Agenda Stad en OmqeoUuj KetBloemencorsoteBergen Jkovwciaat Tlieuws Amstecdamsche ïBeucs a T' FAILLISSEMENTEN. Schitterend geslaagd veel publiek; prachtige nummers; heerlijk zomerweer. BERGEN. HOORN. GRAFT. vari tt Aua. 1932 Opgave van Hoordhollandscn Landbouwcrediet N. V. 2% Donderdag 11 Augustus. 9—12 en 1.303.30 uur, Stedelijk Mu seum (ingang Breedstraat). 7.30 uur, Cinema Americain: 1 De straat zanger van Parijs (dram.); 2. De konir.g /an den Congo (2e episode) boven 14 jaar 7.30 uur, Alkmaarsch Bioscoop-Theater: Achtervolgd door een millioen (sens boven 18 jaar. 2.30 en 7 30 uur, Victoria-Theater: De lachende luitenant (rom.)alle leeftijden. Vrijdag 12 Augustus. 93.30 uur, Stedelijk Museum (ingang Breedstraat). 8.30 uur, hotel Nassau-Bergen te Bergen aan Zee, gala-dansavond met danswedstrijd en andere attracties. Zaterdag 13 Augustus. 9—1 uur, 'Stedelijk Museum (ingang Breedstraat). Zondag 14 Augustus. 14 uur, Stedelijk Museum (ingang Breedstraat). 2 30 uur, terrein D. T. S. te Oudkarspel, rijdemonstraties. 8 uur, Stedelijke Muziektuin, concert koor klassen Joh. Kuiper (medewerking sopraan- zangeres Helene Cals). t Maandag 14 Augustus, r §—12 en 1.30—3.30 uur, Stedelijk Mu seum (ingang Breedstraat). Dinsdag 15 Augustus. 9—12 en 1.30—3.30 uur, Stedelijk Mu seum (ingang Breedstraat). Woensdag 16 Augustus. 9—12 en 1.30—3.30 uur, Stedelijk Mu seum (ingang Breedstraat). KINDERRECHTSPRAAK. Bij K B. zijn aangewezen voor den tijd an twee jaren in de enkelvoudige kamer voor de behandeling van burgerlijke kinder zaken, tevens belast met de behandeling van kinderstrafzaken van de arrondissements rechtbank, tot lid mr. A M. Ledeboer, tot plaatsverv. lid mr J. Krabbe, mr. W. A. Ub- bens en mr. H M. Fruin, allen rechter. DE ALKMAARDERS IN HET NATIONAAL PADVINDERSKAMP. Gister vertrok van de Groote Kerk alhier een autobus vol ouders en belangstellenden naar het Padvinderskamp te Wassenaar. Al les was uitstekend geregeld door den heer v. d. Berkhof uit Heiloo. Circa half twee kwamen we te Wassenaar aan, waar van verre de witte tinten en de be drijvigheid waar te nemen was. De aanblik was overweldigend, het uitgebreide tenten kamp lag verdeeld over weide en bosch en maakte overal den meest prettigen indruk. Onze Alkmaarsche jongens lagen met hun tenten bij eeuwenoude boomen, heerlijk be schaduwd in deze warme dagen. De iongens maakten het uitstekend en genoten volop van dit wonderlijke vrijbuitersbestaan. Een ge lukkige herinnering zullen ze zeker voor hun geheele leven hiervan medenemen. Het meest trof ons de goede stemming, de vriend schappelijke toon onderling en de algemeene verbroedering. Vele nationaliteiten zijn aan wezig en als gasten bij de verschillende kam pen ingedeeld. 's Middags waren ar welpendemonstraties, die bijgewoond weiden door den bescherm heer, den prins der Nederlanden. Het uitgestekte demonstratieveid, omringd door lange banten, werd gekoesterd door het wel wat al te heek zennetje. Maar de meer dan duizend welpen met hun leiders en leid sters trokken zich daar blijkbaar niets van aan. In 't midden lag de raadsrots, waarop de leider der demonstratie plaats nam, die door middel van een loudspeaker z'n bevelen over het veld uitdeelde. De opmarsch ge schiedde in voorbeeldige orde en weldra was 't geheele veld gevuld met de dragers der kleine groene petjes en hun leiders en leid sters. De horderoep daarna werd geleid door mevrouw van Doon—Chessell, hoofdcomm. der Welpenleiding Als uit één mond klonk het jalahüi etc. Toen volgden de verschillen de nummers van het programma: figuurloo- pen, sterracen, waarbij onze Alkmaarsche welpen wel tot de vlugsten behoorden. Zoo als onze D.C. het zeide: alles wat de welpen doen is aardig en de moeite waard om gade te slaan! De zegenwagen race en het rimboe spel waren ook heel interessant hoewel het laatste niet door iedereen begrepen zal zijn. Zooals wij later vernamen, had het in de be doeling der leiding gelegen de programma's met de uitlegging van een en ander gratis onder de toeschouwers uit te deelen, het welk door een misverstand niet is geschied. Tenslotte volgde als no. 8 de sluiting met horderoep, ditmaal geleid door den Hoofd verkenner den heer Rambonnet. waarna de welpen het veld verlieten en verder eenige demonstraties volgden der buitenlandsche gasten. Zoo zag men o.a. een gymnastiek oefening der Denen en hoorde men een mu ziekstukje der Schotten, die door bun klee ding en doedelzakken sterk de aandacht trok ken. Verder was een demonstratie van bruggen bouw, vuur maken etc. etc., te veel om op te noemen, want het was weer tijd om naar den uitgang te gaan, waar de autobus ons op wachtte om allen weer huiswaarts te rijden Dit reuzekamp met z'n voorbeeldige orde, geleid en geregeld door allen, die met de grootste toewijding al hun krachten aan deze jeugdorganisatie geven, is wel de beste pro paganda. die men zich denken kan. Het prachtige weer gedurende den gehee ten kamptijd heeft ook niet weinig bijgedra gen tot het welslagen van deze nationale jamboree Door de Arrondissements-Rechtbank erden heden failliet verklaard: G. Goersen, aannemer te Schagen. R.-c mr. Fruin, cur. mr. Leesberg; J. Kees man, aannemer te Schagen, R.-c. mr Ledeboer, cur. mr. Eecen, Het bloemencorso te Bergen kan in alle opzichten geslaagd genoemd worden. Het weer was buitengewoon en de kleurige num mers staken fel af tegen de helder blauwe lucht Duizenden waren voor het corso naar Bergen gekomen, al was het aantal bezoekers niet zoo groot als voor twee jaar. Wat de samenstelling betreft overtrof dit bloemfestijn alle vorige. Het stond op bui tengewoon hoog peil. Een commissie uit Roermond, waar in Sept. tijdens het 700- jarig bestaan der stad een corso wordt ge houden, was opgetogen. Niet minder dan 37 nummers w.o. 9 ver- eenigingsnummers, kwamen in het corso uit. In het algemeen wordt steeds gezgd, dat de jury bij het toekennen van de prijzen een zware taak had, doch ditmaal was dit werke lijk het geval. De deelnemers demonstreer den een verbijsterende vindingrijkheid en le verden het bewijs dat men in Bergen in dit opzicht over routine beschikt. De terreinversiering was af. Duizenden bloemen op artistieke wijze aangebracht ga ven het terrein om den Hertenkamp een fees telijk aanzien. Ter eere van het 25-jarig be staan van de V. V. V. was in de omgeving van de Van Reenenbank tijdelijk een fontein aangebracht omgeven door palmen en bloe men. Precies om 3 uur vereenigde aldaar het bestuur, de commissieleden en de juryleden met den eere-voorzitter, den heer J. van Ree- nen, zich op verzoek van den burgemeester, die in een toespraak, waarin hij de beteeke- nis van het bloemencorso voor Bergen schet ste en de prettige samenwerking teekende die er tusschen het gemeentebestuur en de V. V. V. in het dienen van de belangen van Bergen bestaat. Spr. bracht dank aan allen, die voor het slagen van het corso hadden medegewerkt. Ter eere van het 25-jarig bestaan van de V. V. V. te Bergen bood spr. namens het ge meentebestuur, voor het V. V. V.-gebouwtje een antieke stoeltjesklok aan. De voorzitter van de V. V. V., de heer Zei ler, bracht dank voor deze bijzondere verras sing en verzekerde dat het bestuur van de ,V. V. V. de prettige samenwerking met het gemeentebestuur bijzonder waanfert. Hij bracht een speciaal woord van dank aan den burgemeester, die steeds bereid is om de V. V. V. ter wille te zijn. Hierop werd het sein voor het corps gege ven. De tonen van Bergen's Harmonie en de Muziekkapel St. Louis schalden over het terrein. Voor het corso reed een keurige landauer waarin de eere-voorzitter en eenige bestuu rs- den van de V. V. V. waren gezeten. Daarop volgde Bergen's Harmonie, op glorieuze wijze. Alle leden waren gekleed in een keu rig wit overhemd met een paarse das en zwarte broek, terwijl het geheele corps was ingesloten door groene guirlandes waarin oranje dahlia's waren gestoken, afgewisseld door keurige harpen, eveneens van oranje dahlia's. Het corps maakte in alle opzichten een kranigen indruk. Hierop volgde, zooals gebruikelijk is, eenige noodige kleine nummertjes, waarop dadelijk het oog werd getrokken door een bij zonder mooi nummer „Zomerland", ontwerp van den heer J. Roggeveen. In het helle zonlicht kwam dit nummer, uitgevoerd in gele en blauwe kleuren, buitengewoon tot zijn recht. Een geïdealiseerde voorstelling van het landleven blijft altijd bekoorlijk. „Diogenes in de Ton" ontwerp dames- Z weerus en Blokker, was als corsonummer in alle oprichten af, terwijl ook de kleurschakee- ring goed was gekozen. Dit nummer kon dan plaus begroet. ook nergens passeeren of het werd met ap- De wherry, voorstellende de watersport, was een aardig attractienummer. De versierde bokkenwagens maakten geen goeden indruk, hetgeen in hoofdzaak 't ge volg was van het feit, dat de bloemen slap waren, doordat de wagentjes in de Kerke- laan te lang in de zon hadden gestaan. De „Theemuts" van Bergens Gemengd Koor was het succesnummer. Prachtig uit gevoerd, in fijn groen en oranje en roode dahlia's (duizend stuks waren in dit nummer verwerkt) schreed dit nummer, op onbegrij pelijke wijze voortbewogen, over het terrein opgetogen begroet door de menigte. Be Quick overtrof zich zelve met het nummer „Naar de Stratosfeer". Keurig zagen de gymnasten er uit, terwijl de ballon met gondel met prachtige gele bloemen uit gevoerd een nummer van groote vindingrijk heid genoemd mag worden. „Kunst na Arbeid" had met „Het Berger Wapen" een verdiend succes, evenals de Berger Esperantistenvereeniging met het nummer „Vrede door Esperanto". Grootsch was het nummer van de B. R. O. i j"9e Klokken van Corneville". De gladiolen waarmede dit nummer was uit gevoerd, waren jammer genoeg niet voldoen de van kleur. De gedachte die in dit nummer tot uiting kwam, verdient een bijzonder woord van lo? De B. R. O. C. voert in het a.s. seizoen deze operette uit. „Bergen's Mannenkoor", dat steeds met een nummer uitkomt waardoor de vereeni- ging wordt getypeerd overtrof zich ditmaal in alle opzichten. Het was een zeer goede vinding om de rots eenvoudig door zwaar grijs grondpapier weer te geven. Het water was goed getypeerd door spie gels, de oevers door prachtige bloemen, ter wijl de harpspelende jonkvrouw en de rid ders, smaakvol door bloemen waren omgeven Het publiek geraakte dan ook in bewondering voor dit bijzonder mooie romantische num mer. „De Berger Dresseervereeniging" die dit jaar voor het eerst aan het corso deel nam, had een verdiend succes te boeken. De heer Zweerus, die reeds eenige malen de hoogste onderscheidingen veroverde, kwam ditmaal uit met „Neptunus, God van de Zee". In alle opzichten was dit nummer mytho logisch juist uitgevoerd. Men stond hier tegenover eigen werk van den ontwerper Maanden arbeid was hiervoor gegeven Dat een ambtenaar ook artist kan zijn, bewees dit nummer. De heer Zweerus heeft liefde voor het corso en het was wel jammer dat door het felle zonlicht de bloemenschakeering van dit nummer niet zoo tot haar recht kwam als met eer betrokken lucht het geval zou znn geweest. Wij waren in de gelegenheid om dit nummer nauwkeurig te beschouwen en waren ontroerd over de correcte en keurige uit voering. Voor ons heeft de heer Zweerus zijn repu tatie als „Koning van het Bloemencorso" dan ook tenvolle gehandhaafd. „Elfje bij de dwergen" van den heer Grin. ook een ontwerp van den heer Zweerus, was eveneens een prachtig corso-nummer. Nummertjes als „Hulde aan Willy den Ouden", „Sneeuwwitje en de dwergen", „de versierde fietsen", „het Paardenspan en „De Oogst", „de Schoorsteenvegers", zien wij gaarne in het corso. Wij hopen, dat voor al de gasten zich een volgende maal zullen beijveren om met dergelijke nummers uit Ie komen. „De Oogst", voorgesteld door vier jonge dames in helle rood-witte landkleeding, ver kreeg herhaaldelijk een verdiend applaus. De deelname in de rubriek Versierde Auto's was dit jaar grooter dan ooit te voren en stond op hoog peil. De nieuwe 8 cylinder Ford Transformable en Tudor Sedan, waarmede de Ford Dealer de heer Schmidt uit Alkmaar uitkwam, trok ken algemeene bewondering. Hoewel de ver siering keurig was, bleek toch, dat de auto's te veel op den voorgrond waren gehouden. De prachtige beige auto van den heer Kuselbos, afgezet met roode rozen, was eveneens een nummer, dat wij in het corso gaarne hebben gezien. Corso-auto's waren voor ons die van den heer Nieuwland, rijk uitgevoerd in rose rozen uitgevoerd met gele rozen en donker paarse gladiolen (een open wagentje bestuurd dooi een dame is op zich zelf al iets, dat men gaarne ziet); de rijk versierde, doch ietwat te bont uitgevoerde vier persoons open wagen van de firma A. Dam en Co. en de dichts auto van de heeren Nieolai en Bruin te Alk maar. Het corso werd om half vijf beëindigd, na dat het 3 maal om de Hertenkamp, een af stand van 2700 M. had afgelegd. Een ieder had het gaarne nog eens zien rond trek ken, doch men moet begrijpen, dat de deelne mers dit te vermoeiend vinden. „De Eerewacht te Paard" voorgesteld door 13 ruiters, onder leiding van den heer Geurts, was als ruitergroep af. De paarden mochten gezien worden, terwijl de ruitere keurig in het zwart, met hooge hoeden op, met de paarden een goed geheel vormden. In een reünie van rijvereenigingen zouden ze stellig een goed figuur hebben geslagen, doch in een bloemencorso komen ze niet voor prij zen in aanmerking, aangezien de bloemen ontbraken. Door „Polygoon" en „Nederland in Klank en Beeld" werden van het corso geluidfilms gemaakt. De uitslag van het corso is de volgende; Eereprijs 100 Bergens Gemengd Koor: ,De Theemuts"; lste prijs VereenigingsnummersDe Gym nastiekvereniging te Bergen verg. zilv. me daille en f 50: „Naar de Stratosfeer". 2de prijs verg. zilv. medaille 25 Berger Revue en Operetteclub: De Klokken van Corneville; 3e prijs verg. zilv. medaille en 10 Too- neelvereeniging Kunst Na Arbeid Het Ber ger Wapen 4e prijs verg. zilv. Berger Esperantistenver eeniging „Vrede door Esperanto"; 5e prijs Sjaal, Bergen's Mannenkoor „De Lorelei"; 6e prijs Kunstvoorwerp, Berger Dresseer vereeniging „De Intelligentie van Kazan"; In de rubriek groepen per as lste pr. gou den medaille en 50, Strandleven te Bergen aan Zee. 2e prijs verg. zilv. medaille en 25 J. R Zweerus, Bergen, „Neptunus God van de Zee" 3de prijs verg. zilv. medaille en mandje li keuren firma H. «Boots, A. Grin „Elfje bij de dwergen". Groepen te voet. lste prijs kunstvoorwerp Dames Wiegman en Ponstijn „De Oogst; 2e pr. Kunstvoorwerp kinderen C. A. Leij- en „Paardenspan". Versierde auto's. Ie prijs Gouden medaille en 50 mevr C. M. Krak-Entken Alkmaar en mej. A. Wes- trik Amsterdam. 2de pr. verg. zilv. med. en 25 C. Nieuw land Bergen. 3e prijs zilv. med. en vierdeelige flesch met likeuren van de firma Bols, aan Nieolai en Bruin Alkmaar. 4e prijs Kunstvoorwerp firma A. Dam en Co. Alkmaar. 5e prijs Kunstvoorwerp A. J. Kuselbos Bergen. oe prijs Kunstvoorwerp Schmidt Alkmaar. P a r en per as. lste pr. verguld zilveren medaille en 25 dames Zweerus en Blokker, Bergen „Dio genes m den Ton 2e prijs zilveren medaille en 15 kinderen A. Blad en A. Beers te Bergen: „Water sport". Paren te voet. lste prijs zilveren medaille en tui met vork jes D. Beeldman te Bergen: „Zon en Maan". 2de prijs 2 etsen m Mjst, Joop Eiser en Bertus Munk Bergen „Napolitaansche Bloe- mendragers" Verguld zilveren medaille voor de mooist versierde fiets mevr. J. v. d. Linde. Enkelingen. Ie prijs kunstvoorwerp plus 25 J. Rog geveen te Bergen: „Zomerland". 2e pr. fototoestel olus 10 Gonny Baten burg „Bloemenmand". De concerten en het voorwerk. Om 8 uur vingen de concerten van Ber gens Harmonie, de Koorvereeniging „Ber gen en Bergens Mannenkoor aan op een terrein naast pension Frisia, waarop voor dit doel tijdelijk een muziektent was ge bouwd. Wij woonden de concerten bij en moesten constateeren. dat de plaats daarvoor ten eenenmale ongeschikt was. tengevolge van de honderden toeterende auto's die daar gere geld passeerden. Onder leiding van hun dirigenten, de hee ren P. Pranger, Joh. Brands en Care] Böhne, voerden de vereerigingen een keurig pro gramma uit, dat helaas echter niet zoo tot zijn recht kwam als het verdiende. De zeldzaam mooie zomeravond had duizenden en duizenden per fiets, auto en tram naar het strand gebracht, voor het vuurwerk, at ditmaal om 10 uur vanaf Mast- duin werd afgestoken en in alle opzichten een succes was. De firma de Kat uit Leiden, die aan het comité schreef een vuurwerk te zullen leve ren, dat de V.V.V. te Bergen zou doen be sluiten jaarlijks een dergelijk vuurwerk te doen afsteken, heeft niets te veel geschreven. Over het vuurwerk was maar één roep en wel deze: „zoo mooi hebben wij 'het nog nooit gezien". De nummers werden regelmatig achter el kander afgestoken en toch vorderde het nog drie kwartier. Dat de vele duizenden na afloop alten zon der ongelukken hun respectievelijke woon plaatsen bereikten, is mede de verdienste van de politie voor de goede verkeersregeling Ook voor de verkeersregeling en het welwil lend optreden tijdens het corso in Bergen verdient de politie een woord van lof. Dat nog velen zich na het corso in Bergen aan Zee en Bergen-Binnen, waar de B.R.O.C. in den tuin van de Rustende Jager een ge slaagd bal-champètre organiseerde, eenige uren op den zeldzaam mooier) zomeravond amuseerden. Mgt voor de hand. Bergen heeft weer een onvergetelijken suc- oesdag te boeken. Hef vervoer per tram. Hoe druk het 'gister in Bergen wel ge weest is, kan men nagaan, als men weet, dat alleen de tram al 17040 personen vervoerde. HEROPENING DROGISTERIJ EN FOTOHANDEL. Hedenmiddag vindt de heropening plaats van Van den Brink's drogisterij en fotohan- del aan den Geesterweg. Vanden ouden win kel is niet veel meer te bemerken, wat zeer begrijpelijk is, als men in aanmerking neemt 'hoezeer de winkel is vergroot en in welke mate die is gemoderniseeid. Hieraan hebben medegewerkt de heeren Apeldoorn, Nijman, Bruin en Blom, resp. voor het timmerwerk, het schilderwerk en de winkelbetimmering. Zeer doeltreffend voor de artikelen in deze zaak is de centrale verwarmingsinstallatie, /Okl_K MAAR M I ErMT'*<V geleverd door Van Malenveld en Zonen, die er voor zorgt, dat de temperatuur steeds ge lijk bTijft. Tegelijk met de uitbreiding der zaak, zijn de artikele.i uitgebreid, vooral fo toartikelen. Ook heeft de heer van den Brink zich voor het in 't groot ontwikkelen van foto's een idealen donkere kamer laten inrichten, die nu in de vacantie- en dus ook fotografeertijd wel van pas zal komen. De gister tijdens het Bloemencorso gehouden collecte van het plaatselijk crisiscomité heeft opgebracht 403,66. Aan de jongedames die de hoogste bedragen collecteerden, werden aardige prijsjes uitgereikt. l'e prijs met een opbrengst van 84 20 mej. P. Wiersma; 2e pr. met een op brengst van 69 mej. M. de Boer; 3« pr. met een opbrengst van 56.06 mej. N. Rampen. Gistermorgen is te Hoorn het 50-jarige bestaan van de Veemarkt herdacht. De bur gemeester, mr. G. J. Bisschop, hield een korte redevoering en onthulde een gedei)k- steen, welke door de bewoners van de Vee markt en de Noorderstraat is aangeboden Dinsdagmiddag is een zoontje van veehouder P. Mul in de Graftermeer al hier in een sloot gevallen en verdron ken. De moeder constateerde het droevig ongeval. UITGEEST. Benoemd. Mej. T. J. van der Vlerk, gemeentevroed vrouw alhier, is als zoodanig benoemd te Ede. Openbare verkooping. Gister is ten overstaan van notaris J. P. Stuijt te Castricum in Hotel „de Ooievaar'' alhier publiek verkocht, woonhuis met erf, grond en daarbij gelegen tuin met bloembol- lengrond en nieuwe bollenschuur, in totaal (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 5 0/0 Nederl. 1932 4% Nederl. 1917 4 1931 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000, Koloniale Bank Ned. Ind. Haneldsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL Aljt Kunstzijde Unie Berkels Patent t Calvé Delft Cert. Küchenm. Acc. Nederl. Ford Philips GloeiL Gera Bezit Unilever INDUSTR. OND. BUITENL, Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Betbleb. Steel t Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actione MIJNBOUW. Aig. Esplor. Mij. «sis Boeton Redjang Lebong ÏUV PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atcbison Topeka Southern Railw. Cert Union Paciiic Wabasb 'Exdividend. JEzclaim. Vorige koers 101% 1013/, 97% 693/, 607, 60 102 3D/S 17»/, 54 V, 2 105 103% 104 15»/, 17% 3Vis 18i/, 5Vi« 2% 39% 5% 3% 8»/, 182 138 897, 481/i 30 50 107% 12 75 129 146% 82 6% 56% 233/, 30 22 2 2'/, 21/4 15 i3y* 58i/, 133»/, 14% 117 133»/, Koers van beden tei 44% ■XI, 1 PROLONGATIE Vorige koers 1 pCt, Heden 1 WISSELKOERSEN AMSTERDAM. pl.m. 1.30 70 62 33 55% 107J-9 108.7% 201/, 8 3»/, 190-89 140 90 111 12 74 1527, 84-5 7% 32 22 2% 60-7, 135 15 118 135 pl.m. 1.45 33-7, 108 1071-»/, 20f-6/i6 20*-*/. 5i-»A, pl.m. 2.00 190 151J-2| 84»/, '<%-8 - 62»/, 33)-»/ 107J-8 107-8 20*-% 2Öt-% 3% pl.m. 2.15 33)-4 ■fU 108 107»/,-8 201.1/4 2Ü-% 5|-% 3% 3% - 1871-91 145 94-5 152j-*/, Ti'1 Ik 627,-3 31/» 191-7, 152-74 7%-J 'Vu 62«/4 pCt. NIET OFFICIEEL Londen Berlijn Parijs Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Seh. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New. York Itali< e •ss# e l i s ss Sis s t s I II til tl I ei Vorige koers 8.65)/. 59.10 9.73% 34.46 48.38 46^50 44 50 43.40 2-45% 12.71 Koert op heden 2 uur 8.67% 59.12 9.731/4 34.46 48.3/7, 46 50 44.75 43.70 2.48% 12.71

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2