JSiicqcdijkt SicuuL JCeck 6L Stkool £aatste AecicPitm Aduectaüiëu ytheepstijdingen zoekt een nette vriendin, RINGERS Dienstmeisje Pension aangeboden. Londensche brieven. Nette Commensaal Kantoorbediende. Portefeuille Levensverzekering en Begrafenislonds, PENSION STOOMVAARTLIJNEN, Kon. Ned. Stoomb. Maatschappij, Ondertrouwd: Welke Vergunning- Wegens ouderdom zeer billijk te koop een naar waarnemingen, verricht in den morgen van 11 Augustus Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 765.9 mM. te Haniw ver- Laagste barometerstand 752.9 mM. te Seydisfjord. Verwachting, geldig tot den avond van 12 Augustus Zwakke tot matige, Oostelijke tot Zuide- Wike wind; aanvankelijk helder en licht be wolkt' lat€r toenemende bewolking; droog, behoudens later kans op onweerweer warm OvPTzicht. pe depressie in het Westen met haar uit lopers tot in de Golf van Biscaye nadert thans meer en meer de Britsche eilanden en cal reeds regen op de Westkust van Ierland. De hoogedruk trekt zich langzaam naar Centraal-Europa terug. De depressie in het Noord-Oosten gaf nog wat regen in het hooge Noorden, doch vuit thans op. Over het algemeen is de temperatuur aller wegen gestegen en heerscht overal stralend zomerweer met alleen buitensporige hitte in Zuid-Frankrijk. Koeler weer is in het eerstvolgend etmaal niet te wachten, hoewel de kans op onweer na groote hitte geleidelijk- Zal toenemen. HOOG- EN LAAG WATER. TE BERGEN AAN ZEE. (in Zomertijd). Hoog water. Laag water, dat v.in. nam. v.m. nam. Augustus. 12 - 0.28 8.33 9.13 13 1.10 1.59 9.58 10.37 14 2.28 3.01 11-17 11.46 15 3.18 3.50 0.14 HOOG- EN LAAG WATER IE - EGMOND AAN ZEE. (in Zomertijd). Hoog water. Laag water, dat. v.m. nam. v.m. nam. Augustus. 12 0.25 8.21 9.01 13 1.07 1.56 9.46 10.25 14 2.25 2.58 11.05 11.34 15 3.15 3.47 0.02 '41.11 Are en eigendom van W. Twisk alhier. Woonhuis met schuur en grond is gelegen aan Bonkenburg en Loet. Koopers werden J. G. G. baron Toets van Amerongen te Zeist en H. Donders te Tilburg voor 9000. TEXEL. Woensdag is op het marktplein te den Burg een merrie- en veulenkeuring gehouden. Aangeboden werden 14 merries met veulens, alle afstammelingen van den hengst der Paardensportvereeniging Obeüs". Deze vereeniging had 100 beschikbaar gesteld .voor premies aan veulens. Hiervan werd 80, toegekend als volgt: aan de heeren L. Kop pen, Joh. Kikkert, P. Swaerts, M. Kuip, J witte en C. A. Witte, ieder 10 voor een hun toebehoorend veulen en aan den heer Schu- maker 20. In het paardenstamboek werden de merries opgenomen van de heeren Jac. Boersen, L. Koppen, F. Dijksen en J. Witte te Bloemwijk, van den laatsten werd tevens een veulen inge schreven. Naar aanleiding van het aftreden van den heer R. P. Keijser ais raadslid en wethou der dezer gemeente, zal a.s. Zaterdag 's mid dags vier uur een raadsvergadering worden 9 gehouden voor het onderzoek van den ge loofsbrief van het nieuwe raadslid Jac. Daal der. Door de permanente feestcommissie te den Burg is besloten, dit jaar geen autorit voor ouaen van dagen over Texel te houden; teneinde niet ieder jaar autobezitters om hun auto te moeten verzoeken, en tevens in ver band met de moeilijke tijdsomstandigheid aan neringdoenden geen gratis versnaperingen voor ait doel te vragen. Over het houden van een volksfeest zal nog later beslist worden. Wel waren vele commis- sie-leden voor 't afsteken van vuurwerk, doch «en volksfeest oordeelden velen dit jaar niet gewenscht. Met de autoriteiten en caféhouders zal hierover nog een bespreking gehouden wor den. (Van onzen eigen correspondent). Ottawa. Een opvallend voorbeeld van hoog ge spannen verwachtingen, gebaseerd op losse fundeeringen, wordt geleverd door Ottawa en de voornemens, welke thans tnet den naam van de hoofdstad van Ca nada worden vereenzelvigd. Veel los bandig geschrijf is aan deze economische rijksconferentie voorafgegaan Het schijnt het onbenijdbaar lot te zijn van alle internationale conferenties, dat ze aanleiding worden tot een ongebreidel- den stroom van geïnspireerde mededee- lingen aan de vooravonden van de sa menkomst, die wanneer men ze later met den uitslag vergelijkt een oogst van on wezenlijkheden en onjuistheden zijn ge worden. Van de meeste internationale conferenties, met veel gewicht en ver jon gearrangeerd, is achteraf gebleken, dat zij weinig of niets hebben uitge richt Het waren de ledige vaten, die bard hadden gebomd. Het publiek in ae wereld ie al zoo vaak ontgoocheld door den afloop dier conferenties dat het moet hebben opgehouden bijzondere waarde te hechten aan het misbruik van woor den, waarin de beloften van de samen komsten bij voorbaat waren vervat. Er is weinig reden Ottawa anders te be schouwen. Het is waar, hier geldt het een bijeenkomst van leden van het zelfde statengezin. Maar die leden hebben niet minder elk hun nationale belangen dan b.v. de staten van Europa. Die belangen zien de afgevaardigde staatslieden veelal niet als samenbindend hoezeer ze het wel zijn volgens hun eigen verklaringen, welke luiden, dat het belang van de eene natie tevens dat van alle andere naties is maar als afscheidend. Daarom komt er zoo weinig van die conferenties te recht. Hoewel Ottawa nog slechts luttele da gen aan den gang is, is reeds gebleken, dat de woordvoerders der Dominions die van Canada, Australië en tot op zekere hoogte die van Zuid-Afrika in het bijzonder in hun streven worden beheerscht door ver meende, rechtstreeksche, nationale belangen. Die belangen zien zij in de grootst moge lijke handelsvoordeelen op de markten van Groot Brittannië. Met een variatie van een voor de Nederlanders weinig vleiende gang bare Engelsche uitdrukking zou men kun nen zeggen, dat reeds thans in Ottawa aan den dag is getreden dat ,the Dominions are giving too little and asking too much". Het is al terstond duidelijk geworden wat zij vragen. Het is nog niet gebleken wat zij zullen geven. De leidende persoonlijkheid in Canada, de premier Bennet, heeft gezegd, dat hij een lange lijst van fabrikaten heeft samengesteld, die Engeland vrij op de Cana- deesche markt zal mogen invoeren. De „Eve- ning Standard", een blad van de Beaver- brook-groep, heeft geestdriftig uitgeroepen, dat de lijst wel 5000 zaken bevat. Maar wel ingelichte correspondenten in Ottawa zijn niet onder den indruk van de lijst, waarop b.v. geen enkel artikel voorkomt dat in Ca nada wordt gemaakt, zoodat de heer Bennet er wel degelijk voor schijnt te waken, dat de industrie van Canada geen concurrentie zal endervinden van die van Engeland. Hoe het genoemde blad aan het cijfer 5000 komt is wat raadselachtig. Misschien bevat de lijst b.v. schroeven, waarvan elke variatie in dikte en lengte is geteld om tot het indrukwekken de cijfer te komen. Volgens eenige voorstellingen in de En gelsche pers hebben de Dominions letterlijk samengespannen om Groqt Brittannië te no pen zijn markt voor levensmiddelen en grondstoffen voor de Dominions te reservee ren, voor zoover de Dominions die markt kunnen voorzien. De bladen van Lord Baver- brook stijven de Dominions in die houding, aangenomen dat zij ze hebben aangenomen. De krantenlord Beaverbrook behoef ik wel niet bij mijn lezers in te leiden. Zijn optre den, zijn opvattingen, de hevigheid waar mede hij zijn vrij algemeen onpraktisch ge achte denkbeelden propageert zijn genoeg zaam bekend. Lord Beaverbrook en zijn hel per, de handelsimperialist Amery, gelooveen, dat'het Britsche Gemeenebest van Naties in groote welvaart en in vrede kan leven buiten en met veronachtzaming van de rest van de wereld. Amery heeft wel eens in zooverre een concessie willen doen aan de wereld biuten het Britsche Rijk dat hij landen als'Argen tinië en Denemarken onder zekere voorwaar den in de gelukkige familie zou willen opne men. Hij koos de genoemde landen aangezien ze vanouds in Engeland een markt hebben gehad voor het grootste deel van hun uit voer en omdat ze, door met bekwamen spoed1 Engeland's afstand van den gouden stan daard te volgen, zich min of meer solidair hebben verklaard1 met En-geland's economisch lot. Naar men weet, is de officiëele houding in Engeland geenszins in overeenstemming met die van Beaverbrook en zijn „rijkskruisvaar ders". In het parlement zijn er vele conserva tieven, die te zeer onder de bekoring zijn gekomen van de rozengeurige en mannen- glanzige droomen van den krantenlord Maar Baldwin, de leider der conservatieven, heeft tot op den huidigen dag aan de felste en meest onhebbelijke aanvallen van den hoogepriester van „Rijksvrijhandel" bloot gestaan, omdat hij niet bereid was de politiek van zijn partij met die des priesters te ver eenzelvigen. Baldwin's houding wordt wel licht bepaald door politieke overwegingen. In dit geval dan stemmen de conclusies van po litieke overwegingen wellicht overeen met de belangen van de wereld in haar geheel. De politiek Beaverbrook, die er op is gericht de dominions te belasten met de leveranties van het voedsel voor de bevolking van Engeland (in ruil waarvoor de Dominions dan de fa brikaten van het oMederland zouden afne men) brengt onvermijdelijk mee, dat Enge land de voedingsmiddelen, welke het tot he den nagenoeg vrij uit andere bronnen heeft laten toestroomen, met hooge invoerrechten zou belasten. De tegenstanders van dit plan, dat minder drastisch toch wel door het mee- rer.deel der conservatieven wordt onderschre ven, kenschetsen het als een „voedselbelas- ting", hetgeen het dan ook is, aangezien ten- naastenbij tweederde deel van den levens middelen invoer zou moeten worden belast met een tarief teneinde aan de Dominions een vrije markt voor het resteerende derde deel (-en meer kunnen zij'op dit oogenblik niet voortbrengen) te waarborgen. Een partij, die in politiek programma een voedselbelasting zou opnemen, onverdroten zooals Beaver brook en zijn volgelingen het willen, zou in verkiezingen weinig kans hebben. De conservatieven hebben dat vroeger al tot hun schade geleerd. Baldwin heeft deze les onthouden; en de nationale regeering, die hoezeer sterk conservatief getint toch iets nationaals blijft behouden, heeft bij voorbaat verzekerd, dat Ottawa haars inzins geen eng onderonsje mocht worden, dat de conferentie daar feitelijk een begin moest zijn van econo mische samenwerking tusschen alle landen, dat zij gericht moest zijn eerder op een ver- laging van tarieven in de Dominions en de rest van de wereld dan op een verhooging binnen het Britsche rijk tegen de rest van de wereld, en dat Groot-Britannië in Ottawa geen handelsovereenkomsten zou kunnen slui ten, welke zouden indruischen tegen de belan gen van zijn wereldhandel. Dit is de posi- tie van Engeland en Baldwin heeft ze aldus duideliik aan zijn collega's-gedelegeerden te Ottawa verklaard. De positie strookt niet met de diepere wenschen van mannen als de Ca- nadeescre premier of met die van de meeste Dominon-politiici, die niet minder dan voor heen in Engeland een goed melkkoetje blijven zien. Beaverbrook heeft nooit uitgelegd hoe hij zijn economische rijksbeginselen kan rijmen met het feit, dat de productiemid delen van Engeland zijn ingesteld op een wereldvraag, welke zelfs in deze be narde tijden toch nog wel tien maal zoo groot is als de vraag uit de Dominions alleen. Hij heeft ook nooit uitgelegd hoe hij zich voorstelt de steeds groeiende en zwaar beschermde industrie der Domi nions gelukkig te maken in het aan zichzelf genoeg hebbende Empire van zijn droomen. Indien de van het begin af vastge stelde Britsche politiek te Ottawa zich er tot het einde kan doen gelden dan zal de conferentie slechts bescheiden resul taten kunnen afwerpen. Maar dat moet voor de wereld zoowel als voor het Britsche rijk het beste zijn. Van universeel standpunt bezien beteeke- nen bescheiden resultaten een succes. En in dien een bescheiden uitkomst te Ottawa te vens een eerste schrede is op den weg naar ihandelssamenwehking tusschen alle landen in de wereld, dan zal de hoofdstad van Canada in de komende geschiedenis woren geken schetst als de stad, waar de victorie begon. OUDKARSPEL.—(Juli). Geboren: Siewert Cornelis, z. van Cor- nelis Voogt en Aaltje Antje Dekker. Anna Maria, d. van Dirk Stoop en Anna Berkhout. Antje, d. van Willem Nugter en Immetje Kramer. Jan, z. van Cornelis Vlug en Vrouwtje van Hout. Jan Enno, z. van Pieter iMenes en Maartje Benit. Ondertrouwd en getrouwd: Ta- mes Dam te Hoogwoud en Engelina Maria Kamp. Overleden: Dirk, Hopman, 82 jaar, weduwnaar van Antje Vlam. Grietje Kroon, 46 jaar, echtg. van Pieter Kuiper (overleden te Alkmaar). Cornelis Pool, 61 jaar, echtg. van Geertje Kuiper. De heer E. Wagemaker te Hoorn is te Den Haag geslaagd voor het examen hand- teekenen l.o. Bij Kon. besluit van 30 Juli is benoemd tot buitengewoon hoogleeraar in de afdeéling der algemeene wetenschappen aan de techni sche hoogeschool te Delft, om onderwijs te geven in het Staatsrecht, het administratief recht (met uitzondering van de arbeids- en fabriekswetgeving en het mijnrecht) en het handelsrecht, mr. A. C. Josephus Jitta, secre taris van den Hoogen Raad van Arbeid te 's-Gravenhage. Ongecorrigeerd. vernield. Te Grimberg in Siliziê werd in het huis van een sociaal-democratischen vak- vereenigingssecretaris een handgranaat ge worpen, die echter niet explodeerde. Verklaring van Hitier. De Völkische Beobachter van heden publi ceert de volgende op 10 Augustus gedateerdi verklaring van iHt.er: In de pers circuleeren op het oogenblik weer romantische schilderingen over de scheuring in de leiding der Nationaal-Socia- listische partij en over de oppositie, die door eenige leiders als dr. Göbbels, Gregor Strase en anderen tegen mij zou worden gevoerd. Deze berichten zijn te dom dan dat men ze behoeft te dementeeren. Ik wil hier slechts bekendmaken, dat ik mij niet te Berlijn in een nieuw hoofdkwartier in de Badensche Strasze ophoud, doch dat ik mij, sedert het einde van den verkiezingsstrijd, samen met dr. Göbbels en de andere leiders der bewe ging, in de Beiersche bergen bevind. Welke beslissingen de partij voor de toekomst heeft getroffen, zullen de nivuwsgierige couranten schrijvers nog vroeg genoeg ervaren. VLIEGD1ENST GRONINGEN— BORKUM. Nog deze week zal de dienst be ginnen. Geheel onverwacht ontving het Nieuwsblad van het Noorden de medeedeeling, dat nog deze week een verbinding GroningenBor- kum door de lucht tot stand zal komen. Elk uur van den dag zal men zich op de meest moderne en comfortabele wijze naar en van het ons bekende mooie Duitsche eiland kunnen begeven. En dat tegen een tarief, dat gelijk zoo niet lager is dan dat van spoor en boot. Het juiste tarief kan nog niet medegedeeld worden, maar wel dat retour biljetten zullen worden uitgegeven, die 8 da gen geldig zulten zijn. Er zijn moderne luchttaxi's, plaats biedende voor 4 personen, die voor deze verbinding worden gebruikt. De dienst zal worden uitgevoerd door de Deutsche Verkehrsflug Aktien Gesellschaft, en maatschappij, die zich reeds jaren geheel toelegt op verbindingen op korte trajecten en een belangengemeenschap heeft met de groote Luft-Hansa. DE POLITIEKE TOESTAND IN DU1TSCHLAND. Clara Zetkin zal den Rijksdag presideeren. De Duitsche communistische Reichsdagaf- gevaardigde Clara eZtkin heeft in een rede verklaard, in een vergadering van Duitsche communisten te Moskou, dat zij, ondanks de hetze, die tegen haar was begonnen, de eer ste Rijksdagzitting als oudste afgevaardig de zal presideeren. De verkiezing van den mi nister-president in Pruisen. De Centrum-fractie van den Pruisischen Landdag heeft de nationaal-socialisten en de Duitsch -nationalen tot een Zaterdagochtend te houden bespreking met het Centrum uit- genoodi-gd ter beraadslaging over de ver kiezing van een minister-president in Prui sen en de daarmee samenhangende vorming van een Pruisische regeering. DE TERREUR IN DUITSCHL AND. Scherpe maatregelen in Saksen. In een onderhoud met den soc.-dem. presi dent van den Landdag Weckel heeft de Sak sische minister van binnenlandsche zaken Richter op een vraag wat de regeering tegen 't toenemen van de aanslagen in Saksen denkt te doen geantwoord, dat met spoed scherpe maatregelen zullen worden genomen ter be scherming van de bevolking. Geschoten op de woning van nazi-leider. Uit Regensburg wordt gemeld, dat in den afgeloopen nacht op de woning van den plaatselijken nazi-leider Kelheim twee scho ten zijn gelost, waardoor de ruiten werden DE TOESTAND IN HET VERRE OOSTEN. Kanton tegen de dictatuur van Tsjang Kai Sjek. De vertegenwoordigers van de Kanton- regeering hebben verklaard dat het overne men van de dictatuur door Tsjang Kai Sjek. door Kanton niet zou worden aanvaard en dat een dictatuur van dezen staatsman den burgeroorlog tusschen Nanking en Kanton zou bettekenen. GRONDWETHERDENKING TE BERLIJN. Heden wordt te Berlijn den dertienden her denkingsdag van de grondwet der republiek •herdacht. Het is heden Zondagsdienst, maar overigens heeft Berlijn heden het gewone al- ledaagsche beeld. Mooi weer begunstigt de feestelijkheden. Van de herdenkingsplechtig heid in den Lustgarten, De plechtigheid. Op de gebruikelijke wijze is heden in het Rijksgebouw te Berlijn in tegenwoordigheid van rijkspresident von Hindenburg en van de leden der rijksregeering de verjaardag van de grondwet van Weimar herdacht. De plechtigheid begon met de uitvoering van Beethovens ouverture Egmond door het Berlijnsche Pilharmonisch Orkest. Daarna hield de rijksminister van binnenlandsche zaken een rede. Amazone 9 Aug. v. Amst. te Bordeaux. Baralt 8 Aug. v. Cura^ao n. S. Domingo. Berenice 9 Aug. v. Catania n. Messina. Irene 9 Aug. v. Alexandrië n. Smyrna. Mars 9 Aug. v. Carthagena te Malaga. Nereus 9 Aug. v. Danzig n. Stettin. Orion (thuisr.) 9 Aug. te Havre. Pluto 9 Aug. v. Alicante te Barcelona. Stella 9 Aug. v. Salonica te Samos. Colombia 10 Aug. v. Amst. n. Hamb. Deucalion 10 Aug. v. Amst. n. Hamb. Orpheus 10 Aug. v. Amst. n. Kopenhagen. Perseus 10 Aug. v. Amst. n. Rott. Ulysses 10 Aug. v. Algiers te Amst. Venus 10 Aug. v. Lissabon te Amst. Baarn (uitr.) 8 Aug. te Antofagasta. Hercules 10 Aug. v. Smyrna te Konstan- tinopel. Orion (thuisr.) 10 Aug. v. H&vre n. Lond. HollandAmerika-Lijn. Lochkatrine, Rott./Vanc. 10 Aug. v. San Francisco. Nebraska, Vanc./Rott., 8 Aug. v. Los Angeles. Stoomvaart Mij. Nederland. P. C. Hooft (thuisr.) 10 Aug. v. Genua. Marnix van St. Aldegonde (thuisr.) 10 Aug. v. Batavia. Johan van Oldebarnevelt 10 Aug. v. Amst. n. Batavia. Rotterdamsche Lloyd. Dempo 10 Aug. v. Rott. n. Soannefjord (toeristenvaart). Jacatra (uitr.) 10 Aug. te Vlissingen. (Bunkeren). HollandAnstralië-Lijn. Djambi (uitr.) 10 Aug. te Antw. Kon. Holl. Lloyd. Orania (thuisr.) 9 Aug. v. Lissabon. Siërra Salvada 10 Aug. v. Amst. n. Zuid- Amerika. Emzetco Lijn. Jonge Jacobus 7 Aug. v. Genua n. Li- vorno. Jonge Elisabeth 6 Aug. v. Valencia n. Carthagena. HollandOost-Azië-Lijn. Zuiderkerk 9 Aug. v. Hamb. n. Rott. Arendskerk (uitr.) 9 Aug. te Hongkong. Zuiderkerk 10 Aug. v. Hamb. te Rott. Rotterdam—Zuid-Amerika Lijn. Alphacca 9 Aug. v. Buenos Ayres i.. Rott. HollandBritsch-Indië-Lijn. Hoogkerk 10 Aug. v. Calcutta 1. v. Hamb. te Rotterdam. JavaNew York-Lijn. Saleier 10 Aug. v. Bat. te New-York. Stoomvaart Mij. Oceaan. Sarpedon, Japau/Rott. 10 Aug. v. SLiga- poie. Melampus 9 Aug. v. Gravesend n. Ham burg. Aeneas, Japan/Rott., 8 Aug. v. Marseille. Deucalion, Japan/Rott., 9 Aug. v. Aden. Patroclus, Japan/Rott., 9 Aug. te Tient- sin. Ken. Paketv. Maatschappij, Sigli 9 Aug. v. Rangoon n. Sumatra. SilverJava Paciiic-Lijn. Batoe, Los Angeles n. Calcutta 8 Aue. v. Soerabaja. Silverbeech, Calcutta n. Los Angeles, 9 Aug. v. Singapore. Silvermaple, Los Angeles n. Calcutta, 8 Aug. te Beaumont. Silverash, Los Angeles n. Calcutta, 9 Aug. v. Cebu. HollandAirika-Lijn. Klipfontein 10 Aug. v. Pt. Natal n. Lo- renzo Marqués. Rietfontein 10 Auar. v. Hamb. te Amst. A. H. CLAASEN en JELLY SCHUYFF Amsterdam. Alkmaar. 11 Augustus 1932. Huwelijksvoltrekking 30 Aug. a 3. 11 uur. Bevestiging 11.30 uur in de Kapelkerk. Receptie 30 Augustus 3—5 uur Payglop 9. In plaats van kaarten. Ondertrouwd: GERARD VOS en LENA DEE. Alkmaar, Steijnstr. 39. Leiden, Pieterskerkhof 18. 11 Aug. 1932. Huwelijksvoltrekking 24 Aug. a-S. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van een dochter MARIED GERARDA, JOZ. DE MOEL. M. DE MOEL—DE GRAAP, Kennemerstraatweg A 2. Onzen oprechten dank aan allen. die belangstelling toonden bij de ge boorte van onze dochter. W. C. KOSTER. T. KOSTER—SCHAAK. Schellinkhout, Augustus 1932. Net Meisje, 16 jaar, P.G., in het bezit van een flets. Br. onder lett. V 721 bur. v. d. blad. gevraagd, 10 per week. Brieven letter U 720 bureau va:t dit blad. GEVRAAGD. Hotel Brittanje, Wilhelminalaafl 12. GEVRAAGD FLINK Meisje voor de huish., niet beneden 18 J., voor dag of dag en nacht. Adr. te bevr. Boekh. de Rooij. Voor tijdelijk een vlugge werk kracht gevraagd voor onmiddellijke indiensttreding. Goed kunnende machineschrijven en grondige kennis der Engelsche taal noodzakelijk. Schriftelijke sollicitaties aan Fa. P. de Jager en Zonen, Bloembollen- kweekerij en -handel, Heiloo. Voortreffelijke chocolade in den vorm van viooltjes. Een specialiteit of verlofhouder wil zijn bedrijf verplaatsen naar het drukste en mooiste punt van Alkmaar Ben. kap. f 1000.a f 1500.Brieven onder lett. S 718, bur. v. d. blad. voor veel uitbreiding vatbaar. Te bevragen onder lett. S 718, bureau van dit blad. Vrije zit- en slaapkamer of zit- slaapkamer met serre, voor één of twee personen. Tuindorp 134 J, Heiloo. Hoofdambtenaar vraagt vanaf 22 dezer voor eenige weken (4 dager per week) goed event. als bet. logé. Br. met inl. en pr. onder letter I 719 bureau dezer courant.

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 3