Athletiek. EEN REVANCHE BERGER—JONATH. DE STADION WIELERBAAN. Belangrijke sprint- en stayer» wedstrijden. NOG GEEN TOEGEZEGDE STEUN ONTVANGEN. Den heer Weitkamp, lid der Tweede K^.mer, heeft tot den minister van economische zaken de volgend* vragen gericht: 1. Is het den minister bekend, dat vele landbouwers te Smilde en Westerwolde, wier aardappeloogst in het jaar 1932 voor het grootste deel door het water is bedorven, nog niets van den steun, waar op het antwoord, dat ondergeteekende op een desbetreffende vraag dato 18 Febr. 1933 van Zijn Excellentie mocht ontvangen, doelde, hebben ontvangen? 2. Zoo ja, wil dan de minister bevor deren, dat de betrokken landbouwers, die voor het meerendee! in groote gelde lijke moeilijkheden verkeeren, zoo spoe dig mogelijk geholpen worden? DE MOORD AAN SL AO TE NUTH. De molenaar Wevers thans ook overleden. Gisteravond is de molenaar Wevers, die Zondag j.1. bij den moordaanslag te Nuth zeer ernstig gewond werd, in het St. Jozefs ziekenhuis te Heerlen overleden. 1 WERKLOOSHEIDSVERZEKERING EN ARBEIDSBEMIDDELING. De directeur van den rijksdienst der Werkloosheidsverzekering en arbeidsbe- mideling deelt mede, dat de werkloos heid onder de 608.000 leden van inge 'volge het werkloosheidsbesluit 1917 ge subsidieerde vereenigingen in de week van 5 tot en met 10 Juni 1933 heeft be dragen 25 zij is in vergelijking met 'de week 22 t/m. 27 Mei slechts met een gedeelte van een procent gedaald. Het aantal verzekerden, die de geheele week werkloos waren, daalde van 123 400 tot 120.400; het aantal verzekerden, die een gedeelte van de week werkloos waren, daalde van 27.100 tot 25.700. Bij 1060 organen dei openbare ar beidsbemiddeling stonden ingeschreven op Zaterdag 10 Juni 1933 in totaal 308.781 werkzoekenden, waaronder 295.792 mannen. In totaal waren werk loos 274.194 personen, waaronder 265 "30 mannen. Op Zaterdag 27 Mei 1933 be droeg het totale aantal ingeschreven werkzoekenden bij hetzelfde aantal or ganen der openbare arbeidsbemiddeling 319.937. Hiervan waren werkloos 292 718 per sonen, waaronder 283.724 mannin. Het aantal ingeschreven werkzoekenden is derhalve van 27 Mei tot 10 Juni J.1. ver minderd met 11.156, het aantal werkloo zen met 18.524. GEEN CUMULATIE. Onlangs overleed de heer J. C. Schuil- werve, burgemeester en secretaris der ge meente Kortgeve (Noord-Brabant). Dezer dagen is tot burgemeester benoemd #de heer B* J. van Oeveren, thans gemeente-secretaris van Bruinisse. Maandagavond kwam aan de orde de benoeming van een secretaris. B. en W. hadden een aanbeveling opgemaakt, waarop de nieuw-benoemde burgemeester niet Voorkwam. Bij stemming werd benoemd de heer A. Schuit, thans tijdelijk gemeente secretaris. De meerderheid wenschte dus de cumulatie niet. De heer Schuit werd ook be noemd tot ambtenaar van den burgerlijken stand. De gemeenteraad van Kruinlnger heeit in een dergelijk geval dezelfde houding aange nomen. BRITSCHE KRUISER OP BEZOEK. De Britsche kruiser „York'' zal van den 7den tot den 14den Juli een niet-officieel be zoek aan Amsterdam brengen. DE WAAL WAST STERK. Tengevolge van de zware regens van de laatste weken is de rivier de Waal de laatste dagen sterk gewassen. Voor den tijd van het jaar is de stand buitengewoon hoog. Het laagste gedeelte van de Waalkade te Ntimegen is blank komen te staan, maar het verkeer kan gewoon voortgang vinden. Ern stiger zijn evenwel de gevolgen voor de be zitters van hooilanden op de uitwaarden in de buurt van genoemde stad. Over groote uit gestrektheden zijn de uitwaarden onder ge- loopen en het reeds gemaaide en op hoopen gezette hooi is afgedreven, terwijl het gras dat nog niet gemaaid was, ernstig geleden heeft door het slip Voor veevoeder is het daardoor ongeschikt geworden, zegt het H.bld. Op de nog droog gebleven gedeelten werkt men thans met man en macht om te redden wat er nog te redden valt. oor velen is echter het hooge water een groote schade post geworden. De tegen Dinsdagavond te Beuningen aan gekondigde verkooping van hooigras is af gelast. COMMIS.SIE VOOR LOONEN IN OVERHEIDSDIENST. Bij beschikking van den minister van bin- nenlandsche zaken is ingesteld een commis sie, belast met het vaststellen van normen, welke ook met het oog op de huidige bijzon dere tijdsomstandigheden door het centraal bureau behooren te worden aangelegd bij de beoordeeling van de bezoldiging (in ruimsten zin genomen) van het personeel in dienst van provinciën, gemeenten, waterschappen e a DE TWENTSCHE TEXTIEL INDUSTRIE. Verdere loonsverlaging. De directie der Twentsche Stoombleekerij te Goor heeft medegedeeld, dat zij voorne mens is, verandering te brengen in de extra betaling van hen, die in ploegen werken. Verder heeft zij een aantal arbeidsters voor de keuze gesteld óf te worden ontslagen, óf te blijven werken tegen een loon van 10.50 per week. Op verzoek van de besturen der drie sa menwerkende organisaties is de termijn voor antwoord een week opgeschort. Verder heb ben de besturen een bespreking aangevraagd. De firma Blijdestein Co., te Enschede, heelt voor de arbeiders, werkzaam in de spinnerij-afdeelingen een loonsverlaging van 10 pCt. afgekondigd. Voor de tien-getouwen- WeVe-r#t^11 j9onsver'aging aangekondigd van 5 pCt. De dne samenwerkende arbeiders organisaties hebben een bespreking met de directie aangevraagd. MERKWAARDIG ONGELUK. De hevige regenval van de laatste aagen heeft in verschillende deelen der gemmite Lonneker tal van weiden geheel of gedeelte- ijk onder water gezet en in vele tuintjes en landerijen schade teweeggebracht Bijna had het overvloedige water een men- schenleven gekost. Bij het vliegveld, nabij d«n Lonnekerberg, waar het water door mid del van een duiker onder een weg wordt af* gevoerd, viel een 12-jarige jongen in het wa ter. Hij werd door het riool geperst en werd aan den anderen kant van den weg uit de sloot gehaald. Merkwaardiger wijs had hij geen letsel gekregen. HEVIGE VECHTPARTIJ TUSSCHEN FAMILIELEDEN. Gisterenavond heeft een ernstige vechtpartij te Breda plaats gehad tus- schen twee mannen, belde van D. ge naamd. Bij deze vechtpartij een fami- lieveete werd uitgevochten werd van messen gebruik gemaakt. Een der mannen werd ernstig aan den bovenarm gewond, een ander werd geraakt en met hevig bloedverlies moest hij naar het ziekenhuis worden overgebracht. De andere man werd licht gewond en kon worden aangehouden. ZICHZELF MET PETROLEUM OVERGOTEN EN IN BRAND GESTOKEN. De man is overleden. De 60-jarige B uit de Tuinstraat te Breda, die zich gisteren in een vlaag van waanzin met petroleum had over goten en daarna in brand had gestoken, is in het ziekenhuis aan de bekomen verwondingen overleden. BRANDEN. Boerderij afgebrand. Door onbekende oorzaak is brand uitge broken in de boerderij van den landbouwer v. W., te Beugen. Het vuur greep zeer snel om zich heen, zoodat de boerderij spoedig in vlammen stond gehuld. De boerderij brandde tot den grond toe af. Oude menseden moesten in allerijl vluchten. Dinsdag is, vermoedelijk door een defect aan den schoorsteen, brand ontstaan in de woning van het hoogbejaarde echtpaar A. van Bergen aan den Kweldam te Beuningen Door den feilen wind duurde het niet lang of 't geheele huis stond in lidher laaie, zoo dat de bewoners, waarvan de man invalide is, ijlings de vlucht moesten nemen, zonder ieis te kunnen redden. Het huis brandde tot den grond toe af Het huis was niet ver zekerd. Te Enschedé In den afgeloopen nacht is brand ontstaan in het perceel Waldeckstraat 9 te Enschede, bewoond door de weduwe Scholtens. Toen de brand werd ontdekt, stond het huis reeds in lichterlaaie. De bewoonster werd wakker doordat zij bemerkte, dat haar bed in brand stond. Bij haar poging het huis te verlaten viel zij bewusteloos neer, doch een der com mensaals slaagde erin haar door het raam in veiligheid te brengen. De brandweer had moeite om de naastgelegen confectiezaak te behouden. Het huis van de weduwe Scholtens brandde totaal uit. De naastgelegen woning is voor een deel uitgebrand en bekwam groote waterschade. Een gedeelte van den inboedel, toebehoorende aan de commen saals, was niet verzekerd. Niets kon worden gered. Pakhuis uitgebrand. Hedenmorgen ontstond door onbekende oorzaak brand in het pakhuis van den heer van Stekelenburg, gelegen aan den Bossche straatweg te Aarle-Rixtel, waarin boter be nevens de cadeaux welke bij dit artikel wor den gegeven, zooals speelgoed, meubelen en matten enz., waren opgeslagen. Het pakhuis brandde geheel uit. De brand weer moest de muren omver halen. Verzeke ring dekt de schade. KORTE BERICHTEN. De scheepswerf Zeeland te Hansweert met bijbehoorende erven enz. is in het open baar verkocht voor f 1000 aan den aan nemer van der Straaten aldaar. Geslaagd voor gemeente-administratie de heer J. Bouwman te Middenbeemster. De boottrein, in aansluiting op het mailschip „Dempo", hetwelk hedenmorgen te Marseille zal aankomen, zal morgenochtend te 6.58 uur te Roosendaal arriveeren. Heden wordt in het American-hotel te Amsterdam de vierde jaarvergadering van de Protestantsche Christelijke Reclasseerings- Vereeniging gehouden. De Tweede Kamer is bijeengeroepen te gen Dinsdag 4 Juli, te één uur. Aan de orde zal zijn regeling van werkzaamheden. Gister is te Utrecht het congres gehou den van de Alg. Ned. vereeniging Het Groene Kruis. Als vertegenwoordiger van den minis ter van sociale zajjen was aanwezig mr. L. Lietaert Peerbolte. Qemewtecadett LIMMEIL De Raad kwam Dinsdagavond half 9 in openbare zitting bijeen. Afwezig de heer Kieft. ln«?e'romeij stukken. Van den minister van financiën bericht, dat de gemeente van 15 Mei tot 31 December voor een bedrag van f 581 in aanmerking komt voor de werkver schaffing. Idem dat de kosten voor de cursus voor werkloozen welke geleid wordt door de oa- troonnaatscommissie, voor subsidie in aan merking komt voor 48.75. De vergoeding voor uitkeering aan de r.k. jongensschool werd bepaald op 3218 55 en f 3294.06 voor de meisjesschool. Van het Burg. Armbestuur was bericht ontvangen dat men met de 1000 toelage er niet kon komen. B. en W. zeiden, dat sinds Mei de kasmiddelen zijn uitgeput en dat zij een crediet vragen naar behoefte te regelen. Het B. A. komt voor gevallen te staan die men niet kan voorzien Werd goedgekeurd. Een verzoek was ingekomen vail het B. A. om den secretaris-penningmeester die een jaarwedde van 100 geniet, te vefhoogen tot 150. B. en W. stelden voor te vernoogen tot 150 zoolang de huidige toestand duurt. Goedgekeurd. Van den A. N. W. B was een verzoek ont vangen om met het 50-jarig bestaan een bij drage te mogen ontvangen. B en W. waren dankbaar voor wat de bond heeft verricht, doch de financiëele toestand laat geefl feest gave toe. Aldus besloten. Als stemgerechtigde voor het hoogheem raadschap werd aangewezen de burgemees ter. Een verzoek van bewoners van den Hooge- weg (een gedeelte waar veel nieuwe huizen verrijzen) om beharding en het aanbrengen van lichtpunten, werd toegestaan en de uit voering aan B. en W. opgedragen. Een verzoek van bewoners van Disseldörp om asfalteering van den weg van de r.k. kerk tot de kaasfabriek, werd afgewezen, vanwege de kosten. Niettemin zullen B. en W met voorstellen komen als de financiën het toela ten. Van C. Groot Wzn. was een verzoek ont vangen om de verordening te wijzigen en hem vei gunning te verleener. voor den verkoop van sterken drank in het klein in zijn café aan den Rijksstraatweg bij de Voort. De voorzitter stelde, na eenige discussie, vast, dat de verordening gewijzigd moet worden, wil men aan het verzoek voldoen en dat kan niet dan eenmaal om de 5 jaar. Be sloten om adressant in dien geest te berich ten. Daarna kwam aan de orde wijziging be grooting 1932. De dienst sloot met een klein batig saldo en de af- en overschrijvingen werden goed gekeurd. Eveneens werd goedgekeurd de wijziging begrooting 1933 met toevoeging van een nieuwen post „ontvangsten aanleg* van nieu we rijksstraatweg". Een voorstel om van J. Al aan den Wester- weg een strookje grond aan te koopen voor wegverbreeding, welke een bedrag van 68 vorderde, werd goedgekeurd. Bij de rondvraag wees de heer Dekker er op dat de mededeeling van den voorzitter, in de vorige raadsvergadering geuit dat er door de gemeente een 7000 voor werkverschaf fing was uitgegeven, onjuist tfas. Er was 5100 uitgegeven door de organisaties. De voorzitter zeide van „niet door", doch „in" de gemeente. Wethouder Pepping vroeg hoe de burge meester dacht over de vernieling bij de kaas- fabriek „Hollandia". Het was meer dan er gerlijk, hoe de jeugd daar huis hield Men brak het Stet bijna af en gooide de steenen in het water. De voorzitter had nog Zondagavond de jeugd weggejaagd, dcch het is moeilijk. Wethouder Pepping vroeg toezicht van Krom (wegwerker), dan is het uit. De heer Kuijs war er tegen, dat Krom er heen ging. Waarvoor, vroeg snr., hebben we de politie? Als we zien wat de veldwachter verdient (jaarwedde en emolemcwven), kan hii er wel wat voor doen De voorzitter zelde toe te zullen zien wat er aan valt te doen. HDe heeren Adrichen en wethouder Pepping vonden het toezicht onvoldoende. Daarna sluiting. Tzavinciaai Hieuws BERGEN. Door den burgemeester is tot tijdelijk dienaar van politie aangesteld de heer K. Boltjes te Enschede. HEILOO. Dinsdag was het op Kapel, tijdens de groote bedevaart van Utrecht, een janboel van je welste, schrijft onze correspondent. Hoewel slechts een ijswagen toestemming heeft van B. en W. waren er maar liefst vier. Twee „lammen" vroegen het medelijden der pelgrims. Een brutale verkooper van bananen e.d. viel de bedevaartgangers lastig. Een brutale harmonicaspeler en zijn hulp dron gen op voor de kleine poort en maakten het de bezoekers in de café's lastig. Een tele foontje door den heer Ruiter naar het raad huis om de politie kreeg tot bescheid: de politie is niet thuis. Blijkbaar bleef de politie den geheelen dag afwezig, want er kwam niemand. Door de E.N.R.C. is aan de werklooze abonne's voor radiodistributie de helft der kosten gereduceerd. Een beslissing waar de werkloozen dankbaar voor zijn. CASTRICUM Naar wij vernemen is door Ged. Staten van Noordholland goedgekeurd het besluit van den Raad dezer gemeente, waarbij als tijdelijk gebouw waarin de centrale openbare school zal zijn gevestigd wordt aangewezen het gebouw in de Dorpsstraat, waarin voor heen gevestigd was de openbare lagere school no. 1. BEVERWIJK. Installatie Burgemeester. Namens het uitvoerend comité bij mon de van notaris mr. A. Moens heeft de burge rij Dinsdag haar nieuwe magistraat mr. Scholtens een plechtige ontvangst bereid. Aan het station werd de nieuwe burger vader verwelkomd waarna per rijtuig naar het raadhuis gereden werd. Hier is gelegen heid gegeven met den nieuwen burgemeester die vergezeld was van zijn echtgenoote, na der kennis te maken. Ouder gewoonte werden over en weer toe spraken gehouden waarbij wederkeerig de beste wenschen uitgesproken zijn. Des avonds was er receptie gevolgd door eene ommegang per rijtuig door de plaats. De dag werd besloten met een concert ge geven door de Bevefwijksche Harmoniekapel op het Stationsplein. GORRESPONDENTIE. fb. de V. Jz. te St. Pancras. Uw uitvoe rig ingezonden stuk behandelt onderwer pen, me reéds meermalen ter sprake zijn ge bracht op protest-meetings en vergaderingen van tuinders, waarvan wij in den loop van het laatste tiental maanden herhaaldelijk verslag hebben gemaakt. Wij meenen daar om aan Uwe beschouwingen geen plaats te kunnen Inruimen en raden U aan zé in uwe organisatie en in de tuinbouwpers de aan dacht op het door U naar voren gebrachte gevestigd te doen houden. DE RAMP IN BENKOELEN. De slachtoffers. Men heeft thans in de residentie en in Ben- kollen de volgende becijfering van het aantal slachtoffers van de aardbeviilgsramp. In -Ie marga Soekan zijn 29 dooden en 19 zwaar gewonden, in de doeioen Bawang en in de marga Liwa zijn 8 dooden en in de marga Kembahang 27 dooden. Het aantal gewon den in de marga Liwa bedraagt omstreeks 150. Omtrent medische hulp in de marga Liwa is niets bekend. In Kroë is de schade niet ernstig. Ten aanzien van Liwa ontbreken bizonderheden. De geruchten houden aan voornamelijk, dat steenen huizen zouden zijn ingestort. AMSTERDAMSCHE VEEMARKT. AMSTERDAM, 28 Juni 1933. Op de he den gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 468 vette kalveren le kw. 3440 cent, 2e kw. 2632 cent, 3e kw. 20 24 cent per K.G., levend gewicht; 53 Nuch tere kalveren 36; 305 Varkens, vleeschvarkens 90110 K G., 3940 cent, zware varkens 3738 cent, vette varkens 33 —35 cent per K O., slachtgewicht. Er waren 6 wagons geslachte runderen aangevoerd. Overzicht: Vette kalveren aanvoer zeer groot, lustelooze handel en prijzen gelijk Maandag. Nuchtere kalveren geringe aan voer, handel vlug en prijzen iets beter. Var kens zeer geringe aanvoer, vooral van vleeschvarkens, handel traag en prijzen ge lijk Maandag. Spoct De commissie tot regeling der Interna tionale Atletiekwedstrijden in het Stadion, welke dit jaar op Zondag 16 Juli a s. zullen worden gehoudem, deelt ons het volgende mede: Het is thans zeker, dat de Stadionbezoe kers een herhaling zullen zien van den emo- tioneelen strijd tusschen den Duitschen kam pioen Jonath en onzen landgenoot Berger, zooals die in 1932 werd geleverd en waarbij Berger met eenige centimeters won. Eenige weken geleden werden de kampi oenschappen van West-Dnitschland van 23 Juli op 16 Juli verzet, hetgeen beteekende, dat Jonath en andere Westduitsche sterren niet in Amsterdam konden starten. Met veel moeite is het tenslotte gelukt dit besluit weer ongedaan te maken. Met Jonath komen ook zijn clubgenoofen Borchmeyer, Vent en Buthe Pieper die samen de beioemde Duit- sche estafette-ploeg vormen, welke de laat ste jaren niet geslagen werd. De strijd tus schen deze ploeg en dien van A. V. 1923 zal opnieuw Berger tegen Jonath brengen en niet onwaarschijnlijk beteekent dit treffen ook een nieuwe verbetering van het Neder- landsche estafette-record dat Zondag j.1. door de Amsterdammers op 42.1 sec. werd gebracht. Men zal zich herinneren dat on ze kampioen kort geleden in Berlijn Borch meyer op de 100 M. en Jonath op de 200 M. sloeg. Beide Duifschers zullen er dus wel al les op zetten om in Amsterdam revanche te nemen. Wielrennen. Naarmate de data der Nederlandsche Wie lerkampioenschappen (8 en 9 Juli) naderen, worden de afstanden voor de wedstrijden achter groote motoren op de Stadionbaan langer. Voor Donderdagavond staat er al lereerst een wedstrijd over een afstand van 75 K M. op het programma, voorafgegaan door een rit van 25 K.M. Voor de Hollan ders, Schlebaum, De Graaf en v. d. Wulp die in dezen wedstrijd het tegen de buitenlan ders Paillard, Grassin en Krewer zullen moeten opnemen, een degelijk voorproefje. Na de uitnemende prestatie van v. d. Wulp die den laatsten wedstrijd op zoo'n voortref felijke wijze wist te winnen en gezien de uit stekends kwaliteiten van onzen nationalen kampioen Schlebaum en den jongen stayer van Woensdag 28 Juni 1933 OPGAVE VAN NOORDHOLLANDSCHLANDBOUWCREDIET N. V. (Ontvangen per draadlooze telefoon). Koers van heden t--! STAATSLEENINGEN. 5 Neder! 1932 4K 1917 4 1931 B ANK-IN STELLINGEN. Handel Mpij. Cerl. v. 1000. Koloniale Bank Ned. Ind. Handelsbank D Reichsbank INDUSTR. OND. BINNENL. Alg Kunstzijde Unia Berkels Patent Calvé Oellt Cerl. Küchenm Ace. Nederl. Ford P ilips Gloeil. Gein Bezit Uniiever INDUSTR. OND. BUITENL. Am. Smelting Anaconda Ass. Ga* Electr. Betbieh. Steel Cities Serv -e General Aviation Steel conus. Studebaker U. S. Leather Zweedsche Lucifers CULTUUR MAATSCH. H. V. A Java Cultuur Ned. Ind. Suiker Unia Vorstenlanden Dito actions MIJNBOUW. Alg. Explor. Mij. Boeton Rediang Lebong PETROLEUM. Dordtsche Petr. Kon. Petr Perlak Continental Oil Shell Union RUBBERS. Amsterd. Rubber Deli Bat Rubber Hessa Rubber Serbadiadi lnterc. Rubber i SCHEEPVAARTEN. Holl. Amerika lijn Gem Eig. Kon Ned. Stoomboot Niev. Gotidriaan Scheepvaart Unie TABAKKEN. Deli Batavia Oostkust Oud* Oali Senembah AMER. SPOORWEGEN. Atchisoo Topeka Southern Railw. Cert. Union Pacific Wabash Noteering per 9 50, *Exdividend. tExcIa im. Vorige koers pl.m. pl.m. pl.m. pl.m. 1.30 1.45 2.00 2.15 99»/8 99»/, 95»/, 71 70 69'/,-} W/s 75'/, 72 71 80'/, 31% 31 30»/4-l 30»/* 24'/, 72U. 70 1^1» U/s V/s 151'/, 145 147 145i/r 6 176% 172-'/, •704-14 172-»/^ 1080/8 101»-05 103$- 4^ 104»/, 287l« 27»/* §13»/, 13 ll-its 2Vic V» 33% 321 ','IG 32U/io 32 f-% 4Vie 4'/i 613/io 6% 47V:e 46% 57/s 5% a 19% 10 - 10 32 243 240-79 236-9 236$.7$ 236.8 14»/, 143 192»/, 102 101 v. 52»/* 50 32.- 130 130 14'/* 14 mm 99»/* 100 171»/, - io97s 185H 185 «Vj 185 1854-6) 10"/, )u4 12%, 12»/, >2% 7 'Va V/ie-l 7'/,-% 97»/, 90i.l 91.V, 91^-2 92.$ «»/s 40»/, 4U'/a 27»/, V'he 11/lO »®/l0 2% 20 - 29»/, ÏO '.0 22»/* 71»/* 09 J 70 '9»/* 15S 132 151 27 26'/, 157»/s 1V2 150-1 165'/, 162 ito 53 54'/, ly^/io 2.1 9:»/ic 95 37, 3'/, 37:o 3'/, 3'/;G PROLONGATIE Vorige koers 2% pCt. He Jen pCt. WISSELKOERSEN AMSTERDAM. NIET OFFICIEEL. Londen Berlijn Parljt Brussel (Belga) Bazel Weenen p. Sch. 100 Kopenhagen Stockholm li,.. Oeio New-York Itali* «si. Vorige koers ö.55 59.30 9.87 35.10 48.40 2.02 13,30 Koets op beden 2 uur *43»/, 59. - 9 34,85 48.07»/, 37 75 43.'/J 4275 195»/, 13.10

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 7