eucs Radionieuws Jköuittciaal TUeums Jilmmeuws JietkéLSchml RuMicaiies begrootingsdebatten r t 1cond wor^n verwacht, wenscht" de ®oeTr omtrent verlaging van spoorwegta- IlS wr.oUX 111 »V.—O—O - 1 voor tot export bestemde land- en tuin- rirenrcducten geen beslissing te nemen dan t hii zal hebben kunnen kennis nemen het 'rapport der bepaaldelijk voor deze vant ingestelde commissie, welk rapport hem z^'r leedwezen nog niet heeft bereikt, naar bedoeld rapport, waarvan de vast- iline o m door ziekte van den voorzitter Ü>r commissie is vertraagd, thans zeer bin- Mikort zal worden uitgebracht, vertrouwt hij "ijn beslissing te dezer zake spoedig te kun nen nemen HET BESTRIJDEN VAN BOSCH- EN HEIDEBRANDEN. In verband met den zeer geringen regen val in den laatsten tijd, waardoor in ver- -chiilende streken van ons land bosch- en heidebranden zijn uitgebroken, vestigt de Directeur van het Staatsboschbeheer de aan dacht op het vlugschrift: ..Bosch- en heide branden en het blusschen daarvan", hetwelk 0p aanvrage bij genoemd beheer, Museum- :aJn 2, te Utrecht, kosteloos verkrijgbaar is. pit vlugschrift bevat verschillende prakti- sChe raadgevingen ten aanzien van het blus schen en kan daardoor bijdragen tot een doelmatige bestrijding. Het is geen algemeen belang, dat^en ieder tot het bestrijden en het voorkomen van bosch- en heidebranden meewerkt. DE ROOFOVERVAL TE NIEUW HELVOET. Een verdachte aangehouden. Naar aanleiding van de gepleegde poging lot roof, bij een alleenwonenden 82-jarigeii man te Nieuw Helvoet, op 20 Februari 1.1. is door de politie uit dat dorp te Rotterdam op last van den officier van justitie aldaar aangehouden en ingesloten in het huis van bewaring zekere L. K. wonende te Rotter dam. Enkele personen hebben hem herkend, als de man die Vrijdag 19 en Zaterdag 20 Februari j.1. bij de woning fan den grijs aard is gezien. K. is een goede bekende van Ie Rotterdamsche politie. KORTING OP VERZOEK. V er schillende Kamerleden heb ben om korting gevraagd. In de Eerste Kamer heeft minister De Geer medegedeeld, dat tal van Kamerleden hebben verzocht op hun vergoeding een kor ting, overeenkomstig de salariskorting der ambtenaren, toe te passen. Zelf heeft een weduwe van een Kamerlid den minister van Financiën verzocht, tien procent van raar grondwettelijk pensioen te korten. UITVOERING CRISISINVOERWET. Donderdagochtend heeft het Comité van Actie inzake de toepassing van de Crisis- invoerwet een bespreking met vertegenwoor digers van de pers gehouden, teneinde aan de doelstelling van het comité meer bekend heid te geven en bij het publiek een meer juis te beoordeeling en waardeering ingang te doen vinden. In herinnering moge worden gebracht, dat •dit comité opgericht is op 25 Januari j.1. en uitsluitend beoogt een gezamenlijk front te vormen van allen, die een snelle en krachti ge uitvóering der Crisisinvoerwet in het al gemeen Nederlandsch belang achten". De bijeenkomst stond onder leiding van mr. M. P. L. Steenberghe uit Goirle. PARELSNOER VERLOREN. Naar de correspondent van de N. R. Ct. te Brussel meldt, heeft mevrouw Van der Maesen de Sombreff, de echt genoote van den Nederlandschen consul aldaar, Donderdag tijde1;* een wande ling in het stadspark een snoer met 175 parels verloren. Het had een waarde van ingeveer 100.000 francs. LEGATEN. De heer H. Winterswijk, onlangs te Bar neveld overleden, heeft de volgende legaten, niet vrij van rechten, vermaakt: aan de herv. kerk te Barneveld 5500, aan het studie fonds van den geref. bond 3000, aan de Prinses Julianaschool te Barneveld f 1200, aan het blindengesticht Barthimeüs te Zeist 1000, en aan het Groene Kruis te Barne veld 1000. KORTE BERICHTEN. Te Bakkeveen (Fr.) is een jongeman tangehouden, verdacht van aanranding van een meisje, dat 's nachts van een feestavond uit het naburige Wijnjeterpe terugkeerde. De koningin heeft gistermorgen een be zoek gebracht aan de crisistentoonstelling :.n Pulchri Studio ten bate der Haagsche beel dende kunstenaars en daar eenige werker aangekocht. Ter visie voor de Tweede Kamerleden is gelegd een afschrift van een door den di recteur van het rijks-turfproefstation aan den minister van binnenlandsche zaken en land bouw uitgebracht rapport betreffende de kousenfabriek te Emmen. Op verzoek van de Duitsche politie is te Oklenzaal aangehouden een advocaat uit Rheine, die ervan wordt verdacht als curator >n een faillissement belangrijke verduisterin gen te hebben gepleegd. De man wordt aan de Duitsche justitie overgegeven. De Tweede Kamer zal Dinsdag behan delen het wetsontwerp tot zerhooging van eenige accijnzen enz. Te Den Haag is overleden de heer J. L. c efy. ontwerper van het stenografie-stelsel Stolze-Wéiy. 7- Gistermiddag is in een zitting van de rechtbank te Assen als verdacht van meineed gecangen genomen J. S., boerenknecht t< getuige in een eenvoudig mishande _~~,Pe heer Cramer (soc.-dem.) heeft gister i .8 >n de Tweede Kamer een motie in- nr<oeoogende een bezuiniging van 25 Indii. C'e m'''*a're ohgaven in Ned.- RADIOMUZ1EK VAN DE KOMENDE DAGEN. Zondag. De VARA. geeft des morgens een cello recital. Op het eind van den morgen komt over Warschau een symphonie-concert. Des middags geeft Motala kamermuziek, een pianotrio (Siciliana e Burlesca) van den be gaafden hedendaagschen Italiaanschen com ponist Casella en een pianotrio (B-dur, op. 97) van Beethoven. De K.R.O. brengt strijd- kwartetten van drie groote meester: Mozart (C-dur nr. 17), Beethoven (Es-dur op. 74, het z.g. Harfenquartett) en Brahms (c-moll, op 51 nr. 1). De A.V.R.O. geeft het concert in het Amsterdamsche Concertgebouw door, waar Caplet's Le miroir de Jésus („voix principale", vrouwenkoor en orkest; op een cyclus gedichten van Ghéon) en de prach tige symphonie in d-moll van César Franck worden uitgevoerd. Daventry en London Regional zenden het spel van den Fran6chen pianist Alfred Cortot uit (Chopin en Debus- sy); hierna is over North Regional een cello recital te hooren. In het begin van den avond brengt het concert van Langenberg o.m. een vioolconcert van Glazoenof, het symphonisch gedicht Die Moldau, van Smetana, (het twee de-gedeelte van den cyclus Mein Vaterland) en liederen van den fijnzinnigen Rus Gret- schaninow. Toulouse geeft eenige deelen uit de derde symphonie (Ercica) van Beethoven. Over Heilsberg komt oude dansmuziek. Mühlacker brengt „Mysteriensonaten" voor viool en orgel, van von Biber, composities ge ïnspireerd op teekeningen van episodes uit het Bijbelsche Maria-verhaal; hierna volgt een avondconcert met een gevarieerd pro gramma. Over Königswusterhausen komt een mooi concert (programma van Breslau) met o.m. een cello-concert van Haydn, het sym phonisch gedicht Die Moldau van Smetana, de groote wals uit Richard Strauss' Rosen- kavalier en Brahm's Akademische Festouver- türe. Des avonds geeft de K.R.O. een mooi concert met o.m. de tweede symphonie van Brahms en het dubbelconcert voor viool, cello en orkest van denzelfden componist; na de onderbreking hoort men o.a. Saint-Saëns' Rondo Capriccioso (viool en orkest) en een werk van den modernen Hindemith, de ouver ture Neus vom Tage. Over Brussel komen o.m. de muzikale grap „Le Carnaval des Animaux" en Rimsky Korsakoff's brillant ge- instrumenteerde ouverture Le grande Paque Russe. Budapest geeft oude muziek op oude instrumenten (clavecimbel, viola da gamba en oboe d' amore), welke ook door Maria Basilides gezongen liederen begeleiden Rome geeft een concert met een afwisselend programma, o.m. een vioolconcert van Viotti, fragmenten uit Moussorgski's cpera Boris Godounov en de suite uit het ballet 1' oiseau de feu van Strawjnsky. Een mooi concert komt over Motala met een Concerto grosso (strijdorkest) van Handel, een symphonie van Haydn, Weber's prachtige Freischütz ouverture, het strijkextet Verklarte Nacht van den modernen Schönberg en Berlioz pralende ouverture Carnaval Romain. Later op den avond speelt voor de Engelsche Regionalzer.- ders de violiste Isolde Menges een vioolcon cert (a-moll) van Bach; het programma ver meldt verder o.m. de derde symphonie van Brahms. Mühlacker geeft kamermuziek met een Brahms-programma; het pianosextet (blaasinstrumenten) en het hoorntrio (viool, hcorn en piano). Nog later brengt Toulouse de Tannhauser-ouverture. Opera's en operettes. Leipzig en Berlijn geven een opera van Lortzing: Ali Pascha von Janina. De ope rette Bruder Straubinger van Eysler komt over Mühlacker. Toulouse geeft fragmenten uit Puccini's Tosca. OUDORP, Donderdagavond werd op het raadhuis een vergadering gehouden onder voorzitterschap van burgemeester W, Bos om te komen tot oprichting van een crisis-comité. De bespre kingen leidden tot oprichting van een comité, dat aangesloten zal zijn bij het National Cri siscomité. Het comité werd samengesteld uit de heeren W. Bos, voorzitter; pastoor H. J. G. van Baaren, ds. P. Groot, J. M. van de Laar schot, secretaris; Boon, penningmeester; A. de Boer, J. Kunst, J. Bleeker, H. v. Wonderen, J. Blom, H. Smidts, J. v. Wees en A. Jonge- bloed. Aan de ingezetenen zal een circulaire wor den rondgezonden om ze tot het geven van een bijdrage op te wekken. Met bussen zal elke week bij de inwoners worden gecollec teerd. Voor deze werkzaamheid zullen meis jes worden uitgenoodigd. HEEF HUGO WAARD. Vrijdagavond vergaderde de Prot. Ver voor Ziekenhuisverpleging in het café Lief hebber. De voorzitter, de heer Hartog, open de, waarna een schrijven van het crisiscomité werd voorgelezen. Na eenige discussie werd besloten 25 te geven. Uit het jaarverslag van den heer Groot, secr.-penningmeester cfcr vereeniging, bleek, dat ook in het vijfde jaar van haar bestaan de vereeniging wederom in ledenaantal was toegenomen, zoodat op 31 December 1931 kon worden afgesloten met een totaal van 923 leden, waarvan 50 niet betalenden. In ziekenhuizen werden opgenomen 19 leden, te weten 17 in het Centraal Zieken huis te Alkmaar, één in het St Elisabeth- ziekenhuis aldaar, terwijl één verpleging in Amsterdam geschiedde. Totaai aantal ver- pleegdagen 305. Door vertrek van de heeren Brugman en Moedt en door het bedanken vati den heer van Twuiver vonden mutaties in het bestuur plaats. Onder mededeeling, dat alsnog door verkiezing in de vacature-Appel zou moeten worden voorzien, eindigde dit jaarverslag, waarin nog gememoreerd werd de activiteit van den bode, terwij! op het eind de wensch werd uitgesproken, dat de vereeniging nog lange jaren een plaats mocht innemen in de protestantsche gemeente. Uit het jaarverslag bleek dat ontvangen was aan contributie- en inleggelden 1081.50. als teveel betaald aan het Centr Ziekenhuis 24, als rente 44 08, totaal 1149.58. Uitgegeven werd aan verpleeggelden 885, kosten vervoer 20, kosten beheer 181.19, drukwerken 27.05, contributie 8.72, diversen 9.22, totaal 1131.18, zoodat het dienstjaar een batig saldo ople verde van 18 40. Bovendien werd door 839 leden deelgeno men aan de extra bijdrage om verpleegkosten te verkrijgen als het geldende tarief. Ontvan gen werd 320.95; uitgegeven aan de ge meente Alkmaar 251.70, benevens 2.09 onkosten. Saldo 67.16. Deze beide saldo's benevens de reserve ad 784.18, waren ge heel op de boerenleenbank geplaatst. Onder bijval der vergadering bedankte de voorzitter den heer Groot voor de beide ver slagen, nadat door den heer Kalf gerappor teerd was, dat de financiëele bescheiden in keurige orde waren bevonden. Herkozen werden in het bestuur de heeren Groot, Zomer en Dirkmaat, terwijl bij tweede vrije stemming werd gekozen de heer H. Scheer, welke laatste, niet aanwezig zijnde, met zijn benoeming in kennis zou worden gesteld. Door voorzitter en secretaris werd toege licht het verzoek der Federatie om aan te sluiten bij onderlinge verzekering tegen operatie-onkosten en ieder aanwezig lid een propagandageschrift medegegeven ter in zage. Bij de rondvraag bracht de heer Ploeg ter sprake, dat de leden van St. Servaas thans in het St. Elisabethziekenhuis ver pleegd werden voor 2 50 per dag, terwijl alles bij alles gerekend de verpleging in het Centraal Ziekenhuis wel op 4 per dag kwam. De voorzitter deelde mede. dat dit de aan dacht van het bestuur reeds had. Hij twijfel de er niet aan of het gesticht zou ook met „Helpt Elkander" een dergelijk contract wil len afsluiten, als de ver. zich verbond, dat al haar leden dan daar verpleegd zouden wor den. Waar echter al degenen, die verpleging hadden gehad in het Centraal Ziekenhuis daar vol lof over waren, meende hij dat het niet in het karakter der vereeniging lag, der gelijke stappen te doen, doch ieder lid vrij te laten in de keuze van verpleging. Be noemd om de rekening 1932 na te zien. wer den de heeren Brouwer, Ploeg en Geuse broek, waarna onder een woord van dank werd gesloten. Omtrent het ondersteuningsfonds bij ziekte „Licht in duisternis" verzoekt men ons alsnog het volgende te willen mededeelen. Het jaar 1931 was voor de vereeniging buitengewoon ongunstig aangezien meer dan een derde der leden verplicht was. wegens ziekte uitkeering aan te vragen. Aan deze 21 leden werd uitgekeerd over 483 zieken dagen 379.50. Het hoogste aantal uitkee- ringen bedroeg 11 aan één lid. Als ontvang- stenpost stond hier tegenover een bedrag van 328.45, terwijl de beheersuitgaven 151.02 bedragen hadden, zoodat het jaar met een nadeelig saldo van 202.07 werd afgesloten en de reserve terugging tot 960.63. Het ledental was teruggeloopen van 55 op 53, wat wel mede zijn oorzaak zal vinden in de werving der Ziektewet, waardoor aan sluiting steeds geringer wordt en het fonds zich langzamerhand zal overleven. Mej. de wed. P. Slot die na het overlijden van haar man de bodediensten had verricht heeft wegens familieomstandigheden be dankt, zoodat een nieuwe bode zal moeten worden benoemd, salaris 50 per jaar. Bestuur en raad van toezicht bleven ook dit jaar weder onveranderd. WINKEL. Door de gymnastiekvereniging „Sparta" is opgericht een onderafdeeling B, waaraan kunnen deelnemen die leden, die als gevolg van hun bezigheden niet kunnen deelnemen aan de bestaande oefeningsavonden, te be- oordeelen door het bestuur van „Sparta". Voor deze oefening heeft de vereeniging de beschikking gekregen over het gymnastiek lokaal der o. 1. school te Winkel op Donder dagmiddag van 3 3/4—5 uur. In de op Vrijdagavond gehouden ver gadering van de Afd. Winkel van het Cen traal Genootschap van Kinderherstellings- en Vacantiekolonies werden tot bestuursleden herbenoemd de heer dr. J. G. A. Bosch, de dames T. van Leersum—Van Gulik en A. de Veer—Schenk. De rekening 1931 wees aan een ontvangst van 474,27, een uitgaaf van 274.64, een batig saldo van 199,63. Uit het verslag bleek, dat het ledental 112 bedraagt. In 1930 werden 4 kinderen uitge zonden voor zomerverpleging en 1 voor win- terverpleging. De kosten daarvan hebben be dragen 253.05, waarin is bijgedragen 93.15. Aan contributie is opgebracht 125, ter wijl aan subsidie van gemeente en Ned. herv. kerk 150 werd ontvangen. Voor uitzending in 1932 zijn aangevraagd 5 plaatsen voor zomerverpleging te Egmond aan Zee, terwijl het bestuur hoopt in de ge legenheid te zullen zijn ook nog iets te doen voor winterverpleging. Geneeskundig advies zal uitmaken, welke kinderen daarvoor in aanmerking komen. DE VOORSTELLINGEN IN DE HARMONIE. Niet pas Dinsdag, maar morgen. Zon dag, reeds begint in de bioscoop Harmonie de nieuwe film. Men zie de Agenda. MIJN HART VERLANGT NAAR LIEFDE. Een alleraardigste amusements film in het Victoria Theater. De Aafa-filmMijn hart verlangt naar liefde, is er weer één van het beproefde genre. De eigenlijke titel luidt: De Waarzegger. Maar wat doet hier een titel er toe. Het is een kostelijke geschiedenis van een oude kantoorbediende Heberlein, die al heel toe vallig op het denkbeeld wordt gebracht, zich te vestigen als waarzegger. En de zaak loopt schitterend. Dat ten slotte zijn eigen dochter, zijn neef, zijn patroon en verschillende andere bekenden bij hem om advies komer leidt tot de meest komische verwikkelingen en de toe schouwers amuseeren zich van het begin tot het einde, geboeid met spel, de eenige muziek en de opnamen. Het spel is inderdaad de volle belangstel ling waard. Max Adelbert typeert de kantoor bediende-waarzegger heel fijn. Ernst Verebes een goede bekende uit diverse andere films, blijkt meer en meer een eerste kracht. Als de neef, reiziger in schoonheidsartikelen, is hij weer buitengewoon op dreef, ook in de muzikale intermezzo's. Johannes Riemann is de jonge advocaat, die zoo vlot door de ver rassende situaties heengaat. Een mooi type is o.a. ook de portier van den waarzegger. Men lette hier eens op De dames zijn ook in deze film een bij zondere attractie. Trude Berliner is al heel goed op dreef, als de vriendin Ellie. Zij zingt en danst en speelt met veel temperament. Marianne Winkelstein is in de rol van Gerda al heel goed op haar plaats. De komische ver tolking van Ellie's tante mag ook niet ver geten. De opnamen van het tuinfeest, van het ca baret met de mooie muziek zijn zeer ge slaagd. leder zal zich bij deze filrn amuseeren. Het voorprogramma bracht een journal, een komische tweeacter (Een diner met hinder nissen) een Paramount-opname van kinder- artisten en een interessant Polygoon-nieuws, met o.a. biljartdemonstratie van Robijns. J CINEMA EN THEATER. Voor deze week is er aandacht geschonken aan Emil Jannings („Emil Jannings ver telt"), Tholen en van Lier, Gees Laseur, Dolly Haas, Charlotte Kohier, Maurice Chevalier, Joanita en Maupie de Vries, enz. (allen met portretten. Het nummer is verder voorzien van filmphoto's, de gewone lectuur- rubrieken en besluit met „Schoonmaak", een liedje van Guus Betlem Jr. zeer druk bezochte openbar ver.lo ring gehouden van hoofden van - n fen onderwijzers uit de gemeenten Den Helder, Wieringec, Anna l'aulowna en Callantsoog, gewijd aan hel verkeerson- derwijs op de scholen. De burgemeester van Den Helder opende de bijeenkomst, daarna hie.d de heer M. Vrij uit Amster dam een inleiding en deelde mede wat op dit gebied, voornamelijk te Amster dam, is gedaan. De heer Pool demon streerde de verkeersmaquette van den Alg. Ned. Wielrijdersbond, een ver tegenwoordiger van de fa. Postma het „Traffic-verkeersbord". De derde de monstrant was de heer Heeroma, school hoofd in Den Helder, die een geheel nieuw leermiddel heeft ontworpen, waarbij verkeersonderwijs gegeven wordt door middel van verwisselbare wandplaten, waarop de beelden perspec tivisch worden aangebracht. De inspecteur van hot 1. o., de heer Dun te Alkmaar, sprak het slotwoord en wees daarin op de urgentie van het verkeersonderwijs voor de scholen. Bur gemeester Ereebaart van Callantsoog dankte namens de buitengemeenten voor de geboden gelegenheid, terwijl de Heldersche wethouder van onderwijs, de heer W. de Boer, het slotwoord sprak. PREDIKBEURTEN. Zondag 6 Maart. UIT DE OMGEVING. EGMOND AAN ZEE, herv. kerk, voorm 10 uur en 's avonds 7 uur, ds. Roobol. Oud-Kath. Kerk, 8 uur, vroegdienst 10 uur laatdienst; 7 uur lof met meditatie. WARMENHUIZEN, 7 uur, ds. Seulijn. VEILIGHEID VOOR ALLES. Op initiatief van het gemeentebestuur van Den Helder en in samenwerking met den inspecteur var. het 1. o. werd Donderdagmiddag in Casino aldaar een DRANKWET. Heden is ingekomen een verzoek van A. J. MEERMAN, alhier, om VERLOF tot den verkoop van alcoholhoudende dranken, anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in het perceel SPOORSTRAAT nr. 59. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwa ren tegen het verleenen van dit verlof indienen. Alkmaar, 5 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR. Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. OUDKARSPEL. (Februari). Geboren Anna Marianne, d. van Cor- nelis van den Hoven en Geertje den Besten. Dirkje, d.'van Klaas Kramer en Klaasje Brander. Overleden: Johanna Bruin, 69 jaar, weduwe van Pieter Rijkes (overleden te Ha renkarspel). Aafje Roos, 70 jaar, weduwe van Pieter Jonker. van 5 Maart 1932. Opgave van ^oortfSiollanflseh liiiiMllMHiwercrtlct Koers van heden te: (Ontvangen per draadlooze telefoon). 1000 STAATSLEEN1NGEN. 4K- Nederl. 1917 4 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. Koloniale Bank Ned, Ind. Haneldsbanjc D. Reichsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Küchenm Acc. Nederl Ford Philips Gloeil Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh Steel Cities Service General Aviation Steel Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actiou» MIJNBOUW. Alg. Explnr Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lifn Gem Fig Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senerobah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash Mij Vorige koers 9S 93% 80 57% CO 98 43V» 25>/a 64 6l/< 145 73% 117% ,17% 24'/, 6% 3'/li 51 U "Ao 1« '/'lil •Exdividend. fExclaim. 85% 12% 87'/i 4l/te PROLONGATIE Vorige koers 1% 74% 184'/. 138 88 43% 30 00 97% 21 79% 150 lóQl/s 103% 6%« 4'V.a 46% •19% 233/4 1.1/, D/s 3% 2'/s 15 147» 63'/., 173'/» 28% 189% 228 pl.m. 10.30 58 60 42% 61 6% 14/% 77 118'/, 17% 37/s 24% 7 50% 11%' 2% 181 157 87 43 99% 21 80 156 104 4% 46% 20 25 63% 173 28 190 228 12 87 4% dO. pl.m. 10.45 6% 76-% 117/-8 22-1/ 24-7i pl.m. 11.00 6Vs* 76-% 118 22 V, 181 2 101-'/ 24% lSl'A-2 vv pl.m, 11.15 58% 427/J-3 6% 76%-7 117-8 22;-7i6 24 J tWjf 173%-4 173-3/ 106-r 6, %6 47» 47-% 182-% 102-4 173%-4 106 4%„ WISSELKOERSEN AMSTERDAM. Heden 1 pCt. Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italië NIET OFFICIEEL. 100 Vorige Koers op koers heden 11 uur 8.71 8.72% 58.95 59.05 9.78 9.78% 34.57 34.627. 48.02% 48.05 00 00 48.00 48 00 48.00 4800 47.00 47.00 2.48% 2.48% 12.90 2 v

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 11