Amsizcdamschz ïBucgectijke Siaitd. Jietk Sxhool JJidschciften JhMicaties JUownciaal Uieiws jMQezwideH Stukken. JiheepstijdUtgen WINKEL. HENSBROEK. KOEDIJK. BERGEN. HEILOO. dani- STOOMVAARTLIJNEN. van 9 Maart 1932. Opgave van Vmrdhollainlseli liaiifUMmvKorediet l.V, - I 24%-f 77l6 - 374 3% vlucht moesten nemen. Pogingen om het vee te redden faalden, zoodat een paard, eenige koeien, een tiental varkens en een groot aantal kippen in de vlammen omkwamen. Ook de inboedel ging geheel verloren. De schade wordt gedeeltelijk door verzeke- ring «dekt. Brand u Huxh Tengevolge van onbekende' oorzaak is gis teren brand uitgebroken in de boerderij van den landbouwer Van der Horst te Heesch (N.-Br.). De stormachtige wind wakkerde het vuur aan en in minder dan geen tijd stond het geheele gebouw in lichte laaie, zoo dat aan blusschen niet te denken viel. Brand in een boerderij. Gisteravond geraakte het broedmachine- lokaal van den heer Hieltjes te Borculo in brand. De machines welke gestookt werden met petroleum, verbrandden geheel met in begrip van ca. 2500 eieren. In zeer korten tijd was de geheele inrichting door het vuur vernield. Aan blusschen viel niet te denken ,Het mocht toegeschoten hulp gelukken de belendende peroeelen te behouden. Met moei te werd een vat petroleum uit het brandende perceel gehaald waardoor een explosie kon worden voorkomen De schade wordt slechts gedeeltelijk door verzekering gedekt. DE LOOPENDE ZAKEN OVER GEDRAGEN. De waarnemende minister van defensie, minister van staat, jhr. mr. Ruys de Beeren- brouck, heeft hedenochtend afscheid genomen van de hoofden van afdeelingen van het De partement en hedenmiddag te 3 uur aan mi nister Deckers de loopende zaken overgedra gen. Minister Deckers zal morgen zijn gewone ambtsbezigheden hervatten. DE „PRINS VAN ORANJE" VERTROKKEN. H.M. mijnenlegger „Prins van Oranje", Waarvan het vertrek, op gister bepaald, we gens de ongunstige weersgesteldheid was uit gesteld, is hedenochtend 9 uur met bestem ming naar Ned.-Indië van Nieuwediep ver trokken. De eerste haven die zal worden aangeloo- pen is Tunis. VERKEERSONGEVALLEN. Door de tram gegrepen en gedood. Gistermiddag te omstreeks vijf uur heeft fn de Hoogstraat te Eindhoven een doode- lijk ongeluk plaats gehad. Op dat moment passeerde daar met zijn rijwiel de 15-jarige gymnasiast Harry van der Meeren op weg naar zijn woning te Meer-Veldhoven, toen een uit 15 wagons bestaande goederentram van de tegenovergestelde richting naderde. Doordat de tram het grootste deel van den rijweg in beslag nam, bleef de jongen staan om de tram te laten voorbijrijden. Hij schijnt echter zijn weg te hebben vervolgd, toen hij dacht, dat de laatste wagen gepasseerd was, hetgeen echter niet het geval bleek te zijn. Hij werd toen gegrepen en kwam onder de tram terecht. Geheel vermorzeld is hij van- ondff de wagons vandaan gehaald. Dr. L. van der Put, die geneeskundige hulp verleende, kon slechts den dood consta- teeren. Het lijk is naar het politiebureau overgebracht. Het ongeval geschiedde onder Gestel. DOORSLAG IN EEN SPANNINGS TRANSFORMATOR. Een monteur gewond. Hedenmorgen om 10.40 uur ontstond een doorslag in een spanningstransformator, be- hoorende bij de in het bedrijf zijnde turbo generator van de provinciale centrale te Leeuwarden en dientengevolge een overslag op het railsysteem. De machine moest daar door buiten bedrijf worden gesteld, waardoor de stroomlevering over de geheele provincie onderbroken werd. Om 11.10 uur kon in de naaste omgeving weer stroom worden gegeven en daarna successievelijk aan de geheele pro- maal was. De monteur J. Draisma te Leeu warden heeft tengevolge van de ontstane steekvlammen ernstige brandwonden opge- loopen. Het slachtoffer is naar het St. Boni- faciusgesticht overgebracht. De materieele schade is gering. KORTE BERICHTEN. De centrale werkverschaffing te Jipsing- huizen (Groningen), is gister voor ongeveer 2000 werklooze arbeiders heropend. HEER-HUGOWAARD (Februari). Ge b o r e n: Trijntje Pietertje, d. v. C. Knip en M. Klaver. Adrianus, z. v. L. Swinkels en A. E. Groot. Cornelis Reme- dius, z. v. J. A. Deken en A. Boots. Nico- laas, z. v. N. Groot en H. Duits. Hermina Klazina, d. v. J. Oldenbroek en J. Esselink. Afra Clazina, d. v. Th. J. Oudhuis en M. Dekker. Maria Theresia, d. v. H. S. Koop man en G. Bos Petronella Geertuida, d v W. Appelman en E. Kenter. Petrus Jo- hannes, z. v. Joh. Komen en B. Stet. Overleden: Egbertus Langedijk, 4 jaar, z. v. C. Langedijk en A. Groot. Guurtje Kieft, 29 jaar, d. v. K. Kieft en T Kleibroek. Dirk Smit, 9 jaar, z. v. Jacob Smit en P. Schuijt. UITGEEST. (Februari). Geboren: Nicolaas Gerardus, z. van J. Rozemeijer en G. A. van der Erf. Adriana Johanna, d. van Hendrik B. Beeker en J. Bleeker. Anna Cornelia, d. van J. Ver duin en H. Zijp. Hermanus Jacobus Ge rardus, z. van C. C. Leek en G. Albrink. Hendrik, z. van G. Rabbers en A. Kamping. Martien Dirk, z. van J. Bak en M. Ooms. Cornelia Theresia, d. van S. Rodenburg en M. Teeling. Getrouwd: Hendrik Vrouwe en Mar- garetha Maria Kaptijn. Overleden: Trijntje Vonk, weduwe v Arie Baart, oud 69 jaar. Cornelis Ver donk, z. van Abranam Johannes Verdopt en Hillegonda Kooij, oud 10 maanden- RAAD VAN BEHEER. De herv. gemeente Aartswoud, die aan den Raad van Beheer 42.000 schuldig was over de jaren 1922—1931, heeft thans van dien raad voor de helft ontheffing gekregen. De bijdrage voor 1932 bedraagt nu 2160. Naar verluidt, zal de kerkvoogdij evenwel deze bedragen niet voldoen. „Ons Nederland". Een Zuid-Lim burg numer. Ofschoon Zuid-Limburg niet tot de mis deelde gebieden van ons land behoort wat het vreemdelingenverkeer betreft, kan een pakkende propaganda als het tijdschrift „Ons Nederland" met zijn jongste nummer ge maakt heeft dit Zuidelijkste deel van Neder land alleen maar ten goede komen. Op smakelijke wijze wordt den lezer de be- teekenis en de schoonheid onthuld van Zuid- Limburg; tallooze medewerkers vertellen van het natuurschoon en de mijnen, de poëzie en de nijverheid, in woord en beeld. Het zeer lij vige nummer is als steeds uitstekend ver zorgd en op fraai kunstdrukpapier gedrukt, terwijl het ingeleid wordt door een pleidooi van jhr. mr. Ruys de Beerenbrouck voor zijn geliefd Limburg. DRANKWET. Heden zijn ingekomen verzoeken van A. DEN HOUDIJKER en de C.V. TADEMA CO., beiden alhier, om verlof tot den ver koop van alcoholhoudenden drank, anderen dan sterken drank voor gebruik ter plaatse van verkoop in de perceelen resp. Vrouwen- straat nr. 6 en Friescheweg nr. 8. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het verleenen van deze verloven indienen. Alkmaar, 9 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester A. KOEL MA, Secretaris. HINDERWET. Bij besluit van 8 Maart j.1. is de beslissing op het verzoek van C. J. WIELAGE te Alk maar om vergunning tot het oprichten van een Brahmade- en Honingzoetfabriek, met plaatsing daarin van een electro-motor van 3 P.K. voor het in werking- stellen van diverse machines in het perceel .Fnidsen nr. 9, ver daagd. Alkmaar, 9 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene ken nis, dat in het Gemeenteblad van Alkmaar zijn opgenomen de besluiten van den Raad dier gemeente van 18 Februari j.1., waarbij zijn vastgesteld: le. een verordening tot wijziging der Alge meene Politieverordening dezer gemeente betreffende vuurwerken en dergelijke (Gemeenteblad nr. 1271); 2e. een verordening tot wijziging der Alge meene Politieverordening dezer gemeente ten aanzien van het voorkomen van radio storingen (Gemeenteblad nr. 1272). Deze verordeningen zijn heden afgekon digd en gedurende drie maanden ter gemeen te-secretarie ter lezing gelegd, waar zij tevens in afdruk tegen betaling der kosten verkrijg baar zijn. Alkmaar, 9 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. De heer G. Nobel, gemeente-ontvanger alhier, zal op 1 April a.s. zijn zilveren jubi leum als zoodanig vieren. Door de afd. Winkel en Nieuwe Nie- dorp van den Nederlandschen Coöperatieven Vrouwenbond werden in begin 1931 pogin gen aangewend om tot oprichting te komen van een vereeniging voor huiszorg. Door bij zondere omstandigheden, vooral ook van financieelen aard, is de stichting niet tot stand gekomen. Door de Centrale commissie van advies inzake credietverleening ten behoeve van den groven tuinbouw in Westfriesland is aan den minister van B. Z. en L. voorgesteld voorloo- pig voor de aanvragers van credieten in deze gemeente beschikbaar te stellen 1730, waaraan de gemeente zal moeten toevoegen 741.42, totaal dus 2471.42. Aangevraagd was 7110. HLCBHUGQ WAARD. Bij de op Dinsdag plaats gehad heb bende verkiezing voor het polderbestuur wer den gekozen de heeren P. Konijn Cz. (vac K. Konijn, bedankt) en P. Kostelijk (vac. F. Liefhebber, overleden), terwijl herkozen werd de heer P. Wonder. Als volontair ter secretarie werd aan gesteld de heer C. Ruijter van Hoogkarspe! Vergadering van de tooneelvereeniging ,,'t Vfooitje" te Hensbroek in café de Boer. Deze vergadering was hoofdzakelijk be legd, omdat de heer G. den Dast de instand- houder van onze tooneelvereeniging, op dien dag 12K jaar lid en voorzitter van de club was. Als aandenken werd hem namens de leden een mooie vulpen aangeboden. Beslo ten werd nog om met kermis weer een uit voering te geven. Vanaf heden zijn de prijzen voor de loterij van het plaatselijk Crisis-comité uitge stald in de étalage van den heer K. Bos en Zonen. De eerste prijs is een Turner-rijwiel. Verder verschillende kunstvoorwerpen, wel willend door particulieren afgestaan. Van de leerlingen der openbare school te Koedijk zijn er 33 prijzen en van de r.-k. meisjes school te Oudorp 28 beschikbaar gesteld, zoodat het aantal prijzen over de 100 loopt. Onze plaatsgenoote mej A. Weijers is met ingang van 1 Mei ai- benoemd tot onder wijzeres aan de R K. school te Ruigoord, gemeente Halfweg. Gevonden voorwerpen. Een bruin lederen portemonnaie, inhouden de biljetten van 100000 marken enz., een bruin lederen damestaschje, drie sleutels aan een riempje, een belastingplaatje, een leer boek voor algebra en meetkunde, een lap roode sterf, een belastingplaatje, een paar zeemlederen handschoenen, een belasting plaatje. Voorts is komen aanloopen een Duitsche herdershond, zwart dek, ol m. 1 jaar oud. De Ned. Ver. tot aischafiing van alcoh. dranken hield gisteravond vergadering in het gebouw voor Sport en Kunst. De voorzitter, de heer W. Visser, opende de vergadering _n betreurde de weinige be langstelling, hoewel het ledental vooruit gaat. Mededeeling volgde dat het ledental tot 24 was gestegen (buitei de J. V. O.) die ook een belangrijk deel van onze jeugdler- ding op zich neemt. De vereeniging heeft een zwaar verlies geleden door het vertrek van den heer H. Kruif, penningmeester en jeugd leider. In zijn plaats zal als jeugdleidster op treden mevr. BlomVeninga. In het bestuur werden herkozen de heeren W. Visser en P. A. Holtes en gekozen mevr. BlomVeninga. De bespreking propaganda had tot resul taat dat men aan 3. en W. zal aanvragen om het bekende blauwe bloempje te mogen verkoopen. Verder heeft het bestuur groote plannen met straatcolportage en den bekenden Drankweerauto van liet reizend drankweer- comité. Een openlucht reclame met luidspre ker kan eenig effect sorteeren. Op voorstel van de heer Dijkstra zal de J. V O. financiëel worden gesteund ten einde propaganda te kunnen voeren en zich meer uit te leven. Door B. en W. is de rioleering van het nieuwe grondbedrijf opgedragen aan den heer IJ. Kroonenburg, aannemer alhier Met de uitvoering Ier werkzaamheden is een aanvang gemaakt. (Buiten verantwoo'deLi/kheid van de Redactie. De opname in ae rubriekbewijst geenszins dat de redactie er mede instemt Landgenooten, Op den 29sten December 1931 kreeg ik van de regeering mededeeling, dat ik voor 1932 niet meer op Gouvernementssubsidie moet rekenen voor mijn gesticht. Dat betee- kende voor 1932 en vermoedelijk nog eenige jaren daarna 52000 schade per jaar. In den nacht van 29 op 30 December werd ik bij een stervende geroepen, 25 K M. hier vandaan. In dien nacht, in de stilte alleen rijdende in de mij gezonden huurauto, dacht ik over dien slag en mijn arme kinderen. Toen zong ik alleen Gezang 17 vers 1 en 6 Toen ben ik stil en kalm geworden en heb het aan God overgegeven. Gedachtig aan het „bidden en werken" kom ik nu tot U met het verzoek in dezen brief. Ik krijg allerlei aardige brieven in dezen tijd van beproeving welke getuigen van mede leven in ons werk. Er zijn denkbeelden bij welke mij doen denken aan sneeuwbalcol lectes. Niet allen zijn voor uitvoering vat baar. Maar er komt in eens een denkbeeld in mijn kersepit op, dat ik maar dadelijk wil uit voeren. Ik denk wel dat de broeder in het Vaderland willen medehelpen. Vooruit dan maar niet zeuren, praatjes vul'en geen gaatjes, maar dadelijk doen Het is waar dat ik 52.00 subsidie per jaar moet dernn. Het Gouvernement aoet dit noodgedwongen. Hoewel elke steun, hoe klein ook mij nu van harte welkom is en ik er zeer dankbaar voor zal wezen, moet niemand meenen dat Pa van der Sleur er moedeloos onder zou worden. In geene deel, de klap heeft mij tien jaar jonger gemaakt en ik hoop nader tot God gebracht. Er wordt geen enkel kind om weggezon den, er wordt geen enkele oude werkelooze pupil, die geen luiaard is, maar werkelijk door de tijdsomstandigheden zonder werk is, om geweerd of hulp geweigerd. Er zal geen enkele opname van wezen om de inhouding der subsidie worden geweigerd, te helpen. Wij zullen eenvoudig nu gebruiken wat ik van mijn 60sten en 65sten verjaardag heb kunnen sparen. Gij herinnert U, dat ik toen 60 en daarna 65 cent vroe^. Velen vervulden dien wensch. Nooit kwam voor mijn werk de macht van het kleine meer uit dan bij die ge denkdagen. Dat geld was reserve en die reserve spreken wij nu in tijd van nood aan De nood is er nu, maar niet onoverkomelijk, kop omhoog en de hand aan de ploeg met het oog op God. Laat ik maar eens even met een idee komen Volgens mijn Familiestamboek van de ge meente Amsterdam ben ik 4 April 1907 bij volmacht te Amsterdam getrouwd met Anna Maria Zwager, terwijl ik hier in Magelang aan het werk was. Op 4 April dit jaar dan, is het mijn zoogenaamde zilveren bruitloft De meeste menschen vieren op zulke dagen feest. De militairen krijgen voor 25 jaren trouwe dienst in de tropen een gouden medaille. Nu, mijne echtgenoote heeft dan ook 25 jaren trouwe, moeilijke en onafgebroken dienst op Oranje Nassau verricht, want zij is nooit met verlof geweest. Feest voor ons zelf vieren wij dezen dag niet, wij zijn dankbaar, dat wij elkander zoo lang hebben mogen en kunnen helpen in ons werk, waarvan mijn vrouw eiken dag de zorg heeft van ruim honderd meisjes. Welnu, geeft ons vooral niets, maar ook totaal niets voor ons zelf, want dat begeeren wij geen van beiden. Wie het evenwel kan doen, geef ons 50 cent voor onzen zilveren bruiloft, als extra gift voor het gesticht. In dische jaren telien dubbel en die dit weet en voelt» wil dan misschien wel zeggen: „25 cents voor mama, 25 cents voor papa, dub bel gerekend, dat is een gulden voor de pleeg kinderen, die guldens voor 't gesticht zijn bloemen op on3 pad! Willen de oud Ind.vch- gasten, Heeren officieren en ambtenaren ook hun guldentje nog offeren als zilveren brui loftsgift? 4 April 1932 is de dag. Geen zilveren bruiloftgift zal ons meer welkom zijn dan een regen van kleine post wissels van 1 aan het gestichtsadres. Wij hebben een Comité in Nedeiland en dat Comité'is stellig bereid nog richtlijnen aan te geven. Ik wilde dat Comité evenwel, niet met werk bezwaren. Ook was de tijd te kort, daar die Subsidie inhouding zoo plotseling opkwam om het Comité te raadplegen, maar de adressen geet ik hier onder op: 1. Mr. Jb. B IE RE NS DE HAAN presi dent-penningmeester, Museumplein, Amster- 2. Baronesse DE KOCK, geboren s JA COB, pennigmeestenresse, Huize Witten Huil te Zeist. 3. Mejuffrouw M. D. VAN HOOGSTRA TEN, Parklaan 6, secretaresse, te Zeist. 4. Jonkvrouwe DE DEL, te Zeist. 5. Mejuffrouw TADDEL, te Zeist. Onze Indische bestuursleden zijn: 1. W. K. v. GENNEP, oud Directeur Sui kerfabrieken. 2. C. TISSOT van PATOT, Majoor der Militaire administratie. 3. A. G. van TRICHT, Luitenant Kolonel Infanterie. 4. G. D. E. J. HOTZ, Luitenant Kolonel Infanterie. 5. O. W. VELDHUIJZEN, Luitenant Kolo nel Intendance. f Gij kunt dus doen wat gij wilt, het aan 't Comité of aan ons sturen. Zoo wordt het verbroken evenwicht weer hersteld, voor onze 900 kinderen. Bij voor baat dankbaar, JOH. V. D. STEUR Magelang (N.O.I.) Stoomvaart Mij. Nederland. Johan van Oldenbarnevelt (uitr.) 8 Maart te Port Said. Poelau Bras 8 Maart v. Lond. te Amst. Tajandoen (uitr.) 8 Maart te Port Said. Marnix v. St. Aldegonde (thuisr.) 8 Maart v. Genua. HollandAmerika Lijn. Lochgoil 6 Maart v. Rott. te San Francisco. Narenta, Pac./Rott.; 7 Maart te Los Ange- les. Nictheroy 8 Maart v. Hamburg n. Rotterd Rotterdam 8 Maart v. Haifa n. Pt. Said. Damsterdijk, Vanc./Rott., 8 Maart ,7^ Binnendijk 7 Maart v. New York- n Delftdijk, Pacifickust n. Rott avana. Los Angeles. Maart v. Rotterdamsche Llovd Blitar (uitr.) 8 Maart te SingapoW Kota Tjandi (thuisr.) 8 Maart te Lona Soekaboemi 8 Maart v. Rott. n Rat°> .^n- Antwerpen. avia via Kon. Holl. Loyd Zaanland (uitr.) 7 Maart te Buenos a,~ Kon. Paketv. Maatschap-,» Ayres N. Zeeland 7 Maart v. Singapore te Sva Stagen 7 Maart v. Fremantle n. Hongï"ey' Tasman 7 Maart v. Kaapstad te Pt Kon. Ned. Stoomb. Maatschan-n Achilles 8 Maart v. Rotterdam te Amsterd Amazone 6 Maart v. Lissabon te Cadiv Cottica (thuisr.) 7 Maart v. Madeira Plymouth. ra n- Erato 7 Maart va Musel n. Oporto Ganymedes 7 Maart v. Alexandrië te Pira,,.» Helder 7 Maart v. Amsterdam te Hambura Mars 7 Maart v. Algiers n. Lissabon Merope 7 Maart v. Algiers n. P. EmpedocV Oberon 7 Maart v. Carthagena n. Barcelona Orpheus 6 Maart v. Kopenhagen te Gdvnia Stuyvesant (uitr.) 7 Maart v. Madeira n' Paramaribo. Theseus 8 Maart v. Aalborg te Amsterdam. Titus 7 Maart v. Amsterdam te Hamburg Venus 7 Maart v. Genua n. Livorno. Iris 8 Maart v. Nakskov te Odense. Pluto 8 Maart v. Stettin te Amsterdam Java—New-York Lijn. Kertosono 8 Maart v. New York te Soera, baja. Phemius, Java/N. rork; 6 Maart v. Bela- wan. Java—China—Japan Liin. Tjisadane 7 Maart v. Batavia te Shanghai. Tjisalak 5 Maart v. Manilla te Hong-kong! SilverJava Pacific Lijn. Silverbeech, Calcutta n. Vancouver; 6 Mrt v. Belawan. Kota Gede 8 Maart v. Calcutta n. Vancou. ver. Stoomvaart Mij. Oceaan. Clytoneus 8 Maart v. Amst. n. Londen. Peisander 6 Maart v. Swansea te Glasgow, Sarpedon 8 Maart v. Tsingtao n. Rotterd. Holland—Afrika Lijn. Klipfontein (uitr.) 7 Maart te Mombassa. Meliskerk 8 Maart v. Hamburg te Amsterd Amstelkerk (uitr.) 8 Maart te Pernis. Springfontein (uitr.) 7 Maart te Durban. Emzetco Lijn. Jonge Elisabeth 7 Maart v. Hamburg n. Sunderland. RotterdamZuid Amerika Lijn. Alchiba 6 Maart v. Rott. te Hamb. Holland—Oost-Azië-Lijn. Aagtekerk (uitr.) 7 Maart te Singapore. (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 4H Nederl. 1917 4 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned Ind Haneldsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Kücbenm. Acc. Nederl. Ford Philips GloeiL Gem Bezit a Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Betbleb. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr. Per lak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadiadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia t Oostkust a Oude Deli Senembab AMER. SPOORWEGEN. Atcbison Topeka Southern Railw. Cert Union Pacific Wabash 'Exdividend. fExclaim. Éig. 863/t* 8y 4'/8 PROLONGATIE Vorige koers 1 Vorige koers 97S/4 94 82 53i/2 02</2 98 W/s 2S8/i 61/1 13b 7oVs 119Vs l^/is 2'7/s 241/8 7 3B/4 51 ll3/r -Vis 72 1847» 141 89 441/4 30 10 100t/4 21 79 14H/4 15 3/s 104 6UA« 4-Vio 47 19 257, 197, l3/lS 474 27/s 1674 157, *53/4 154 27 1/9 2058/, Koers van beden te: pl.m. 1.30 61 65 4474 658/, 4 140 788/, 124 18 22 37/s 2.7, 'Vs 517, IU/4 3 183 145 91 45 03 21 78 147 1631/, 1047, 47 19 26 19 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 74* 77 8/, 124-5 22-f 241 447,- 66 4 771-8! 125-6 pl.m. 2.15 44J-6} 4-V» 778/, 8 126-7 190 37, 150 1033/, 163 s/4 105 7-Vl6 73/l 46 221-Vj' 193-4 1 94-8/, 95-7 I 45^-8/, 46 - 104-5 1633-43 164J-5I 106 7 67 156 27 177 207 .0 4i DLX 47.» Heden 1 47i6-V: 467, 47/l6 WISSELKOERSEN AMSTERDAM. pCL NIET OFFICIEEL Londen Berlijn Paris Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-ïork Italië 8 I I I Vorige Koers op koers heden 2 uur 9.00 9.24 59.15 59.20 9.77 9.76 34.65 34.571/, 48.127, 48.10 00 00 48.25 50 00 48.50 50 00 48.— 49.00 2.488/g 2.487, 12.95 11 90

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 8