Aatstecdamsche Jieucs 5Buitenland £uchtvaact NEDERLAND EN BELGIE TEGEN ELKAAR. Een onbesliste kamp. Eerste helft. Boersen (N.) verliest van Dieleman (B.) op punten (1—3); Koreman (N,) wint van de Dapper (B.) na 3 min. 47 sec. op touché (3—0); Kok (N.) verliest van Castedot (B.) na 4 min. 45 sec op touché (0—3); Porten gen (N.) wint van v. Hoorenbeeck (BJ op punten (3—1); Korver (N.) wint van Char lier (B.) na 3 min. 34 sec. op tuché (3—0)* NederlandBelgië 13—14. Tweede helft. Ongeluk bij wedstrijden in Breslau. EEN GROOTE GOUDADER IN ZUID-AFRIKA ONTDEKT, POLITIEKE VECHTPARTIJEN OP CUBA. j SPIONNAGE BIJ DE AMERIKAAN- SCHE VLOOTMANOEVRES IN DEN STILDEN OCEAAN. EINDELIJK REGEN IN AMERIKA. herleefd. Ook in andere deelen van Amerika, die eveneens van de droogte te lijden hadden, is eveneens regen gevallen. MERKWAARDIGE PROPAGANDA VOOR HOOVER. Het oproer bedwongen. GROOTE BRAND IN EEN JAPANSCH DORP. 5000 menschen dakloos geworden. VON GRONAU NAAR BANGALORE VERTROKKEN. EEN ITALIAANSCHE ESKADER. VLUCHT RONDOM DE AARDE. START MET RAKET. van 24 Oct. 1932 Opgave van Hoordhollandsch Landbouwcrediet N. V. 14»/, V/s sKtir Worstelen. We hebben zoo langzamerhand al heel wat fnternationale sportgebeurtenissen meege maakt, zij het dan ook hoofdzakelijk op voetbalgebied. En bij a. óie landenwedstrij- den trof het ons 3teeds„ dat er een aparte sfeer heerschte, dat er iets anders was, dan op de gewone wedstrijden. Dat was in de eerste plaats het publiek, de entourage en in de tweede plaats de entree der vertegenwoor digende ploegen. Zaterdagavond hebben wij weer iets derge lijks meegemaakt en nog wel bij uitzonde ring! in onze stad zelf! Doch laten wij een chronologisch verslag geven. Zooals men weet, was aan de Alk- maarsche worstelvereeniging S. S. S. de eer te beurt gevallen, om ter gelegenheid van haar 12 Y>-jarig bestaan de interland-ont moeting NederlandBelgië te organiseeren. Dat was voor S. S. S. een heelc durf, men stond hier geheel vreemd tegenover der gelijke wedstrijden. Vreemd vooral, wat de publieke belangstel'ing zou betreffen want men begrijpt, dat het organiseeren van dergelijke wedstrijden nu niet dadelijk met een paar tientjes bekostigd is Enfin. S. S. S. durfde en., slaagde! Slaagde schitterend zelfs. Voor den wedstrijd. De Belgen kwamen, vergezeld van hun officials, met den trein van kwart voor zes te A kinaar aan, waar het bestuur der ontvan gende vereeniging hen op het station verwel komde. Een zeer korte begroeting volgde, waarna men in gereed staande lancauers stapte. Met het kranige St. Louis voorop trok men naar London en al dra bleek, dat de pu blieke belangstelling zeer groot was. Steeds meer menschen volgden den stoet en weldra dreigde het verkeer op te stoppen. Gelukkig bleek de politie paraat, zoodat dit gevaar werd afgewend. In het hotel London aangekomen, werd het gezelschap begroet door den heer D. G. G. Margadant, die den Belgen een welkom in Alkmaar toeriep namens het gemeentebe stuur, namens Alcmaria V. V. V. en namens S S 's. Daar waren verder nog andere bekende sportmenschen aanwezig en zoo werd S S. S bij monde van den heer Lutterot een bloem stuk overhandigd van Alcmaria Victrix, ter wijl tevens een bloemenmand door de zuster vereniging „Sandow" uit Zaandam ge offreerd werd. Fen kleine eenvoudige lunch besloot de bijeenkomst bij London, en toen werd het hoog tijd, om naar de Graanbeurs te ver trekken. Een best bezette zaal. De Graanbeurs was in een sportarena her schapen. In het midden stond de groote ring met mat en daaromheen was ruimte gemaakt voor het publiek. En terwijl een strijkje zijn best deed, om de vroegkomers bezig te hou den, begon het tegen half acht druk te wor den. Van alle kanten kwam men opdagen en weldra was de belangstelling zoo groot, dat de toeschouwers in queue geplaatst moesten worden. De regeling liep vrij goed, al werden er vanzelfsprekend foutjes gemaakt. Doch S. S S deed haar best, om ieder naar zijn plaats te brengen. Dat kostte tijd, zoodat het reeds half negen werd, dat de ploegen verschenen. Onder de tonen der Braban^onne kwamen de Belgen in den ring, toegejuicht door de meer dan 1000 belangstellenden. Onmiddel lijk daarop maakte de Nederlandsche ploeg haar entree, terwijl het Wilhelmus gespeeld werd. Aan toejuichingen geen gebrek. De Neder landers, gekleed in oranje-tricots met de Alk- maarsche burcht, maakte een keurigen in druk. Een korte speech van den voorzitter van den N. K. S. B., den heer Blitz, volgde; zijn Belgische collega Servais, beantwoordde de speech, de fotograaf deed zijn plicht en toen kon het spel beginnen. Een slecht begin. Bakker (de Halter, Zaandam) moest tegen Willebrodts worstelen in de bantam-gewicht- klasse. Direct bleek de Belg de sterkste en nam Bakker al spoedig is een gehaakte arm- greep. Wel werd Bakker niet gelegd, doch een oude armblessure openbaarde zich weer en hij moest opgeven. De Alkmaarder van Zwanenburg zou het beter doen. In het lichtgewicht ontmoette hij Jacques. Van Zwanenburg nam direct het initiatief, doch de Belg verdedigde zich uit stekend. Er is tijdens het geheele gevecht weinig kans op een touché, die dan ook uit blijft. In de verlenging tracht van Zwanenburg een touché te forceeren, doch het lukt hem niet. En Jacques kan zijn tegenstander al evenmin leggen. Van Zwanenburg wint op punten. In het veder-gewicht zijn Bleeker (Hercu les, A'dam) en Vinckeleers de twee concur renten. Bleeker is ver in de minderheid en binnen de 214 minuut heeft hij door touché verloren. De Alkmaarder Boersen (licht-gewicht) doet beter werk tegen Dieleman. Wel is Boersen in de minderheid, doch de Belg ziet geen kans. om hem te overwinnen. Aanval op aanval volgt, doch steeds verdedigt Boersen goed. Ook in de verlenging wordt Boersen niet gelegd en hij verliest tenslotte op punten zeer eervol. Nederland heeft dan dus reeds een vrij grooten achterstand. Gelukkig zorgt Kore- man (midden A-gewicht) voor een verras sing. De Alkmaarder moet tegen de Dapper worstelen. Beiden vallen onmiddellijk heftig aan en werken zeer fraai. Juist in een periode, dat de Belg iets sterker is, verwaarloost deze zijn verdediging en Koreman legt hem. De scheidsrechter oordeelt er anders over en het gevecht wordt voortgezet. Onmiddellijk neemt Koreman den Belg in een greep en het is touché. Onder enorm applaus heeft de Alkmaarder in minder dan 5 minuten gewon nen! De volgende partij in dezelfde gewichts klasse is tussjhen Kok (S. S S., Alkmaar) en Castedot De eerste minuten gaat het gevecht gelijk op, met Kok iets meer aanvallend. Dan wordt Castedot sterker; een zeer snelle aan val volgt en Kok heeft verloren. Een onver wacht resultaat. Er moeten dan nog twee partijen van de eerste helft geworsteld worden n.1. in de midden-B-gewicht en zwaar-gewicht-klasse De eerste daarvan gaat tusschen Porten- §en (Sandow, Zaandam) en van Hooren- eeck. De twee stoere knapen geven elkaar weinig of niets toe. Totdat de Nederlander plots den Belg flink aanpakt en hem op de mat werp. Een langdurige worsteling ont staat, doch de Belg verdedigt zich schitte rend. Portengen moet los laten. Dan gaat het een tijdlang gelijk op, doch tegen het ein de trachten beiden een beslissing te bereiken, 't Gaat niet, evenmin als in de verlenging Tot op de laatste seconde wordt er hard ge werkt van beide kanten en de techniek is bui tengewoon fraai. Tenslotte wint Portengen op punten. Dan komt de lange Korver (Sandow, Zaandam) tegenover Charlier, een Belg met een enormen omvang. De kansen schijnen zeer slecht te staan voor den Zaandammer. Deze is echter zoo verstandig, om het ge vecht op een afstand te houden. Dat wil de Belg echter niet en hij valt aan. De aanval mislukt en onmiddellijk daarop ziet Korver 'een kans. Een zwaai en de Belg ligt! Onder daverend applaus heeft Korver op touché ge wonnen! De tweede helft. De kansen staan ongeveer gelijk. Wel heeft België een paar punten meer, omdat het meer touché-overwinningen behaalde, doch geble ken is, dat de Beigen toch niet onoverwin nelijk zijn. Dat zou in de tweede helft nog duidelijker worden Willebrodts moet nu vechten tegen Groe- neveld, die voor Bakker is ingevallen. Zoo als verwacht werd, is de Belg sterker, doch Groeneveld verdedigt zich prachtig. Plotse ling valt hij heftig aan, hij pakt den Belg beet en zoowaar... hij legt hem! Een touché overwinning Dan ontmoeten v. Zwanenburg en Diele man elkaar, v. Zwanenburg is zeer vechtlus tig en valt onmiddellijk aan. Hij waagt veel en bereikt er niets mee. Zelfs komt hij in de minderheid en verliest bijna op touché, als de Belg hem neerwerpt. De Alkmaarder komt buiten de mat terecht en is even be duusd. Spoedig echter is hij weer hersteld en het ongeval schijt hem wakker gemaakt te hebben. Hij valt weer flink aan en Dieleman kan zich met moeite redden. Er moet verlengd worden. Weer wordt er hard gewerkt door beide worstelaars en tegen het einde wordt de Belg plotseling ge legd. Tenminste volgens den scheidsrechter, doch ondei; protest van den Belgischen mat- rechter. Nederland heeft nu de leiding. Bleeker zal het dan nogmaals tegen Vinckeleers probeeren. Weer is de Belg ster ker, doch 't verschil is nu zeer gering. Zelfs weet Bleeker het initiatief te nemen en den Belg neer te werpen. Hij komt echter zelf ook leelijk terecht: zijn arm schiet uit de schouderkom en hij moet helaas opgeven! Zeer jammer. Boersen, die zijn eerste partij verloor, zal het in de tweede beter doen. Hij ontmoet nu Jacques, den verliezer van v. Zwanenburg. Boersen werkt best en al spoedig wordt de Belg getoucheerd. De scheidsrechter beslist echter anders en het gevecht gaat verder. Later faalt de scheidsrechter en weer gaat het verder. Boersen heeft langzamerhand het geheele initiatief genomen. Er moet verlengd worden. Beide tegen standers trachten een touché te forceeren, wat niet gelukt en Boersen wint op punten. Weer is de kans voor Nederland mooi, doch weer komt er een tegenslag. Koreman die zijn eerste partij zoo fraai gewerkt had, moet nu tegen Castedot vechten, 't Wordt een prachtige partij, de mooiste van den ge- heelen avond, Koreman moet verdedigen, doch houdt zich steeds staande. Het gevecht wordt boeiend. Fraai is het voetwerk van al- lebei en juist daardoor komt er geen touché. In de verlenging vallen beide om beurten aan, doch ook nu blijft touché uit en de Be!g wint zeer verdiend op punten! Dan volgt al weer een zeer spannende partij, n.1. tusschen de Dapper en Kok. De heeren staan elkaar niet en verkennen zeer lang, totdat eindelijk de Belg het initiatief neemt. Kok redt zich echter best en valt even later zelf aan. Dat doet hij nog eens, doch 't blijkt meer en meer dat er geen verschil is. Aan het einde staan de beide worstelaars nog gelijk. In de verlenging weet de Belg echter iets voor te komen en hij wint met miniem ver schil op punten. De spanning is nu wel zeer groot gewor den, want beide ploegen staan precies gelijk. Portengen verschijnt voor de tweede keer iri den ring tegen v Hoorenbeeck. Het wordt een heftig gevecht, waarin de Belg iets ster ker is. Weldra echter neemt Portengen de leiding over en eenige keeren gooit hij den Belg op de mat. Hoe Portengen ook werkt, de Belg wordt niet getoucheerd! Totdat in de eerste verlenging Portengen door 'n forsche en krachtige zwaai den Belg opnieuw vloert en nu zijn tegenstander zoo te pakken heeft, dat deze langzaam maar zeker getoucheerd wordt. Een daverend applaus steekt op, een ap plaus dat zeer zeker ook den Belg gold voor d'.ens fraaie verdediging! Zou Nederland winnen! De kans is zeer groot, want alleen door een touché-overwin- ning van de Belgische laatste partij kan g'e gelijk maken. En ieder herinnert zich lerHeH-ei- ont"1<£*ing. verwaarloost zijn. verdediging niet. Hij valt niet aan, doch Korver redt zich. 't Is echter uitstel, want weldra heeft Chartier den Nederlander goed te pakken. Beiden gaan naar de mat en on danks een krachtige verdediging gaat Korver langzaam maar zeker tegen den vloer. België heeft op het laatste moment een ge lijken stand bevochten! De technische uitslagen zijn: Bakker (N.) verliest van Willebrodts (B.) na 3 min. 3 sec. door opgeven (0—3); Bleeker (N.) verliest van Vinckeleers (B.) na 2 min. 22 sec. door touché (0—3); v. Zwaneburg (N.) wint van Jacques (B.) op punten (3—1); Willebrodts (B.) verliest van Groeneveld (N.) na 3 min. 15 sec op touché (0—3); Vinckeleers (B.) wint van Bleeker (N.) na 6 min door opgeven (3—0); Dieleman (B.) ver liest van v. Zwaneburg (N.) na 13 min. 14 sec. op touché (0—3); Jacques (B.) verliest van Boersen (N.) op punten (1—3); Castedot (B.) wint van Koreman (N.) op punten (31); de Dapper (B.) wint van Kok (N op punten (31); v. Hoorenbeeck (B.) verliest van Por tengen (N.) na 12 min. 15 sec. op touché (0—3); Charlier (B.) wint van Korver (N.) na 7 min. op touché (3—0); BelgiëNeder land 13—14. Het eindresultaat is dus, dat beide ploegen 27 punten veroverden. Q Wij zouden nog wel uitvoerig het een en ander kunnen vertellen over de prijsuitrei king, doch laten het hierbij. De beker ging naar België, een sportieve overeenkomst, om bij een gelijk spel de bezoekers den eersten prijs toe te kennen. Castedot en Koreman kregen een extra- prijs voor de fraaiste partij van den avond en verder werden er nog diverse prijzen uit gereikt. Resumeerende: een goed geslaagd tour- nooi. En wat de Alkmarders betreft: van de 8 door hen gespeelde partijen werden er vier gewonnen en vier verloren met de cijfers 16—14. De andere Nederlanders zorgden eveneens voor vier overwinningen, doch de winst marge was hier 11—13. Zoodat S. S. S. in alle opzichten een bes ten dag had! Motorsport. Zondag zijn op de motorrenbaan te Bres lau eenige ernstige ongelukken gebeurd. Reeds Zaterdag waren bij hun training de beide Breslauers Hueppner en Birkhahn ge vallen. Huebner kreeg een schedelbreuk en verstuikte zijn voet. Birkhahn werd ernstig aan de hand gewond. Zondag heeft een nog ernstiger ongeluk plaats gehad, toen in de laatste ronde van de eerste race van de openingsrennen twee deel nemers elkaar in de wielen reden. Een hun ner, zekere Weise, werd zeer ernstig gewond en in het ziekenhuis opgenomen. Wielrennen. Eerste Zesdaagsche te Amsterdam. De Directie verzoekt ons mede te deelen, dat vanaf heden in Amsterdam de voorver koop voor de eerste Zesdaagsche Wielerwed strijd van 1824 November 1932 begint. Buiten Amsterdam zal in alle grootere steden van Holland een voorverkoop binnen enkele dagen georganiseerd zijn. Passepartouts, welke met een pasfoto moeten worden voor zien, zijn uitsluitend aan de hoofdcassa in het R. A. I.-gebouw, Amsterdam, verkrijgbaar. Officieel wordt bevestigd, dat dank zij de bemoeiingen van Duitsche geologen aan den Witwatersrand in Zuid-Afrika een 65 K.M. lange goudader -is ontdekt. Over de geschiedenis van deze ontdekking wordt uit Johannesburg gemeld: De Duitsche geoloog Dr. Krahmann heeft voor drie jaar op den Muldersdrift-heuvel ontdekt, dat de rotsen ijzer-oxyd bevatten. Dit stelde hem in staat door middel van het mag netische veld onderzoekingen naar nieuwe goudaders te beginnen. Aan de vorming van een nieuwe maatschappij tot exploitatie van dit goud, wordt gewerkt. Op het bericht van de ontdekking van het goudveld stegen de aandeelen van de Consolidated Gold Fields van Zuid-Afrika op de Londensche Effecten beurs met 1 shillings, 3 pence. Een nieuwe maatschappij met een kapitaal van 500.000 pond werd opgericht. Zaterdag is het te Santa Clara op Cubo tot een schietpartij gekomen tusschen politie ke tegenstanders. Zes personen werden ge dood en drie ernstig gewond. Tijdens de ver kiezingscampagne zijn, tot nu toe, op Cuba 12 personen gedood en 30 gewond. EEN METER HOOGE SNEEUW OP DE ZUOSP1TZE. Op de Zugspitze is zooveel sneeuw geval len, dat het sneeuwdek reeds een meter hoog lig* Bij de laatste manoeuvres van de Ameri- kaansche vloot in den Stillen Oceaan zijn verscheidene gevallen van buitenlandscht spionnage vastgesteld. Verscheidene vaartuigen onder vreemde vlag naderden op verdachte wijze het gebied der oefeningen en trachtten de manoeuvres te slaan. Bijzonder opgevallen is een van AmerikaansSe nationaliteit, dat naar wordt beweerd, door Japanners zou zijn gecharterd. japanners ,Yor<kn ^eze beweringen beves tigd en verklaard wordt, dat de zaak nou wordt onderzocht. nog Na de buitengewoon langdurige droogte die sedert verscheidene maanden de boeren tot wanhoop bracht, is thans eindelijk een behoorlijke regen neergekomen op de staten langs de Atlantische kust vanaf Pensylvania tot aan Florida. De hooo der boeren is weer Volgens een bericht van den bijzonderen correspondent van den Matin heeft de op het oogenblik met verlof zijnde Amerikaanschc ambassadeur in Duitschland in een verkie zingsvergadering de Duitsch-Amerikaansche kiezers opgeroepen hun stem op Hoover uii te brengen, hierbij o.a. zeggende, dat Hoover; de man, die zoo veel voor Duitschland had gedaan, zijn werk moest kunnen voortzetten Spr. riep zijn toehoorders op om als burgers van het groote land, wier wortels in Duit- schen grond gegroeid waren, hun stem op Hoover uit te brengen. OPROER IN EEN NEW-YORKSCH TUCHTHUIS. In het tuchthuis te New-York is een ernstig oproer uitgebroken. De gedetineerden be proefden uit te breken, waarbij een van hen door de politie werd gedood. De politie maakte gebruik van traangas en machine geweren. De andere New-Yorksche gevangenissen worden scherp bewaakt, daar men vreest voor nieuwe oproeren. Een oproer in het tuchthuis te New York is bedwongen met de hulp van driehonderd politieagenten. Op de binnenplaats werd ge durende twee uur gevochten. Bij het verhoor in de directiekamer doorstak een Italiaansch gedetineerde een Ier met een dolk, nadat te voren een bloedige vechtpartij tusschen Ieren en Italianen had plaatsgevonden. De misda digers, die apart waren opgesloten, hebben al het meubilair in hun cellen vernield en ge durende den opstand een ontzettend lawaai gemaakt. Gemeld wordt dat in het Japansche dorp Komatsoe bij een hevigen brand 1200 huizen zijn verwoest. 5.000 menschen zijn dakloos. Saitc over de speciale Volken bondszitting. Tegenover persvertegenwoordigers heeft de Japansche ministerpresident Saito ver klaard in verband met de aanstaande specia le zitting van de Volkenbondsvergadering in zake de Mantsjperijsche kwestie, dat het Ja pansche volk in ieder opzicht gerust kan zijn. Want de politiek der regeering is standvaa tig. Japan heeft zich slechts op het stand- punt der waarheid te stellen. Als de Volken- bond begrip had voor het onaanvechtbare Japansche standpunt, zou de behandeling van de geheele zaak buitengewoon veel ge. makkelijker zijn. De Mantsjoerijsche kwestie is voor Japan een levensvraag. Moeilijker is de andere vraag, hoe met China gehandeld moet worden. Een steeds door onrust ver- scheurde China is voor Japan niet te verdra. gen. Vooral ook in economisch opzicht. ja. pan weet op het oogenblik niet, wie nu eigen, lijk China regeert. Het Lytton-rapport raadt onmiddellijke onderhandelingen tusschen Ja. pan en China aan. Maar hoe zijn der. gelijke onderhandelingen mogelijk, wan. neer er geen Chineesche regeering be. staat en in het bijzonder geen leider van de regeering? Japan behoeft zich niet over het Lytton-rapport te verontrusten. Veeleer moet het de fouten aanwijzen in dat rapport en die aan de andere mogendheden duidelijk maken. Wolfgang v. Gronau, die den 20 October te Colombo was gedaald, is gister om 6 uur 20 plaats, tijd naar Bangalore vertrokken Naar verluidt zullen in Maart of Aprft 1933 24 watervliegtuigen een vlucht rondom de aarde maken, die ongeveer drie maanden zal duren. De vlucht zal ongeveer 30 etap pes hebben, waarbij New-York en waar- schijnlijk ook Tokio zullen worden aange daan. De Italiaansche oceaanvliegers van het vorige jaar zullen aan deze vlucht deelne men, die onder leiding zal staan van gene raal Pellegrini en Van Longo. Dat de minis ter van luchtvaart, Balbo en de chef van den generalen staf, Valle, wederom zullen deelne men, wordt als vanzelfsprekend aangeno Zondagmorgen heeft de vliegtuigraketten- constructeur Reinhold Tilüng, uit Osna- brück, voor de eerste maal op 't vliegterrein Tempelhof bij Berlijn een start met een raket gedemonstreerd. De proef is geslaagd. De raket heeft het ongeveer 4 M. lange lichaam 800 M. doen stijgen. Hierna ontplooiden zich langzaam twee draagvlakken, welke een spiraalvormige glijvlucht naar de aarde mo gelijk maakten. (Ontvangen per draadlooze teletoon). STAATSLEENINGEN. 5 0/0 Nederl. 1V32 4tf Nederl 1917 4 1931 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert v. 1000 Koloniale Bank Ned. Ind. Haneldsbank O. Reichsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie. v. Berkels Patent Calvé Oelit Cert. Kücheum. Acc. Nederl Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR. OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Betbleh. Steel Cities Service General Aviation Steel comm Studebaker U. S. Leatber Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A. Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions M1JNBOUV. Alg. Explor. Mij., i i Boetoo Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi latere. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl Amerika lijn h Gem. Eig. Koa Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unia TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust s i Oude Deli Seoembab t AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert Union Pacific Wabash ^s 'Exdivideod. fEaclaim. 421/, 91/IÖ 64 2% PROLONGATIE Vorige koers 1 Vorige koers 102i/8 101'/, 9&i% 721/s e**/4 64 97% 431/, 22 66l/j «»/s 114'/, 124'/, 1143/, 14»/, 161% 2 17i% 3% V/10 36'/, 6% 4% 8'/, 183»/, 125 87 50 32 00 131 12'/, 78 126'/,. 139&/8 60 D/io 597/g 271/3 231/, 217/a 2Vi# f/8 ■f* I6i/, 62 145 17 119 1261/, Koers vao beden tai pl.m. 1.30 43.'/, 64 1T2 123'/,-4 113-2 lO'/i# 2% 18 37, 35 63/s 4% 180-78 124 86 48 132 13 77 136'/, 78'/, 6Vic 6 59 22 21 21/l6 18 61 145 17 116 127 42 9 pl.m. pl.m. pl.m. 1.45 2.00 3.15 421-»/, 43.1/, 41-% ~vt 124'/, 124'/, 124 113'/, lDi-3t 18I-6/s 18»»Ac-i 181-V, m* 17 17-% 3'/, 3l-'/l6 3Vl6 3V, 180.'/, 137.1/, 136'/,-7 135-6 78'/, 6-Vig f/10 - 591/,-J 59'/, 591/, 2'/i« 140/4 - 2% 2»/, pCt. Heden 1 pCt WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL Londeo Brussel (Belga) Bastl Weenan p. Sch. 100 0*1° 1 New-York Vorige koers 8.41*/, 59.05 9.76»/, 34.54' 48.00 43.75 43.50 42.50 2.48'/, 12.70 Koeif op treden 2 uur 8.33 -59.00 9.77 34.55 47.98 43 40 43 30 42 30 2.48'/, 12.70

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 10