Mkmaarsclie Courant. Groots Voorjaars-Veemarkt. SPORT EN WEDSTRIJDEN. Nederland slaat België met 2-1. Honderd rier en dertigste Jaargang. Een overwicht van Nederland in de eerste helft. België maakt in de tweede helft gelijk. De winnende goal van Adam. Een han dige Belgische grensrechter I EEN VERDIENDE OVERWINNING. No. 91 1932 Maandag 18 April De Directeur van het Marktwezen te Alk maar brengt ter algemeene kennis, dat ter gelegenheid van de groote Voorjaarsmarkt op WOENSDAG 20 APRIL a.s. het vee, het welk men niet per vaartuig naar de markt brengt, alleen aangevoerd mag worden langs den HELDERSCHENWEG. over de HEI- LOOERBRLG. de SCHERMERVLOTBRUG of over de FRIESCHEBRUG. Aanvoer van vee over de Bergerpoort, de Emmabrug, de Popmansbrug of de beide rustieke voetbruggen is verboden. Het vee vanaf den Schermerweg naar de warkt gebracht moet over de SCHERMER- VLOTBRUG en den ACHTERWEG worden vervoerd. Vaartuigen met voor de markt bestemd vee moeten gelost worden aan de Handelskade, de Havenmeester zal de ligplaatsen aanwij zen. In verband hiermede zullen, voor zooveel noodig, de schepen welke een ligplaats aan de Handelskade hebben, op aanwijzing van den Havenmeester tijdelijk worden verlegd. Het vee langs den Helderschenweg en per vaartuig aangevoerd aan de Handelskade mag alleen naar de markt worden gebracht over de Korte Nieuwesloot van de Handels kade af. Bij de Schermervlotbrug, de Frieschebrug, de Heilooërbrug en aan de Korte Nieuwesloot zal het aan te voeren vee deskundig worden onderzocht, en zal het verschuldigde markt- geld moeten worden voldaan. In het algemeen mag men geen vee ter markt brengen zonder voorafgaand deskun dig onderzoek en betaling van het marktgeld De toegangen tot de markt zullen worden opengesteld op WOENSDAG 20 APRIL des voormiddags 7 uur. Na 10 uur wordt geen vee meer ter markt toegelaten. Voor het plaatsen van het vee worden aan gewezen de DIJK, het WAAGPLEIN, de ver- I bindingsweg van dit plein met de Gedempte Nieuwesloot en de Gedempte Nieuwesloot. De Directeur voornoemd, D. SCHENK. VOETBAL. (Van onzen eigen verslaggever Een internationale wedstrijd brengt altijd een ongewone, doch buitengewoon gezellige sfeer met zich mee. Die sfeer vindt men niet alleen in de hoofdstad van ons land, maar eigenlijk in alle plaatsen en gehuchten van het land. De radio heeft daar voor gezorgd. Men zit, als men geen kaarten heeft kunnen be machtigen, in de huiskamer en wacht vol spanning op het moment, dat de radio op het stadion is ingesteld. 't Is al lang geleden, dat de radio voor het eerst gebruikt werd voor de repor tage. Hollander, de populaire verteller, was de eerste, die een voetbalwedstrijd versloeg. En met suc„es! Zelfs was het succes zoo groot, dat er stemmen op gingen om de radio maar te verbieden, omdat deze wel eens een groote concur rent zou kunnen blijken! Gelukkig bleek dat niet juist. Integendeel, door de radio is de belangstelling voro de interland wedstrijden zoo mogelijk nog grooter geworden! De K. N. V. B. hoeft dan ook feitelijk nimmer ongerust te zijn: het stadion zal wel steeds veel te klein blijken, om alle liefhebbers te kunnen bevatten. En zeker a.s België hier komt, zal het stadion maar een klein percentage van het aan- 1,1 toeschouwers kunnen bevatten, dat er graag zou willen komen. Zoo ook nu. Ondanks de uitbreidingen op de wieler baan bleek de aanvrage veel te groot te zijn en tienduizenden moesten teleurge steld worden. Gelukkig was de radio ook nn weer in actie en niet alleen Hollander kon lustig babbelen, ook de K. R. O. zond den wedstrijd uit bij monde van den heer Nortier, den vroegeren secretaris van de K. N. M. V. Hoe of die twee het gisteren gemaakt hebben, weten wij niet, om de doodeen voudige reden dat wij zelf in het stadion zaten. o Moeten we nog een praatje maken over de kaartenmisère? Moeten we nog ver tellen, dat de goedkoopste zitplaatsen voor 10 a 12 en de staanplaatsen voor 8 verhandeld zijn? Och, men kent dien toestand wel. Wat we echter min stens zoo erg vinden als het opkoopen van kaarten, is 't minder sportieve ge baar van zeer velen, die kaarten krijgen op de manier, die zeker niet juist is. We hebben er als eens meerop gewezen, da.t er nog te veel menschen bii een intei - land-wedstrijden kaarten hebben, die ze alleen maar voor de mode gebruiken. Of zegt het soms niets, als een dame bij de pauze aan haar geleider vraagt: ,,hoe of 't nu staat?" „Of Neederjand nu voor of achter staat?" enz. enz. De tienduizen den, die Zondag aan Zondag hun club aanmoedigen, en waarvan een groot per centage graag zoo'n interland-wedstrijd zou willen zien; de duizenden voetbal lers, die elke week spelen en waarvan honderden o zoo graag een Nederland- België-ontmoeting willen zien; ze komen er niet aan te pas. Menschen. die nooit 'n gewonen competitiewedstrijd zien, ja, die zitten op de tribunes: de echte voet baller en de echte supporters, zij, die uet voetbal in stand houden, practisch, mo reel, financieel, zij moeten ruimte maken voor anderen. We Weten wel, dat daar weinig aan te doen is. En degene, die een afdoende op lossing zou kunnen vinden, verdient zeker het eerelidmaatschap van den K. N. V..B.!-- —O We zaten dus in het stadion, dat on danks de volte (geen plaatsje was onbe zet!) koud was. Een gure wind ^J061 schuin over het veld en blies dwars dooi de hooge tribunes. En de Amsterdam- sche politie, die behalve voor het ver keer ook voor de muziek zorgde, kon ons niet warm maken, hoe gezellig de marschen ook klonken. 't Zal zoo ongeveer 5 voor half drie ge weest zijn, toen de Blauw-Wit-eerewacht zich opstelde. Precies drie seconden la er een applaus en gejuich: de entree der Belgen. Muziek lilmen, foto-ën enlostrappen. Een luider applaus verkondigde even laier de komst der Nederlanders aan. Dezelfde geschiedenis herhaalde zich. Dan de toss; v. Heel raadt verkeerd en Nederland mag tegen den schuin over 't veld staanden wind in spelen. O Beide elftallen hebben geen wijziging ondergaan en stellen zich dus als volgt op: Nederland: Van Male (Feijenoord) Weber v. Run (A.D.O.) (P.S.V.) J. Paauwe Anderiessen Van Heel (Feijenoord) (Ajax) (Feijenoord) Adam Mol (H.V.V.) (K.F.C.) (Unitas) (Xerxes) (D.H.C.) Wels Lagendaal v. Nellen Scheidsrechter Ruoff (Zwitserland) Bastin Cappelle Versyp (Antwerp) (Standard) (F.C.Brugge) Grimmonprez Voorhoof (R.CGent) (Liersche) Claessens Hellemans Simons (Union) (F.C.Mechelen) (Antwerp) Dedeken Lavigne (Antwerp) (R.C.Brussel) Van den Berghe (DaringC.B.) België. Klokslag half drie brengt Langendaal den bal aan het rollen en dadelijk zit Nederland in den aanval. Een voorzet van v. Nellen belandt reeds onmiddellijk in de veilige handen van v. d. Berghe. Hij blijft echter niet lang werkeloos, want Lagendaal krijgt weer een bal, zet door naar Wels, die voor zet. Lagendaal vrngt op en schiet, zwaar gehinderd, langs het doel. Even zien we dan de lin kervleugel van de Belgen den bal op brengen, maar Weber ruimt het veld. Dan is het woord weer aan de Oranje mannen. Een voorzet van v. Nellen stopt v. d. Berghe en een volgende voorzet schiet Lagendaal naast het doel. Adam goochelt dan heel handig en legt een paar Belgen ii de luren, maai de aanval loopt dood. Plotseling een doehvorsteling voor het Belgische doel. Paauwe neemt een vrije trap en er ont staat een gewirwar, waaraan v. d. Ber ghe een eind maakt en zijn voorhoede aan 't werk zet. Er is echter geen gevaar, want al heel spoedig heeft v. Male het leer te pakken. Nederland is voortdurend sterker. Toch schijnt het eerste doelpunt aan den an deren kant te komen, als de Belgische linker-vleugel snel doorbreekt 'en Grim monprez schiet. Precies naast de lat! Nog weer komt de Belgische linker vleugel terug, doch v. Run trapt het leer ver het veld in. Lagendaal krijgt het leer; er komt een kans' Hij schiet, doch raakt de bal slechts half Adam is er echter als de kippen bij en schiet op nieuw in, nu raak! En ofschoon Lagen daal de bal nog een tikje geeft, is het pleit al beslist en Nederland leidt met 10. Er is dan 10 min. gespeeld. Even wordt gestopt voor v. d. Berghe, dit geblèsseerd is, maar weldra speelt hij weer. Nederland valt opnieuw aan. Weer zet Wels voor en kopt Lagendaal in maar Dedeken brengt even mooi redding. Er volgt dan een felle Belgische aanval, mooi opgezet en't is corner. Hoe en waarom, weten we niet. Bastin neemt de hoekschop zeer fraai en het leer suist viak voor ons doel. v. Male zal het weg stompen, doch mist. Gelukkig ziet van Run het gevaar ende bal is al weer verhuisd naar de Belgische helft. Jam mer, dat v. Nellen buitenspel staat, zoo dat de aanval op niets uit loopt. Neder land komt echter weer terug Mooi wordt er samengespeeld en Lagendaal krijgt een kans. Een schot.net over de lat! Dan probeeren de Belgen het, maar nu is het Anderiessen, die tot twee keer toe zeer fraai redt en daarbij niet vergeet, de bal te plaatsen. Weer komt er een kans. maar Mol is even te langzaam. Onze half-linie beheerscht het geheeie veld en stelt de voorhoede in de gelegen heid, om steeds weer opnieuw aan te vallen. En zoo kan Langendaal weer een voorzet opvangen en inschieten, v. d. Berghe redt met veel moeite. Een volgen de aanval schiet v. Nellen huizenhoog over. Een paar vrije trappen (een voor België en een voor Nederland) brengen geen succes en dan mag de Belgische grensrechter een gejoel en gefluit van het publiek in ontvangst nemen wegens chauvinistische neigingen! Ettelijke keeren dan schijnt onze voorhoede bui ten spel gezet te worden, wat niet de meening van het Nederla dsche pub'iek is. Ondanks dit. is en blijft Nederland sterker en slechts enkelkeeren kan van Ma e zijn talenten toonen. Dat doet hij bij een corner die hij wegstompt en die Run verder verwerkt. Bijna denken we dat Lagendaal de score zal verhoogen als hij zich door de verdediging wringt en een hard schot inzendt. Met veel geluk redt v. d. Berghe echter, die een paar warme vingers krijgt Nederland probeert het nog eens. Maar de Belgische grensrechter „ziet" allerlei overtredingen en maakt het zoo er dat hij zelfs van den scheidsrechter een standje krijgt. Er volgen nog een paar aanvallen van weerzijden, maar de verdedigingen zijn te sterk zoodat het met de rust 10 voor Nederland is. Dat Nederland een voorsprong heeft, is meer dan verdiend, maar de voor- .sprong is niet zoo groot, dat we gerust kunnen zijn. Ieder schijnt bevreesd te zijn voor de fatale inzinking in de twee de helft. De tweede helft begin echter met een paar goede Nedex-landsche aanvallen. Adam vertoont een serie goocheltrucs, die wonderlijk goed gelukken en die hem tot vlak voor het Belgische doel bren gen. Een boogschot volgt, maar de lat brengt redding. Een volgende aanval geeft aan Lagendaal een kansje, maar hij krijgt geen seconde vrij spel. Dan wordt België sterker en Bastin rent op ons doel af. Een schot volgt, doch de paal ketst het leer achter de oud-lijn. België wordt sterker en diverse aan vallen volgen. Sporadisch komt de bal bij Lagendaal c.s. Steeds is Bastin in actie en onze verdediging moet alle zeilen bij zetten, 't Lukt echter heel best en vooral v. Run is nu enorm op dreef. Telkens weer redt hij. Een andere aan val wordt door Capelle besloten met een huizenhoog schot, dat over de doellat suist. Dan zal Basting het doen, maar ook diens schot is te hoog. De Belgen zijn nu absoluut sterker, al ondei nemen de Nederlanders ook nog enkele aanvallen, die echter vooral door den Belgischen grensrechter om hals worden gebracht. Dan komt het! België valt aan en er ontstaat een doelworste- ling voor het heiligdom van v. Male. Weber tracht te redden, doch valt; van Male loopt uit, maar Capelle is er nog vlugger bij en schiet onbedreigd in het Ned. doel. De stand is lelijk! Er is dan 20 minuten gespeeld. Deze gelijkmaker brengt leven in de brouwerij. Nederland komt nu plotseling weer in den aanval: Maar weer helpt de B.-grensrechter zijn elftal en de kansen gaan zoo voorbij. Dat gebeurt nog een paar keer, terwijl de scheidsrechter eenige vrije trappen uitdeelt wegens overtredingen van de Nederlanders. Maar dan wordt Lagendaal gekraakt op minder fraeie manier en zietde scheidsrechter laat doorspelen! Hij valt uit en Volkers neemt zijn plaats in. Mol wordt mid-voor. Bastin valt aan, doch Weber redt. Dan vangt Adam den bal op en goochelt door alles heen. Zijn schot gaat echter naast. Weer sjouwt Adam met den bal en forceert nu een corner. Wels plaatst die zeer goed, doch de Belgische backs redden. Het leer komt echter bij van Heel, die opnieuw voor 't doel plaatst. Terwijl v. d. Berghe de bal wil vangen, ijlt Adam toe en verrast den Belg; de bal glijdt uit zijn handen en met de borst duwt Adam het tweede Ned. doelpunt in het Belgische doel. Na 33 minuten is de stand dus 21. 't Spel wordt nog vuriger en nog snel ler. 't Publiek wordt nu echt enthousiast. België geeft echter niet op en probeert v. Male te verschalken. Een aanval van het binnentrio wordt gevaarlijk, v. Male loopt uit en trapt het leer voor de voeten van Capelle weg. Dan volgen verschil lende Ned. aanvallen en uit een daarvan forceert v. Nellen corner. Reods wijst de scheidsrechter naar de hoekvlag, doch p;otseling verandert hij van meening en België mag een doelschop nemen! Een volgende aanval strandt op bui tenspel van Eïjna geheel onze voorhoede en dan probeert v. Heel het alleen. Hij passeert alles, doch wordt vlak voor het B.-doel gehaakt en valt. v. d. Berghe werkt weg, zonder dat er gefloten wordt. Er volgt een Belgische aanval uit en Capeile ziet een kans. Hij schiet hard in, doch v. Male duikt naar het bedreigde punt en wipt net leer corner. Deze le vert niets op. Dat is de laatste kan van België. Met Nederland in den aanval komt dan het einde, ongeveer 3 minuten te vroeg. Hoe er gespeeld is. Tja. hoe er gespeeld is! Eerlijk gezegd, de wedstrijd in Antwerpen had groote verwachtingen voor deze van gisteren gebracht. En daardoor wellicht heeft deze wedstrijd eenigszins teleurgesteld. Maar toch, de wedstrijd heeft zeer vele goede momenten gehad. Over t alge meen was Nederland het sterkste en al leen was het jammer, dat er weer een fatale inzinking komt. Dat kostte weel een doelpunt en het had wel eens kun- nen gebeuren, dat een tweede doelpunt daaraan toegevoegd was. Gelukkig was het tegeupunt der Belgen voor de onzen blijkbaar het sein, om met nieuw e ijver aan te vatten. Het groote verschil tusschen de Belgen en de Nederlanders lag wellicht hierin, dat Nederland een beter elftal had, dat onze ploeg beter op samenspel was inge steld. Dat is het nut der vele oefenwed strijden. Onzen ploeg speelde eei. vlotten wed strijd en maakte o.i. alleen die fout, dat er te veel op Lagendaal gespeeld werd. En deze werd te veel, te zwaar gedekt door de aalvlugge achterhoede der Bel gen. Van Male heeft zijn doel goed verde digd, al maakte hij een paar foutjes. Ze waren echter niet oorzaak van doelpun ten. Verder heeft hij getoond, v. d. Meu- len goed te kunnen vervangen. Zijn spel is soepel en rustig; zijn uittrappen bui tengewoon. Van Run was goed op dreef. Hij heeft, vooral in de periode van Belgisch over wicht. zeer fraai werk gedaan. Weber speelde met bravour en met succes. Te zamen was het achtertrio heel sterk, maar speelde het niet zoo fraai als eer tijds v. d. MeulenDenisv. Kol. Anderiessen speelde een van zijn bes te wedstrijden. Vooral voor de rust was hij prachtig op dreef. Hij ontkwam ook nu niet aan een korte inzinking in de tweede helft. De beide kanthalfs waren als altijd. Goede wijn behoeft nu een maal geen krans! De voorhoede. Lagendaal had een on dankbare taak. Men verwacht nu alles van hem en dat is mis. Hij kan niet al les doen. Lagendaal heeft niet gedoelpunt. Maar hij was en bleef steeds gevaarlijk, omdat de heele Belgische verdediging op hem was ingesteld Daardoor kreeg hij geen moment vrij spel, maar daar door was er voor de binnenspelers juist gelegenheid geweest, om te scoren. Dat deed Adam, dat deed Mol niet! Lagen daal is niet alleen een gevaarlijke schut ter, hij kan het spel ook verdeelen. Jam mer dat hij in de tweede helft moest uit vallen. Adam is de goochelaar, die een groote activiteit kent. Een geboren voetballer, die zijn plaats ten volle waard is. Hij maakte beide doelpunten, doordat hij snel en doortastend was. Verder was hij ook nu weer de schakel tusschen voor hoede en achterhoede. Wels is klein, dapper en vlug. En gevaarlijk. Van Nellen dito, maar toch hebben we dezen wel eens beter gezien. De zwakste was Mol, die het tempo niet kon volgen. Mol heeft een behoor lijke baltechniek, maar doet soms heel rare dingen. De Belgen waren zeer goed. Dat de achterhoede twee „invallers" had, heb ben we niet kunnen merken. Beide backs waren zeer voldoende in het ver dedigen. Alleen het plaatsen had beter gekund. Van de halflinie was de spil de beste. De beide anderen verzuimden wel eens hun aanvallenden taak. De voorhoede is goed, maar schiet veel te weinig en te onzuiver. Bastin was de gevaarlijke man. De rest zeer voldoende. De leiding was Ja, wat zullen we er van zeggen. De scheidsrechter floot o.i. veel te veel en onderbrak het spel daardoor herhaaldelijk. Daarbij kwam, dat hij zich verschillende keeren ver giste en dat hij zich te veel door den Bel gischen grensrechter liet beïnvloeden. Over 't algemeen was-onzen indruk, dat de scheidsrechter het spel te strak hield. Nederland werd eenige keeren de dupe van zijn vreemde beslissingen. En die Belgische grensrechter moeten ze in 't vervolg maar ir België laten. Die heeft gefantaseerd, dat het een lust was en hij deed dit 90 minuten lang! 't Was iemand, die zijn taak niet be greep. En aan hem lag het niet, dat Bel gië verloor! De stand is thans: Nederland 47 22 9 16 53 105—86 België 47 16 9 22 41 86—105 Een voorsprong dus van 12 punten! Wat er verder nog gespeeld is. In het Zuiden hebben nog twee promotie wedstrijden plaats gehad voor een plaatsje in de eerste klasse. De Valk ging bij Helmond op bezoek en wist een gelijk spel te bevechten. Een goed resultaat na de zenuwsloopende beslissingswedstrijden! (22). Juliana werd thuis geklopt door Middel burg met 53. Verder nog eenige wedstrijden om den K. N. V. B.-beker voor de derde ronde. Er werden' de volgende uitslagen ge noteerd S. A. V. M.-Kinheim 2—3 D. W. S.Rheden 1—0 ZaandijkZ. F. C. 13 r. W. V.—H. D. V. S. 0—3 GoudaSchinkelhaven 52 Van de vierde ronde zijn de volgende uit slagen bekend: RigtersbleekLonga 45 HeraclesNoordster 62 G. V! A. V.Dongen 13 Stedenwedstrijden in Amsterdam en Rotterdam, Zoolangzamerhand is het een traditie ge worden, dat ter gelegenheid van een wedstrijd NederlandBelgië (of omgekeerd) ook twee stedenwedstrijden gehouden worden, n.1. Ant werpenRotterdam en AntwerpenAmster dam. De Belgische voetballers waren deze week op bezoek bij hun Nederlandsche collega's en hebben de zaak eerlijk verdeeld. Zaterdag middag werd op het Ajax-veld tegen een sterk Amsterdamsch elftal gespeeld en de Amster dammers waren in uitstekenden vorm. Vooral de achterhoede met v. Kol aan het hoofd was prima en de Belgische voorhoede had weinig tegen hen in te brengen, 't Gevolg van een en ander was, dat Antwerpen met 21 den strijd verloor. In Rotterdam ging het slechter met de Neder landers. Een vrij groot Rotterdamsch elftal werd zeer verdiend door Antwerpen met 5—1 geklopt. De hoofdwedstrijd NederlandBelgië gaf dus ook t. o. v. de gespeelde wedstrijden den door slag ten gunste van Nederland. Hockey. Amsterdam wint den Bloemendaalbeker. De finale om den Bloemendaalbeker tus schen Amsterdam en Hilversum werd na eenige verlengingen gewonnen door Amster dam, dat dus een prachtig seizoen achter den rug heeft. Amsterdam won den hockey-dag, werd kampioen van Nederland en won nu ook den Bloemendaai-beker. Korfbal. W. K. kampioen van het Noorden. Gisteren is W. K. door een 9—O-zege op Leeuwarden voor de zooveelste keer kam pioen van het Noorden geworden. Het zal dus tegen Koog-Zaandijk moeten spelen om een plaatsje in de wedstrijden om het kam pioenschap van Nederland. Rozenburg is na 8 jaar weer gepromoveerd tot eersteklasser, dank zij haar 2—1-over winning. gisteren op Velox behaald. D. O. S. is door een 32-overwinning op Onder Ons kampioen van het Oosten ge worden. Om den Zilveren Molen. K. V. K. V. is niet bijzonder gelukkig ge weest met de loting voor de Zilveren Molen wedstrijden. Zoo had het tweede Zondag te spelen tegen A. D. O. S. II te Hoorn, een eerste klasser van de Noord-Holl. Korfbal- bond. A. D. O. S. wist dan ook in deze zeer plezierige, en sportief gespeelde wedstrijd een 6—0-overwinning te behalen. Kegelen. Het concours van den A. K. B. Te 12 uur zijn gisteravond de wedstrijden van den A. K. B., welke van 8 tot en met 17 dezer in het gebouw „De Unie" zijn gehou den beëindigd. De voorzitter van den bond, de heer Joh. Diepen, memoreerde het gezellig verloop, dat ook dit concours weer kenmerkte, dankte nogmaals allen, die hadden medegewerkt om de wedstrijden te doen slagen en wekte een ieder op om op de prijsuitreiking, welke Zondag a.s, in „de Unie" zal worden gehou den, aanwezig te zijn. Inderdaad de wedstrijden zijn geslaagd, telkens wanneer we 's 'avonds een kijkje kwamen nemen trof ons de aangename geest en niet in 't minst de sportieve verstandhou ding welke onder de Alkmaarsche kegelaars (ters) heerscht. De gezellige accommedatie, de uitstekende manier waarop al het kegel materiaal door den heer Witte wordt ver zorgd, dat alles werkt er zeker toe mee om reeds bij voorbaat het slagen van wedstrij den in de Unie te verzekeren. De vernieuwing der tusschen de bannen gelegen goten welke zoo juist vóór 't concours heeft plaats gehad, is ook hier een bewijs van. Zooals de niet-officieele stand hieronder doet zien, zijn er in de diverse afdeelingen weer heel veel veranderingen gekomen, de kampioenswedstrijd in 't bijzonder. De heer G. J. Genefaas behaalde hier met 9, 9, 9, 9, 8, 9, 9. 8. 9. 9, is totaal 88 hout, den len prijs. Ook de propaganda vrije-baan-wedstrijd, welke zich dit keer al in een bijzondere be langstelling mocht verheugen, staat hoog genoteerd. Het exceptioneel hooge hout (305) hetwelk de Damesclub „Onder Ons" in den eere- korpswedstrijd heeft gegooid is wel een bij zondere vermelding waard. Korps wedstrijd heeren. Ie pr. Koekoek I 330; 2e pr. Met z'n tienen I 307; 3e pr. Zou Er Kans Zijn? I 300; 4e pr. Op 't kantje af I 292; 5e pr. de Burg I 290; 6e pr. Op de Lat I 289; 7e pr. Koekoek II 288; 8e pr. Cubo I 287; 9e pr. Alcm. Victirx II 281; 10e pr. Hard gaat ie I (den Helder) 279. 2 Vijftallenprijs „Koekoek" 618. Eere-prijs heeren A. Köllmann 78. Eere-prijs heeren, welke niet in een vijftal uitkomen, C. Sieuwerts 66. Korps wedstrijd dames. Ie pr. Onder Ons 283. 2e pr. Men heeft ze niet aan een touwtje 250. 3e pr. Ophouden Wint 237. 2 Vijftallenprijs Ke Ki Ka 458. Eereprijs dames mevr. Kokkes 67. Eereprijs dames, welke niet in een vijftal uitkomen, mevr. W. Scheepmaker 63. Eere-corpswedstrijd heeren. Ie pr. Op de Lat I 315; 2e pr. Alcmaria Victrix II 305; 3e pr. Koekoek I 298. Eereprijs Eerewedstrijd. Z. E. K. Z 295; Koekoek II 294; de Burg I 287; Hard gaat ie I 285; A. K. A. I 279; Cubo I 273; Met z'n tienen I 233. Eereprijs Eerewedstrijd A. Köllmann 79. Eere-korpswedstrijd dames. Ie pr. Onder Ons 305; Men heeft ze niet aan een touwtje 273; Ophouden Wint 239. Eereprijs Eerewedstrijd mevr. v. d. Heu vel 70. Kampioenwedstrijd om den titel van kam pioen van den A. K. B. over 1932. Heeren: 1. G. J. Genefaas 88; 2. Joh. Die pen 87; 3. A. Köllmann 83. Dames: mevr. v. d. Heuvel 76. Propaganda Vrije Baanwedstrijd. Ie pr. L. Buijs 39, 36; 2e pr. Chr. Rolff 39, 35 2 X; 3e pr. S. Beuma Jr. 37 2 X, 34 2 X; 4e pr. M. de Haas Jr. 37, 30. Vrije Baan Seniores: 1. C. H. de. Lange 14 X 45; 2. A. Köllmann 9 X 45; 3. L. Boom 8 X 45; 4. Joh. Diepen 7 X 45; 5. G. J. Genefaas 3 X 45, 44 8 X; 6. M. Jim- mink 3 X 45, 44; 7. W. Scheepmaker 3 X 45; 8. J. Verweij 45, 44. Vrije Baan Juniores. 1. C. A. Witte 45 2 X; 2. B. Masée 45, 44 3 X; 3. Jac. v. Spanje 45, 44 2 X; 4. W. Worm 45, 44; 5. Luijting 45, 43; 6. H. du Crocq 45, 42 4 X; 7. J. Eicholt 44 2 X, 43 3X; 8. M. Bak 44 2 X, 42; 9. D. Groot (Den Helder) 44, 43 2 X; 10 P. Kokkes 44, 41; 11. P. de Vries 44; 12. H. v. d. Schilden 43 5 X. Vrije Baan Dames. 1. Mevr. Buijs 44, 43 2 X2. mevr. Met Smorenberg 44, 42 3 X3. mevr. Geus 44, 42 2 X4. mevr. Nordemann 43, 40; 5 mevr. Kokkes 42 2 X; 6. mevr. de Munk 42, 417. mevr. Köllmann 42, 39; 8. mevr. Met Swager 41 3 X.

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 9