Agenda Amsietdamsche, Jimts Stad en Omgeving. Weec&eckht fxaouidaal Tlieuws pANDEüi KATER BEKGEN. safe LANGENDUK. HEILOO. van 5 Dec. 1932 Opgave van Noordhollandsch Landbouwcrediet N. V. f" 1 r Bioscopen. Victoria theater, tot en met Donderdag el- ken avond half 8, htofdnummer Liefdes commando (rom.). hoofdrollen Gustav Fröhlich en Dolly Haas. Toegang boven 14 jaar. Woensdagmiddag half 3, vertooning avondprogramma. Cinema Americain, tot en met Donderdag eiken avond half 8, eerste hoofdnummer Mijn vriend de millionnair (kom hoofdrol Hermann Thimig; tweede hoofdnummer De dochter van den draajc (dram.), hoofdrol Anna May Wong. Toegang boven 18 jaar A. B. T., tot en met Donderdag eiken avond half 8, hoofdnummer Tarzan (film uit het oerwoud). Toegang boven 14 jaar. Bioscoop Harmonie, Maandag en Dins dag eiken avond half 8, hoofdnummer Ser geant X (rom.), hoofdrollen Iwan Mosjou- kine, Trude von Molo en Peter Voss. Leef tijd boven 18 iaar. Stedelijk Museum Breedst r. eiken dag van 9—12 en 1.30—3.30, Zater dag van 91 geopend; Zondags gesloten. Dinsdag 6 December. 2.30 en 8 uur, Harracnie, causerie over Ned. nijverheidsbelangen; gratis verloting. Woensdag 7 December. 8 uur, dancing Harmonie, Voordracht avond mevr. Marguérite Couperus voor het Nut. Donderdag 8 December. 8 uur, Gulden Vlies, lezing met lichtbeel den door Karl Pinz uit Tirol voor leden N. V. C. en N. R. V. Vrijdag 9 December. 8 uur, Harmonie, opvoering van „Domi no", voor het Comité voor tooneeluitvoerin- gen. Zondag 11 December. 8 uur, 't Gulden Vlies, Soirée Vereenigde Zangers. Maandag 12 December. 8 uur, in Het Wapen van Munster (Ver- dronkenoord) vergadering Witte Kruis. TWEE ELKAAR VIJANDIGE AUTO'S. Een heel klein onnoozel luxe wagentje snorde Zaterdagmiddag met daverende vaart in de richting Heiloo langs den Kennemerstraatweg. Plotseling schoof uit de Kruislaan een vrachtauto te voorschijn en de klei ne terrier brulde er woest op af. Een botsing volgde en de vrachtwagen kantelde. Echter ook het straatras be kwam ernstige kneuzingen aan gelaat en beenen en moest later opgehaald worden. De eigenaar kreeg per slot van reke ning ook nog een proces-verbaal. EEN INWENDIGE VUURGLOED. Gistermiddag 12 uur werd de brand weer gealarmeerd: er zou brand zijn in de Julianaschool, staande in de Paling straat! Vlug er heen, om het onheil zoo spoe dig mogelijk zoo klein als 't maar kon, te maken! Wat bleek? Een vuurgloed was zicht baar... in de kachel van de centrale verwarming. En omdat de leergierige jeugd ook vandaag een warm lokaal moest hebben, besloot de brandweer het vuurtje niet te dooven. Wat zeer verstandig was. TE WATER GERAAKT. Hedenmorgen is een 9-jarige verpleegde dit het Burgerweeshuis bij de Bierkade te water geraakt. Het gelukte den heer Cor Hein hem weer op het droge te brengen. SINT-NICOLAASFEEST. Met de grootste opgewektheid hebben de kinderen van de eerste en tweede klassen der O. L Scholen en van de Scholen voor Voorbereidend Onderwijs Zaterdagmiddag weer hun St. Nicolaasfeest gevierd, het feest van den Bond van Ned. Onderwijzers. Ge lukkig was het weer van dien aard, dat d? kleinen den Sint van de boot konden halen. En toen het: „Zie ginds komt de stoom boot" werkelijkheid werd was het onder ge juich van de jeugd een grootsch oogenblik Natuurlijk was de blijde inkomst, de optocht door de stad een grocte attractie, die veel be langstelling trok. In de Harmonie vullen de kleinste kinderen de dancing, terwijl de jongste leerlingen van de groote school in'de Groote Zaal zaten. Eerst bracht de Sint mei zijn knecht een bezoek aan de kleintjes. Dit is het Sinterklaasfeest op zijn mooist. De toe spraak van Sint, de aandacht der kleinen, het aardige zingen der kinderen en het onbe vreesd optreden van enkele jongens en meis jes, die voor den Bisschop en zijn knecht zongen als echte „microfoondebutantjes" 't was alles eenig. Op verzoek van Sint Nico laas werden de kinderen heerlijk getracteerd, terwijl daarna de tooverlantaarn sprookjes op t doek deed zien, waarbij Mej Acker- mann zoo aardig vertelde. Sint Nicolaas had onderwijl zijn entrée gemaakt ini de groote zaal. Volop vreugde en vroohjkheid Zingen ter eere van den gast Oo t tooneel stond een kleine troon voor den 5'"t- Maar ee-t sprak deze onder groote sti te de kmdet 0p de meest hartelijke wijze toe. En natuurlijk vergat hij daarbij niet t» herinneren aan het feit, dat dit het 25e Sint Nicolaasfeest was dat door de B v. N. O a'hier was georganiseerd Hij huldigde den heer J J. T Kooij. die al die jaren de groo te motor van het feest was geweest en met a"en die hem hadden terzijde gestaan, steeds dit feest weer voor elkaar had gebracht Sint bod ook wat voor den jubilaris meegebracht Allereerst een bordje met een foto van Sint- Nicolaas (zooa's later ook alle kinderen in hun zak vonden) en toen nog een zilveren lepel en vork. De heer Kooii dankte Sint Ni*Blaas, maar sprak tevens ziin dank uit aan le Alkmaar- sche burgerij, die door haar offe vaardigheid steeds het feest had mogelijk gemaakt en ook dit jaar niet achter bleef. Tractaties, poppenkastvertooning en het uitreiken der caaeaux aan 't slot maakten dit feest voor de kinderen tot een onverdeeld genot en zij werden door de ouders in ont vangst genomen met stralende gezichten. Het eerste gedeelte van het Bonds Sint- Nicolaas feest is een groot surces geweest en de Commissie kan met vreugde op naar werk in het jubileumjaar terugzien. HET NEDERLANDSCH FABRIKATENHUIS IN DE HARMONIE Het Nederlandsch Fabrikatenhuis komt in gebouw ,.De Harmonie" voor het houden van 2 voordrachten op Dinsdag 6 Dec., des mid dags 2.30 uur en des avonds 8 uur. en een tentoonstelling op Woensdag 7 en Donder dag 8 December. Het zal zeker interessant zijn een bezoek aan de voordrachten en deze tentoonstelling te brengen. Onder de toehoorders der voor drachten worden 40 fraaie en nuttige prij zen veloot. en iedere 40ste bezoeker(ster) der tentoonstelling ontvangt een aardig voor werp van Nederlandsch fabrikaat. EEN KERSTGAVE VOOR DE WERKLOOZEN GEVRAAGD. Onderstaand adres is gezonden aan den Raad dezer gemeente met een afschrift aan het bestuur van Maatschappelijk Hulpbe toon. De ondergeteekenden, W. v. d. Wal en J. Korver, respectievelijk voorzitter en 2de se cretaris van het Plaatselijk Arbeids Secreta riaat ten deze domicilie kiezende, ten huize van den 2den secretaris J. Korver, Verlengde Landstraat, geven den raad der gemeente Alkmaar in ernstige overweging te besluiten, om aan de werklooze arbeiders en arbeiders in de werkverschaffing een Kerstgave te ver strekken van 10. Steeds dieper grijpt de werkloosheid in, steeds nijpender worden de levensomstandig heden waarin de arbeidersklasse gaat verkee- ren, reden te meer, dat adressanten er met klem op aandringen dat de raad der gem. Alkmaar besluit bovengenoemde kerstgave te verstrekken. HANDELSREIZIGERS. Men schrijft ons: Zaterdagavond hield de Vakgroep-Reizi gers van „De Algemeene" haar vergadering, welke uitstekend was bezocht. Deze vakgroep neemt steeds in ledental toe en telt nu ongeveer 30 leden. Het verdere huisbezoek zal voortgang vinden, aangezien beschikt wordt over een groot aantal adres sen van ongeorganiseerden. Een vruchtdragende gedachtenwisseling had plaats over de positie van de reizigers. Ook deze vergadering sprak haar leedwe zen uit over de typische houding van de Han- delsreizigersvereeniging „Hermes", welke blijkbaar een openbaar debat niet aandurft, hoewel door haar het balletje daarvoor aan het rollen is gebracht. Unaniem werd besloten, zoowel de schrif telijke als de mondelinge propaganda onver flauwd voort te zetten. VERMINDERDE AANVOER VAN VARKENS OP DE MAANDAGMARKT. Het raadslid de heer V. P. Keijsper heeft aan het college van B. en W. van Alkmaar de volgende schriftelijke vragen gesteld: 1. Is het B. en W. bekend, dat sinds de werking der Crisis-Varkenswet de aanvoeren ter markt te Alkmaar zoodanig terugloopen dat hier van ernstige schade aan het gemeen tebelang gesproken kan worden. 2. Zijn B. en W. niet van meening, dat me de hierdoor belangrijke schade veroorzaakt wordt t.a.v. hen die op een of andere wijze hun geheele of gedeeltelijke broodwinning vinden bij de Maandagsche markt te Alk maar. 3. Hebben B. en W. reeds stappen gedaan om deze schade in het algemeen toegebracht ongedaan te maken? 7oo ja, welke? 4. Zoo vraag 3 ontkennend moet worden beantwoord, zijn B. en W dan bereid met den meesten spoed maatregelen te nemen, waardoor de reeds toegebrachte schade te niet wordt gedaan en het richtige verloop der Alkmaarsche markt verzekerd blijft? BUITENGEWONE VERGADERING HOLL. MIJ. VAN LANDBOUW. De Hollandsche Maatschappij van Land bouw houdt 12 Dec. des morgens 11 uur eeri buitengewone ledenvergadering in het Gul den Vlies alhier. Deze vergadering is een voortzetting van de op 21 Nov. in Óen Hang gehouden verga dering, waar de inleidingen van de heeren E. Di Govers over de Schapenhouderij; A. de Haas van Dorsser over de Aardappelcul tuur en van P. Stapel Czn. over Crediethu'p voor den landbouw, niet behandeld konden worden. Voor deze inlichtingen wordt thans de ochtendbijeenkomst bestemd, terwijl de voor zitter, di. H. J. Lovink in de middagvergade ring een lezing houdt over het onderwerp: Het heden en de toekomst van den Tuinbouw. HET STROOPERSDRAMA TE EGMOND-BINNEN. Naar het oordeel van den rechter van in structie is door ons het onderhoud, dat wii met hem over het stroopersdrama te Egmond Binnen hadden en dat door ons in het num- aUe Von7,Sterda? *Werd &ePubliceerd, niet in alle opzichten juist weergegeven feit LVtlnd--VIrm0edelijk Z1)n oorzaak in het maakt van'* aa" ,0ok sebruik hebben ge maakt van mededeehngen die wij van den enTe/f,? het--8'acht0«« hadden ontvangen en het toen wi] hoorden, dat deze zijn afge legde verklaring handhaaft, niet noodig hebben geoordeeld, naar dez.; verklaring te informeeren. Op verzoek van Mr. Fruin ieelen wij daar om alsnog mede, dat de kogtl niet in het dikst van den bil is geschoteimaar onder het dikst van den bil. Dat niet naar zijn, maar naar ons oor deel de stok niet beschouwd kan worden als een wapen in den strijd met een mensch en naar waarnemingen, verricht in den morgen van 5 December. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te 3ildt- Hoogste barometerstand 763.0 mM. te Zürich. Laagste barometerstand 749.0 mM. te Skiid€sn3€s Verwachting, geldig tot den avond van 6 December: Zwakke tot matige later toenemende, Noordwestelijke tot Zuidwestelijke later ver der krimpende wind; meest gedeeltelijk be wolkt; aanvankelijk weinig of geen neerslag; temperatuur 071 het vriespunt des nachts; overdag weinig verandering in temperatuur Overzicht. De diepe depressie, die Zaterdag ten Noorden van IJsland lag, heeft zich naar Scandinavië verplaatst, zóó zeer in diepte af nemend, dat in plaats van de 720-kern, die Zaterdagochtend is opgeteekend, nog slechts verspreide 750 mM.-gebieden overbleven. Ge lijktijdig steeg over het vaste land de baro meter ook tusschen IJsland en Schotland, zoodat het nieuwe depressiegebied, dat uit het Westen nadert en zoowel in het Zuidwes ten in de Golf van Biscaye als ten westen van IJsland den barometer opnieuw doet da len, op eenigen hoogen druk stuit bij verdere ontwikkeling naar het Oosten. Voor het oogenblik zijn geen uitgebreid stormgebieden aan te wijzen, zooals in de laatste dagen. In Frankrijk is het zelfs grootendeels wind stil. doch het laat zich verwachten, dat de daling uit het westen daarin weer verande ring brengt. Voor het naaste zal ons land waarschijnlijk den zwakken tot matigen wes telijken wind houden, die bij den toestand van het oogenblik behoort en wellicht aan vankelijk bij het nog even doorstijgen van den barometer over Schotland voorbijgaand Noordwestelijk zal worden, om dan weer te krinroen. Een vrij koude nacht is daarbij te verwachten. alkmaar MtENTaV dat de medestrooper volgens diens eigen ver klaring, zich ten tijde van het schieten niet op 5 M. maar op 100 tot 150 M. afstand be vond. Voorts deelt Mr. Fruin ons mede, dat Cor net is Dekker tegen hem niet, zooals tegenover ons, verklaard heeft dat de jachtopziener den hond op hen heeft afgestuurd en niet ontkent, dat ze honden bij zich hadden. Voorts heeft Cornelis Dekker aan den rech- ter-commissaris niet verklaard, zooals hij te genover ons wel heeft gedaan, dat de indruk van den rijksveldwachter, dat de lantaarns zich in zwaaiende richting bewogen, moet zijn veroorzaakt doordat de rijksveldwachter zich op grooten afstand bevond. AUTOI ESMEN. Zaterdag heeft de Gymnasiastenvereeni- ging Autoi Esmen haar propaganda-avond gehouden. Na het oeningswoord van den praeses M. Burlage, en het hymnus, volgde een jongens- gymnastieknummer onder leiding van den heer v. d. Berg, wat een flink en vlot verloop had. Vooral de slotpyramide was een staal tje van stijl, lenigheid en kracht. Daarna volgde de operette „De geleende Koekenpan". De jeugdige debutanten kweten zich kranig van hun taak. Als laatste nummer vóór de pauze voerden de heeren Dorgelo. A. Emmer- ling en D. Emmerling het Divertimento van Haydn en het Menuetto van Mozart uit. De aandachtige belangstelling was een bewijs, hoezeer men dit uitstekende musiceeren op prijs stelde. Na de pauze kwamen vier kleine nummertjes: Het kinderbal, Onze meester, de Pruimenboom en Fragmenten uit Prikkebeen. Het spel was heel aardig en de declamatie uitstekend. Vooral „Prik" genoot veel bijval. Tot slot de één-acter „van één tot negen" door W Pos. Hierin kon men de overeen komst tusschen de 9 symphonieën van Beet hoven en 's Gymnasium leeren kennen. Voor al de vaak in 't nauw gebracht pater fami- lias wist zijn decorum op kluchtige wijze te bewaren. Een geanimeerd bal besloot dezen gezelligen avond. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 16,16 uur licht op. De afdeelingen Bergen van de S. D. A. P. en de Moderne Vakorganisaties hebben Zondagmiddag in „De Rustende Jager" een 150 kinderen een onvergetelijk St. Nicolaas feest bereid. Van 2 tot 4 uur werden de kin- all€Tze%st door een humorist en 1, Us r msc e Tooneelensemble bezig gehouden en toen om 4 uur de milddadige gingskuur ondergaan had en bijzonder goed op dreef was, zongen de kleinen de St. Nico Iaaslied]es, waarna ze een voor een op het tooneel mochten komen om de cadeautjes en de vermaningen en goedkeuringen van den ouden Sint in ontvangst te nemen Dat de kleinen hoogst voldaan huiswaarts keerden en de geschenken van St. Nicolaas als het belangrijkste beschouwden, dat hun ooit ge schonken werd behoeft geen betoog. De Bouw- en Bouwgrondexploitatie- Maatschappij Bergen aan Zee heeft een be langrijk werk ondernomen, dat zeer zeker aan de badplaats ten goede zal komen en ook uit een oogpunt van werkverruiming in de gemeente toejuiching verdient. Over een lengte van 260 M. en een breedte van 25 M. wordt n.L langs den zeeweg voor het Hotel Nassau-Bergen het zand dermate weggegraven, dat het aan den zeekant 1.75 M. lager ligt dan aan den straatweg waar door men straks van den zeeweg en vanaf het terras van het hotel een blik in zee en op het strand kan werpen. Voor het hotel wordt den straatweg bovendien 1 M. verlaagd ter wijl ook het terrein voor het hotel geëgali seerd wordt. Reeds gedurende 9 weken zijn een twaalf tal jonge mannen met dit werk, dat een ver plaatsing van 14000 M3. zand met zich brengt, bezig de heer van Reenen, die be grepen heeft, dat de te werkstelling van jeugdige personen, die bij de werkverschaf fing geen kans maken, een gemeenschapsbe lang is en daarom den burgemeester ge machtigd om afwisselend uit de werklooze jonge mannen een 12-tal gedurende een week te werk te stellen. Het werk, waarmede men reeds 9 weken bezig is, vordert goed doch zal stellig nog wel 2 maanden arbeid vorderen. De arbeid wordt in taakwerk ver richt hetgeen wederzijdsche bevrediging schenkt. Reeds nu valt waar te nemen welk een belangrijke verbetering tot stand wordt gebracht. De wandeling langs de boulevard zal in het a s. seizoen een waar genoegen worden, omdat de blik nu niet meer op zand- hoopen stuit, doch nu gaat over het onein dige watervlak. Ook het hotel Nassau-Ber gen. dat steeds de indrukte maakte te laag te zijn gebouwd, komt nu grootscher naar voren, terwijl het terras van het hotel in het seizoen zeker meer gezocht zal worden, om dat het straks mogelijk zal zijn van het ter ras een blik in zee en op het strand te wer pen. Wie de verbetering aanschouwt staat er eenvoudig verbaasd over, dat ze niet eerder tot stand is gebracht. ONVOÏ DOENDE ONDFPHOIJP9- TOESTAND VAN EEN WEG IN NOORDHOLLAND. Aangezien is gebleken, dat het wegdek van den weg van Kogelpoldervlotbrug (West- Griftdijk) naar (West) Knollendam, welke weg op het Provinciale wegenplan van Noordholland voorkomt, thans zoodanig is, dat hij gevaar oplevert voor de veiligheid van het verkeer en de vrijheid en vlotheid van het erkeer ernstig wordt belemmerd de A.N.W.B, en de K-N.A.C. aan Ced StK van Noordholland verzocht een spoedige doende verbetering van dezen weg te Kpva deren, dan wel het daarheen te leiden dat w> behoorlijk onderhoud daarvan is verzekerd'1 Uit goede bron vernamen we a mocht de Commissie van Beheer a Gemeenschappelijke Lichtbedrijven genoegen mee nemen, dat de raari xCr sluiten (de bekende salarisverlaot van de gemeenten Zuid- en Noordsrh woude, ofschoon ver na den fatalen a* tum ingezonden, toch als tijdi» zonden zouden worden beschouwdln?e" uit. den boezem der commissie 'pV4n wn^? Ge<J- den ge- Staten om vernietiging zal vraagd. 'Onze oud-plaatsgenoot, de heer Harreveld slaagde in Ned -Indië als werktuigkundige bij de Kon. Nedew Packetvaart Mij. Zaterdagmiddag 1 uur. We vernamen dat de goede Sint en zijn zwarte vazal 0n „Neijenburgh" waren afgestapt en dat <4 kinderen der openbare lagere school hem zouden afhalen. Klokslag 1 uur waren de tal. rijke kinderen op het schoolplein aangekomen en met hen vele dames en heeren. En niet te vergeten ons fanfarecorps „Eensgezindheid" Onder lustige toonen der muziek vertrok meii naar „Neijenburg" waar Sint met Piet op het balcon stond en om hen heen de burgemeev ter met de familie van Foreest. Luid juichte de kinderen toen men den Sint gewaar werd. De voorzitter van het comité, de heer A. N. K. Hopman, dankte den Sint dat hij weer hier was gekomen en meende, dat het mooie Heiloo en de deugdzame kinderen hem aan trokken. Ook bracht spr. dank aan de familie van Foreest die Sint Nicolaas en Piet gast vrijheid verleenden. Daarna besteeg hij den ouden schimmel en in optocht ging het door een gedeelte van het dorp en vervolgens naar de Rustende Jager. Mevr. Mossel—Klomp, die ten volle met de kindervreugde meeleefde, had den kleinen verschillende liederen geleerd. Terwijl mevr. Vrijer—Eecen die op de piano begeleidde werd uit volle borst gezongen. Dit jaar wa ren de kinderen niet ondeugend geweest, zoo dat de gebruikelijke berisping achterwege bleef. Er werd getracteerd. De heer Steffin uit Den Haag was met de poppenkast aan wezig en niet minder verstond hij de goochel kunst. En hij was ook bereid de kunstjes aan de jongens en meisjes te leeren. Er was stem- (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden te: Vorige koers STAATSLEENINGEN. 5 Vq Neueii 1 -.32 434 Nederl 1917 4 1931 BANKINSTELLINGEN. Handel Mpij Cert. v. 1000. Koloniale Bank Ned Ind Handelsbank D. Reichsbank INDUSTR. OND BINNENL. Alg Kunstzijde Unie. v Berkels Patent Calvé Dellt Cert Küchenm. Acc. Nederl. Ford Philips Gloeil. Gem Bezit Unilever INDUSTR OND. BUITENL. Am Smelting Anaconda Ass Gas Electr. Bethleb Steel Cities Service General Aviation Steel comm. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unie Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg Explor. Mij. Boeton Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtscbe Petr. Kon Petr. Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat. Rubber Hessa Rubber Serbadiadi Interc Rubber SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon. Ned Stoomboot Niev. Goudriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oude Deli Senembab AMER SPOORWEGEN. Atchison Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabasb 'Exdividend. fExclaim. 3V»/s 01/, t6'/» 21/, PROf ONGAT1E Vorige koers lOP/ic 1019/l« 100»/, 62 00 52'/, 1 C0t/9 41*/i 161/, 608/, 3'/io llo I^"/s 10. V< 13%» 16iV10 b/ic, 15% ~8/io 30-/, 4% 3®/i 5% 1^/4 96 *li 40 24 90 120 14 83 1258/, 13/»/, Mi 5% 5''AG 5-V'ig 23 'z'7J IS'/Ï l'/s 31 h 13 556/s 134 15 10/ 122'/, pl.rn. 1.30 61 55 52 41'/,- 60 JU 110 124 13i/s lÓ'/lG- v./* 3l/s 23/, 31'/, **h 3'/, 98 75 40 120 14 139'/,-» 25 21 18 '7i 18 58 133 15 109 121 37'/, 6W/4 24/, pi.m. pl.m. pl.m. 1.45 2.00 2.15 4 417, 1 Uil *^/:c -- -- 12-.'/, 1UIJ.2J 104 7 16%-7 l"'Vic 1 D7s i - 15%-t '5 1 16(3/,-7 16/.'/, 16 H9-10j 140 1^'/j '8 5»/;G j - - ~7i - *- 133'/, - 27* NIET OFFICIEEL. t-onden g»r»lo Brussel (Belga) Bazel Weeneo p. Scb. J00 III Kopenhagen StocWhulcn Oslo New-York Italië i pCt. Heden 1 pLt. AMSTERDAM. Vorige Koers op koers heden 2 uur 7.921/, 7.92'/, 5y.i6 59.15 9.72»/, 9.72 34.40 34.45 47.847, 47 85 41 60 41 35 4 j.70 43 60 41 LO 40 90 2.48 2.487/, 12.60

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 2