Banketkransen CRAMER Voor do Feestdagen. Eng. Plumpudding C. KEG Kerstrolladen voor de Feestdagen OSSENVLEESCH. VARKENSVLEESCH. WILLEM HENSTRA DAVELAAR Bij Pijnen DE FIJNPROEVER GeweldigeKerst-reclame met cadeau in BING's Volksslagerij. Nogmaals VET-reclame! PATROONS-BAKKERU JUchtszaAen Adoectwtiën smult m. d. Kerstdagen. luxe blikken Kerstkransjes Biv. likeuren OUD 11.20 p.lfl. Banketbakkerij Kerstkransjes Banketkransjes Schuimkransjes Choc. kransjes. vanaf 65 cent. Weihnachtstollen Ritsevoort. 3 p. koelappen 100 c. 3 p. riblappen 120 C. 4 p. saucijsjes 100 c. 4 p. gehakt 100 e. 3 p. varkenscarbonadelOO c, 3 p. varkenslappen 100 c. 4 p. Schapenvleesch 100 c. Huismoeders let op! 5 p. koe-niervet 175 c- 5 p. varkensreuzel 135 c. 5 p. schapenvet 90 c. 5 p. mager spek 150 c. 5 p. vet spek 125 c. 90 ct. per blik. Langestraat 67. Tel. 234, VRAAGT ONZE zooveel vereenigingen belang hebben bij het Gebruik van schoollokalen. Bovendien is de afscheiding welke thans tusschen die lokalen wordt aangebracht, in het geheel onvoldoen <je Anderen zijn er voor dat deze lokalen wel v orden beschikbaar gestel i van de bijz school. B en W. zegden toe da-t te zijner tijd de zaak opnieuw in den raad zal komen. Bij post subsidie Jeugdherberg verklaarde de heer Weenk zi-h principieel tegen. Bij post steun aan tuinders werd door den heer Borst bepleit deze op het dubbele be drag en wel 5000 uit te trekken. Dit werc ondersteund door den heer B. Res. De heer Aukes bepleitte niet te veel hokjes t° zetten bij de ver'eening van steun, maar boeren, tuinders, bloemisten enz., die het noo- dig hebben, te helpen. Uitvoerig werd vastgesteld welke bedragen voor steun aan tuinders enz. ter beschikking staan en ten slotte besloten dit bedrag te handhaven. Subsidie Castricum Vooruit ondervonc bestrijding bij den heer B. Res. Uitvoerig werd deze subsidie verdedigd door de heeren Aukes, Hellinga en den voorzitter. Ten slotte werd deze aangenomen met 7 tegen 4 stem men. Tegen de heeren Rés, Twisk en Borst. Hierna kwam hoofdstuk belastingen aan de orde. Een geheel overzicht 'e geven van de gehouden besprekingen zou te ver voeren en volstaarv met te vermelden dat de post wegen belasting als nieuwe belasting welke geheven zal worden naar den grondslag van de grondbelasting van verschillende zijde be strijding ondervond. Vooral omdat landerijen niets opbrengen en daarom de grondslag van de belasting onjuist is. Betoogd werd om de rioolbelasting dan maar te verhoogen. B. en W toonden aan dat uit deze belasting niet een bedrag van beteekenis is te haien. Ten slotte werd het voorstel tot invoering van wegenbelasting verworpen met de heeren Hellinga, de Nijs, Aukes en de beide wethou ders voor. Hierop toonden B. en W. aan dat thans de belasting opc. personeelebelasting zullen op gevoerd moeten worden tot 80 in plaats van 50, hetgeen de voorz. aandikte door te wijzen op de wettelijke bepalingen, dat dan ook de opc. ongebouwde eigendommen der grond- be asting van 10 op 20 gebracht moeten wor den. Hierdoor ontstaat verzwaring en wilde de heer Weenk weer terugkomen op de zoo juist genomen beslissing. Dit werd echter onmogelijk geacht. Ten slotte werd besloten de opcenten per soneele belasting op 80 uit te trekken en die van de gem.fonasbelasting eveneens op 80. Hierdoor is de begrooting wederom kloppend. De begrooting der bedrijven welke hierna aan de orde kwam, ondervond geen bestrij ding. De heeren Res en Twisk lieten aan- teekenen tegen gestemd te hebben omdat hun inziens niet is aangetoond dat economische voorziening van gas in de gemeente noodig is hetgeen de voorzitter aan de hand van het onpartijdig onderzoek dat heeft plaats gehad, aantoonde, dat dit wél heeft plaats gehad. De tarieven gas en electriciteit, voorzoover op de begrootingen als wijziging uitgetrok ken, werden aangenomen. Hierna kwam de kapitaalsbegrooting en de voorgestelde uitbreidingswerken als aanleg rijwielpaden langs Heeren- weg, verbetering kermisterrein, afsnijding bocht in den Brakersweg, rioleering van de Mient, uitbreiding straatverlichting enz. aan de orde. Na toezegging van de zijde van den burgemeester en door wethouder Hemmer dat met de gemaakte opmerkingen rekening zal worden gehouden en voor zooveel noodig nog voor de feitelijke uitwerking in de betrokken commissies zullen worden besproken, werden deze aangenomen. De begrooting 1933 werd hierna in stem ming gebracht en aangenomen met alge- meene stemmen behoudens dat de heer K. Res zeide tegen de posten waartegen hij zich heeft verklaard, geacht wil worden tegengestemd te hebben. De rekening 1931 werd hierna voorloopig vastgesteld. Vergunning we-d verleend tot wegenaan leg op De Puikman overeenkomstig de voor stellen van B. en W. en de opmerkingen van de commissie voor Openb. werken. Een voorstel tot ondergrondsch maken van 't electrisch net aan de Vinkebaan en wel aan weerszijden van ''en weg ondervond alge- meene instemming. Gevraagd werd door den heer G. F. Res om in het vervolg steeds aldus te handelen. Dit zal overwogen worden. Het verleenen van een kerstgave aan tuin ders en werkloozen werd algemeen toege juicht en aldus besloten. Eervol ontslag met dankzegging voor be wezen diensten aan de onderwijzeres A. C. Verweel werd verleend. Besloten werd de waarborgsom van 2600 door het Chr. schoolbestuur gestort, te beleg gen bij de Bank voor Ned. Gemeenten Na een kleine rondvraag werd de lang durige vergadering gesloten. OUDE NIEDORP. De raad dezer gemeente kwam Maandag avond j.I. in openbare vergadering bijeen Aanwezig waren alle leden. Voorzitter-secie- iaris was de heer B. J. F. Meijer. Een drietal ingekomen stukken werden voor ro aficatie aangenomen. De gemeenterekening 1931 werd conform het rapport der raadscommissie voorloopig vastgesteld in den gewonen dienst in ontvang op 44.948,51 en in uitgaaf op 51.400.2J (nadeelig saldo 6451,72) en in den kapi- taaldienst in ontvang op 41.633,11 en n uitgaaf op 155.240,23 (nadeelig saldo /-113.607,12). Hierna werd behandeld de gemeentebe grooting 1933 en de begrooting van het bur gerlijk armbestuur voor 1933. Op een schrijven d.d. 20 October j.I. va het bestuur der afdeeling van de ve[een{?j1"® „Het Witte Kruis" onder de gemeenten Nieu we Niedorp en Oude Niedorp houdende v zoek evenals voorgaande jaren ook voor iy. een subsidie van f 400 te willen verleen werd gunstig beschikt. Op een schrijven d.d. 31 Augustiw i-1- de commissie voor de malariabestrijding de bevolking in Noord-Holland, houdende verzoek om evenals voorgaande jare subsidie te willen verleenen van 1 cent per in woner voor het jaar 1933. Werd eveneens Mijnhard*'» Poeder» spoedig helpen: Mijnhardt'. Hoofdpijnpoeders - Kiespijnpo.ders. - Terk.udh.M SST °ïmRI"-»»««kpo.ders MaagpoedersPijnstillende poeders PKrJT»doos8taat de naam Mijnhardt! Let bij het koopen hierop! Prjjs p. poeder 8 ct es per doos 45 ct.Verkr jgbaaj Uw drast! Industrieele Middenstandsvereeniging'' ge vestigd te Schagen houdende verzoek om toe kenning van een subsidie van 10 voor eiken leerling uit deze gemeente, die aan den cur sus deeltneemt. Het voorstel van B. en W werd conform afwijzend beschikt. Een voorstel van B. en W. om het van ge meentewege verstrekken van consumptie °en sigaren bij raadsvergaderingen af te schaf fen, waardoor de desbetreffende begrootings- post met 100 kan worden verlaagd, werd na amendeering aangenomen. Een voorstel om het subsidie van 50 toe gekend aan elk der beide muziekvereenigin- gen in de gemeente voor 1933 met 20 te verlagen, werd aangenomen. Voorts werd overeenkomstig de desbetref fende voorstellen besloten tot heffing van 50 opcenten op de hoofdsom der vermogensbe lasting voor het belastingjaar 1 Mei 1933— - Mei 1934 tot heffing van 100 opcenten op de hoofdsom der Personeele belasting voor het belastingjaar 1933 en van 100 opcen ten op de hoofdsom der gemeentefondsbelas ting voor het belastingjaar 1 Mei 1933 1 Mei 1934. De gemeentebegrooting 1933 welke door eene commissie uit den raad, bestaande uit alle raadsleden met uitzondering van de wet houders was onderzocht, werd vervolgens na slechts eenige kleine opmerkingen vastgesteld voor den gewonen dienst in ontvang op 49.979,75 en in uitgaaf op 65.479,35, al- zoo met een nadeelig saldo van 15.500 en in den kapitaaldienst in ontvang en in uit gaaf op 114.500. De voorzitter deelde mede, dat het ge meentebestuur zich tot het Rijk zal moeten wenden om eene bijdrage te verkrijgen in de kosten der gemeentehuishouding, daar an ders het begrootingstekort niet is te dekken. De begrooting van het burgerlijk armbe stuur werd vervolgens ongewijzigd vastge steld. De rekening over 1931 dier instelling werd goedgekeurd. Hierna kwam aan de orde de benoeming van eene onderwijzeres aan de school voor openbaar gewoon lager onderwijs te Oude Niedorp. Voordracht: 1. mej. H. Mallet, tijd. onderw.es aan de O. L. school te Anna Pau- lowna, 2. mej. A. H. J. Houtink, onderw.es aan een O. L. school te Den Helder, 3. mej. E. van der Vliét, volontaire aan een O. L school te Zandvoort. De als no. 1 voorgedragene werd met alge meene stemmen benoemd. De ingekomen geloofsbrieven van den heer G. de Heer benoemd verklaard tot lid van den raad (vacature D. Kriller) werden on derzocht door een commissie uit den raad. Conform haar advies werd tot toelating van het nieuwe lid besloten. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. werd het college gemachtigd tot vaststelling der jjensioensgrondslagen voor de ambtena ren ingev. artt. 33 en 34 der Pensioenwet 1922. Tot lid van het Burgerlijk Armbestuur wegens periodieke aftreding op 31 December a.s. van den heer A. van Zoonen werd de af tredende herbenoemd. Hierna werden nog eenige kleinere onder werpen behandeld, waarna de vergadering, na de gebruikelijke rondvraag, welke niet op leverde, door den voorzitter werd gesloten. ARRONDISSEMENTSRECHTBANK. Meervoudige Strafkamer. Zitting van Dinsdag 20 December. EEN BEJAARDE DIEFSTAL. De schelpventer, koopman en logement houder Pieter Sch., wonende te Schagen stond terecht ter zake een tegen hem gerezen verdenking met betrekking tot een in den nacht van 6 op 7 Augustus 1928 in de wo ning van den kluizenaar Pieter Ruig aldaar in vereeniging -met andere personen ge- pleegden diefstal van 610, althans 200 zooals in de dagvaarding stond omschreven. Genoemde heer Arie Sp., oorspronkelijk wo nende te Hoorn, had in dien nacht ten huize van Ruig een gezelligen avond doorge maakt. Er was flink gepimpeld aan biertjes en kinawijn en voor de variatie een beetje ge kiend, maar waarvan de voor Ruig minder aangename gevolgen bestonden in de vermis sing van Ruig's spaarpotje inhoudende pl.m. 600. Ruig was opgetogen over zijn gezellige visite, waarop ook de dames niet ontbraken en hij bracht zijn gasten met vele vriend- schaj>sbetuigingen tot aan den weg. Het was echter wel eigenaardig dat na den dief stal de heer Sp., die nu juist niet tot de ka pitalisten behoorde, in 't bezit was van een bankbiljet van 200 dat hij te Hoorn ge wisseld had. In deze zaak waren gedagvaard 8 getui gen, terwijl de verdediger mr. Verdoorn ook nog 2 getuigen a décharge aanvoerde. De hoofdgetuige Pieter Ruig was echter door ziekte verhinderd te verschijnen, welke absentie niet voordeelig was voor de richtige afdoening der zaak! De heer A. Schenk, een bejaarde slager te Schagen, destijds buurman van Ruig in de Nieuwstraat, verklaarde dat volgens de alge- meene opinie, genoemde Ruig nogal flink in de duiten zat. In den nacht vóór de Hoorn- sche kermis 1928 had getuige veel rumoer gehoord in Ruijs' woning en was hij wakker geworden door het lawaai. Hij had toen ge hoord dat verdachte aan Ruig geld ter leen vroeg, waar Ruig niet veel zin in scheen te hebben. Getuige vermeende dat verdachte geld had gevraagd om schelpen te kunnen koopen en toen had gezegd, dat hij dan eens zou trakteeren. Ook had getuige gehoord dat de vrouw van Arie Sp aan Ruig had ge vraagd of deze haar even den weg wilde wij zen naar de W. C. Verdachte verklaarde dat ?uig daaraan had voldaan. Getuige Schenk vermeende dat toen Ruig terug kwam van deze expeditie naar de W. C. men hem be zeer lemmerde direct binnen te komen, doch zijn waarnemingen schenen dienaangaande ta melijk vaag te zijn. Maar Ruig had hem daaromtrent iets verteld. Getuige wist ook dat Ruig zijn geld bewaarde in een ijzeren kistje, dat in een kast was geborgen. Verdachte repliceerde dat hij alleen van Ruig 2 rijksdaalders had geleend om Kina wijn te halen. Ook was zijn vrouw niet naar de W. C. gegaan, begeleid door Piet Ruig, maar dat was de vrouw van Kossen. De officier onthulde het geheim dat hij de W. C. had bezichtigd. Het was een ouderwetsche en primitieve inrichting. De heer Flapper, gem. veldwachter van Schagen, deelde mede dat Ruig bekend stond als iemand, die nogal wat geld had. Hii woonde alleen in de Nieuwstraat. De W. C., behoorende bij de Huize Ruig is een klein eindje van de woning gelegen. Er bevinden zich daar echter ook gelegenheden voor andere bewoners. Bij ge nomen proef had getuige geconstateerd dat men in de woning van Schenk duidelijk kon waarnemen, wat in de woning van Ruig werd gesproken. De veldwachter verklaarde voorts dat verdachte hem had verklaard geld voor schelpen ter leen te hebben gevraagd, wat verdachte met een brutaal gezegde aan het adres van Flapper ontkendei Mej. Arnolda Veenstra, vroeger „huis houdster" in een volkslogement te Alkmaar aan het Luttik-Oudorp Noordzijde, van ouds het logement van Koeman, thans te Amster dam woonachtig, is een zuster van de echt- genoote van verdachte, welke dame momen teel niet meer met verdachte samen woont Gedurende een ontstane ruzie tusschen het echtpaar had verdachte gezegd, dat hij zijn vrouw voor 2 jaar kon doen oppikken. Ver dachte had voorts aan mej. Veenstra verteld, dat hij het geld van een ouden man uit een brandkistje had gestolen. Dat was vier jaar geleden, het was groot geld en zij hadden er lustig kermis van gehouden. Verdachte had het niet alleen gedaan, maar ook anderen hadden een greep uit het kistje genomen, toen de oude man naar de W. C. was ge gaan. Maar hij had gezorgd dat men hem niets kon maken, waarop juffrouw Veenstra tegen hem zeide: Ik zou het maar niet ver der vertellen! Getuige sprak voorts niet erg waardeerend over haar zuster die nog veel erger was dan haar zwager. Zij was grootendeels de schuld van het gebeurde, meende mej. Veenstra, die blijkbaar niet familieziek is. Door verdachte werd alles ontkend. Hij had alleen tegen zijn vrouw gezegd, doelende op zijn schoonzus ter: Als je met dat kreng mee durft gaan, steek ik je hardstikke dood! De heer Thomas Pijnenburg, caféhouder te Hoorn, verklaarde dat Arie Sp. Zaterdags vóór Hoornsche kermis 1928 in zijn café had gewisseld een bankbiljet van 200, wat getuige.wel eenigszins verbaasde. Arie Sp een voormalige buurman, had vroeger wel eens een bankje van 25 gewisseld, doch nooit één van zoo'n groot bedrag. Door verdachte werd de geldwisseling toe gegeven. De heer W. B. Lieshout, sigarenmaker te Hoorn had in Mei '28 gewoond in de Duin- steeg te Hoorn naast verdachte en niets van beteekenis te verklaren. Hij kon niet zeggen, dat verdachte in armoedige omstandigheden verkeerde. De heer Dominicus Nijdam, uitgever te Hoorn en directeur van Maatschappelijk Hulpbetoon te Hoorn deelde mede, dat aan Arie Sp. in 1928 een voorschot verleend was van 160 tot aankoop van een kar met ket. Dit voorschot werd niet geheel afbe taald voor hij naar Schagen vertrok, doch het nog verschuldigde had verdachte later nimmer aangezuiverd. Verdachte was voor 9 Augustus 1928 eenige termijnen op achter en betaalde op 6 Augustus weer 6 af. Rechercheur de Munnik te Hoorn signa leerde het gezin van verdachte niet als spaarzaam. Het voorhanden zijnde geld werd opgemaakt. Getuige betwijfelde sterk, achtte het zelf uitgesloten, dat verdachte destijds kon be schikken over een bedrag van 200 uit eigen middelen. Op de verklaring van getuige de Munnik. dat Arie Sp. meermalen café's bezocht, repli ceerde verdachte, dat hij gedurende de 50 jaren van zijn leven slechts 2 maal was be keurd wegens dronkenschap en dat de Hoornsche agenten ook naar de kroeg lie- ipen. Vervolgens werden gehoord de twee door verdediger opgeroepen getuigen a décharge, in de eerste plaats Willem Wit, koopman te Schagen, die inlichtingen verschafte als goe de kennis omtrent den financieelen welstand van verdachte. De familie was destijds bij Wit „en pension" in diens logement. Zij be taalden met hun drieën 120 per persoon, man, vrouw en zoon. Verdachte zat altijd goed Jn zijn geld en verkocht flink van zijn schelpen. Ten slotte verscheen Arie Jongman, koop man te Schagen. Door hem werd medege deeld ook als goede kennis van verdachte dat hij indertijd voor hem twee wagens schelpen had gebracht naar Warmenhuizen. Deze vracht had een waarde van 60 gulden. De schelpennegotie scheen toen zeer winstge vend te zijn! In verband echter met de bezwarende om standigheid dat de hoofdgetuige Ruig, een 81 jarige man, niet kon worden gehoord, nam de officier geen requisitoir, 'maar ver zocht aanhouding tot de zitting van 24 Ja nuari 1933. Besloten werd daarop tot schor sing met last tot hermpening der instructie over te gaan. teneinde uit voorzorg den ouden beer Ruig te hooren Zoo mogelijk zullen bij de voortgezette behandeling ais getuige worden gehoord genoemd Piet Ruig, brigadier Hollema en zekere heer Schenk. SLIJTVERGUNNÏNG BUITEN EIGEN GEMEENTE. Destillateur uit Schiedam veroor- deeld- De rechtbank te 's-Gravenhage heeft een destillateur uit Schiedam veroordeeld tot één gld. boete subsidiair een dag hechtenis. De kantonrechter had hem vrijgesproken van de hem ten laste gelegde overtreding van de drankwet. Hij zou zonder de vereischte vergunning sterken drank in het klein, buiten de gemeente Schiedam, hebben verkocht. Het O. M. teekende tegen dit vonnis appèl aan. De rechtbank, thans in hooger beroep von nis wijzende, overwoog o.a., dat verdachte op 13 Juli te 's-Gravenhage een liter oude jenever in het klein heeft verkocht en ge leverd, terwijl verdachte weliswaar een slijt- vergunning had voor het benedengedeelte van het perceel waarin hij zijn bedrijf uitoefende, doch dat hem door B. en W. van 's-Graven hage geen vergunning was verleend voor den verkoop van sterken drank in het klein, voor gebruik elders dan ter plaatse van verkoop. De uitdrukking „verkoop" van drank en de drankwet is met de in het Burgerlijk wetboek geregelde overeenkomst van koop en verkoop gelijk te stellen, daar genoemde uitdrukking ook de levering van den drank krachtens de overeenkomst omvat, zoodat in den zin der drankwet de „verkoop" geschiedt ook ter plaatse waar de drank wordt geleverd. Volgens de opvatting der rechtbank had verdachte zijn bedrijf binnen de gemeente 's-Gravenhage uitgeoefend, zonder de daar toe vereischte vergunning te bezitten. VALSCHE MUNTERS. Voor de Vijfde Kamer der rechtbank ie 's-Gravenhage hebben gisteren terecht ge staan een 38-jarige koopman en een 36-jari- ge schoenmaker, beiden gedetineerd, die zich te verantwoorden hadden, dat zij te 's-Gra venhage tezamen en in vereeniging, Neder - landsche rijksdaalders hebben nagemaakt met het oogmerk deze muntspeciën als echt en onvervalscht uit te geven of te doen uitgeven. De koopman legde een volledige bekentenis af en erkende dat de aanwezige voorwerpen dienden om de muntstukken te maken. Men trok er met twee of drie personen op uit, doch zorgde er voor, dat er maar één valsch rijks daalder aanwezig was. Ook de oudere verdachte bekende. Mr. Knuttel requisitoir nemend, achtte een zware straf noodzakelijk en eisente voor den koopman 3% jaar en voor den schoenmaker 2 jaar gevangenisstraf. Vonnis 3 Januari a.s. DOOL DOOR SCHULD. Voor de rechtbank te Arnli m is gistermor gen behandeld de zaak tegen de medicus dr. E uit Arnhem, die op 16 Oct. j.1. als be stuurder van een auto een aanrijding op den Utrechtscheweg aldaar zou hebben veroor zaakt, waarbij een inwoner van Oosterbeek, de arbeider B. J. R., werd gedood. Genoemde R. reed per fiets over den Utrechtscheweg in de richting Oosterbeek. In verband met de tramrails reed de man op het midden van den weg. De autobestuurder reed hem achterop en bleef den rechterkant van den weg houden Op een gegeven oogenblik begaf de wielrijder zich naar rechts met hei gevolg dat hij door den auto gegrepen en overreden werd; o.a met een bekkenfractuur en inwendige kneu zingen werd de man naar het dicht bijzijnde Elisabeth's gasthuis vervoerd, waar hij een uur later is overleden. De autobestuurder verklaarde den man niet opgemerkt te hebben. Had hij hem wèl bemerkt dan had hij hem links kunnen pas- seeren en zou er niets gebeurd zijn. Het O.M., waargenomen door mr baron Speyart van Woerdon eischte 1000 boete, subs. twee maanden hechtenis, benevens ont zegging vati de bevoegdheid van een auto te besturen voor den tijd van één jaar. BEROOVING. De rechtbank te Rotterdam heeft gisteren uitspraak gedaan in de zaken van den 23- jarigen varensgezel J. Th. A. H., recidivist en van den 21-jarigen chaufteur P. O., beiden gedetineerd, die terechtgestaan hebben ter zake dat zij in den nacht van 9 op 10 October een Duitscher, die gebiuik gemaakt had van den auto van P. O. en daarvoor een naar diens óórdeel te gering bedrag wenschte te betalen, aan de Parkkade aldaar waarheen zij hem weer hadden meegenomen, onder voorwendsel, dat naar een politiebureau zou worden gereden om daar te laten uitmaken of de gevraagde vrachtprijs te hoog was, had den neergeslagen en beroofd van een porte feuille met eenige vreemde bankbiljettten en een cheque ter waarde van 100. De rechtbank heeft beide veioordeeld tot 2 jaar en 6 maanden gevangenisstraf. a. d. Waag Telefoon 1047 heeft voor U vanaf 20 cent. OESTERS, KREEFTEN, GANZELEVER. KOUDE en WARME SCHOTELS KALKOENEN, GANZEN, REEBOUT, HAZEN, KONIJNEN, FASANTEN, POULARDES. PLUMPUDDING m RHUMSAUS. Uitzending van DINERS vanaf 1.10 p. p. Ingericht voor 300 personen 1 pond metworst cadeau. 1 pond metworst cadeau. 1 pond metworst cadeau, 1 pond metworst eadeau. 4 pond Hoterbamworet cadeau. 4 pond Boterhamworst cadeau. pond Boterhamworst cadeau. pond Boterbamworst cadeau. 4 pond Boi erhamworst cadeau. pond Boterhamworst cadeau. J pond Boterhamworst cadeau. f pond Boi erhamworst cadeau. Leverworst 15 ct. p. pd. Bloedworst 15 Metworst 20 Beleefd aanbevelend. I K G. f 110. PAyGLOP 7 ALKMAAR JTE-L 991 per pond. DOORREGEN ROLLADE R1BROLLADE GEHAKT of POULET DOORR. LAPPEN MAGERE LAPPEN RIBLAPPEN ROASTBEAF 25 30 25 25 30 35 45 ROLLADE DOORR. LAPPEN CARBONAOE HAASCARBONADE MAGERE LAPPEN FRICANDEAU 40 25 30 35 35 40 SCHAPENVLEESCH vanaf 15 cent per pond. KALFSVLEESCH tegen sterk ccncurreerende prijzen. 1 pond METWORST 1 pond LEVERWORST 1 pond BLOEDWORST Y.'i pond HAM pond PEKELVLEESCH y, pond ONTBIJTSPEK Beleefd aanbevelend, 25 15 20 30 25 25

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 7