FLY-TOX 100 19002 OUDE MUNTEN. Bij het sloopen van een oud huisje in de Gentsche Vaartstraa: te Axel heeft de metse laar W. Mangold vier gouden munten uit de 15de eeuw gevonden. BEZUINIGINGSPLANNEN DER COMMISSIE-WELTER. Het rapport der bezuinigingscommissie- Weiter stelt aan de regeering voor, op de in de Bezoldigingsbesluiten vastgelegde sala rissen van burgerlijke ambtenaren en mili tairen een uniforme korting toe te passen van 8 pCt. voor de gehuwden en van 13 pCt. voor de ongehuwden. De vergoedingen voor reis- en verblijfkos ten zullen belangrijk worden verlaagd. Te vens zal strenge controle worden ingevoerd op de noodzakelijkheid en doelmatigheid van de dienstreizen. Het voornemen bestaat, de door het Rijk verleende of nog te verkenen gratificaties met 25 pCt. te verminderen. DE LOONSVERLAGING BIJ DE SPOORWEGEN. Gistermorgen heeft het bureau van den Personeelraad zich ingevolge het besluit der j.1. Dinsdag gehouden vergadering van hoofdbesturen der erkende organisaties in verbinding gesteld met de directie der Neder- landsche Spoorwegen, waarbij het stand punt van niet-aanvaarding der directievoor stellen inzake de loonsverlaging werd uit eengezet. Na uitvoerige besprekingen vond de direc tie geen aanleiding een nieuwe conferentie met den Personeelraad te houden en deelde mede zich met een eigen voorstel tot den mi nister te zullen wenden. In een daarna gehouden vergadering van den Personeelraad besloot deze zich even eens tot den minister te wenden. A. ISAAC t. Te Zürich is gister in den ouderdom van 66 jaar overleden de heer A. Isaac, president- commissaris van de N,V. de Bijenkorf. Hij was mede-oprichter van dat warenhuis en jarenlang mede-directeur. Later, toen ook in Den Haag en Rotterdam dergelijke waren huizen werden geopend, werd hij president commissaris van de vennootschap. FRAUDE? De directeur van de Leidsche Exploitatie maatschappij van onroerende goederen, de heer N. A. van Z., is gisteren na door den officier van justitie te zijn gehoord, in arrest gesteld. BRANDEN. Landbouwschuur en twee wonin gen afgebrand. Gistermiddag is brand uitgesproken in de landbouwschuur van den heer Van Everdonk te Achthuizen. De schuur met inhoud brandde geheel af. Twee ernaast gelegen woningen van den heer J. van Peperstraten en den heer Vervloet gingen gedeeltelijk in vlammen op. Een landbouwschuur afgebrand. Gistermiddag omstreeks halftwaalf, terwijl het geheele personeel zat te eten, brak plotse ling brand uit in de groote landbouwschuur van den heer M. de Blaey te IJzendijke. De brand was zoo hevig, dat er niets meer te red den viel. De paarden en veulens waren, door dat op de schuur een nieuw dak werd gelegd, in de weide. Een varken en vijf biggen kwa men in de vlammen om benevens eenige rij wielen in de vlammen om benevens eenige rij wielen en landbouwmachines. De oorzaak van de brand is onbekend. Verzekering dekt de schade. VERKEERSONGEVALLEN. Door een vrachtauto overreden en gedood. Te Rijswijk (Z.-H.) is gistermiddag de 4- jarige H. B. uit de Carel Nakkenstraat op een terrein aan den Van Vredenburchweg onder een vrachtauto geraakt en gedood. Fietsrijder door auto aangereden. Te Breda heeft Dinsdagmiddag een auto, bestuurd door een dame, een per fiets van zijn werk terugkeerenden chauffeur aange reden. Daar de dame na de aanrijding te laat remde, is het slachtoffer, de 29-jarige v. d. ulp, nog eenige meters meegesleurd en deerlijk verwond. Geneeskundige hulp en geestelijke bijstand waren spoedig aanwezig. Van der Wulp werd ter plaatse voorzien van de heilige sacramenten. Gisternacht is hij in het Diaconessenhuis overleden. Motorrijder verongelukt. Gisteravond is bij Susteren L.) een motor rijder, Eberson genaamd, door een auto aan gereden en gedood. Door een autobus gedood. Dinsdagmorgen is te Klazienaveen (gem. cmmen) de arbeider A. Visser, die per fiets op weg was naar de werkverschaffing in het Witteveen, door een autobus, welke arbeiders naar de werkverschaffing vervoerde, gegre pen en ernstig verwond. Hij zou naar het ziekenhuis te Groningen vervoerd worden, doch bij aankomst te Emmen bleek de man <eeds te zijn overleden. Een persoon levensgevaarlijk gewond. De schuldige gevlucht. In den afgeloop>en nacht tegen één uur is een particuliere auto op den hoek van de De Clercqstraat en de Nassaukade te Amster dam met groote snelheid tegen een witte band-taxi opgebotst, aan welken wagen hij den voorrang had behooren te verkenen. De inzittende van den witten band-wagen is in levensgevaarlijken toestand naar het Wil- helmina-gasthuis vervoerd. De chauffeur van den aangereden wagen klaagde over inwen dige pijnen en is eveneens naar het gasthuis overgebracht. De bestuurder van den parti culieren auto is met achterlating van den wagen onmiddellijk gevlucht De witte band auto is totaal verwoest. KORTE BERICHTEN. Dinsdag is te 's-Gravenhage overleden, 67 jaren oud, luitenant-generaal b. d. A. J. Vetter, ridder in de orde van den Nederl Leeuw en van Oranje Nassau. Doodt vliegen, rriuggen met Gegarandeerd afdoende. Let op de blauwe verpakking. De nieuwe electrische centrale te IJmui- den van het provinciaal electriciteitsbedrijf in Noordholland zal 16 dezer door den mi nister van waterstaat, mr. Reymer, officieel worden geopend. In het Nutsgebouw aan het Steenschuur te Leiden heeft de Maatschappij der Neder- landsche Letterkunde gister haar jaarlijk- sche algemeene vergadering gehouden onder voorzitterschap van prof. L. Knappert. Gisteren is te Arnhem, onder voorzitter schap van dr. J. D. Hefting, uit Den Haag, de algemeene vergadering gehouden van ae Ned. Centr. Vereeniging tot bestrijding der Tuberculose. RIJKSWERKINRICHTINGEN. Ingediend is een wetsontwerp tot opheffing van de Rijkswerkinrichting voor mannen te Hoorn, tot inrichting van een nieuwe werkin richting te Groningen en tot overbreging van de Rijkswerkinrichting voor vrouwen van Gorinchem naar Breda. In de memorie van toelichting wordt opge merkt, dat het om redenen van bezuiniging wenschelijk schijnt eenige wijzigingen aan te brengen in de organisatie der Rijkswerkin richtingen. Allereerst bestaat de mogelijkheid de vrij omvangrijke en daardoor betrekkelijk kostbare Rijkswerkinrichting te Hoorn op te heffen. De verpleegden in deze Rijkswerkinrichting zijn reeds voor een gedeelte, ten einde tot be zuiniging op personeel en administratie te kunnen overgaan, naar de Rijkswerkinrichtin gen te Veenhuizen overgebracht. Ook de overi gen kunnen te Veenhuizen gereedelijk worden opgenomen, welke opneming voor hen per soonlijk, daar de gestichten te Veenhuizen in het algemeen een vriendelijker karakter dra gen dan het gesticht te Hoorn, als een voor uitgang moet worden beschouwd. Slechts de souteneurs, die zich op het oogenblik. geconcentreerd, te Hoorn bevinden, kunnen, daar zij wegens aanleg en karakter noodwendig van de andere verpleegden afge scheiden moeten blijven en bovendien een strenger bewaking behoeven, te Veenhuizen moeilijk, en dan nog onder het aanbrengen van kostbare voorzieningen worden onderge bracht. Hierom wordt voorgesteld, naast de opheffing van het gesticht te Hoorn, voor de souterneurs een bijzondere Rijkswerkinrich ting te Groningen in te richten. Een aantal zalen en cellen in het gebouw van het huis van bewaring te Groningen, kan, naar gebleken is, zonder groote kosten worden verbouw tot een afzonderlijke van de overige gedeelten van het gesticht gescheiden afdeeling, die, na inrichting, kan worden aangewezen als rijkswerkinrichtingen voor mannen, sluiten voor de souteneurs. Een tweede bezuiniging is mogelijk ten aan zien van de Rijkswerkinrichting voor vrouwen te Gorinchem. Het aantal verpleegden in deze inrichting is in-den loop der jaren zoo ge ring geworden, dat de personeelsuitgaven en verplegingskosten in een afzonderlijk gebouw per verpleegde onaanvaardbaar hoog zijn gestegen. Het wetsontwerp stelt in verband hiermede voor de inrichting over te brengen naar Breda. In het gebouw van het huis van be waring aldaar kan met geringe kosten een soortgelijke gescheiden afdeeling worden in gericht als te Groningen voor de souteneurs De vrouwelijke verpleegden gaan door deze wisseling ook niet achteruit. BOTSING TUSSCHEN MOTOR EN AUTO. Te Onderdijk, gemeente Wervershoof, is de motorrijder M. Reus tegen den luxe auto van den heer Koning uit Medemblik gereden. De motorrijder is gedood, de inzittenden, vier personen van den autc, werden gewond. %MicoÜes HINDERWET. Bij besluit van 8 Juni 1932 is aan den heer H. H. Meijer, alhi-r, vergunning ver leend tot het opricntei. van een wasch- en strijkinrichting, met plaatsing daarin van 'n hoogedruk stoomketel en één electro-motor van 3 P.K., voor het in werking stellen van twee waschmachines en een centrifuge, in 't perceel Stuartstraat nr. 68, alhier. Alkmaar, 9 Juni 1932. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOEL MA, Setretaris. ÜMqezcmden Stukken (buiten veranlwoordeh/khetd van de RedacVe. De opname ir> ar rubriek, bewijst geenszins dat de redactu er mede instemt). Geachte Redactie, Gelieve onderstaand stukje op te nemen in de rubriek Ingezonden Stukken van uw veel gelezen blad. Bij voorbaat onzen dank. Namens de samenwerkende organisaties in deze de afd. Alkmaar van den Algem. Stu- cadoorsbond en de afd. Alkmaar van de Land. Fed. van Bouwvakarbeiders in Neder land, wensch ik even in te gaan op het be richt in uw blad van Woensdag 8 Juni j.1 onder het opschrift: „Relletjes, die op niets uitloopen". Het afhalen van het station van beide be doelde werkwilligen en het bewijzen van de noodige eer aan deze menschen, geschiedt langs organisatorischen weg onder leiding van eenige afd.-bestuurders van bovengen, organisaties. Deze z.g. werkwilligen treden bewust of onbewust op als strijdbrekers voor den ge rechtvaardigden strijd der arbeiders, in dit Seval den strijd in het stucadoorsconflict te iaarlem. Onze organisaties zijn als partij betrok ken bij dit conflict Het afhalen van het station en het naar huis brengen van strijdbrekers behoort tot de bij de wet toegestane geoorloofde strijdmid delen der organisaties. Terwijl dit geschiedt komt het nieuwsgie rige publiek opzetten, en ook geeft het ele ment „opgeschoten jongens" blijk van zijn aanwezigheid. Het veroorzaken van relletjes ligt niet in onze bedoeling en dat is bij de plaatselijke politie-autoriteiten bekend. Dit blijkt hieruit, dat tot dusver alles is verloopen, zooals het gaat wanneer er geen sprake is van opgezette relletjes. Het is hierom, dat ons zoo trof de smalende toon van bedoeld bericht. Dergelijke berichtgeving is beleedigend voor het aanzien onzer organisaties. Wanneer, mogelijk in de naaste toekomst, dergelijke berichten op de redactietafel van de Alkm. Courant binnenwaaien, rekenen wij er op, dat de redactie ter bevoegder plaatse eerst de noodige inlichtingen inwint teneinde te komen tot een objectieve berichtgeving. Voor het vernielen der ruiten bij bedoelde werkwilligen kunnen wij geen enkele verant woordelijkheid aanvaarden en er bestaat geen enkele reden om aan te nemen dat dit een minderwaardige wraakoefening van de zijde der stakers is geweest. Dit te minder omdat bij ons de eerlijke be doeling voorzit om den organisatorischen en geoorloofden weg te bewandelen om zoodoen de onzen gerechtvaardigden strijd te kunnen voeren en het aanzien onzer beweging hoog te houden. Namens de bovengen, organisaties: B. APPEL, Touissantstraat 13, (Inzender en wij beschouwen de kwestie uit een geheel verschillenden gezichtshoek en komen daardoor natuurlijk tot tegenover gestelde conclusies. Wij laten het arbeids-conflict voor wat het is, kiezen in dezen geen partij en zien als nieuwsblad alleen het samenstroomend pu bliek bij het station als de werkwilligen thuis komen. Wij hooren de bedreigingen, zien hoe zelfs de taxi-chauffeurs zich solidair ver klaren. Wij zien van dag tot dag het aantal belangstellenden groeien en het resultaat is ten slotte, dat den werkwilligen, ondanks het opdringen der stakers en hun aanhang, geen haar gekrenkt wordt, waarom wij constatee- ren, dat deze relletjes op niets uitloopen. Inzender beschouwt de zaak evenwel van een anderen kant. Zijn doel en dat zijner organisatie is den werkwilligen de thuis komst zoo onaangenaam te maken, dat zij er van zullen afzien den volgenden dag weer aan den arbeid te gaan. Hij verwacht van het optreden der stakers dus wel degelijk re sultaat, evenwel niet door directe actie maar door het vreesaanjagend karakter daarvan. Het is natuurlijk mogelijk, dat hij gelijk heeft en dat in dit geval de aanhouder zal winnen. Wij geven den stakers evenwel in overwe ging hun rijen te zuiveren van de opgescho ten jeugd en elementen die daarin organisa torisch niet thuis hooren. Zij zullen daar door kunnen vermijden, dat dit dagelijks op wachten van werkwilligen dat steeds meer „publiek" begint te trekken op een goeden dag tot een ongewenschte kloppartij zal leiden. Wij nemen gaarne aan, dat het ingooien der ruiten bij de werkwilligen niet door leden van inzenders organisatie geschied is. Het bewijst evenwel te meer, dat zich daarachter elementen geschaard hebben, die de dagelijk- sche demonstraties een gevaarlijk karakter kunnen geven. Red. Alkm. Crt.) tijdelijk een derde baan worden bijgelegd. De kegelbanen worden geleverd door de Fa. Tuinman te Schagen S#oct Voetbal. Te Schagerbrug is een voetbalclub op gericht met aanvankelijk 16 leden. Waar ae club nog niet over een eigen terrein beschikt zullen voorloopig slechts z.g. uit-wedstrijden worden gespeeld. Bridge. De Internationale Wedstrijd te Scheveningen, Maandagavond werd de eerste helft van het tournooi beëindigd. Dinsdag was rust dag en gistermiddag is de tweede helft be gonnen. Oostenrijk had toen 4 matchpunten voorsprong op Nederland. De beide Hol!, koppels waren gistermiddag goed op dreef met als resultaat, dat op de Oostenrijkers twee punten werden ingeloopen. De stand na de 7e ronde was: Oostenrijk 414 p.; Holland 412 p.; Noorwegen 376 p.Engeland 372 p.; België 354 p. en Duitschland 340 p. Er moeten nu nog 5 ronden gespeeld wor den, maar dat het om den eersten prijs tus- schen Oostenrijk en Holland zal gaan, staat nu wel vast. Gisteravond schijnt Oostenrijk goed ge speeld te hebben en eenigszins uitgeloopen te zijn. De juiste cijfers volgen morgen. Kegelen. Kegelen te Schagen. Op 16 Juni a.s. zal te Schagen een verga dering worden gehouden van alle belangstel lenden bij de kegelsport. De officieele opening van de kegelbanen zal plaats hebben bij den aanvang van den invitatiewedstrijd, welke gehouden zal wor den van 22 Juli tot 31 Juli a.s. De opening zal geschieden door het be stuur van den Alkmaarsche Kegelbond, ter wijl hierbij tevens een lid van het hoofdbe stuur van den Ned. Kegelbond aanwezig zal zijn. Aan de invitatiewedstrijden zal deelge nomen worden door een 70 a 90-tal vijftallen van de bonden Alkmaar en den Helder, to taal dus door ruim 400 kegelaars. Een bedrag van ongeveer 550 zal aan prijzen worden besteed, welke allen te Scha gen zullen worden gekocht. De winners van deze wedstrijden zullen tegen eikaar in den eere-wedstrijd worden ge plaatst, welke een week later zal worden ge speeld. Ter gelegenheid van dit concours zal ex EEN REIS OM DE WERELD IN ACHTTIEN DAGEN. Kindervoorstelling in de Harmonie. Gistermiddag werd in de Harmonie een kinderfilmvoorstelling gegeven, de eerste van een reeks van drie. Na het allergrappigste voorprogramma, dat we Zaterdag al hebben besproken, kwam de hoofdfilm: Een reis om de wereld in acht tien dagen. En wie zou hem dat beter kunnen leveren, dan de kleinzoon van Philias Fogg, die niet alleen de naam van zijn vader en grootvader draagt hij heet n.I. Philias Fogg III maar ook hun kwaliteiten bezit. De heer Harlow, de vader van Fogg's ver loofde, is president van een internationale petroleummaatschappij, hij komt met een nieuw voorstel, dat door zijn tegenstander fel wordt bestreden. Hij is echter ziek en dus niet .in staat de verschillende aandeelhouders, die over de heele wereld zijn bespreid, te bezoe ken en voor zijn plan te winnen vóór de groote vergadering plaats vindt, waarin hij anders door zijn tegenstander ten val zou kunnen worden gebracht. Trouwens de tijd er zijn nog maar achttien dagen voor de ver gadering zou dit ook niet toelaten. Als Philias Fogg III deze bezwaren hoort, is dadelijk al zijn plan gemaakt en terstond begeeft hij zich, nadat hij eerste een wedden schap van 100.000 dollar heeft afgesloten op het welslagen van zijn tocht, op weg. Het blijkt dan, dat deze Fogg III even han dig als stoutmoedig is en dat niet alleen, maar ook het toeval blijkt hem buitengewoon goed gezind. Hindernis op hindernis wordt hem door zijn tegenstanders in den weg ge legd, maar Fogg III is voor geen kleintje ver vaard en overal slaat hij er zich met flair doorheen. De jongens en meisjes onthielden den held dan ook hun uitroepen van bewonde ring niet. Toen de eerste episode in een zeer spannend moment haar eind vond, was de teleurstelling al heel duidelijk op de ge zichtjes te lezen en met lood in de schoenen gingen ze naar huis. Jtackt&eticfUm ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 8 Juni 1932. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard beien per doos 1233 cent; Andijvie per 100 stuks 3.306.20; Bloemkool le s. per 100 stuks 1827Bloemkool 2e s. per 100 stuks 1016; Kropsla per 100 st. 1.502.70, 2e s. 0.40—1; Komkom mers per 100 stuks 814; Postelein per bakje 2237 cent; Peulen per 100 pond 2124; Rabarber per 100 bos 25; Raapstelen per 100 bos 1.20—2.60; Ra dijs per 100 bos 1.503.10; Selderie per 100 bos 1.10ƒ4.10; Spinazie per bak 1.762.04; Dubbele spercieboonen per 100 pond 4554; Wortelen per 100 bos 8-ƒ 13. HOORN, 9 Juni 1932. Op de kaasmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 13 sta pels kleine fabriekskaas 26; 9 stapels kleine boerenkaas 26; 6 stapels fabrieks- commissiekaas 25, totaal 28 stapels, we gende 29935 K G. De handel was vlug' BROEK OP LANGENDIJK, 9 Juni '32. Langendijker Groentenveiling. 13000 K.G. Tomaten: A 31.80—33.10, B 28.10, C 30.50, CC 15.30; 9000 K.G. Aardappe len: Schotsche muizen 7.60—10.60, Drielingen 8.209.40, Kleine 5— 6.10, alles per 100 K G. EIERENVEILING SCHAGEN. SCHAGEN, 9 Juni 1932. Op de heden gehouden eierenveiling waren in totaal 135000 stuks kipeieren aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: bruin 2.503.10, wit 2.202.10; 3900 stuks Eendeieren 1.80—1.90; 14 Kalkoeneier en/ 4.50; 2 Pauweieren 15.10 per 100. SCHAGEN, 9 Juni 1932. Op de heden gehouden weekmarkt waren aanvoer en prij zen als volgt: 11 Paarden 150—350; 44 Geldekoeien (mag.) 100—185; 45 Gel- dekoeien (vette) j 180290; 20 Kalf- koeien 120—240; 16 Pinken 65—90; 81 Nuchtere kalveren 5—10; 40 Schapen (vette) 1416.50; 35 Overhouders 12 17; 490 Lammeren 6—12; 3 Bokken en geit en 1.504.50; 6 Varkens (mag.) 6—9; 48 Varkens (vette) per K.G. 22— 29 cent; 180 Biggen 3—6; Konijnen 0.70. ZAANDAM, 6 Juni 1932. Veilingver. „De Zaanstreek". Sla 10—70 cent per kist; Andijvie 30—60 cent per kist; Peen 10—22 cent per bos; Bloemkool 16—22 cent per st Pieterselie 10—15 cent per bos; Selderie 1— 7 cent per bos; Sla (prei) 1—4 cent per bos; Bloemkool le s. 16—22 cent en 2e s. 7—15 cent per stuk; Raapstelen 34V, cent per bos; Aardappelen 14—15 per 100 K G Citroenen 4 per 100; Peulen 41 cent per pond; Komkommers 11—19 cent per stuk; Rabarber 2—514 cent per bos; Spinazie 0.80—2.20 per kist; Postelein 34—50 ct per kl. kist; Asperges 24—43 cent per bos, Aardbeien 14—18 cent per doosje. PURMEREND, 8 Juni 1932. „Afslag- vereeniging Beemster, Purmerend en Om streken". Aardappelen- Schotsche muizen 3.50 per zak, 25 K.G.; Peulen 22—25 per zak, 50 K.G.; Doperwten 16—20 per zak, 50 K.G.Aardbeien 10—18 cent per doosje, 2 ons; Komkommers 9 per 100' Tomaten: A 32—36, C 26—30 per 100 K G.; Blemkcol 2—30 per 100; Spinazie 0.46—1.40 per mand, 6 K G Postelein 0.42—0.72 per mand, 6 K.G.; Sla 0.40—2 per 100 krop, Andijvie 20— 65 cent per kist; Radijs 1.40—3.20 per 100 bos; Pieterselie 9 per 100 bos; Raap stelen 0.801.4* per 100 bos; Rabarber 2—6 per 100 bos; Wortelen 10 23 per 100 bos; Sjalotten 140—3.30 per 100 bos. ^JJDENES, 8 Juni 1932. Veiling „Tuin derbelang Bloemkool le s. 10- 15, 2e {8—11Aardbeien 35—80; Peulen ^or*elen 10-/ 11; Sla 1 -ƒ 2.30; Aardappelen 1114; Rétfwr ter 1—2; Meirapen 0.80—1. Spinazie j iv-; zv; caxaardbeien r',.14» 120; Bloemkool per 100 stuks 20; Sla per 100 krop 0.50—4 50 per 100 bos 14-/ 20; Peen PetI> 7.50-/ 9; Rabarber reuze i5fr) Rabarber champagnerood 4.5e. 3; Raapstelen 2 50—3.50 5; BEVERWIJK, 8 Juni 1932. Asper«,~ ine. Per 100 bos waren de nrii,e„ dun wit j 1 i—j ziaun oiauw u__* r'i kort dik wit 20—29, kort dik blauw r >4 25, Stekboonen ƒ11. '17 459e STAATSLOTERIJ Niet-Officieel Trekking van Donderdag 9 Juni 19»? 5e Klasse, 16e Lijst Hooge Prijzen: NO. 18486 50.000 No. 14848 25.000 No. 5764 1500 No. 1300 1664 15825 1000 No. 1273 6604 11629 13224 13311 13765 No. 7519 200 No. 174 536 7666 10322 14567 15415 17604 lm. 19265 19751 20075 20500 100 Prijzen van 70. 6 65 98 105 136 306 314 jm 469 688 771 812 991 992 1002 li», 1232 1260 1293 1564 1592 1677 1736 17« 1767 1830 1886 1894 2079 2135 2420 25» 2579 2621 2837 3102 3214 3219 3240 34*, 3485 3616 3691 3707 3857 4077 4113 410, 4217 4290 4334 4406 4438 4467 4619 45» 4654 4684 4722 4731 4873 4971 5031 5044 5107 5469 5534 5536 5636 5643 5802 60S 6131 6256 6286 6460 6565 6613 6677 6900 7011 7048 7234 7316 7346 7390 7456 75^ 7516 7640 7703 7753 7762 7788 7919 75/ 8090 8103 8138 8198 8230 8430 8533 j5? 8785 8856 8871 8936 8948 9018 9077 9231 9318 9594 9734 9780 10003 10083 10203 lo» 10563 10834 10888 10899 10901 11051 11089 lm 11281 11298 11445 11475 11504 11701 11711 117» 11718 11738 11792 11844 11948 12008 12035 12255 12364 12429 12858 12859 13048 13211 13298 13353 13386 13440 13484 13495 13543 13697 13766 13781 13792 14098 14179 14337 14339 14468 14573 147m 14780 14792 15262 15264 15265 15266 15291 15335 15348 15360 15652 15757 15808 15835 15874 15880 16181 16200 16620 16626 16648 16650 16965 17142 17176 17213 17606 17836 17880 17938 18046 18210 18232 18243 18261 18390 18405 18442 18465 18471 18624 18579 18635 18725 18803 18815 18974 19029 19061 19085 19089 19102 19221 19237 19308 19309 19428 19579 19721 19729 19752 19802 20129 20169 20308 20444 20466 20477 20520 20593 20C48 20741 20763 20798 20860 20990 NIETEN 20 33 46 66 103 144 171 173 182 185 200 211 220 227 259 307 309 312 316 323 326 342 363 365 406 414 468 487 488 503 512 525 540 613 647 660 769 782 785 791 810 822 828 830 914 934 959 998 -„w. -- - -- -'«I AAI» 1181 1182 1184 1201 1220 1226 1227 133H 1337 1377 1387 1390 1428 1446 1668 1675j 1732 1762 1776 1782 1795 1821 1885 1887! 1991 2009 2063 2137 2143 2166 2169 2278 2306 2392 2365 2415 2457 2461 2518 2520' 2539 2591 2631 2637 2647 2670 2700 2703 2748 2755 2784 2823 2854 2873 2886 291» 2926 2639 2641 2683 3023 3070 3073 3074 3138 3141 3213 3222 3287 3353 3373 3374 3401 3453 3467 3489 3528 3538 3677 3704 3742 3749 3763 3769 3781 3815 3835 3843 3859 3890 3903 3933 3950 3952 3968 3988 3987 3995 4020 4117 4132 4133 4163 4171 4237 4280 4285 4326 4329 4335 4342 4377 4387 4466 4485 4514 4525 4584 4702 4778 4799 4805 4885 4896 4938 4984 4985 5002 9013 5017 5047 5072 5113 5127 5145 5281 5293 5314 5349 5355 5411 5496 5499 5520 5545 5547 5562 5569 5581 5596 5675 5690 5761 5795 5810 5855 5868 5980 6018 6028 6031 6084 6100 6138 6139 6145 6249 6291 6313 6355 6381 6419 6428 6480 6510 6532 6535 6585 6592 6597 6608 6645 6646 6673 6721 6736 6750 6832 6885 6980 7007 7026 7027 7051 7076 7084 7182 7195 7250 7265 7272 7318 7328 7330 7374 7452 7481 7503 7615 7711 7784 7798 7839 7870 7905 7915 7928 7971 7972 7991 7992 8008 8037 8073 8150 8186 8190 8191 8235 8296 8336 8425 8430 8449 8461 8474 8488 8490 8505 8513 8517 8557 8562 8634 8644 8688 8702 8745 8753 8855 8875 8913 89-32 8969 9021 9025 9028 9035 9046 9069 9109 9114 9161 9187 9188 9207 9225 9306 9354 9373 9382 9428 9477 9483 9522 9535 9593 9598 9612 9676 9749 9849 9928 9934 9998 10030 10033 10065 10078 10115 10131 10197 10291 10292 10394 10397 10479 10508 10524 10542 10688 10758 10760 10769 10790 10795 10804 10837 10839 10857 10861 10875 10905 10918 "C047 11076 11086 11092 11167 11173 11245 11328 11342 11359 11407 11413 11425 11477 11478 11495 11535 11564 11565 11646 11723 11772 11833 11848 11855 11864 11882 11909 11944 11956 12002 12050 12061 12066 12069 12077 12094 12119 12138 12174 12189 12195 12228 12231 12241 12263 12283 12292 12293 12308 12313 12365 12414 12443 12498 12524 12588 12591 12603 12606 12607 12614 12631 12652 12668 12674 12704 12749 12788 12878 12886 12967 12988 12991 13050 13076 13081 13094 13098 1314* 13180 13192 13194 13212 13281 13282 13302 13328 13330 13338 13365 13375 13382 13443 13447 13514 13521 13528 13545 13553 13559 13576 13640 13678 13725 13732 13775«13843 13867 13886 13888 13916 13949 13973 13986 14019 14021 14044 14062 14123 14128 14160 14170 14183 14207 14231 14236 14237 14243 14271 14331 14374 14392 14447 14529 14589 14590 14623 14637 14659 14664 14716 14746 14747 14772 14825 14960 14961 14970 14975 15026 15056 15077 15107 15226 15228 15246 15258 15304 15313 15331 15363 15370 15371 15388 15416 15431 15497 15501 15505 15526 15605 15657 15667 15672 15681 15759 15789 15812 15824 15848 15872 15883 15884 15905 15963 15978 15987 16005 16017 16056 1610® 16198 16243 16296 16382 16389 16409 16483 16548 16569 16640 16643 16649 16679 16770 16774 1679® 16801 16812 16883 16913 16926 16980 17007 170°® 17018 17048 17119 17143 17146 17157 17162 17208 17295 17399 17461 17470 17514 17522 17556 17582 17587 17624 17667 17674 17675 17681 17839 17862 1786» 17894 17900 17961 17962 17966 18013 18021 18034 18040 18113 18116 18126 18157 18217 18294 18331 18347 18359 18394 18397 18489 18537 18560 185» 18574 18616 18619 18645 18707 18727 18740 1877® 18794 18798 18847 18896 18900 18907 18940 18®7» 19039 19066 19073 19074 19082 19083 19126 I912? 19136 19139 19167 19180 19209 19219 19306 I9®*: 19355 19369 19376 19407 19415 19449 19476 1°*L 19486 19494 19510 19539 19574 19634 19666 1957 19728 19818 19847 19871 19876 19933 19953 199 1998 20019 20042 20046 20064 20066 20131 201» 20235 20250 20256 20324 20368 20378 20397 20*» 20414 20454 20493 20497 20527 20569 20595 206 20707 20746 20752 20773 20775 20791 20801 2°®^ 20803 20854 20893 20917 20963 20993 Verbetering 5e kl., 15e lijst: 8693 OA™

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 8