O^imwtland Amsletdamscfie ïBeucs Vc^ WEER EEN AARDSCHOK. van 3 Dec. 1932 Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrediet N. V. tv, -ERGEANT X. IWAN MOSJOUKIN J IN DE HOOFDROL. Bioscoop Théater Harmonie. tv bekende Russische filmacteur Iwan Mosioukin vraagt weer eens .pfKiphhprc pn de aandacht n de bioscoopliefhebbers en zal vanaf mor- V n te zien zijn in de romantische film Ser geant X in het theater Harmonie. Het boeien- milieu van het vreemdelingenlegioen in Noord-Afrika, daar waar Franschen en Ara bieren elkaar ontmoeten. De inleiding brengt ons naar Marseille, waar een vreemde passagier van een oceaan stomer tevergeefs naar een Russische vrouw zoekt. Hij k°mt tot ontdekking dat zijn vrouw Olga. in de meening verkeerend dat hij in Rusland is gedood, met een ander is getrouwd. Hij meldt zich aan bij 't legioen voor een afgelegen post in Afril;.. en leeft verder onder den naam van Jean Renault, jrpfi Arabische danseres wordt op hem ver liefd, maar Jean is steeds met zijn gedach- ien bij Olga. De dagen gaan voorbij met het verrichten van zwaren dienst. Op 'n dag wordt de aan komst van den nieuwen commandant gemeld. Hij is met vrouw en kind gekomen en Re nault, die hun bagage moet afhalen, herkent in de vrouw Alga en in het kindzijn zoontje Georg. Diepe smart vervult zijn ziel, maar hij weet z'ch te beheerschen. Terwijl de legionnaires met den muzikant Kristoph in het wachtlokaal een melancho liek Üedje z''n&en. sluipt Renault om het huis van den commandant. Hij kijkt door een ven eer naar binnen en is getuige van een geluk kig famiüetafreel. Ook Kristoph, dje ordon nans van den commandant is geworden, ver zekert hem, dat diens familieleven ideaal ge rcemd meet worden. Olga en haar zoontje moeten met een kara vaan het fort verlaten, want de Arabieren zijn van plan een aanval te ondernemen. Een zandstorm steekt op, die de karavaan verhin dert te vertrekken. Onder bescherming van den samoean sluipen Arabische spionnen na derbij; zij verwoesten de radio-installatie en dooden de postduiven het fort is van de buitenwereld afgesloten. De stormaanval laat niet lang op zich wachten. Commandant Chardin de nieuwe commandant leidt de verdediging ener giek, maar de gelederen van zijn mannen worden gedund. Het gebrek aan voedsel en water doet zich weldra gelden. Renault moet het aanzien, hoe Georg van dorst versmacht. Hij vraagt aan een sergeant of hij het fort mag verlaten, om wat water te halen. Hij valt in handen der Arabieren. Djanni, de Arabische danseres, die nog altijd van hem houdt, helpt hem ontvluchten. Het lukt hem fort Air Mazdra te bereiken: hij wordt bfn nengelaten en bericht den vertwijfelden toestand van het omsingelde fort. In het fort zelf denkt men, dat Renault ge sneuveld is. Chardin vindt onder de nagela ten eigendommen van Renault een foto van Olga en haar kind. Hij begrijpt den samen hang en weet nu, dat Renault Olga's eerste man is geweest. Hij besluit, Olga van zijn entdekking niets mede te deelen. Dé toestand in het ifort \vordt uiterst kri tiek. Chardin wordt gewond Daar nadert een afdeeling Spahi's onder aanvoering van Renault. De Arabieren worden op de vlucht gedreven. Chardin wil den bevelhebber zijn dank betuigen en herkent in hem Renault; dén' doodgewaande. GëroeVd overhandigt hr hen! zijn eigendommen, waaronder de foto van Olga en Georg. Renault ziet zijn geheim ontdekt, de beide mannen staan tegenover el kaar, beiden vragen, wat er gebeuren moet Renault wil afstand doen. Chardin staat er op, dat Olga een beslissing neemt. Georg komt de kamer binnenloopen, angstig gaat hij voor den legionnair opzij en vlucht in de armen van Chardin. Daarmede is voor Re nault alles beslist, ontroerd geeft hij Georg een afscheidskus, verzoekt Chardin te zwij gen en gaat heen. Den volgenden dag verlaat een karavaan met den gewonden commandant, Olga en het kind het fortde legionnaires begeleiden hun commandant een eind. Renault, die tot ser geant is bevorderd, bevindt zich onder hen Als door een waas ziet hij de karavaan wegtrekken. Hij bedwingt zijn smart en met vaste stem beveelt hij zijn mannen, het lied der legionnaires aan te heffen Het talent van Mosjoukin is wel in staat een rol als die van Jean Renault sterk te doen leven. Zijn spel boeit dan ook voortdurend. Maar ook Trude von Molo en Peter Voss zijn uitstekend in deze film vol leven en beweging spelend in een exotisch milieu. Met de nummers die vooraf gaan vormt dit hoofdnummer een programma dat een be zoek overwaard is. MOEILIJKE ARRESTATIE. Hij vocht als een razende Roland Toen gisteravond in de Borgerstraat bij de Ten Katestraat te Amsterdam een agent een persoon wilde arresteeren, die het voor bijgangers lastig maakte, verzette de man zich uit alle macht. Eenige burgers schoten toe om den agent te helpen. Plotseling ech ter kreeg de arrestant hulp van een vriend die er ook op los begon te slaan, dat eerstge noemde zich kon bevrijden, waarna hij vlucht nam. Met assistentie van eenige toege schoten collega's van den agent werd daarop niet zonder moeite de vriend gearresteerd en naar het bureau overgebracht. Korten tijd later heeft zich ook de ontsnapte arrestant die bang was dat hij van zijn bed gelicht zou w°rden, aangemeld. VAN EEN HOND. DIE IN HET WATER VIEL. En een schipper, die niet werd. wakker In den afgeloopen nacht omstreeks halt twee werden de bewoners van het Singel in de omgeving van de brug voor de Lijnbaan- steeg opgeschrikt door een vreeselijk gejam mer, dat bij wijlen wegstierf in een zacht en gerekt huilen. Spoedig dromden de menschen samen op den brug, waar deze lugubere klanken onder vandaan kwamen. Het b.eek, dat een onvoorzichtig hondje te water was gevallen en nu op een der dwarsbalken geze ten zijn doodsangst uitschreeuwde. Met red- ,V><»*Ve' lo»w" lee «X»®' atn«n' 27 dingshaken trachtten de toeschouwers het dier te bereiken, doch dit bleek onmogelijk, ntusschen liet de hond niet af van zijn ener veerend gillen en janken. Een reeds bejaard Teer was niet opgewassen tegen den angst van het in het nauw gedreven hondje. Vast beraden trok hij zijn jas uit, legde zijn hoed naast zich neer en met de heroische woorden: „Wanneer de jonge menschen dan te laf zijn, zal ik mij te water begeven en dit ongeluk kige dier redden", maakte hij fich gereed te water te springen, toen een gemoedelijke agent kwam aanstappen en met veel overtui gingskracht, vooral tot uiting komende in een paar stevige handen, den man van zijn voor nemen afbracht. Steeds heviger echter jam merde de bibberende hond op zijn dwars balk, steeds meer ramen werden opengescho ven, steeds zenuwachtiger holden de toe schouwers van den eenen kant van den brug naar den anderen. Eindelijk daagde de red ding. Een controleur van de Nederlandsche Bewakings Maatschappij naderde, overzag den toestand en was met enkele sprongen bij een enormen dekschuit aangeland, die hij met eenige vlugge handgrepen losmaakte. Geholpen door den wind dreef de schuit spoedig naar den brug en het duurde niet lang of het hondje, dat ruimschoots een plaats kon vinden op een moderne dames- schoot, wandelde, thans weer volkomen ge rust en met het leven verzoend op zijn gewel dige reddingsboot rond, die met veel moeite weer op zijn plaats werd gebracht. E>e schip per, die aan boord van de dekschuit huisde, had van dit alles niets bemerkt. Onbewust van het feit, dat zijn schip tot reddingsboot bevorderd was, klonken de tevreden klanken van zijn gerusten slaap nog even duidelijk door het scheepsluik als tevoren. Donderdagavond twee minuten vóór twaalf heeft zich te Helmond weder om een aardschok doen gevoelen. Het was slechts een enkele, vrij hevige schok, zonder natrillingen. De kracht was van dien aard dat ver schillende voorwerpen, toen de schok reeds voorbij was, nog natrilden. Ook te H e e w ij k en te R o s m a 1 e n zijn eenige lichte aardtrillingen waar genomen. ONVERANDERDE BOTER-ACCIJNS Voor de week van 4 t/m. 10 December is de prijs van het crisisbotermerk door dt crisiszuivelcentrale wederom bepaald op 0.85 per kilo en de prijs van de ver voervergunning voor buitenlandsche boter op 0.80 per kilo. INBRAAK TE HAARLEM. Gisternacht is ingebroken in het huis van den heer S. Reinalda, aan de Kou deniiorn te Haarlem. De inbrekers zijn door een poort op de binnenplaats bin nengekomen en hebben met valsche sleutels deuren geopend. Een brandkast is geforceerd; er is voor 450 gestolen Van de daders geen spoor. BEGROOTING P. T. T. Aan de memorie van antwoord der Tweede Kamer in zake de P. T. en T.-begrooting voor 1933 is het volgende ontleend; Posttarieven Wat de posttarieven betreft, schaart de minister zich aan de zijde van die leden, die meenen, dat het thans niet de geschikte tijc is om tot verhooging dezer tarieven over te gaan. De aangelegenheid betreffende de veria ging van het tariei der bij abonnement ge frankeerde nieuwsbladen heeft sinds gerui men tijd de aandacht van de bedrijfsleiding De vraag of een luchtdienst voor het bin neniandsch postvervoer reeds in voorberei ding is, wordt ontkennend beantwoord. Telefoon, Met betrekking tot de concessies van de gemeentelijke telefoondiensten te Amsterdam Rotterdam en 's-Gravenhage heeft de minus ter aan de betrokken gemeentebesturen eenige maanden geleden medegedeeld, dat de ont wikkeling van de telefonie, zoowel econo misch als technisch, zich allengs zoodanig heeft voltrokken, dat het Rijk genoopt is bin nen zoo kort mogelijken tijd de drie nog ge concessioneerde netten in Rijksbeheer te doen overgaan en dat in verband hiermede en met het oog op de door de gemeente te treffen geldelijke overgangsmaatregelen, gerekend dient te worden op het intrekken van de con cessies over ongeveer vijf jaar. Telegrafie. De moderniseering van de draad-telegrafie heeft de volle aandacht van de bedrijfsler Nu door het nemen van proeven gebleken is dat het telegraafverkeer door middel van verbindingen in telefoonkabels ook voor grootere afstanden geen moeilijkheden ople vert zullen de telegraafinstallaties over weike tot nu toe de berichtenwisseling met Duitscliland geschiedde, worden opgeruimd, hetgeen een aanmerkelijke bezuiniging za medebrengen, terwijl de verkeersafwikkeling er niet in het minst door geschaad zal wor den. Een onderzoek in hoeverre aan sommige bezwaren en wenschen met betrekking tot de dienstregelingen van het personeel in de groote steden kan worden tegemoetgekomen, is nog gaande. Postcheque- en Qirodienst. Omtrent wederinvoering van rentevergoe ding aan de rekeninghouders van den post- chèque- en girodienst meent de minister zijn beslissing te moeten aanhouden tot na ont vangst van het rapport van de commissie- Heldring. Wat betreft een ander- wijze van tegemoet koming aan de rekeninghouders voor het ge val niet weder tot rentevergoeding zou wor den overgegaan deelt de minister de mee ning van de leden die van oordeel zijn, dat aan de rekeninghouders in den vorm van portvrijdom, vrijstelling van zegelrecht, kos- telooze gireering enz. reeds aanmerkelijke aciliteiten worden verlemd. Er kan geen aanleiding worden gevonden om daaraan, vooral ook in de tegenwoordige omstandig heden, nog kostelooze verstrekking van for mulieren toe te voegen, waardoor een niet on aanzienlijke bate zou worden gemist. Met de eischen van liquiditeit van den dienst wordt voldoende rekening gehouden. Over 1932 is gemiddeld 37 pCt. liquide ge- ïouden. DE OPVARENDEN GERED. Donderdagavond heeft in het IJ hij de Amsterdamsche Droogdok Mij. de Hoornsche boot .Baron van Dedem" het dienstmotorbootje „Roerdomp" van de K. N. S. M. overvaren. Het bootje zonk. Aan boord waren de schipper en een knecht; de havendienst hee."* hen in vei ligheid gebracht. Heden is het bootje gelicht. DE GEARRESTEERDE BANKDIRECTEUR TE DEN HAAG. Had activa verzwegen en heeft ook verschillende kerkelijke orden misleid. Omtrent de arrestatie van den directeur van de N.V. Trustkantoor voor belegging en ad ministratie wordt nader gemeld: Toen het eerste faillissement van de N.V. was uitgesproken, heeft de curator uiteraard verschillende inlichtingen aan den directeur gevraagd. Zoo informeerde de curator o.a. of het trustkantoor nog een saldo had bij Bur gers en Co.'s bank. De directeur antwoordde hierop ontkennend, deelde zelfs mede, dat het trustkantoor verscheiden schulden bij ge noemde bank had. Bij de behandeling van de tweede faillisse mentsaanvrage, voor de Haagsche rechtbank, werd den directeur vai. het trustkantoor op nieuw gevraagd of hij een saldo bij Burgers en Co.'s bank had. Ditmaal antwoordde de directeur bevestigend en het is, inderdaad ge bleken; dat het trustkantoor een vrij belang rijk bedrag van genoemde bank heeft te vor deren. Den thans gearresteerden directeur werd tijdens de behandeling van de tweede faillissementsaanvrage verder gevraagd, waarom hij dit saldo de vorige maal aan den curator had verzwegen. De directeur ant woordde hierop, dat hij meende, dat zulks niet van belang was geweest. Eerst toen hem was medegedeeld, dat hij met hetgeen hij had medegedeeld, in strijd met de wet had gehan deld, heeft hij aanleiding gevonden te zeg gen, dat hij een vorige maal niet de waarheid had gesproken. Hierin vond toen de officier van justitie aanTeidiffg den directeur te laten arresteeren, die bij zijn arrestatie nog kans zag een pakje papieren aan den directeur van Burgers en Co.'s bank te geven. De thans gearresteerde directeur is de laat ste jaren tal van malen genoemd in verband; met verschillende kerkelijke leeningen, welke voor een deel voor de Nederlandsche obliga tiehouders weinig profijtelijk zijn geworden De gearresteerde onderhield in verband hier mede tal van relaties met kerkelijke orden in het buitenland, welke hij nog, onlangs ervan in kennis heeft gesteld, dat hetgeen den laatsten tijd in Nederland gebeurde, t..a.v. de actie tegen kerkelijke leeningen, niet anders was dan een vervolging door vrijmetselaars Verschillende buitenlandsche orden zijn door deze mededeeling misleid. Immers een der Nederlandsche advocaten, die zich met deze aangelegenheden bezighoudt, is katho liek. Uiteraard wist deze advocaat niets van deze onware mededeeling aan de buitenland sche orden. Hij werd daarvan door een dezer op de hoogte gesteld, die een en ander niet geheel vertrouwde. van de directie voor economische en consu laire zaken aan het departement van buiten landsche zaken, en voorzitter van de com missie voor de handelsvragen, en jhr. mr. J D. van Karnebeek, commies aan het departe ment voor buitenlandsche zaken. Voor Zweden de heeren R. S. Matz, afdee- lingschef bij de centrale administratie, en E. de Post, secretaris van het Zweedsch gezant schap te 's-Gravenhage. SECRETARIS-GENERAAL VAN HET DEPARTEMENT VAN JUSTITIE. Op verzoek is met ingng van 1 Januari a s eervol ontslag verleend aan mr. J. G van Blom als secretaris-generaal van het departe ment van Justitie, osdank dank voor vele goede en trouwe diensten aan koningin en lande bewezen. Mr. J. P. de Meijere, thans directeur-gene raal van gevangenis-, rijkstucht- en opvoe dingswezen, is tot zijn opvolger benoemd. CONFERENTIE OSLO-STATEN. In het departement van buitenlandsche zaken te 's-Gravenhage is gisterochtend om elf uur de conferentie aangevangen van ver tegenwoordigers van de ^taten der Oslo- groep, welke conferentie reeds vroeger aangekondigd. De conferentie is geopend door dr. J. Nederbragt. chef van de directie van econo mische zaken aan genoemd departement, na mens de Nederlandsche regeering, die de deelnemers heeft aitgenoodigd. De conferentie koos dr. J. A. Nederbragt tot voorzitter. De volgende gedelegeerden nemen aan de conferentie deel: Voor België de heeren M. Sutens, direc teur van de afdeeling handelsovereenkomsten aan het ministerie van buitenlandsche zaken en baron Beyens, gezantschapsattaché. Voor Denemarken de heer E. Woerum, deelingschef van het ministerie van buiten landsche zaken. Voor Luxemburg de heer P Braun, staats raad en P. Weber, rechtskundig adviseur van de Kamer van Koophandel. Voor Noorwegen de heeren G. M. Jahn hoofddirecteur van het centraal bureau voor de statistiek, en Rolf Andvord, hoofd van de afdeeling voor Volkenbondszaken aan het ministerie van buitenlandsche zaken. Voor Nederland dr. J. A Nederbragt, chef DE REGELING VAN DEN UITVOER NAAR FRANKRIJK. Een commissie voor den uitvoer van versche groenten. De minister van economische zaken en ar* *id heeft: le. zijn beschikking van 27 Juli, tot rege ling van den uitvoer van fruit, en zijn be schikking van 25 October, tot regeling van den uitvoer van versche groenten, ingetrok ken; 2e. ingesteld eene commissie voor den uit voer naar Frankrijk van fruit en versche groenten; 3e. benoemd is tot lid van die commissie de heeren: C. Minnaar, Kruiningen* mr. L. Nie- möller, 's-Gravenhage; ir. J. M. Riemens, 's-Gravenhage; P. Slot .-Pzn., Broek op Lan- jendijk; F. V. Valstar, 's-Gravenhage; G Wagenaar K.zn., Broek op Langendijk; G Zwaan, Rottedam; 4e. benoemd tot voorzitter der commissie den heer ir. J. M. Riemens, 't 's-Gravenhage. DIRECTIE NEDERL. BANK. Wordt met tin lid verminderd. De minister van financiën deelt in ant woord op de vragen van den heer Bierema mede, dat directie en commissarissen van de Nederlandsche Bank hebben besloten, dat de directie, thans bestaande uit vijf directeuren, met één lid zal worden verminderd. Een der directeuren heeft zich bereid verklaard, in verband met de ontslagaanvraag per 15 Januari a.s. van mr. Delprat, als directeur secretaris op te treden. BESCHIETING VAN EEN JACHT OPZIENER. De Haagsche recherche heeft Donder dagmiddag in een pand aan de Spaarne straat aangehouden een 26-jarigen stroo- per, als verdacht van poging tot dood slag op een jachtopziener, in den och tend te Wassenaar met een revolver ge pleegd. Donderdagnacht omstreeks half één hebben rechercheurs in den tuin van een ander perceel in de Spaarnestraat, dan waarin verdachte woonde. r» volver gevonden, welke met vier scho. pc patronen was geladen. De Avondpost meldt nader: Deze brutale aanslag speelde zich in slechts enkele minuten af, in dat deel van de duinen, dat behoort tot de terrei nen der Duinwaterleiding, bekend onder den naam de „Bierlap", dat als jacht- grond is gepacht door den heer R. A. F. Prins uit Wassenaar. Omstreeks 11 uur Donderdagochtend zwierf de jachtopziener, vergezeld van zijn hond, door de voor het publiek ver boden terreinen, toen hij zich plotseling tegenover twee clubjes stroopers bevond, de eene groep bestaande uit twee, de andere uit drie personen. Onmiddellijk riep hij de mannen aan, die bij het zien van den jachtopziener het op een loopm zetten. Bij de achtervolging werd een van de stroopers door den hond van den jachtopziener gegrepen. Ziende, dat een van zijn makkers was gegrepen, en in afwachting van de komst van zijn baas door den hond werd vast gehouden, draaide één van de vluchten de stroopers zich om en loste een schot op den hond en vervoleens een tweede op den jachtopziener, die evenals het dier, niet werd geraakt. Onmiddellijk hierna zette de dader het op een loopen, terwijl Klaster den door den hond niet losgelaten strooper arresteerde. De man, zekere K., uit den Haag, werd naar het politiebureau aan de van Zuylen van Nyeveltstraat te Wassenaar overge bracht, waar hij onmiddellijk door in specteur W. M. Walpoott aan een ver hoor werd onderworpen. Waar de jachtopziener in den stroo per, die op hem en zijn hond geschoten had, positief den in die streken welbe kenden 26-jarigen G N. had herkend, werd onverwijld den hoofdcommissaris van politie te den Haag diens aanhou ding verzocht. N. is toen nog Donderdag middag 3 uur in zijn woning aan de Spaarnestraat gearresteerd en vervol gens naar Wassenaar overgebracht, waar hij eveneens door inspecteur Wal poott, die het onderzoek in deze zaak leidt, is verhoord. Van de revolver, wel ke door hem bij den aanslag was ge bruikt, had hij zich inmiddels ontdaan. N. werd in voorloopige bewaring gesteld in afwachting van zijn ter beschikking stelling van den officier van justitie. De gearresteerde K. is, na verhoor, vrij gelaten. Hij was weliswaar in gezelschap van N„ doch tegen hem kon slechts pro cesverbaal worden opgemaakt ter zake (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van beden te: ST A ATSLEEN1NGEN. 5 Nedetl. L.32 4K Nederl 1917 4 1931 BANK-1NSTELL1NGEN. Handel Mpij. Cert. v. 1000. Koloniale Bank Ned. lnd Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND. B1NNENL. Alg Kunstzijde Unie v. Berkels Patent Calvé Deltt Cert. Küchentn Acc. Nederl. Ford Philips Gioeil. Gem. Bezit Unilever INDUSTR OND. BU1TENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Gas Electr. Bethleh Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. lnd. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Esplor. Mij Boeton Redjang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr Kon Petr. Perlak Continental Oil Sbell Uoioo t RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadjadi Interc. Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembab AMER SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific W abash •Exdividend. fExclaim. PROLONGATIE Vo Vorige koers 101 101 10D/4 63 5bi/< 53 99 428/S 17V, 62 3»/ig 114V, 12b6/g IQ'1/# 186/16 2V» Wu 36/16 2 32»/, 86/iO 4 »/l0 1666/g 99'/, /3i 41 26 00 122 14 82 127 1406/s 781/s 6'/s y/s 60 26'/, 2^6/8 131/< l'/8 'ge 3Vig 3Vio lV»/4 14'/, 59Vs 1346/s 15 109 124 39'/, 0»/4 68 28/i. koer, 1 pl.m. 10.30 63 561U 41»/, 61 1 I 0 L/v 124'/,-J 102-1/, 14 ~2 i/,o 158/, 3'Ae 30'/, 5l/g 38/4 1654-44 41 121 14 82 1381/,-J 79 OVs 58/4 58*-% 25 22 19 l7/s 18»/, 15 58'/, 134 109 123 pl.m. 10.45 pl.m. 11.00 124.'/, lUli/,-2 167/3-7 3'/l0 WISSELKOERSEN 7 66 1 pCt. Heden 1 AMSTERDAM. 165-6 418/8-2 1 ?4 lel V, pl.m. 11.15 168/,. -Vis "1 23/4-% 165-8/, 138»/,. 58»/, ~Vs '38 103 12IJ-3I 41»/, 12H-8 101.'/, 16»/,-} 14% 16IJ-5} 138»/,-} 6-VIG 5u/:g-J IVs 108 121-3} pCt (Belgaj Londen BerlijD Parijs Brussel Bazel Weeneo p. Sch. Kopenbageo Stockholm Oslo New-York Italië NIET OFFICIEEL 100 Vorige koers 8.04 59.15 9.72'/, 34.45 47 83'/, 4200 4306 41.2U 2.48% 12.69 Koers op heden 2 uur 7.97'/, 59.15 9.72»/, 34.44 47.81 41 95 4J.80 40.90 2.48% 19.69

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 11