Amsietdamsche Jieucs fBucgettijke. Siand JLackiBmcfUeti w.v. Perlak Vu con was verscheden, van dichtbij toe te jui- O. S. P. reeds boven dt 1000 gestegen was ll A n T 1 Cl li d O f* k*"O rt b 1? 1V1 rl /IT" It Cism K PPfl chen. Kort na afloop der huldebetooging féed de koninklijke familie in een open rijtuig uit, waarbij de duizenden haar luide toejuichten. Voorafgegaan en gevolgd door motorpoli tie werd een korte rijtoer door de binnehstad gemaakt, waarna de tocht voor het gebouw van het Roode Kruis aan de Princessegracht een einde nam. De viering van den princes9edag had ove rigens haar gewone verloop. Des avonds waren de departementen van algemeen be stuur op de gebruikelijke wij2e verlicht. Zoowel 's middags als 's avonds was het zéér druk in de binnenstad. Een iri ieder opzicht geslaagde dag MALAISE. Slop gezet. Het eertijds bloeiende bedrijf der Konink lijke Nederlandsche Cacaofabriek te Helmond ié stop gezet. Tot Kerstmis j.l. werd nog met vele arbeiders gewerkt. Toen begon de groofe Pfvloeiltig. Op dit oogenblik bedroeg de per- soneelstrekte nog slechts 50 man. Veertig man ontslagen. De directie van de Koninklijke Nederland sche Machinefabriek v h. E. H. Begeman ziet zich wegens onvoldoende werkgelegen heid genoodzaakt geleidelijk haar werkplaat sen stop te zetten. De vorige week werden zeven arbeiders ontslagen, terwijl thans weer 40 man volgden. NIEUWE STUDIO'S VAN DE V.AR.A. Zaterdagmiddag zijn in tegenwoordigheid van een groot aantal genoodigden de nieuwe studio's van de Vereeniging van Arbeiders Radio Amateurs te Hilversum geopend. Onder de vele aanwezigen bevonden zich o.a. dr. F. M. Wibaut, namens het partijbe stuur van de s.d.a.p., de heeren v. d. Lende namens het N.V.V./P. Voogd namens het In stituut voor Arbeidersontwikkeling, Tolk en de Waart resp. namens de N.C.R.V. en den K R.O., de gemeente-secretaris van Hilver sum, wethouder Lopes Dias, benevens een aantal Hilversumsche raadsleden. Nadat de voorzitter, de heer A. de Vries, een schets had gegeven van den groei van de vereeniging, opende hij, na dank te hebben gebracht aan alle medewerkers, de nieuwe Vara-studio's en daarna voerden nog ver schillende sprekers het woord. De heer Bomli bood namens het Vara- personeel een betonnen beeld aan, ontworpen door Hildo Krop, waarvan voorloopig een af gietsel van gips in den tuin bij den vijver ge plaatst is. De heer de Vries dankte daarna de spre kers. Het door de architecten Snellebrand en Eibink ontworpen perceel grenst aan het reeds bestaande gebouw. De karakteristieke toren dient als rook kanaal voor de centrale verwarming en tege lijkertijd als klokkentoren. Het carillon, be staande uit 42 klokken, hangt in de vrije lucht en zal in de toekomst worden gebruikt als tijdsein. Het kan tevens worden bespeeld. De verschillende studio's zijn smaakvol en uiterst doelmatig ingericht. De nieuwste vin dingen, speciaal op acoustisch gebied, vinden hier haar toepassing. ar- NIEUWE C. A. O. IN HET STEEN- DRUKKERSBEDRIJF. Zaterdag is de bestaande collectieve beidsovereenkomst in het steendrukkersbedrijf l afgeloopen. Intusschen is een nieuw contract gesloten, inhoudende een loonsverlaging van 3 per week, en wel in twee termijnen. De eerste verlaging (met 2) gaat in 1 Mei, de tweede 1) o pl Augustus. De heer Frank van der Goes sprak een rede uit, waarin hij o.a zeide, dat de O. S. P.-ers uit de gemeenschap der moderne ar beidersbeweging zijn geetootefl Dit vervult ons niet met gevoelens van haat, zeide spre ker. Na de afsplirtering van 190° was het de fout der uitgetredenen, dat zij zich voort durend gewroken hebben om het onrecht, dat hun was gedaan. Overgaande tot de huidige politieke situatie, besprak de heer van der Goes de gebeurtenissen van verleden jaar in Engeland en den uitslag van de iongste ver kiezingen in Du. schland. Spr. weet deze nederlagen o.a. aan het te groote waarde hechten aan het parlementarisme en aan het bekleeden van regeeringsfuncties De Communisten. In het Frederik Hendrikplantsoen hielden de organisaties, die ressorteeren onder het Revolutionnair Mei-Comité in de morgen uren een meeting, waar de talrijk opgekomen menigte werd toegesproken. Na afloop van de meeting werd een stoet samengesteld. Vóór die van het Frederik Hendrikplantoen vertrok, had de politie ver boden, dat een der betoqgers zich in een niet alledaagsch costuuffl had gestoken en zich de handen had laten binden, meeging. Aan dat verbod werd gehoor gegeven. Toen plot seling op het Kwakersplein die man weer in den stoet opdook, werd hij, toen hij niet goedschiks wilde, met den sterken arm ver wijderd. Dit gaf eenig tumult en oponthoud Zonder verdere incidenten werd getrokken door de Kinderbuurt naar West, waar de stoet op den Hoofdweg bij de Jan van Ga lenstraat ontbonden werden. In den avond werd een vergadering gehouden iri het Con certgebouw. DE DIEFSTAL IN KASTEEL NIJENRODE. Onderhandelingen tusschen de ver zekeraars en de dieven. Naar men zich zal herinneren heeft in den nacht van 29 Februari op 1 Maart in het kasteel Nijenrode te Breukelen een brutale inbraak plaats gehad, waarbij den dader een groote buit in handen is gevallen. Niet min der dan 7 schilderijen, een 50-tal miniaturen en een grogt aantal gouden en zilveren vi trine voorwerpen werden door de tot nog toe onbekende daders meegenomen. De politie heeft in deze zaak een uitgebreid onderzoek ingesteld, doch dit heeft tot nog toe geen re sultaat opgeleverd. Naar wij thans vernemen worden tusschen den verzekeraar en den ver- tegenwoordigefvan de dieven onderhandelin gen gevoerd over de teruggave van de ge stolen goederen. Het schijnt wel vast te staan, dat de goederen, die een belangrijke waarde vertegenwoordigen, in Amsterdam zijn. Nadat de premie was uitgeloofd, zijn de verzekeraars door bemiddeling van een tus schenpersoon met de dieven in contact geko men. Het schijnt, dat de verzekeraars de politie buiten deze zaak willen houden, om van de daders, zij het tegen een hooge pre mie, de goederen terug te krijgen tegen een belangrijk lager bedrag, dan de verzeke ringssom. Daartegenover zouden de verzeke raars de daders tegenover de politie willen sauveeren. Hoever deze onderhandelingen thans reeds zijn gevorderd is ons niet bekend. UITSTEL VAN BETALINGEN. Een advies van den Middenstands- raad. De Middenstandsraad heeft inzake de voorgenomen wettelijke maatregelen ten aan zien van uitstel van betalingen den minister Van Arbeid, H. en N. op diens vraag geant woord, van oordeel te zijn, dat althans voors hands geen reden is tot het treffen van een regeling, die in wezen zou neer moeten komen op een moratorium. MEIVIERINGEN IN DE HOOFDSTAD. De S. D. A. P. In de hoofdstad heeft de s.d.a.p. den eer sten Mei gevierd met een feest in het Stadion en met het houden van een massalen optocht, welke ditmaal dooi het nieuwe westelijke deei yan de stad ging. De Olympische sportarena was in de mid daguren gevuld met een zeer groote menigte; alle beschikbare plaatsen waren bezet, velen moesten zich met een staanplaats op de naar de uitgangen leidende bordessen tevreden stellen. Bij den aanvang van het feest, werden op de muren roode vlaggen geheschen, zelfs op den Marathontoren was het rood dundoek geplant. Veel succes oogstten de oefeningen en spe len van den Arbeiders Sportbond en het op treden van de A. J. C., die in massa eenige spelen uitvoerden, waarna zij een proeve van massa-regie gaven, n.1. een imitatie van een voetbalwedstrijd Holland—België zonder spelers en zonder bal, zooals de leider op het veld, de heer Klaas Toornstra, aankon digde. Eerst tegen half vijf kreeg ir. J. W. Albarda, leider der s. d-Kamerfractie, gelegenheid tot het uitspreken van de Meirede. De hoofdzaak van zijn rede was een opwekking om, in deze politiek en economisch zoo zware tijden, meer dan ooit getuigenis af te leggen van het socialisme. Aan den eisch voor de arbeids week van 40 uren wijdde hij een afzonder lijke beschouwing. Het hoofdmoment van het feest in het Stadion was wel het hierna volgende Ont- wapeningsspel, samengesteld door een com missie van kunstenaars en uitgevoerd onder regie van Ben Groeneveld. De 1 Mei viering van de O. S. P. E)e afdeeling Amsterdam van de Onafhan kelijke Socialistische Partij hield gistermor gen in de groote zaal van gebouw ,lBe!levue" een 1-Mei-vergadering, die zeer druk bezocht was. De voorzitter dee'de mede, dat het kdsatal van de aideelinc Amsterdam der DE TYVENTSCHE TEXTIEL NIJVERHEID. De arbitrage bij de fa. fannink. De moderne textielarbeidersbond de Eendracht is teruggekomen op zijn oor spronkelijk voornemen tot medewerking aan de arbitrage bij de firma Gerhard Jannink en Zonen. De Eendracht was van oordeel dat, aangezien de Eendracht de meeste leden telde in het conflict- Jannink, deze een lid voor de arbitrage commissie diende aan te wijzen. Nader hand is echter gebleken, dat Unitas en St. Lambertus reeds pogingen in het werk hebben gesteld om een lid aan ie wijzen, n.1. de heer J. Th. Nijkamp, lid van het hoofdbestuur van het R.-K. Werkliedenverbond te Utrecht. Met de zen zullen in deze commissie zitting ne men: de heer Reerink te Goor, lid van de firma Arntzenius Jannink aldaar, aange wezen door de fabrikanten vereeniging, prof. Kaag te Tilburg, prof. Goudriaan te Eindhoven en mr. F. de Vries te Rotter dam. GETROUWD EN VERVOLGENS GEARRESTEERD. Toen dezer dagen, zoo meldt de Cou rant, te Mijnsheerenland een huwelijk was voltrokken werd de bruidegom door dt politie gearresteerd wegens vermoe delijke oplichting. Het bruidje ging zon der echtgenoot naar huis. VERKEERSONGEVALLEN. Autobus te water. Zaterdagavond is de nieuwe autobus van deen heer w. Veenstra te Heerenveen, rij dende op het traject HeerenveenAppelsga, bij Donkerbroek in een sloot geraakt. V. die zelf aan het stuur zat, week uit voor een wa- fen, kwam met de zware autobus op den erm, die daardoor wegzakte. De wagen kantelde en kwam in een sloot terecht. De tien passagiers en de chauffeur kwa men er goed af. Van den auto braken eenige ruiten. Laten voorttrekken door een auto. De 21-jarige J. Duistemaat, die Zaterdag middag te ongeveer 5 uur van Lochem kwam. waar hij als horlogemaker werkzaam is, hield zich onderweg vast aan een vracht auto. Onder Warnsveld slipte hij op het nat te asfalt en raakte onder het achterwiel van den auto. Hij werd onmiddellijk gedood. De chauffeur had niets van het ongeluk ge merkt en werd even verder door voorbijgan gers gewaarschuwd. Twee dooden Zondagochtend omstreeks 5 uur heeft on der de gemeente Uithuizen een auto-ongeluk plaats gehad, waarbij twee personen om her leven zijn gekomen. De 21-jarige P. Opma uit het dorp Rot tum en de 20-iarige H. Ruiter uit Middel- stum, die in den nacht van Zaterdag op Zondag te Uithuizen feest hadden gevierd, keerden met een te Bedum gehuurden auto huiswaarts. Zij reden met groot" snelheid en in een bocht van den weg vlogen zij tegen een boom op. De auto werd grootendeels ver nield en de beide inzittenden waren op slag dood. Het ongeval had plaats vóór de wo- nirig van den wegwerker Bolt, die door den slag werd gewekt. Toen hij zag wat er ge beurd was, waarschuwde hij onmiddellijk de marechaussee en riep hij dr. Mandema uit Uithuizen te hulp. Laatstgenoemde kon slechts den dood constateeren. Dt aüto werd door de marechaussee in beslag genomen. De lijken der slachtoffers werden naar hun woningen vervoerd. Geslipt. - Twee gewonden. Gistermorgen heeft op 1 K.M. afstand van het dorp Lichtmis aan de Dedemsvaart een ongeluk plaats gehad. Toen de heer een me vrouw Runeman uit Deventer met vrij groo te vaart op genoemde plaats reden, slipte de auto met het gevolg, dat de heer R. de macht over zijn stuur verloor en de wagen tegen een boom reed. Mevr. R. brak een beén, de heer R. een arm, terwijl de beide echtgenoo- ten nog verscheidene andere verwondingen opliepen. Per ziekenauto uit Zwolle werden de slachtoffers naar het ziekenhuis te De venter overgebracht. De auto werd totaal vernield. BRANDEN. Twee huizen te Swalmen afgebrand. Zaterdagavond ontstond door onbekende oorzaak een felle brand in de woning van den heer Abrahams gelegen in de Koestraat te Swalmen. Weldra stond ook het daarnaast gelegen perceel in lichter laaie. Beide wonin gen Zijn tot den grond toe afgerand. Muziekwinkel te Amsterdam afge brand. In den afgeloopen nacht is de winkel van muziekinstrumenten gramofoonplaten enz. toebehoorend aan den heer G. Goldsteen te Amsterdam geheel uitgebrand. De eigenaar van de zaak had gisteravond om 8 uur in de zaak gewerkt en daarbij een klein straal kacheltje gebruikt. Hij weet niet of hij, toen hij naar zijn woning ging, dit kacheltje heeft uitgeschakeld. Het moet als vermoede lijke oorzaak van den brand worden be schouwd. Boerderij bij Moordrecht afgebrand. Gistermorgen heeft, meldt de Courant, een felle brand gewoed in de hofstede van den landbouwer J. de Bas, gelegen aan den Ka naaldijk in den Zuidplaspolder onder de ge meente Moordrecht. Het vuur ontstond door een defect in den schoorsteen, waardoor het riet onder het dak vlamvatte en het 200 M2. groote complex, bestaande uit een boerderij en een aange bouwde schuur, in een oogwenk in lichte laaie stond. Door de afgelegen ligging van de boerderij, duurde het drie kwartier, eer de per boodschapper geroepen Moordrechtsche bandweer ter plaatse verscheen en met twee stralen op een motorspuitje het vuur aantast te. Het pleit was toen reeds beslecht, het ge- heele complex bleek verwoest. De buitenmuren zijn overeind gebleven, doch de gebouwen werden in een ruïne herschapen. Door de gunstige windrichting bleven eenige vlakbij gelegen stallen gespaard. Tot in den middag heeft de moeilijke na- blussching geduurd. Van den inboedel is slechts weinig gered, en de boer was laag verzekerd. De gebouwen eigendom van de dames Mijnüef te Krimpen a. d. Lek, waren wel verzekerd. TEGEN DE LOONSVERLAGING BIJ DE SPOORWEGEN. Onder voorzitterschap van den heer J. H. Lijfering is te Utrecht door den Bond van Ambtenaren in dienst bij de Ned. Spoorwegen een zeer druk bezochte protestvergadering gehouden tegen de door de directie aangekon digde loonsverlaging van 10 pCt. (1 Julie 5 pCt. en 1 October 5 pCt.) De heeren A. v. d. Hey, lid van het hoofd bestuur en L. Willemsen, bondssecretaris, hielden inleidingen, waarin zij scherp de loonsverlaging critiseerden en deze onaan nemelijk achtten. OUDE VROUW LEVEND VERBRAND Gistermorgen heeft op de eerste étage van een pand in de Halve Maanstraat te Rotter dam een tragisch ongeval plaats gehad. Deze verdieping werd bewoond door die 96-jarige weduwe E. v. d. ArendDrielsma en de 88- jarige J. Cohen—de Metz. De laatste had voor de 96-jarige een stoof klaar gemaakt, waarop deze haar voeten plaatste. Haar klee- ren zijn toen in brand geraakt, zoodat de vrouw in korten tijd in lichter laaie stond. De andere vrouw, die eenigszins hulp behoevend is, kon haar geen hulp bieden. Zij waar schuwde menschen op straat en toen die bo venkwamen was de oude vrouw reeds over een. Het stoffelijk overschot is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht In de kamer was een begin van brand ont staan, dat de brandweer met eenige emmers water kon blusschen. De medebewoonster is zeer overstuur bij familie ondergebracht. ves- ver- DE POSTVLUCHTEH OP INDIE. De Reiger (thuisreis) uit Caïro nokken, te Athene geland. Uil (thuisreis) uit Rangoon rl^ ^alcutta geland. ken6 £UAiïUitrei,b) uit Athene vertrok- Ken, te Cairo geland. VLIEGTUIGONGEVAL OP HET VLIEGVELD VAN WEST-SCHOUWEN. a Noc Koed éfaeloopen. Zaterdagmiddag ongeveer één uur had op het vliegveld West-Schouwen in deze ge meente een vliegtuigongeluk plaats, dat nog betrekkelijk goed is afgeloopen. Het militaire vliegtuig No. 526 kwam doordat het vermoedelijk met den wind mede daalde, verkeerd or het terrein terecht. De schroef kwam in aanraking met het vlieg terrein, zoodat de machine over den kop sloeg. Ongeveer 25 M. verder bleef de machine onderstboven liggen. De bestuurder, Ben dzs'j Posters Maagplllen avonds bt) het naar bed gaan genomen, verzekert een goede nachtrust en verschaft 's morgene volkomen normale stoelgang. f 0.65 per flacon. luitenant Verwijs kwam met den schrik vrij, terwijl dé sergeant vlieger (zijn naam is nog onbekend) aan het hoofd werd gewond, en bewusteloos in zijn zitplaats bleef hangen. Spoedig toegeschoten hulp wist echter bei den uit hun moeilijke positie te bevrijden. Na ongeveer 15 minuten kwam de sergeant-vlie ger bij kennis^De f laatselijke geneeskundige verleende de eerste hulp. De commandant van de juist gistere.i geplaatste E.H.B.O.- post, Jhr. Röell, was direct ter plaatse. De gewonde werd c ndergebracht in het bij het vliegterrein staand hotel. DE GRAF ZEPPELIN". Voor de vierde reis naar Zuid-Amerika vertrokken. De „Graf Zeppelin" is hedenmorgen om ruim 5 uur onder stroomenden regen opge stegen voor de vierde reis van dit jaar naar Zuid-Amerika, onder bevel van kapitein Leh- mann. Aan boord bevinden zich 10 passa giers, waaronder een 8-jarig knaapje een groote hoeveelheid vrachtgoederen en ruim 120 K G. poéi GEBOREN: Maarten z. v. Teunis Beers en Maria Kruijt. Jacoba Ariaantje d. v. Jacobus Op dam en Wilhelmina Plankman. Petrus Ma ria z. V. Nicolaas Terra en EliZabeth de Boer. Froukje Anna d. v. Sjoerd de Boer en Joukje Anema. Cornelis Johannes z. v. Cor- nelis van Twuijver en Trijntje Kroon. Doro- thea Catharina d. v. Johannes Geels en Ma ria van Giezen. Maria Engelina Catharina d. v. Johannes Hoebe en Anna Biter. Her- manus Cornelis Cyrille z. v. Cornelis Bur ger en Cornelia Erkamp. Levenloos aange geven kind van Adrianus Bakker en Cornelia Broersen. OVERLEDEN: Cornelia Broeren gehuwd met Adrianus Bakker 30 jaar. ALKMAAR, 2 Mei 1932. Op^lTTST' gehéuden veepiafkt waren aanvoer en nruïn als volgt:-41 vette koeien 110—240-^ kalveren, vette 30—70 en vette per r 40—80 cent; 58 Nuchtere kalveren (slarhn 2—10; 743 Varkens, vette 16—21 Ce?t en Zouters 17 cent per K.G Handel stuc AMSTERDAMSCHE VEEMARKT AMSTERDAM, 2 Mei 1932. Op de'he- den gehouden veemarkt waren heden aan', gevoerd: 495 vette Koeien, waarvan h» prijzen le kw* f 0.70—f 0.78, 2e kw. ƒ54 tot f 0.64. 3e kw. f 0.400.52 per K.G slaciitgewicht, mindere soorten f 0.30^ 0.40; 54 Melk- én Kalfkoeien per stuk iso tot f2 40; 242 Vette Kalveren, le kw. 0 50 töt f 0.55. 2e kw. 0.40— f 0.48. 3e kw. f Ó.34—0.40 per K.G. levend gewicht; 91 Nuchtere kalveren 1.50 per stuk 4.50; 57 Schagen 10—16; 1070 Varkens, vlcesch- varkens, wegende van 90—110 K G. f 0.24-». 0.25, Zware Varkens f 0.23— f 0.24. Vette Varkens 0.21—0.22 per K.G. slachtg«. wicht; 42 Paarden 60—/ 130, Markt verloop. Runderen met behoorlijke aanvoer, de eerste kwaliteit prijshoudend, de tweede en derde kwaliteit met trage handen en prijzen flauwer. Vette kalveren met ruime aanvoer, de prij. zen ongeveer als vorige notteeTing en trage handel. Nuchtere kalveren met iets minder aanvoer, prijzen als vorige week en zelfde noteêring. Schapen met behoorlijke aanvoer, prijzen lager. Varkens met ruime aanvoer, prijshoudend en afloop iels lager, Paarden met weinig aanvoer, géén handel en de prijzen als vorige noteering. BROEK OP LANGENDIJK, 2 Mei '32. Langendijker Grbentenveiling. 6000 K G. Roode Kool le s.è 1.803.60; 8000 K.G. Oele Kool le s. 3—5.10; 10.000 K.G. Deensche Witte Kool 0.70—1.60; 92 K.G. Tomaten A 60 en C 55, alles per 100 K G. NOORDSCHARWOUDE, 30 April 1932. 1800 K G. Kroten 0.80—3.20; 163400 K.G. Roode Kool 1403 70, doorschot f 0.6O—2; 205400 K.G. Deensche Witte Kool 0.60—1.50; 71600 K.G. Gele Kool 3.10—5.60, doorschot 1.30—2.60; Taaie geie 1.203, alles per 100 K.G. WARMENHUIZEN, 30 April 1931 Roode Kool le s. 0.603.40, 2e s. 0.6O—1.10; Gele Kool le s. 1.90—4. 2e s. 1 10—2.10; Witte Kool le s. O.60 1.30; Veldgele 1.50—/ 1.90. Aanvoer: 43800 K.G Roode Kool; 5750 K G. Gele Kool en 25250 K.G. Witte Kool. van 'l JIeil»33. Opgave van Hoord hol la iidscli liaiicHiouwerediel Koers vao beden te: (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEEN1NGEN. 5 0/0 Nederl. 1932 4V, Nederl. 1917 4 1931 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Haneidsbank D. Reicbsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent Calvé Delft Cert Küchenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloei). Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL Am Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethieh. Steel Citles Service General Aviation Steel cohod. Studebaker O. S. Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito action* MIJNBOUW. Alg Explor. Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr S01} Pelr Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn n Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka t Southern Railw. Cert, Union Pacific Wabash *Exdividend. fExclaim. Vorige koers IOI3/4 97«/i6 92'/s 5 7 Va 38>/4 78'/, 267/s 15'/, 41 25/8 95'A 59 99«/4 110/8 10uyw li/io 4 29'/s 4Vs 10/g 77, 131/, 90 567, 337, U010 1078/4 12 69 IOO74 100% 8074 1UA« n6 27% 87, 87, 6 IV, Vs 88/4 87, 39% 85 5% 93 103'/, pl. m 1.30 421/4 8'/, 8 52% 51 PROLONGATIE Vorige koer, IJ uCt. Heden 1 WISSELKOERSEN AMSTERDAM. 39 477, 26% 2% 95 597, 99 li'/, 107, 147, 4 29|-30 Ü/ie 129-30 85 55 35 105 11 6/ 98 107-S 80 4 2Vs 263A 9 6 plan. 1.45 pl.m. 2.00 2% 99VH U/16 417, 85 5 93 100 105.»/, 10S 59-601 IOO-I/4" lOL'Vi, 3f-4Vi6 pl.m. 2.15 ICOj 0/4 2-28/tf 129.)-30 130 108).9) l09j-»/t 27» pCt Lood.o .""V °™CIEEL. Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Scb. 100 Kopenhagen Stockholm o*i° New-York Italië Vorige koers 9.027. 58.727 9.727, 34.55 47.93 35 25 49 50 44 00 45 60 246% Koers op heden 2 uur 9.03'/, 58.677, 9.727/g 34 577, 47 96 49^50 45 00 46.00 246 7/s 12 70

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10