M EISJE flink Duifsch Meisje, LEERJONGEN De Postduivententoon- stelling. VRIENDIN P.G. waterleidingbedrijf in noordholland. opbrengst kerstcollecte. De melk stroomde over de straat. De bestuurder, die onder den wagen lag, kwam met den schrik vrij. kerstviering achter de tralies. Chr. Jongelingsvereeniging Zacheus. De tweede dag. EVERT CORNELIS. MARIA HOOGLAND, Mevr. ANNA MARIA CATHARINA VAN DER OORD, ALDERT STOKKINK, RIETJE. JACOB THEODORUS TEN KLEU, NET DAGMEISJE. AGENTEN Wegens sterfgeval Woensdag tot 1 uur gesloten. PIET EEKEN, ZEVENHUIZEN 8. jonge herdershond. n per mimnrt; P- Haytema te Alkmaar, **Kschrijven met een snelheid van 153 •flS. per minuut; mej. J. C. j. Acker- "\lkmaar, machineschrijven met een *\be\A van 155 aanslagen per minuut, op leidvolgens Rhythmische methode. Voor stenografie mej. R. Velthuijs en J. C i Ackerman, kantoorstenografie Nederl. 130 'ettergrepen per minuut. INBRAAK VERIJDELD. Maar we vernemen is Vrijdagnacht te 2waag door de rijksveldwachter een auto jnet' drie personen aangehouden, die in het tjezit waren van een groote hoeveelheid inbre kerswerktuigen. Het onderzoek heeft uitgewezen, dat de aangehoudenen op weg waren naar Enk- jiuizen, om aldaar in te breken in een der grootste handelskantoren- Daartoe was met jemand te Enkhuizen een afspraak gemaakt. Het lag in de bedoeling om de brandkast meè te nemen. Verder bleek, dat het edele drietal afkom stig was van den Langendijk. In hoeverre zij aan andere inbraken, o.a. die te Spierdijk schuldig zijn, zal nader wor den onderzocht De aangehoudenen zijn ter beschikking van de justitie gesteld. Wij vernemen daarover nog de volgende bij zonderheden: Zaterdagnacht deed de rijksveldwacht on der Hoorn een belangrijke vangst door een auto met 3 inbrekers aan te houden. De rijksveldwachters Ypma en de Vries hielden een vrachtauto r.an, waarvan de be stuurder niet in het bezit was van de noodige papieren, terwijl 't nummer vervalscht bleek; van het nummer 6 was een 8 gemaakt. In de auto werd aanget offen een groote hoeveel heid inbrekersmateriaal, valsche knevels enz Uit het thans gehouden verhoor is geble ken, dat zij op weg waren naar Enkhuizen, waar een handlanger gereed lag om met een boot achterom bij de firma gebr. S. te varen, teneinde vandaar de brandkast mee te voeren, als die niet ter plaatse geleegd kon worden Met het oog op de uitbetaling van de zaad telers op ZaTeraag voor Kerstmis wist de handlanger dat er veel geld in kas moest zijn. Alle vier personen, de drie in den auto en de man in Enkhuizen werden gearresteerd Nadat drie er van een volledige bekentenis hadden afgelegd zijn zij op vrije voeten ge steld. De vierde de hoofddader die te vens van andere delicten verdacht wordt ontkent. Hij is in arrest gesteld. De drie personen in den auto, waren af komstig uit Broek op Langendijk; het zijn de gebroeders C. en M. den H. en Abr. V. De mededader uit Enkhuizen is P. M. GESLAAGD. Op het examen voor kantoorstenograaf (Ned. taal) te Utrecht gehouden, is geslaagd met lof mej. Annie Roos alhier. Belangrijke aankoop van terreinen. Ged. Staten stellen voor, onder voor waarde dat een nog in te stellen geo-hydro- logisch onderzoek een, naar het oordeel van Ged. Staten, bevredigend resultaat oplevert, voor den prijs van f 570.800 aan te koopen voor eventueele waterwinning door het Prov. Waterleidingbedrijf: le. van den heer C. D. v. d. Vliet te Bloemendaal een duinterrein, groot ongeveer 706 H.A., gelegen in de ge meenten Egmond-Binnen en Egmond aan Zee; 2e. van mevrouw Ch. C. Th. Wilson Bunge te Bloemendaal het terrein groot onge veer 280 HA-, gelegen in de gemeente Eg mond-Binnen. Ged. Staten stellen, volgens de Tel. verder voor hen te machtigen tot het nemen en tref fen van alle maatregelen en regelingen, welke noodig mochten blijktn om tot uitvoering van dit besluit te geraken. De kerstfeestcollectes, door middel van lijsten, kerstpotten en propagandawagen met bussen, heeft opgebracht bruto f 716,36 en wtto 697.14. DE AUTO REED DOOR. Zaterdagmiddag te 3 uur reed de heer O. Biet zijn driewieüge motor-melkwagen uit de Heul en wilde het Ritsevoort oprijden, toen hij in botsing met een iuxe auto kwam, die van de Laat komend een te groote bocht nam. De melkwagen werd omver geworpen. De automobilist reed door. MUZIEK OP KERSTMIS. Kerstavond. Groepjes menschen schoolden samen op en dicht in -de omgeving van het clarissenbolwerk. Lantaarns, die anders nooit branden, waren ontstoken op de molentrans. In 't schijnsel der lampen zag men er een aantal menschen en 't geblikker van muziek instrumenten. Van de torenklok der Groote kerk 7 zware slagen. Even later ruischten klanken, oude bekende melodieën, voortge bracht door de muzikanten daar boven op de molentrans. En de menschen in het donker op de oude wallen en de wandelaars aan den overkant van het singe!water en de agent bij de brug luisterden naar die melodieën: Stilte Nacht, Heilige Nacht. Ver weg rolden de klanken door het stille van den winteravond met hun spraken van vrede en welbehagen Tot de lichten weer werden gedoofd en zien over de stad allengs de stilte .an den nacnt had gevleid. Den volgenden dag, 's morgens vroeg, her haalden dezelfde muzikanten hun concert in den tuin van het Centraal Ziekenhuis. Men schrijft ons: Prnf P .Wij achter de tralies schildert "uchs de kerstviering, die hij zelf als politiek vei oordeelde medemaakie in de strafgevang*-- de vreugde, die een simpele kleine ve^ras" •ttR aan de ingeslotenen geeft; het verdriet de gedachte aan ouderlijk of eigen huis v«roorzaak» rekenen, waarop voor hen de poori fe- vangenis ontsloten wordt De onveroordcelde daarentegen weet niet leeft tn T*. ,hem te ««beuren staat. Hij leeft m onzekerheid, in spanning! Vrijspraak- voorwaardelijk opgelegde straf, of verban ning voor een tijd uit de maatschappij kan nW« v WOrt,den' maar Posset weten doet hij urénn„ti°r^en 'S het een weldaad eenige fV *lrouk1eri K' worden aar. eigen marte lende gedachten, die zich steeds weer ver- diepen m de toekomst zonder tot een oplos sing te geraken hoe hun verder leven zal zijn» Ook dit jaar kon, dank zij de welwillende medewerking van de firma Ypma, Laoge- straat alhier, op de beide kerstdagen aan de ingeslotenen in het Huis van Bewaring een concert van gewijde gramafoonmuziek wor- den gegeven en dat deze onderbreking der voor hen zoo trieste Kerstdagen op prijs werd gesteld, behoeft wel geen uitvoerig betoog. Niet om zes uur Zaterdagavond, maar pas tegen zeven uur is de postduivententoonstel- ling in de Graanbeurs officieel geopend. Het aantal kijkers was toen nog niet erg groot, maar er zat „gang" in en geleidelijk kwamen er meer menschen in de door groote lampen en keurige lampions uitstekend verlichte groote ruimte. Er stonden zelfs twee met electrische lampjes verlichte kerstboomen. De heer R e ij m e r, voorzitter van de ten toonstelling, heette de aanwezigen hartelijk welkom, speciaal wethouder Klaver, die het college van B. en W. vertegenwoordigde. Een hartelijk woord van dank werd gebracht aan den directeur van het Marktwezen, den heer D. Schenk, voor het beschikbaar stellen van de Graanbeurs voor deze tentoonstelling, de grootste ooit in Nederland en België gehou den, en aan den heer B. Hoek, die als direc teur van Plantsoenen voor een alleszins pas sende en fleurige aankleeding van het geheel zorgde. Verder dankte spr. allen, die een prijs hadden disponibel gesteld (van wie hij met name noemde de leden van het koninklijk huis, den minister van defensie, den commis saris van de koningin in Noordholland, bur gemeester Wendelaar en de gemeente Alk maar), en ten slotte hen, die de tentoonstel ling hadden opgebouwd en daaraan nog tot Zaterdagmorgen vijf uur hadden doorge werkt. Vervolgens richtte spr. zich tot den heer Peters, den voorzitter van afd. A van den Ned. Alg. Bond van Postduivenhouders, dien hij feliciteerde met zijn 25-jarig voorzitter schap. Hij roemde hem als organisator, wien het gelukt was het ledental der afdeeling hoog óp te voeren. De heer P e t e r s was verheugd dezen keer ook dames het welkom te kunnen toeroe pen; dit was voor hem een bewijs, dat de dames belangstelling beginnen te toonen voor de liefhebberij hunner echtgenooten voor de postduivensport. Spr. getuigde, dat er veel is moeten worden gedaan eer de tentoonstelling gereed was gekomen, wat altijd een moei zaam werk is. zoodat het in de afd. A steeds heet: liever 25 concoursen dan één tentoon stelling. Geen wonder dan ook dat spr. waardeering had voor hetgeen er de laatste paar dagen was verricht. Het vorige jaar was er geen tentoonstelling gehouden wegens het ongunstige financieele resultaat van die van voor twee jaar. En toen Alkmaar ver leden jaar was overgeslagen voor de alge- meene vergadering, had spr. op een daarop gemaakte opmerking geantwoord: „Nu krij gen jullie het volgende jaar de tentoonstel ling met de vergadering", en hij had daar bij gedacht: ziezoo, nu zijn we er af. Over den ernst, waarmee de Alkmaarsche leden de be lofte hadden opgevat, was spr. verbaasd ge weest, maar meer nog over de wijze, waarop zij de zaak hadden aangepakt. Hij roemde dan ten zeerste de ruime Graanbeurs als ge legenheid voor het houden van een tentoon stelling als deze en hij geloofde stellig dat zij zou slagen en dat het succes zich zou af spiegelen in toenemenden bloei van de Alk maarsche vereenigingen en daardoor ook van afd. A van den N.A.B.V.P. Derde spreker was de heer H. K I a v e r, wethouder, die begon met namens B. en \V. dank te zeggen voor de ontvangen uitnoodi- ging, waarvan de meesten hunner door ver schillende omstandigheden geen gebruik had den kunnen maken, zoodat spr. het college zou vertegenwoordigen. Hij betuigde dan van de groote belangstelling van het heele college voor deze tentoonstelling en voor alles wat op dit terrein in de stad gebeurt. Het verheug de dan ook ten zeerste, dat voor deze tentoon stelling dit jaar Alkmaar was uitverkoren, temeer daar het hier nog wel een jubileum jaar van afd. A geldt. Spr. hoopte, dat wer kelijkheid zal worden hetgeen de heer Peters haa gezegd over de door hem van deze expo sitie verwachte resultaten. Ten zeerste was spr. verheugd, te hebben hooren getuigen, dat nog nimmer een post- duivententoonstelling is gehouden in een ge bouw, dat zich zoo goed voor dit leende als de Alkmaarsche Graanbeurs, en merkte op, dat het gebouw juist zijn waarde ontleent aan 'de voor een paar jaren tot stand gekomen overkapping, die destijds door velen als over bodig en onnoodig werd gekenschetst. Voor de woorden van waardeering ook aan het adres van den directeur van Plantsoenen was spr. eveneens erkentelijk, omdat zij wederom bevestigen, wat velen reeds eerder hebben opgemerkt, n.1 dat de heer Hoek voor elke gelegenheid de passende entourage weet fé scheppen. Spr. eindigde met de hoop uit te spreken, cat deze tentoonstelling zou brengen wat ervan verwacht werd, n.1. druk bezoek en veel werkelijke belangstelling, die zal leiden tot toenemenden bloei van de postduiven- sPort' Prijswinnaars Door de jury werden bij de keuring de vol gende eerste prijzen toegekend: Th v. d. Kamer (2 maal) te Alkmaar, H. de Bie en J. de Bie te Amsterdam, J. M. Schipper te Beemster, P. Bakker te Alkmaar, A C. Trigallez en J. F. Jonker te Amster- &Hn, C. H. Noome te Alkmaar P v d Hout te Beverwijk Gebrs. Buis te Den Hel- J- Heerschop en G. Vonk te Haar- G P°st te Koog ad. Zaan, H. Ma- chielse en N. Ypma te Alkmaar, Chr. Th Griffioen (2 maal) te Oostzaan, Jos. v d Kamer te Bergen, G. Heerschop (3 maal) te Haarlem, J. Redelaar en H. de Vries te Zaandam, J. M. Peters te Den Helder, J Bobeldijk te Zaandam, J. v. Braam te Zaan dam, J. N. v. Mierlo te Hoorn, K Vas en H J. Caarls te Alkmaar, N. Köhn te Amster dam. G. H. Waijboer te Alkmaar M. v. Garderen te Weesp, H. J. Struijs te Alk maar. Tot kampioen werd verklaard P. Hulsbos te Aalsmeer. Schoonste vogel: van C. H. Noome te Alk maar. Beste vliegvogel: van H. de Vries te Zaandam. De feestelijke propaganda-avond. De tweede dag was voor het grootste deel gewijd aan propaganda voor de C. J. V. Toen Ds. Warners om ongeveer acht uur den hamer liet vallen, was de groote zaal van 't gebouw „de Unie" geheel ge vuld met een bonte schare die belang stelling gevoelde voor het werk van de C. J. V. „Zacheüs". Ds. Warners opende met gebed, waar na hij liet zingen psalm 146 1. Hierna riep hij een woord van welkom toe en verbond hieraan tegelijk een geluk- wensch aan de jubileerende vereeniging Thans nu wij hier bij elkander zijn op deze feestavond kunnen wij blijde zijn en vol vreugde. Dat wij niet stil blijven staan bij het verleden, maar bij bet heden en zoo door gaan in Gods kracht, de toekomst tegemoet. Hij sprak hierbij de bede uit dat God bij vernieuwing de C. J. V. de kracht geeft om op haar weg voort te gaan. Als punt 2 stond op het programma: Muziek van den heer Klaas Pieket Wee- serik (piano) en den heer S. Lodder (orgel). Zee gaven eens iets anders, n.1. samenspel op deze 2 instrumenten, en naar de gegeven muziek werd met volle aandacht geluisterd. Ten gehoore werd gebracht: a. Die Himmel Rühmen van L. v. Beet hoven; b. Lied ohne Worte op. 38 no. 4 van F. Mendelssohn. Het woord werd nu aan den heer Gordeau, algemeen secretaris v. h. N. J. V., gegeven. Hij begon met te zeggen, dat het hem moeilijk leek, om op een avond als deze een rede uit te spreken. Allereest begon hij namens het N. J. V. „Zacheüs" ge luk te wenschen met haar 75-jarig be staan; hij herinnerde daarbij er aan dat „Zacheüs in 1867 de .eerste Knapen Ver. in ons 'land stichttér Hij zou niet spre ken over Christenen of Christen Jonge mannen, maar over Christus den Ver losser. Paulus zegt in één van zijn brie ven, „het vaste fundament van God s t a a t". Zij die de naam van Christus noemen, moeten ver van ongerechtig heid staan. Toen Keizer Nero het groote stadion in Epheze bouwde, stond zijn naam boven de ingang gebeiteld, maar, omdat andere keizers die naam zouden kunnen veranderen, had men die naam ook aan de achterkant in die steen gehouwen, daarom spreekt Paulus over steenen met twee stempels. God zal uitma ken of je een kind van Hem bent, de achter kant moet bekeken worden. Jezus Christus is de rots der eeuwen. Spr. stelde de vraag, of het nog zin heeft om ons gebrekkig werk voort te zetten. Twee bewegingen doen thans van zich spreken, n.1. het nationaal voelen, en het in- ternatioaal voelen. Ook de kerk trad weer meer op den voor grond. Ook hier zijn twee bewegingen merk baar, n.1. een richting die zegt: Alle terrein voor de Chr. Jongeman, en een andere rich ting die meer „ernstig Christendom" voor staat. Hij besprak het fascisme en het commu nisme en vroeg wie zou kunnen beweren, dat Mussolini of Stalin dwazen zijn, die resp. 80 en 140 millioen menschen regeeren. Mussolini zegt: praten is niet meer noo dig, maar daden „Stalin houdt het bij de daad en de rede". Uitbreiding der Industrie, ook van de boe renbevolking, al zullen er ook duizenden ster ven van heimwee naar hun onmetelijke vlak ten". Beiden dulden de C. J. M. V. niet! Hebben wij dan recht om leden te werven voor de C. J. V. Als Christus in ons midden is, wel. Anders niet. Dus ook bij ons daden! Bij Stalin is plaats voor Godsdienst, als hij er geen last van heeft. Mussolini bereikt zijn doel met geweld. Stalin met de redelijke daad met geweld. Jezus bereikt zijn doel met zachtheid. We lezen in het eerste hoofdstuk van Jo- hannes: „In de beginne was God". Jezus helpt ons, hü maakte dat duidelijk met een paar voorbeelden, o.a. „de Kracht van het Kruis", als Christus een van zijn mede gekruisigden zalig maakt. Jezus redt onze persoonlijkheid, ondanks dat de wereld zegt dat 20 eeuwen Christen dom nog niets bereikt hebben. Pijnlijk deed het spr. aan, dat de Alk maarsche C. J. V. „Zacheus" zoo weinig le den telt. Jongemannen sluit je aan bij deze zwakke afd. Het werk van het N. J. V. in deze 80 jaar is een wonder van God. Maar niet zeggen wat krijg ik, maar wat geef ik, en Jezus zal niet tegenvallen. De met verschillende geestigheden gekrui de rede werd met een krachtig applaus be loond. Ds. W. dankte den heer Gordeau voor zijn mooi en ernstig woord. Thans kreeg de Chr. Zangver. „Immunu- el" onderafd. v. „Zacheus" gelegenheid een drietal liederen ten gehoore te brengen t. w. z. Bondslied N. J. V., wat een keer herhaald werd door het publiek. No. 2. Wandellied. No. 3 Zomer-avond lied. Een welverdiend applaus was het resul taat. De heer Joh. Fenijn gaf vervolgens twee luimige voordrachten ten beste getiteld „Zij" en „De Inspectie". (Daverend applaus). Vervolgens gaf ds. W. de heeren KL Pieket en S. Lodder nogmaals gelegenheid hun samenspel (orgel en piano) ten gehoore te brengen: a Lied ohne Worte op. 38 No. 4 van F. Mendelssohn; b. Slotkoor uit Joseph van Méhul. Pauze. Na de pauze kreeg de voorzitter van „Zacheus" gelegenheid een drietal nageko men schriftelijke felicitaties voor te lezen. t.w. van den heer Jac. Huibers, lid van de Prov. Commissie en den heer F. J. Grootenhuis, oud-bestuurslid van „Zacheus" en van de Chr. Meisjesver. „Waakt en Bidt". Vervolgens kreeg de heer J. Krijt, voorzit ter van de Prov. Commissie gelegenheid de vereeniging te feliciteeren. Als slot kregen we thans de opvoering van „November Storm". Het stelde voor een schets van de Noordzeekust. In een woord er is genoten van het gegevene. De voorzitter van „Zacheüs" sprak tot slot aan allen, die tot het welslagen van deze twee avonden hadden meegewerkt, zijn hartc- lijken dank uit. In 't bijzonder aan de beide predikanten die resp. den eersten en tweeden avond hadden geleid en den heer Gordeau voor het opwekkend woord en den heer Krijt voor zijn felicitatie aan de zangvereeniging „Immanuël", de heeren Pieket en Lodder voor de orgel- en pianomuziek Hij overhandigde vervolgens aan de eenige dame die meespeelde in het tooneelstukje, mej. E. Jansen, een prachtige doos bonbons Ds. Warners ging vervolgens voor in dank gebed, waarna nog gezongen werd Gez. 3:1. Onder geen voorwaarde worden adressen verstrekt van adver tenties onder letter. ^iduectatüëit Ondertrouwd: Dr. L. WESTENBERG en GUDA KLUYVER. Wageningen, Havenstraat 15. Heiloo, Kerklaan 41. 27 December 1932. Huwelijksvoltrekking 12 Jan. 1933 Inplaats van kaarten. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onzen zoon S. v. d. MEULEN. C. v. d. MEULEN—SCHOEN. Alkmaar, 27 Dec. 1932. K. v. 't Veerstraat no. 91. Algemeene kennisgeving. Heden overleed onze geliefde Echtger.oote en Moeder, in den ouderdom van 47 jaar. Uit aller naam, G. PLEVIER. Schermerhorn, 24 Dec. 1932. De teraardebestelling zal plaats hebben Woensdag 28 Dec. a s., nam. 2 uur. Algemeene kennisgeving. Heden overleed, geheel on verwachts tot ons diep leed wezen, onze lieve Moeder en Behuwdmoeder, Wed. van den Heer Jan Robbert van Arnhem, in den ouderdom van 61 jaar. Deventer (Binnensingel 32) Z. VAN ARNHEM. G. VAN ARNHEM— HAGEDOORN. Bergen, 24 December 1932. Bergerweg 29. Geen bezoek. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. Woensdag op de Algemeene Begraaf plaats te Alkmaar, nam. één uur. Vertrek vanaf het sterf huis twaalf uur. Algemeene kennisgeving. Heden overleed, na een langdurige ongesteldheid, onze geliefde Man, Broeder, Behuwdbroeder en Oom, de Heer in den ouderdom van 71 jaar. Uit aller naam, D. STOKKINKBronner. Alkmaar, 26 Dec. 1932. Nieuwl andersingel 25. Liefst geen bezoek. De teraardebestelling zal plaats hebben a.s. Donderdag op de Algemeene Begraaf plaats. Vertrek vanaf het sterfhuis nam. twee uur. Tot onze innige droefheid overleed heden, na een kort stondige ziekte, in het St. Elisabeth-Ziekenhuis alhier, in den jeugdigen leeftijd van 5 jaar, onze lieve P. J. EEK EN. A. C. M. EEKEN—IMM1NG. TONNY. HERMAN. Alkmaar, len Kerstdag 1932. Zevenhuizen 8. Geen bezoek. DANKBETUIGING. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overigden van onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Mevrouw D. VAN DER VEER, geb. züiderbaan, betuigen wij hierdoor, mede namens de familie, onzen oprechten dank. Uit aller naam, S. VAN DER VEER Alkmaar, Dec. 1932. Nassauplein 14. Voor de treffende bewijzen van deelneming en vriendschap, door zoovelen betoond bij het heengaan van onzen zeer geliefden Vader, Schoonvader, Zoon, Broeder en Zwager, betuigen wij onzen welgemeenden dank. Alkmaar, December 1932. Uit aller naam, ALIDA J. TEN KLEIJ. Uit een exploit van ondergetee- kende Deurwaarder d.d. 24 Decem ber 1932 blijkt, dat ten verzoeke van ARIE BURGERS, vliegtuig- maker, wonende te den Helder, te dezer zake domicilie gekozen heb bende te den Helder ten kantore van Mr. Arn. Veldman aan den Kanaalweg no. 12, die door hem als procureur wordt gesteld om namens hem in na te melden ge ding te occupeeren, is GEDAGVAARD ROELOFJE SMIT, rechtens wo nende te den Helder, doch thane zonder bekende woon- en verblijf plaats, om op Donderdag, den twee den Maart 1933, des voormiddag! 11 uur bjj procureur te verschijnen ter openbare terechtzitting van de Arrondissements-Rechtbank te Alk maar, gehouden wordende in het Gerechtsgebouw aan den Geester singel aldaar, TEN EINDE op de gronden en middelen in die dag vaarding omschreven tegen zich te hooren eischen en concludeerea, dat het der Rechtbank behage het huwelijk tusschen partijen den 29 Maart 1929 te den Helder gesloten te ontbinden door echtscheiding op grond van overspel door gedaagde jegens eischer gepleegd, kosten rechtens. G. S. AMOUREUS, deurwaarder. Wordt plaatsing gezocht voor 18 jaar, in de huishouding, per 1 of 15 Januari, Alkmaar of om geving. Brieven onder letter E 399, Bureau van dit Blad. b. z. a. voor dag en nacht. Br. letter F 400 bureau v. d. blad. GEVRAAGD Mevr. MANN, Kenn.str.weg A 68 bij Kegulierslaan of boekhandel De Rooij, Nieuwesloot. gevraagd voor verkoop van door den Staat gewaarborgde Loten op afbetaling met groote winstkansen. Na korten proeftjjd vast salaris f 35.— per week. Uitvoerige brieven aan Makelaar SALGO, Hoofdweg 99, Amsterdam. gevraagd ter opleiding. P. HEKKET Co., Papiei warenfabriek, Kanaalkade. Net meisje, 18 jaar, zoekt leuke Brieven letter H 402 bur. v. d. blad. WEGGELOOPEN Tegen belooniDg terug te bezorgen d. Woudestraat 28-

Alkmaarsche Courant | 1932 | | pagina 3