UITVERKOOP H. H. WILLERS EXTRA KOOPJES £uchtaaact 3iexk Schoei Rechtszaken 3$ucqedijke Stand RMicaties ytduectenUëa 15 TOT 20 KORTING VERDRONKENOORD T. O. VISCHMARKT ZIET DE ETALAGES. M.KATEJ DE POSTVLUCHTEN OP INDIE. DE „ARC EN CIEL" HEEFT VERTRAGING. NOTARIS VOOR DE RECHTBANK. Voortgezette behandeling. W. MOLENAAR E. MOLENAAR-SOERS DIEUWERTJE BRUIN, JACOB GROEN Pz., FERDINAND VAN SEMDEN, Wl y rf-' GOEDKOOPER LICHTTARIEF. De heer A. Verberne en W. Broekhuijzen hebben, in hun kwaliteit van voorzitter en secretaris van de afdeeling Alkmaar van der. Nederl.Bond van Hotel-, Café- en Restaurant houders in het Verlofbedrijf „Hocares" het volgende verzoekschrift tot den Gemeenteraad ^Aan den Raad der Gemeente AlkmaaT geeft met verschuldigden eerbied te kennen, dat het Uw college niet onbekend zal zijn, dat in vele plaatsen in Nederland de licht- tarieven voor grootverbruikers belangrijk voordeeliger zijn dan in de gemeente Alk- ^daVinsgelijks vele gemeenten het Hotel-, Café- en Restaurantbedrijf voor het lichtver- bruik zeker onder grootverbruikers rangschikt op grond dat in genoemd bedrijf, behalve krachtverbruik, zeer veel licht verbruikt moet worden een groot deel, in den winter zelfs het grootste deel van den dag dat dit lichtverbruik in niet geringe mate bijdraagt tot het bevorderen van het verkeer van stadgenooten en vreemdelingen en aan de openbare wegen een beter en gezelliger aspect geeft, dan wanneer dit lichtverbruik niet zou plaats hebben; dat de noodtoestand van het bedrijf in de zen tijd, niet langer toelaat, deze bevordering van het maatschappelijk verkeer uitsluitend ten laste te doen komen van een deel en zelfs het zwaarst belaste deel van de bur gerij en dat wij Uwen Raad verzoeken, de waardeering voor de bevordering van het maatschappelijk verkeer tot uiting te doen brengen o.m. door het vaststellen van een bil lijker regeling van de lichtprijzen; dat in gemeenten als Amsterdam, 's-Gra- venhage enz enz. de ondernemingen in dit bedrijf gemiddeld wordt berekend 4 ct. per K. W., hetgeen als juiste prijs moet worden aangemerkt. Op grond van vorenstaande overwegingen verzoekt voornoemd bestuur Uwen Raad be leefd, doch, met 't oog den ongunstiger be- drijfstoestand dringend, de lichtverordening zoodanig te willen wijzigen, dat een meer dra gelijk tarief voor het Hotel-, Café- en Res taurantbedrijf worde vastgesteld. AUTO OVER DEN KOP GESLAGEN. Zaterdagmorgen vroeg had op den pri- mairen weg onder de gemeente Limmen een ernstig auto-ongeval plaats. Een auto van de electrische tractie der Ned. Spoorwegen gestationneerd te Uitgeest reed Zaterdagnacht op den primairen weg terwijl daar plotseling uit de duisternis een paard en wagen opdook. Het gevolg was dat de bestuurder alle mogelijke moeite deed om den wagen mis te rijden, waardoor hij naar den zijkant van den weg moest uitwij ken. Dit werd hem noodlottig daar hij hier door in het mulle zand terecht kwam en de macht over zijn stuur verloor met als gevolg dat de auto ten slotte over den kop geslagen in de aangrenzende sloot terecht kwam. Hoe wel de auto ernstig is beschadigd kwamen er gelukkig geen persoonlijke ongelukken voor. MIENT2^ EEN KRANIGE REDDING. Zondagmiddag omstreeks half twaalf geraakte een zoontje van J. Biersteker te Oude-Niedorp al spelende te water bij de sluis te Oude Niedorper-verlaat. Niemand had nog iets opgemerkt. Een broertje van den drenkeling maakte een voorbijganger erop opmerkzaam, dat iets te water lag, zon der aanduiding dat het zijn broertje was. De voorbijganger zag een muts drijven in het onbevroren gedeelte van het water van de sluis en tegelijkertijd een arm boven water komen. Zonder aarzeling sprong de voorbij ganger, de heer J. Ootjers uit Noordschar- woude, ondanks het winterweer, gekleed te water en wist den kleinen drenkeling behou den op het droge te brengen. BRAND. Zaterdagavond omstreeks 18.15 uur brak brand u.t in de woning van M. Kind te Oude-Niedorperveriaat. In een minimum van tijd stond liet gebouwtje in lichter laaie. De handbrandspuit van Oude-Niedorp bleek niet in staat het blusschingswerk belioorlijk te verrichten en het beiendende perceel voor brandschade te vrijwaren. De inmiddels ont boden motorbrandspuit uit Heerhugowaard was spoedig ter plaatse en wist den brand weldra meester te worden. De oorzaak is ver moedelijk kortsluiting. Verzekering dekt de schade. FEESTVERGAD££ING D.E.S. De Volkshuisvesting-vereeniging D.E.S. hield Zaterdagavond in de groote zaal van het Gulden Vlies een feestvergadering ter herdenking vaii het negenjarig bestaan. Dat de feestavonden van deze vereeniging zeer in den smaak vallen, bewees wél de buitenge woon groote opkomst. Vorige week was ook reeds een dergelijke avond gegeven, ornaat alle liefhebbers niet op één avond geplaatst kunnen worden. Maar als 't zoo doorgaat, zullen het volgende jaar drie avonden gege ven moeten worden. Dit bracht de voorzitter, de heer Schouten, in zijn openingswoord al dadelijk naar voren, na eerst aan alle aanwezigen, ook aan de pers, een woord van welkom te hebben toege roepen. Met genoegen kon spreker constatee- ren, dat in het afgeloopen jaar door D.E.S goed werk is verricht, vooral ook wat betreft speelvelden en speeltuinen en hij roemde de samenwerking met T.O.G., dat werkte voor een speeltuin aan den Tienenwal. Ook wat betreft de zoo vurig verlangde huurverlaging zal D.E.S in het nieuwe jaar alle krachten inspannen om in deze iets te be reiken. Voorts vestigde spr. nog de aandacht op het komende „tienjarig bestaan" en memo reerde hij de medewerking van het Noordhol- landsch Tooneel (dir. B C. Loevens) en de Victoria-Band onder leiding van den heer Horst. Na allen een genoeglijken avond te hebben gewenscht, kon het programma verder worden afgewerkt Door 't Noordhollandsch Tooneel werd daar na met veel succes opgevoerd het nieuwe blij spel in drie bedrijven van Jean Stapelveld: „Mascotte". Naar wij meenen, is dat de eer ste opvoering van het stuk. De acteur heeft een vlot stuk geschreven met tal van goed ge slaagde en komische tafreelen en wij gelooven dat dit nieuwe blijspel nog menigmaal over de planken zal gaan. De komische intrige is zeer goed gevonden. Louise Durieuz is een vrouwelijke advo caat, doch zonder cliënten. Als er eindelijk op haar spreekuur een cliënt komt, blijkt het een wanhopig verliefde jongeling, die op het eer ste gezicht op de advocate zelf verliefd is ge worden. Louise verzint en leugentje en zegt, dat zij reeds getrouwd is, waarop Henri vraagt huisvriend te mogen worden. Nu wordt door Louise in overleg met haar typiste «en heele comedie in elkaar gezet. Arthur Brioche, de verloofde der typiste, moet door gaan voor de man van Louise en de typiste moet voor het vriendinnetje van mijnheer Durieux spelen. Natuurlijk is er ook nog een werkelijke mijnheer Durieux, maar dat is de aaer van Louise. De verwikkelingen liggen nu voor het grijpen en het duurt nog een heele poos voor Henri, de vliegenier, met Louise als zijn mascotte, aan zijn groote wereldvlucht beginnen. ["kj.gezelschap van den heer Loevens heeft von 7i\stuk uitstekende opvoering gege- v i .'3e' was v'ot en overdacht. Mei. R at was heel goed als de advocate, vooral in u eeHrste bedrijf. Mevr. G. Loevens en de vmk' ^aan maakten iets heel aardigs an het ouderpaar, de vader en moeder van Louise, die over het kleine hondje ruzie had den. De heer S. Goezinne als Henri en de rieer Loevens als Brioche waren niet minder op dreef en zórgden voor een groot lachsuc ces en de leider zag er in zijn Fransche uni- torm kranig uit. Het stuk had bij de talrijk' aanwezigen een groot succes. Een bal met attracties hield de liefhebbers nog lang bijeen. D.E.S. kan over haar feest avond zeer tevreden zijn. Ook de muziek van Joh. Kuiper werd door hem hoogelijk gewaardeerd. LICHT OP! Hedenavond voor rijwielen en motorrijtui gen en andere voertuigen te 16,44 uur licht op. OPBRENGST COLLECTEN B10- VACANTIE-üORD. De met de Kerstdagen in de bioscoop theaters hier ter stede gehouden collecten voor het bio-vacantie-oord blijken thans het volgende te hebben opgebracht: Theater Harmonie 38.55, A.Bi4J 44.70, Victoria- Lheater 217.97, Cinema Americain 269.30. De totale opbrengst van alle gemeenten is 33198 19. BRANDSTICHTING. De heer O. Eeken uit de gemeente Nibbixs- woud is door gemeente- en rijkspolitie gear resteerd wegens brandstichting in een hooi berg. De man is heden gevankelijk overge bracht naar het huis van bewaring te Alk maar. HET HEK IN DE DUINEN TE BERGEN. Op vragen van liet lid der Prov. Staten van Noora-Holland den heer H. F. van Nu land: Kunnen Ged. Staten mededeelen, wat de totale kostprijs is van het om de eigendom men van het P.W.N. in de duinen van Bergen geplaatste hek?; kan uw college mededeeling doen, bij wel ken post en .in welk dienstjaar bovenbedoeld bedrag aan de Prov. Staten is aangevraagd en door dit college is goedgekeurd?; willen Ged. Staten oevorderen, dat de be antwoording van bovenstaande vragen vóór de vergadering van 17 Januari 1933 aan Prov. Staten kon worden tegemoet gezien?; hebben Ged. Staten als volgt geantwoord: Gea. Staten zullen bovenstaanüe vragen be antwoorden bij de behandeling van de inter pellatie, welke te dezer zake door den heer G l homassen zal worden gehouden. GEMEENTERAAD VAN ALKMAAR. De burgemeester van Alkmaar roept de leden van den Gemeenteraad op ter bijwo ning eener vergadering op DONDERDAG 19 JANUARI a.s., namiddags 1 uur, ten einde te beraadslagen en te besluiten omtrent de hieronder vermelde punten. 1. Vaststelling van de notulen der vorige vergadering. Mededeelingen. Ingekomen stukken. 2. Benoeming van een lid van bet bestuur der Gemeentelijke instelling voor Maat schappelijk Hulpbetoon (bijlage Nr. 1). 3. Voorstel tot bepaling van het aantal leden eener Raadscommissie tot het instellen van een onderzoek omtrent eene eventueele reorganisatie van gemeentediensten en -be drijven en tot benoeming van de leden (bij lage Nr. 8). 4 Benoeming van een onderwijzeres aaH de Gemeenteschool Nr. 7 (bijlage Nr. 12). 5. Voorstel inzake het benoemen van een vertegenwoordiger der gemeente in de Ver- eenigingen voor Kindervoeding, Kinderklee- ding en Zuigelingenbescherming (bijlage 6. Idem tot afwijzing van een verzoek van het bestuur der Alkmaarsche Neutrale Schoolvereeniging om de medewerking der gemeente voor de stichting van een bijzonde re lagere school (bijlage Nr. 4). 7. Idem tot uitkeering der jaarwedden voor boventallige onderwijzers aan de be sturen van bijzondere scholen voor lager on derwijs over 1931 (bijlage Nr. 208 van 1932). 8. Idem inzake de toepassing van een tijdelijke korting op de bezoldiging van het personeel aan het gymnasium, de handels school en de handelsavondschool (bijlage Nr. 2). 9. Voorstel inzake verbreeding van de Krebbesteeg (biilage Nr. 3). 10. Idem inzake de vestiging van een pu bliek telefoonstation aan den Omval (biilage Nr. 5). 11. Idem tot verhooging van het crediet voor de werkverschaffing (bijlage Nr. 6). 12. Idem inzake het verleenen van extra hulp aan ondersteunde werkloozen (bijlage Nr. 7). 13. Idem tot verhuur van gronden (bijla ge Nr. 9). 14. Idem tot goedkeuring der begrooting voor 1933 van de gemeentelijke instelling voor Maatschappelijk Hulpbetoon en van verschillende vereenigingen, met toekenning van subsidie voor dat jaar (bijlage Nr. het soms fijne notenschrift nog zonder behulp van zijn bril leest en dat hij in dien 55-jarige loopbaan een niet noemenswaardig aantal beurten heeft verzuimd, dan kan dit jubileum wel als een groote bijzonderheid worden aan- geteekend. HET MOORENSCHIP. Het Moorenschip, na grondige herziening weer in de vaart gebracht, heeft Zaterdag avond op zijn tocht door Alkmaar ten tweede male geankerd in de harmonie en de kapitein en alle anuere opvarendei. hebben weer ge werkt voor een volle zaal be.angstellenden, die niet moe werden van kijken en appiaudis- seeren. Zóó opgetogen was het publiek, dat het applaus meermalen aanzwol tot een ova tie, met als gevolg dat, evenals bij de eerste opvoering, meerdere gedeelten gebisseerd moesten worden. Aan het einde van den Lvond bracht de leiuer der koorklass»n, de heer Corn. Jonker, een woord van hartelijken dank aan zijn medewerkers(sters), van wie hij speciaal noemde mevr. Jonker—Jonker (voor de dan sen), P. Haasbroek (koning), Timmer (dé cors), Kuiper (componist en dirigent) en Eli Prins (regisseur). Dankbaar roemde spreker hun ambitie om het geheel te maken tot een goed werk, waardoor ook deze tweede opvoe ring een succes is geworden. Alle anderen, niet met name genoemden, hebben evenzeer hun best gedaan en deelden natuurlijk mede in Jonker's waardeering. Nadat Eli Prins namens allen erkentelijk heid had betuigd voor Jonker's waardeering en had gezegd, dat deze de motor was ge weest, die a les en illen in gang had gezet, werd de zaal ruim gemaakt voor een dans, waardoor zeer veh aanwezigen nog gerui- men tijd werden bijeengehoi den. Onder de aanwezigen bevond zich ook de alom in den 'ande bekende Fred. J. Roeske, dirigent van het mannenkoor „Apollo" te Amsterdam. Roeske was met de geheele op voering zeer ingenomen, doch prees in 't bi zonder den beschaafden zang. De Snip (thuisreis) gister te Calcutta ge land. Bandoeng De Kwartel (uitreis) is te land. ge- De Ijsvogel is gistermiddag op Schiphol geland. FRANSCH VLIEGTUIG VAN 9000 METER HOOGTE NEERGESTORT. Bij een proefvlucht van een vliegtuig der vliegtuigfabrieken van Penhoel bij St. Na- zaire stortte het toestel van een hoogte van 9000 meter naar omlaag. De piloot werd dood geborgen. De controle-commissie, die op het vliegveld aanwezig was, veronder stelt, dat de piloot door een hartverlamming werd overvallen, want zij zagen plotseling het vliegtuig in een spiraal omlaagstorten zonder dat een poging werd gedaan, het toestel weer op te vangen, hoewel dat door de groote hoogte, waarop het toestel zich be vond, zeer goed mogelijk was. DE VLIEGTOCHT VAN HET ECHTPAAR VAN DER LEEUW. De heer en mevrouw van der Leeuw zijn te Tunis gistermiddag te 14.15 uur (pl. t.) geland. Zij kwamen van Tripolis, vanwaar zij te 8.30 uur (pl. t.) waren vertrokken. Tengevolge van den zwaren regenval heeft het groote Fransche vliegtuig „Are en Ciel" zijn vlucht naar Zuid-Amerika voor eenige dagen moeten onderbreken en is het te St. Louis in Senegal ge bleven. 55 JAAR ORGANIST TE NOORDSCHARWOUDE. Men schrijft ons: Zondag 22 Januari hoopt de heer C Brink man, oud-burgemeester den dag te herden ken, waarop hij vóór 55 jaar tot organist werd benoemd hij de Herv. gemeente alhier In dit tijdperk één en dezelfde gemeente te hebben gediend, mag zeker wel als een groote zeldzaamheden worden beschouwd De heer Brinkman, die de acht kruisjes na bij komt. beoefent nog met ambitie het orga nistschap. De tand des tijds heeft aan z'n vaar digheid op 't instrument nog weinig afbreuk gedaan. Nog steeds weet hij 't gesproken woord op juiste en muzikale wijze te illus- treeren en tot ons te doen spreken. Voegen we hier nog aan toe, dat de heer Brinkman De notaris wil nl. het dossier slechts doornemen, als hij op vrije voeten wordt gesteld. De hoofdstedelijke rechtbank zette vandaag de behandeling voort van de strafzaak tegen den Amsterdamschen notaris-advocaat. Wij herinneren kort aan de voorge schiedenis, die zooveel stof heeft doen opwaaien en die zoowel in als buiten vakkringen veel belangstelling trekt. In de dagen van de „Aufwertung" van talrijke Duitsche leeningen was het vaak van groot belang of de stukken zich nog in handen bevonden van hen, die ze reeds bezaten in 1916, vóór de val van de Mark begon. Hij, die kon bewij zen, dat zijn stukken „oud bezit" waren, kreeg naderhand aanmerkelijk méér vergoed dan anderen, die dit bewijs niet konden leveren. Onnoodig te zeggen, dat hierbij op grootte schaal misbruik werd gemaakt, zoowel in als buiten Duitsch- land. Een inmiddels reeds gefailleerd „ban kier" te Amsterdam had er een gewoon te van gemaakt om „nieuw bezit" als „oud bezit" aan te dienen en op deze wijze groote winsten te toucheeren. Gewoonlijk moesten de voor verzilve ring over te leggen bescheiden door een notaris worden geverificeerd gepertifi- ceerd. De fraudeerende financier wist herhaaldelijk de noodige verklaringen te verkrijgen, o.a. door bij notarissen ver scheidene handlangers onder valschen naam te inttroduceeren. Meer dan één notaris heeft, te goeder trouw, wel eens dergelijke verklaringen van „oud bezit" bevestigd, doch tegen één hunner hadden verschillende bena deelde Duitsche steden een klacht bij de justitie ingediend. Deze Amsterdamsche notaris werd toen eenige dagen vóór Kerstmis 1931 dus ruim een jaar ge leden verdacht van medeplichtigheid aan oplichting subs. valschheid in een officieele acte, gearresteerd. Na enkele dagen werd hij na het storten van een borgtocht van 30.000 en onder tal van zijn bewegingsvrijheid beperkende voor waarden, in vrijheid gesteld. De notaris stelde alles in het werk om zijn onschuld en goede trouw aan te toonen, van alle den verdachte bij de wet toegekende middelen maakte hij ge bruik; het onderzoek, dat uit den aard der zaak reeds uitvoerig en tijdroovend was, werd nog aanmerkelijk vertraagd door de verschillende requesten e. a. rechtsmiddelen door verd. gebruikt. Door de Duitsche steden werd inmid dels ook een civiele eisch tot schadeloos stelling ingesteld. De dagvaarding een lijvig schriftuur werd op 29 Septem ber uitgebracht, de notaris weigerde echter haar in ontvangst te nemen, hoe- wek ze hem was beteekend. De bankier, de auctor intellectualis van het geval, verdween nog vóór het uitspreken van het faillissement naar het buitenland, zijn procuratiehouder werd eenige maanden geleden door de rechtbank veroordeeld tot acht maauden gevangenisstraf wegens medeplichtig heid aan oplichting. Op 2 November jl. zou de zaak voor de rechtbank dienen, doch.de notaris putte een zijner laatste rechtsmiddelen ui;, hij verscheen niet ter zitting De rechtbank gelastte de medebrenging van verdachte. Doch ook de recherche had het nakijken; de vogel was gevlogen. Den geheelen dag werd ,-ewacht, doch tenslotte moest de zitting worden ge schorst tot 7 November. Het gelukte de recherche den notaris op te sporen, hij vertoefde bij een vriend te Wassenaar. De notaris werd in voorloopige hech tenis gehouden; op de zitting begon hij den president van de rechtbank te wra ken, daar z.i. zijn inhechtenisneming onrechtmatig was, daar hij niet in strijd met de voorwaarden heeft gehandeld en iedere verdachte het recht heeft ver tek te laten gaan. De wraking werd door de rechtbank afgewezen en mr. Huysinga nam het presidium weer op zich. De verdediger mr. C J. de Vries uit Den Haag legde bij den aanvang van ie zitting de verdediging neer, daar hij niet in de gelegenheid is geweest de stukken in te zien. Na twee zittingen, waarop de verdach te herhaaldelijk verzocht in vrijheid te worden gesteld en nadat het getuigen verhoor was beëindigd, besloot de recht bank het onderzoek te schorsen, de stuk ken weer in handen te geven van den rechtercommissaris en alsnog een on derzoek te doen instellen naar de geest vermogens van verdachte. Het verzoek tot invrijheidstelling werd afgewezen. Twee doktoren, de heeren Bakker en Heidema, stelden een psychiatrisch on derzoek in en kwamen tot het resul taat, dat verd. toerekeningsvatbaar was. De notaris, die voortging de rechtbank met requesten e. d. te overstelpen, vroeg nog een derde deskundige te benoemen, waaraan de rechtbank gehoor gaf Als zoodanig werd dr. F. H. J Drenth Soes man te Den Haag beëedigd. Dezer dagen vermelden wij, dat ook mr Muller Mas- sis de verdediging weer heeft neerge legd, daar ook hem de gelegenheid door den notaris werd onthouden, om de stukken in te zien, GEBOREN: Anna d. v. Dirk de Gier en Anna Tuijn- man. Ella Klaassiena Ali d. v. Klaas Suzenaar en Pieterdina Veninga. Dirk Theodorus z. v. Dirk Buter en Josefine Winter. Pieter Aldert z. v. Anton Zwart en Eva Baltus. Agatha Eerlanda d. v. Frederik de Waard en Aaltje Burgers. Maria d. v. Dirk Tijsen en Catharina Lan- Ses. Hillegonda Johanna Arnoldina d. v. licolaas Bruin en Hillegonda Oudejans. Anna d. v. Ralph Geerlings en Anna Brom mer. OVERLEDEN: Dieuwerfje Bruin wed. Gerrit Koster 78 jaar. DRANKWET. (Staatsblad 1931, nr. 476.) Bij Ged. Staten dezer provincie is ingeko men een verzoek van Jan Scharroo, alhier, om een hotelvergunning vergunning voor den verkoop van sterken drank in het klein in een hotel alleen aan logeergasten voor het gebruik ter plaatse, voor welke de vergun ning geldt in het perceel Voormeer nr. 35. Binnen twee weken na dagteekening dezer kan een ieder schriftelijk bezwaren tegen het verleenen van deze vergunning indienen. Alkmaar, 16 Januari 1933. Burgemeester en Wethouders van Alkmaar, WENDELAAR, Burgemeester. A. KOELMA, Secretaris. Op 30 Januari '33 hopen onze geliefde ouders Overdiestraat No. 8, in stilte hun 35-jarig huwelijksfeest te herden ken. De Kinderen en Behuwdkinderen. Ondertrouwd YVONNE EVERAERTS en WIM BURGER. Receptie 22 Jan. a.s. Boulevard Bankert 52, Vlissingen, Huwelijksvoltrekking 26 Jan. Toekomstig adres: Pompenburgsingel 25 A, Rotterdam. Heden ontsliep in vollen vrede, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Wed. van den Heer GERRIT KOSTER, in den ouderdom van 78 jaar. Familie DE GELDER VAN VUURE. KOSTER. Alkmaar, 14 Januari 1933. Oudegracht 231. De teraardebestelling zal plaats hebben Donderdag 19 Januari a.s. Vertrek vanaf bet sterfhuis nam. 2 uur. Heden overleed onze geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, de heer eerder Wedn. van T. Kloosterboer, in den ouderdom van 71 jaar. Uit aller uaam, Wed. Jb. GROEN— KOOPMAN. Heiloo, 14 Jan. 1933. Da teraardebestelling zal plaats hebben Woensdag 18 Jan., nam. 2 uur, op de Algem. Begraafplaats te St. Pancras. Algemeene kennisgeving. Heden is zacht en kalm van ons heengegaan, na een kortstondige ziekte, onze ge liefde Echtgenoot, Vader, Be huwd- en Grootvader, in den ouderdom van ruim 89 jaar. Wed. A. v. SENDEN HEERTJES. M. v. SENDEN. F. KRIJGSMAN. D. VOLGER en kinderen De Rijp, 11 Jan. 1933.

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 3