Jieck S. Schooi JiacktèecicfUm Amsiecdcmtsche Jimcs BROEK OP LANGENDIJK. sluiting school wegens griep. hervormde kerk. van 23 Februari Opgave van ftoordhollantlseli IsaimIImmiwerediel W. mm. O^^JLZKZZEJST "V.A-ZLT ZBTjA.ZLTS ZEIST. S. J. A. KEESOM, STEENENBRUG, TEL. 152. LEERAAR M. O. BOEKHOUDEN. - ACCOUNTANT. voor har initiatief en hoopte op innige sa menwerking. (Applaus.) Na een dankwoord van den voorzitter volgde sluiting. De vereeniging telt reeds 51 leden. De Geiteniokver. „Heiloo" hield Dins dagavond vergadering in café van den heer Admiraal. De vcorzitter. de heer G. Smits, opende, heette allen welkom, inzonderheid mevr. Haack, die zooveel interesse voor onze dieren heeft, dat ze niet alleen vrijwel alle tentoon stellingen en keuringen, doch ook onze ver gaderingen bezoekt (instemming). Ingekomen stukken. Van de Rijksveeteelt- consulent de Vries, dat hij vóór 15 Maart geen lezing kan houden eri hij voor het ge vraagde onderwerp een ander aanbeveelt. De voorzitter deelde mede, dat men om trent de abitrale uitspraak over den dekbok niets hoorde. Het hoofdbestuur blijft in ge breke ons voorstel op de agenda te zetten. Be treurd werd, dat er in de actieve afdeeling Egmond a. d. Hoef een kwestie is ontstaan, zoodanig, dat zij zich heeft afgescheiden en daarom ophoudt afdeeling van den Kring Alkmaar te zijn. De heer K. Muijs stelde voor, dat de afge vaardigde in Amsterdam de partijen tot elkander zal brengen, althans een verzoende poging zal ondernemen. Bij de behandeling van den beschrijvings brief betreurde ons bestuur de hooge uitgaven voor den Centralen Fokveedag te Hoorn, temeer daar het hoofdbestuur toezegde om de begrooting a f 400 niet te overschrijden en nu was het bijna 600. De kringkeuring Alkmaar, te houden in 1932, had de belang stelling. Breedvoerig werd besproken, waar die te houden. Op voorstel van de meerder heid <van het bestuur werd besloten die te houden op de Landbouwtentoonstelling (L F. T.T.) te Heiloo, indien het hoofdbestuur geen bezwaren oppert. De begrooting werd goedgekeurd, behou dens enkele bemerkingen over vermindering op de premie voor het aanhouden van bok- lammeren e.d. De voorzitter merkte op, dat er van vrucht bare samenwerking met den inspecteur geen sprake kan zijn, als hij zijn fout (kwestie dekbok K. Muijs) niet erkent. Een drukke discussie ontstond of men (met het oog op het bedanken van Egmond a. d. Hoef) ook geregistreerde dieren van een met erkende afdeeling zal vragen op de L.E.T.T te Heiloo. De heeren Muijs en de Vries wa ren er tegen. Een besluit werd niet genomen, daar men overleg zal plegen met het kring- bestuur van Alkmaar. Als afgevaardigden werden gekozen de heeren G. Smits en A. Ploeger, reserve mevr. Haack. Aan de afgevaardigden werd vrij mandaat verleend. Dinsdagavond hield de afd van den B%nd voor Staatspensionneering alhier een propagandaavond in „De Rustende Jager". Het bestuur had zich voor dit doel voorzien van de film, eigendom van den Bond. Hoe- wel de zaal slecht bezet was, zullen de aan wezigen zich den gang naar de bijeenkomst niet nebben betreurd. De film Oone en Anke, een tragedie, welke zich in Friesland afspeelt was schitterend te noemen, een en ander voorafgegaan door een voorgedeelte, omvat tende de fotografieën van het hoofdbestuur, alsmede de oprichters en verschillende be kende figuren die bij hun leven steeds op de bres hebben gestaan, om van den staat voor de ouden van dagen, pensioen te eischen. Na de film zijn door den bekenden propa gandist den heer H. Bruin uit Alkmaar eeni- ge kernachtige woorden gesproken. De leider van den avond, de heer T. Kostelijk, decla meerde het toepasselijk gedicht van Jan van Beers „De Arme Grootvader", gevolg door „De Sterren" van Adama v. Scheltema, welke een zeer aandachtig gehoor hadden. De avond werd voor het overige ook tijdens de film begeleid door de muziek van de heeren Gebr. Kroon. der eenige discussie goedgevonden, bU c kwamen de tongen los. BEVERWIJK, In haar gebouw aan de Breestraat kwa men Dinsdagmiddag de leden der r.-k. Coöp. Tuinderevereeniging „Kennemerland" in jaarvergadering bijeen. De beschouwingen gedaan door den voor zitter tijdens de opening der bijeenkomst zoo mede het daarop gevolge jaarverslag van den directeur de heer W. de Groot waren be grijpelijkerwijs in den toon van mineur. Blijkens het jaarverslag van den accoun tant der vereeniging. de heer Keesom uit Alkmaar bleek dat het actief was 257.980,04 en het passief 257.980.04. Aangemerkt moet worden dat de schuld in 1922 150 000 bedroeg en geleidelijk per jaar afnam. De bloembollenveiling werkte verleden jaar met een verlies van I 8C00 waarvan de helft ten laste komt der Vrije Veiling als me de-vennoot. Het zuivere verlies der groenteveiling is 709,33, wat nog geenszins een afschrik wekkend beeld toonde, gezien de lage prijzen welke verleden jaar bijna alle groenten op brachten. Om dit verlies weg te werken werd beslo ten 1 extra te heffen van alle te veilen artikelen over 1932 en hen die niet geregeld met producten ter markt verschijnen of geen tuinderij meer bezitten voor 15 Aug. pl.m. 20 te laten storten aan de kas der vereeni ging- Daarna had plaats de huldiging van den heer IJ. Schuijt te Heemskerk die onafgebro ken bestuurslid der vereeniging geweest is. Ter gelegenheid hiervan werd hem een fraaie stoei aangeboden. Voor de a.s. aardbeienoogst zullen door het bestuur Saksische en machinale sloffen voor den prijs resp. van 9 en 6.50 6.75 per 100 aangekocht worden. Tijdens de bestuursverkiezing werden de voorzitter Nijssen benevens de aftr. leden, de heeren N. Commandeur, A. Meijland en J. Metzelaar en de aftr. commissarissen J. Rijs en H. Vendel herkozen terwijl in de va cature G. de Ruijter die om gezondheidsre denen en D. Jansen wegens vertrek geen herkiezing meer wenschte, gekozen de hee ren M. Zomerdijk en J. Röling. Na de gebruikelijke rondvraag volgde slui ting. 'Dinsdag 23 Febr 1932 vergaderde de Hulp voor Chr. Nat Schoolonderwijs. De voorzitter, de heer S. Wagenaar, verzocht te zingen Ps. 105 5, las daar na Ps. 105 vers 1 tot 11 en ging voor in gebed. In zijn openingswoord herdacht de voorz. de vele zegeningen op schoolge bied ondervonden. Waar er tegenwoor dig allerwege wordt geklaagd, daar mocht onze vereeniging nog terug zien op een rijk gezegend jaar. En het per soneel en de kinderen werden door den goeden hand van onzen God allemaal gespaard. De grondtoon van het ope ningswoord was dank aan God die zoo veel goeds heeft geschonken. Met een korte herinnering aan het ge houden schoolfeest op 23 Juli en de zoo zeer geslaagde ouderavond op 11 Nov. werd de vergadering geopend. De penningmeester, de heer Kruk, deed verslag van de financiën. Daaruit bleek dat het financieele gedeelte in orde was. Ondanks de bijzondere uitga ven van schoolfeest en ouderavond was er nog een aardig saldo. De penningm. ontving den dank der vergadering voor zijn richtig beheer. Aan de orde werd gesteld bespreking over art. 3 der statuten De voorzitter herinnerde er in 't kort aan dat doordat onze vereeniging finan cieel zoo gunstig stond en dus de leden onzer vereeniging al enkele jaren geen contributie hadden betaald, dat het zeer twijfelachtig was, wie wel en wie geen lid zijn onzer vereeniging. Het bestuur had daarom gemeend een ledenlijst te moeten aanleggen en op de laatst gehou den ouderavond was aan de aanwezigen aldaar verzocht hun naam te plaatsen op de ledenlijst, op die avond waren echter aangaande art. 3 der statuten enkele vragen gedaan en omdat het ka rakter van een ouderavond niet van dien aard is om veranderingen of ver beteringen in een bestaand statuut to behandelen, wetd toen goed gevonden die kwestie op een later te houden le denvergadering aan de orde te stellen OUDKARSPEL. Woensdagavond vergaderde de Kolfclub „Volharding" ten huize van den heer C. Vis, alhier. De voorzitter, de heer J. Deutekom, opende de vergadering met een woord van welkom, in het bijzonder tot de corpskolvers, die heb ben medegewerkt tot het succes der vereeni ging in de laatst gehouden wedstrijd en spoorde ze aan, op dezen weg voort te gaan. Ook tot den scheidenden secretaris, den heer Jb. Gelder, richtte spr. het woord, er op wijzende, dat het alle leden spijt, dat de heer Gelder de vereeniging gaat verlaten. Spr wenschte hem in zijn nieuwe woonplaats alle goeds toe en benoemde hem tot eere-lid der vereeniging, welke benoeming onder dankzeg ging werd aanvaard. De notulen werden hierna door den secre taris voorgelezen en onder dankzegging aan den samensteller goedgekeurd en vastge steld. Namens de leden werd door den voorzitter aan den heer Gelder een kist sigaren aange boden, als blijk van waardeering voor het vele werk, door deze verricht. Het nieuwe reglement werd voorgelezen en zonder aanmerkingen vastgesteld. Als bestuurslid in de vacature Jb. Gelder werd de heer P. Langendijk verkozen met 10 der 17 stemmen. Bij de rondvraag vroeg de heer A. Mosk of reeds een officieel bericht van den kastelein was ontvangen over het biljarten, waarop voorzitter antwoordde, dat hierover spoedig zal worden gesproken. De heer C. Vlug herinnerde aan de vele ge zellige oefenavonden en wedstrijden, welke men had meegemaakt. Spr. drong aan de vriendschapsband sterker aan te halen en herinnerde aan den te vroeg overleden oud voorzitter, den heer Paarlberg. Nu gaat de secretaris van ons scheiden, die ons zoo trouw heeft bijgestaan. Spr hoopte, dat deze steeds van alles op de hoogte zal worden gehouden en deed een beroep op zijn echtgenoote om de ledenlijst nog een maal in orde te maken als een aandenken De heer Gelder hoopte nog lang met eere eere-lid te zijn en dankte voor de attentie. De heer Blokker stelde voor in Maart een onderlinge wedstrijd met Nieuwe Niedorp in de baan van den heer Gelder te houden De voorzitter sloot de vergadering met een woord van dank en sprak den wensch uit, dat de heer Langedijk de voetsporen van zijn voorganger zal drukken. Wat betreft de wed strijd te N. Niedorp zal dit wel gaan. De heer Gelder zal ons zeker gaarne ontvangen De functies in het bestuur werden als volgt verdeeld: J. Deutekom, voorzitter; S. Ton, vice-voorzitter; C. Vlug, secretaris-penning meester; P. Langedijk en P. Gelder, leden EGMOND AAN ZEE. Dinsdagavond werd in het Vereeni- gingsgebouw voor de leden en belangstellen den van het Oud Kath. Ondersteuningsfonds een lezing gehouden door Prof. Dr. C. G. van Riel O. K. pastoor uit Amsterdam, een bekende figuur uit de „Kerk en Vredesbewe ging, over het onderwerp „Ontwapening". Nadat de pastoor van Kleef met enkele woorden alle aanwezigen had verwelkomt en vooral de spreker gaf hij hem het woord. Spr. begon met enkele woorden uit de Openbaring welke hij op den grooten we reldoorlog 19141918 toepaste. Hoe er in dien tijd geen protest was gehoord tegen dezen gruwel, ook niet van de zijde der chris telijke kerken. Bij het einde van den oorlog echter begon er geleidelijk iets in de men- schen op te komen dat zoo iets niet meer mocht gebeuren. Ook de Wereldbond der kerken sprak dit op haar Stockholmer con ferentie uit. Spr. gaf vervolgens een beschrijving hoe ten, daar het dan speciaal gemunt zal zijn op de groote steden en industriecentra die men met de vervolmaakte oorlogsmethodes volkomen zal verwoesten. Volgens spr. zou men noch met gasmaskers noch met onder- grondsehe schuilplaatsen iets tegen een even- tueelen gasaanval kunnen beginnen, daar b.v. het z.g. geelkruidgas overal door heen dringt en de slachtoffers onder ontzettende pijnen doet bezwijken. Verder gaf spr. nog enkele voorbeelden hoe in den grooten oorlog de oorlogvoerende lan den, weliswaar langs een omweg, elkander oorlosmateriaal leverden Na een korte pauze ging spr. nog den in vloed der pers na op de publieke opinie, wat hij ook met enkele voorbeelden uit den oor logstijd toelichtte. Vervolgens gaf spr. als zijn slotconclusie dat men wegens wederkeerig wantrouwen tot geen internationale ontwapening zou komen, maar dat de kleine staten moesten begin nen met nationale ontwapening en dat wij er op deze manier met de hulp ons van boven gegeven, de vrede moesten trachten te berei ken. Tot slot dankte pastoor van Kleef, na mens alle aanwezigen voor sprekers gloed volle lezing en gingen allen voldaan huns weegs. CASTRICUM. Jaarvergadering Castriciïm Vooruit. Gisteravond had onder leiding van den heer Hemmer de jaarvergadering plaats van t'e Vereeniging voor Vreemdelingenverkeer Castricum Vooruit. Het voorafgaande jaar de revue latende passeeren, merkte de voorzitter op, dat het overal malaise is, doch dat dit in het afgeloo- pen seizoen toch niet zoo erg in Castricum is geweest als in andere badplaatsen. Alleen op de Zondagen tijdens het seizoen zijn aan het station te Castricum ruim 25000 personen uitgestapt, ongerekend dan het bezoek per auto, rijwiel, enz. Dit is een beduidende voor uitgang bij vorige jaren. Voorts wees hij er op, dat de pensions niet zooveel minder be zocht waren dan vorige jaren, wat er op wijst, dat Castricum om zijn natuurschoon gezocht is. Ook het aantal kampdagen en personen, die aldaar verbleven, is grooter geweest. Dan deed hij mededeeling, dat dank zij de bemoeiingen van de bestuursleden veel is tot stand kunnen gebracht worden, zij het dan met bescheiden middelen. De secretaris be dankte als bestuurslid. Door het een en ander kon niet het jaarverslag worden aangeboden. Dan reveleerde rij, dat de heer v. Hoeve in den loop van 1931 als bestuurslid en secre taris bedankte en bracht hem voor het vele dat door deze in het belang van de vereeni ging en de gemeente is tot stand gebracht een woord van warme en welverdiende hulde. Hierna werd het financieel verslag uitge bracht door den heer v. Benthem, waaruit bleek, dat het de vereeniging niet slecht gaat, al is het voordeelig saldo niet groot. Een groot aantal advertenties waren in verschil lende bladen geplaatst en dat is dan ook buiten de gemeente wel de grootste propa ganda geweest. Door den heer Heida iwordt opgemerkt, dat hij op de agenda heeft gemist het punt bestuursbeleid en zag dit gaarne een volgen de jaar daarop geplaatst. Dit zegde de voor zitter toe. Bij de hierna aan de orde zijnde bestuurs verkiezing blijkt, dat voorzien moet worden in de vacature Buimer, Essing, terwijl de voorzitter en de heer Mulder tevens mededee- len voor een bestuursfunctie te bedanken Vooral de mededeeling van den voorzitter, dat deze bedankte, werd ten zeerste betreurd. De heer Aukes trachtte nog den voorzitter te bewegen op zijn voornemen terug te komen. Het gelukt niet den heer Hemmer te bewegen te blijven. Ten slotte werden benoemd de heer Buimer en als nieuwe leden de heeren Aukes, Kockx en Juffermans. Bij de rondvraag kwamen verschillende zaken ter sprake. De 53e jaarlijksche collecte voor Scho len met den Bijbel heeft over het geheele land. opgebracht 99,210.19. f Te Velsen is, bijna 100 jaar oud, over leden de heer H. van Aken Sr., die bijna 47 jaar ouderling der herv. gem. aldaar is ge weest. Gedurende de laatste jaren was hij eere-ouderling, omdat hem het kerkelijk werk wegens den hoogen ouderdom te zwaar werd. Maandagavond nam ds. H. Steenhuis, geref. predikant te Krommenie, wegens ver trek naar Sneek, afscheid van de evangelisa tie afdeeling te Uitgeest Het was een genot volle avond, die druk werd bezocht; hoewel iedereen dezen voorganger met leedwezen zag vertrekken. Ds. M. Groenenberg te Oosterend op Texel is beroepen bij de herv. kerk te Vlaar- dingen. EEN KERK ALLE DAGEN OPEN. Het alledagkerk-comité te Amsterdam hoopt binnenkort de Engelsche kerk op het Bagijnhof, zoo bij uitstek gunstig in het cen trum gelegen, eiken dag open te stellen van 122 uur. Het plan is dan van 1212.15 de middagpoose voor den vrede te houden met 3 maal 2 minuten stilte in afwisseling met orgelspel en van 11.15 korte predicaties. Voor dezen euphemistische godsdienstoefe ning zal van alle Amsterdamsche predikan ten medewerking worden gevraagd. Het bestuur had daar thans aan vol- bij een toekomstigen oorlog niet alleen, de daan en de voorz. opende daarom ce be- j combattanten het te verantwoorden zouden f prekingen; a en b van art. 3 werden zon-krijgen maar vooral de z.g. non-combattan- Dinsdag is het St. Thomascollege (han delsschool) te Ven'o gesloten wegers de tal rijke gevallen van griep onder leeraren en leerlingen. VROUWENKIESRECHT IN DE De kerkeraad van St. Annaland afgezet. De kerkeraad der herv. gem te St. Anna land is wegens de kwestie van het vrouwen kiesrecht, definitief afgezet. Verleden week i. een commissie benoemd om alle zajen ge woon voortgang te doen hebben. Zondagmid dag zou de eerste leendienst door een lid van genoemde commissie worden gehouden. Na het begin van den dienst trad echter een der afgezette kerkeraadsleden naar voren, nam de voorlezersbank in en leidde den dienst In den namiddagdienst belette de politie onder aanvoering van den burgemeester, een herha ling van de handelingen van 's morgens; de afgezette kerkeraadsleden verlieten daarop op hun beurt de kerk. TEGEN HET SLAPEN IN DE KERK. De classis Middelburg der geref. kerken heeft het volgende besluit gepubliceerd: „De classis, gehoord haar afgevaardigden, ziet als een bijzondere volkszonde in de kerken van haar ressort het slapen onder den dienst des Woords. Zij dringt er bij de kerke raden op aan, alle middelen in het werk te stellen om deze zonde uit haar midden uit te bannen door de leden der gemeente hierover ernstig te vermanen. Wellicht zou een eerste stap in dezen zijn, des zomers de middag diensten op den avond te zetten". HOORN, 25 Febr. 1932. Op de kaasmarkt ^pen aanvoer en prijzen als volgt: 6 stapels kleine fabriekskaas 30, 4 stapels kleine boerenkaas ƒ31, totaal 10 stapels, wegende samen 6772 K.G. De handel was goed. BROEK OP LANGENDIJK, 25 Febr '32. Langendijker Groentenveiling. 85000 K.G. Roode Kool le s. 0.702, 2e s. 0.60— 1.10; 115000 K G. Gele Kool 0.60— 1.50; 103000 K.G. Deensche Witte Kool 0.60-/ 1.70; 10.000 K.G. Uien, Uien 9.30—f 10.50. Grove Uien 8.40—8.80 en Drielingen 9.1(T-/ 9.60; 1400 K.G Bieten 2—2.60; 3200 K.G. Peen 3.50 3.60, kl. Peen 1.40, alles p. 100 K G. EIERVEILING SCHAGEN. SCHAGEN, 25 Febr. 1932. Op de heden gehouden eiervéiling waren in totaal 124000 stuks kipeieren aangevoerd, als: bruin 2.70 3.40, wit 2.40—3, kleine witte 2.30 2.50; 900 stuks Eendeieren 2.40— 2.80. SCHAGEN, 25 Febr. 1932. Op de heden gehouden weekmarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 9 Paarden 150325; 4 Geldekoeien (mag.) 120180; 23 Gelde- koeien (vette) 180-/ 270; 40 KaiaT~ 150-/ 260; 6 Vaarzen 12^/ ,V-k.0e^ Nuchtere kalveren 4—9- 20 (magere) 24-ƒ 30; 74 OverhTi*11 12.50-/ 20; 47 Varens (mag 7eri 13; 28 Varkens (vette) per ICG 23 ZZ cent; 117 Biggen 3-ƒ 7; 25 Kinn» ƒ0.75—ƒ1.25. NOORDSCHARWOUDE, 24 Febr. ïcm 9200 K.G. Uien: Gele Nep 7.50, Drielin gen 9.90-ƒ 10.10, Uien 9.70-/ 10 8o' Grove Uien 8.40—9.10; 4700 K G Krl ten 0.60—2.40; 128000 KG. RoodZ Kool 0.602.10, doorschot f 0 60 1.60; 112200 K.G. Deensche Witte Koin 0.60—1.60, doorschot 0.60—OSO- 48400 K.G Gele Kool 0,60-/ 1.30, door.' schot 0.60, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 24 Febr. 1932. Roo de Kool le s. 0.60—1.80, 2e s. 0.60- 1Gele Kool le s. €.60—1.20, 2e 0.60-/ 0.70; Witte Kool le s. 0.60- ƒ1.40, 2e s. 0 60-/ 0.70; Drielingen 8-ƒ 8.70; Uien 10.10—10.60; Grove Uien 7.9O-/ 8.10. Aanvoer: 46525 K.G. Roode Kool; 17600 K.G. Gele Kool; 25900 K.G. Witte Kool* 3775 K G. Uien. PURMEREND, 23 Febr. 1932. „Afslag, vereeniging Beemster, Purmerend en Om streken". Witlof 0.461.32 per 8 K.G. Roode Kool 0.902.50 per 100; Savoyé Kool 0.80-/ 3.20 per 100; Spruitkool 0.20—1.70 per 15 K G.; Boerekool 0.20—0.40 per kist; Andijvie 0.40— 1.05 per kist; Pieterselie 4 per 100 bos; Selderie 1 5 per 100 bos; Rapen 0.80 2.20 per 100; Bieten 3.508.50 per 1000; Wortelen 52—76 cent per zak; Uien 1.96—2.42 per 25 K.G.; Uien Drielingen 2.01 per 25 K G.; Prei 4—11.40 pei 100 bos; Winteran 20 per 100 K.G.; Zoete Bellefleur 10—f 14 per IOC K.G.Zure appelen ƒ617 per 100. COOP. CENTRALE EIERVEILING. PURMEREND, 23 Febr. 1932. (Weekber.) Afdeeling eieren. 61909 stuks Eendeieren 2.60—2.70 en 11268" stuks kippeneieren, waarvan de prijzen als v lgt: 7080 K G. f 4.10-ƒ 6; 65—66 3.40—3.60; 63- 64 3.30-/ 3.50; 60 -62 2 903.20; 58—59 2.703.10; 56—57 2.60— 2.90; 53-55 2 602.80; 50-52 2.50—2.o0; 45-49 2—2.5. (Ontvangen per draadlooze teleloon). Koers van heden te: STAATSLEENINGEN. 4K Nederl. 1917 4 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned Ind Haneldsbank D. Reichsbank 1NDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Caivé Delft Cert Küchenm Acc Nederl Ford Philips Gloeil Gem Bezit Unilever 1NDUSTR. OND. BU1TENL. Am Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm Studebaker U. S. Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V A Java Cultuur Ned ind Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr Kon Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUB3ERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadiadi Interc Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lijn Gem Eig Kon Ned Stoomboot Niev Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash 'Exdividend. fExclaim. Vorige pl.m. pl.m. ul.m. pi.UI. 1.3U 1.45 2.00 2.16 98 92% 7 6 57 54 57 58 90 39% 251/a 59V, 59 <7s 6*7,-7 6% 7 t% 135".. 137 85% 85 85 V* 857, C5% 1CÖ 1077, 106,-% 16Vic 16% 201 ;u 20% 20»/, 4% 4% 21»/, 23 22i%, 6" is 6% 6'Virt 6'VM 37, -. 46" 467(i 11% 11% 2% 2% 7» - 175% 175 174Va-3 127 129 81 82 40% 41 28 10 - 931/, 937, 937,-i 93-7. 17»/, 13 17i/, 17%.8 71/1*8 70 70 71 -% 71% 128% 132 - 1437.5 145 1444-54 144*1/4 99 6 99 100 46% 457, 19»/, 20 27 27 20 20 1 37a 2% K>% 14% 637, 64 148 1!0 277a 28 177 177 209 211 81% 11 Va 12 80% 83 4%o PROLONGATIE Vorige koers 1% dCL Heden l'/j pCL WISSELKOERSEN AMSTERDAM Koers op heden 2 uur r NIET OFFICIEEL. Londen Berlijn ParlJs Brussel (Belga) Bazel Weenen p Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italië Vorige koers S.63'/2 5S.47I/2 9.75 34.47'/j 48 30 4T50 47.80 46.75 247.7/8 12 90 8.63 58.95 9.76 34.50 48.30 47 50 47 50 46.75 247.»/, 1290

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10