JUowHciaal Tlieums JiatkéetidüM Amstecdamsche !Beucs */i GRAFT. HOORN. BOVENKARSPEL. OUDE NIEDORP. VEENHUIZEN. TEXEL. EGMOND AAN ZEE HEERHUGOWAARD. van 16 Nov. 1932 Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrediet N. V. m m w gen en een begrooting te maken van de kos ten. Een stevige reperatie is noodig. De wethouder» antwoordden, dat zij voornemens zijn in een betere tijd te komen niet een voorsiel tot verbouwing, die 5000 zal kosten. De heer Broertjes was met den heer Schaap van oordeel, dat de noodige reparatie niet uitgesteld kan worden De voorzitter had geen ruggespraak gehouden met de commissie, doch verheugde zich er over. dat de commissie met dit voor stel kwam. Uitvoering van het groote plan (vergrooting) is thans niet mogelijk, doch verbetering kan niet uitblijven. De heer Broertjes betoogde nog, dat de commissie een begrooting wenscht van de kosten van de herstellingen. De wethouders vereenigden zich hiermede, waarop de voorzitter toe zegde. dat B. en W overeenkomstig de wensch van de commissie zal handelen. De commissie oordeelde voorts de kosten voor het stembureau van 45 te hoog. De voorzitter deelde deze zienswijze niet. Hij wijst er op, dat voor 2 keer 64 is betaald. Spr weet niet of er zaaihuur bij inbe grepen is. Het is echter een begrooting. De heer Schaap bleet 32 voor eten en drinken van vier heeren op één dag wat hoog noemen. De voorzitter - De man rekent geen zaaihuur en ziet op een andere wijze binnen te komen. De heer Broertjes was van oordeel, dat ihet niet te hoog mag worden, aangezien men anders beter naar de school terug kan keeren. De voorzitter zeide in antwoord op een opmerking van de commissie, dat voor het bijzonder onderwijs 1800 was geraamd1, op giond van het feit, dat de kosten steeds laag worden gehouden. Wanneer men noodig is, dan wordt men betaald. De heer Schaap betoogde, dat de pas toor recht heeft op 6000. Het aantal leer lingen breidt uit. De kosten zijn nog geen f 10 per leerling en bi] het openbaar f 34 Spr. wil in ieder geval deze post op 2000 stellen. Hiertoe werd besloten. De heer Schaap zeide voorts, dat een lid der commissie het salaris van den veld wachter, groot 1400, plus vrij wonen, met 100 te veriagen. De voorzitter kon zich als hoofd van de politie daarmede niet vereenigen. Eerder was met het oog op de moeilijke tijden een verhooging gewenscht. De heer Schaap merkte op, dat dit ook wel zou zijn voorgesteld, wanneer de tijden beter waren. Ook wij moeten er in weer en wind uit en krijgen nog minder. De voorzitter verklaarde het op prijs te stellen, dit bedrag onveranderd te laten De tijden vorderen voor den veldwachter meer nachtdiensten. Wethouder Veldheer: Wij hebben het ook drukker en krijgen steeds minder. De voorzitter: Dat mag geen maat staf zijn. Wij mogen toch hopen, dat het beter wordt. De heer Broertjes oordeelde een 30 in de week toch nog een goed salaris voor een veldwachter. De heer Schaap deed tenslotte het voor stel om dit salaris met 3 te verlagen. De voorzitter bleek ook dit voorstel bestrijden en stelde in het licht, dat de werk zaamheden van een veldwachter geen senicure genoemd kunnen worden. Wethouder de Jong h was voor 100 verlaging. De voorzitter wilde dan liever de regeling zien, die Oed Staten voor den bur gemeester en den secretaris hebben vastge steld De pensioengrondslag blijft dan onver anderd en het salaris wordt dan 60 minder. Met alg stemmen werd aldus besloten. De gemeentebegrooting werd hierop con form vastgesteld, in ontvangst en uitgaaf op een bedrag van 48177.82. Bij de behande ling van de begrooting voor het G. E. B. stelde de commissie bij monde van den heer Schaap ver'aging van de aansluitingskosten voor motoren voor. De voorzitter oordeelde dit van in grijpenden aard. Spr. wilde wel toezeggen het denkbeeld in de commissie onder de oogen t" zien en aan der. raad een rapport uit te brengen Hiermede werd genoegen genomen en de fcegrooting van het G. E. B. vastgesteld op een bedrag van 11610 met een geraamd winstsaldo van 3378.52. Van een sigarenwinkelier was het verzoek ingekomen om aan hem toe te staan om ge durende 21 Zondagen zijn winkel te mogen openen. De mogelijkheid hiervan zal door B. en W worden onderzocht. Voorts was van de winkeliersvereeniging het verzoek ingekomen om toe te staan, dat de winkels 27 Nov., 5, 11. 18, 25 en 26 Dec geopend mogen zijn, in mindering van de 21 ói' >en die mogen worden toegestaan. De inwilliging hiervan bleek mogelijk, zoo dat daartoe met algemeene stemmen werd besloten Van de commissie voor de werkverschaf fing was bericht ingekomen, dat de nolder genegen is het modderen in den polder als werkverschaffing ter hand te nemen en daar voor 20 pCt. bij te dragen. B. en W stelden voor om te trachten hier voor den steun van het rijk te verkrijgen en he» ontbrekende voor rekening van de ge in en te te nemen. Het loon zal 25 cent per uur zijn met een toeslag van 1.60 per week van materiaal of per schuit 25 cent per 1000 K bagger. De 1ste drie regenuren per week worden niet uitbetaald, de volgende met 20 cent. Conform besloten. Voorts verzocht de commissie de bijdrage aan het Hoogheemraadschap voor te werk- geste de werkloozen uit de gemeente groot 5^ pCt. van het loon te verlagen. Weth V e 1 d b o e r oordeelde dit wensche- lijk omdat het Hoogheemraadschap nu ook o. deze wijze noodzakelijk werk uitvoert. Hij s'fclde voor om de bijdrage op 25 pCt. te stel len. De voorzitte r juichte het toe, dat de k eine dijk zoo goed wordt. De menschen ver dienen nu 35 cent per uur. Hij erkende echter, dat het niet aangaat om op deze wijze werk uit te voeren voor het kanalenplan De heer B r o e r t j e s liet een waarschu wende stem hooren. Als het Hoogheem raadschap het werk stop zet, zal de gemeente toch iets voor de menschen moeten doen De voorzitter zegde toe met den inge nieur in een conferentie over de zaak te zul len houden. Na behandeling kwam hierop een adres van de besturen der Landarbeidersbonden ter sprake,'waarin verzocht werd een verschil te maken'in het loon van georganiseerden en niet-georganiseerden, die bij een werkver schaffing te werk worden gesteld en aan hen de verplichte wachtweek uit te bèta'en. De voorzitter zeide dat de ingenieur van het Hoogheemraadschap geen verschil wenscht te maken. Spr. wil het desondanks nog eens probeeren, doch de ingenieur wenscht alleen arbeiders te kennen. Bij het baggeren zou het echter mogelijk zijn om een verschil in loon te maken. De heer Schaap wilde, mits de polder er genoegen mede neemt, het uurloon voor georganiseerden op 26 cent en voor ongeor ganiseerden op 24 cent stellen. Wethouder Veldboer oordeelde, dat de menschen vrij moesten blijven. Ook de parti culieren betalen voor een georganiseerde niet meer dan voor een ongeorganiseerde. Het voorstel van den heer Schaap werd tenslotte aangenomen. Ingevolge een verzoek van het B. A. stel den B. en W. voor om van gemeentewege in de kosten van de verpleging van een arm lastige 2 per week bij te dragen. Hiertoe werd besloten. De raad ging hierop in comité Vrijdag vergaderde de raad der gemeen te, onder voorzitterschap van den heer C. A. van Staveren. Ingekomen was een schrijven van Ged. Staten inzake het verleenen van tuinderscre- diet aan die tuinders die voor een rijksvoor schot niet in aanmerking kunnen komen. Ge deputeerde Staten zijn van meening hiertoe niet te kunnen overgaan, waardoor deze missive voor kennisgeving werd aangenomen. Een adres van het bestuur van de afd. Graft van het Witte Kruis om subsidie aan de vereeniging Wijkverpleging te De Rijp te onthouden voor het jaar 1933 en aan de afd. Groot-Schermer een subsidie van 300 toe te kennen een en ander onder mede deeling dat de Wijkverpleging te Groot Schermer Graft zal voorzien van een wijk zuster. Aangehouden tot den begrootingspost. Een schrijven van den Minister inzake goedkeuring van de verordening tot afwij king van de bepalingen der winkelsluiting wet. Deze verordening behelst; dat de win kels in de periode na den Zomertijd ook ge opend zullen mogen zijn tot 9 uur 's avonds. De Minister kon geen gronden vinden deze verordening ter goedkeuring aan den Kroon voor te dragen. Voor kennisgeving aangenomen. Een rekest van Maarten Schoemaker, waarbij den Raad wordt verzocht niet goed te keuren de benoeming van B. en W. tot schnolschoonmaakster van mej. Koning-Bak te West-Graftdijk. De voorzitter deelde mede. dat de Raad geen invloed op deze benoeming kan uitoefe nen. Een rekest van het bestuur van den Bond van Onderwijzers, afd. Purmerend e.o., hou dende het verzoek, dat onderwijzersfes sen) gedurende het tijdvak dat zij het hoofd eener O. L. School vervangen een belooning ontvangen en wel tot een bedrag, dat hun ne bezoldiging edurende dien tijd gelijk is aan die van het hoofd dat wordt vervangen Na eenige bespreking werd besloten: lo. aan onderwijzers en onderwijzeressen een be'ooning toe te kennen van niet meer dan het verschil tusschen de wedde van de onderwijzer (essen) en het hoofd der school dat zij vervangen (n.1. minimum-wedde); 2o. deze belooning te doen ingaan na een termiin van 14 dagen, met de bepaling, dat men na den vijftienden dag, recht kan doen celden op deze belooning. en dat aldan over den geheelen termijn wordt betaald. Een adres van Joh. Duin alhier om re ductie van de nacht van het Hartogland over 1932. Na eenige onderlinge besprekingen en het voorlezen van de namen der pachters en het pachtcontract werd besloten aan Joh. Duin een reductie te verleenen van 20 der landpacht Ook aan de pachters van de ove rige landerijen werden reducties verstrekt voor het jaar 1932. Daarna werd nog in behandeling geno men het verzoek van Johs. de Jong om kwijtschelding der pacht over 1931 n.1. een klein gedeelte daarvan. Hiertoe werd met al gemeene stemmen besloten. Het verzoek om ontheffing van hondenbelasting werd niet ingewilligd. Een verzoek van de wed. Boots en anderen om meer verlichting op de Grafterbaan n.1 in de eerste bocht komende van de Rijp, werd voor kennisgeving aangenomen. Eveneens het verzoek van het bestuur van den R. K. Volksbond, daar door B en W. aanvrage van subsidie voor werklooze bouwvak- en trans port-arbeiders was gedaan en de zaak reeds in orde was. Een brief van den Minister inzake het toe kennen van 1 per week per gezin voor brandstoffenbijslag aan werklooze arbeiders. Met a'gemeene stemmen werd op voorste! van B en W. daartoe besloten, zoodat aange nomen kan worden dat voor het tijdvak van 31 October1 April voor gehuwden en kost winners de steun met 1 is verhoogd. Daarna werd nog in behandeling geno men een schrijven van het bestuur van den tilandspo'der, waarbij den Raad werd me de gedeeld. dat het bestuur van dit water schap bereid is in samenwerking der ge meenten door werklooze arbeiders te gaan baggeren. Na eenige discussies, werd daar toe besloten onder bepaling, dat aan uur loon wordt betaald een bedrag van 0 30 Het baggeren geschiedt zonder bijdrage van het rijk, daar alsdan niet meer dan 0 25 Der uur mag worden betaald. Door den voorzitter werden eenige woor den gesproken van waardeering tot de arbei ders tewerk gesteld bij den wegenaanleg in den Kogerpolder. Ofschoon het voor vele ar beiders zwaar werk is, doen ze allen uitste kend hun best. Het verheugde spreker dat deze door den aannemer genomen arbeiders graag willen werken. Daarna werd in behandeling genomen een schrijven van den Minister, waarbij word» medegedeeld, dat de minister bereid is, aan de gemeente subsidie te verleenen, voor het organiseeren van werkverschaffing, doch dat alsdan niet meer dan 0.25 per uur kan worden betaald. Dit werd te laag geoor deeld. Bij dit onderwerp kwam de steunrege ling ter sprake. De heer Koppen vond het iets bijzonders dat Graft een lagere uitkee- ringsnorm heeft dan de Rijp- H.et z,Jn ,0CP immers dezelfde plaatsen. De Rijp vroeg toch niet meer uitgaven dan 3e bewoners van Graft. Naar aanleiding van een en ander werd besloten, dat B. en W. zich schriftelijk tot den Minister zullen wenden, met het ver- verzoek de uitkeeringen aan werkloozen in overeenstemming te brengen met de naburi ge gemeenten. Benoeming Lid Commissie Wering van Schoolverzuim. Met algemeene stemmen werd in deze va cature (ontstaan wegens vertrek van den heer C. A. van Staveren) benoemd de heer Q. Bax, die zijne benoeming aannam Daarna werd besloten de ingediende be grooting van de burgerlijke armbesturen in deze gemeente goed te keuren en de volgen de subsidie werden toegekend: Voor Graft-Noordeinde 500. Voor Oost- Graf tdijk 100 en voor West-Graftdijk 1600. Na behandeling van bovenvermelde zaken werd een aanvang gemaakt met de begroo ting, die door den voorzitter aan den Raad werd aangeboden. De voorzitter stelde aan de orde de behan deling en de vaststelling van de begrootfng der gemeente voor den dienst 1933. Spreker merkte hierbij op. dat, gedurende een periode van 20 jaren waarin door hem een gemeente begrooting werd samengesteld niet een jaar is geweest, dat een begrooting zooveel zorgen met zich bracht dan de begrooting voor 1933 voor de gemeente Graft. Ook in deze begroo- ting wordt een beroep gedaan om grooter offer van de ingezetenen, daar de belasting te Graft is verhoogd. De heer Ton gaf te kennen, dat ondanks de zware taak van B. en W. de begrooting slui tend kan worden aangeboden en wel met een post „Onvoorziene Uitgaven" van f 1118.24. Spr. meende, dat B. en W. we! een beetje optimistisch zijn geweest betreffende de pos ten onderhoud wegen en voetpaden, straten en bruggen. Zonder aanziens des persoons constateerde spr., dat de kortingen eenige onbillijkheden geven. Hoewel spr. principieel tegen verlaging van wedde der ambtenaren is, vond hij een korting der wedden van bur gemeester en secretaris-ontvanger van resp. 4 a 4niet billijk, daar van den gemeente veldwachter 6 korting wordt voorge dragen. De voorzitter antwoordde den beer Ton, dat de korting inzake de jaarwedde van den burgemeester verband houdt met de cumu latie van de betrekking van burgemeester van de gemeenten Graft en de Rijp, doch deze kor ting is geheel overeenkomstig de circulaire van Ged. Staten Ook op de wedde van secretaris-ontvanger is een zoodanige kor ting toegepast als in genoemde circulaire vermeld. Wat de wedde van den gemeente veldwachter betreft, daarbij wenschte spr. bij den betrekkei ijken post terug te komen. Daarna werd overgegaan tot artikelsge- wijze behandeling der begrooting. (Wordt vervolgd). ABBEKERK. Bij een veehouder in onze gemeente bracht een schaap twee lammeren ter we reld. Ongetwijfeld mag dit wel bijzonder vroeg worden genoemd. Uitgaande van de Vereeniging van Wa- terschapsbelangen en Verkeerswegen in Westfriesland heeft de heer L. Thomèse, hoofdingenieur van den Provincialen Wa terstaat voor een talrijk gehoor, waaronder vele bekenden op waterschapsgebied, in ho tel „de Roskam" een inleiding gehouden over het Kanalen- en Wegenplan. Te 's-Gravenhage zal de aanbesteding plaats hebben van de werken aan de Broe kerhaven, o.a. het uitdiepen en verbreeden van de haven, iutgaande van de Zuiderzee werken. De begrooting is 24.000. Tot directeur der zuivelfabriek „Niet Ge dacht" te 't Veld is in de vergadering van aandeelhouders herbenoemd de heer J. Wit Jr. en tot lid van den raad van toezicht de heer P. Dekker. In plaats van den heer J. G. Impink, die ontslag heeft aangevraagd is tot penning meester van de afd, 't Veld van den r.k. lana- arbeidersbond St. Deus Dedit benoemd de heer E. C. van Oorschot alhier. Wegens niet-aanneming der benoeming door J. Rootjes (vacature D. Kriller is door den vooritter van het Centraal Stembureau tot lid van den gemeenteraad benoemd ver klaard de heer G. de Heer. Door den minister van binnenlandsche zaken is machtiging verleend tot het in werk verschaffing doen uitvoeren van „slooten" en baggeren. Deze regeling kan ook gelden voor tuinbouwers. In verband met den brand bij den heer C. Bart deelen wij ter aanvulling mede, dat de inboedel niet verzekerd was, doch gelukkig grootendeels gered is. 'Bij de verkiezing van drie hoofdinge landen voor 't waterschap „de 30 ge meenschappelijke polders" op Texel, zijn herkozen dé periodiek aftredende heeren J. J. Bakker en J List Pz respectieve lijk met '241 en 259 stemmen, volstrekte meerderheid bij deze stemming 150. In de vacature-W J Bakker werd ge kozen de heer C. Zijm Sz met lfil stem men (volstrekte meerderheid 159). Op den heer P. Lap Kz. werden 71 en op den heer D. Boerhout 70 stemmen uitge bracht, de overige stemmen waren over vele personen verdeeld. Door den Ned. Pensionhoudersbond werd gisterenavond 14 Nov. een vergadering be legd in hotel „Het Witte Huis". Als sprekers waren aanwezig de heeren M. W. van de Garde voorzitter en H. van Krugten admi nistrateur van den Bond. Door den voorzitter werd de vergadering die goed bezet was, ook dames waren ver scheidene aanwezig, geopend en deze deelde de vele voordeden mede die het toe treden van lid bieden. Door den heer v. Krugten werd behandeld het verkrijgen tot afschaffing van de Perso- neele Belasting welke de bedrijven zwaar drukt en die als de meest onredelijke wordt beschouwd. De bedoeling is dan ook te vragen een reisbelasting in te voeren voor hen die naar het buitenland gaan. Een en ander werd met aandacht gevolgd. Nadat nog vele vragen beantwoord waren, gaven alle aanwezigen zich als lid op. Er werd dan ook direct besloten een afdee- ling te vormen. Als bestuursleden werden gekozen de hee ren G. Hooning, voorzitter; J. J. Clausing, secretaris; H. Davidson, penningmeester. Opnieuw werd een geval van mond- en klauwzeer aangegeven en wel bij vee van den heer J. Oudeman, Noord. De heer J H. Schermer, die eenigen tijd als hulpbesteller dienst heeft gedaan in den kring Zuid, is daar thans vast aangesteld. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 16 Nov 1932. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen als volgt: Zeeuwsche. Bonte 1.80 2.15; Zeeuwsche Blauwe 1.752.10; Zeeuwsche Eigenheimers 1.25f 1.40; Blauwe eigenheimers 1301.40; Fla- keesche eigenheimers 1.30—1.40; Spui- sche eigenheimers 1.401.50; Poters 1.20—1 30; Duinzand 3—3.25. Aan gevoerd werden 1 lading, zijnde 1229 H.L. AMSTERDAMSCHE VEEMARkTT~ AMSTFRDAM. 16 Nnv ion AMSTERDAM, 16 Nov. 1932 Op de den gehouden veemarkt waren aanvoer prijzen als volgt: 298 Vette kalveren ie i,en 60—66 cent, 2e kw. 54—58 cent, 3e 'kw 4n*' 52 cent per K.G., levendgewicht; 34 N.,rT tere kalveren 5—9; 665 Varkens, vlee*^' varkens, wegende van90—1 10 K.G., 33.^ var. cent, zware varkens 32—34 cent, vette" kens 31—32 cent per K G. Aangevoerd w;.ren 3 wagons geslacht runderen uit Denemarken 1 Marktoverzicht: Vette kalveren met men aanvoer, handel lui en afloop der marii' slecht. Enkele beste kalveren 4 a 6 cent bowl? noteering. Nuchtere kalveren met weini» «r* noteering. - "cujijtaan voer, stugge handel en prijzen als Maanda?' Varkens met ruimen aanvoer, handel stil terugloopende prijzen. Vraag naar vlees,? varkens. Er werden weer varkens op^iJH' door de Varkens-Centrale. 8 BROEK O PLANGENDIJK, 16N0v Langendijker Groentenveiling. 2500 Bloemkool: Lecerf 3.307 4.60, u. 6.80—16.60, 2e s. 1-30-/ 3.fc 100 stuks; 19000 K.G. Roode Kool F* 3.70, 2e s. 1.60-/ 3; 27000 'vr. Gele kool le s. 1502.10; 12000KCi' Witte kool 0.70—1.10; 12000 K^,, Deensche witte kool 1 130; 9500 Kn Uien: Gele 4.30—4.70 en Gele drieijn, gen 4.304.40; 8000 K.G. Bieten owt 2.40; 4500 K.G. Peen 1.60-/ 2- 5700 K.G. Aardappelen: Schotsche muizen 70—90 cent en Duc 50—70 cent, alles ner 100 K.G. NOORDSCHARWOUDE, 15 Nw. 1932 8800 K.G. Aardappelen: Gr. Sch. muizen 80 cent, Drielingen 90 cent, Duken 70-80 cent, BI. Eigenheimers 1.40; 8500 KG. Uien: Gele Nep 7.20, Drielingen 420 Uien 3.90—4.60, Grove Uien 4 40-1 4.50; 10700 K.G. Peen 1—/ 2, kl. Peen 60^70 cent; 3800 K.G. Kroten 0.60- 1.30; 25700 K.G Roode Kool 2- 3.40; 53000 K.G. Gew. witte kool 60-90 cent; 13600 K.G. Deensche witte kool 0.80 1.20;*14800 K G. Gele Kool 1.40— ƒ170, alles per 100 K.G.; 500 stuks Bloemkool 6 407.30 per 100 stuks. WARMENHU1ZEN, 15 Nov. 1932. Roode kool le s. 2.30-/ 3.60, kale 1,10 2.10; Gele Kool le s. 1.70—2.30; Deensche witte kool le s. 0601, kale 80 cent; Bevelanders 1.10; Schotsche mui zen 0.60; Uien 4.50—4.70; Grove Uien 4-ƒ 4.20. Aanvoer: 11100 K.G. Roode Kool; 15600 K.G. Gele Kool; 26500 K.G. Witte kool; 1450 K G. Deensche witte kool; 2000 K.G, Uien en 4125 K.G. Aardappelen. (Ontvangen per draadlooze telefoon). STAATSLEENINGEN. 5 Neuetl 1 „32 4K Nederl. 1917 4 1931 BANK-INSTELLINGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000 Koloniale Bank Ned lnd Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unie v Berkels Patent Calvé Deltt Cert. Küchenm Acc. 4 Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem. Bezit Uniiever INDUSTR OND. BU1TENL Am. Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleh Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr Perlak Continental Oil Sbell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadjadi lnterc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem. Eig. Kon. Ned. Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia 1 Oostkust t Oude Deli Senembab AMER. SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert Union Pacific Wabash 1 Koers van heden te: Vorige pl.m. pl.m. pl.m f koers 1.30 1.45 2.00 1 101 - 101 Vis - 101 70% 70 6> 62 bl 59 60 44 44 19 65 6> 3'/, 122Vs l?i 123 130% 132-1 I29J-3C 130 111%, U3J 2> 113-i* UiVi 16% 21% 21% 21-0/16 3Vis 3% 19V;« 197/l« 35/g 3% 38% 38| 6% 6 5 4% 10% 184 181 181.1/2 120 116 81% eO 48 46% 34 90 128 127 - IW/s 16 7o 78 135% 148% 147*/.8 148% 141.% 81- 81 81'/,-2 1 6% t% 6'/S t% 6% 6%-% 6<» 30 |^%-1 29 6 »U 28'/, 28 23% 23 2% 2% 19'/, 19% 165/8 64 64% 145% 14/% I07, 18% 119 117 mm 132«/, 131 44% 44'/, 978 8% 72 74 3 25/s 2% pl.m. 2.1a 129'/, 11^/s-l 211/r 1 Vis-I 3% 31/»-»/» 181 -V* 1 «SI/* 63% 110 •Exdividend. JExclaim. PROLONGATIE Vorige koert 1 0G1. Heden 1 pCL WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL Londen Berlijn t Parijs ..as Brussel (Belga) Bazel 1 Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm Oslo New-York ItsUi Vorige koers o.26 58.19 9/68/. 34.54 47 93 43 10 44 00 42 10 2.48y9 1176 Koers op heden 2 uur 8.26 59.23 9.76% 34.54 47.95 43 00 43 85 42 00 2. <»9 1276

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 18