Aqmda Jlcowntiaal Tlieuws Hedenavond zullen duizenden Nederlanders luisteren dwars door Europa firma YPMA. Stad m Omqevutq. lüeec&ecicht Wereldspaardag 31 October HEERHUGOWAARD. BEVERWIJK. DE STREEK. HOORN. naar radioprogramma's uit alle deelen van Europa. De moderne radiotoestellen maken het mogelijk, eiken avond, gezellig bij den haard zittend, door het draaien aan één knopje te trekken. Alleen het bezit van een eigen radiotoestel kan U dit wonderbaarlijk genot bezorgen. Schaft U een eigen modern ontvangtoestel aan. Het VERDIENT de voorkeur. Gij zult er geen spijt van hebben, mits gij U bij de aanschaffing vakkundig laat voorlichten. TELEFUNKEN EN PHILIPS TOESTELLEN. Alle typen vanaf fl. 87.50 tot fl. 285.—. LANGENDIJK. MEDEMBLIK. OUDKARSPEL. SCHAGEN UITGEEST. OQl Bioscopen. Victoria-theater, tot en met Donderdag el- ken avond otn half 8 hoofdnummer Zwei in einem Auto (rom.), hoofdrollen Karl Lud- wig Diehl en Ernst Verebes. Toegang voor eiken leeftijd. Stedelijk Museum Breedst r., eiken dag 912 en 1.303.30, Zaterdag 9—1 geopend, Zondag gesloken. Tentoonstelling teekenge nootschap Kunstzijons doel, in het gebouw van de Noordbollandsche Le vensverzekering Mij. op het Hofplein, Zater dag 22 October geopend van 39 uur en verder tot en met Zondag 30 Oct. van 11 tot 4 uur. Zaterdag 22 October. 8 uur, in de Graanbeurs, internationale worstelwedstrijd HollandBelgië. Zondag 23 October. i 2 uur, 't Gulden Vlies, openbare vergade ring vanwege het plaatselijk comité Anti fascisme en oorlog (Antifo.) 8 uur, Schouwburg Harmonie, Rido s revue Alles wordt weer goed. Najaarskermis te Schoorldam. Najaarskermis te Oterleek, bij A. van Ham, aanvang 7 uur. Maandag 24 October. 8 uur, Schouwburg Harmonie, Ridos revue Alles wordt weer goed: 8 uur, in De Unie, Volkszangavond. 8 uur, in de Rustende Jager te Bergen, de batavond mevr. Tjaden—van der Vlies en ds. Schermerhorn. Woensdag 26 October. 1 8 uur, Harmonie, uitvoering voor het co mité voor tooneelvoorstellingen. 8 uur, Gulden Vlies, Optreden gezelschap WiUy Qerby. 8 uur, De Rustende Jager te Heiloo, op voering door ,,'t Ontluikende roosje van „Hij, zij en Hottentot". Vrijdag 28 October. 7.45 uur, Harmonie, bridgewedstrijd. GEVAARLIJKE BOCHT TE ST. PANCRAS. In den weg van St. Pancras naar Broek &p Langendijk, welke verbeterd wordt, be vindt zich bij het z.g. Witte Kerkje te St. Pancras een gevaarlijke bocht, die voor het verkeer uitermate hinderlijk is en waar gemak kelijk ongelukken zich kunnen voordoen. Een rationeele oplossing zou verkregen kunnen worden door verruiming van den weg naar de binnenzijde, waarvoor eenige afstand van grond en het vellen van eenige boomen noodig zijn. behoorende tot het erf van de Hervormde Kerk aldaar. Teneinde tot deze verbetering te geraken, heeft de B. B. N., Bond van Bedrijfsautohouders in Nederland, zich gewend tot het bestuur van het Hoog heemraadschap Noord-Hollands Noorder kwartier, hetwelke deze verbetering al even noodzakelijk oordeelt. Het betrokken kerkbestuur is echter niet bereid den voor de verbreeding benoodigden grond af te staan en toestemming tot het rooien van de boomen te verleenen, zoodat deze noodzakelijke verbetering helaas achter wege meet blijven. Het Waterschapsbestuur, dat gaarne aan de verkeersbezwaren tegemoet wenscht te komen, zal thans overgaan tot het wijzigen van het wegprofiel, n.1. door het wegdek in de buitentocht hooger te leggen dan aan de binnenzijde, waardoor het berijden van de bocht vergemakkelijkt wordt. Hiermede wordt wel eenig, alhoewel geen afdoend, resultaat bereikt. Vrijdag zakte de met brandstof beladen auto van den heer Kreb bij het oprijden van het erf van den heer Gelder met het achter wiel door de brug- Doordat de auto bleef steunen op den walkant, liep dit ongeluk goed af en kwam de chauffeur met den schrik vrij. Het aantal ingeschreven werkloozen bij de plaatselijke arbeidsbemiddeling bedraagt momenteel 62. In verband met het in de raadsvergade ring van den tienden October genomen be sluit om te trachten een baggerregeling met rijkssubsidie te verkrijgen, gaf zich reeds een dertiental landeigenaars op, die genegen zijn onder bepaalde voorwaarden te laten bagge ren. Donderdagavond vond onder leiding van dokter Zwarteveen de eerste les plaats van den cursus Eerste Hulp Bij Ongelukken, welke gehouden zal worden in het oude raadhuis en is georganiseerd door de plaat selijke afdeeling van het Witte Kruis. Naar ons werd medegedeeld, zal de plaatselijke zwemclub H. Z. V., die dezen zomer de beschikking kreeg over een terrein aan de Broekerkant van de ringsloot. bij de z.g. Admiraalsmolen. zich tot bevoegde zijde wenden om te vernemen, of het wenschelijk is, in verband met de hangende plannen der West-Fri*sche *""'1isatie. het verkregen ter rein verder te exploiteeren. Niet de heer Viehof, doch de heer Bes te fjmuiden A. was winnaar van den len prijs der Beverwij ksche verloting. De uitkomsten van den handel in pootaard appelen zijn ook hier zeer slecht. Deze aard appelen, waarvan nog tientallen wagons in voorraad zijn, geselecteerd, gekeurd en gesor teerd, brengen thans nog geen gulden netto per baal op. •De Vereniging „Ontwikkeling" heeft haar winterseizoen geopend. Voor een tjokvolle Parkzaal er waren ongeveer 600 personen aanwezig tred als spreker op de heer Alt, musicus te Bolsward, met de beide eerste dee- len uit „Der ring des Nibelungen „das Rhein- gold" en „Die Walkuren". De vertolking van dit deel der beroemde opera van Wagner was in een woord meester lijk. De voordracht werd verlucht met een groote serie schitterende lichtbeelden naar be roemde schilderijen. Door middel van vleugel en pathéfoon werd voorts deze hoogst interes sante voordracht geïllustreerd. Een daverend applaus beloonde den genialen spreker voor zijn hoogst belangwekkende en interessante voordracht. 'Het verbeterde watergemaal van den polder Geestmer Ambacht, staande on der de gemeente Zuidscharwoude, is heden officieel in bedrijf gesteld. Ver schillende waterschapsbestuursleden waren daarbij tegenwoordig. Het stoomgemaal is vervangen door een met twee Dieselmotoren, waardoor de capaciteit aanmerkelijk grooter is geworden. De kosten aan een en ander verbonden, zullen, naar we vernemen, door een leening worden gedekt. 'De commissaris der koningin be zocht heden de 4 Langendijker gemeen ten. Het bezoek duurde slechts kort, on geveer 20 min. voor iedere gemeente. 'Door de aanhoudende regens is men met het bollenplanten zeer achter ge raakt. Tal van kweekers moeten nog heel wat bollen zetten. Dat wordt op 'ie wijze bijzonder laat. Vorige jaren was alles op dezen tijd reeds in den grond. Ook moeten nog veel aardappels ge rooid worden. Al zijn de prijzen bijzon der laag, voor een volgend gewas is het niet mogelijk ze maar te laten zitten. Nu ook de kool noodzakelijk moet worden gesneden, komt alle werk weldra gelijk. De woning vereeniging Nijmegen heeft gis ter herbesteed den bouw van 71 woningen aan den Wolfkuilscheweg. Laagste inschrij vers waren de heeren J. Bot en S. J. de Bie alhier met 131.000. ERNSTIG AUTO-ONGELUK. Een der slachtoffertjes overleden. Wij deelden gisteren in de stadseditie reeds mede, dat in het Sint Elisabeth- ziekenhuis alhier ongeveer 3 uur gister middag twee jongens binnengebracht zijn, die nabij Obdam door een auto waren aangereden. De toestand van een hunner zou ernstig zijn, de ander was naar wij meldden minder erg ver wond. Wij vernemen daarvan heden de vol gende bijzonderheden. De jongens beiden ongeveer 11 jaar, waren neefjes en reden samen op een fiets om naar het koperen huwelijks feest van de ouders van een hunner te gaan. Het waren de neefjes de Boer uit Obdam. Toen zij over een brug reden kwam van de andere zijde een vracht auto, bestuurd door zekeren de B. uit den Langendijk. De jongens zijn blijk baar geschrokken en door de gladheid van den weg slipte de fiets en kwam onder den auto terecht. De beide jongens zijn naar het Sint Elisabethziekenhuis overgebracht, waar een van de knaapjes het jongetje wiens ouders hun koperen bruiloft vier den gisteravond om 7 uur aan zijn verwondingen is overleden. Gistermorgen tusschen 9 en 10 uur bracht de commissaris der koningin in de provincie Noordholland een kort bezoek aan onze gemeente en werd rondgeleid door B. en W. Eerst werd een bezoek gebracht aan de pootaardapplbewaarplaats a/d Butterlaan, waar alles in oogenschouw werd genomen. Vervolgens werd het gymnastieklokaal van de O. L. school bezichtigd. Daar werd den commissaris door de kinderen der hoogste klassen, onder leiding van het hoofd der school, een paar liederen toegezongen, 't Was een heel mooi oogenblik, vooral toen 2 meis jes de bede zongen uit het Wilhelmus. Lief lijk klonk het: „Mijn schilt ende betrouwen", door de zaal. Daarna werd nog gezongen: Alle man van Neerlands stam. Vervolgens liet de commissaris zich inlichten over het gymnastieklokaal en werd een rondgang door de verschillende klasse-lokalen gemaakt. Na een vriendelijk afscheid verliet de commissa ris de school en kort daarop de gemeente. Aan den heer M. C. Tuinman, timmer- fabrikant alhier, is opgedragen de timmer- fabricatie, benoodigd voor 74 huizen te Den Helder. De opbrengst van de collecte voor het plaatselijk crisis-comité heeft opgebracht 623.05. Door onderwijzers en leerlingen van de U.L.O.-school heeft een periodieke afdracht plaats gehad van 8.25. De plaatselijke vereenigingen hebben toe gezegd mede te werken aan een openbare uit voering, waarvan de opbrengst ten goede zal komen aan het crisis-comité. Donderdag heeft zuster VetDen Hol lander, wijkzuster van de plaatselijke afdee ling „Het Witte Kruis" alhier op intieme wij ze herdacht het feit, dat zij voor 12%' jaar als zoodanig werd aangesteld. Men heeft het haar geenszins aan bewij zen van dankbaarheid, sympathie en felici tatie doen ontbreken. Afgezien van een groo te stroom felicitatiekaartjes en diverse tele grammen, werd haar door het bestuur van de plaatselijke afdeeling van het Witte Kruis alhier een prachtige plaquette aangeboden, voorstellende het huis Bloemendaal te Loos duinen. Het gebouw waar zuster VetDen Hollander voor 24 jaar haar eerste schrede in de richting van de wijkverpleging zette. Voorts werd haar door bestuursleden van het Witte Kruis een prachtige bloemenmand aangeboden, terwijl ook van andere zijde haar schitterende cadeaux werden aangebo den. Zuster Vet—Den Hollander was zeer on der den indruk van hetgeen men haar had aangeboden, DEELEN VAN V&EGTUIG TE EGMOND AAN ZEE AANGESPOELD. Te Egmond aan Zee, onder de gemeente Egmondbinnen, zijn een vleugel en een staart van het vliegtuig aangespoeld, waarvan te Zandvoort het hoogteroer en een band zijn gevonden. Beide deelen van het verongelukte vliegtuig zijn geborgen bij den onderstrand vonder Genet te Egmond aan Zee. De burge meester van Egmond aan Zee heeft de vlieg tuigautoriteiten met de vondst in kennis ge steld. Van den heer Genet vernamen wij, dat hij zijn knecht, nadat hem Woensdag de vondst gerapporteerd was, de beide deelen met een wagen heeft laten halen. Het alluminium- kleurig kamfas van de vleugel was nagenoeg nog geheel in tact, doch tengevolge van den storm gelukte het niet, om den vleugel in dezen toestand op den wagen te krijgen, zoo dat het kamfas totaal verscheurd, arriveerde. De driehoekige onderdeden van den vleugel zijn gemerkt F 8, 1926. Merkwaardig is, dat het raam van de vleugel, waarop wij het nummer 22115 en den datum 4 Juli 1926 la zen, geheel van hout is vervaardigd en door ijzeren stangen is verbonden. De neer Genet verklaarde ons, dat z.i. het hout niet langer dan een week in zee kan hebben gelegen, aangezien het in het geheel niet door het water was aangetast. Het ijzer had evenwel wèl van het zeewater geleden, zoodat dit deed vermoeden, dat et langer in zee moet hebben gelegen. Op één der onderdeden van den vleugel lazen wij het nummer 4336 en den datum 21 Juli 1926. De deelen van het vliegtuig zijn Woensdagmorgen aange spoeld, toen de wind West-Zuidwest stond. Des middags ging de wind Noordwest en met dezen wind spoelt er niets meer aan. Ook door de jutters zijn enkele deelen van het vliegtuig gevonden. De herkomst van het vliegtuig kon nog niet worden vastge steld. In Egmond vermoedt men, dat het vliegtuig zLb in zee op een van de banken bevindt. Hoewel de opschriften Hollandsche letters bevatten, neemt men niet aan, dat men met een Hollandsch vliegtuig te doen heeft, aangezien de ramen van de Hollandsche vliegtuigen niet van hout worden gemaakt. Naar aanleiding van het bovenstaande hebben wij ons tot de KL.M.-directie te den Haag gewend, die ons, na kennisname van de gegeven cijfers en data, mededeelde dat het in geen geval wrakstukken kunnen zijn van een K. L. M.-vliegtuig. Ook het vliegkamp „de Kooij" vertelde dat men daar: „nooit een toestel in zee verspeeld had maar dat een jaar of vijf geleden bij Zandvoort een toestel uit Soesterberg in zee was gestort, waarvan de omgekomen beman- mng een zevental weken later door de zee werd teruggegeven. Een kapitein van de Luchtvaartafdeeling te Soesterberg zeide ons, zoo, a bout portant door de telefoon niet te kunnen vertellen of dit inderdaad het hierboven bedoelde toestel kon zijn, De medegedeelde cijfers en data, waren volgens hem wel eenige aanwijzigingen en men zou zoo spoedig mogelijk een en an der trachten uit te zoeken, zoodat afwachten voorloopig de boodschap is. EEN AUTOBOTSING. Gisteravond ongeveer half zeven kwam de heer R. met een nieuwe luxe auto den Stationsweg afrijden in de richting van den Rijksw eg. Vanuit de richting Alkmaar kwam een vrachtauto van de firma R. Deze liet den luxe auto die van rechts kwam, niet voorgaan en trachtte toen deze auto stilstond daar achter langs te komen. Naar onze zegsman ons mededeelt werden door den chauffeur van de vrachtauto geen signalen gegeven cn werd niet geremd, met het gevolg dat van den luxe auto de carrosserie dwars door midden werd gereden. In de vernielde auto zat de echtgenoo- kind dat ter doop geweest was. Wonderlijk genoeg kwamen belde passagiers met den schrik vrij. Men zal trachten de schade onderling te regelen. LEVERINGEN KAAS VOOR MILITAIREN TE DEN HAAG. De levering van de voor het garnizoen Den Helder benoodigde zoete kaas is opge dragen aan den heer A. Henneman te Alk maar. LEVERING FOURAGE EN TURF- STROOISEL AAN GARNIZOENEN. Gedurende het tijdvak van 1 Nov. 1932 tot en met 31 Januari 1933 is de levering van hooi en turfstrooisel, benoodigd voor de be reden wapens te Amersfoort en Amsterdam, opgedragen aan de firma D. Leeuwenkamp te Alkmaar; voor die te Den Haag en Lei den aan den heer J. Schermerhorn te Hoorn (alleen turfstrooisel.) DE INBREKERS IN TEXEL GEARRESTEERD. 't Is de politie te den Burg gelukt Don derdag de hand te leggen op de vermoe delijke daders van den inbraak bij den heer D. Bakker op Vrijdagavond 14 Oct. Een der verdachten, K. geheeten, is sinds eenigen tijd op Texel woonachtig en heeft reeds eerder voor diefstal te recht gestaan. De andere aangehoudene is een Belg die hier tijdelijk werkzaam was. Een der personen is reeds naar Alk maar vervoerd, terwijl K. Donderdag avond nog in 't arrestantenlokaal te den Burg was opgeborgen. Zoowel de inbraak als de arrestatie der verdachten bracht groote opschud ding in onze gemeente, daar inbraak hier gelukkig zeer zeldzaam voorkomt. PONT TE WEST-KNOLLENDAM GEZONKEN. Ter vervanging van de pont te West- Knollendam, welke in reparatie moest, is een kleine hulppont gelegd. Bij het stormachtige weer van Woensdag is deze gezonken. Ze bleek lek te zijn ge slagen. Het verkeer over Wormerveer en Marken-Binnen naar Alkmaar is daar door gestremd. 1908-1932. HET 25ste ST. NICOLAASFE.IST VAN DEN BOND VAN NED. ONDERWIJZERS. Voor de 25ste maal zal St. Nicolaas dit jaar zijn buitengewone bezoek aan Alkmaar komen brengen en met de klei nen der openbare lagere scholen en die der beide algemeene kleuterscholen zijn verjaardag vieren in de zalen van de Harmonie. Het spreekt van zelf, dat dit jubileum feest iets meer moet worden dan het gewone; dat er iets meer van moet uit gaan! De commissie, die het feest voor bereidt, heeft er haar gedachten al eens over laten gaan, wat bijzond-rs dit feest zou moeten hebben, maar, behalve dat ze nog niet weet of St. Nicolaas het goed vindt, is ze ook wel eens bang, dat het een of andere plannetje mogelijk te veel zs.1 kosten. Die kosten 't hoofdbezwaar? Neen, eigenlijk niet! Immers al zijn de tijden slecht, voor onze kinderen heeft ieder toch nog wel wat over en al hoopt de commissie, dat velen hun gave voor dit jaar door een kleine verhooging tot een jubileumgave zullen maken vele kleintjes maken voor ons doel ook een groote. En ook in die vele kleintjes kan een jubileumgedachte zitten! Dezer dagen zullen de bekende in- teekenlijsten weer worden aangeboden De commissie hoopt, dat, vooral nu, de dames en heeren, die haar zoo bereid willig hun medewerking verleenen, ve len bereid zullen vinden, om, zoo moge lijk met gulle hand, hun bijdrage te schenken. Dan kan het mooie feest voor dit jaar dubbel mooi worden! Om misverstand te voorkomen, wijst 84Sle er ten nog op, dat op alle lijsten staat het hoofd: Alkmaar'^0 N*d' 0nderwiJzers. Afd. Bijdragen kunnen ook, met vermel ding der bestemming, gestort worden op postgiro mx2162 van het Noordhob lansch Landbouwcrediet, alhier. Nadere bijzonderheden betreffende het naar waarnemingen, verricht in den morgen van 22 October. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand#767.4 mM. te Bu. dapest. Laagste barometerstand 742.6 mM. te Holyhead. Verwachting, geldig tot den avond van 23 October: Meest matige tijdelijk wellicht toenemend» Zuidelijke tot Westelijke wind; zwaar be wolkt tot betrokken met tijdelijke opklaring; waarschijnlijk regenbuien en iets kouder. Overzicht. Hoewel de hoofddepressie bij IJsland in de afgeloopen 24 uur een weinig is opgevuld, heeft zij zich nog bijna niet vefplaatst eu blijft het weer zijn depressie-achtig voorko men behouden. Na het passeeren van een kleine secundaire in den loop van gisteravond en vannacht, die in ons land opnieuw vrij veel regen bracht is het weer tijdelijk opgr- klaard. Een stijging van den barometer in het Westen vormt echter een bedreiging voor deze korte verbetering. De lucht, die daarbij uit het Westen zal worden aangevoerd is n.1. vrij koud, terwijl in onze omgeving tamelijk hooge temperaturen heerschen. Bij het in dringen van deze koude lucht komt het waar- 'jnlijk weer tot buien. In het Zuidoosten steeg de barometer weer. De temperatuur daalde in het Zuiden van ons land, Noord- Frankrijk, West Duitschland en de kusten van Scandinavië. Zij steeg vooral in Zuid- Frankrijk het binnenland van Scandinaië en het Noorden van ons land. De regenval was uitgebreid doch minder zwaar dan gis teren. feest zullen, als altijd, tijdig worden medegedeeld. De commissie bestaat uit de heeren: J. J. T. Kooy, voorz., Eikelenbergstr. 1; W. Strubbe, secr., Kennemerstraatw. 171; J. Blokker, penningm., Lamoraalstr 2; A. C. G. Romunde, Waerdendelstraat er Jb. Koelman, Spoorstraat. OPLEIDING VAN MIDDELBARE TECHNISCH PERSONEEL. Door de Directie der Nederlandsche Spoor wegen is in overleg met den Personeelraad een Centrale Commissie ingesteld, bestaande uit Jhr. Mr. W L. Elias, Ir W. F. H. v. Rijc- kevorsel en Ir. H. F. Thyssen namens de di rectie en de heeren G. Joustra, H. F. Tim mermans en L. Willemsen namens den Per soneelraad en leden daarvan, ten einde de opleiding van personeel te organiseeren. Ten einde deze Centrale Commissie te ad- viseeren voor de opleiding van middelbaar technisch personeel voor de functies van Op zichter v. d. Weg, Opzichter v. h. Seinwe- zen, Opzichter v. d. Bruggen en Opzichter teekenaar, is eene commissie benoemd, waar in zitting hebben genomen, de heeren: aan gewezen door de Directie: Ir. Ch. H, J. Driessen, Hoofdingenieur Chef van Dienst Weg en WerkenIr. K. H. C. van der Veen, Ingenieur Ie kl. Hgb.; aangewezen door den Personeelraad: A. Lesterhuis, Opzichter v. d. Weg Ile kl. te Alkmaar; A. v. d. Heij, opzich ter-teekenaar bij de wpl. en mag. Utrecht. EEN AVOND VAN BUITENGEWONE VROOLIJ KHEID. Men schrijft ons: Woensdag 26 October a.s. des avonds 8 uur zal de ook hier zoo bekende en geliefde Hollandsche humorist Willy Derby in 't Gul den Vlies een vroolijken avond geven. Steeds zijn de avonden van dezen populairen zanger een groot succes. Het vorige jaar was de zaal van 't Gulden Vlies totaal uitver kocht en het laat zich aanzien, dat er voor dit optreden van Willy Derby weer veel be langstelling zal blijken te bestaan. Als bijzonderheid heeft Willy Derby nu zijn eigen orkest meegebracht, waarmede hij al voor de radio veel succes heeft gehad. Het belooft een zeer vroolijken avond te worden, want 'n Willy Derby-mopzet alle zorgen stop. In dit nummer vindt men nadere inlich tingen. COMITÉ VOOR TOONEEL- UITVOERINGEN. Het Comité voor Tooneeluitvoeringen ver gil o, -„..„dijk op te v.-j-» dat de plaatsen tweede en derde rang voor zoekt ons, in verband met de voorstelling van a.s. Woensdag, er nadrukkelijk op te wijzen, 4 -- vv«v w* het overgroote deel 2eer goed zijn. De eerste rang is met opzet belangrijk kleiner gemaakt om ook minder betalenden in de gelegenheid te stellen voor billijken prijs een heel behoor lijke plaats te verkrijgen Speciaal door de vergrooting en verbetering van het balcon kon men aan dit plan uitvoering geven. ZONDAGSDIENST APOTHEKEN. v Op Zondag 23 October is de apotheek vab Mevrouw Schouten—Oele, Koorstraat geopend. Op Zon- en Feestdagen en gedurende defl nacht is slechts één der apotheken geopen® De andere apotheken zijn gesloten v» 's avonds 8 uur (Zaterdag 9 uur) tot den genden morgen 8 uur. In de apotheek, welke Zondags is, wordt gedurende de daarop volgende de nachtdienst waargenomen. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrij^ gen en andere voertuigen te 17,20 uur licli*

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2