t* Wekelijksch Overzicht ss DE VIERDE-KLASSER GO AHEAD VIERT EEN EERSTEKLAS FEEST! POLITIE-V OETB AL. 1 VOETBALELFTAL VERONGELUKT. NEDERL. DAMES WINNEN. OM HET EUROPEESCH KAMPIOENSCHAP. WALS—RAUSCH WINNEN TE BERLIJN. OP BUSSUM WEDEROM DE SCHAATS. Bij maan- en booglicht, DE WERELDKAMPIOENSCHAPPEN. ALKMAARSCHE TURNCLUB KRACHT EN VLUGHEID. van ter Amsterdamsche Beurze genoteerde fondsen, verstrekt door Noordhollandsch Landbouwcrediet N-V. Turnkring. DE ALKM. TURNKRING IN ACTIE. »:-v8 Rootring b'lijft nog altijd te veel halfspeler Dat bleek vcioral na de rust, toen hij bijna 40 minuten tus&chen de voorhoede en halfünie in speelde. Geregeld zat hij ongeveer tus- schen de Grand en Burger in, waardoor de voorhoede geheel onnoodig verzwakt werd. rn dat was heusch niet noodig geweest, want Burger voorail speelde een uitstekende partij Misschien wa« hij wel de beste van de gehee.e ploeg. Trouwens de geheele halfünie was best en heeft prachtig werk verricht. En mogen wij het de achterhoede zoo zwaar aanreke nen, dat deze zich twee keer liet passeeren? Zeker, het kostte twee doel punten, maar dit trio kan tenslotte wijzen op de voorhoede, die reeds voor de rust minstens vier doelpunten had moeten maken. Al met al: een boeiende wedstrijd, die in elk geval bewezen heeft, dat Alcmaria wil vechten, om haar positie te behouden. En daarom is nog lang niet alles verloren. De scheidsr'ïchter leidde goed, al zag h'.j diverse handsgevallen over het hoofd. Hij liet echter beide keeren ruim een minuut te kort spelen. Het resteere nde programma van Alcmaria luidt nu: AlcmariaE.D.O. D.E.C.—Alcmaria V.V.A.—Alcmaria KinhemAlcmaria Hoeveel winstpunten zitten hier in?! WEST-FRISIA 2—ALC. V1CTRIX 2 4—1. Dit werd een wedstrijd, waar Alcmaria 2 geweldig met pech had te kampen en die zeer geflatteerd van West-F risia 2 werd gewon nen. Het spel der Alcmarianen was beslist beter. De doelpunten werden op een beetje te veel doorloop-systeem gemaakt; vooral de 2 eerste doelpunten, waarbij de Graaf heel ge woon in het net gewerkt werd. West-Frisia 2 verschijnt met een sterk elf tal met o.a. v. d. Zei in 't dotl, die een schit terende wedstrijd speelde. Alcmaria verschijnt in de volgende op stelling: de Graaf Hoorn Hartland Mijer Dutinmijer Vasbinder Rootring Sr. v. d. Pol Gerver de Cocq van Delweijnen Koster Het terrein is zaer slecht te bespelen. Om 2.30 iluit scheidsrechter Venema de aanvoerders om te tossen; Hartland raadt beter dan zijn Enfchuizer collega en verkiest tegen zon en met wind mee te spelen. Het duurt niet lang, of het is te zien, dat de Alcmarianen er zin in hebben. Er worden direct een paar snelle aanvallen opgezet, doch v. d. Zei is op zijn post en retourneert alles. Dan komt West-Frisia meer in den aanval, doch de Graaf is ook in goeden vorm. Toch kan hij niet verhinderen, dat de links binnen hem na ongeveer 10 min. spelen met een te forsche sprint met bal en al in 't doel werkt. 5 min. later gebeurt hetzelfde; nu is 't de mid-voor, die den op den grond liggen- den de Graaf de bal uit zijn handen trapt in het doel. Het optreden van den scheids rechter was in deze zeer slap; de manier van aanvallen van den doelverdediger door de West-Frisianen was niet goed te nemen. Alcmaria, hierdoor niet ontmoedigd, houdt taia vol en het gelukt Gerver een mooi tegen- punt te maken. Vlak daarna krijgt Alcmaria een strafschop te nemen, welke door Cocq van Delweijnen wordt naast geschoten. Dan is het rusten. Na de thee is Alcmaria direct weer in den aanval, doch het wil niet lukken. Is het niet v. d. Zei, dan zijn het de doelpalen, die red ding brengen. En wat Alcmaria tegen zit, loopt West-Frisia mee, want bij een aanval schiet de linksbinnen juist tegen den binnen kant van de doelpaal en rolt de bal het doel binnen (31). Zeer jammer Maar ondanks dezen tegenspoed blijft de geest in 't elftal goed. Vele goede aanvallen worden opgezet, maar het is in te zien, dat het zware veld nu parten gaat spelen. De mid-voor van West-Frisia is dan weer de ge lukkige en uit een schermutseling voor het Alcmaria-doel scoort hij het 4de doelpunt. Er zijn dan ongeveer nog 10 minuten te spelen en in deze minuten is Alcmaria steeds in den aanval Bij een dezer aanvallen wordt Ger ver in den rug geduwd juist buiten het straf schopgebied V. d. Pol schiet schitterend in, doch v. d. Zei redt even fraai. De hieruit ont stane corner neemt de Cocq van Delwijnen en hoog zweeft de bal voor 't doel; een scher mutseling de bal wordt door een West- Frisiaan met de hand weggeslagen en alweer krijgt Alcmaria een penalty te nemen. Maar tot overmaat van ramp schiet v. d. Pol deze tegen de paal. Even later is dan het einde daar. Alcmaria had zeer zeker een gelijk spel verdiend. Allen hebben hun uiterste best ge daan, maar het wilde nu eenmaal niet. Een vriendelijke uitnoodiging van het Alkmaar-bestuur, om op den feestavond van onze Alkmaarsche vierdeklasser te komen! Een uitnoodiging, waaraan we gaarne gevolg gaven, daarbij belovende, dat we drie regels zouden schrijven! Maar hoe kan iemand in drie regels wee. geven, hoe zoo'n avond verloopen is. Dat be staat niet en daarom zullen we er nog een aantal bijvoegen. De zaal van het Gulden Vlies was Za terdagavond in de palmen gezet, wat al- tij een gezelligen indruk maakt Go ahead-meisjes zorgden er verder voor, dat de aanwezigen (en er waren er heel wat, zoodat de zaa; zoo goed als geheel bezet was!) een bloemetje kregen En die twee factoren waren oorzaak, dat er reeds voor de opening een intieme ge zelligheid heerschte onder de Go ahead- familie, die veel grooter is, dan wij ooit hadden durven denken. Mooi op tijd werden door den voorzitter der vereeniging, den heer Schipper, de aanwezigen welkom geheeten Spr. maak te van de gelegenheid gebruik, om het een en ander van te vereeniging mee te deelen, waaraan we het volgende memo- weren: Ondanks de minder goede re sultaten van het eerste elftal is d<- geest in de club uitstekend en het gelijke spel ia Schagen (een week geleden) geeft huop op de toekomst. Het tweede elftal, dat bij keuze gepromoveerd werd, toon de zich in de tweede klasse best ttiuis. terwijl het derde ernstige plannen schijnt te hebben, om kampioen te wor den! Het vierde doet het bijna al even goed, terwijl de adspiranten zich tot nu toe kranig hebben geweerd. Verder deelde de voorzitter mede. dat de feestavond geheel met eigen krachten gevuld zou worden en dankte nu reeds de medewerkers, die al eenige maanden achtereen ijverig gestudeerd hebben. En toen kon het feest beginren. Het was allereerst de heer Bek. die onze aandacht vroeg Deze voetballer bleek ook als grijze opoe nog het noodige in de melk te brokkelen te hebben en zijn zangnummer had al dadelijk veel succes! Melchert Schuurman veroverde daarna de geheele zaal met twee viool- soli en het pleit niet alleen voor hem, maar ook van de aanwezigen, dat alles muisstil was gedurende het spel. Nico Snel zat natuurlijk achter de piano en begeleidde zijn partner op de bekende manier. Doch terwijl de violist daarna kon pauzeeren, mocht Snel achter zijn geliefd instrument blijven zitten, want de heer D. Kesselaar verscheen en ont popte zich als een handige causeur eri een goed zanger. H'j zong diverse liedjes van allerlei aard en had daarmee een groot succes. Zijn voordracht was rustig en zijn woorden konden duidelijk ver staan worden. Toen kwam de verrassing. The Blacks and Whites traden op. Oorspronkelijk was dit een kwartet, doch toen de ne gers, die hun eigen negermuziek en hun eigen negermuzikanten hadden meege bracht, goed los kwamen, tooverden zij zoo maar een baby in de Go ahead-kleu- ren te voorschijn, die als refreinzanger het wakkere troepje behulpzaam was. Er stonden voor deze inboorlingen heel wat nummers op het programma en alle werden met het noodige en verdien de succes uitgevoerd, 't Was werkelijk een „zaalverovering". Na de pauze vroeg allereerst weer de heer Kesselaar de aandacht en nadat hij een aantal liedjes ten beste gegeven had, kwam hij bij wijze van toegift met een verrassing. Hij introduceerde mej. J. Zomerdijk en samen zong dit duo een der meest bekende schlagers. Dit num mertje werd keurig en met gevoel ge zongen en wij gelooven werkelijk, dat het duo gerust met meer nummertjes had kunnen komen. Dat het succes on gekend groot was, spreekt vanzelf. Bij een volgende gelegenheid hopen wij ze beiden nog eens te ooren en dan in een uitgebreid programma! Tot slot werd een blijspelletje opge voerd, dat een al zeer modern onder werp behandelde. „Op gemakkelijke conditiën" heette het en de lezer weet nu al wel, wat de inhoud is: eer. zeer goed geslaagde spotternij op het afbetalings systeem. Het stuk, dat met veel succes gespeeld werd, sloeg enorm in, dank zij het uitstekende tempo, dat van begin tot eind werd volgehouden. Namen kunnen wij in dit geval niet noemen, omdat 't programma deze niet vermeldde. Maar laten wij de spelers al gen gezamelijk een complimentje geven Zij waren voor het eerst op de planken. Goed, maar wij hebben dat niet gemerkt. Alles liep vlot, alle rollen zaten er goed in en het geheel was een uitvoering van goed gehalte. De grime en tooneelaan- kleeding (de fam. Groothuizen zorgde voor dit alles) waren eveneens in or le. Dat was het einde van den officiee'en avond, die daarop door den heer J Schipper met eenige welgekozen woor den gesloten werd. Toen kon het bal begmnen, dat onder leiding van den heer M. Bijl stond. Het strijkje van den heer Schuurman zorg de voor de muziek en de stemming, die den geheelen avond best was, bleef tot het allerlaatste moment uitstekend Er werd gezellig feest gevild door geheel Go ahead. Deze feestavond heeft geleerd, dat met eenigen goeden wil ook met geringe kos- t-.4 een goed programma gegeven kan worden. Wij hebben ons tenminste best geamuseerd cn gelooven, dat geheel Go ahead met groote voldoening op dezen avond terug kan zien. De Alkm. Pol. Sportvereeniging komt, zoo als men weet. in competitieverband uit in den Ned. Pol. Sportbond. En zij speelt daar met andere clubs een zeer spannende serie wed strijden, getuigen de volgende stand, opge maakt na de laatste wedstrijden Twee dcoden, 8 gewonden. Gisteravond is bij Keulen een bestelauto, waarmede een voetbalelftal, dat j? Grosse Königsdorf had gespeeld, naar Weiden te rugkeerde, met een uit de richting Keulen komenden auto in botsing gekomen. De be- stelatuo kantelde; een der voetballers was op slag dood, een tweede bekwam zoo zware verwondingen, dat hij onderweg naar het ziekenhuis overleed. Verder werden nog 3 personen gewond, van wie een zwaar. Hockey. De Nederlandsche damesploeg speelde gister een hockeywedstrijd tegen Duitschland en won met 32. West- Biljarten. De wedstrijden om het Europeesch kam pioenschap zijn nog niet heelemaal geëin digd, omdat de resultaten zoo waren, dat een beslissingswedstrijd gespeeld moet wor den. Na spannende partijen kwamen Moons en Soussa gelijk uit den strijd met elk 6 gewon nen partijen. De voorloopige eindstand is: 1. en 2. Moons en Soussa (6 gew. partijen); 3. Ga- briëls; 4. Davin; 5. Dommering; 6. v. Vliet; 7. Sweering; 8. joachim. Er werden zeer hooge gemiddelden ge maakt en de series van boven de 100 waren al heel talrijk. Dat alles is een compliment voor het Nederlandsch materiaal, waarop en waarmee gespeeld werd. De mooiste partij van het tournooi was die tusschen Soussa en Gabriëls, welks verloop wij hier uit de Crt. overnemen: Nadat elk twee beurten gehad had, was de stand 9335 voor Gabriëls, en na de derde beurt 117164 in het voordeel van Soussa. Zoo ging het door en Soussa liep voortdu rend uit en toen Soussa eindelijk op 359 stond, had Gabriëls er nog maar 150. Een kanslooze partij dus. Doch toen kreeg Ga briëls het ivoor in goede positie. De 100 kwamen en voort ging het. Toen kwam d 150ste carombole en nog 100 punten scheid den Gabriëls van de 400. Met ijzeren wil en onvermoeid ging Gabriëls verder, alles in het middenvak houdende volgde zijn eerste serie van 200; even later passeerde hij het totaal van Soussa op 359. Twee beurten later brach ten enorm lastige piqué's die slaagden doch op 238 kwam het einde van deze onvergelij- kele serie op een lastigen eenbandstoot Mi nutenlang applaus en toen verhief Soussa zich van zijn zetel. Bij den stand Gabriëls 388Soussa 359. Soussa zette zich terstond aan de taak de nog resteerende 41 carambo les te maken. Hij bleef meester van het terrein en slaagde met klein spel het eerst de 400 te bereiken. Aldus won Soussa de mooiste partij van dit tournooi. Gabriëls Soussa pt. 388 400 brt. 6 6 h.s. 238 129 gem. 64.66 66.66 Wielrennen. In Berlijn werd Zaterdagnacht de z.g. „Nacht van Berlijn" verreden, waarin diver se sterke koppels deelnamen. Wals reed een schitterenden wedstrijd en zorgde voor de zege. Met een gemiddelde van 34 K.M. won het Nederlandsch—Duitsche koppel. De uitslag was: 1. Wals—Rausch 155 p. Op één ronde2. SiegelThierbach 92 p.3. Schön—Debruycker 67 p.; 4. Ehmer—Rieger 38 p.; Op twee ronden: 5. Gebr. Nickel 23 p.; Op acht ronden6. VopelKorsmeyer 88 p. 7. Manthey—Maczinsky 74 p.; Op tien ron den: 8. WolkeVan Bruggenhout 19 p. Haarlem Alkmaar Bluemendaal Leiden Wassenaar 5 5 5 5 2 2 2 1 O 0 3 3 3 2 1 O 0 1 3 1 7 7 5 2 1 Hieruit blijkt, dat behalve Leiden, alle deel nemende clubs nog een kans op het kam pioenschap hebben. Er zijn drie clubs met 3 en een club met 4 verliespunten Nu gelooven we wel, dat Wassenaar geen ernstige con- cunente zal blijken te zijn, en dat vooral Haarlem en Alkmaar tegen elkaar zullen vechten. Daar komt een groote merkwaardigheid bij. Elk der beide clubs moet u-og een keer thuis en twee keer uit spelen er. wel precies tegen dezelfde clubs, n.1.: Haarlem: thuis tegen Wassenaar; uit tegen Bloemendaal en Wassenaar. Alkmaar: thuis tegen Wassenaar; uit tegen B'.oemendaal en Wassenaar. Aan spanning dus geen gebrek! En het blijkt duidelijk, dat e'.ke nog te spelen wed strijd van zeer groot belang is Daarom zou den we de AlkmaarJers willen aanraden, om de resteerende weds'rijden met 100 enthousiasme te spelen en pas als het eind signaal geklonken heeft, op houden te spelen. Alleen dan kan Alkmaar het kampioenschap veroveren en alleen dan kunnen wij straks nog eenige aardige ontmoetingen hier in Alkmaar zien: wedstrijden om het kampioen schap van Nederland vooi den politievoetbal- bond! Zou het kunnen gebeuren? Wij hopen het! het! Sc'h aa tse nr ij d en. De Bussumsche schaatsenüefhebbers zijn, aldus de Tel., al met een beetje vorst tevre den, want zij weten, dat het bestuur van de Gooische Kunst-Schaatsenrijdersclub hierme de heel wat kan uitrichten. Men had Vrijdag de banen 2c.M. onder water doen zetten en derhalve konden deze Zondagochtend na 4Vj graden vorst worden geopend. Meer dan honderd liefhebsters en liefhebbers die telefo nisch hadden geïnformeerd, verschenen met trui en schaats, alsof het ijs niet was wegge weest. De baan was, met uitzondering van een klein gedeelte, goed in orde. Het bestuur liet 's middags vanwege de zon sluiten, doch 's avonds om zeven uur was het ijsvlak weer voldoende aangesterkt. Talrijken hadden de koude getrotseerd om bij maan en booglicht op de schaats aan het zwieren te gaan. De club telt thans 400 leden en het bestuur is van een toeneming van het ledental zoo over tuigd, dat het bij B. en W. een plan heeft in gediend tot verdubbeling van de oppervlakte en tot den bouw van een grooter clubhuis De wereldkampioenschappen schaatsenrij den over alle afstanden hebben voor Neder land geen succes opgeleverd. Heiden, onze wereldrecordhouder, wist als eerste Neder lander pas de 10e plaats te bezetten, terwijl Koops en Dijkstra resp. 16e en 17e waren. Wereldkampioen werd Engenstangen (Noorwegen) met 198.87 punten. Voor Noor wegen was het een beste wedstrijd, want ook de 2e en 3e plaats werden door Noren bezet. werd door de ontwerper, den heer G C. v. d. Bergh uit Utrecht, technisch be stuurslid van het K. N. G. V., gaarne aanvaard. Toen dan ook om 11 uur aan treden werd gecommandeerd deelde den heer v. d. Bergh mede dat het in zijn be doeling lag de oefeningen voor de meis jes en dames zoo te demonstreeren alsof een ieder nog geheel onbekerd was met de oefenstof en beide oefeningen kan leeren om dan op de oefenavonden van hunne vereeniging de puntjes nog eens op de i konden zetten, voor wat betreft afwerking enz. En we moeten direct constateeren dat hij in zijn opzet, on danks de zware oefenstof voor dames, volkomen is geslaagd. Om kwart voor 12 zagen we o.a. de meisjesoefoning door de deelneemsters geheel uitvoeren Toen kwamen de dames aan de beurt, die vooral aar. het aestetische gedeelte een kluif hadden en nog duchtig zullen moe ter oefenen voordat deze oefening vlot loopt. Als hulp had de heer v. d. Berg één zijner dames-leerlingen meegenomen, die steeds ieder onderdeel voorturnde en die zich kenmerkte als een uitsteken de turnster op dit gebied en die voor het slagen van deze demonstratie het hare heeft bijgedragen, terwijl mevr. Kleij- meer uit Alkmaar geheel belangloos de voor deze oefeningen gekozen muziek op de piano uitvoerde. Toer. dan ook de voorzitter der Turnkring om half twee deze demonstratie sloot bracht hij ra- mens alle deelneemsters en deelnemers dank aan den heer v. d Bergh voor het gebodene, terwijl de voorturnster uit Utrecht een souvenir (Waagtoren op marmeren voetstuk) werd aangeboden en mevr. Kleymeer bloemen. Dit eerste onderdeel van het werkprogramma der Turnkring A. en O. kan als volkomen geslaagd genoemd worden. Vermelden wij nog dat genoemde bondsfeesten zul len worden gehouden te Rotterdam en dat thans reeds bekend is dat 1500 meis jes hieraan deelnemen. Onze oudste Alkmaarsche Gymnastiek- vereeniging Kracht en Vlugheid (zij be staat bijna 60 jaar) gaf Zaterdagavond haar jaarlijksche uitvoering in de groote Harmoniezaal. Er was veel belangstel ling vooral van ouders, vrienden en ken nissen der uitvoerenden. Na de vaandelgroet, werd de avond geopend door den voorzitter, den heer Scholtens, die aan alle vrienden van K. en V. een hartelijk welkom toeriep. Voor en tegenspoeden waren er in het afgeloo- pen jaar geweest. De tijdsomstandig heden hadden ledenverlies veroorzaakt. Maar er waren drie nieuwe afdeelingen opgericht n.1. twee afd. voor rhytmische gymnastiek dames en één afd. voor be- wegingsgymnastiek heeren. Een der damesafd. zou na haar bestaan van drie maanden een nummer geven, 't Was o. i. jammer dat spr. moest constateeren dat K. en V. een groot gebrek had aan dona teurs en kunstlievende leden. Dat moet ondanks alles verbeteren. Een vereeni ging, die zoo lang midden in het Alk maarsche turnleven heeft gestaan, moet de noodige steun kunnen vinden. Wij gelooven, dat K. en V, Zaterdag avond weer vele vrienden verworven heeft, want de uitvoering heeft een zeer prettigen indruk gemaakt. Er werd met animo gewerkt, de oefenstof was niet te zwaar en zoowel de uitvoerenden als de toeschouwers hadden plezier in het werk. Na elk nummer' klonk luid ap plaus. Het programma werd ondet leiding van den directeur, den heer D. Boot, vlot afgewerkt. Voor de pauze werkten de jongens en meisjes-afdeelingen met als besluit knotsoefeningen der dames. Na de pauze waren de dames en heeren alleen aan de beurt. Aardige springrietoefeningen van de meisjes der eerste afdeeling opende het programma en later gaven dezelfde meisjes een kabouterdans, die al bijzon der in den smaak viel en dan ook eeniè werd uitgevoerd. De meisjes der tweede afdeeling toonden hur. vaardigheid aan ringen en in halteroefeningen. Een flin ke meisjesgroep derde afdeeling turnde aan de brug (besloten werd met een groep) en gaf goede vrije oefeningen Aardig was de „openbare les" die de directeur gaf met de jongens der eerste afdeeling. Hun oefeningen van de plaats en hun werk aan het paard viel zeer in den smaak. Ook deze besloten hun werk met een groep. Verder nog laagrek van de jongens tweede afdeeling. De dames en heeren waren na de pauze flink op dreef. De heeren gaven een hoogreknummer waarbij ook de directeur mooi werk liet zien. Ook aan de brug en in hun vrije oefeningen ble ken de heeren flink geoefend te hebben. Da dames droegen niet minder tot het succes van den avonbij. Hun oefenin gen waren zeer gracieus, zooals de behen digheidsoefeningen, de knotsoefening (dans), de aesthetische oefening en de dans, die het programma besloot. Op het traditioneele turnbal, dat den avonc besloot en dat onder leiding stond van den heer A. Englander Jr. (deze de monstreerde met zijn partner nog enkele nieuwe dansen) heerschte een uitsteken- de stemming en de „Cheese Town Band" zorgde voor zeer goede rruziek. Bestuur en leden van K en V. kunnen over het succes van den avond tevreden zijn. Kegelen. WEDSTRIJD HAARLEM—ALKMAAR TE SCHAGEN. De Alkmaarsche Kegelaars winnen den Zilveren Kegel. Onder buitengewoon groote belangstelling werd Zondag te Schagen een wedstrijd ge houden tusschen eer, 25-tal kegelaars van den A. K- B. en een 25-tal van den Haarlemschen Kegelbond. Voor dezer, wedstrijd was door een Alkmaarschen kegelvriend een zilveren kegel beschikbaar gesteld en door den heer Igesz. houder van de kegelbanen te Schagen, 2 gouden kegels voor de hoogste gooiers van beiden bonden. Aan spanning heelt het dezen wedstrijd niet ontbroken en tot het einde toe was de uitslag onzeker. Toch mocht l et onze Alkmaarsche kegelaars gelukken, alhoewel slechts met een verschil van 30 hout, beslag te leggen op dezen prachtigen prijs. Daar de banen voor de kegelaars van beide bonden vreema waren, was hier dus met recht sprake van een gelijke strijd. De hoogste gooier voor Haarlem was de heer Breemer, een der oudste Haarlcmsche kege laars met niet minder aan 328 hout, voor Alkmaar de heer R Brugman met 292 hout. Als bijzonderheid moet nog vermeld wor den, dat er niet zooal-, gewoonlijk door iede- ren kegelaar 10 ballen op iedere baan werd gegooid, doch nu 15. wat de strijd nog aan trekkelijker maakte. Er werd gegooid over 3 banen. Hieronder volgt de volledige stand: Alkmaar: J. H. d-ï Haas 282; H. de Haan 224; O. Ouden 244; G. de Wit 261; B Masee 264; J. van Spanje 200; H. du Crocq 259; H. Buys 260; J. Met )r. 246; M. jimmink 262; J. G. Jansen 254; W. Worm 262; W Norde- mann 254; R. Brugman 292; C. de Lange 260; M. C. Tuinman 249; G. A Biaauw 264; C. Balder 239; C. A. Witte 256; M Olie 263; M. Bak 282; J. Eijckholt 247; 1. Boom 291; A. Köllmann 285; Joh. Diepen 280; totaal 6474. Haarlem: A. Terhorst '287; M. v. d. Storm 295; J. C. W de Paus 280; J. B. Weijers 250; H. Denkers 258; G. Renting 244; M. Timmers 262; N. P. Visser 233; L. Dost 284; D. Eelinckhuyzen 243; J v d. Berg 166; J. Lansdorp 265; J. J. Meijer 265; A M. Benraadt 262; G. F. Heidendaal 244; M. H. Süggers 180; L. J. v Leeuwen 266; J. v Rigteren 265; H. Frantzen 269; J. Beeren 304; J. Leenheer 254; Mevr. Heij- dendaal 188; Jac. v. Maris 269; L. Ketel lapper 283; D. Breemer 328. Totaal 6444. x FONDSEN. llFebr, 13 Febr, 14 Febr, 15 Febr. '16 Febr. 17 Febr, Er heerschte Zondagmorgen een on gewone bedrijvigheid in het Gem. turn- lokaal aan de Schoolstraat. Tegen 11 uur vulde het lokaal zich met turnsters en turners en zelfs vele toeschouwers. Het bestuur van de turnkring A. O. had, op verzoek van de bi' haar aange sloten vereenigingen, de ontwerpen van de oefeningen welke moeten worden uit gevoerd op de met Pinksteren te houden bondsfeesten, uitgenoodigd deze voor de vereenigingen te komen demonstreeren daar diverse leidsters en leiders de op schrift ontvangen oefenstof niet geheU konden verwerken. Deze uitnoodiging 5 N. W. S. 1000 1932II 4 'A obl. Nederl. 1000 '17 4 idem 1000 '31 6 O.-Ind. 1000 '22 A 6 idem 100 '23 5)4 idem 1000 '21 D 5 idem 1000 '17 4K idem 1000 '30 II Koloniale Bank Ned. Ind. Hand. Bank Ned. Handel Mij. Cert. v. 1000 Alg. Kunstzijde Unie v. Berkei's Patent Calvé Delft Cert Küchenm. Acc Nederl. Ford Ned. Kabelfabr Philips Gem. Bezit Unilever Anaconda Beth. Steel Cities Service Studebaker U. S. Steel U. S. Leather Cult. Mij. Vorstenl. Handelsver A'dam Javasche Cult. Algem. Explor. Mij. Boeton Redjang Lebong Dordtsche Petr. gew, Koninklijke 1000 Shell Union A'dam Rubber Serbadjadi Holl. Am. lijn Java China Jap. Lijn Ned. Scheepv.» Unie Stoomvaart Mij. Nederland Deli Batavia Tab. Deli Maatij. Oostkust Senembab South. Pacific Union Pacific Prolongatie 'Ex-dividend. }°%6 1U07 97 'H 96S/4 92i%6 g* bal/4 2'/iS 121 -08 128% 19974 71 14u/i6 27/8 2huA« 3| 36 J 2 105 125 106 1,41/, 1541'. 58/:e 60'/s l_9'/4 34% 55 1521/, 1221/, 18iiA« '0Ü1/J6 i0a/s 1967/ie 9'lli 118/ 97 97% 9'<7/8 60 54% 6j 33 6a/8 2»/io 1218/, .0' 1<8% '08% •>/8 l4l3/l6 27/g «/16 287/g -n/16 U6 l'7s 1091/a 154 57/16 60 7, 191/, 348/, 55 56 154S/8 12b 1401/, 187/» 778/, 161 H23/1C 101% 97iVi« 97% 97% 927/g 541/2 6<% 2'/2 18% 2% 1198/, 212 127% 108 7%6 141%, 27/s «V, 287/ifi ■?9/i6 39% D-% Hl 126 15 1148/, 13 P/2 15'8/g 5%o 607, 35 54V, 59 »/j 155»/, 1.6% 761% 1 lon/ifi 1617/s 100 7, 98 'jfVs 971% 97 621/, 57 t2% 62% 30 y, 18 60 -% 105y2 20' 12 V, 10% 6% 1 %ÏG 2%c 38/is 2611/ig -5/l6 36 1691/g 106 D8/, 103 1491/s 4 7 Vlü 58' 18»/, 3 33 54 56 124 13% 167/l6 731/, 1 10.1/10 101 9*1%; 976'% 72Vig *>77% 90v, 91% 57 52 637, 307/8 17% 66 2Vl6 108y2 21- i'5y, 1037/8 613/16 138/. 23/16 37/3 276/ic oi/, 367, I093/, ll>7 125 1-8/, 104 130 148 4l%ï 577/g 18 2»/, 33 58»/, 54 143 122 167» 73 lol!/,, 101% 99)', 97% 96 9l%0 5'Va 5 72 627, 301/, 1'V, 60 2i/i» IO87, 208 126i/s 103i/, 138/, 2%g 3»/, 27'/, „3% 39% 1/5 HO 126 148/, 1067, 1491/2 4% 58»/, 18 52 52'/, 1.9 1391/2 l6»/;6 72 1

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 10