zevenhoven, om zijn, wegens zijn jongste theol. werk uitgesproken schorsing in te trekken, na uitvoerige discussie afge wezen en de ter zake benoemde commissie, die met dr. Ubbink heeft samen te spreken, gecontinueerd. £ucfUvaact De Uil (uitreis) is gister om 8.23 uur van Marseille vertrokken en om 13.34 uur te Rome is geland. De Valk (thuisreis) is gisteren om 5 08 uur uit Cairo vertrokken en te 733 te Mer»amatruh geland Vandaar vertrok het toestel weer om 8.28 en landde te 13.57 te Athene. Spvct De belangstelling voor het bridgespel neemt aan den Langendijk geweldig toe De leiders der beweging aldaar hebben het plan opgevat op Maandag 7 Maart kwart voor acht een groote bridgewed- strljd te houden en wel in het bekende gebouw „Concordia" te Noordscharwou- de Er zal geheel volgens het ook te Alk maar gevolgde wedstrijdsysteem worden gespeeld. Men verwacht algemeen groo te deelname uit Alkmaar en omgeving en na afloop is er gelegenheid om met een extrabus naar Alkmaar terug te kee- ren. Vele Alkmaarsche bridge-liefheb- bers hebben zich reeds voorgenomen deel te nemen, zoodat het zeker aan de L'.ngendijk een geslaagd concours be looft te worden. De inschrijving sluit 1 Maart. ifdkeepsüjdingen HET 300-JARIG BESTAAN DER UNIVERSITEIT VAN AMSTERDAM. Het geschenk der studenten. De algemeene lustrumcommissie, sa mengesteld uit. .vertegenwoordigers an alle Amsterdamsche studentenvereeni- gingen, heeft de volgende beslissing ge nomen Het cadjaü, dat door alle stu denten aan de universiteit van Amster dam tijdens de feestelijkheden in Juli ter eere van het 300-jarig bestaan der noogeschoo' zal worden aangeboden zal bestaan uit een beeld, eventueel op de STOOMVAARTLIJNEN. Stoomvaart Mij. Nederland. P. C. Hooft (thuisr.) 19 Febr v. Port Said. Tajandoen 19 Febr. v. Amst. te Liverpool. Kon. Holl. L'oyd. Rijnland (uitr.) 18 Febr. v. Santos. Salland (thuisr.) 18 Febr. v. Rio Janeiro. Ansgir (uitr.) 18 Febr. te Rosario. HollandAmerika Lijn, Damsterdijk, Vanc./Rott., 16 Febr. v. Colon Bildsrdijk 18 Febr. v. Rott. te New York, Delfdijk 18 Febr. v. Rott. te Seattle. Nictheroy, Pacifick. n. Rott. 18 Febr. te Greenock. Volendam 18 Febr. v. W. Indië te New York. Rotterdrmscbe Lloytl, Slamat (uitr.) 19 Febr. 1 u. n.m. v. Mar seille. Insulinde (thuisr.) 18 Febr. v Marseille. Kon. Paketvaar® Mij. Cremer 17 Febr. v. Hongkong n. Swatou. Kou. Ned Stoomb. Maatschappij. Amazone 19 Febr. v. Hamburg te Amsterd Berenice 18 Febr. v. Napels n. Alicante. Euterpe 18 Febr. v. Santander n. Musel Ganymedes 19 Febr. v Amsterdam te Rot terdam. Stuyvesant (thuisr.) 19 Febr v. Plymouth n. Havre. Theseus 18 Febr. v. Kopenhagen n Aalborg Baralt 17 Febr. te Panama Brion 19 Febr. v. Amsterdam n Bordeaux. Deuca'ion 19 Febr. v. Amsterdam n W- Indië. Haarlem 19 Febr. v. Hamburg te Antwer pen. Jason (thuisr.) 17 Febr te Tocopilla. Mars 19 Febr. v. Smyrna n Samos. Merope 19 Febr. v. Rotterdam n Tanger. Nero 19 Febr. v Amsterdam n Gothenburg Oroheus 19 Febr. v. Amsterdam n Kopen hagen Theseus 19 Febr. v Korenhagen te Aalborg Ulysses fuitr17 Febr te TaVahuano. Venus 19 Febr v. Vigo te I i**abon. ffnHaudAl-iin Nleuwkerk 19 Febr. v. Harnb te A'dam. Rietfgntein (thuisr19 Febr. v. Port Elisabeth n. Kaapstad. Hollandflost- Azië Lijn Aagfekerk (uitr.) 19 Febr. v P. Soudan. Meerkerk (uitr.) 18 Febr te Sjanghai Java New York Liin Myrmidon 16 Febr. v. Java te New-York. Pa,embang 17 Febr. te Philade:phia. Java -ChinaJanan Liin. Tjiscndari 18 Febr. te Manila. Tjinegara 18 Febr. v. Hongkong te Manila H«.'lflod— Avs*»a'lë Lijn. Gaasterland 18 Febr. v. Antw. te Hamb. Bolland—West Afrfkn-Ltjn. Amsterkerk 18 Febr. v. W -Afrika 1. v. Havre te Amsterdam. SifverJava Pacific Lijn. Silverash 17 Febr. v. San Francisco n. Makas- sar. SJverguava 17 Febr. v. Singapore n. Los Angelos. Silvermaple 16 Febr. v. Calcutta te San Francisro. Rotterdam—Zuid Amerika Lijn. Alpherat 19 Febr v Rott n B Ayres. Stoomvaart Mij. Oceaan. Eurymedon Bat/Amst. via Liverp. 14 Febr. y. Pt. Said. Hector, Japan,Rott. 18 Febr. te Marseiiie. Machaon 16 Febr. v. Kobe n. Amst. Melampus, Java/Amst.; 19 Febr. v. Belawan. Stentor, Liverp./Bat., 17 Febr. Sabang. Diomed 19 Febr. v. Dairen, 1. v. Londen, te Rotterdam. Jiadkt&ecidïten ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 19 Febr. 1932. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Andijvie per 100 stuks 2.60—5.60; Bloemendaler kool per lOOstuks 0.80—2.60; Boeren kool per 100 stuks 0 802; Gele Kool per 100 stuks 0.80—1.60; Groene Kool per 100 stuks 0.80— 2.90; Kropsla per 100 stuks 1.60—3.10; Knolselderie per 100 stuks 2.60—8; Prei per 100 bos 2.70 8.40; Rabarber per 100 bos 9 14; Roode Kool per 100 stuks f 0 80 1.80; Selderie per 1 bos 0.80—2.70; Spinazie per bak 1.40—1.48; Spruiten per zak 0.30—2.05Uien per 100 K.G. 3.20-ƒ 8.60; Wortelen per 100 K G 3; Witlof le s. per 100 pond 46; Witlof 2e s. per 100 pond 2—3. DE VEEMARKT. ALKMAAR, 20 Febr. 1932. Op de heden "ehottden veemarkt Waren aanvoer en prijzen als volgt: 23 Paarden 100—300; 2( Melkkoeien 120—250; 165 Nuchter', ka'v., slacht 3—8, fok 7—16; 29 Schapen (magere) 2030, Overhouders 14—21; 2 Bigzeugen f 24—f 28; 10 Schrammen 715; 67 Biggen (10 we ken) 372 Bokken en geiten 4. Han del stug. N.V. EIERVEILING NOORDHOLLANDS NOORDERKWARTIER. ALKMAAR, 20 Febr. 1932. Op de heden gehouden eierveiling waren in totaal 215.000 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prij zen als volgt: 56—58 2 703; 5860 2 80—3.10; 60—62 3—3 30; 62—64 3.10-/ 3.80; Kleine 50—55 260— 2 80. 16 000 stuks Eendeieren aangevoerd, waarvan geen noteering. DE PIEPKUIKENMARKT. ALKMAAR, 20 Febr. 1932 Op de heden gehouden Piepkuikenmarkt waren aange voerd: 97 kisten en 7 korven, waarvan de prijzen 65 -7714 cent per K G. Handel goed DE BOTEKPRIJZEN, ALKMAAR, 20 Febr, 1932. Op de heden gehouden Botermaiktwerd betaald voor: Fa- briekshoter les./ 0.700.80. 2e s. 0.60 0.70; Eieren (groothandel) 2.60— 3.10; Eendeieren 2.85. BROEK OP LANGENDIJK, 20 Febr. '32 Langendijker Groentenveiling. 150000 K G. Roede Kool les0.80—1.70, 2e s. 0.60 1.20; 130.000 K.G. Gele Kool le s. 0 60—1.30; 110000 K.G Deensche Witte Kool 0.60—1.90; 16600 K.0 Uien, Uien 8 70—9.30, Grove Uien 7 30—8, Drielingen 8.30—8 70; 1400 K.G. Peen 2.80—3.10, kleine peen 1.40—1.50; 150 K G Spruitkool 1.30—150, alles per 100 K G. NOORDSCHARWOUDE, 19 Febr 1932. 20200 K.G. Uien: Drielingen 8 60—9.20, Uien 7.80—8.60, Grove Uien 7 20— 7.60; 161800 K.G. Roode Kool 0 60— 1.70, doorschot 0,60—1.30; 139200 K.G. Deensche Witt. Kool 0 60—1.70, doorschot 0.601/20; 52800 K G. Gele Kool 0.60—1.50, doorschot 0 60—1, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 19 Febr. 1932. Roo de Kool le s. 0.60—1.60, 2e s f 0.60— 1.20; Witte Ko:l le s 070 160, 2e s ƒ0 60; Drielingen ƒ310 - 8 50; Uien 8.10—8.50; Grove Uien 7.207.70; Bieten 0.60—2.40. Aanvoer: 64300 K G Roode Kool; 10.000 K.G Ge'e Kool; 22425 K.G. Witte Kool; 14450 K.G. Uien cn 1200 K.G Bieten. Advectentiën Hiermede geef ik U kennis van het overl den van onzen geliefden vader, behuwd-, groot- en overgrootvader, den heer in den ouderdom van ruim 86 jaar. P. DE WIT. Heiloo, 18 Februari 1932; Stationsweg K 13. De teraardebestelling zal plaats hebben Maandag 22 Februari n.m. 2 uur op de Nieuwe Begraafplaats te Hei loo. Heden overleed na een lang durig doch geduldig lijden in het Centraal Ziekenhuis te Alkmaar, onze geliefde Kch- genoote en Moeder, in don ouderdom van bijna 49 jaar. H. PRINS.r W. PRINS. Schoorldam, 19 Febr. 1932. Voor de belangstelling, onder vonden bij het overljjden onzer geliefde Moeder, betuigen wij langs dezen weg onzen hartelijken dank. Uit aller naam, Mevr. de Wed. K. KLAVER BOOT. Velsen Noord, Februari 1932. Corveislaan L 2d.

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 3