ostër's JUovmciaal TUeuws JUMkaties £uchtwact Jieck ÓL Sxhoo£ Jx'weet -'voor Bejaarden Jiackt&xdchtea Amstecdamscfie J&eucs mt - van li April 1932. lvf< Opgave van Anordhollaiidseh landbouwkrediet A.V, U heeft natuurlijk nu al begrepen dat het de bedoeling is met een bal, ter grootte on geveer van een voetbal, alle 9 kegels om te werpen. Slaagt men er in dit 5 maal achter eenvolgens te doen dan he^ft men de beroem de „5 negens" of 45. 't Vereischt echter een serieuse oefening om het tot een dergelijke prestatie te bren gen en het is daarom een verheugend ver schijnsel, dat het bestuur van den A. K. B. een propaganda-vrije baanwedstriid heeft ingelascht, waaraan een ieder, dus niet-Ieden van den bond, kan deelnemen. Als 1ste prijs is voor dezen wedstrijd een fraaien gouden kegel beschikbaar gesteld, inderdaad de moeite waard om eens een kansje te wagen In den korpswedstrijd gooide Koekoek I niet minder dan 330 hout en heeft nu een fraaie kans om definitief eigenaresse van den beker te word:n. Echter we zijn er nog niet! Koekoek II gooide 288, Hard gaat ie I (den Helder) 279, Hard gaat ie II 205 p. Tn den dames-korpswecfstrijd gooide Men heeft ze niet aan een Touwtje 250, terwijl Ka Ki Ka II met 221 hout zich tevreden moest stellen. Vrije baan Seniores. Hier haalde de heer L. Boom het kunststukje uit om achtereen volgens 10 negens te gooien en staat nu met 3 X 45 aan den kop. 2. G. J. Genefaas 2 X 45. 3. J. v. Diepen 2 X 45, 4e M. Jimmink 2 X 45, 5. J. Verwev 1 X 45, 6. A. Köll- mann 1 X 45. Juniores vrije baan. Nog staat de heer C. A. Witte met 2 X 45 bovenaan, direct ge volgd door den heer J. Luyting met 1 X 45. 3 Jac. v. Spanje 44. In den dames vnjebaan wedstrijd staat mevr. Geus met 2 X 41 bovenaan, 2. mevr. Buijs 41, 39 2X; 3. me;. N. v. d Laan 41, 39. In den stand der parenwedstrijd is hoe genaamd geen verandering gekomen Paarden. Duitschland niet naar Los Angelos? Een bericht uit een Duitsch Sportblad meldt, dat Duitschland geen equipe naai de Olympische Spelen zal zenden, zulks in verband met de moeilijke tijdsom .standigheden. Dit is zeer te betreuren, want Duitsch land beschikt over 'n prachtig paarden- en ruitermateriaal en zonder Duitsch land is de ontmoeting vrij onbelangrijk. Tenminste, voor Nederland, dat de titels moet verdedigen. Misschien zal men in de paardenvvereld daar ook zoo over denken en geen equipe zenden. Een Zaansch jubileum. De voorzitter van den Zaanschen turn kring, de heer P. H. Diesdorp, herdacht Zaterdag zijn 25-jarig jubileum als directeur van de gymnastiekvereniging Achilles te Zaandam' De jubilaris kreeg het gouden K. N.G.V.-speldje en werd gehuldigd, o.a. dooi den IN.H.A.B. „Het Vliegveld". De jongste aflevering van het maandblad ,,Het Vliegveld" opent met een redactioneele beschouwing over het parachutesprongver bod, waardoor ons land voortaan bij vlieg- demonstraties van het schouwspel van een parachuteda'ing verstoken zal zijn. Na en kele technische beschouwingen als over staalconstucties in den vliegtuigbouw, de beteekenis van secundaire luchtstroomen voor het zweven en een beschrijving van het En gelsche Bristol type 118 vliegtuig, volgen enkele korte bijdragen, waarvan vooral le zenswaard is die van den K. L. M -vertegen woordiger te Hamburg, den heer Laponder, over de merkwaardige nevelbes trijdings proeven die in Duitschland met succes onder nomen zijn door professor Wieland. Belang wekkend is de historische beschouwd over het werk van den Joodschen luchtsehiupionier Davod Schwarz, die reeds in 1897, vóór Zeppelin diens eerste bestuurbare op stapel zette, in Duitschland een geheel metalen luchtschip bouwde. Het nummer, dat weer fraai geïllustreerd is, besluit met het geven van het volledige eindverslag van de Ne- derlandsche commissie die een onderzoek in stelde naar de oorzaak van het vliegongeval van de PHAFO te Bangkok. BERGEN. Het crisiscomité. Heden hadden wij een onderhoud met den penningmeester van het crisis comité, notaris van Riet, die ons mede deelde, dat tot heden bij het comité aan vrijwillige bijdragen een bedrag van 1500 is ingekomen. Dit geld is voor allerlei sociaal werk gebrilikt o.a. ook door noodlijdende boertjes kunstmest te verschaffen en aan noodlijdende gezinnen voedsel, brandstof en klompen. Het geld is nu echter op en de nood nog lang niet gelenigd. Verwacht mag worden dat integendeel de eischen aan het comité te stellen hooger worden, aangezien tot nog toe de gemeente door werkverschaffing de nood tengevolge van werkloosheid heeft bestreden, welke werkverschaffing aan het eind dezer week wordt stopgezet, terwijl het wel vast staat, dat de werkloozen niet allen bij particulieren werk zullen vinden. Om het aan het comité mogelijk te maken de hulpverleening voort te zetten heeft mevrouw van Reenen—Jurriaans, de echtgenoote van den burgemeester, op verzoek van het comité, het initiatief genomen tot bet vormen van een dames- collectrice-comité, dat dezer dagen bij de burgerij voor het crisiscomité zal collec teeren. Het staat wel vast, dat bijna een ieder door de crisis zijn inkomen heeft zien verminderen, doch waar het hier geldt de leniging van de eerste nooddruft van een groep medeburgers en een pogen om kleine zelfstandige producenten staan de te houden, daar vertrouwen wij er op dat de dames, als ze straks komen col lecteeren, de gewenschte bijdragen zul len ontvangen. Ook de arbeiders, die nog geregeld werken, breuge een offer .Veie kleintjes maken ook één groote. DE STREEK. Op de veilingen van gesproten pootaard- appelen was een groote aanvoer Ongeveer 3200 bakjes werden geveild. De prijs was eebter zeer laag; slechts 20 tot 60 cents per bak. ZWAAGDIJK. Verschillende tuinders zijn van m-tning. dat het tulpenbeschot dit jaar slecht zal zijn, doordat het euvel van éénbladers veel vuldig voorkomt. HOORN. Alhier zijn drie inwoners aangehou den, die verdacht worden van yier in braken. welke den laatsten tijd m de binnenstand werden gepleegd. Zij zijn nu bij het lichten van een lade in tien groentenwinkel van den heer Mak aan het Gerritsland gesnapt. Alle drie perso nen zijn naar het huis van bewaimg e Alkmaar overgebracht. In den ouderdom van 70 jaar is te Nij megen overleden de heer Klaas de Jong iz„ oud-lid van de Prov. Staten van Noord- Holland, en hoofd eener groote export-zaak in kaas hier ter stede. GROOTSCHERMER. Men schrijft ons: De heer M. Kooger heeft na 26 dienst jaren ontslag genomen als lid van den Raad van Toezicht bij de Boerenleen bank. De heeren J. Waterdrinker en A. Wie- dijk werden als bestuursleden herkozen. In plaats van den heer Waterdrinker, die zich niet meer beschikbaar stelde als voorzitter der bank, werd gekozen de heer W. Schermerhorn Dz BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ALKMAAR brengen ter algemeene ken nis, dat in het Gemeenteblad Nr. 1275 is op genomen het besluit van den Raad dier ge meente van 18 Februari j.1. inzake de Salariskorting personeel Gymnasium, Handelsschool en Handelsavondschool. Dit besluit is heden afgekondigd en gedu rende drie maanden ter gemeente-secretarie ter lezing gelegd. Het is daar tevens in afdruk, tegen be taling der kosten, verkrijgbaar. Alkmaar, 9 April 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. De Valk is gister op de thuisreis uit Bang kok vertrokken en te Calcutta geland. De Uil is op de heenreis gister uit Athene vertrokken en te Cairo geland. De Raaf is Zondagmorgen op de terugheis om 9.44 uur te Marseille opgestegen en is des middags le 14.43 uur op Schiphol aange komen. De bemanning van dit vliegtuig be stond uit de heeren Pellens, eerste piloot, Hulsebosch, tweede piloot, Huut, mecanicien en Siemer, marconist. TWEE MILITAIRE VLIEGTUIGEN NEERGESTORT. Zaterdagmorgen zijn tijdens een eskader oefentocht van het 34ste vliegregiment twee militaire vliegtuigen met elkander in botsing gekomen en neergestort Drie der inzittenden slaagden er in zich met hun valschermen veilig te deen dalen. De vierde werd dood onder de overblijfselen van zijn machine te voorschijn gehaald. De beide vliegtuigen waren op het dak van de vliegerkazerne ge vallen en werden volkomen vcnield. VLIEGTUIGONGELUK IN THURINGEN. Gisteravond cegen 18 uur is op het vlieg veld Gera een ernstig vliegongeluk gebeurd. Het sportvliegtuig D. 1919 van het technicum Frankenhausen am Kyffhauser is van een hoogte van ongeveer 100 M. neergestort. De piloot. Ernst Tolksdorf, een student van het technicum en zijn begeleider, waren op slag dood. Het vliegtuig werd volkomen vernield. Tolksdorf was een der beste jonge Duitsche vliegers. Hij was reeds versierd met het zilveren piloten-insigne. Voor den nieuwen cursus van de Ulo- schooi te Schagen, die op 1 Mei aanvangt, hebben zich 29 leerlingen aangemeld, n.1. 16 uit Schagen en 13 uit de omgeving. Voor het examen Rijks Tuinbouwschool voor de bloembollenteelt te Lisse slaagde de heer C. H. Piepers van Castricum met aan- teekeiiing voor Engelsch, Fransch, Duitsch en Zweedsch, stenografie en machineschrijven. In „de Westerburch" te Beveiwijk, waar zij hare laatste levensjaren gesleten heeft, is Zaterdag overleden mej. P. v. d. Werff, die van 1890 tot aan de opheffing der school het openbaar onderwijs gediend heeft. Voor dien tijd was zij nog verbonden aan een toentertijd te Beverwijk gevestigde kost school van wijlen den heer Julius. Voor het op hem uitgebrachte beroep (toez.) tv Beverwijk heeft ds. Dekker uit Weesp bedankt. Na een 5-jarig verblijf als Nederl. Herv. predikant van Beverwijk nam ds. Jac Poort naar aanleiding eener leesrede, gehouden uit het boek Hebreen, hoofdstuk 12, vers 3 28 „Laat ons de genade va_.houden" wegens vertrek naar den Haag Zondagmiddag in een tot aan de uiterste hoeken bezet kerkgebouw afscheid van zijn gemeente. Na afloop der predicatie richtte hij zich tot het hoefd der burgerlijke gemeente, v. ien hij dank betuigde voor ondervonden mede werking. Oudergewoonte spi k hij in gelijken geest tot alk kerkelijke autoriteiten. Daarna sprak liej lid der kerkvoogdij, de heer Blauw, den scheidenden leeraar toe naar aanleiding en in verband met een paar jaar terug door de gemeente aan ds. Poort geschonken symbolisch schilderstuk dat tot de sieraden van het bedehuis gerekend mag j worden. Als ring collega was het ds. Hovy uit Wijk- aar-Zee-cn-Duin. die om. ds. Poort een der oprichters van het weekblad „de Vuurtoren'' herdacht en die daarin zijne veelvuldige ver schenen pennevruchten naar voren bracht. Nadat de gemeente hem nog Ps. 134 vers 3 had toegezongen, stroomde 'het kerkgebouw langzaam keg. BEROEP AANGENOMEN. Ds. J. H. W. Warners van Geervliet heeft het beroep naa; di herv. gem. te Alkmaar aangenomen. De heer A. F. Franse, onderwijzer aan de R.K. school te Egmond aan den Hoef is als zoodanig benoemd aan een r.k. school te Amsterdam. LUTH. PRED1KANTEN-VEREENIOING. De Luth. Predikantenvereeniging heeft tc Amsterdam in de Consistoriekamer der Her steld Ev. Luth. Kerk haar 105de vergadering gehouden. Voorzitter was dr. C. F. Wester- mann, uit de hoofdstad. Ds? B. E. J. Bik uit Enkhuizen hield een referaat over: „het gebed voor de afgestorve nen". In de middagvergadering hield prof. dr. J. W. Pont een inleiding over „ambt en ambtsdrager". Op beide referaten volgde een geanimeerde gedachtenwisseling. TOT ANDERE GEDACHTEN GEKOMEN. Ds. Jaspers verzoekt zijn afzet ting ongedaan te maken. Naar „De Standaard" uit betrouwbare bron verneemt, heeft ds. J. L. Jaspers, on langs door de Classis Arnhem der Geref. Kerken van den Dienst des Woords afgezet, zich met een betuiging van leedwezen en volledige erkenning van berouw over zijn daden, tot de Classis Arnhem gewend met het verzoek, zijn afzetting ongedaan te ma ken. COMITÉ VOOR TOONEEL- U1TVOERINGEN. Donderdag 14 April gaat als vierde abon- nementsvoorstelling Bruno Franks „Een lieveling vart het Publiek". Dit stuk is in het begin van dit seizoen te Berlijn door de be kende Fritzy Massary gecreëerd en is vrijwel door geheel Duitschland de „Schlager" van hef jaar geworden. Met Fdentje de la Mar en Adolf Engers in de hoofdrollen, is het stuk ook hier met buitengewonen bijval ontvangen Cornelis Veth o.a. schreef in de Telegraaf: Als Bruno Franks blijspel niet een succes voor dit gezelschap wordt, weet ik er heele maal niets meer van. Zeiden heb ik zoo aan houdend en gul hooren lachen en zelden zoo hartelijk mee moeten doenDe groote ge vierde filmster Nina kan niet jxrsoonlijk vermoeiende en soms halsbrekende avonturen medemaken, die de cineasten voor haar heb ben bedacht. Er is uit achthonderd meisjes een uitgezocht, dat genoeg op haar lijkt om nu en dan haar plaats in te nemen Fientje de la Mar speelt beide rollen, zij gaat de kamer uit, als de gracieuse en begaafde diva en komt dadelijk terug als de brutaal-verlegen. opgewonden, en een tikje vulgaire juf. De metamorfose is even snel als volkomen Een blijspel dat, zoo levendig en raak- typeerend gespeeld als het hier is, een pret tige stemming achterlaat, ook omdat de schrijver met zijn spot om deze wereld van schijn en verdwazing, zich daarboven weet te verhefien. Een schoone wraak van het tuoneel op de film, die het in haar zwakste zijde aantast. Het comité heeft besloten een poging te doen de belangstelling voor den goedkoop- sten rang te vergroeien door de daarop nog vrije plaatsen beschikbaar te stellen 0.85 (alles inbegrepen ook plaatsbespreking). Als deze proef slaagt, hoopt men dezen maat regel het volgende seizoen te bestendigen, waardoor men in de toekomst op den derden rang elke voorstelling apart voor zeer lagen prijs zal kunnen bijwonen. maagpillen zijn inderdaad hel meest ideale middel ter bevorde ring van een normalen stoelgang. Gemakkelijk in te nemen, aangename smaak, verwekken geen krampen. f 0.65 per flacon. Er zijn echter nog meer bewoners van den huize Berner. Daar is in de eerste plaats de broer van mevrouw Berner, oom Karei, die door den oorlog uit België verdreven in het huis van zijn zuster een onderdak heeft ge vonden en daar de toeverlaat is geworden van zijn nichtje Phyllis. Dan is er nog een Belgisch uitgewekene mevrouw van de Brcecke als logée, die door gaat voor een jonge weduwe, maar inder daad is een oud vriendinnetje van den heer Karei en door het (oeval in hetzelfde huis beland als hij. Als Phyllis zich er bij oom Karei weer eens over beklaagd, dat haar verlangen ver liefd te worden, zoo weinig resultaat heeft, merkt ze plotseling, dat niet alleen oom Ka- rel, maar ook zij verliefd is. Nu zorgt de Belgische voor de climax, want net als zij haar arm oKarel's hals slaat, komt Phyllis binnen en deze neemt geen blad voor de mond en maakt aan alle schijn een einde. Het gevolg is, dat de verlo ving afraakt, dat madame van de Broecke vertrekt en dat oom Karei zijn geluk elders gaat zoeken. Een onderhoudende vlot gespeelde comedie en uitmuntend gefegiseerd door de heer Eli Prins; aan succes ontbrak het dan ook zeker niet. Mej. J. Greeuw speelde op heel natuurlijke en fleurige wijze de hoofdrol, ze was een echt vlotte Phyllis. die zich maar heel weinig laat intimideeren door het gepieker van mama en verloofde. De rol van oom Karei was het,deel van den heer P. Hop, die er echter niet volkomen in slaagde het type te treffen van den oom, die in de familie bekend staat als een „mau- vais sujet", maar die desondanks toch nog zoo kwaad niet is. Heel goed spel leverde mej. M. Ven als de levendige en ongegeneerde Vlaamsche en ze sprak een Vlaamsch, zooals men dat in Alk maar nooit hoort. Verder waren niet onverdienstelijk de hee ren H. Hennes en F. van der Molen, achter eenvolgens als de verliefde student en de cor recte huisknecht. ALKMAAR, 11 April 1932. Op de hedw gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 56 Vette koeien 120—250 handel matig; 5 Vette kalveren 35—ioo' vette kalveren per K.G. 0.60—1; 134 Nuchtere kalv., slacht 2—ƒ10, fok 10— 20; 785 Vette varkens (zware) per K.G, 20—25 cent; Zouters 19. Handel zeer stug. BROEK OP LANGENDIJK, 11 April'32 Langendijker Groentenveiling. 36000 K.G! Roode Kool le s. 0.802.60; 50.000 K G. Gele Kool 0.90-/ 2.70; 365000 K G. Deensche Witte Kool 0.80—1.60; 675 K G. Uien 10.50, alles per 100 K.G. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 11 April 1932. Op de heilen gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 520 vette koeien, le kw. 70 —76 cent, 2e kw. 56—66 cent, 3e kw. 44— 54 cent en mindere soorten 32—42 cent per K.G slachtgewicht; 100 Melk- en kalfkoeien iQO—280; 195 Vette kalveren, le kw. 56 —62 cent, 2e kw. 48—54 rent, 3e kw. 30— 46 cent per K.G. levendgewicht; 150 Nuch tere kalveren 150500; 1000 V eesch- varkens, wegende van 90110 K.G. 2628 cent, zware varkens 24—26 cent, vette var kens 22—24 cent, per K G. slachtgewicht; 33 Paarden 50— f 125. Runderen met flinke aanvoer en stugge handel en lage prijzen. Vette kalveren voor de Maandag groote aanvoer met vlugge handel en lage prijzen. Varkens met flinke aanvoer met slepende handel en lage prijzen. NOORDSCHARWOUDE, 9 April '32. 4000 K.G. Uien, Drielingen 6.90—7.20, Uien 9 70—10.30, Grove Uien 9.30— 10.30; IOO K.G. Peen 3.60; 2000 K.G. Kroten 1.40—1.80; 247100 K.G. Roode Kool f 0.702.90. doorschot 0.60— 2.3Ó; 239000 K.G Deensche Witte Kool f 0.60—f 1.60, doorschot 0.601.10; 85000 K.G. Gele Kool 1.40—3.10, door- schot 1 70—1.90 en taaie gele 1.30— 2.60, alles per 100 K.G. WARMENHUÏZEN, 9 April 1932. Roo- de Kool le s. 0.60—2.70, 2e s. 0.60— 1.80; Gele Kool le s. 1—/ 2.70, 2e s. f 0901.50; Witte Kool le s. 0.70— 1 30, 2e s. 0.60ƒ0 80; Uien 8.50— >8.60. Aanvoer: 106200 K.G. Roode Kool; 18600 K.G. Gele Kool; 79700 K.G. Witts Kool; 950 K.G. Uien. TOONEELUITVOERING VAN T.O.P. I Zaterdagavond sloot de tooneelvereeniging T.O.P. haar reeks voorstellingen van dit sei zoen met de opvoering van „Phyllis", een co medie in drie bedrijven van mr, C. P. van Rossum. Phyllis dan is de vroolijke dochter vaneen minder vroolijk echtpaar en ze heeft een kwaal, die maar weinig menschen bezitten, n.1. deze: ondanks haar negentien jaren is Phyllis nog nooit verliefd geweest en het ziet er niet naar uit, dat ze het ooit zal worden. Met dit gevolg natuurlijk, dat de een na de ander valt als slachtoffer van haar charman te onverschilligheid. Dit alles maakt, dat mama Berner in voort durende ongerustheid verkeerd over het toe komstig lot van haar dochter en er eindelijk toekomt Phyllis eens geducht onder handen te nemen of men met ernstig trach- op de som te nemen of men met ernstig trach ten ook misschien verliefd kan worden en ze verlooft zich met Frits van Sweecken, een fi guur waar de heer P. Haasbroek, juist zooals de bedoeling was, een zeer verlegen jongeling van maakte. Mama denkt dat alles nu in orde is en dus denkt papa dit ook. Want mevrouw Berner is een vinnige oude dame en mej. Greet Jon- ges maakt er een echt type van, een type, dat we jammer genoeg in de werkelijkheid zoo af en toe wel eens ontmoeten. De heer P. Lely als Theodoor Berner is haar geestig tegenspel heelemaal waardig, hij is overal de kinderlijke oude heer, die van de realiteit niet het minste benul heeft, wat natuurlijk aanleiding geeft tot allerlei komi sche situaties. Samen zorgde dit stel er voor, dat de lachspieren van het talrijke publiek werk kregen te verrichten. (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEEN1NGEN. 5 0/0 Nederl. 1932 4'A Nederl. 1917 4 1931 B ANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Haneldsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Delft Cert. Küchenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Betbleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U S. Leatber Zweedscbe Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V A Java Cultuur t B Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr, Kon Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadiadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabasb *Exdividend. fExclaim. PROLONGATIE Vorige Vorige koers Koers van heden te: pl.m. 1.30 pl.m. 1.45 pl.m. 2.00 pl.m. 2.15 48% 55% 45% 263/, 25-| 25% 44% 3 90 55-3 101% 99-100 53'/,-4 100 54 63/, 11% 1% 15% 5 ïï-i 15%% 43/, Hi-%6 4| •11Ao 35'/, 6% 1% 19/*.. 159 105 62 37% 1551-61 1541-51 155-1/, 102 10 70 103 104-3/, 109 122 75 119 21 i 120%% 72% 120% 30 7 8 5 O 48% 100 7 103 125 - 60 2%e 29/l« 99^6 96% 65 47i/a 533/, 92 25 19% 44% 2% 8'% 54% 9*% e%6 iJVis 14% 4 34%6 5% 1% 10 155»/, 107 63 368/4 22 60 97 10% 71 107% 119% 74 5 215/i6 293/, °Vl6 7%6 b%6 9/16 28/, 27» 8% 10'/» 47'/» 98 78/, 102'/» 125 538/, 7% 59'/, 2% koers 1 pCL Heden 1 pCu WISSELKOERSEN AMSTERDAM. (Belga) Londen Berlijn Parijs Brussel Bazel Weenen p. Sch, Kopenhagen Stockholm Oslo New-York Italië NIET OFFICIEEL. 100 Vorige koers 9.36'/, 58.55 9.75 34.57% 48.05 35 25 51 00 48.75 48.90 246.% Koers op heden 2 uur 9.36 58.50 9.74% 34.59 48 06 51 48.50 48- 246 12.73

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 9