Aqmda JBrnueuland Jkouincïaal 'ïlieuws LUXE VERHUUR ^Rechtszaken Jieck Sxhoot JJidschcifteti Ernstig ongeluk te Bergen. lüeec&eticht JAC. MET RUIME WAGENS BILLIJKE TARIEVEN AUTOMOBIELBEDRIJF N.V. TEL. 572—873 ALKMAAR Stad en Omgeving Vrachtauto verwondt een vijftal kinderen, waarvan een zeer ernstig. een vrouw onder een autobus. Bioscopen. Cinema Americain, tot en met Donderdag eiken avond half 8, hoofdnummer Polli het circusmeisje (circusdrama)extra-nummer Stan Laurel en Oliver Hardy. Toegang boven 14 jaar. Beide Pinksterdagen van 2 uur n.m. at doorloopende voorstellingen. A. B. T., tot en met Donderdag eiken avond half 8, hoofdnummer Verborgen goud •(ses.), hoofdrol Tom Mix. i Beide Pinksterdagen van 2 uur n.m. af doorloopende voorstellingen. Victoria-theater tot en met Donderdag el fen avond half 8, hoofdnummer Het verbo den paradijs (rom.), hoofdrol Dolores del 'Rio. Toegang boven 14 jaar. Beide Pinksterdagen van 2 uur af door loopende voorstellingen. Bioscoop Harmonie, tot en met Woensdag, telkens half 8, hoofdnummer Ich und die Kaiserin (operette), hoofdrollen Lilian Har- vey, Conrad Veidt. Toegang voor alle leeftij den. Zondag en Maandag van 2 uur n.m. af doorloopende voorstellingen. Woensdag 2.30 uur matinee. Donderdag avond half 8 hoofdnummer Das Lied einer Nacht (rom.), hoofdrol Jan Kiepura. Toe gang voor alle leeftijden. Stedelijk Museum, ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Za terdags van 9 tot 1 uur; Zondags gesloten Zondag 4 Juni. Eerste Pinksterdag. 35 uur, Muziektuin, concert St. Caecilia. Maartdag 5 Juni. w (Tweede Pinksterdag). V.m. 810 uur, Muziektuin, Ochtendcon- cert Alcmaria Victrix. 2 uur, Muziektuin, Concours Bond van chr. zang- en oratoriumvereenigingen in Ne derland. Woensdag 7 Juni. 8 uur, café Central, ledenvergadering Volksonderwijs. BEVEILIGING VOOR ONBEWAAKTE OVERWEGEN. In café Centraal te Schiedam heeft Donder dag de heer H. C. Teunissen een door hem bedacht automatisch werkend electrisch vei ligheidssignaal voor onbewaakte overwegen gedemonstreerd. De heer Teunissen maakt bij zijn vinding gebruik van sleepcontacten. Naast de rech ter rail zou dan een contact komen te liggen waarover het contact dat aan de locomotief ijs bevestigd sleept. Dit contact is 1000 m. voor den overweg aangebracht. Zoodra het contact is tot stand gekomen begint een lamp op den rijweg te branden. Dit kan een pen dellamp zijn, een flikkerlicht of een eenvou dig stoplicht. Tegelijkertijd gaat er een groene lamp branden die langs den spoor weg is aangebracht, zoodat de machinist ziet dat het waarschuwingslicht voor den rijweg brandt. Zoolane dit licht niet aan is brandt langs den spoorweg een rood licht Onmid del lijk voorbij den overleg ligt wederom een contact, dat zoodra de machine is gepac- seerd, het roode licht voor den rijweg en het groene licht langs de spoorbaan dooft en een rood licht langs deze baan doet ontbran den. De heer Teunissen heeft er met zijn vin ding rekening mee gehouden dat ze ook ge- toruikt zal kunnen worden op enkel-spoor banen niet alleen, maar ook bij bet gebruik van tender-locomotieven, die zoowel voor als achteruit rijden Daartoe zou hij links en rechts van den locomotief een sleepcontact willen aanbrengen, welke contacten auto matisch al naar -Ie machine vooruit dan wel achteruit rijdt woiden neergelaten. BENZINELAMP UIT ELKAAR GESPRONGEN. Hedenmorgen is den 17-jarigen schippers knecht B. Molenaar, in dienst bij den schip per H. de Bruin, een ernstig ongeluk overko men. Op de Noord, onder de gemeente Al- 'blasserdam, zou hij een benzinelamp aanste ken om den motorkap van het schip te ver warmen Hierbij is de lamp plotseling uit elkaar gesprongen. De knecht geraakte in brand en sprong in de rivier. Spoedig toege schoten hulp slaagde erin hem op het droge te brengen, hij bleek zeer ernstige brandwon den aan hoofd en armen te hebben bekomen. Na voorloopig te zijn behandeld, is hij naar zijn woonplaats Noordeloos overgebracht. tf NEDERLANDER VOOR DE ENGELSCHE RECHTBANK. Veroordeeld tot 20 boete. De rechtbank te Cambridge veroordeelde den Nederlandschen automobilist Th. M. V. S. uit Amsterdam tot 20 boete en vergoe ding van 5 voor de kosten van het geding wegens roekeloos rijden. De heer V. S. was eenige dagen geleden in botsing gekomen met een motorrijwiel, tengevolge waarvan de berijder werd gedood. NOORDSCHARWOUDE. "De werkzaamheden aan de vernieu wing van de Mosselenbrug zijn reeds begonnen. De vroeger door de beeren Feller en Blom bewoonde perceelen zijn reeds gedeeltelijk met den grond gelijk gemaakt. Autotocht Ouden van Dagen. Vrijdagavond vergaderde in „Concor- dia alhier, de commissie voor den auto tocht van Ouden van Dagen van Oud karspel en Noordscharwoude. Na eenige zeer aangename besprekingen besloot men evenals eenige jaren geleden «ween autotocht te organiseeren en wel op Woensdag 14 Juni as De commissie zal <je volgende week nogmaals vergaderen, om oe zaken verder te regelen. De tocht zal Haarleqj en oinstreken. De com missie bestaat uit personen uit alle deelen der burgerij en mag zich in de volle mede werking van velen verheugen. Reeds stelden vele auto-bezitters hun wagen voor het sym pathieke doel beschikbaar. Met deze bereid willigheid alleen zal de tocht echter niet kunnen doorgaan en er zal door de commis sieleden met een lijst door de beide gemeen ten worden geloopen en de medewerking der burgerij zal worden ingeroepen. Zonder twijfel zullen velen aan de ver wezenlijking van het mooie doel willen mede werken, zoodat den oudjes een onvergete lijke dag wordt bereid. WINKEL. "Tot machinist aan de Coöp. Stoom- zuivelfabriek „West-Frisia" te Lutje winkel is in de plaats van den heer L. van Wijk benoemd de heer A. Kupe- rus te Almkerk. SCHERMERHORN. Donderdagavond 1 Juni vergaderde de raad dezer gemeente. Afwezig was de heer Broersen. Als eenig punt op de agenda prijkte „Ingevolge ingekomen schrijven een voorstel tot het niet verkoopen van het land arbeidersplaatsje van den heer H. G. Jonk De raad begaf zich na opening in comité ter bespreking van het ingekomen schrijven. Na heropening bracht de voorzitter in stemming niet tot den verkoop over te gaan, welk voorstel z- h- s- werd aangenomen, aan gezien thans aan de verplichtingen tot be taling is voldaan. Nog werd de heer B. Meindersma aan gewezen als gemachtigde van de gemeente voor de verkiezingen van het Hoogheem raadschap Noordh. Noorderkwartier, waarna de vergadering werd gesloten BROEK OP LANGENDIJK. "Door de gezamenlijke landarbeiders bonden is wederom een bespreking ge houden met de patroonsvereeniging om tot overeenstemming te geraken betref fende de loonen in den tuinbouw Na langdurige bespreking werd over een gekomen, dat de patroons-vereeni- ging aan hare leden zal adviseeren voor de 3 zomermaanden een loon uit te kee- ren van niet minder dan 3 per dag of 18 per week of zoo men wil, aangeno men werk. Arbeidstijd van 's morgens 5 tot 's avonds 6 uur. Eveneens zal ver zocht worden in verband met de heer- schende werkloosheid zoo min mogelijk overuren te laten verrichten daar er werkkrachten voldoende zijn. "Vrijdagmorgen waren voor het eerst boswortelen ter markt aangevoerd, wel ke gemiddeld 5.50 per 100 bos opbrach ten. UITGEEST. Dinsdag herdacht het echtpaar C. van den Kommer—Steltenpohl den dag dat het voor 50 jaar in het huwelijk werd vereenigd. De heer van den Kommer die een zeer goede bekende is, hij is alreeds meer dan 20 jaar regent van het Ned. herv. weeshuis en 24 jaar ouderling en notabel dier kerk, mocht dien dag met zijne echtgenoote veel bewijzen van belangstelling en medeleven ontvangen. Des avonds bracht het fanfarecorps Onder linge Oefening hem een serenade. Naar wij vernemen zullen de leerlingen van de openb. lagere school alhier op 15 Juni a.s. hun jaarlijksch schoolreisje hebben. Het doel is per autobus naar den Haag en Sche- veningen te gaan. Wanneer het weer zijn on misbare medewerking zal verleenen, belooft het een zeer prettig uitstapje voor de kinde ren te worden. LANGENDIJK. "Men deelt ons uit betrouwbare bron mede, dat van de zijde van den Christe- lijkeu Boeren- en Tuindersbond ernstige stappen bij den minister zijn gedaan om te komen tot een uitkeering aan de tuinbouwers, zooals die volgens de Tuinbouwsteunwet 1932 was bedoeld, n.1. een toeslag tot de richtprijzen waren bereikt. Men verzekerde ons, dat nog niet alle hoop voor een nadere uitkee ring moet worden opgeheven. Voor taf van tuinders zou dit een uitkomst zijn. EGMOND AAN ZEE. "Vrijdagavond is alhier een voorbe spreking gehouden om te komen tot oprichting van een Oud-kath. voetval- vereeniging- Een 6-tal leden gaven zich reeds op. Het ligt in de bedoeling om een ge deelte van de z.g. Broekakk.rs, in Eg- mond-Binnen gelegen, als terrein te gebruiken. EGMOND AAN DEN HOEF. Wij vernemen dat de brievenbesteller de heer W. Fray, die gedurende ruim 15 jaren lief en leed bij de menschen bracht, onze gemeente gaat verlaten. Hij is met ingang van 16 Juni als be steller aangesteld te Oosterblokker. BERGEN. De Coöperatieve Boerenleenbank W. A hield Donderdagavond in gebouw „St. Jan" haar jaarlijksche algemeene vergadering, onder voorzitterschap van haren directeui. den heer H. Kager. Hierna kwam in behandeling de rekening en balans over 1932. Door den accountant der bank, den heer Keesom te Alkmaar, die ter vergadering aanwezig was, werd een en ander uitvoerig toegelicht. Aan de balans per 31 December 1932 ontleenen wij het navolgende: De inhoud der kas bedroeg 19423.16. De ban kwas te poed wegens uitstaande voorschotten 108688.09 en in loopende rekening 16333.47. Bij de Noorderbank te Alkmaar was gedeponeerd 34061.78. Het effectenbezit vertegenwoordigde een waarde van 44766.86. De bank was schuldig aan de Spaarkas 223000,03 en wegens sog te betalen rente 0.90. Wegens onzekere vorderingen onder actief geboekt is onder het passief of de schulden opgenomen 370.20. De reserve bedroeg op 1 Januari 1932 2022,52, terwijl over 1932 een winst werd gemaakt van 569.95, totale reserve 2592.47, waartegenover echter onder het actief is opgenomen wegens effectenkoers verschillen 2087,89 en nog te vorderen rente 601.16. In den loop van 1932 werd aan nieuwe voorschotten verstrekt een bedrag van f 42300 en aan voorsdiotten terugontvan gen 9801. In loopende rekening werd uitgegeven aan del eden 15037.15 en terugontvangen 20672.23. Aan spaargelden met bijgeschreven inte- rest werd in 1932 ontvangen 141749.66 en terubetaald 173136.20. Het totaal der ingelegde spaorgelden bedroeg op 31 De cember 223000.03. Nadat een paar vragen door den voorzit ter beantwoord waren, werd de rekening en balans onveranderd door de vergadering goedgekeurd. De heer H. Kager en N. Smit, die perio diek moesten aftreden respectievelijk als lid van het bestuur en van den raad van toe zicht, werden herbenoemd. De rentevoet werd vastgesteld als volgt: voor voorschotten en loopende rekeningen op 5 voor spaargelden van de leden 3% en voor inleggers-niet-leden 2 3/4 In de commissie voor het nazien der reke ning en balans over 1933 werden gekozen de heere D. Dekker, J. van der Steen en H. J. Leijen. Een concept-huishoudelijk reglement, ont worpen en voorgelezen door dep heer Kees- om, werd zonder wijzigingen door de verga dering vastgesteld. Na gehouden rondvraag, welke niets op leverde en een slotwoord van den voorzitter werd de vergadering te ongeveer half tien gesloten. HOORN. De visscherij van bot en schol uit het IJselmeer heeft niet veel succes. Door 15 vaartuigen werd aangevoerd 247 pond bot en 172 pond schol. CASTRICUM. Gister werd het feit herdacht dat de R. K. Jongensschool 12K jaar bestond. Tegelijkertijd herdacht de heer v. Wes ten, hoofd en mej. Kuiper, onderwijze res, den dag dat zij een gelijk tijdvak aan die school alszoodanig werkzaam waren. AKERSLOOT. De tentoonstelling van handwerken, ge maakt door de dames- en meisjeskrans, als mede de verloting daarvan ten bate der Ned. Herv. kerk mocht zich in groote belangstel ling verheugen. Daar er nog eenige attrac ties aan verbonden waren waarvan druk ge bruik werd gemaakt, zullen de financiëele uitkomsten wel een gunstig resultaat hebben opgeleverd. EGMONDBINNEN. "Tot controleurs voor het saneerings- plan bloembollenbedrijf werd aangewe zen de heer W. Wittebrood voor Egmond aan den Hoef, de heèr C. Baltus voor Egmondbinnen. Alhier zijn 142 bloem- bollenbedrijven en nog 15 bedrijven van aardig wat werk valt te doen. Donder- elders wonenden, zoodat hiervoor nog dag zijn de controleurs met hun werk aangevangen en 6 Juni moet alles ge reed zijn. WERVERSHOOF. De gemeente-veldwachter A. Schellevis, alhier behaalde op de gehouden politiehon den-keuring van den dienstbond te Bergen met zijn politiehond „Max" het hoogste aan tal punten, waardoor het dier het brevet ont ving van gediplomeerde politie-surveillance- en verdedidingshond. R. HEYNE IN HOOGER BEROEP. De accountant R. Heyne, die Donderdag door de rechtbank te 's-Gravenhage wegens beleediging van den oud-minister van justitie is veroordeeld tot veertien dagen gevangenis straf, heeft tegen dit vonnis hooger beroep aangeteekend. EXAMENS RIJKSKWEEKSCHOOL. Aan de Rijkskweekschool te Alkmaar zijn gister geslaagd voor het onderwij zersexamen de heeren A. van Ooyen te Alkmaar, A. Dokter te Den Helder, D. Eecen, H. Bos en C. B. Termaat te Alk maar en J. Bouman te Benningbroek. Afgewezen geen. UITGEEST. Dinsdag herdacht pastoor J. C. van der Loos alhier den dag dat hij voor 12 jaar werd benoemd tot pastoor dezer parochie Gedurende dit 1214-jarig pastoraat is er veel in de parochie geschied. Wij wijzen op de uitbreiding en vernieuwing der scholen en naar den bouw van het Jacohshuis, ter wijl ook het kerkgebouw en omgeving zeer verfraaid werden. Naar wij vernemen zullen ook thans weder in het kerkgebouw een tweetal gebrandschilderde ramen worden aangebracht. PREDIKBEURTEN. Zondag 4 Juni. Kapelkerk, 10 uur, ds. Warners. 's Avonds 6 uur, ds. Roobol van Egmond aan Zee in de Groote Kerk. UIT DE OMGEVING. SCHOORL, 10.30 uur, ds. Boeke. 2e Pinksterdag. GROET, 9 uur, vroegdienst, ds. Boeke. Wederom is zooals bij het begin van elk seizoen het eerste nummer van de Bergen- sche Bad-, Duin- en Boschbode verschenen en de redacteur, de heer D. A. Klomp, komt al dadelijk met een buitengewoon goed num mer voor den dag. Niet minder dan vier 'bladen telt dit kloe ke, goed verzorgde nummer, dat er ook ty pografisch uitstekend uitziet. Wederom roept de redacteur de gasten van Bergen en Bergen aan Zee het welkom toe en spreekt hij de gunstigste verwachtingen voor het komende seizoen uit, waarna hij een uitvoerig overzicht geeft van alles wat het dorp en de badplaats weer geriefelijker en aangenamer gemaakt heeft. Ook de secreta ris van V. V. V., de heer Judell, spreekt o>p de van hem bekende humoristische wijze weer een vermanend en opwekkend woord en de journalist Santcroos vertelt, dat men Ber- genaar kan zijn en toch óók Amsterdammer. De pensionlijst wijst reeds een respectabel aantal gasten aan. Wij wenschen den redacteur en zijn blad ook dit jaar weer het succes dat hem toekomt. Op den hoek van de dr. van Peltlaan en de Oldenburglaan te Bergen heeft gistermid dag te ruim vier uur een ernstig auto-ongeluk plaats gehad. De bestuurder van den zand- auto, de 18-jarige zoon van den heer B., al daar, komende uit de Oldenburglaan, wilde de linksche bocht nemen. Plotseling bemerk te hij onder het sturen, dat het stuur in den linkerstand totaal vastliep. De wagen reed daardoor geheel naar links. Daar liepen eenige kinderen aan den kant van den weg. Helaas, de wagen greep de vier kinderen en verwondde ze allen. Een ervan, het 7-jarig dochtertje van den heer Verburgt uit Bergen, werd zelfs zeer zwaar gewond en moest per auto naar het ziekenhuis in Alkmaar worden vervoerd. Waarschijnlijk door een schok veroorzaakt door een oneffenheid in den weg, geraakte het stuur van den auto weer los, sloeg nu naar recht over, waar het weer vastklemde. De wagen zwenkte over den weg, greep in den anderen berm weer een kind, aat ge wond werd, en vloog vervolgens dwars door de haag van den tuin van het pension Mi- chels. In dezen tuin zat een 3-jarig meisje te spelen. Ook dat kind werd nog geraakt, ter wijl het tuinameublement een kleine ruïne werd. Toen pas kwam de wagen tot stilstand. Dr. Blok uit Bergen werd onmiddellijk gewaarschuwd en was spoedig ter plaatse. Inmiddels was ook de ziekenauto van de Kennemer Autogarage uit Alkmaar gearri veerd en deze bracht het zwaar gewonde meisje van den heer V. naar het Stadszie kenhuis te Alkmaar, waar men een schedel basis fractuur constateerde. De overige kin deren waren er gelukkig vrij goed afgeko men, al klaagde het kindje uit het pension Michels over pijn in hoofd en rug. Deze kleine had wonden aan armen en beenen. Een der anderen was een pensiongastje van het pension Immortelle, een meisje van den heer Ds. Mak uit Medan (N.O.I.). Burgemeester van Reenen en de politiechef Vermeulen, die beiden onmiddellijk gewaar schuwd waren, stelden direct een onderzoek in. De wagen werd in beslag genomen en de chauffeur moest verhoord worden. Na het verhoor werd de bestuurder weer vrijgelaten. Volgens een ooggetuige moet de auto, een oud Fordje, met een flinke snelheid hebben gereden. Op de plaats van het ongeval is het zeer ruim en werd een wringspoor waarge nomen van 13 M. lengte. De getroffen meisjes, het 10-jarig dochter tje van den heer Verburgt, Lindenlaan te Bergen, de 13-jarige Guusje Kaan, de 11- jarige Rie Visser, het 6-jarig dochtertje van ds. Mak en een 10-jarig dochtertje van den heer van Everdingen, waren allen leerlingen van de chr. school aan de Dr. van Peltlaan en keerden juist van de handwerkles naar huis. De meisjes Kaan en Visser waren per rij wiel, doch begaven zich op de berm van den weg omdat zij gevaar voor den auto duchtten die shimmy-nèigingen vertoonde. Tegenover het hek van het kerkje werden ze door den auto gegrepen. Het rijwiel van Gerie Visser werd vernield en hoewel de auto over het meisje heen ging, bekwam zij slechts eenige blessuren, aangezien ze juist tusschen de wielen van den auto terecht was gekomen. Het dochtertje van ds. Mak, dat naast Rietje Verburgt liep, is er wonder goed afge komen. Het meisje van den heer van Ever- dingen, dat het eerst werd aangereden, be kwam een dikke arm. Rietje Verburgt bleek er ernstig aan toe te zijn. Zij bekwam een schedelfractuur en brak een rib. De auto moet wel een snellen gang hebben gehad, of er moet iets aan de reminrichtiiïg gehaperd hebben, aangezien, na het ongeval aan de linkerzijde van den weg, de auto aan rechterzijde nog een afsluiting van het naar waarnemingen, verricht in deTm* van 3 Juni m°r?«n Medegedeeld door het Kon. Nederi w Instituut te De Bildt 6t Hoogste barometerstand 7713' Stockholm. te Laagste barometerstand 733.0 mu Reykjavik. m- te Verwachting, geldig tot den avond van 4 Zwakke tot matige Oostelijke tot j lijke wind; helder tot licht bewolkt Td€' warm weer. dr°o? Weeroverzicht. De wending ten goede in het weer ma»u verderen voortgang. De hooge druk oosten nam nog in beteekenis toe terwin^ depressie in het Westen in diepte 'afnam iu halve in Bretagne en om de IaZh?' heerscht thans overal stralend zom.fr,, 241 alleen in het oostelijke oSSSS" 2 Randstaten en Polen waait nor «wl polaire wind uit het noorden Voorat- Frankrijk en West-Duitschland wer(f w veel warmer en steeg de temperatuur aller wege tot ver boven normaal. Een strookvor- mig gebied van zwaren regen ligt van Z ingang van het Kanaal over de Iersche zee De stabiele toestand van het weer geeft voor de volgende dagen het vooruitzicht op warm en zonnig zomerweer. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In Zomertijd). Juni. Hoog water dat. 4 5 6 7 v m. 0.10 1.12 2.06 2.54 Eaag water vm. n.m. 845 931 9.48 10.29 1045 H.23 11.37 dat. 4 5 6 nam. 0.44 1.41 2.34 3.23 HOOG- EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. (In Zomertijd), JunL Hoog water vm. 0.07 1.09 2.03 2.51 nam 0.41 1.38 2.31 3.20 Eaag water v.m. 833 9.36 10.33 11.25 n.m. 9.19 10.17 11.11 11.59 PINKSTEREN. DE ALKMAARSCHE COURANT ZAL MAANDAG 5 JUNI (2en PINK STERDAG) NIET VERSCHIJNEN. DE DIRECTIE. pension Michels en een haag, benevens eenige tuinmeubelen vernielde. Naar wij heden vernemen bracht Rietje Verburgt in het ziekenhuis een rustige nacht door. Haar toestand is evenwel nog ernstig. •«•.U.i SPREEKUUR WETHOUDERS. De wethouders zullen de volgende week hun spreekuur ten stadhuize houden op Woensdag, op het gewone uur. NOODLOTTIG AUTO-ONGEVAL, Gistermiddag, circa kwart over vijven, ge' beurde aan de beruchte wegkruising te Stol-j pervlotbrug een verschrikkelijk auto-ongevai.j De heer L. S. uit Schagen, op zijn motorfietSi komende uit de richting Callantsoog, wera, op de wegkruising gegrepen door een luxe auto, komende uit de richting _den Helder» welke een gang had van pl m. 70 a 80 K M. De heer S. werd ongeveer 50 meter uitge sleurd. Vreeselijk verminkt werd hij opgeno men, het linkerbeen was zoo goed als afge reden, terwijl hij aan het hoofd eenige vlo den bekwam. Na ongeveer 20 minuten ov leed het slachtoffer. De auto, waarin geze twee heeren en vier dames werd bestu door den heer Dorhout Mees uit Groning De auto werd in beslag genomen en pro verbaal is opgemaakt. AUTO IN DE SLOOT. Om 2 uur in den nacht van Dins ag op Woensdag werd de politie te e door die te Alkmaar gewaarschuwd u een automobilist een auto in de - langs den Berger weg tusschen o brug en den ouden tol met bra., lichten had zien liggen. ld Direct werd een onderzoek in& of misschien ook iemand °ndei*ae of in de sloot lag, hetgeen goluKK het geval was. Het bleek dat d van den betrekkelijk hoogen dij* sloot was terecht gekomen en beheerd was achtergebleven. Vermoedelijk is de autorijder', wagen had geleend, na het °"g 0igen- van door gegaan. De auto is aratie- den dag gelicht en naar een t y inrichting gebracht. Woensdagmiddag reed de heer eeg van N. Niedorp met zijn auto Wjfl. trouwpartij van 26 personen, rioog* kelderbrug aan de Langereis woud. oua. de lag4 Even over de oude trambaan vr0uW«J ,u4ngereis gekomen reden naaj óf- mej S. en P. per fiets, die op su den heer Groot flink naar rechts ur

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 2