£cuuh w Juw&ouw Spoct Jiedüsza&m Mackt&ecichten SlcuU&loictij. LANGS DE N, H, V. B.-VELDEN, In het Zuiden WIJ HEBBEN GEVOETBALD, WEDSTRIJDENPROGRAMMA VOOR MAANDAG 5 JUNI 1933. (Tweede Pinksterdag). Afdeeling I. Promotiecompetitie 2e klasse. Afdeeling II. Promotiecompetitie 2e klasse. Afdeeling III. Promotiecompetitie 2e klasse. Afdeeling V. K. V. K. V. 2—Groen-Geel 3 (8—0). idende boerderij te behouden. De schuur brandde geheel afbehalve het hooi gingen ook eemge karren verloren. De oorzaak van den brand is onbekend, de schade wordt door verzekering gedekt. Pakhuisbrand te Amsterdam. Ongeveer half zeven gisteravond werd brand ontdekt in het groote pakhuispand Oude Schans 25. Het gelijkstraatsche ge deelte waaruit de rook naar buiten drong, is in gebruik bij Gebrs. Jacobs als opslag plaats van glas, porcelein en aardewerk, verpakt in stroo en kratten. Toen de beman ning van den eerst aanwezigen brandweer wagen den ingang van het perceel forceerde, bleek, dat het in dit ongeveer tien meter breede gebouw flink brandde. De derde ver- dieping was vol aardewerk, porcelein en glas van de firma Jacobs. Daarboven was de opslagplaats van huiden van de tirm« Du veen en op de vijfde verdieping was kurk opgeslagen van de firma Schoenitzer. Het gebouw is in twee deelen verdeeld, een rechts en een links, die ieder een toegang heb ben. maar ook van binnen met elkaar in verbinding staan. In het rechtsche gedeelte, dat meest" brandde, had de brandweer spoe dig vasten voet en zij was binnen niet al te langen tijd meester van het terrein. Met zuur stofmaskers gewapend zijn eenige brand- op de hoogte te stellen van den inwendigen wachts den rook gaan trotseeren om zich toestand. Inmiddels was ook aan den zij muur een gat gemaakt, waardoor met een paar stralen water werd gespoten op de brandende kratten. Tenslotte heeft de brand weer een z.g. water-kanon voor den ingang opgesteld en deze krachtige waterstraal beeft wel het lot bezegeld van het vuur. HET TELEGRAM VAN DE KONINGIN AAN ROOSEVELT. Aan de koningin is namens den Algem. Nederl. Vrouwen Vredebond erkentelijkheid betuigd voor haar antwoord op den omroep van president Roosevelt. In verband met de woorden, waarin het antwoord was vervat, werd de hoop uitgesproken, dat H. M. te allen tijde zal kunnen toepassen het „Weder staat den Booze niet, maar overwint het kwa de door het goede". NIEUW VERBOD VOOR MILITAIREN. Het Volk meldt: Bij ministerieele beschik king is bepaald, dat het aan militairen ter zeemacht is verboden, zich te verzekeren bij de Centrale Arbeiders-Verzekerings- en De- positobank. Deze verbodsbepaling heeft betrekking op reeds gesloten of nog te sluiten verzekerin gen. De eerste moeten premievrij worden ge maakt. ACTIE IN DE SIGARENINDUSTRIE. Op het congres van de Nederlandsche Fe deratie van Sigarenmakers en Tabaksbewer kers, gehouden op 26 en 27 Mei te Amster dam, heeft de aangekondigde loonsverlaging een punt van bespreking uitgemaakt. Na een inleiding van den voorzitter der Federatie, den heer C. Wolff, volgde uitvoe rige discussie, waarna een motie, welke op aandrang van het congres nog aan een spoed-referendum zal worden onderworpen, werd aangenomen. In deze motie wordt be treurd, dat door de besturen der drie zuster organisaties de geëischte loonsverlaging voor de sigarenmakers is aanvaard en zij zich bereid hebben verklaard, naast de aan vaarding van de verslechting der sociale be palingen, voor het vaste personeel een loons verlaging van 4 pet. te accepteeren. De motie constateert verder, dat de loonsverlaging door niets wordt gemotiveerd en door de ar beiders niet is te dragen, terwijl aan het fede ratiebestuur opdracht wordt gegeven, om te pogen te verhinderen, dat de loonsverlaging wordt doorgevoerd. HET KANO-ONGELUK OP HET IJSSELMEER. Het stoffelijk overschot van den hetr Scheen uit Lochem, een der kanovaarders die sedert Zaterdag 20 Mei vermist werden, is bij Kampen aangespoeld. EEN MERKWAARDIGE DIEFSTAL. Vlooien ontvreemd. De exploitant van het vlooientheater op het voor jaarsfeest in den Dierentuin te Den Haag heeft aangifte gedaan van diefstal van 3 rijtuigjes, bespannen respectievelijk met 2, 2 en 1 vloo, gepleegd uit zijn theater. TEGEN POLITIEKE UNIFORMEN EN INSIGNES. De Nederlandsche vereeniging van Vrou- wenbelangen en gelijk Staatsburgerschap heeft een dringend verzoek gericht tot den minister-president om te willen bevorderen, dat zoo spoedig mogelijk het dragen van politieke uniformen en insignes in het openbaar in Nederland verboden zal zijn. VERKEERSONGEVALLEN. Plotseling den weg overgestoken. Te Utrecht is een zesjarig jongetje, dat plotseling op den Tolsteegsingel de straat wilde oversteken, door een auto gegrepen. De chauffeur heeft nog getracht door het omgooien van zijn stuur een aanrijding te voorkomen, maar het was al te laat. In zijn auto heeft hij het knaapje naar het zieken huis vervoerd, waar het intusschen is over leden. Aan de gevolgen overleden. De 50-jarige heer Poud-majoor, die Za terdagmiddag op den rijksweg bij Bussum door een auto is overreden, is in cie Majella- stichting aan zijn verwondingen overleden. BOUWVAKARBEIDERS IN STAKING. Te Veenendaal hebben Maandagmorgen op advies van de hoofdbesturen van den Algem. en Chr. Bouwvakarbeidersbond, de bouw vakarbeiders het werk neergelegd. Zij eischen vier vacantiedagen in de maand Augustus -een loon van 56 cent per uur, hier wordt 55 cent uitbetaald en evenals op andere plaatsen, elke week, een z.g. va- cantiebon van 99 cent, die voor eventueele feestdagen kan worden ingewisseld. Ongeveer zestig bouwvakarbeiders zijn bij dit conflict betrokken. KORTE BERICHTEN. De eerste motorreddingboot van de N.Z.H.R.M., de „Barend van Spreekens", heeft Zaterdag bij IJmuiden een geslaagden proeftocht gemaakt. De te water lating ge schiedt op een onderstel van rupsbanden. De politie te Haarlem heeft nog drie steenzetters gearresteerd, die werklozen steun hebben getrokken, terwijl zij niet werk loos waren. Zaterdag kreeg een 64-jarige landbou wer Verkoelen te Heerlerheide zoo'n ernsti- gen trap van zijn paard tegen het hoofd, dat hij spoedig daarna is overleden. In Amsterdam dreigt een tekort van eenige millioenen op de loopende begrooting. Van der heer Polak, wethouder van finan ciën, worden ingrijpende voorstellen ver wacht, waarover hij ♦hans onderhandelingen voert met zijn fractie (s. d. a. p.) en de or ganisaties van modern georganiseerd ge- meentepersoneel. Op 14 Juni zal prinses Juliana de brug tusschen Geldermalsen en Buren over de Linge officieel openen. Gisteren is de monteur Klumpers uit Neede bij het autogeen lasschen in de vleeschwarenfabriek van de firma Welling Borculo van een trap gevallen. De jongeman, die 1$ jaar oud is, was op slag dood. ALGEMEENE NEDERLANDSCHE ZUIVELBOND. Inkrimping van den veestapel en beperking margarineproductie. De Algemeene Nederlandsche Zuivel- bond (F.N.Z.) heeft gister een drukbe zochte vergadering gehouden. De voor zitter, dr. F. E. Posthuma, opende de bij eenkomst met een beschouwing over de „Inkrimping van den Veestapel". Het schijnt spr. toe, dat bij de be schouwingen over het wenschelijke of noodzakelijke van de inkrimping van den veestapel niet lang behoeft te wor den stilgestaan. Vrij algemeen wordt wel erkend, dat het wenschelijk is den vee stapel in te krimpen. De groote vraag, waarom het dan daarna gaat draaien is deze: Moet die in krimping door dwang worden verkregen dr.n wel moeten er dusdanige maatrege len worden genomen, dat de boeren tot een vrijwillige inkrimping overgaan? Als wij over het wenschelijke van de inkrimping van den veestapel spreken, dan is het wel goed, zegt spr., dat wij ook een oogenblik stilstaan bij de oor zaken van deze wenschelijkheid. Ver schillende buitenlandsche regeeringen hebben den invoer van zuivc^ en melk producten gecontingenteerd of zullen daar dezer dagen toe overgaan. Daar naast heffen met name Duitschland, Frankrijk en verschillende andere lan den zeer hooge invoerrechten. Al deze maatregelen en de overvloedige gras oogsten der laatste jaren hebben een overvoerde zuivelmarkt, maar ook een sterk overvoerde vee- en vleeschmarkt tengevolge. Een andere oorzaak is de dalende koopkracht onzer bevolking. Het is twijfelachtig of voor onze boter de concurrentie tegen Australië en N.- Zeeland op verder afgelegen plaatsen wel ooit mogelijk zal zijn en voor onze kaas moet aan een vergrooting van het afzetgebied een degelijke voorbereiding voorafgegaan en deze neemt tijd. Het gevolg van een en ander is dat wij steeds meer op de binnenlandsche markt zullen zijn aangewezen en met name geldt dit voor de boter. Op die binnenlandsche markt ontmoet de boter een concurrent in den vorm van de margarine. Door spr. werden van beide producten het verbruik en de uit voer nader bekeken. De consumptie van de boter daalde van 1921 tot 1929, al was deze daling niet groot. De consumptie van de mar garine steeg aanmerkelijk. De oorzaak is, dat hooge boterprijzen een groot margarine-verbruik geven en omgekeerd. De daling van de export-mogelijkheid voor boter is veel fataler dan de daling van die voor margarine. Wordt namelijk m eenig land terzake van den invoer van boter een belemmerende maatregel genomen, dan wordt de boter daardoor onherroepelijk getroffen. Neemt dit zelfde land denzelfden maatregel ten aanzien van margarine, dan kan de margarinefabricage naar dat land ver plaatst worden. Toen de export-mogelijkheid van boter zoo geweldig daalde, heeft de crisis- zuivehvet de oplossing gezocht in een menggebod van boter en margarine. Het afzetgebied van de boter was dus niet meer in een bepaald land, maar in de margarinefabrieken. Boter werd grond stof voor de margarine. Het is duidelijk, dat onze tegenwoor dige hooge boter- en margarineprijzen moeten leiden tot een steeds lagere con sumptie van boter, ook nog daarom, om dat de consument thans in elke K.G. margarine 0.4 K.G. boter ontvangt, ter wijl de prijzen dezer beide producten zich nog steeds verhouden als 2 3. Blijft nu onze export nog verder dalen en willen wij toch voor onze boter een loonenden prijs hebben, dan kunnen wij twee wegen op, zegt spr. De eerste weg is: veel minder boter aanbieden in het binnenland, doch dan vergt het niet veel rekenkunst om uit te rekenen, dat wij ongeever 2/3 van onzen veestapel zullen moeten afslachten. Wij kunnen echter ook een anderen weg op. Die is, het verbruik van marga- rane in het binnenland contingenteeren. Beide wegen werden door spr. aan een nadere beschouwing onderworpen. Voor spr. staat vast, dat als het enkel gaat over de vraag: gedwongen vee- afslachten of de margarine-productie beperken en het menggebod intrekken, dan antwoordt hij zonder eenige aarze ling: de margarineproductie beperken en het menggebod intrekken. Echter omtrent een vrijwillige inkrim ping van den veestapel bestaat geen ver schil van meening. Tenslotte zette spr. nog uiteen, dat ver nietiging van een groot gedeelte van den veestapel beteekent kapitaalvernietiging op groote schaal. Door een geforceerde afslachting van den veestapel worden veel grootere en veel wijder vertakte in- dustrieele en handelsbelangen geschaad, dan door een beperking van de marga rineproductie voor het binnenland. Voorts deelde de voorzitter mede, dat het overleg tusschen de vertegenwoor digers der centrale landbouworganisa ties en het dagelijksch bestuur van den F. N. Z. tot de volgende gemeenschap pelijke conclusies heeft geleid, we'ke ter kennis van den minister van econo mische zaken en arbeid zullen worden gebracht: 1. Het is in verband met het huidige botervraagstuk noodzakelijk, dat de afzet van margarine in het bin nenland beperkt wordt ter geheele of gedeeltelijke vervanging van het meng gebod, teneinde het binnenlandsche ver bruik van boter als zoodanig zooveel mogelijk te bevorderen. 2o. Vrijwillige inkrimping van den veestapel door middel van het stellen der mogelijkheid om het overtollige vee uit de markt te nemen is noodzakelijk. Tegelijkertijd dienen maatregelen ge nomen te worden om uitbreiding van den ingekrompen veestapel te voor komen. De secretaris deed vervolgens een aan tal mededeelingen, o m. over de werking van de crisis-zuivelwet. De jaarverslagen, die daarna in be handeling kwamen, werden goedge keurd. De rekening van den penning meester sloot aan inkomsten en uit gaven met een bedrag van 163.530 en had een batig saldo van 2515. Voetbal. Eindelijk dan is in het „Oosten" ook de bes lissin gr gevallen. Hoewel deze afdeeling zeer klein zes clubs is, heeft het vrij lang geduurd, alvorens men den kampioen kon complimenteeren. De beslissingswedstrijd Andijk I—West- Frisia III, die gespeeld zou worden op het terrein van „Hoogkarspel", leverde slechts één doelpunt op en dit enkele luttele doel punt, viel Andijk I ten deel, waardoor de Andijkers het kampioenschap van hun af deeling behaalden en dus eveneens naar den K.N.V.B. zullen promoveeren. Op werkelijk hoog peil stond de ontmoeting niet, de zenu wen speelden, met het oog op de belangrijk heid, nogal eens parten en er kon slechts eenmaal worden gescoord, juist voldoende, om een beslissing aan de beslissing te bren gen. Het zat de Enkhuizenaren enkele ma len niet mee. Wij zullen ook de Andijkers onze felicita tie niet onthouden, opdat het hun in den grooten „Koninklijken".goed moge gaan! Voor de kampioenscompetitie had West- zaan I bezoek van Succes I en verloor nog onverdiend met. 4—6. Aanvankelijk zag het er geducht naar uit dat de Zaankanters de eerste winstpunten zouden binnen halen Reeds hadden zij, na een o—1 achterstand, een nuttigen 3—1 voorsprong behaald, toen de Wieringers het spel totaal forceerden en ■ten slotte .Ben stand gelijk maakten. Steeds weer opnieuw probeerden de Westzaners een voorsprong te behalen, doch in het schieten was men thans niet bijzonder gelukkig, ter wijl de verdediging der gasten, nog veel, door te veel toepassing van lichaamskracht, uit den weg ruimde. De Wes'zaners moeyen dan ook ten slotte het loodje leggen. Uit het feit, dat de Succesesrs voor rust 11 maal en nar ust 7 maal een vrijen schop tegen zich kregen, laat wel eenigszins zien, hoe een achterstand in een overwinning werd gefor ceerd. De stand is thans: Alkm. Boys 1 2 2 0 0 12—4 4 Succes I 2 10 1 9—8 2 Westzaan 1 2 0 0 2 5—14 0 Andijk nog den onbelangrijken competie-uitslag W.F.C. IVMonnikendam I, waarbij dé Wormerveerder met 10 aan het langste eind trokken. Ziezoo, dat feest is weer achter den rug. Met een krakende body en over-gevoelige spieren zijn wij vanmorgen achter de schrijf tafel gaan zitten, om althans een klein ver haaltje te schrijven over een wedstrijd, dien de krantenmenschen gisteravond speelden tegen hun buren, de menschen van Langro. De paar actieve spelers, de drie tribunisten en de lui, die wel eens een voetbal gezien hadden, hebben zich met veel enthousiasme in den strijd begeven tegen de jongens van het Landbouwcrediet. De papieren stonden voor ons niet gunstig, vandaar dat wij be slag gelegd hadden op Ajax-shirts (met een handleiding voor de bewassching)Toen stonden wij in eens weer boven pari! Doch onmiddelijk na aftrap daalde de koers weer. Wij kregen geen kans en hadden op dat oogenblik nog rlechts één doel: te trachten, dat onze tegenstanders niet in de dubbele cij fers kwamen. Gelukkig bleek onze verdediging vasthou dend en aangezien de Langro-voorhoede de monstreerde, hoe men niet moet schieten, ble ven doelpunten uit. En zelfs konden wij een paar aanvalletjes opzetten, maar het bleek, dat ook het vijandelijke doel hermetisch ge sloten was. Er zal zoo ongeveer een half uur gespeeld zijn, toen een langdurige scrimmage voor ons doel het eerste doelpunt opleverde. On middellijk togen wij echter op net andere doel af, waar onze midvoor bij een botsing een te pijnlijken val op den grond deed en uit de arena verdween. Die tegenslag belette echter niet, dat vlak voor de rust een gekke bal den keper verraste, zoodat wij met gelijken stand gingen tea-en! Lagas, onze buffetchef, had voor uitsteken de thee gezorgd en al spoedig kon de tweede helft beginnen. Nu waren de krantenmen schen beter in hun spel en deze tweede helft bracht ons weldra eer. tweede doelpunt, dank zij een schot van een eleende kracht. Talrijke pogingen werden van weerskanten nog gedaan, om verandering in dezen stand te brengen, maar dat gebeurde niet. Onze eerste wedstrijd werd meteen een overwinning! Scheidsrechter van Oeffeit floot met veel enthousiasme en bleek onomkoopbaar! Na afloop hebben wij bij Ben thee gedron ken, of liever iets. dat dezelfde kleur had. En daar hebben wij de supportsters van Langro het clublied hooren zingen, terwijl wij in de gauwigheid een revanchewedstrijd in elkaar gezet hebben met als prijs Maar dat zullen wij na afloop wel ontdek ken! Kampioenschap van Nederland. Go-aheadStormvogels PSVVelocitas HFC—Blauw-Wit Promotiecompetitie 3e klasse. HollandiaOWO UW—DOS, Zondag 4 Juni. Beverwijk—Purmersteijn, terr. Alcm. Victrix. Promotiecompetitie 4e klasse. SDZ—Ahrend's VC Promotiecompetitie reserve 2e klasse. RCH 2-AFC 2 West-Frisia— HVV, vier uur. SCHHengelo (Zondag 4 Juni) Afdeeling IV. Promotiecompetitie 2e klasse. Middelburg—VW HeroJuliana Ie klasse. Be QuickAlcides Promotiecompetitie 2e klasse. FVC—Friesland (Sportkroniek). Korfbal. Zondag 28 Mei speelde K.V. 2 voor de 2e ronde van den „Zilveren molen" tegen Groen Geel III (Worverveer) en plaatste zich door een 8O-overwinning in de finale. Het begin ging vrij gelijk op met K V. iets in de meerderheid. Voorloopig bleven doel punten echter uit, hoewel vooral voor den KV- aanval enkele mooie kansen verloren gingen. Na ongeveer 20 minuten nam K.V. door een goed schot de leiding, terwijl kort voor het einde der eerste helft de stand op 2—0 werd gebracht. Na de rust was KV overwegend sterker en Groen Geel werd geheel overspeeld. Regel matig scoorde KV dan ook en voerde gelei delijk den stand op tot 3O. ARRONDISSEMENTSRECHTBANK TE ALKMAAR. Meervoudige strafkamer. Zitting van Dinsdag 30 Mei. Uitspraken Dinsdag 23 Mei. Cornelis E., chauffeur-machinist, Wieringen Hooger beroep vonnis overtreding art. 22 Motor- en Rijwielwet 25 boete of 25 dagen hechtenis. Rieko de R., arbeider Barsingerhorn, Po ging tot oplichting van het steuncommité Vrijgesproken. Verdediger Mr. de Groot. Willem C., caféhouder en expediteur, Bak- kum, gem. Castricum. Hooger beroep vonnis overtreding art. 22 motor- en rijwielwet. 25 boete of 25 dagen hechtenis. Verdediger mr. de Groot. Nicolaas Gr., chauffeur, Helder, als vo ren 25 boete of 25 dagen, vonnis bevestigd Adrianus R., havenarbeider, Breda (thans gedetineerd) diefstal gepl. in een volksloge ment te Helder, 6 maanden gev. Jan V., arbeider Enkhuizen (in voorarrest) zedenmisdr. ar.t. 249 wetb. v. strafrecht 3 jaar gevangenisstraf. Eisch 2 jaar. Jacobus Johannes v. d. K., caféhouder Alkmaar, zedenmisdrijf art. 250 bis wetb. van strafrecht, 6 maanden gev. voorwaarde lijk met 3 proefjaren. ALKMAARSCHE EXPORTVEILING. ALKMAAR, 29 Mei 1933. Op de heden gehouden veiling werd betaald voor: Aard beien per 100 doos 10—50; Andijvie per 100 stuks 1.508.50; Asperges per 100 bos 1535; Bloemkool le s. per 100 stuks 12—19, 2e s. 8—10; Kropsla per 100 stuks I 0.502.60; Komkommers per 100 stuks 4—13; Prei per 100 bos 2.405.60; Postelein per bakje 22—37 cent; Rabarber per 100 bos 1.50—5; Raapstelen per 100 bos 0.50—0.80; Ra dijs per 100 bos 1.80—3.80; Selderie per 1Ö0 bos 4.406.90; Spinazie per gr bak 0.22—1.36; Snijboonen p. 100 pond 32; Dubbele spercieboonen per 100 pond 3740; Tomaten per 100 pond 13 16; Uien per 100 K.G. 2.40—4.40; Wortelen per 100 bos 5—12. AMSTERDAMSCHE AARDAPPEL PRIJZEN. AMSTERDAM, 30 Mei 1933. Op de he den gehouden aardappelenmarkt waren de prijzen als volgt: Zeeuwsche bonten 1.40 2; Zeeuwsche blauwen 1.40—2; Beve landers 1.101.25; Friesche Redstar 1.60—1.90, alles per H.L.; Malta 89 cent per K.G.; Springmalta 15—16 cent per K.G.; Italiaansche eigenheimers 1314 ct per K.G. Aanvoer: 1 lading, zijnde 500 H.L. PURMEREND, 30 Mei 1933. Op de he den gehouden weekmarkt waren aanvoer en pjrijzen als volgt: 22 stapels Fabriekskaas 22 en 30 stapels Boerenkaas 25, per 50 K.G. In totaal 52 stapels wegende 83000 K.G. Handel stug 2489 K.G. Boter 1.45—1.60. Vee. 620 Runderen, w.o. 280 vette, 54—58 cent per K.G., handel stug; 315 Melk- en Geldekoeien 80—180, handel stug; 25 Stieren; 52 Paarden 70—160, handel (Niet officieel) 5de klasse, 10de iyst Trekking van Dinsdag 30 Mei 19« Hnp<;e prijzen 3 400— 12667 12790 200— 1175 3246 6647 7728 19540 NXb— 1239 2117 4126 7073 88Rn oie 13987 14258 15242 97®1 13378 Prezen van f 70 322 819 1366 1673 2131 2761 3549 4670 5578 6425 6929 381 979 1411 1710 2159 2764 3813 4860 5737 6429 6973 7376 7652 8373 8392 8882 8920 9453 9499 9912 10034 10474 10617 10982 11046 11590 11738 12226 12291 12580 12646 13104 13116 13175 13272 14083 14131 15234 15246 15905 15955 16299 16334 16916 17187 17849 17927 18368 18436 19256 19272 20193 20445 1 10 225 231 526 528 690 748 894 915 1224 1236 1409 1558 1727 1737 2158 2171 2458 2516 2737 2755 2940 2962 3059 3075 3226 3277 3442 3452 3626 3665 3880 3901 4189 4203 4445 4474 4713 4731 5033 5048 5238 5241 5372 5413 5758 5770 5924 5932 6141 6157 6266 6280 6419 6441 6674 6675 7005 7045 7178 7200 7410 7420 7620 7682 7983 8014 8333 8357 8585 8601 8762 8840 9086 9096 9248 9284 9702 9738 9936 9941 10128 10131 10353 10483 10553 10742 10750 10909 10911 11109 11159 11316 11338 11617 11648 11807 11835 12042 12094 12290 12335 12526 12541 12867 12882 13046 13106 13457 13488 13676 13688 13892 13979 14118 14134 14326 14335 14472 14522 14746 14775 14891 14899 15039 15047 15166 15167 15333 15334 15491 15515 15651 15681 15958 15960 16244 16258 464 1124 1457 1821 2306 2783 3826 4942 5883 6504 6975 7676 8396 8945 9533 540 1134 1472 20C 5 2535 3121 3962 5039 5991 6526 7067 7915 8582 8998 9571 672 1149 1514 2052 2592 3142 4036 5071 6006 6534 7069 7939 8633 9026 9655 713 1298 1577 2058 2599 3220 4109 5193 6106 6553 7083 8060 8710 9095 «739 761 1309 1580 2064 2673 3403 4267 0207 6337 6741 7142 8138 8733 77J 131] 163! 3531 4281 5251 640f 692J 7204 8170 8842 9342 12316 12415 12421 Sa 12753 1276a „J 13428 125 ig 13054 2999 15610 16144 16863 29 236 567 804 976 1265 1643 1806 2230 2596 2757 2992 3076 3291 3492 3674 3904 4228 4505 4808 5076 5256 5467 5797 5933 6165 6312 6447 6681 7050 7208 7438 7685 8038 8448 8641 8854 9124 9308 9758 9979 Nieten 59 251 597 806 1040 1307 1656 1930 23G9 2633 2799 2993 3122 3346 3500 3761 3960 4243 4534 4870 5105 5264 5512 5824 5938 6189 6313 6465 6736 7055 7264 7471 7700 8200 8463 8645 8858 9130 l'3C£ 77 265 601 817 1048 1312 1657 1969 2358 2657 2842 2999 3145 3381 3501 '733 8383 4258 4539 4880 5107 5279 5565 5829 5954 6197 6323 6518 6793 7062 7318 7536 7747 8211 8474 8654 8861 9202 3377 9867 6332 131 315 605 846 1142 1346 1691 2007 2364 2659 2851 3036 3183 3416 3548 3795 4068 4374 4562 4902 5137 5282 5584 5869 5956 6220 6375 6524 6914 7095 7358 7572 7858 8232 8486 8708 8958 9209 9423 9904 159 350 643 885 1154 1365 1706 2020 2369 2669 2895 3046 3200 3418 3584 3847 4073 4400 4668 4913 5172 5287 5624 5878 6067 6224 6361 6610 194 503 679 886 1178 1373 1715 2155 2427 2736 2915 3058 3205 3436 3601 3865 4120 4424 4701 5018 5201 5342 56!1 5909 6092 6245 6403 6941 7177 7393 7601 7943 7147 7372 7584 7884 8253 8558 8744 8991 9213 9550 9678 991S 9931 8563 8700 9035 9219 9981 9987 10052 1007» ff»7< 13669 16492 16498 16502 16507 lb516 lbOM 16584 16588 16620 16630 16686 16737 167 16766 16804 16808 16869 10913 1691a 1W 16992 17021 17040 17054 17060 17086 17 17192 17241 17269 17280 17286 17289 1' 17373 17408 17429 17437 17474 17545 1 17565 17581 17583 17673 17751 17755 1 17852 17854 17887 17926 17929 17972 13l8j 18031 18047 18051 18067 18110 18114 1 18210 18230 18256 18268 18312 18322 18355 18402 18425 18476 18510 18616 18660 18676 18682 18791 18843 18881 18947 18981 19014 19026 19057 19087 19403 19115 19137 19144 19222 19258 19385 19461 19499 19510 19536 19564 19622 19675 19690 19710 19791 19300 19328 201a5 19852 19855 19964 20005 20033 200-8 20527 20284 20298 20338 20343 20391 20407 20553 20560 20665 20667 20753 2076a 2070 20869 20900 20910 20938 20959 ontbreetf: Verbeteringen 5e kl. 9e HJst- ^199 m- 4747 m. 70- m. - 4769ƒ7- f ,0._; z. 10189; 18420 m. 70— m. z- lsw 9459 m. f 70- m. z. 9459. stug; 162 Vette kalveren 53 A 3 del stug; 517 Nuchtere ka'veren,^^ 2g0 "i? Si 6-7Ï5, «Vs Vette varkens, voor de slacht 2V 7 K.G., handel matig; 60 Magere J3 18, handel stug; 292 Biggen^ handei handel stug: 361 Schapen J 7 - stug; 1019 Lammeren f 4—J 2$, vlug; 00 Bokken; Kipeieren 55 ceflf- Eencleieren 1.40; Piepkuikens ,.l0ejerefl a BROEK OP LANGENDIJK. Langendijker Groentenveihng- 27.^ Tomaten: A 29.10-/ 30, B/ f l7 3O, f 30.10, C 27.20-/ 2828, CC^ 27000 K.G. Rabarber <>.50, Scho®^ K.G.; 9000 K.G. Aardappelen. f muizen 7.109.90, Dn -^ ailes P 9.90 en Kleine 7.70-/ 8-W' 3 '°NOORDSCHARWOUpE, jJ50O 7000 K.G. Rabarber 0.e50 en Q po0re Kroten f 0.60 alles per 100 draaid.

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 10