Agenda ^Binnenland JUoiHHtiaal Tlieuws lüoee&eucht tfcheepstiidingen £ucMvaact Stad en Omgeving. Doodelijk ongeluk. DE NEUWE JOEGOSLAVISCHE REGEERING GEVORMD. POLITIEKE MOEILIJKHEDEN IN JAPAN. NOORDSCHARWOUDE. GRAFT. GRAFT—DE RIJP. DE RIJP. OPHEFFING VAN DEN SPERTIJD. WINKEL BEVERWIJK. HEILOO. ERNSTIGE AANRIJDING. Motorrijder onherkenbaar ver minkt en dadelijk gedood. m.kater Bioscopen. Bioscoop Harmonie, Maandag en Dinsdag half 8, hoofdnummer Das Lied einer Nacht (rom.), hoofdrollen Jan Kiepura en Magda Schneider. Toegang voor eiken leeftijd. Victoria-theater, tot en met Donderdag eiken avond half 8 hoofdnummer Fraulein falsch verbunden (operettefilm), hoofdrollen Magda Schneider, Joh. Riemann en Trude Berliner. Toegang boven 14 jaar. Stedelijk Museum Breedst t. eiken dag van 912 en 1.303.30, Zater dag van 91 geopend; Zondag gesloten. Maandag 7 November. 8 uur, in de vrijm.loge aan de Nieuwe- sloot, voordracht van den heer Kengen uit Utrecht; onderwerp „Leeft de mensch meer dan eenmaal op aarde?" Woensdag 9 November. 4 uur, Waakt en Bidt, vertooning Luther- film; spreker de heer Adriaanse; 8 uur idem, ds. von Meijenfeldt. 8 uur, Kapelkerk, zendingsavond, sprekers ds. Warners en ds. den Hertog (Amster dam); zang. Zaterdag 12 November. 8 uur, Harmonie, opvoering „Amor op Dak" door „T. O. P." Zondag 13 November. 7.30 uur, 't Gulden Vlies, tweede opvoe ring van De Koningin van Mont Martre door de A. O. O. V. De nieuwe regeering Sjersjkitsj is Zaterdagavond gevormd. Er zijn slechts weinig veranderingen. GUSTAAF ADOLF-FEESTEN AAN DE UNIVERSITEIT VAN UPSALA. In de aula van de Universiteit van Upsa- la heeft Zaterdag in tegenwoordigheid van koning Gustaaf, van Groothertogin Hilda van Baden en van de hoogste autoriteiten de plechtige promotie van meer dan honderd doctoren en eeredoctoren plaats gehad. De rector herinnerde in zijn rede aan de betrekkingen tusschen Gustaaf Adolf en de universiteit van Upsala. Daarna werd ieder der jonge doctoren de Zweedsche dostors- hoed met gouden kokarde op het hoofd ge zet, waarbij telkenmale van een hoogte in de nabijheid een kanonsschot gelost. De nieuwe doctoren ontvingen boven dien een gouden 4ng en een bul. i In politieke kringen te Tokio vreest /nen, dat de tegenstelling tusschen de militaire autoriteiten en het ministerie van financiën bij het vaststellen der nieuwe Japansche begrooting tot een kabinetscrisis zal kunnen leiden. De ontwerp begrooting toont een tekort van 780000000 Yen, hoewel het ministerie van financiën ingrijpende bezuinigingen heeft toegepast. De Japansche minister van financiën eischt in strijd met de eischen van den minister van oorlog dat het tekort zal worden gedekt door het uitgeven van schatkistbiljetten. Aangezien de invloed van het leger zeer groot is, verwacht men het aftreden van den minister van financiën Takahashi, waarbij de overige leden van het kabi net zich waarschijnlijk zullen aanslui ten. ERNSTIG GEVAL VAN GASVER- STIKKING. Vier dooden te Wassenaar. In een woning aan het Burchtplein te Wassenaar heeft zich in den afgeloopen nacht een zeer ernstig geval van gasver stikking voorgedaan, waarvan twee kin deren van vier jaar, een kind van nog geen jaar en een vrouw van dertig jaar het slachtoffer zijn geworden. De politie heeft de zaak in onderzoek; nadere bijzonderheden zijn nog niet be kend. tar chje was beroofd, inhoudende een be drag van 15. Men veronderstelt, dat beide diefstal len door denzelfde nma nzijn gepleegd, waarvan men slechts een vaag signale ment heeft KASTEKORT BIJ EEN VAKBOND BESTUURDER. Sedert eenige dagen liepen er geruch ten omtrent een kastekort, dat zou zijn geconstateerd bij den secretaris-penning meester van de afdeeling Dordrecht van den Algemeenen Nederlandschen Me- taalbewerkersbond, het bezoldigde be stuurslid, den heer J. van H., lid van den gemeenteraad. Het bestuur van die afdeeling heeft thans bekend gemaakt, dat er een kaste kort is vastgesteld en dat de secretaris penningmeester in overleg met de bestu ren ontslag heeft gevraagd, wat hem verleend is. De heer Van H. zal nu ook aftreden als lid van den raad; zijn opvolger op de sociaal-democratische lijst is oe heer A. Feenstra, die reeds eerder raadslid ge weest is. boden. Zij waren bewusteloos. Na een paai uur bij den heer V. de Wit te bed te hebben gelegen, mochten ze op advies van den medi cus naar hun woonplaats terug keeren. tr werd beweerd, dat men niet hard had ge reden. SMOKKELARIJ VAN WAPENS. Mer meldt uit Venlo: Het was de politie ter oore gekomen, dat zich ten huize van een zekeren P. te Heytbuisen een partij wapens moest be vinden, welke bestemd zouden zijn voor uitvoer naar Duitschland. In verband daarmee heeft de opperwachtmeester der marechaussee te Venlo, in samen werking met de marechaussee der bri gade Vlodrop een huiszoeking gehouden. Het bleek, dat de partij wapenen, welke men vermoedde te zullen vinden reeds verdwenen was. Een automatisch pistool en zestien patronen konden in beslag worden genomen. Tegen P. is proces verbaal opgemaakt. WILDE STAKING. Het personeel bij van Oend en Loos te Den Haag legt den arbeid neer. Bij van Gend en Loos te den Haag is onder het vervoerpersoneel hedenoch tend een wilde staking uitgebroken, die nagenoeg alle 150 man tot dat personeel behoorenden omvat. Aanlei ding tot de staking is, naar wij van werknemerszijde vernemen, het ontslag, gegeven aan drie chauffeurs, omdat zij een paar ongevallen hadden gehad. Voorts wordt naar hun meening aan het collectief contract (dat 1 Juli a.s. afloopt) door de directie niet voldoende de hand gehouden met name ten aan zien van de werktijden. ZIGEUNERS Men schrijft uit Zeeuwsch-Vlaanderen: Sedert eenige dagen vertoonen zich weer troepen zigeuners in het Belgische grondgebied, voornamelijk in het licht beboschte terrein De politie houdt even wel streng toezicht, dat zij de Zeeuwsch- Vlaamsche grens niet overschrij-'en. TWEE GEVALLEN VAN STRAAT ROOF TE HAARLEM Zaterdagavond ongeveer half-acht liep Jen juffrouw op den Wagenweg te Haar lem op den kant van het trottoir. Zij droeg een taschje aan haar h;.nd, inhou dende o.a. een bedrag van vijf gulden. Plotseling reed haar een man op een fiets ichterop gaf haar een duw met den arm. ontrukte haar tezelfdertijd het taschje en reed daarna hard weg. Nauwelijks was de politie met dit ge val jn kennis gesteld, toen het bericht binnen kwam, dat ook op den Klever- weg op dezelfde wijze een dame van haar VERKEERSONGEVALLEN. Ernstige gevolgen van onvoorzich tigheid. Gistermiddag te half één is de slagerszoon C. Knappers te Roosendaal op de Bredasche Baan met zijn rijwiel komen te vallen. De jongen liet zich door een vrachtauto voort trekken, hetgeen hem op een gegeven oogen- blik noodlottig is geworden. Hij schijnt na melijk de macht over zijn stuur te hebben verloren en kwam daardoor hals over kop op den betonnen weg terecht. Met een zware hersenschudding en in be- wusteloozen toestand is hij naar het zieken huis vervoerd, waar hij eenige uren later overleed. Twee ernstig gewonden. Een ongeveer 60-jarig motorrijder, die gistermiddag, komende uit de richting van Het Kalfje, op den Amsteldijk reed, is te on geveer half vijf ter hoogte van Rozenoord door nog niet vastgestelde oorzaak in slin gerende beweging geraakt, waarbij hij van het rechter- op het linkergedeelte van den weg kwam en daar een veertienjarig meisje, dat op haar fiets reed en uit de richting der stad kwam, omver heeft gereden. Zoowel de motorrijder als het kind deden een zwaren val en zijn in zeer ernstigen toestand per auto van den G.G. en G.D. naar een der zie kenhuizen vervoerd. De motorfiets is door de politie ter onderzoek in beslag genomen. ERNSTIG ONGEVAL TE DE STEEG. Twee personen door tram aan gereden. Gisteravond is op den Zutphensche weg te de Steeg een doodelijk ongeluk ge beurd. De twee gezusters Zadelhof liepen links van den weg op de tramrails. Bij het naderen van een tram drukten zij zich in een vlak langs de rails staande heg, die onvol doende ruimte toeliet, zoodat beiden door uit stekende deelen van de tram werden getrof fen. Ernstig gewond werden zij naar het zie kenhuis te Velp vervoerd, waar zij beiden hedennacht zijn overleden. MOORDAANSLAG OP ZIJN KOSTVROUW. Dader slaat de hand aan zich zelf. Zondagmorgen heeft de 20-jarige T. in zijn kosthuis aan de Alerstraat te Hoens- broek na een korte woordenwisseling ge tracht, zijn kostvrouw S. te dooden. Hij vuur de driemaal op de vrouw waarbij zij niet le vensgevaarlijk werd gewond. Zij kreeg een schot in haar zitvlak en een paar schotwon den in haar arm. De vrouw vluchtte de straat op evenals de jonge man die hierna de revolver op zichzelf richtte en zich in de slaap schoot. In zorgwekkenden toestand is T. naar het St. Joseph ziekenhuis te Heer len overgebracht. Een verhouding tusschen de vrouw die gescheiden leefde en de jonge man was de oorzaak van dit drama. De politie stelt een verder onderzoek in. Door de Langedijker Winkeliersver- eeniging is besloten dit jaar weer een St. Nicolaas-attractie te houden in den vorm van gratis bonnen, waarop fraaie ep nuttige cadeaux kunnen worden toe gewezen. De winkels zullen van 25 November tot en met 5 December tot 10 uur des avonds geopend blijven. 'In de op 3 November j l- gehouden vergadering van ingelanden van het Heemraadschap „de Eilandspolder'' wer den herkozen als Hoofdingelanden de heeren A. Wiedijk te Grootschermer en D. Velthuis te Alkmaar Er werden uit gebracht 53 stemmen. De heer D_ Velt huis verkreeg 49 en de heer A. Wie J ijk 50 stemmen. De overige biljetten n 1. resp. 2 en 3, waren blanco ingeleverd. 'Naar wij vernemen hebben zich te De Rijp p'..m. 20 personen als werkloos aangemeld en verzocht om voor steun in aanmerking te mogen komen, terwijl te Graft momenteel slechts een persoon stempelt. 'Naar wij vernemen bestaat eenig ver schil tusschen de boeren en hel bestuur der fabriek Hollandia over de uitbeta ling ran de toeslag op de melk. De melk- leveranciers en het bestuur van „Hol landia" hebben terzake een bespreking gehouden. De coöperatieve tuinbouwvereeniging „Beemster en Omstreken" heeft den minister van waterstaat verzocht het peil in het IJsel- meer te brengen op ongeveer 40 c.M. onder A. P. Bij dit adres is een lijst gevoegd van 11 personen, die tezamen tengevolge van den hoogen waterstand een scnade van 16000 hebben. moet dan maar afwachten wat men koopt. Ook zeide men dat de marktnoteering in Schagen gewoonlijk lager is dan in Alkmaar. De voorzitter e.a. meenden dat de heer Steenhof alles doet voor de georganiseerde leden, men kan dat best aan hem overlaten. Dat er eieren uit Gelderland komen was ver klaarbaar. Er was hier meermalen een te kort. Bovendien gaat de directeur vrij uit, hij is handelaar. Hoewel de vergadering niet geheel overtuigd was van de noodzakelijk heid, werd het bestuursvoorstel aangenomen. Als afgevaardigde werden voorgedragen en benoemd de heeren P. J. van Helsland en' A. de Boer. De voorzitter deelde mede, dat zij die den cursus Pluimvee, die gegeven wordt met rijkssubsidie, willen volgen zich kunnen op geven bij den heer Kwantes te Bergen (N.-H.) Op een vraag deelde de secretaris meoe dat de vervoerprijs voor eieren was verlaagd tot 0.25 per kist. Na behandeling van vra gen van huishoudelijken aard, kwam het be stuur met een voorstel om huur te ontvangen voor de vangkooien. De huur was meer be doeld als boete voor hen die de kooi niet na twee dagen tereug brengen. Daarna verlo- ting en sluiting. Het Provinciaal Electriciteitsbedrijf van Noordholland heeft aan diverse pol ders het volgende schrijven gezonden: Hat is ons gebleken, dat in verschil lende polders nog geen, althans nog geen genoegzaam groote verbetering is inge treden met betrekking tot het waterbe- zw.aar In verband daarmede zal de op heffing van den spertijd, als bedoeld in ons schrijven dd. 28 October j.1. B/Ci. 14765, nog blijven gelden tot en met Zon dag 13 November e.k., behoudens on voorziene omstandigheden, die ons tot onverwijlde intrekking van dezen maat regel zouden nopen. Vertrouwd wordt dat de polder- en waterschapsbesturen alleen dan van deze faciliteit gebruik zullen maken, wanneer de nood zulks gebiedt. Gaarne zullen wij terstond na 13 No vember van U vernemen, of van len maatregel door U in de week van 7 t/m. 13 November gebruik gemaakt is. UITGEEST. De heer N. Arends assistent-opzichter bij de electrische spoorwegen alhier zal met in gang van 13 December a.s. bevorderd wor den tot opzichter bij de electrische spoorwe gen en overgeplaatst naar Haarlem. Dcor het Algem. Burgerlijk Armbestuur is besloten 50 reductie te verkenen aan de huurders van landerijen van het armbestuur Zachte weersgesteldheid. Aan den hoogen Hof landweg staan nu reeds Anemonen in de natuur op een tuin van den heer C. I. v. Eerde in bloei. WIERINGERWAARD. Zaterdagmorgen heeft aan de Tweewegen wederom een auto-ongeval plaats gehad. Dit maal was de wagen niet met rooae kool be laden, doch met menschen die dagelijks vanaf Bergen naar den Wieringermeer rijden. Naar men ons meedeelde, was de wagen geslipt en een slag in de ronde gegaan, ver volgens tegen een boom gekomen en toen aan dvn andere kant op zijn kop te water geraakt Vijf personen warei\ er af geslingerd, vijf an deren geraakten te water, alsmede nog een die bij den chauffeur in de cabine zat. Vooi twee personen moest de dokter worden ont- De Pluimveefokvereeniging „Heiloo" hield Vrijdagavond een druk bezochte ver gadering in café Helder, onder presidium van den heer A. N. K. Hopman. De voorzitter sprak zijn genoegen uit over de groote opkomst. Daarna werden 2 nieuwe leden aangenomén. In behandeling kwam een voorstel om 200 te beleggen in de 20-jarige obligatie-leening van het bad huis, rente 5H We hebben, aldus de voorzitter, een solide belegging en steunen tevens een maatschappelijk werk. Er gingen enkele stemmen op om. nu de tijd zoo on gunstig is, de contributie te verlagen, terwijl enkelen het beter vonden om het bedrag niet voor zoo'n langen tijd vast te leggen. Nadat de voorzitter gezegd had, dat de belegging safe was en het bestuur niets ge voelde voor contributieverlaging, werd het voorstel aangenomen. Daarna bracht de heer Nierop rapport uit over de voederafdeeling. Alles is in orde bevonden. Vervolgens kwam in behandeling de be schrijvingsbrief voor de vergadering te Alk maar. De heer Boersen zag graag een voor stel op de agenda inzake steun aan de pluim veehouders. Z.i. ging dat evengoed als voor de boeren en tuinders en we hebben het even hard noodig. De voorzitter meende dat er een steunver .leening van 3 of 5 milliocn van het rijk is te wachten. Doch er is alles voor het voorste dat z. h. st. werd aangenomen. Er werden geen candidaten voor het hoofdbestuur ge steld. Dan komt een voorstel van ons, aldus de voorzitter. Het is ons opgevallen dat er in den afgeloopen zomer bij enkele winkeliers eieren werden aangeboden beneden markt prijs. Het wil ons voorkomen dat het geen versche eieren kunnen zijn. Daarom stellen wij voor om via de organisatie aan de regee ring te verzoeken deze eieren te merken met „koeleieren of „kalkeicren", dan is fraude uitgesloten. Over het punt eierverkoop kwa men de tongen los. Er waren er die den direc teur ran de N.V. Eierveiling, den heer Steen hof, er van verdachten, dat met zijn goedkeu ring eieren uit Ge'derland hier werden inge voerd en ook dat hij eieren verkocht voor Za terdag. De eieren die beneden marktprijs worden verkocht zijn restanten van de markt en deze gaan beneden den prijs, doch men STOOMVAARTLIJNEN. Stoomvaart Mij. Nederland. Johan van Oldenbarnevelt, uitreis, 4 Nov. v. Southampton. 3oelau Laut, 5 Nov. v. A'dam te Batavia. Tajandoen, thuisreis, 4 Nov. v. Belawan. Marnix van St. Aldegonde, uitreis, 4 Nov. v. Singapore. .HollandAmerika-Lifn. j.ochmonar, Pacifick. n. Londen-Rott. 4 Nov. v. Soutampton. Lochmonar, Vancouver n. Rott. 5 Nov. te Londen. Vieissonier, 3 Nov. v. Barry te Seattle. Statendam, 5 ov. v. ew-York n. Rott. Veendam, 5 Nov. v. Rott. n. New-York. DE POSTVLUCHTEN O? INDIE. De Ijsvogel (uitreis) te Bagdad. De Havik (thuisreis) te Calcutta. De Pelikaan is gistermiddag om 15.18 uur op Schiphol geland. De bemanning bestond uit de heeren: Hondong, eerste bestuurder, Abspoel tweede bestuurder, Naber, mecanicien en v. d. Smacht, marconist. naar waarnemingen, verricht in den morgen van 7 November. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 773,7 mM. f, Riga. Laagste barometerstand 744.7 mM. Jan Mayen. Verwachting, geldig tot den avond van 8 November: Zwakke tot matige wind, uit Oostelijke richtingen, gedeeltelijk bewolkt; waarschijn- ijk droog weer; weinig verandering in tem peratuur. Overzicht. De kern van het hoogedrukgebied, dat Za terdagmorgen over de Britsche eilanden was gelegen, bevindt zich thans boven de Oostzee, doch een lange voor van hoogere druk strekt zich nog vandaar tot Westelijk Ierland uit. In het Zuidwesten van het waarnemingsge bied daalde de barometer. Over de Golf van Biscaye ligt een vlak minimum. In het Noor den trekken voortdurend diepe depressies van IJsland naar Noord-Scandinavië. Het rusti- ge stille weer, dat over een groot deel van Europa heerscht, had een vrij groote nachte lijke afkoeling tengevolge. De Oostelijke win- dene zullen voorloopig hog wel in onze om geving blijven waaien. In Duitschland zijn de temperaturen nog niet laag, zoodat vorst van beteekenis daarbij nog niet te wachten is. Uit Oost-Duitschland en van de Noorsche kust wordt nog eenige regen gemeld. Ove rigens viel slechts weinig neerslag. Voor ons land mag voor morgen droog weer wor den verwacht. SCHOOLBOEKJES EN VREDESPROPAGANDA. Mej. A. van der Maten, secretaresse van de afd. Heiloo van de vrouwengroep in den Vrijheidsbond schrijft ons: In een berichtje in de Alkmaarsche Courant van Zaterdagavond over Inter nationaal vredeswerk staat vermeld dat de Amerikaansche vereeniging, waar van de heer Osterhaus vertegenwoöfdi,- ger is, in onderwijskringen invloed poogt uit te oefenen om de geschiedenis op het gebied van oorlogen veranderd te krijgen. Reeds in 1925 gaf de Vereeniging van Volkenbond en Vrede boekjes uit die hetzelfde doel beoogen en ook op de scholen verspreid werden. Namens de Vrouwengroep in den Vrij heidsbond, welke vereeniging zich zeer interesseert voor het werk van V. en V., bezocht ik den heer Westerhof, toen maals wethouder van Onderwijs en ver zocht hem voor alle scholen die boekjes aan te schaffen. Op zijn raad schreef ik aan B en W. en zijn toen voor 15 scholen boekjes be steld. Veel hangt natuurlijk af van de mede werking van de onderwijzers. Misschien dat een buitenlander in de ze meer kan bereiken dan onze vereeni- gingen, daar de ervaring toch leert dat al wat uit het buitenland komt, door gaans meer in trek is dan wat in Neder land wordt voortgebracht. Gisteravond reed de 26-jarige onge huwde werkman J. P. G. uit Koedijk op een motorrijwiel uit de richting Alk maar naar Heiloo. Ter hoogte van het Raadhuis gekomen constateerden de ge meenteveldwachter en de rijksveld wachter, dat de motorrijder aan de lin kerzijde van den weg reed en de motor geen licht had. Zij waarschuwden den berijder te stoppen en af te stappen, maar deze reed met een snelheid van ongeveer 45 K.M. door de bocht, zoodat de veldwach teps terzijde moesten springen om niet overreden te worden. Ter hoogte van de buitenplaats ter Coulster had het ongeluk plaats, dat de voorbijgangers reeds met angst tege moet zagen. Daar botste het motorrijwiel tegen een van de andere zijde komenden en aan den rechter kant van den weg rijdenden vrachtauto van den heer Witteveen uit Bergen, die met een snelheid van onge veer 25 K.M. reed en waarmede renpaar den vervoerd werden. De botsing had vreeselijke gevolgen De motorrijder kwam met groote kracht tegen den auto terecht. Het hoofd werd verpletterd en armen en beenen gebro ken, zoodat de doktoren Cohen een trale post van het Roode Kruis en Hoekstra, die dadelijk terplaatse waren slechts den dood konden constateeren. j 9k van den ongelukkige werd mer Zlekenwa8en van de Kenne kenhuU &ahP naar het Centraal zie aennuis te Alkmaar overaebrarM De vrachtauto, die op drie meier af- s and stopte, bekwam een verwrongen stang, maar werd overigens niet ernstig ALKM XV./O, W M IÊNT2^ beschadigd. Ook de paarden kregen geen letsel. Het motorrijwiel werd geheel vernield. De politie onderzoekt of het snringen van een der banden daarvan wellicht tot het ongeluk kan hebben bijgedragen. Van andere zijde vernemen wij, dat de motorrijder even Te voren te<ren het ge bouw van het agëfttschap der Neder- landsche Bank is aangereden, waarbij zijn carbidlamp waarschijnlijk kapot is gestooten. Te Oudendijk een auto te watet gevonden en daarbij het lijk van den heer P. Met uit Beemster. Onze correspondent te Schermerhorn tele foneerde hedenmorgen' Door eenige personen werd in de Ring vaart nabij Oudendijk een luxe-auto ge vonden, geheel onder water. Bij verder on derzoek vond men eer, liik. waarin men her kende den heer P- Met uit Beemstei. Dr. Veening, uit die gemeente, die juist ter plaatse aanwezig was, gat eenige aanwijzin gen en liet de burgemeesters van Beemster en Oudendijk waarschuwen, waarna hij het droeve nieuws aart de ouders ging meedeelen. Het slachtoffers is ongehuwd en ongeveer 30 jaar oud en werkzaam bij zijn vad.-r in de boerderij. Hoe het ongeluk zou zijn gebeurd, wist men ons hedenmorgen nog niet mede te deelen. Nader meldt men ons. dat de auto is ge vonden tusschen den Mijzenweg en Ouden dijk en dat hij vermoedelijk uit de richting Oudendijk is gekomen. Dr. Veening bleef aanwezig tot de politie kwam. In verband met het niet thuiskomen van zijn zoon had de vader van het slachtoffer reeds hier en daar geïnformeerd. Men meent te weten, dat de overledene met een drietal vrienden naar Purmerend was gegaan, zoo dat men nog dregt naar andere liiken Ante ren evenwei beweren, dat zij den heer P Me hadden gezien, alléén gezeten in den auto. HET JUBILEUM VAN DOKTER SCHROOT,R. Zooals uit eeu aankondiging elders in d'j blad kan blijken, verzoekt hei comité w huldiging van dokter Schröder op H N vembef den dag, dat bij 35 jaar zijn Practl{ te Alkmaar uitoefent, allen, die wellicht 4 patiënten of sympathiseerenden' over n hoofd gezien mochten zijn, alsnog hun Dr dragen aan de in de advertentie geiioein dames te willen afdiagen. Het comité hoopt op 11 November welken gedenkdag dokter Schröder te maar zal zijn hem namens patiënten vrienden hulde te betuigen en een p*880^ geschenk aan te bieden rng Dit zal te 3 uur plaats vinden, ;s ieder in de gelegenheid zal zijn, der. "|D1 geluk te wenschen. GESLAAGD. Voor het op 5 Noverr.ber te door de Nederl. Vereeniging van h ren in Machineschrijven en Stenog „Groote" gehouden examen, slaag1<J heer J. C Hoed te Alkmaar rhylbmisch typen met 215 aansi LICHT OP! I ..Lnavond voor rijwielen cn "10'ul iict1 gen en andere voertuigen te 16.5Ü uw op»

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2