VERKADES RECHTS LINKS! 'ficovinciaal 'Mams £aatste Aedcfiten lüeec&ecufit Jietk School Stad en Omgeving- I Bros wordt populair! Bftfscopem. gaat vóór Let ook op NOORDSCHARWOUDE. OTERLEEK. HEILOO. ZUIDSCHARWOUDE. LANGENDIJK. Juli BESCHUIT slaagde de heer G. H, Michels Jr-# A. B. T.r tot*-«a met Donderdag eiken avond half 8, hoofdnummer De Cohens en de Kellys in moeiLi^chefjen (kom.) Toegang eiken leeftijd. Victoria-theater tof en met Donderdag ei ken avond half 8, hoofdnummer Das Aben- teuer einer schonen Frau (am.), hoofdrol Lil Dagover. Toegang boven 18 jaar. Cinema Americain, tot en met Donderdag eiken avond half 8hoofdnummer Dokter X (sens.), hoofdrollen Lionel Atvvill en Fay Wray. Toegang boven 18 jaar. Stedelijk Museum, ingang Breedstraat, eiken werkdag van 9 tot 12 en van half 2 tot half 4 geopend; Za- terriags vsn 9- 1 uur; Zondags geslotea Woensdag 12 Juli Stedelijke' mrnnekttiin, concert Alcmaria VictriT Heiloo, concert Ons Genoegen uit Wor- Dft program betreft in den eersten plaats de invoering van een beperkte arbeidsweek e» ee» nieuwe regeling van de loontarieven in verschillende industrieën, daar op deze ge bieden een snelle beslissing absoluut noodza kelijk is geworden. Het srsperkabinet zal bo vendien zeer spoedig, een groot program 'van openbare werkverschaffing aan werke- löozen behandelen. WoenscÜag zal dit pro gram, naar verwacht wordt; worden bekend gemaakt. UHbreidtng van die vloot geëischt. De Amerikaansdie vlootsec,?etaris Swanson heeft Rooeevelfe machtiging gevraagd tot een uitgebreid vlootprogram waarin in de eerste plaats voorbereidende werkzaamheden zijn opgenomen, voor vervanging van verschillen de groote oorlogsschepen na afloop van het 'Londensche vlootverdrag. In welingelichte kringen» concludeert men hieruit, dat geen sprake meer zai zijn van conrinueeren van het Londensche vlootver drag in 1935 en. dat de Vereenigde Staten voornemens zijn na dit tijdstip hun vloot naar éigen goeddunken uit te breiden. bij kruispunten, enz. enz» Haar wie van recht* nadert, moet toch óók op het overige verkeer letten: zijn voorrangs- recht is geen vrijbrief voor roekeloosheid. Kijk ook uit naar wagens, die aan Uw linksrhaad naderen 34 EGMOND AAN DFN HOEF. Dinsdagmorgen had de 72-jarigje G. B. het ongeluk van den ongeveer 2 M. hooge hooiberg te vallen, waarbij hij zijn dijbeen brak. Hij werd pej ziekenauto naar hét St. Elisabethziekenhuis te Alkmaar vervoerd. - De mooie pas geplante boompjes langs den Heerenweg in den Hoef werden, vermoe delijk door kwajongens, met een schérp voor werp gehavend. De politie stelt een onder zoek in. Zaterdag as. zal burgemeester Bos 12% jaar secretaris in deze gemeente zijn. BERGEN. Men verzoekt ons opname van de volgende motie: De H.H. vergadering der Alg. Ned. Bouw- arbeidersbond, afd. Bergen (N.H.) stelt vast, dat de boycot een der krachtigste wapenen is, die, mits systematisch en wel overwogen ge hanteerd. tegen het Duitsche fascisme kun nen worden aangevoerd; heeft met groote instemming kennis geno- men van het besluit van den algemeenen raad uit N.V.V. en S.D.A.P., om over te gaan tot een boycot van het koopen van Duitsche waren en van de stichting van het Centraal Boycot-Bureau uit de moderne arbeidersbe weging; heeft verder met instemming vernomen, dat ook in het buitenland krachtige pogingen worden gedaan, om aan deze boycot ecu in- "Ternationaal karakter te geven; roept alle leden van onze organisatie op, om het werk van het Centraal Boycot Bureau zoo krachtig mogelijk te steunen; vertrouwd, dat onze leden zich voortaan zullen onthouden van het koopen van Duit- - sche waren en dat zij in eigen omgeving de krachtigste propaganda voor deze boycot zullen voeren. DIRKSHORN. Ten huizo van den heer Pijper ver gaderde de vereenlging „Straatverlich ting" alhier onder leiding van den heer L Doekes. Na opening deelde de secretaris, do heer J. Wartenhorst, mede dat in het afgeloopen jaar 10 lantaarns zijn aan gekocht, zoodat thans over voldoende reserve wordt beschikt De penningmeester, de heer J Ho- man, deed rekening en verantwoording. Hierbij trok de aandacht het groot aan tal kousjes, dat is verbruikt. De reke ning werd goedgekeurd op een batig 6alde van ongeveer 70. De voorzitter dankte den penning- meester voor zijn nauwkeurig beheer. Met 't oog op den steeds ongunstiger wordenden economischen 'toestand zul len voorzichtigheidshalve dit iaar geen aandeelen worden uitgeloot.. tHt een drietal sollicitanten werd tot lantaarnopsteker voor het seizoen 1933/34 bij meerderheid vkn stemmen benoemd de heer J Komen. Bij de rondvraag werd de'plaats van enkele lat laarns bêsproken Gewensch ware, dat deze wat meer binnen de boomenrij werden geplaatst, doch ge zien het tegenwoordig verkeer, voOi- van breede -vrachtauto's, geladen me stroo, wordt zulks niet doenlijk geacht Er werden toch reeds verschillende palen vernield. Hierna sluiting. Dinsdag maakten de hoogste klassen van de R K. jongens- en meisjesschool hun school reisje naar Amsterdam. Er werd een bezoek gebracht aan Airtis en Schiphol. De reis geschiedde met eenige touringcars. Alles had een prettig verloop. Dinsdagavond hield de reisvereenigmg „Reislust" in café de Vries een ledenvergade ring, onder leiding van den heer J. Dekker Sr. De opkomst,was niet groot, hetgeen evenwel geen afbreuk deed aan de besprekingen. De voorzitter sprak een hartelijk woord van welkom en drukte er zijn spijt over uit. dat juist die leden, die bemerkingen hadden gemaakt inzake het laatste uitstapje, niet aan wezig waren. Indien men op- en aanmer kingen heeft, dienen deze in de ledenvergade ring te worden gebracht. Uit de rekening en verantwoording van den penningmeester bleek, dat de ontvangsten hadden bedragen- 189.58, de uitgaven 179.91, saldo 9.67. Als bestuursleden werden met groote meer derheid van stemmen gekozen de heeren J. Dekker Sr., Jac. Koek, J. Zwaan, P. Stekel bosch en Jac Leegwater. Allen namen hun benoeming aan. Bij de rondvraag besprak de heer Slot de wenschelijkheid voortaan de leden in Amster dam vrij te laten in hun beweging. De ver gadering kon zich hiermede vereenigen. De heer Hoogvorst zou gaarne zien, dat de ledenvergadering wat later in het seizoen plaats vond, zulks met het oog op de ver schillende werkzaamheden. Algemeen goed gevonden. Na uitvoerige discussie werd besloten een andere regeling te treffen inzake het terug betalen der gestorte gelden, aan die leden welke door omstandigheden niet met de club mee op reis kunnen gaan. Voortaan blijft het geld ter beschikking der vereeniging tot de volgende reis. Eerst dan komt het terug bij het betrokken lid. NIEUWE NIEDORP. Hengelsport. Maandagavond had in de Prins Maurits een vergadering plaats om tot oprichting eener hengeisportvereeniging te geraken. Een zestiental liefhebbers was aanwezig. Na eenige bespreking omtrent contributie en organisatie is besloten een vereeniging op te richten. Reeds enkelen (thans niet ter vergadering aanwezig zijnde) hadden zich reeds bij voor baat als lid laten inschrijven, zoodat de op richting is geschied met 21 leden. Het bestuur werd als volgt gekozen: J. Peereboom, H. Wilbrink, H. de Boer, B. Zandstra en Jac. Gelder. De contributie werd bepaald op ƒ1 per jaar en 0.25 voor iederen wedstrijd. Voor vaststelling reglement zal Maandag 24 Juli opnieuw vergaderd worden. Tevens zal het bestuur dan met voorstellen voor te houden wedstrijden enz komen. Geboren: Lodewijk Cornelis, zoon van Arie Beerepoot en Margaretha Anna Fre- deriks. Johannus Wilhelmus, zoon van Wilhelmus Johannus Keesom en Johanna Maria Ruiter. Johanna Catharina, doch ter van Anthonie van der Gulik en Catha rina Meester. Getrouwd: Jacob Bood en Trijntje Deugd. Over 1 eden: Wilhelmina Witte, oud 56 jaren, weduwe van Maarten Aalbergtse. Johannus Martinus Dol, oud 10 maanden, zoontje van Johannus Dol en Catharina Bleeker. Door het raadslid T. Kostelijk zijn de vol gende vragen gesteld aan B. w.: Naar aanleiding van verschillende bouw ontwerpen op het gemeentelijk grondterrein neemt ondergeteekeude, lid van uwen raad, de vrijheid de volgende vragen tot u te rich ten, met verzoek aeze in den eerst volgenden raad te willen beantwoorden: Welke motieven kunnen B. W. hebben bewogen een uitzondering te maken op het raadsbesluit, genomen in de vergadering van 27 October 1932 waarin de raad zich heeft uitgesproken om geen huizen van dezelfde afmeting op bedoeld terrein te doen bouwen dan het perceel van den heer Zeeman? Dit zou het laatste perceel zijn van die kleine af meting. Waarom wordt nu vergunning gegeven om een dubbel woonhuis te bouwen, en met den bouw aangevangen zonder dat de teekening ter visie heeft gelegen en zonder de goedkeu ring van de adviescommissie? Buitendien heeft bedoeld perceel kleine afmetingen wat niet de bedoeling van den raad kan zijn ge weest. De bedoelde clematie ten opzichte van derden is niet gebruik geworden. Willen B. W. zoo spoedig mogelijk met voorstellen komen om de verschillende stra ten in onze gemeente van een naam te voor zien? Kunnen B. W. bij den verkoop van terreinen niet de uitdrukkelijke mededee- ling vast leggen dat geen verkoopbordje worde geplaatst alvorens het huis in aan bouw is? De Commissie uit de 50 West- friesche gemeenten en het bloem- bollenbedrtjf. De Commissie uit de 50 Westfriesche ge meenten heeft een brief aan den minister van Economische Zaken gericht, waarin deze mi nister nogmaals attent wondt gemaakt op de uitzonderlijke zwakke economische positie, die Westfrkstend sinds jaren innemt. De voor naamste kurk, waar de kwijnende tuinders stand nog op drijft is de bloembollencultuur De commissie heeft dan ook uit pure be houdzucht z>eer sterke interesse voor het sa- Teeringsplan voor het bloembollenbeanjf. ten punt heelt de commissie op het wen- sehenprogram overgenomen, wat voor West friesland een aparte levenskwestie beteekent. De vraag, of «voor de straks in te leveren leverbare bollen een redelijke vergoeding zal worden toegekend, is bij den staat van totale uitputting van de Westfriesche kweekers van zoo groote beteekems, dat de commissie de hiertoe gedane verzoeken ernstig onder steunt. De ieverbare bollen, het afgewerkte pro duct der kweekers, waarop loon en bemesting, landhuur en lastesn drukken, kunnen hier niet zonder gevaar voor verdere inzinking „om niet" worden ingenomen Het doen garan deeren van den b.innenlandschen minimum prijs door den exporteur kan hieraan niet te gemoet komen. De minimumprijzen zijn be kend gemaakt zonder eenige garantie, wijl geen crediet voor een eventueel surplus van leverbaar in uitzicht worden gesteld. Deze minimumprijzen zijn dan ook geen basis ge weest voor den onderlingen binnenland schen handel en er is veel beneden deze prijzen verkocht. De eenige manier om de garantie van den binnenlandschen minimumprijs af te dwingen en tegelijkertijd eenige tegemoetkoming te verkenen, is, vergoeding van het in te leve ren leverbaar uit een daarvoor beschikbaar te stellen regeeringscrediet. Deze vergoeding, uit het vak terug te betalen en aan de be drijven besteed, zal voor de zeer vele kwee kers andere minder wenschelijke steunvormen uit de eveneens in staat van uitputting ver- keerende openbare kassen voorkomen. Er wordt dan ook ernstig aangedrongen, dat zoo snel mogelijk worde gepubliceerd, dat de bovengevraagde vergoeding voor surplus leverbaar in het saneeringsplan wordt opge nomen. Naar wij vernemen zullen de blauwe aardappelen nog niet onder de minimum- prijzenregeling worden opgenomen. Zij wor den evengoed niet onder de 0.75 per 100 K G. verkocht, maar zullen nog niet door de regeering worden overgenomen. Als ze den minimumprijs niet kunnen opbrengen, moeten ze weer mee terug naar huis. PRINSES JULIANA UIT ENGELAND VERTROKKEN, Hedenmiddag terugkeer te Vlissingen, Prinses Juliana is hedenmorgen uit Lon den vertrokken om van h%* vacantieverblijf in Engeland naar Nederland terug te keeren. Zij werd vergezeld door haar adjudant, ba ron Baud. Aan Liverpoolstreet-Statton werd zij uitge leide gedaan door prinses Ailice en den Earl Athlone, wier gast zij tijdens haar verblijf te Londen is geweest. De prinses nam zeer har telijk afscheid en dankte prinses Alice her haaldelijk voor de betoonde gastvrijheid en de buitengewoon prettige vacantiedagen, die haar waren bereid. Toen de trein zich in be weging zette opende de prinses het coupé raam en bleef met haar zakdoek naar de achterblijvende vrienden wuiven tot de trein uit het gezicht verdween. BAKKERIJ AFGEBRAND. In den afgeloopen nacht is «de groote coö peratieve bakkerij annex winkel te Jubega door onbekende oorzaak tot den grond toe afgebrand. Alles is verloren gegaan. De be heerder, de heer V. die verdacht wordt den brand te hebben gesticht, is door de politie in arrest gesteld. De schade is zeer belang rijk. EEN BEROOVING TE ROTTERDAM. Een Amsterdammer van 750 gulden beroofd. Gisteravond is een inwoner van Amster dam in een pand aan de Hang te Rotterdam beroofd van 750. In verband hiermede ijn aangehouden de 45-jarige C. D., de 40-jarige vrouw P. H., de 37-iarige vrouw A, L. en de 48-jarige man J. B. Het geld is nog niet terug gevonden.. REUSACHTIGE WOUDBRANDEN IN ZWEDEN EN FINLAND. „Ons land brand aan alle kanten". Gisteren waren te Stockholm uit hat Noor den en uit het Zuiden van Zweden niet min der dan 75 nieuwe berichten ontvangen over woudbranden, die bijna alle van seer grooten omvang zijn en veroorzaakt worden door de ongekend groote warmte en de daarmee ge paard gaande droogte, die in de afgeloopen week in Zweden heeft geheerscht, „Ong land brandt aan alle kanten", was de alarmeerende opmerking, die men op tal van plaatsen te Stockholm hoorde. Gelukkig kwa men er gisteren eenige regenbuien, doch helaas juist niet in een der gebieden, die het meest gevaar loopen, het Noorden van Nonbotten. Een dorp in deze streek kon door het energie ke werken van vrouwen, grijsaards en kinde ren, gered worden toen de vlammen nog slechts op 200 M. afstand waren. Alle mannen waren in de bosschen met het blusschingswerk bezig. Te Lulea, een garnizoenstad, staan alle ka zernes leeg, aangezien alle militairen, waar over men beschikt, aan het blusschingswerk deelnemen. Volgens voorloopige schattingen zijn onge veer 20.000 H.A. bosch vernield. Gedeeltelijk zijn de vernielde bosschen staatsbezit, doch veel ervan is particulier eigendom. Vele huizen en villa's moesten ontruimd worden en werden een prooi der vlammen. Ook veel vee ging verloren. Voor zoover bekend is, zijn geen menschenlevens te betreuren. Door den krachtigea wind wordt het vuur naar waarnemingen verricht in den morgen 12 Juli. Medegedeeld door het Kon. Nederl. Met. Instituut te De Bildt. Hoogste barometerstand 765.6 mM. te Toulouse. Laagste barometerstand 746.9 mM. te Torshave. Verwachting, geldig tot den avond van 13 Juli: Meest matige Zuidwestelijke tot Westelij ken wind; aanvankelijk zwaar bewolkt; waarschijnlijk nog met regenbuien; later op klarend en iets koeler. Weeroverzicht. De depressie in het Noordwesten verwij derd zich in Noordoos elijke richting en wordt door een rug van hoogen druk gevolgd waarachter een diepe nieuwe depressie schijnt te naderen. De depressie beheerscht thans den weerstoestand in het geheele waar- nemings gebiea alleen Zuid-Frankrijk heeft nog een warm en droog weer. Overal elders valt regen met plaatselijk onweer vooral in Duitschland waar Breslau 26 inM. regen had terwijl Groningen 21 meldde. De koele Noordwestelijke winden welke thans over de Britsche eilanden beginnen te waaien, zullen aanvankelijk dt buiïghe'd nog vermeerderen, daarna is een tijdelijke opklaring te wachten. HOOG- EN LAAG WATER TE BERGEN AAN ZEE. (In Zomertijd). Juli Hoog water Laag water dat. v.m. nam. v.tn. nam. 13 8.20 8.47 4.51 5.08 14 9.11 9.36 5.33 5.53 15 10.04 10.30 6.18 6.40 HOOO- EN LAAG WATER TE EGMOND AAN ZEE. (In Zomertqd). Hoog water Laag water dat. v.m. nam. vin. nam 13 8.17 8.44 439 4.56 14 9.08 9.33 5.21 5.41 15 10.01 10.27 6 06 6.28 haar inkomsten uit landerijen. Het liof de hand, dat in dezen tijd die mkomsÏÏ sterk zijn gedaald. Maar men zou toch m? gen verwachten, dat uit die zeer rijke jaren van de opbrengst van goederen in de dood» hand heel wat zou zijn overgebleven. De néT torie leek ons behoorlijk onderhouden everw als de kerken. De woning van den koster het hoofd der school, behoort eveneens aan <2 kerk. De burgerlijke gemeente betaalt eert matige huur en het onderhoud is voor <2 kerkvoogdij. De invloed van het schoolhoofd koster schijnt in dat kleine dorpje overheerJ schend te zijn, en zoo zijn er dan in den loopi der jaren ook duizenden aan die kosterswoJ ning ten koste gelegd. Er wordt veel door de1 colleges vergaderd en deze vergaderingen zijn no^ van 't ouderwetsche stempel, waar de koffie met koek en klont wordt gevolgd door het glas wijn met bijbehooren. Bij het betalen van de huur door de pachters en het verhuren van zitplaatsen in de kerk heeft iedere bezoeker vrije consumptie. Toch heeft men nu besloten, omdat de re» kening niet meer klopt, tot bezuiniging te ko«i men. Het tractement van de kerkdienaren ia met 20 pCt. verlaagd, terwijl reeds vroeger verlagingen intraden. Zoo zou nu de klok» luidster van 8 cent per dag worden gebracht op 6 cent. Daarvoor moest in alle jaargetij, den, zonder mankeeren, tweemaal per dag de klok worden geluid, nog niet gerekend het onderhoud van het uurwerk. Dat dit op een staking moest uitloopen lag nog al voor de hand. Welnu: dan moest ae klok maar niet worden geluid. Deze zelfde kerkvoogden zijn, nu de ge» meente vacant is geworden, tevens beheer» ders der pastorie-goederen. Er bestaat een nauwe familiebetrekking tusschen een der be heerders en een der pachters. Zoo kan zich het vreemde geval voordoen, dat de pastorie» landen verhuurd zijn voor 17 per ponde. maat (1/3 H.A.) en de daar vlak aangren- zende diaconielanden voor 26. Deze fami» lieverhouding komt de ring-predikanten ook niet ten goedé! Van een zich stellen onder den Raad van Beheer is natuurlijk nooit sprake geweest en de vertrokken predikant zal dan ook vrij zeker de laatste ambtsdra» ger ter plaatse zijn geweest. Dat is jammer, al was het alleen maar hierom, dat een pre dikant tenminste nog eenigszins een rem kan zijn op de vaak grenzelooze willekeur, waar mede het beheer van vaak zeer kostbare goe deren in de Ned. Herv. kerk plaats vindt. over de toppen der boomen heen snel voort- gedragen, Aangezien sommige streken zeer dun bevolkt zijn, kan het in vele dichte bos schen nog geruimen tijd branden, voordat het vuur wordt ontdekt. Daarom laat men thans vliegtuigen boven de uitgestrekte boschgebie- den kruisen, die de brandhaarden ontdekken en aanwijzen. In het Zuiden, bijv. in Schonen, heeft de regen de ernstig bedreigde oogst ge- red. Bijna nog erger is de toestand aan de ande re zijde van den Botnischen Golf, in Finland. Een aantal dorpen werd door het vuur geheel vernield en telefonisch wordt om hulp ge vraagd uit plaatsen, die honderden kilometers van elkaar liggen. Er heerschte gisteren een zoodanige verwarring en paniek, dat nauw- keurige berichten niet te krijgen waren. VIJF DOODVONNISSEN TE MOSKOU. Officieel wordt medegedeeld, dat de rechtbank te Moskou de 5 hoofdbeklaagden van het proces tegen de 12 beschuldigden van sabotage in de arbeidersgaarkeukens heeft veroordeeld tot den dood door den kogel. Het openbaar ministerie had de dood straf geëischt nadat bewezen was, dat de be klaagden glassplinters, ijzerdraad en spijkers in het eten hadden gemengd. De overige zeven beklaagden werden veroordeeld tot ge vangenisstraffen van 18 maanden tot 8 jaar. 32 ARRESTATIES WEGENS CORRUPTIE. Bij onderzoek tegen een aannemersfirma in Dresden, die ervan verdacht werd steek- gelden te hebben betaald aan ambtenaren en buitenlandsche autoriteiten, bleek dat de firma in de laatste jaren ongeveer 275.000 Mark voor corruptieve doeleinden had be steed. De bedrijfsleiding, eenige leden van het personeel van de firma en een aantal gemeente-ambtenaren, tezamen 32 personen, zijn gearresteerd en ter beschikking van de justitie gesteld. SLECHT KERKBEZOEK. De kerkeraad der Ned. herv. gem. te Westerblokker heeft een oproep gericht tot de lidmaten om de godsdienstoefeningen be ter te bezoeken. Soms kan het gebeuren, dat de dienst door gebrek aan belangstelling niet kan doorgaan. KERKELIJK WANBEHEER Men schrijft aan de N.R.Crt.: Dezer dagen kon men in enkele bladen le zen over een kerkelijke gemeente, in de nabij heid van Leeuwarden, waar, door het in sta king gaan van de klokluidster, de klok niet meer geluid werd. We zijn eens op informa tie uitgegaan en het is ons gebleken, dat we hier te doen hadden met een zeer kleine ge meente, welke voor zoo ongeveer 15 jaren bekend stond als de rijkste gemeente uit de Ned. Herv. kerk. 't Was in dien tijd, dat in uw blad over deze miniatuur gemeente een artikel werd geschreven onder den titel „kostbare zielen", waarin werd uitgerekend, dat, volgens het toen geldende tractement, elke ziel den pre dikant rond honderd gulden opbracht Deze gemeente ontvangt, zoowel wat de pastora lia als de diaconie en kerkgoederen betreft Geen wonder! „Bros" is immers de gangmaker voor de heerlijke Verkade's Beschuit; de beschuit, die drie voortreffelijke eigenschappen in zich vereenigt: brosheid, voedzaam heid en licht-verteerbaarheid. BEPERKING VROUWEN BEDIENING IN CAFE'S. Zooals bekend is, hebben Gedeputeerde Staten op 3 Mei 1933 ter vernietiging voor gedragen de door den Gemeenteraad op 16 Februari 1933 vastgestelde verordening tot beperking van vrouwenbediening in vergun- nings- en verlofslocaliteiten. De Kroon heeft geen termen aanwezig geacht voor schorsing of vernietiging der verordening, althans binnen den voorge» schreven termijn van twee maanden is geeff besluit tot schorsing of vernietiging ter ken nis van het gemeentebestuur gebracht. Ingevolge artikel 201 der gemeentewet kan de verordening derhalve worden afge» kondigd. Burgemeester en Wethouders hebben daar toe in hun vergadering van gisteren besloten- De afkondiging heeft heden plaats, in vef' band waarmede de verordening op Zaterdag 15 Juli a.s. in werking zal treden. MACHINISTEN-EXAMEN. De heer A. van Doorn alhier heeft te Haag met gunstig resultaat het machinisten* examen afgelegd. GESLAAGD. Voor het examen Italiaansche Handels#^ respondentie, afgenomen door de Vereen Leeraren in Talen en Handelscorresponöen „Liteh", slaagde onze plaatsgenoot de J. B. te Brake. Voor het examen Engelsche Handelscorr pondentie, gehouden op 22 Juni D- te]een, sterdam vanwege de Vereeniging vanu»; aren jq Talen en Handelscorrespondent^

Alkmaarsche Courant | 1933 | | pagina 2